Instagram Viewer - Online, Ücretsiz, Profil Görüntüleme2021-06-09T15:54:23+03:00
Instagram Viewer
instagram viewer

Instagram Viewer Nedir?

Dünyanın ve ülkemizin en çok kullanılan uygulamalarından birisi olan Instagram uygulaması her geçen gün algoritmasını geliştiriyor ve bizlere yeni özellikler sunuyor. Fakat Instagram bazı özellikleri ne yazık ki bize sunmuyor. Örneğin Instagram uygulamasında sizi engelleyen kullanıcıların profillerini görüntüleyemezsiniz. Bunun için sahte bir hesap açıp, sahte hesap üzerinden hesaba bakmanız gerekir. Artık sahte hesap açıp uzun işlemlerle zaman kaybetmek yerine tek bir işlem ile tamamen ücretsiz bir şekilde sizi engelleyen profilleri görüntüleyebilirsiniz. Instagram viewer ile profilini görmek istediğiniz kullanıcıları tek bir tuşla görüntüleyebilirsiniz.

instagram profil görüntüleme

Instagram Viewer Ne İşe Yarar ?

Instagram profile viewer aracı oturum açmadan profilleri görüntülemenizi sağlar. Görmek istediğiniz herhangi bir hesabı araç çubuğuna yazdıktan sonra aratabilir ve profilini görüntüleyebilirsiniz. Instagram web görüntüleyici aracımız sayesinde dilediğiniz hesabı oturum açmadan stalklayabilirsiniz. Ayrıca Instagram uygulaması içerisinde, sizi engelleyen kullanıcıların profillerini görüntüleyemezken Profil Görüntüleme Aracımız sayesinde sizi engelleyen kullanıcıların profillerini de rahatlıkla görebilirsiniz. Ayrıca Instagram hikaye izleme aracımızı kullanarak takip etmediğiniz kullanıcıların storylerini de görüntüleyebilirsiniz.

Instagram Viewer Aracının Avantajları Nelerdir?

Instagram uygulaması profillerin uygulamaya giriş yapmadan görüntülenmesine olanak sağlamıyor. Bunu yapmasının en büyük amacı kullanıcı, şirket ve yeni kullanıcıları bünyesine çekmeyi hedeflemesidir. Fakat siz oturum açmadan ve anonim kalarak profilleri görüntülemeyi istiyorsanız, tam da burada aracımızı kullanmanız size büyük avantaj sağlar. Profil görüntüleme aracımızın avantajları başlıca şunlardır;

  • Sizi engelleyen kişilerin profillerini ve içerikleriniz görüntüleyebilirsiniz.
  • Anonim bir şekilde ve oturum açmadan işlemlerinizi yaparsınız.
  • Aracımızı tamamen ücretsiz bir şekilde ve dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz
  • Şifresiz ve programsız bir şekilde güvenli yollarla cihazınıza hiçbir zarar gelmeyecek şekilde kullanırsınız
instagram profil görüntüleyici

Instagram Viewer Nasıl Kullanılır?

Instagram'da profili açık olan kişileri sizi engellemiş olsa bile aracımız sayesinde görüntüleyebilirsiniz. Profil görüntüleme aracımızı kullanmak çok basit birkaç adımdan oluşmaktadır;

  • İlk adımda içeriklerini görüntülemek istediğiniz profili belirleyin,
  • Bir sonraki adımda Instagram kullanıcı adı alanına belirlediğiniz profilin kullanıcı adını yazın ve sorgula butonuna basın.
  • Belirlediğiniz kullanıcı adını sorguladıktan sonra kolaylıkla görmek istediğiniz profilin içeriklerini görebilirsiniz.

Günümüz teknolojisinin en çok kullanılan uygulamalarından biri olan Instagram’da profesyonel kullanıcılar olabilmeniz ve Instagram uygulaması içerisinde mevcut olmayan özellikleri kullanabilmeniz için sizlere ücretsiz araçlar sunuyoruz. Araçlarımızı kullanarak hesaplarınızı hızla yükseltebilirsiniz. Instagram profil fotoğrafı büyütme aracımızı da kullanarak kullanıcı profillerini daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
5 / 5
Toplam:67 Değerlendirme
Kaan Beyru
Kaan Beyru

Denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Instatakipci.com bu işin kralı sizsiniz. Bu aracı başka yabancı bir sitede de görmüştüm ama ücretliydi. Siz tamamen ücretsiz hizmet veriyorsunuz. Çok teşekkürler..

