100
Instagram Türk Takipçi
6,50 ₺

Gerçek Takipçiler

Türk Aktif Takipçi Hizmeti

Şifrenizi  Kesinlikle Talep Etmiyoruz

Faturalı Hizmet

1.000
Instagram Türk Takipçi
50,00 ₺

Gerçek Takipçiler

Türk Aktif Takipçi Hizmeti

Şifrenizi  Kesinlikle Talep Etmiyoruz

Faturalı Hizmet

5.000
Instagram Türk Takipçi
240,00 ₺

Gerçek Takipçiler

Türk Aktif Takipçi Hizmeti

Şifrenizi  Kesinlikle Talep Etmiyoruz

Faturalı Hizmet

10.000
Instagram Türk Takipçi
470,00 ₺

Gerçek Takipçiler

Türk Aktif Takipçi Hizmeti

Şifrenizi  Kesinlikle Talep Etmiyoruz

Faturalı Hizmet

Dünya’nın en sevilen Sosyal medya platformu Instagram’dan video indirmek oldukça meşakkatli bir hal almaya başladı. Peki Instagram üzerinden Video nasıl indirilir? Bu makalemizde bundan bahsedeceğiz. Takipçi satın alma sitemiz gelişimine devam ediyor.

Facebook ya da twitter da olduğu gibi Instagram’da da video paylaşımı yapılabiliyor. Fakat video paylaşımı Instagram için yalnızca 60 saniye yani 1 dakika. Fakat buna rağmen Instagram’dan fotoğraf indirme ya da video indirmek doğrudan mümkün değil.

İşte Instatakipci.com olarak sizler için hazırladığımız Instagram Video İndirme aracı. Bu araç sayesinde programsız, ister andorid ister ios kullanıcıları için çoklu olarak online video indirebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz ve sınırsız.

Sizde Instagram videoları indirerek bu videoları facebook, twitter whatsapp gibi sosyal medya paylaşım sitelerinde dostlarınızla paylaşabilirsiniz. İndirmek istediğiniz videolarda kesinlikle bir reklam alanı ya da video kalitesinin düşmesi gibi bir durum yaşanmaz. Video Instagram’da olduğu kalitede bilgisayarınıza ya da telefonunuza iner.

Şimdi Instatakipci.com olarak sizler için hazırladığımız online pc ya da mobil instagram video indirme aracımızın kullanımına geçelim.

Instatakipci.com olarak daha farklı araçlarımızı kullananların bu aracı kullanırken de zorlanmayacağı bir araç tasarladık. Bu araç Instagram fotoğraf indirme aracımız ile hemen hemen aynı görünüme ve kullanıma sahiptir.

Fakat belirttiğimiz gibi bu araç Instagram video indirme aracıdır. Bu araç ile Instagram’da bulunan tüm videoları sınırsız ve online olarak indirebilirsiniz. Üstelik karşınızda bu indirmeleriniz için herhangi bir ücret talep edecek kimse yok!

Instagram Hd Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Instagram’da duygulandığınız, eğlendiğiniz ya da beğendiğiniz herhangi bir videoyu indirmek istediğinizde bu videoyu Instagram üzerinden indirmeniz mümkün değil.

Fakat Instatakipci.com Video indirme aracı sayesinde saniyeler içinde videoyu cep telefonunuza ya da PC’nize indirebilirsiniz.

İlk olarak yapmanız gereken Mobil ya da masaüstü için Instagram’a girmek. Bunu mobilde İos ya da Android cihazlarınız ile yapabilirsiniz. Masaüstünde ise PC için web tarayıcınıza instagram.com yazarak mevcut instagram hesabınızla giriş yapabilirsiniz.

Mevcut Instagram hesabınızla giriş yaptıktan sonra beğendiğiniz, hoşunuza giden herhangi bir videoyu seçip bağlantıyı kopyala butonuna basarak İndirmek istediğiniz videonun bağlantısını instatakipci.com da bulunan video indirme aracına yapıştırmanız yeterlidir.

Bu bölümde İndirmek istediğiniz Instagram videosunun bağlantısını alana yapıştırdıktan sonra bot olmadığınızı doğrulamak için reCaptcha ile bot doğrulamasını yapmalısınız.

