100
Instagram Türk Takipçi
6,00 ₺

Gerçek Takipçiler

Türk Aktif Takipçi Hizmeti

Şifrenizi  Kesinlikle Talep Etmiyoruz

Faturalı Hizmet

1.000
Instagram Türk Takipçi
50,00 ₺

Gerçek Takipçiler

Türk Aktif Takipçi Hizmeti

Şifrenizi  Kesinlikle Talep Etmiyoruz

Faturalı Hizmet

5.000
Instagram Türk Takipçi
240,00 ₺

Gerçek Takipçiler

Türk Aktif Takipçi Hizmeti

Şifrenizi  Kesinlikle Talep Etmiyoruz

Faturalı Hizmet

10.000
Instagram Türk Takipçi
480,00 ₺

Gerçek Takipçiler

Türk Aktif Takipçi Hizmeti

Şifrenizi  Kesinlikle Talep Etmiyoruz

Faturalı Hizmet

Dünya’nın en sevilen Sosyal medya platformu Instagram’dan video indirmek oldukça meşakkatli bir hal almaya başladı. Peki Instagram üzerinden Video nasıl indirilir? Bu makalemizde bundan bahsedeceğiz. Takipçi satın alma sitemiz gelişimine devam ediyor.

Facebook ya da twitter da olduğu gibi Instagram’da da video paylaşımı yapılabiliyor. Fakat video paylaşımı Instagram için yalnızca 60 saniye yani 1 dakika. Fakat buna rağmen Instagram’dan fotoğraf indirme ya da video indirmek doğrudan mümkün değil.

İşte Instatakipci.com olarak sizler için hazırladığımız Instagram Video İndirme aracı. Bu araç sayesinde programsız, ister andorid ister ios kullanıcıları için çoklu olarak online video indirebilirsiniz. Üstelik tamamen ücretsiz ve sınırsız.

Sizde Instagram videoları indirerek bu videoları facebook, twitter whatsapp gibi sosyal medya paylaşım sitelerinde dostlarınızla paylaşabilirsiniz. İndirmek istediğiniz videolarda kesinlikle bir reklam alanı ya da video kalitesinin düşmesi gibi bir durum yaşanmaz. Video Instagram’da olduğu kalitede bilgisayarınıza ya da telefonunuza iner.

Şimdi Instatakipci.com olarak sizler için hazırladığımız online pc ya da mobil instagram video indirme aracımızın kullanımına geçelim.

Instatakipci.com olarak daha farklı araçlarımızı kullananların bu aracı kullanırken de zorlanmayacağı bir araç tasarladık. Bu araç Instagram fotoğraf indirme aracımız ile hemen hemen aynı görünüme ve kullanıma sahiptir.

Fakat belirttiğimiz gibi bu araç Instagram video indirme aracıdır. Bu araç ile Instagram’da bulunan tüm videoları sınırsız ve online olarak indirebilirsiniz. Üstelik karşınızda bu indirmeleriniz için herhangi bir ücret talep edecek kimse yok!

Instagram Hd Video İndirme İşlemi Nasıl Yapılır?

Instagram’da duygulandığınız, eğlendiğiniz ya da beğendiğiniz herhangi bir videoyu indirmek istediğinizde bu videoyu Instagram üzerinden indirmeniz mümkün değil.

Fakat Instatakipci.com Video indirme aracı sayesinde saniyeler içinde videoyu cep telefonunuza ya da PC’nize indirebilirsiniz.

İlk olarak yapmanız gereken Mobil ya da masaüstü için Instagram’a girmek. Bunu mobilde İos ya da Android cihazlarınız ile yapabilirsiniz. Masaüstünde ise PC için web tarayıcınıza instagram.com yazarak mevcut instagram hesabınızla giriş yapabilirsiniz.

Mevcut Instagram hesabınızla giriş yaptıktan sonra beğendiğiniz, hoşunuza giden herhangi bir videoyu seçip bağlantıyı kopyala butonuna basarak İndirmek istediğiniz videonun bağlantısını instatakipci.com da bulunan video indirme aracına yapıştırmanız yeterlidir.

Bu bölümde İndirmek istediğiniz Instagram videosunun bağlantısını alana yapıştırdıktan sonra bot olmadığınızı doğrulamak için reCaptcha ile bot doğrulamasını yapmalısınız.

Bot doğrulamasını yaptıktan sonra İnstagram videonuzun ön izlemesini göreceksiniz. Bu ön izleme resminin altında yer alan indirme butonuna basarak ilgili videoyu indirebilirsiniz.

Instagram Kullanıcı Adı ile HD Video İndirme

Instagram’da video indirmek için hazırladığımız aracı yalnızca bağlantı kodu ile indirmenize gerek yok. Bağlantı kodunu kopyalamadan, kullanıcı adı ile o hesaba ait tüm videoları görüntüleyebilir ve dilediğiniz kadar çoklu video indirebilirsiniz.

Yine aynı şekilde hoşunuza giden videoyu indirmek için, videoyu yükleyen hesabın kullanıcı adını bilmeniz yeterlidir. Sizler için hazırladığımız instagram video indirme aracını kullanarak kullanıcı adını girmeniz ve istediğiniz o videoyu bulup indir butonuna basmanız yeterlidir.

Bağlantı kodu ile video indirmeden, kullanıcı adı ile video indirerek çoklu instagram videosu indirebilirsiniz. Url ile instagram videosu indirmeniz tek tek olacağından zaman alabilir.

Oysa Kullanıcı adı ile Instagram videosu indirirseniz birden fazla instagram videosunu aynı anda indirebilirsiniz.

instagram video indirme