İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
2500
Takipçi
%40 İNDİRİMLİ
247,50 ₺
146,25 ₺
5000
Takipçi
%43 İNDİRİMLİ
495,00 ₺
279,00 ₺
10000
Takipçi
%45 İNDİRİMLİ
990,00 ₺
539,00 ₺
25000
Takipçi
%47 İNDİRİMLİ
2.475,00 ₺
1.297,50 ₺
50000
Takipçi
%48 İNDİRİMLİ
4.950,00 ₺
2.545,00 ₺
100000
Takipçi
%49 İNDİRİMLİ
9.900,00 ₺
4.990,00 ₺
50
Takipçi
4,95 ₺
100
Takipçi
%10 İNDİRİMLİ
9,90 ₺
8,91 ₺
250
Takipçi
%18 İNDİRİMLİ
24,75 ₺
20,05 ₺
500
Takipçi
%31 İNDİRİMLİ
49,50 ₺
33,75 ₺
1000
Takipçi
%36 İNDİRİMLİ
99,00 ₺
62,90 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Instagram Yabancı Gerçek Takipçi Satın Al
5 / 5
5 1 Toplam: 26 Değerlendirme
Yorum Yap
instagram yabancı gerçek takipçi

Gerçek Kullanıcılar İle Keşfet Sayfasında Yerinizi Alın

Instagram son yıllarda çok fazla kullanılan ve beğeni ile takip edilen bir sosyal medya aracıdır. Sadece kullanmak yeterli değil diyenler ve paylaşımlarının daha fazla kişi tarafından görülmesini isteyenler takipçi satın alma ile bu işi halledebilirler. Instagram yabancı gerçek takipçi satın alma işlemi ile binlerce takipçinizin keyfini çıkarabileceksiniz.

Markalar, ünlüler, sıradan hayatı olan meslek sahipleri ve hatta politikacılar, sahte takipçileri ekleyerek sosyal medya istatistiklerini doldurmaktadır. Bu dünya çapında yapılan bir eylemdir ve herkes tarafından da sahtecilik olarak algılanmamakta ve kabul görmektedir. Peki, bunu neden yapıyorlar?

Bu tamamen algı ile hareket edilen bir isteğe bağlıdır. İzleyicilerin ve takipçilerin sayısı, bir kullanıcının hesabını boyutlandırırken gördüğü her şeydir ve markaların kendi Instagram çabalarını ölçmek için kullandığı ortak bir metriktir. Dünya genelinde her ünlü marka takipçi kasmak için çaba gösterir. Hatta zaman zaman instagram yabancı bot takipçi satın alma eylemlerinden bile destek alabilir.

Yabancı Potansiyel Takipçilere Nasıl Ulaşırsınız?

Eğer Instagram takipçileri satın almayı düşünüyorsanız, bunun nedeni, gerçek insanları markanızı kontrol etmeye teşvik edecek umuduyla, hesabınızın hızlı bir şekilde büyümesini ve takip edilmesini sağlamaktır. Takipçilerin birden fazla olması güzel bir duygudur, ancak gerçek şu ki, birçok kişi bir Instagram hesabını numaralarına yani takipçi ve takip edilen sayısına göre yargılar. Bunun için fenomen olmak istiyorum diyenler “benim zaten çevrem var” dememeli ve yüz binler satın alarak takipçilerini zirveye taşımalıdır.

Instagram Yabancı Gerçek Takipçi Satın Al Hizmeti

Instagram uygulamasını kimi kişisel olarak kullanırken kimisi de belli bir amaç için kullanmaktadır. Bu amaçlar; marka tanıtımı, ürünün farklı kişiler tarafından fark edilmesi ya da kişisel yeteneklerin sergilenmesi şeklinde olabilmektedir. Milyonlarca kullanıcının aynı hedef doğrultusunda ilerlemesi, rekabeti üst seviyeye taşımaktadır. Bunun sonucunda en iyi, en çok takipçiye sahip, etkileşim düzeyi en yüksek olanlar belli bir seviyeye gelebilmektedir. Takipçi sayısını belli bir seviyenin üstüne taşımak bir o kadar zor. Ne kadar iyi olsanız da rakipleriniz de bir o kadar iyi. Bu nedenle bu dünyada istediğiniz seviyeye gelmeden yok olabilirsiniz.

Yok olma noktasına gelmemek için, bazı hizmetlerle hesabı desteklemek işlevsel olacaktır. Instagram yabancı gerçek takipçi satın al hizmetimize göz atarak, emek harcamadan istediğiniz seviyeye gelebilirsiniz.

instagram yabancı takipçi

Instagram yabancı gerçek takipçi satın almak yarar sağlar mı?

Daha önce bot takipçi satın aldıysanız, gerçek takipçi satın almanız iyi olacaktır. Bot takipçilerle belli bir seviyeye geldikten sonra, gerçek kişilerle etkileşimi arttırmanız hesabınız için pozitif bir durum ortaya çıkaracaktır. Aynı şekilde hesabınızda tamamen Türk takipçiler varsa daha doğal bir görüntü ortaya çıkması için yabancı takipçilerden faydalanabilirsiniz.

Kişisel, sadece arkadaş çevresine yönelik olarak açılan hesaplarda takipçi sayısı önemli değildir. Aksine sadece tanıdıkları kişilerin olmasını isterler. Belli bir amaç için bu hesabı kullanan kişilerde ise durum daha farklıdır. Ne kadar çok takipçi olursa, hedeflerine o kadar yaklaşırlar. Bu nedenle yapılan tüm çalışmalar, takipçi sayısı ve etkileşimi arttırmak üzerinedir.

 • Takipçi satın almanız durumunda, hiçbir şekilde çaba göstermeden takipçi sayınız artış gösterir. Bu durum insanların gözünden kaçmaz.
 • Hesabınızın profesyonel olduğuna dair bir algı oluşur. Bunun sonucunda sadece takipçi satın almakla kalmaz, farklı takipçiler kazanmanın keyfini yaşarsınız.

Takipçi sayısı az olan kişilerin takipçi satın alması son derece önemlidir. Böylece daha sağlam adımlarla ilerlemiş olurlar. Peki sadece düşük takipçiye sahip hesapların mı bu hizmetlere başvurması gerekir? Toplumda bu şekilde algılansa da durum farklıdır. Takipçi sayısını yükseltmek isteyen kişiler için olduğu kadar, yüksek takipçiye sahip kişiler içinde bu hizmet önemlidir. Takipçi oranında düşme ya da yerinde sayma olması durumunda insanlar bunu fark eder. Ve bu durumu sorgulamaya başlar. Bu da kişinin yarattığı profesyonellik algısının bir süre sonra yok olmasına neden olur. Böyle bir durumla karşılaşmak istemiyorsanız, takipçi sayınızı arttırarak kendinizi garantiye alabilirsiniz.

Satın aldığım takipçiler hesabıma zarar verir mi?

Instagram hesabınız var ve belli bir seviyeye getirmeyi başardınız. Bazı kişiler bu hesaplar üzerinden para kazanırken bazıları da önemli bilgileri aktarmaktadır. Kısaca herkes için oldukça hassas bir platformdur. Bu hassasiyetin farkındayız ve hesabınızın zarar görmemesi adına çalışmaları daha titiz yürütüyoruz.

Satın aldığınız takipçiler yabancılardan oluşan gerçek hesaplardır. Gerçek kişiler tarafından kullanılmaktadır. Sipariş tamamlandıktan sonra hem sizin hesabınız hem de takipçi hesapları detaylı olarak analiz edilir. Bu analiz sonucunda, gerekli olan kişiler hesabınıza gönderilir. Tüm bu süreç titiz bir şekilde yönetilir. Satın aldığım takipçiler hesabıma zarar verir mi gibi bir düşünceniz varsa içiniz rahat edebilir. Zarar vermenin aksine, takipçi sayınızın artması size her açıdan yarar sağlayacaktır.

