İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
2500
Takipçi
%51 İNDİRİMLİ
149,50 ₺
72,25 ₺
5000
Takipçi
%53 İNDİRİMLİ
299,00 ₺
139,50 ₺
10000
Takipçi
%55 İNDİRİMLİ
598,00 ₺
269,00 ₺
25000
Takipçi
%56 İNDİRİMLİ
1.495,00 ₺
647,50 ₺
50000
Takipçi
%57 İNDİRİMLİ
2.990,00 ₺
1.275,00 ₺
100000
Takipçi
%58 İNDİRİMLİ
5.980,00 ₺
2.490,00 ₺
250000
Takipçi
%58 İNDİRİMLİ
14.950,00 ₺
6.150,00 ₺
500000
Takipçi
%59 İNDİRİMLİ
29.900,00 ₺
12.200,00 ₺
50
Takipçi
2,99 ₺
100
Takipçi
%16 İNDİRİMLİ
5,98 ₺
4,99 ₺
250
Takipçi
%29 İNDİRİMLİ
14,95 ₺
10,50 ₺
500
Takipçi
%38 İNDİRİMLİ
29,90 ₺
18,45 ₺
1000
Takipçi
%50 İNDİRİMLİ
59,80 ₺
29,90 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Instagram Yabancı Bot Takipçi Satın Al
5 / 5
5 1 Toplam: 70 Değerlendirme
Yorum Yap
Yabancı bot takipçi

Bot ve Gerçek Takipçilerin Gücü Nedir?

Takipçi kasmak, fenomen olmak, tanınmak, paylaşımlarının yüzbinlerce belki de milyonlarca takip edilmesini istemek sosyal medya sayesinde ve satın alınan takipçi paketlerinin desteğiyle artık hiç de uzak bir amaç değil. Günümüzde en çok sorulan soruların başında Instagram yabancı gerçek takipçi nasıl alınır gibi takipçi satışı ile ilgili sorular gelmektedir. Ayrıca, Instagram takipçileri satın almak, öğrenmek üzere olduğunuz gibi ucuz ve kolaydır.

Bu işlem sadece ülkemiz sınırlarında değil, dünya çağında yapılan bir eylemdir. Bunun için sonuçlarından pişman olmanıza gerek bile kalmaz. Kısa yoldan takipçi rakamını en üst seviyelere çıkarabilirsiniz. Hem de herkesin bütçesinin düşünüldüğü bir platformda bunlara yaklaşmak çok zor olmayacaktır.

Takipçi alma durumunda sadece kullanıcı adınızı vermeniz yeterli olacaktır. Şifreniz istenmemektedir. Güvenilir bir yöntem olması sayesinde bot takipçi de gerçek takipçi de rahatlıkla alabilirsiniz. Peki, instagram yabancı bot takipçi nasıl alınır?

Instagram yabancı bot takipçi satın al

Instagram Bot Takipçi Nasıl Alınır?

 1. İlk olarak hesabınızın incelenmesi adına kullanıcı adınızı bize vermelisiniz. Size en uygun olan takipçi rakamını belirleyebiliriz.
 2. Bot kullanıcı oldukları için satın aldığınız hiçbir takipçinin takibi bırakma gibi bir durumu olmayacağından emin olabilirsiniz. Bunun için bütçenize de en uygun paketi almaya gayret etmelisiniz. Zaten bot kullanıcı oldukları için paketler de oldukça uygundur.
 3. Kullanıcı adınızı verdikten sonra istediğiniz sayıda bot takipçiyi bize söyleyebilirsiniz.
 4. Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra tüm istediğiniz sanal kullanıcılar hesabınıza aktarılmaya başlanacaktır. Ödeme seçenekleri veri tabanının güvenilir sistemi ile koruma altındadır ve paranız güvence ile bize ulaştırılacaktır.

Instagram Yabancı Bot Takipçi Satın Al Hizmeti Nedir?

Instagram uygulamasının işlevi her geçen gün değişmeye devam ediyor. Günümüzde daha çok ticaret ya da kişilerin bazı özelliklerini farklı kitlelere göstermesi üzerinedir. Böyle olunca rakiplerin önüne geçmek ve ilk sıralara yükselmek bir hayli önemli hale geldi. Instagram dünyasının zorlu rekabet ortamında yükselmek için yoğun çaba gerekiyor. Dikkat çekmek, içeriklerinizin kaliteli bulunması ve sürekliliği korumanız oldukça önemli.

Tüm noktalara dikkat etseniz bile, istediğiniz sonuca ulaşamama durumuyla karşı karşıya kalırsınız. Bu gibi durumlarda hesabınızın geleceğini korumak için, belli başlı desteklerden faydalanabilirsiniz. Amacınıza daha kolay yoldan ulaşabilmeniz için Instagram yabancı bot takipçi satın al hizmeti veriyoruz.

Instagram yabancı bot takipçi

Instagram yabancı bot takipçi satın almak işe yarar mı?