Bot doğrulamasını yaptıktan sonra İnstagram videonuzun ön izlemesini göreceksiniz. Bu ön izleme resminin altında yer alan indirme butonuna basarak ilgili videoyu indirebilirsiniz.

Instagram Kullanıcı Adı ile HD Video İndirme

Instagram’da video indirmek için hazırladığımız aracı yalnızca bağlantı kodu ile indirmenize gerek yok. Bağlantı kodunu kopyalamadan, kullanıcı adı ile o hesaba ait tüm videoları görüntüleyebilir ve dilediğiniz kadar çoklu video indirebilirsiniz.

Yine aynı şekilde hoşunuza giden videoyu indirmek için, videoyu yükleyen hesabın kullanıcı adını bilmeniz yeterlidir. Sizler için hazırladığımız instagram video indirme aracını kullanarak kullanıcı adını girmeniz ve istediğiniz o videoyu bulup indir butonuna basmanız yeterlidir.

Bağlantı kodu ile video indirmeden, kullanıcı adı ile video indirerek çoklu instagram videosu indirebilirsiniz. Url ile instagram videosu indirmeniz tek tek olacağından zaman alabilir.

Oysa Kullanıcı adı ile Instagram videosu indirirseniz birden fazla instagram videosunu aynı anda indirebilirsiniz. Instagram takipçi satın al servisi olarak her zaman sizlere en iyi ve basit araçları sunmaya ücretsiz devam edeceğiz.

instagram video indirme

Instagram Video İndir Online Programsız
InstaTakipci
Instagram Video İndir işleminizi Online olarak sitemizin bu sayfası üzerinden hemen yapabilirsiniz. Tamamıyla ücretsiz olarak programsız video indirme aracı.
1389
1389
Instagram Video İndir Online Programsız
5 / 5
Toplam: 1 Değerlendirme
enes kaya

Uzun zamandır arıyordum çok sağolun. Instagram video indirme ne kadar hızlı teşekkürler.

enes kaya

Instagram Gif Gönderemiyorum Gitmiyor Sorunu Çözümü 2019

Instagram Gif Gönderemiyorum Gitmiyor Sorunu Çözümü 2019

Son zamanların popüler uygulamalarından olan Instagram, adını her geçen gün daha çok duyurmaya devam ediyor. Sürekli yeni özelliklerle karşımıza çıkıyor. Bu özelliklerin temel amacı ise, takipçilere daha çok doyum yaşatmak ve uygulamadan keyif almalarını sağlamak. Bu özelliklerden bir tanesi de DM kısmında gönderilen gif özelliği. Bunu kullanarak mesajları çok daha eğlenceli hale getirebilirsiniz. Ancak eğlenceli […]

Tiktok Bilgisayara Nasıl Yüklenir ve Nasıl İndirilir?

Tiktok Bilgisayara Nasıl Yüklenir ve Nasıl İndirilir?

Google tarafından dünyanın en eğlenceli uygulaması ödülünü alan tiktok bilgisayara nasil yüklenir makalemizde bu sorunun cevabını vereceğiz. Öncelikle Tiktok Nedir bundan bahsedelim. Tiktok dünyada son yıllarda popüler olmuş insanları eğlendiren bir eğlence uygulaması. Bu uygulamayı popüler yapan en önemli nokta ise yüzbinlerce müzik ve efektten oluşan oldukça zengin bir kütüphanesinin olması. Peki mobil dünyada bu […]

Swarm Check-in Yapamıyorum Başarısız Hatası Çözümü

Swarm Check-in Yapamıyorum Başarısız Hatası Çözümü

Son zamanların popüler uygulamalarından bir tanesi de Swarm olarak karşımıza çıkıyor. Birçok kişi tarafından yer bildirimi yapmak amacıyla kullanılmaktadır. Genel olarak iyi özelliklere sahip olsa da ara ara sorunlar ortaya çıkabilmektedir. Bu sorunların bazılarının temelinde uygulamanın kendi sorunları yatarken, bazılarının temelinde ise kişisel kaynaklı sorunlar yer almaktadır. Bu sorunlardan en sık rastlanan ise Swarm check-in […]