Satın aldığım takipçiler azalır mı?

Bu kısımda göndereceğimiz takipçiler, gerçek hesaplardan oluşmaktadır. Bu nedenle bu kişilerin, hesabınızı beğenmemesi durumunda takibi bırakma durumu vardır. Bu konuda bir şey yapamıyoruz. Ancak sizi de mağdur etmemek adına, göndereceğimiz takipçiler satın aldığınız oranın %25 fazlası olarak gönderilir. Böylece takipten çıkan olsa bile, fazladan gönderdiğimiz takipçiler yardımıyla gerekli olan sayıyı dengeliyoruz.

Yabancı gerçek takipçi nasıl satın alınır?

Instagram yabancı gerçek takipçi satın alma işlemi son derece önemli ve etkileşiminizin artmasına büyük ölçüde fayda sağlayacak bir işlemdir. Instagram üyeliği olan herkes sistemi kullanabilir. Hizmetimizin kullanımı ücretsizdir ve bununla beraber güvenilir ve kalitelidir.

 1. Bunun için sitemiz üzerinde bulunan Instagram takipçi satın al kısmına gelmeniz gerekiyor. 
 2. Bu alanda size farklı kitlelerden takipçi alabilme imkânı verilmektedir. Türk gerçek, Türk bot, Yabancı gerçek ya da Yabancı bot şeklinde takipçi seçenekleri yer almaktadır. Bunlardan herhangi birini tercih edebilirsiniz.
 3. Biz satın alma sürecinde, Yabancı gerçek seçeneğini işaretliyoruz.
 4. Bu noktaları belirttiğinizde, gerekli olan takipçilerin gönderilebilmesi için sizden bazı bilgiler istenecek.
 5. Kullanıcı adı istenen yere Instagram hesabınızda kullandığınız kullanıcı adını girin.
 6. Takipçi sayısı alanına, toplam kaç takipçi gelmesini istiyorsanız bu sayıyı belirtin.
 7. Bu bilgileri girdikten sonra, bu hizmetten faydalanmak için ne kadar ücret ödeyebileceğinizi görebileceksiniz.
 8. Bu ödemeyi kabul etmeniz durumunda siparişi tamamlayın ve takipçi sayınızın artmasını bekleyin.

Instagram hesabınıza giriş yapın ve yabancı gerçek takipçi hizmetini hemen kullanmaya başlayın. Ödemeniz gereken ücret, satın alma sürecinde belirtildiği gibidir. Sonradan ortaya çıkan ekstra sayılar yoktur. Bu noktada korkunuz varsa içiniz rahat bir şekilde hizmetlere göz atmaya devam edebilirsiniz.

Dikkat edilmesi gerekenler

Sanal hizmetler diğerlerine göre daha hassastır. Bu noktada dikkat edilmesi gereken bazı maddeler yer alıyor. Bunları kıyaslayarak, alacağınız hizmetin kalitesinden emin olabilirsiniz. Size sunduklarımız:

 • Uygun fiyat garantisi

Hizmetlerimizin kaliteli olduğu konusunda garanti veriyoruz. Her kalitenin olabilecek belli bir fiyat aralığı yer almaktadır. Ne istediğinizi inceleyerek olabilecek, en uygun fiyatları belirliyoruz. Piyasada daha ucuzu yok, en ucuz takipçi satın al gibi reklamlar görebilirsiniz. Birbirinden farklı fiyatlar olabilir. Fakat burada dikkat etmeniz gereken nokta kaliteyi gereğinden ucuza alamayacağınız. Daha ucuzsa kalite konusunda sorunlar ortaya çıkabileceği.

