Instagram Viewer - Online, Ücretsiz, Profil Görüntüleme2023-01-11T16:29:36+03:00
Instagram Viewer
instagram viewer

Instagram Viewer Nedir?

Dünyanın ve ülkemizin en çok kullanılan uygulamalarından birisi olan Instagram uygulaması her geçen gün algoritmasını geliştiriyor ve bizlere yeni özellikler sunuyor. Fakat Instagram bazı özellikleri ne yazık ki bize sunmuyor. Örneğin Instagram uygulamasında sizi engelleyen kullanıcıların profillerini görüntüleyemezsiniz. Bunun için sahte bir hesap açıp, sahte hesap üzerinden hesaba bakmanız gerekir. Artık sahte hesap açıp uzun işlemlerle zaman kaybetmek yerine tek bir işlem ile tamamen ücretsiz bir şekilde sizi engelleyen profilleri görüntüleyebilirsiniz. Instagram viewer ile profilini görmek istediğiniz kullanıcıları tek bir tuşla görüntüleyebilirsiniz.

instagram profil görüntüleme

Instagram Viewer Ne İşe Yarar ?

Instagram profile viewer aracı oturum açmadan profilleri görüntülemenizi sağlar. Görmek istediğiniz herhangi bir hesabı araç çubuğuna yazdıktan sonra aratabilir ve profilini görüntüleyebilirsiniz. Instagram web görüntüleyici aracımız sayesinde dilediğiniz hesabı oturum açmadan stalklayabilirsiniz. Ayrıca Instagram uygulaması içerisinde, sizi engelleyen kullanıcıların profillerini görüntüleyemezken Profil Görüntüleme Aracımız sayesinde sizi engelleyen kullanıcıların profillerini de rahatlıkla görebilirsiniz. Ayrıca Instagram hikaye izleme aracımızı kullanarak takip etmediğiniz kullanıcıların storylerini de görüntüleyebilirsiniz.

Instagram Viewer Aracının Avantajları Nelerdir?

Instagram uygulaması profillerin uygulamaya giriş yapmadan görüntülenmesine olanak sağlamıyor. Bunu yapmasının en büyük amacı kullanıcı, şirket ve yeni kullanıcıları bünyesine çekmeyi hedeflemesidir. Fakat siz oturum açmadan ve anonim kalarak profilleri görüntülemeyi istiyorsanız, tam da burada aracımızı kullanmanız size büyük avantaj sağlar. Profil görüntüleme aracımızın avantajları başlıca şunlardır;

  • Sizi engelleyen kişilerin profillerini ve içerikleriniz görüntüleyebilirsiniz.
  • Anonim bir şekilde ve oturum açmadan işlemlerinizi yaparsınız.
  • Aracımızı tamamen ücretsiz bir şekilde ve dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz
  • Şifresiz ve programsız bir şekilde güvenli yollarla cihazınıza hiçbir zarar gelmeyecek şekilde kullanırsınız

instagram profil görüntüleyici

Instagram Viewer Nasıl Kullanılır?

Instagram'da profili açık olan kişileri sizi engellemiş olsa bile aracımız sayesinde görüntüleyebilirsiniz. Profil görüntüleme aracımızı kullanmak çok basit birkaç adımdan oluşmaktadır;

  • İlk adımda içeriklerini görüntülemek istediğiniz profili belirleyin,
  • Bir sonraki adımda Instagram kullanıcı adı alanına belirlediğiniz profilin kullanıcı adını yazın ve sorgula butonuna basın.
  • Belirlediğiniz kullanıcı adını sorguladıktan sonra kolaylıkla görmek istediğiniz profilin içeriklerini görebilirsiniz.

Günümüz teknolojisinin en çok kullanılan uygulamalarından biri olan Instagram’da profesyonel kullanıcılar olabilmeniz ve Instagram uygulaması içerisinde mevcut olmayan özellikleri kullanabilmeniz için sizlere ücretsiz araçlar sunuyoruz. Araçlarımızı kullanarak hesaplarınızı hızla yükseltebilirsiniz. Instagram profil fotoğrafı büyütme aracımızı da kullanarak kullanıcı profillerini daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Profil görüntüleme aracımız ücretsiz ve sınırsız bir şekilde kullanılabilmektedir. Herhangi bir sınırlama yoktur.

Profil görüntüleme aracımız ile sadece profile ait gönderi içeriklerini görüntüleyebilirsiniz. Story içerikleriniz maalesef görüntüleyemiyorsunuz.

Stalker bir başka kullanıcıların profillerini detaylıca gözlemleyen ve inceleyen kişiye denir.

 Profil görüntüleme aracını kullanmanız durumunda, karşı tarafın bu  konudan haberdar olması söz konusu olmaz.

Instagram profil görüntüleme aracımız tamamen ücretsizdir ve dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.

Profil Görüntüleme Aracımız sayesinde sizi engelleyen kişilerin de profillerine bakabilir ve içeriklerini görebilirsiniz.

Instatakipci.com olarak sizlere sunduğumuz profil büyütme aracımızı istediğiniz Instagram   hesabınızda kullanabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir sınır bulunmamaktadır.

Araçlarımız güvcenli yazılım programları ile tasarlanmıştır. Ayrıca araçlarımızı kullanırken hiçbir hesap veya şifre girişi yapmanıza gerek yoktur.

Profil görüntüleme aracımız sayesinde sizi engelleyen kişilerin bile profillerine bakabilirsiniz. Ayrıca oturum açmadan ve anonim bir şekilde gerçekleştirirsiniz.

Instatakipci.com olarak sizlere sunduğumuz profil görüntüleme aracımızı istediğiniz Instagram hesabınızda kullanabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir sınır bulunmamaktadır. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
5 / 5
Toplam: 67 Değerlendirme
Kaan Beyru
Kaan Beyru

Denemenizi şiddetle tavsiye ediyorum. Instatakipci.com bu işin kralı sizsiniz. Bu aracı başka yabancı bir sitede de görmüştüm ama ücretliydi. Siz tamamen ücretsiz hizmet veriyorsunuz. Çok teşekkürler..

Kaan Beyru
Didem yalın
Didem yalın

Artık tüm profilleri bu araçla stalklarım. Harbiden tam aradığım araç bu :D 50 tane fake hesap vardı , hepsini silerim artık. Instagram Profil görüntüleme aracı tek başına yeter :)

Didem yalın
Mustafa çalışkan
Mustafa çalışkan

Böyle bir araç olduğunu ilk defa burada öğrendim. Eğer farkedilmeden diğer profilleri görüntülemek istiyorsanız Instagram Viewer size göre gençler. Fake hesap açmaya boşu boşuna uğraşmayın. Tek tıkla tüm profillere bakabiliyorsunuz.

Mustafa çalışkan
Yeliz kevser
Yeliz kevser

Valla mükemmel bir profil görüntüleme aracı olmuş. Instatakipciyi zaten çok beğeniyordum. Ücretsiz sosyal medya araçları konusunda tek adres sizsiniz. Çok teşekkürler..

Yeliz kevser
Yasin Kılıç
Yasin Kılıç

Instagram Viewer Aracını ilk baktığımda anlamamıştım ama şimdi daha iyi çözdüm mantığını. Arkadaşlar kısacası istediğiniz profile sizi engellese bile bu araç sayesinde bakabiliyorsunuz. Bence güzel bir kısayol. Üstelik oturum açmadan yapıyor olmanız tamamen güvenli :D

Yasin Kılıç
Selma aslan
Selma aslan

Instagram profil görüntüleyici aracınız harbiden hayat kurtarıcı :D Eski sevgilim beni engellemişti , profiline nasıl bakıcam diye düşünürken bu araç karşıma çıktı. Araç sorunsuz çalışıyor ve ücretsiz olması ayrı bir mutluluk.. Çok teşekkürler..

Selma aslan
Lara elmaoğlu
Lara elmaoğlu

Araç tesadüfen karşıma çıktı. Ben tam bir stalkerım ve hep farkedilmeden bu stalkları yapmak istiyordum. Instagram Viewer aracı sayesinde oturum bile açmadan her profile girebiliyorum.

Lara elmaoğlu
Samet Çelik
Samet Çelik

Yepyeni bir araçla yine gönlümüzü fethettiniz. Instagram viewer aracı sayesinde beni engelleyen profilleri bile görebiliyorum. Mükemmelsiniz..

Samet Çelik
ahmet değirmenci
ahmet değirmenci

Instagram Viewer aracını kullandım. Sorunsuz bir şekilde çalısıyor. Üstelik sınırsız bir şekilde kullanabiliyoruz. Çok teşekkürler Instatakipci.com ekibi

ahmet değirmenci

Blog Yazılarımız

Instagram Yayın Kanalları Nedir? Nasıl Kullanılır? Ne İşe Yarar?
29/03/2023
Instagram Yayın Kanalları Nedir? Nasıl Kullanılır? Ne İşe Yarar?

Geçen yıl Instagram Reels’in başarısının ardından Mark Zuckerberg, Instagram platformunun yeni bir özelliğini daha paylaştı. 2023’ün sosyal medya trendlerinden biri haline gelebilecek bu özellik; Instagram yayın kanalları. Platform bu özellik sayesinde İçerik oluşturucuların izleyicileriyle daha derin bağlar kurabileceğine inanıyor. Zuckerberg, Meta ile ilgili gelecekteki güncellemeleri takipçileriyle paylaştığı kendi yayın kanalı […]

 
Instagram Reels İzlenme Sayısı Neye Göre Oluşur?
24/03/2023
Instagram Reels İzlenme Sayısı Neye Göre Oluşur?

Instagram, sosyal medya platformları arasında oldukça popüler oluşumlardan biridir. Reels videoları ise Instagram’da etkileşimi artırmak için idealdir. Reels çekerek birçok kişiye ulaşabilir, sizi takip eden kitlenizi genişletebilirsiniz. Diğer yandan Reels video izlenme sayısı çeşitli parametrelere göre değişmektedir. Özellikle algoritmaya uygun olarak çekilen videolar Keşfet bölümünde yer alabilir ve çok daha […]

 
Instagram Post Boyutu Nasıl Ayarlanır?  
27/12/2022
Instagram Post Boyutu Nasıl Ayarlanır?  

Dünyanın en popüler sosyal paylaşım ağı olan Instagram, artık kazanç kapısı da olduğu için gönderilerine ekstra özen gösteriliyor. Çeşitli gönderi seçenekleri sunan platform, genellikle fotoğraf ve videoların boyutlarına dikkat ediyor. Biz de içeriğimizde Instagram post boyutu hakkında öğrenmeye değer bilgiler sunduk.  Instagram; canlı yayınlar, Reels videolar, post adı verilen gönderiler, […]