Kaan Beyru
Didem yalın
Didem yalın

Artık tüm profilleri bu araçla stalklarım. Harbiden tam aradığım araç bu :D 50 tane fake hesap vardı , hepsini silerim artık. Instagram Profil görüntüleme aracı tek başına yeter :)

Didem yalın
Mustafa çalışkan
Mustafa çalışkan

Böyle bir araç olduğunu ilk defa burada öğrendim. Eğer farkedilmeden diğer profilleri görüntülemek istiyorsanız Instagram Viewer size göre gençler. Fake hesap açmaya boşu boşuna uğraşmayın. Tek tıkla tüm profillere bakabiliyorsunuz.

Mustafa çalışkan
Yeliz kevser
Yeliz kevser

Valla mükemmel bir profil görüntüleme aracı olmuş. Instatakipciyi zaten çok beğeniyordum. Ücretsiz sosyal medya araçları konusunda tek adres sizsiniz. Çok teşekkürler..

Yeliz kevser
Yasin Kılıç
Yasin Kılıç

Instagram Viewer Aracını ilk baktığımda anlamamıştım ama şimdi daha iyi çözdüm mantığını. Arkadaşlar kısacası istediğiniz profile sizi engellese bile bu araç sayesinde bakabiliyorsunuz. Bence güzel bir kısayol. Üstelik oturum açmadan yapıyor olmanız tamamen güvenli :D

Yasin Kılıç
Selma aslan
Selma aslan

Instagram profil görüntüleyici aracınız harbiden hayat kurtarıcı :D Eski sevgilim beni engellemişti , profiline nasıl bakıcam diye düşünürken bu araç karşıma çıktı. Araç sorunsuz çalışıyor ve ücretsiz olması ayrı bir mutluluk.. Çok teşekkürler..

Selma aslan
Lara elmaoğlu
Lara elmaoğlu

Araç tesadüfen karşıma çıktı. Ben tam bir stalkerım ve hep farkedilmeden bu stalkları yapmak istiyordum. Instagram Viewer aracı sayesinde oturum bile açmadan her profile girebiliyorum.

Lara elmaoğlu
Samet Çelik
Samet Çelik

Yepyeni bir araçla yine gönlümüzü fethettiniz. Instagram viewer aracı sayesinde beni engelleyen profilleri bile görebiliyorum. Mükemmelsiniz..

Samet Çelik
ahmet değirmenci
ahmet değirmenci

Instagram Viewer aracını kullandım. Sorunsuz bir şekilde çalısıyor. Üstelik sınırsız bir şekilde kullanabiliyoruz. Çok teşekkürler Instatakipci.com ekibi

ahmet değirmenci
Blog Yazılarımız
Instagram’da Eski Kullanıcı Adları Nasıl Geri Alınır?
15/06/2021
Instagram’da Eski Kullanıcı Adları Nasıl Geri Alınır?

Instagram, her geçen gün artan kullanıcı sayısıyla günümüzün en popüler sosyal medya platformlarından birisidir.  Bu açıdan her gün birçok kişi, Instagram kullanıcısı olmak için yeni hesap oluşturmaktadır. Oluşturulan bu hesaplardan bazıları daha önce Instagram kullanan ve çeşitli sebeplerden yeni hesap açan kişileri kapsamaktadır. Bu gibi durumla karşılaşıldığında akıllara “Instagram’da eski kullanıcı adları nasıl geri alınır?” […]

 
Instagram Mavi Tik Nasıl Alınır?
15/06/2021
Instagram Mavi Tik Nasıl Alınır?

Instagram’da bazı profillerde denk geldiğiniz mavi tik sembolü, kişilerin belli bir statüye sahip olduğunu ifade etmektedir. Dolayısıyla bu mavi tikleri yalnızca en popüler kişiler ve etkili Instagram kullanıcıları edinebilmektedir. Elbette ki mavi tik edinmenizi sağlayacak bazı kolay yöntemler de bulunmaktadır, bu yöntemlere yazının devamında değineceğiz. Böylece “Instagram mavi tik nasıl alınır?” sorusuna cevap alabileceksiniz. Instagram […]

 
Instagram’da Reklam Verirken Dikkat Etmeniz Gereken Kurallar
23/02/2021
Instagram’da Reklam Verirken Dikkat Etmeniz Gereken Kurallar

Günümüzde en popüler sosyal medya platformlarından birisi olan Instagram, milyonlarca kullanıcıyı içinde barındırıyor. Bu da büyük pazarlama şirketlerinin ve markaların Instagram platformuna reklam vermelerine neden oluyor. Tabii sadece büyük markalar bu platforma reklam vermiyor. Küçük girişimciler ve reklam vermek isteyen diğer kullanıcılar da büyük kitlelere ulaşmak için Instagram’ı tercih ediyorlar. Peki Instagram’da reklam vermek için […]