 • Gizlilik garantisi

Sosyal medya ortamı, rekabetin üst düzeyde olduğu bir platformdur. İnsanlar birbirinden daha iyi olarak, onları geride bırakarak daha iyi olmak ister. Böyle bir ortamda, takipçi sayınızı arttırmak için satın aldığınız ortaya çıkarsa hesabınız için iyi olmaz. Böyle bir sorunla karşılaşmamak adına, takipçi satın almaktan kaçıyor olabilirsiniz. Bu platformda belli bir seviyeye gelmenin ve gizli bilgiler açığa çıktığında nelerin olabileceğini bildiğimiz için hassas davranıyoruz. Bizimle paylaştığınız herhangi bir bilgi, bizden aldığınız hizmet detayları hiçbir şekilde üçüncü taraf kişilerin eline geçmez. Bu konuda sizlere gizliliği üst düzeyde tuttuğumuz noktasında garanti veriyoruz. Fark edilmek, başkalarının bu durumu anlaması gibi bir korkunuz varsa satına alacağınız takipçilerin keyfini çıkarabilirsiniz.

 • Tam destek hep destek

İlk defa böyle bir alışveriş yapıyorsanız kaygılarınız olabilir. Yüz yüze alışverişlerde bile çıkan sorunlar düşünülünce, internet üzerinden yapılan bir alışveriş oldukça ürkütücü bir hal alabilir. Sorun durumunda karşıda muhatap bulunmaması sorunu daha da büyütebilir. Sorular cevapsız kalabilir. Bu noktaların ne kadar önemli olduğunu fark ederek, destek konusuna ağırlık verdik. Sınırsız destek sunuyoruz. Her an, aklınıza takılan sorularda ya da sorunlarla karşılaşmanız durumunda bizimle irtibata geçebilirsiniz. Sorularınızı titizlikle cevaplarız ve sorunlarınıza en kısa sürede çözüm üretiriz.

7/24, istediğiniz zaman bizimle irtibata geçmeniz yeterli. Hizmet almaya başlamadan önce, satın aldığınızda ve sonrasında bile destek sunmaya devam ediyoruz.

 • Güvenilirlik ve yasal alışveriş

Güvenilirlik noktasında sizlere daha kaliteli hizmet verebilmek için aldığımız bazı önlemler var. Yapılan alışverişlerin illegal ya da yasal olup olmadığını merak ediyor olabilirsiniz. İlk olarak tüm alışverişlerimiz yasaldır, faturalandırma sistemi uygulanmaktadır. Böylece akıllarınızda soru işareti kalmadan alışverişinizi yapabilirsiniz.

Güvenilirlik noktasında, bilgilerinizin çalınma ihtimali nedeniyle tereddüt yaşıyor olabilirsiniz. Bu sorunu ortadan kaldırmak adına sitemizde SSL alt yapısı oluşturduk. Bu sertifika sayesinde, alışveriş esnasında bilgilerinizi girdiğinizde hiçbir yere kaydedilmiyor. Bu bilgiler hiçbir şekilde başkaları tarafından görüntülenemiyor. Böylece bilgilerim çalınır mı kaygısı yaşamadan, içiniz rahat bir şekilde hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca Havale, EFT ya da Kredi kartı ödeme seçeneklerinden istediğinizi tercih ederek, siparişinizi tamamlayabilir ve gelen takipçilerle hayallerinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Instagram yabancı gerçek takipçi satın al

İşletme Hesabıma Yabancı Gerçek Takipçi Almak Ne İşime Yarar?

Öncelikle sitemiz üzerinden alacağınız takipçiler gerçek de olsa bot da olsa hesabınıza zarar vermez. Instatakipci.com olarak sizlere yıllardır hizmet vermekteyiz ve bu sektörde en kaliteli ve en güvenilir marka olmaktan gurur duymaktayız. Hizmetlerimizin amacı sizlerle beraber sosyal medyanızı ileriye taşıyarak bu süreçte sizlere destek olmaktır. 

Hesabınıza aldığınız yabancı gerçek takipçiler hesabınızda takipçilerin fazla görünüp hesabınızın güvenilir bir hesap olarak yansıtılmasından ziyade hesabınızın bilinirliğini de arttırır. Bu nedenle hesabınıza olan katkısı son derece önemlidir. Sitemiz üzerinden yabancı gerçek takipçi satın aldığınızda, takipçileriniz gerçek kullanıcı hesaplarından oluştuğu için, takibi bırakma ihtimallerine karşılık hesabınıza, fazlasıyla takipçi tanımlanır. Hesabınız ve gönderileriniz bu takipçilerin dikkatini çektiğinde ise sizleri takip etmeye devam edecek ve aktif olacaklardır. Yani yorum ve beğeni de yapacaklardır. 

Örneğin müzik ile uğraşıyorsunuz ve yaptığınız çalışmaları sadece Türk kullanıcılar değil birçok gerçek yabancı hesaba da ulaştırabilmek istiyorsunuz. Instatakipci.com sitesi olarak sizlere sunduğumuz yabancı gerçek takipçi satın al hizmetimizden yararlanarak güvenle isteğinizi yerine getirebilir, üstelik bunu en uygun imkanlarla yapabilirsiniz. 

 • Yabancı takipçi arttırma hizmetimizden faydalandığınızda, ürünlerinizin ve hizmetlerinizin pazar alanını genişletmiş olursunuz,
 • Takipçi sayınız arttığı için gönderilerinizin keşfet kısmında çıkma olasılığı yükselir,
 • Keşfet kısmında görünen gönderilerinize olan ilgi artar ve sizi takip etmeyen kullanıcılar profilinizi ziyaret eder ve bu da takipçilerinizin artmasını sağlar.
 • İşletmenizin bilinirliği globalleşen dünyada artar ve bu da büyümenize etki eder,

Sitemizde gerçekleştireceğiniz işlemlerde güvenilir ödeme yöntemleri ile işlemlerinizi, gönül rahatlığı ile tamamlayabilirsiniz. Mobil ödeme imkanı şu anda bulunmamaktadır. Ancak kısa süre içerisinde mobil ödeme imkanından faydalanarak işlemlerinizi kolay bir şekilde tamamlayabileceksiniz.  

Instagram dünyasında tanınan biri olmak bir hayli zor. Bunun için takipçi satın almak, hesabın geleceği için yerinde bir karar olacaktır. Etkileşim düzeyi ne kadar artarsa, kendinizi o kadar iyi yerlerde görürsünüz. Takipçi sayısının artması kadar, beğeni sayısının artması da etkileşim oranını bir hayli yükseltir. Gözünüz yükseklerdeyse Instagram türk beğeni satın al hizmetimize de göz atmanız iyi olacaktır.

Hesabıma Neden Yabancı Gerçek Takipçi Almalıyım?

Takipçilerinizin profillerinin gerçek kullanıcı hesaplarından oluşmasını istiyorsanız sitemiz üzerinden Türk gerçek takipçiler ile birlikte yabancı gerçek takipçiler de alabilirsiniz. Böylece hesabınızın sadece Türk kullanıcılar tarafından değil yabancı kullanıcılar tarafından da bilinirliliği artar. Böylece hesabınızı yabancı kişilerden oluşan gerçek kullanıcı hesaplarına da tanıtmış olursunuz. Takipçi sayınızın çok görünmesinden ziyade gerçek takipçiler, hesabınızı beğendikleri takdirde sizleri aktif olarak takip etmeye devam edeceklerdir. Ancak beğenmedikleri durumda ise gerçek kişiler oldukları için takipten çıkma ihtimalleri vardır, bu nedenle gerçek takipçi satın aldığınızda, sizi takipten çıkarma ihtimallerine karşılık aldığınız sayının üzerinde takipçi sayısı göndermekteyiz. 