 • Instagram ortamında kendi çabalarınızla bir yere gelmek oldukça zor. Takipçi sayınızı belli bir seviyeye getirmek için çok büyük uğraş vermeniz gerekiyor. Tüm uğraşlarınıza rağmen sonuç hüsranla sonuçlanabilir. Bunun için takipçi satın almak oldukça akıllıca bir karardır.
 • Takipçi satın almanız durumunda, çaba göstermeden istediğiniz sayıya ulaşabilirsiniz. Instagram hesabınıza bakan insanlar, bu sayıyı gördüklerinde sizin bu alanda oldukça başarılı olduğunuzu düşünürler. Ve insanların gözünde olumlu bir algı oluşur. Böylece istediğiniz prestije daha kısa yollardan ulaşmış olursunuz.
 • İnsanların gözünde daha iyi bir yere geleceğiniz gibi aynı durum uygulama içinde geçerlidir. Instagram, hesapların kalitesini belirlerken bu hesap içerisindeki etkileşim oranına bakar. Bu oranın fazla olması sonucu onun değerli olduğuna karar verir.
 • Takipçi sayınızın fazla olması, etkileşim düzeyinin yüksek olacağını gösterdiği için bu durum uygulamanın gözünden kaçmaz. Sizin paylaşımlarınızı diğer insanlarında görmesi için keşfet bölümünde çıkmanıza yardımcı olur. Bu bölümde çıkmak oldukça zordur ve böyle bir şansın verilmesi popülerliğe giden büyük bir adımdır. Burada gösterilen paylaşımlar, binlerce ya da milyonlarca kişi tarafından görüntüleme şansı elde edeceğinizi gösterir.
 • Takipçi satın almanın sadece yeni açılan hesaplara uygun olduğu düşünülür. Yeni açılan hesaplar tanınmak için, takipçi satın alarak hesabını büyütmelidir. Bu açıklama doğru fakat yeterli değildir. Yüksek oranda takipçiniz olsa bile bu tür hizmetlerden faydalanmak sizin için de yararlı olacaktır.
 • Takipçi satın alarak daha sağlam temelli, etkileşim oranı yüksek bir hesap oluşturabilirsiniz. Böylece yerinde sayma ya da takipçi azalması gibi bir sorunla karşılaşmadan insanların gözünde hayranlık uyandırmaya devam edebilirsiniz.
 • Çok fazla Türk takipçiniz var. Karma bir görüntü oluşmasını mı istiyorsunuz? Daha doğal bir görüntü oluşturmak için yabancı takipçi satın alarak, bu oranı dengeleyebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instatakipci.com Yabancı Bot Takipçi ürünü hesabınıza hiçbir zarar vermemektedir ve garantili bir üründür. Müşterilerimizden kesinlikle şifre ve özel bilgiler talep etmemekteyiz, gönül rahatlığıyla sitemizde ki tüm ürün ve hizmetleri kullanabilirsiniz.

Instagram keşfete çıkmak hesabınızı üst seviyeye yükseltmek demektir. Keşfete çıkan her profilin etkileşimleri hızla artmakta ve hesabınız organik olarak büyümektedir. Yabancı Bot Takipçi ürünümüzü kullanarak takipçilerinizi arttırabilir ve hesabınızı ilgi çekici kılabilirsiniz.

Instagram'da organik olarak takipçi artışı sağlamak çok uzun süreler almaktadır. Instatakipci.com bot takipçi hizmetimiz ile hesabınızı hiçbir zaman takipten çıkmayan takipçiler ile yükseltebilir ve geliştirebilirsiniz.

Instagram bot takipçiler de silinme ya da azalma riski yoktur. Herhangi bir düşüş yaşanması durumunda 6 ay içinde aldığınız miktarın tamamı telafi olarak yüklenmektedir.

Instagram hesap büyütmenin en hızlı yolu takipçi satın almaktır. Instagram'ın en güvenilir ve hızlı adresi instatakipci.com üzerinden tüm ürünlerimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Instagram'da organik olarak büyümek çok uzun bir süreçtir. Bot takipçileri tercih ederek bununla birlikte organik bir kitleyi de sayfanıza çekerek hesabınızı büyütebilirsiniz.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Instagram Yabancı Bot Takipçi Satın Al
Instatakipci
Instagram yabancı bot takipçi satın alma işlemlerinizi güvenilir ve uygun fiyata sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.
56
56
Instagram Yabancı Bot Takipçi Satın Al
2.50 2023-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/instagram-yabanci-bot-takipci
5 / 5
5 1 Toplam: 70 Değerlendirme
Fiyatlar çok iyi

Fiyatlar çok iyi bi dünya takipçi alıp neredeyse hiç para vermedim. Hızlı yükleme işlemide çok başarılı.

5 5 1 2019-04-09 Eda Sepetçi
Eda Sepetçi
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek