İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
Instagram Video İndir - Online,Hızlı,Programsız | Instatakipci2023-07-07T14:07:32+03:00
Instagram Video İndir

En Çok Satan Ürünler

Instagram Oto-Yorum
50 Adet

Instagram Oto-Video Görüntüleme
5.000 Adet

Instagram Reels Yorum Rastgele İçerik
10 Adet

Instagram Yorum Özel İçerik
10 Adet

Instagram Reels Beğeni
100 Adet

Instagram Yorum Hazır İçerik
10 Adet

Instagram Gönderi Kaydetme
100 Adet

Instagram Erişim ve Gösterim
1.000 Adet

Instagram Yorum Beğeni
20 Adet

Instagram Yorum Rastgele İçerik
10 Adet

Instagram Aylık Oto-Beğeni
100 Adet

Instagram Video Görüntüleme
1.000 Adet

Instagram Canlı Yayın İzlenme
100 Adet

Instagram Oto-Beğeni
500 Adet

Instagram Reels Video Görüntüleme
2.500 Adet

Instagram Reels Yorum Özel İçerik
10 Adet

Instagram Profil Ziyareti
1.000 Adet

Instagram Takipçi
1.000 Adet

Instagram Hikâye İzlenme
1.000 Adet

Instagram Oto-Takipçi
300 Adet

Instagram Beğeni
100 Adet


Instagram Video İndirme

Insagram Video İndirme Aracı Nedir?

Dünyanın en sevilen sosyal medya platformu Instagram’dan video indirmek oldukça meşakkatli bir hal almaya başladı. Peki Instagram üzerinden video nasıl indirilir? 

Facebook ya da Twitter’da olduğu gibi Instagram’da da video paylaşımı yapılabiliyor. Fakat video paylaşımı Instagram için yalnızca 60 saniye yani 1 dakika. Buna rağmen Instagram’dan fotoğraf indirme ya da video indirmek doğrudan mümkün değil.

İşte Instatakipci.com olarak sizler için hazırladığımız Instagram Video İndirme aracı. Bu araç sayesinde programsız ister Android ister iOS kullanıcıları için çoklu olarak online video indirebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz video indir yapabilirsiniz.

Siz de Instagram videoları indirerek bu videoları Facebook, Twitter, WhatsApp gibi sosyal medya paylaşım sitelerinde dostlarınızla paylaşabilirsiniz. İndirmek istediğiniz videolarda kesinlikle bir reklam alanı ya da video kalitesinin düşmesi gibi bir durum yaşanmaz. Video Instagram’da olduğu kalitede bilgisayarınıza ya da telefonunuza iner. Şimdi Instatakipci.com olarak sizler için hazırladığımız online PC ya da mobil instagram video indirme aracımızın kullanımına geçelim.

Instatakipci.com olarak daha farklı araçlarımızı kullananların bu aracı kullanırken de zorlanmayacağı bir araç tasarladık. Bu araç Instagram fotoğraf indirme aracımız ile hemen hemen aynı görünüme ve kullanıma sahiptir.

Fakat belirttiğimiz gibi bu araç Instagram video indirme aracıdır. Bu araç ile Instagram’da bulunan tüm videoları sınırsız ve online olarak indirebilirsiniz. Üstelik karşınızda bu indirmeleriniz için herhangi bir ücret talep edecek kimse yok!

Instagram takipçi satın al

instagram video nasıl indirilir

Instagram HD Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Instagram’da duygulandığınız, eğlendiğiniz ya da beğendiğiniz herhangi bir videoyu indirmek istediğinizde bu videoyu Instagram üzerinden indirmeniz mümkün değil. Fakat Instatakipci.com video indirme aracı sayesinde saniyeler içinde videoyu cep telefonunuza ya da PC’nize indirebilirsiniz.

 1. İlk olarak yapmanız gereken mobil ya da masaüstü için Instagram’a girmek. Bunu mobilde Ios ya da Android cihazlarınız ile yapabilirsiniz. Masaüstünde ise PC için web tarayıcınıza www.instagram.com yazarak mevcut instagram hesabınızla giriş yapabilirsiniz.
 2. Mevcut Instagram hesabınızla giriş yaptıktan sonra beğendiğiniz, hoşunuza giden herhangi bir videoyu seçip bağlantıyı kopyala butonuna basarak indirmek istediğiniz videonun bağlantısını instatakipci.com da bulunan ig video indirme aracına yapıştırmanız yeterlidir.
 3. Bu bölümde indirmek istediğiniz Instagram videosunun bağlantısını alana yapıştırdıktan sonra bot olmadığınızı doğrulamak için reCaptcha ile bot doğrulamasını yapmalısınız.
 4. Bot doğrulamasını yaptıktan sonra Instagram videonuzun ön izlemesini göreceksiniz. Bu ön izleme resminin altında yer alan indirme butonuna basarak ilgili instagram videosunu indirebilirsiniz.

Yukarıda belirtilen işlemleri inceleyerek, bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza kolay ve güvenilir bir şekilde Instagram'da beğendiğiniz videoları indirebilecek ve kaydedebileceksiniz. Instagram'da beğendiğiniz videoları cihazınıza indirerek arkadaşlarınızla paylaşabilir, farklı sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir veya direkt Instagram üzerinde aynı şekli ile paylaşabilirsiniz. İndirme esnasında video çözünürlüğü hiçbir şekilde düşmeyecek ve asla cihazınız bu indirme işleminden dolayı zarar görmeyecektir. 

Instagram Kullanıcı Adı ile HD Video İndirme

Instagram kullanıcı adı ile de video indirme işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin müziklerini beğendiğiniz bir popüler hesabın birkaç tane videosunu indirmek istiyorsunuz. Bu durumda kullanıcı adını yazarak tüm videolarına erişip indirmek ve kaydetmek daha pratik olacaktır. 

 • Instagram’da video indirmek için hazırladığımız araçtan yalnızca bağlantı kodu ile indirmenize gerek yok. Bağlantı kodunu kopyalamadan, kullanıcı adı ile o hesaba ait tüm videoları görüntüleyebilir ve dilediğiniz kadar çoklu video indirebilirsiniz.
 • Yine aynı şekilde hoşunuza giden videoyu indirmek için, videoyu yükleyen hesabın kullanıcı adını bilmeniz yeterlidir. Sizler için hazırladığımız Instagram video indirme aracını kullanarak kullanıcı adını girmeniz ve istediğiniz o videoyu bulup indir butonuna basmanız yeterlidir.
 • Bağlantı kodu ile video indirmeden, kullanıcı adı ile video indirerek çoklu Instagram videosu indirebilirsiniz. URL ile Instagram videosu indirmeniz tek tek olacağından zaman alabilir.
 • Oysa Kullanıcı adı ile Instagram videosu indirirseniz birden fazla Instagram videosunu aynı anda indirebilirsiniz. Instagram takipçi satın al servisi olarak her zaman sizlere en iyi ve basit araçları sunmaya ücretsiz devam edeceğiz.

Video İndirme Adımları

step left step right

Videolarını indirmek istediğiniz hesabın kullanıcı adını giriniz.

step left step right

“İndir” tuşuna basarak hesabın analizini başlatınız.

step left step right

Doğrulama işlemlerini geçtikten sonra videoların görülmesi 1-2 dakika alabilir.

step left step right

İndirmek istediğiniz videoyu seçiniz ve altında yer alan “İndir” tuşuna basınız.

step left step right

Belirlediğiniz video yeni sekmede karşınıza açılacaktır.

step left step right

Yeni sekmede yer alan videonun sağ al köşesinde yer alan “…” simgesine tıklayınız ve “İndir” tuşuna basınız.

instagram video indir

Instagram’da Programsız Video İndirme Yapılır mı?

Instagram üzerinde video indirmek sizin de bildiğiniz üzere, Instagram uygulaması üzerinden yapılmamaktadır. Instagram yapmış olduğu hukuki sözleşmeler nedeniyle video indirme özelliğini maalesef tanımlayamamaktadır. Ancak Instatakipci.com sitesi olarak sizler için geliştirdiğimiz araç sayesinde Instagram’da video indirme işleminizi kolayca gerçekleştirebileceksiniz. 

Video indirme işleminizi aracımıza indireceğiniz videoyu paylaşan kullanıcının adını yazarak tüm videolarına erişebilir, buradan istediğiniz videoyu indirebilirsiniz. Veya video URL kopyalayıp, yine aynı aracımıza yapıştırarak dilediğiniz videoyu cihazınıza indirebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken tek nokta videosunu indireceğiniz kullanıcının hesabının herkese açık durumda olmasıdır. Aksi takdirde videolarınıza erişilemeyecektir. 

Herhangi bir video indirme apk cihazınıza indirmeden Instagram üzerinden video indirmek artık çok kolay. Ayrıca bu programlar hesabınızın güvenliğini ve cihazınızın güvenliğini tehlikeye attığı için, bu programlar üzerinden online video indirmeniz önerilmemektedir. Cihazınıza hiçbir program indirmeden, video indirme aracımız sayesinde, ücretsiz ve sınırsız bir şekilde, cihazınıza beğendiğiniz bir Instagram videosunu indirebileceksiniz. Üstelik en güvenilir imkanlarla.

Aracımızı kullanarak indireceğiniz videolar HD kalitede indirilmektedir. Yüksek çözünürlüklü ve bozulmadan cihazınıza indirilir. Daha sonra dilerseniz Instagram hesabınızda veya farklı sosyal medya hesaplarınızda indirdiğiniz videoyu arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. 

Telefonunuzdan Instagram Video Nasıl İndirilir?

telefona instagram video indir

Bilgisayarınızdan Instagram Video Nasıl İndirilir?

Adım 1:

bilgisayara video indir

Adım 2:

bilgisayara instagram video indir

Adım 3:

instagram video indirme pc

Instagram’da Toplu Video İndirilebilir mi?

Instagram üzerinde hoşunuza giden bir videoyu veya videoları cihazınıza indirmek istediğinizde Instagram’ın böyle bir özelliğinin olmadığını fark edersiniz. Ancak bu özelliği biz sizler için geliştirdik. Üstelik geliştirdiğimiz bu araçla birlikte Instagram’da profili herkese açık olan bir kullanıcının paylaşmış olduğu videoları cihazınıza toplu olarak indirebileceksiniz. Üstelik bunu hem ücretsiz hem sınırsız hem de en kaliteli imkanlarla gerçekleştireceksiniz. 

Instagram videolarını mp3mp4 formatlarına sitemiz üzerinden dönüştüremezsiniz. Site olarak geliştirdiğimiz aracımızla, yalnızca bu videoları cihazınıza instagram mp4 video indir veya instagram video indir mp3 olarak kaydedebilirsiniz.

Cihazınız ister IOS ister Android olsun programsız bir şekilde, yalnızca sitemizdeki video indirici araç üzerinden indireceğiniz videolar, cihazınıza asla zarar vermeyecektir. Dilerseniz bilgisayar için de aracımızı kullanabilir, kolay bir şekilde bilgisayarınıza beğendiğiniz videoları indirebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz Instagram Video İndirme aracımızdan memnun kaldıysanız, hizmetinize sunduğumuz Twitter Video İndir gibi diğer ücretsiz araçlarımızdan da güvenle faydalanabilir ve en güvenilir, en uygun imkanlarla ücretsiz araçlarımıza da göz gezdirebilirsiniz. Site olarak sosyal medya hesaplarınızı önemsiyor, sosyal medya sorunlarınıza çözüm oluyoruz.

Instatakipci.com Hizmetlerinin Avantajları
Güvenilir
 • Faturalı Hizmet
 • Güvenli Ödeme
 • Risk Yok
Kaliteli
 • Yüksek kalite
 • Sınırsız Çeşit
 • Hesaplı
Kalıcı
 • Yüksek Faydalı
 • Daima Etkili
 • Canlı Destek
Instagram reels video indir

Instagram Reels Videoları Nasıl İndirilir?     

Instagram video indirme aracımıza yeni eklenen bu özellik ile Reels videolarınızı da indirebileceksiniz. Instagram Reels video indir aracımız ile beğendiğiniz Reels videolarını kolaylıkla indirebilirsiniz. En yüksek kaliteyle Instagram reels videolarını indirmek için yapmanız gerekenler çok basit. Instagram Reels videolarını indirmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Dikkat: Instagram hesabı gizli olan profillerden Instagram reels videosu indirmeniz mümkün değildir.

 1. İlk olarak Instagram’da indirmek istediğiniz Reels videosunu açarak “…” tıklayınız.
 2. Daha sonra bu alandan videonun bağlantısını kopyala diyerek, kopyaladığınız bağlantıyı sitemizde bulunan Link/Kullanıcı Adı alanına yapıştırınız.
 3. Kullanıcı adı ya da linki alana yapıştırdıktan sonra “İndir” butonuna tıklayarak indirme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instagram uygulaması üzerinde böyle bir özellik mevcut değildir. Instagram video indirmek için sitemiz de bulunan ücretsiz araçlarımızı kullanarak video ve fotoğraflarınızı indirebilirsiniz.

Instagram'da fotoğraflarınızın yanında videolar da paylaşabilirsiniz. Instagram videoları en uzun 60 saniye olmaktadır. Instagram hikayelerde ise bu süre 15 saniyedir.

instatakipci.com olarak sizlere ücretsiz olarak sunduğumuz bu sistemimiz sayesinde program kullanmadan Instagramda bulunan videoları indirmeniz mümkündür. Yalnızca istediğiniz video linkini eklemeniz yeterli olacaktır. 

Instatakipci.com ürün ve hizmetlerinin tümü garantili ve güvenilirdir. Satın alacağınız ürünler test edilmiş ve güvenilir yazılımlar aracılığı ile sağlanmaktadır.
 

Instagram video indirme aracımız için kesinlikle şifre kullanmanıza gerek yoktur. Sitemizde kullandığınız tüm araçları şifresiz olarak kullanabilirsiniz.

Instagram ücretsiz video indirme aracımız ile sınırsız video indirme imkanına sahipsiniz.

Instatakipci video indirme aracı ile Instagram videolarını HD olarak indirebilirsiniz.

Instagram video indirme imkanı sunan aracımız sınırsız olarak kullanıma sunulmuştur.

Instagram video indir aracımız tamamen ücretsiz olarak kullanımınıza sunulmaktadır. İstediğiniz Instagram videolarını özgürce indirin!

İndirdiğiniz Instagram videoları mobil cihazlarınızın galerisine kaydedilir, böylece kolaylıkla videolarınıza ulaşabilirsiniz.

İndirmek istediğiniz Instagram videosunun herkese açık olması gerekir. Aksi taktirde indirmeniz mümkün değildir. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
5 / 5
Toplam: 152 Değerlendirme
Instagram Video İndir - Online,Hızlı,Programsız | Instatakipci 515215251 0.0 TRY

MultimediaApplication

Windows

macOS

Android

iOS

Instagram Video İndir işlemini HD olarak sitemizden hemen yapabilirsiniz. Tamamıyla bedava, reklamsız IG ve reels video indirme aracı.

img/uploads/instagram-video-indirme-araci.png

instagram video indirme

instagram video indirme aracıyla ilk videomu indirmiş bulunmaktayım tek kelime ile harika ve ücretsiz.

5512019-09-09erkan kala
erkan kala
Instagram Video İndir - Online,Hızlı,Programsız | Instatakipci 515215251 0.0 TRY

MultimediaApplication

Windows

macOS

Android

iOS

Instagram Video İndir işlemini HD olarak sitemizden hemen yapabilirsiniz. Tamamıyla bedava, reklamsız IG ve reels video indirme aracı.

img/uploads/instagram-video-indirme-araci.png

Beğendiğim videoları sayenizde

Beğendiğim videoları sayenizde indirebiliyorum, instagram video indirme aracı çok büyük velinimet...

5512019-09-09Semih Vural
Semih Vural
Instagram Video İndir - Online,Hızlı,Programsız | Instatakipci 515215251 0.0 TRY

MultimediaApplication

Windows

macOS

Android

iOS

Instagram Video İndir işlemini HD olarak sitemizden hemen yapabilirsiniz. Tamamıyla bedava, reklamsız IG ve reels video indirme aracı.

img/uploads/instagram-video-indirme-araci.png

Videoları yüksek kaliteli

Videoları yüksek kaliteli olarak indirebildiğimiz bir araç acaba instagram neden düşünmedi bunu? :)

5512019-09-09Bilal Yener
Bilal Yener
Instagram Video İndir - Online,Hızlı,Programsız | Instatakipci 515215251 0.0 TRY

MultimediaApplication

Windows

macOS

Android

iOS

Instagram Video İndir işlemini HD olarak sitemizden hemen yapabilirsiniz. Tamamıyla bedava, reklamsız IG ve reels video indirme aracı.

img/uploads/instagram-video-indirme-araci.png

Instagram'da beğendiğim komik

Instagram'da beğendiğim komik videoları artık indirebiliyor olmam çok güzel bir gelişme.

5512019-09-09Biricik S
Biricik S
Instagram Video İndir - Online,Hızlı,Programsız | Instatakipci 515215251 0.0 TRY

MultimediaApplication

Windows

macOS

Android

iOS

Instagram Video İndir işlemini HD olarak sitemizden hemen yapabilirsiniz. Tamamıyla bedava, reklamsız IG ve reels video indirme aracı.

img/uploads/instagram-video-indirme-araci.png

Instagram videolarını artık

Instagram videolarını artık yüksek kaliteli olarak ücretsiz bir şekilde indirebiliyoruz mutluyum :)

5512019-09-09Emre Talat
Emre Talat
Instagram Video İndir - Online,Hızlı,Programsız | Instatakipci 515215251 0.0 TRY

MultimediaApplication

Windows

macOS

Android

iOS

Instagram Video İndir işlemini HD olarak sitemizden hemen yapabilirsiniz. Tamamıyla bedava, reklamsız IG ve reels video indirme aracı.

img/uploads/instagram-video-indirme-araci.png

Video indirme aracı

Video indirme aracı çok lazımdı cidden, bir sürü türlü yol deniyorduk artık ücretsiz olarak indirebiliyoruz.

5512019-09-09Betül Kısa
Betül Kısa
Instagram Video İndir - Online,Hızlı,Programsız | Instatakipci 515215251 0.0 TRY

MultimediaApplication

Windows

macOS

Android

iOS

Instagram Video İndir işlemini HD olarak sitemizden hemen yapabilirsiniz. Tamamıyla bedava, reklamsız IG ve reels video indirme aracı.

img/uploads/instagram-video-indirme-araci.png

Uzun zamandır arıyordum

Uzun zamandır arıyordum çok sağolun. Instagram video indirme ne kadar hızlı teşekkürler.

5512019-04-09enes kaya
enes kaya