Instagram Video İndir - Online,Hızlı,Programsız | Instatakipci2020-11-23T14:10:38+03:00

Dünyanın en sevilen sosyal medya platformu Instagram’dan video indirmek oldukça meşakkatli bir hal almaya başladı. Peki Instagram üzerinden video nasıl indirilir? Bu makalemizde bundan bahsedeceğiz. Takipçi satın alma sitemiz gelişimine devam ediyor.

Facebook ya da Twitter da olduğu gibi Instagram’da da video paylaşımı yapılabiliyor. Fakat video paylaşımı Instagram için yalnızca 60 saniye yani 1 dakika. Fakat buna rağmen Instagram’dan fotoğraf indirme ya da video indirmek doğrudan mümkün değil.

İşte Instatakipci.com olarak sizler için hazırladığımız Instagram Video İndirme aracı. Bu araç sayesinde programsız, ister Android ister Ios kullanıcıları için çoklu olarak online video indirebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz ve sınırsız.

Instagram takipçi satın al

Siz de Instagram videoları indirerek bu videoları Facebook, Twitter, Whatsapp gibi sosyal medya paylaşım sitelerinde dostlarınızla paylaşabilirsiniz. İndirmek istediğiniz videolarda kesinlikle bir reklam alanı ya da video kalitesinin düşmesi gibi bir durum yaşanmaz. Video Instagram’da olduğu kalitede bilgisayarınıza ya da telefonunuza iner.

Şimdi Instatakipci.com olarak sizler için hazırladığımız online PC ya da mobil instagram video indirme aracımızın kullanımına geçelim.

Instatakipci.com olarak daha farklı araçlarımızı kullananların bu aracı kullanırken de zorlanmayacağı bir araç tasarladık. Bu araç Instagram fotoğraf indirme aracımız ile hemen hemen aynı görünüme ve kullanıma sahiptir.

Fakat belirttiğimiz gibi bu araç Instagram video indirme aracıdır. Bu araç ile Instagram’da bulunan tüm videoları sınırsız ve online olarak indirebilirsiniz. Üstelik karşınızda bu indirmeleriniz için herhangi bir ücret talep edecek kimse yok!

instagram video indir

Instagram HD Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Instagram’da duygulandığınız, eğlendiğiniz ya da beğendiğiniz herhangi bir videoyu indirmek istediğinizde bu videoyu Instagram üzerinden indirmeniz mümkün değil. Fakat Instatakipci.com video indirme aracı sayesinde saniyeler içinde videoyu cep telefonunuza ya da PC’nize indirebilirsiniz.

 1. İlk olarak yapmanız gereken mobil ya da masaüstü için Instagram’a girmek. Bunu mobilde Ios ya da Android cihazlarınız ile yapabilirsiniz. Masaüstünde ise PC için web tarayıcınıza www.instagram.com yazarak mevcut instagram hesabınızla giriş yapabilirsiniz.
 2. Mevcut Instagram hesabınızla giriş yaptıktan sonra beğendiğiniz, hoşunuza giden herhangi bir videoyu seçip bağlantıyı kopyala butonuna basarak indirmek istediğiniz videonun bağlantısını instatakipci.com da bulunan video indirme aracına yapıştırmanız yeterlidir.
 3. Bu bölümde indirmek istediğiniz Instagram videosunun bağlantısını alana yapıştırdıktan sonra bot olmadığınızı doğrulamak için reCaptcha ile bot doğrulamasını yapmalısınız.
 4. Bot doğrulamasını yaptıktan sonra Instagram videonuzun ön izlemesini göreceksiniz. Bu ön izleme resminin altında yer alan indirme butonuna basarak ilgili videoyu indirebilirsiniz.

Yukarıda belirtilen işlemleri inceleyerek, bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza kolay ve güvenilir bir şekilde Instagram'da beğendiğiniz videoları indirebileceksiniz. Instagram'da beğendiğiniz videoları cihazınıza indirerek arkadaşlarınızla paylaşabilir, farklı sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir veya direkt Instagram üzerinde aynı şekli ile paylaşabilirsiniz. İndirme esnasında video çözünürlüğü hiçbir şekilde düşmeyecek ve asla cihazınız bu indirme işleminden dolayı zarar görmeyecektir. 

Instagram Kullanıcı Adı ile HD Video İndirme

Instagram kullanıcı adı ile de indirme işlemini kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin müziklerini beğendiğiniz bir popüler hesabın birkaç tane videosunu indirmek istiyorsunuz. Bu durumda kullanıcı adını yazarak tüm videolarına erişip indirmek daha pratik olacaktır. 

 • Instagram’da video indirmek için hazırladığımız araçtan yalnızca bağlantı kodu ile indirmenize gerek yok. Bağlantı kodunu kopyalamadan, kullanıcı adı ile o hesaba ait tüm videoları görüntüleyebilir ve dilediğiniz kadar çoklu video indirebilirsiniz.
 • Yine aynı şekilde hoşunuza giden videoyu indirmek için, videoyu yükleyen hesabın kullanıcı adını bilmeniz yeterlidir. Sizler için hazırladığımız instagram video indirme aracını kullanarak kullanıcı adını girmeniz ve istediğiniz o videoyu bulup indir butonuna basmanız yeterlidir.
 • Bağlantı kodu ile video indirmeden, kullanıcı adı ile video indirerek çoklu instagram videosu indirebilirsiniz. URL ile instagram videosu indirmeniz tek tek olacağından zaman alabilir.
 • Oysa Kullanıcı adı ile Instagram videosu indirirseniz birden fazla instagram videosunu aynı anda indirebilirsiniz. Instagram takipçi satın al servisi olarak her zaman sizlere en iyi ve basit araçları sunmaya ücretsiz devam edeceğiz.

Kullanıcı adı ile işlem gerçekleştirmek için, videosunu indirmek istediğiniz hesabın profil gizlilik durumunun herkese açık konumda olması gerekmektedir. 

Instagram Video İndirme

Instagram’da Programsız Video İndirme Yapılır mı?

Instagram üzerinde video indirmek sizin de bildiğiniz üzere, Instagram uygulaması üzerinden yapılmamaktadır. Instagram yapmış olduğu hukuki sözleşmeler nedeniyle video indirme özelliğini maalesef tanımlayamamaktadır. Ancak Instatakipci.com sitesi olarak sizler için geliştirdiğimiz araç sayesinde Instagram’da video indirme işleminizi kolayca gerçekleştirebileceksiniz. 

Video indirme işleminizi aracımıza indireceğiniz videoyu paylaşan kullanıcının adını yazarak tüm videolarına erişebilir, buradan istediğiniz videoyu indirebilirsiniz. Veya video URL kopyalayıp, yine aynı aracımıza yapıştırarak dilediğiniz videoyu cihazınıza indirebilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken tek nokta videosunu indireceğiniz kullanıcının hesabının herkese açık durumda olmasıdır. Aksi takdirde videolarınıza erişilemeyecektir. 

Herhangi bir video indirme apk cihazınıza indirmeden Instagram üzerinden video indirmek artık çok kolay. Ayrıca bu programlar hesabınızın güvenliğini ve cihazınızın güvenliğini tehlikeye attığı için, bu programlar üzerinden online video indirmeniz önerilmemektedir. Cihazınıza hiçbir program indirmeden, video indirme aracımız sayesinde, ücretsiz ve sınırsız bir şekilde, cihazınıza beğendiğiniz bir Instagram videosunu indirebileceksiniz. Üstelik en güvenilir imkanlarla.

Aracımızı kullanarak indireceğiniz videolar HD kalitede indirilmektedir. Yüksek çözünürlüklü ve bozulmadan cihazınıza indirilir. Daha sonra dilerseniz Instagram hesabınızda veya farklı sosyal medya hesaplarınızda indirdiğiniz videoyu arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. 

Instagram Reels Videoları Nasıl İndirilir?     

Instagram video indirme aracımıza yeni eklenen bu özellik ile Reels videolarınızı da indirebileceksiniz. Instagram Reels video indir aracımız ile beğendiğiniz Reels videolarını kolaylıkla indirebilirsiniz. En yüksek kaliteyle Instagram reels videolarını indirmek için yapmanız gerekenler çok basit. Instagram Reels videolarını indirmek için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

Dikkat: Instagram hesabı gizli olan profillerden Instagram reels videosu indirmeniz mümkün değildir.

 1. İlk olarak Instagram’da indirmek istediğiniz Reels videosunu açarak “…” tıklayınız.
 2. Daha sonra bu alandan videonun bağlantısını kopyala diyerek, kopyaladığınız bağlantıyı sitemizde bulunan Link/Kullanıcı Adı alanına yapıştırınız.
 3. Kullanıcı adı ya da linki alana yapıştırdıktan sonra “İndir” butonuna tıklayarak indirme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Instagram reels video indir

Instagram’da Toplu Video İndirilebilir mi?

Instagram üzerinde hoşunuza giden bir videoyu veya videoları cihazınıza indirmek istediğinizde Instagram’ın böyle bir özelliğinin olmadığını fark edersiniz. Ancak bu özelliği biz sizler için geliştirdik. Üstelik geliştirdiğimiz bu araçla birlikte Instagram’da profili herkese açık olan bir kullanıcının paylaşmış olduğu videoları cihazınıza toplu olarak indirebileceksiniz. Üstelik bunu hem ücretsiz hem sınırsız hem de en kaliteli imkanlarla gerçekleştireceksiniz. 

Instagram videolarını mp3, mp4 formatlarına sitemiz üzerinden dönüştüremezsiniz. Site olarak geliştirdiğimiz aracımızla, yalnızca bu videoları cihazınıza indirebilirsiniz. 

Cihazınız ister IOS ister Android olsun programsız bir şekilde, yalnızca sitemizdeki araç üzerinden indireceğiniz videolar, cihazınıza asla zarar vermeyecektir. Dilerseniz bilgisayar için de aracımızı kullanabilir, kolay bir şekilde bilgisayarınıza beğendiğiniz videoları indirebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz Instagram Video İndirme aracımızdan memnun kaldıysanız, hizmetinize sunduğumuz diğer ücretsiz araçlarımızdan da güvenle faydalanabilir ve en güvenilir, en uygun imkanlarla ücretsiz araçlarımıza da göz gezdirebilirsiniz. Site olarak sosyal medya hesaplarınızı önemsiyor, sosyal medya sorunlarınıza çözüm oluyoruz.

instagram video nasıl indirilir

Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instagram uygulaması üzerinde böyle bir özellik mevcut değildir. Instagram video indirmek için sitemiz de bulunan ücretsiz araçlarımızı kullanarak video ve fotoğraflarınızı indirebilirsiniz.

Instagram'da fotoğraflarınızın yanında videolar da paylaşabilirsiniz. Instagram videoları en uzun 60 saniye olmaktadır. Instagram hikayelerde ise bu süre 15 saniyedir.

instatakipci.com olarak sizlere ücretsiz olarak sunduğumuz bu sistemimiz sayesinde program kullanmadan Instagramda bulunan videoları indirmeniz mümkündür. Yalnızca istediğiniz video linkini eklemeniz yeterli olacaktır. 

Instatakipci.com ürün ve hizmetlerinin tümü garantili ve güvenilirdir. Satın alacağınız ürünler test edilmiş ve güvenilir yazılımlar aracılığı ile sağlanmaktadır.
 

En Çok Satan Ürünler

Youtube İzlenme (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Takipçi (Türk Bot)
100 Adet

Instagram Video Görüntüleme
1.000 Adet

Instagram Takipçi (Yabancı Gerçek)
100 Adet

Instagram Reels Beğeni (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Takipçi (Yabancı Bot)
500 Adet

Instagram Reels Video Görüntüleme
1.000 Adet

Instagram Takipçi (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Beğeni (Türk Gerçek)
100 Adet

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
5 / 5
Toplam:152 Değerlendirme
erkan kala
erkan kala

instagram video indirme aracıyla ilk videomu indirmiş bulunmaktayım tek kelime ile harika ve ücretsiz.

erkan kala
Semih Vural
Semih Vural

Beğendiğim videoları sayenizde indirebiliyorum, instagram video indirme aracı çok büyük velinimet...

Semih Vural
Bilal Yener
Bilal Yener

Videoları yüksek kaliteli olarak indirebildiğimiz bir araç acaba instagram neden düşünmedi bunu? :)

Bilal Yener
Biricik S
Biricik S

Instagram'da beğendiğim komik videoları artık indirebiliyor olmam çok güzel bir gelişme.

Biricik S
Emre Talat
Emre Talat

Instagram videolarını artık yüksek kaliteli olarak ücretsiz bir şekilde indirebiliyoruz mutluyum :)

Emre Talat
Betül Kısa
Betül Kısa

Video indirme aracı çok lazımdı cidden, bir sürü türlü yol deniyorduk artık ücretsiz olarak indirebiliyoruz.

Betül Kısa
enes kaya
enes kaya

Uzun zamandır arıyordum çok sağolun. Instagram video indirme ne kadar hızlı teşekkürler.