Hesabıma Yabancı Gerçek Takipçi Satın Aldığımda Ne Olur?

Öncelikle farklı sitelerden ve sizden Instagram hesabınıza giriş yapmanızı isteyen bedava takipçi siteleri üzerinden hesabınıza bedava takipçi kasma işlemi gerçekleştirmemenizi öneririz. Bu siteler son derece güvensiz ve yapacağınız işlemlerde engel sorunu ile karşılaşmanıza yol açabilir. Bununla beraber ciddi güvenlik sorunlarını da beraberinde getirir.

Takipçileriniz arttıkça Instagram üzerinde etkileşimleriniz de artar, buna oranla gönderilerinize olan ilgi de artar. Bu nedenle takipçileriniz, hesabınızın diğer kullanıcılar tarafından güven kazanması açısından referans teşkil eder ve bu da hesabınıza ve gönderilerinize olan ilgiyi arttırır. Sitemiz üzerinden yapacağınız hiçbir işlemde hesabınız engel durumu ile karşılaşmaz. Yani takip engeli, yorum engeli veya beğeni engeli gibi durumlarla karşılaşmazsınız. Ayrıca yapacağız işlemlerin tümünü şifresiz olarak gerçekleştirerek güvenle sitemiz üzerinde hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İşlemlerinizi sitemizden hilesiz ve şifresiz olarak gerçekleştirebilir güvenle takipçilerinizin artışını izleyebilirsiniz.

Satın Alma Adımları

yabancı gerçek kullanıcı adı giriniz

satın almak istediğiniz takipçi adedini belirleyiniz

sepete ekle ve sepete git

odemeyi tamamlayın ve bitti

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instatakipci.com sitesinde bulunan tüm ürün ve hizmetler güvenlik garantilidir. Satın aldığınız ve ücretsiz olarak kullandığınız hizmetlerimiz hesaplarınıza asla zarar vermemektedir. Sosyal medyada kaliteli hizmetin tek adresi Instatakipci.com!

Instagram takipçi satın alarak hesabınızı daha ilgi çekici bir hale getirmeniz artık çok kolay! Instatakipci.com Yabancı Gerçek Takipçi hizmeti etkileşimlerinizi ve popülaritenizi hızla arttırın.

Instatakipci.com sosyal medya hesaplarınızı büyütmenize ve hızla geliştirmenizi sağlar. Yabancı Gerçek Takipçi hizmetimizi kullanarak sosyal medya kullanıcıları tarafından daha çok ilgi gören bir hesap olmak sizin elinizde!

Instagram yabancı gerçek takipçiler satın alarak hesabınızı hızla büyütebilirsiniz. Hesabınızı büyütme konusunda en önemli hususlardan bir tanesi takipçi sayısıdır.

Instatakipci.com takipçi ürünlerinde yüklenme süresi seçtiğiniz pakete göre değişiklik göstermektedir. Takipçi sayısını girdikten sonra tahmini süre kısmından takipçilerinizin yüklenme süresini takip edebilirsiniz.

Instatakipci.com tüm ürünleri garantili ve güvenilirdir. Hesabınıza satın alacağınız ürünlerin tamamı kaliteli yazılımlar tarafından yönlendirilmektedir. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Instagram Yabancı Gerçek Takipçi Satın Al
Instatakipci
Instagram yabancı gerçek takipçi satın alarak daha fazla kişiye ulaşmak istiyorsanız hemen sizde instatakipci sitemizi ziyaret edin.
55
55
Instagram Yabancı Gerçek Takipçi Satın Al
2.50 2023-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/instagram-yabanci-takipci
5 / 5
5 1 Toplam: 26 Değerlendirme
Ajans olarak müşterilerimize

Ajans olarak müşterilerimize hep bu siteden destek oluyoruz. Güvenilir, hızlı ve sağlam firma.

5 5 1 2019-04-09 Semih Işılak
Semih Işılak
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek