İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
10
Yorum
48,10 ₺
20
Yorum
%7 İNDİRİMLİ
96,20 ₺
89,04 ₺
30
Yorum
%14 İNDİRİMLİ
144,30 ₺
123,75 ₺
40
Yorum
%17 İNDİRİMLİ
192,40 ₺
159,52 ₺
50
Yorum
%22 İNDİRİMLİ
240,50 ₺
185,65 ₺
100
Yorum
%27 İNDİRİMLİ
481,00 ₺
348,80 ₺
250
Yorum
%31 İNDİRİMLİ
1.202,50 ₺
825,00 ₺
500
Yorum
%35 İNDİRİMLİ
2.405,00 ₺
1.547,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Instagram Yorum Satın Al
5 / 5
5 1 Toplam: 72 Değerlendirme
Yorum Yap

Instagram Yorum Satın Al Özellikleri

Instagram Yorum Satın Al

Instagram Yorum Servisi Nedir?

Instagram Yorum hizmeti, Instagram’daki paylaşımlarınıza oldukça uygun fiyatlarla garantili ve kaliteli yorum almanızı sağlar. Instagram’da paylaşımlarınızın aldığı yorum sayısı arttıkça paylaşımlarınız keşfette yer alarak popüler listelerde kendine yer bulacaktır.

Instagram yorum, Instagram uygulama bünyesinde bulunan gerçek kullanıcıların davranışlarını büyük ölçüde etkileyen, gönderilerinizin referansı olarak tanımlanabilir. Video veya fotoğraflarınızın altına yapılan bu olumlu yorumları gören gerçek kullanıcılar hesabınızda aktif hale gelecek ve hesabınızın ön plana çıkmasına katkı sağlayacaktır. 

Instagram Türk Bot Yorum Satın Al

Instagram Yorum Neden Satın Alınmalı?

Instagram yorum arttırma işlemini hesabınıza yaparak bir sürü kazanım elde edebilirsiniz. Instagram yorum satın al hizmetimizi kullanarak elde edeceğiniz avantajları sizin için listeledik.

 • Instagram Yorum en başta hesabınızın daha güçlü ve popüler görünmesini sağlayarak potansiyel takipçilerinizin hesabınızı takip etmesine yardımcı olur.
 • Instagram kullanıcıları gönderilerin altındaki yorumlara vakit ayırmaktadır. Gönderi yorumlarınızı okuyan kullanıcılar profilinizi ziyaret edebilir.
 • İşletme hesabına sahipseniz ürün ve hizmetlerinizin altındaki yorumlar güven sağlayabilir.
 • Gönderilerinizdeki yorum sayısı kullanıcıların dikkatini çekebilir. Bu şekilde paylaşımlarınıza ilgi toplayabilirsiniz.
 • Instagram yorumlarınızın artmasıyla birlikte gönderilerinizin keşfette çıkma olasılığı da artacaktır.

instatakipci.com, Instagram’daki fotoğraf ve gönderilerine gerçek takipçilerden yorum almak isteyen kullanıcılar için en avantajlı çözümleri kullanıcılarına sunmaktadır. Instagram yorum arttırma hizmetini kullanıcılarına hızla ve güvenle sunan, 6 ay garanti hizmeti veren Türkiye’nin en büyük sosyal medya satış sitesiyiz. 

Yorum Satın Alma Adımları

step left step right

Instagram yorum satın almak istediğiniz fotoğraf linkinizi giriniz.

step left step right

Fotoğrafa gelmesini istediğiniz yorum sayısını seçiniz.

step left step right

“Sepete Ekle” tuşuna basarak ürünlerinizi sepete atınız.

step left step right

Sepetinizi açınız ve sepette yer alan ödeme adımlarını izleyiniz.

step left step right

Ödemenizi tamamlayınız ve siparişinizi işleme alınız.

step left step right

Tebrikler! Instagram yorum siparişiniz tamamlandı.

Video Thumbnail

instagram türk gerçek yorum satın al

Instagram Organik ve Gerçek Yorum Hizmeti ile Bir Adım Önde Olun

Instatakipci.com müşterilerine Instagram yorum hizmetini 4 opsiyonda sunmaktadır. Instagram Türk Gerçek yorum, Türk bot yorum, Yabancı gerçek yorum ve yabancı bot yorum olmak üzere sitemizde 4 seçenek mevcuttur.

 1. Türk Gerçek: Aktif ve Türk gerçek Instagram kullanıcılarından oluşmaktadır. Profilinizde organik görünmesi açısından önemli bir servistir.
 2. Türk Bot: Bot ve Türk kullanıcılardan oluşurlar. Bot oldukları için etkileşim kuramazlar. Azalma riski bulunmamaktadır. Maliyeti daha düşüktür.
 3. Yabancı Gerçek: Uluslararası bir kitleye sahipseniz yabancı ve aktif kullanıcılardan oluşan bu seçeneği tercih edebilirsiniz.
 4. Yabancı Bot: Yabancı ve bot kullanıcılardan oluşur. Maliyeti en düşük yorum hizmetidir. Kalıcıdırlar, azalma riski yoktur.

Yorumları kullanırken isterseniz hazır taslaklardan yardım alabilirsiniz. İsterseniz kendi yorumlarınızı da kendiniz ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz.

Instagram’da fotoğraf yorum almak istediğiniz zaman karşınıza 2 seçenek çıkacaktır. Bunlardan bir tanesi oto yorum olarak bilinen yorum çeşididir. Diğeri ise tek fotoğraf için yorum alma seçeneğidir. Yani dilerseniz eklediğiniz her fotoğrafa yorum alabilir dilerseniz de sadece tek bir fotoğrafınıza yorum alabilirsiniz. Seçtiğiniz duruma göre fiyatlar farklılık gösterebilmektedir. Hangi ürünü tercih ettiğiniz fark etmeksizin tüm ürünlerimiz düşüşe karşı 6 ay garantilidir. Yeni Instagram paylaşım satın al servisimize de göz atabilirsiniz!

Neden 1 Numarayız? 
Güvenilir
 • Güvenli Ödeme
 • Yasal Hizmet
 • Risksiz ve Garantili
Kalıcı
 • Yüksek Fayda
 • Daima Etkili
 • Canlı Destek
Kaliteli
 • Yüksek kalite
 • Hesaplı
 • Bol Çeşit
instagram yorum nasıl satın alınır

Instagram Yorum Nasıl Satın Alınır?

Instagram hesabınıza yorum satın almak için birkaç basit işlemi tamamlamanız gerekmektedir. Instagram yorum satın al hizmetini satın almak için öncelikle;

 • Instagram yorum opsiyonlarımızdan (Türk gerçek, Türk bot, Yabancı gerçek, yabancı bot) bir tanesini seçmeniz gerekmektedir.
 • Daha sonra “Fotoğraf Linki” alanına gönderi linkinizi yapıştırın.
 • Bir sonraki adımda satın almak istediğiniz yorum sayısını giriniz.
 • Bu işlemleri tamamladıktan sonra Hemen Al butonuna tıklayıp satın alma sayfasına gidebilirsiniz.
 • Güvenilir ödeme yöntemlerinden birini seçerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Instatakipci.com olarak satın alma bilgilerinizi çalışanlarımız dahil kesinlikle kimseyle paylaşmıyoruz. Tüm hizmet satışlarımızda gizlilik politikamızı uyguluyoruz. Ödemeleriniz SSL Güvenli ödeme korumasıyla yapılarak bilgilerinize şirket çalışanlarımız dahil kimse erişememektedir.

Bazı Instagram yorum alma uygulamaları, kullanıcılardan Instagram şifresi isteyebilmektedir. Ancak Instatakipci sizden kesinlikle şifre ve başka bir kişisel bilgi talep etmemektedir. Ayrıca sitemiz üzerinden Instagram beğeni satın al ve Instagram takipçi satın al hizmetini kullanarak hesabınızı büyütebilirsiniz.

Instagram yorum satın al önce sonra

Instagram Türk Bot Yorum Satın Al

Instagram Yorum Satın Almanın Kişisel Hesabıma Olan Katkısı Nedir?

Instatakipci.com üzerinden Instagram kişisel hesabınızda paylaştığınız bir gönderi için yorum satın aldığınızda, yorumlar hesabınıza çok kısa süre içerisinde tanımlanır. Hesabınıza tanımlanacak olan bu yorumların hangi profillerden geleceğini, yani Türk gerçek yorumlar, Türk bot yorumlar, yabancı gerçek yorumlar ve yabancı bot yorumlar arasından tercihinizi yaparak, yorum yapacak olan profilleri belirleyebilirsiniz.

İster gerçek ister bot yorum satın alın her ikisinde de gönderinize tanımlanacak olan yorumlar son derece doğal görünerek hesabınızda organik bir yükselmeye sebep olacaktır. Artık hizmetlerimiz sayesinde doğal yollardan hesabınızı beğendirme zahmetleriyle uğraşmadan etkileşiminizi sürekli hale getirebileceksiniz. 

Kişisel hesabınız için Instagram yorum satın al hizmetimizden faydalanmak, hesabınızın popülaritesini arttırarak, profilinizi öne çıkarır. Bu da kolayca etkileşiminizin artmasını ve popülaritenizin yükselmesini sağlar. 

Instagram Yorum Hizmeti ve Nasıl Satın Alınır?

Instagram uygulamasında öne çıkmak artık çok basit! Bunun için size aşağıda bir rehber oluşturduk. Hemen "Instagram Yorum" rehberimizi inceleyin ve takipçilerinizin tadını çıkarın!

PDF indir

Instagram Yorum PDF

Instagram yorum kasma

Instagram Yorum Satın Almanın İşletme Hesabıma Olan Katkısı Nedir?

Bir işletme hesabına sahipsiniz, satışlarınızı arttırmak ve etkileşim oranınızı yükseltmek için hizmetimizi satın alabilirsiniz.

 • Instagram yorum satın al hizmetinden faydalanarak gönderileriniz üzerinde ilgi oluşturabilirsiniz.
 • Gönderilerinize gelen yorumlar işletmeniz ile ilgili olumlu bir hava yaratarak güven algısı oluşturmaktadır.
 • Yorumlarınızın artması etkileşiminizi arttıracağından dolayı, öne çıkanlarda ve önerilerde de profilinizi diğer kullanıcıların karşısına çıkaracaktır. Bu da takipçilerinizin artması ve hesabınızın sürekli olarak etkileşim halinde olması için son derece önemlidir.
 • Satış yapan butik hesapları için Instagram’da olumlu yorumlar önemli bir satış katkısı sunmaktadır. 

Sitemiz üzerinden Instagram servislerimizi kullanarak hesabınızı geliştirmek bir tık uzağınızda. Büyüyen Instagram pazar payında sizde yerinizi almayı unutmayın!

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizden, Instagram yorum hizmetinden dilediğiniz kadar faydalanın, hesabınız herhangi bir engel durumu ile karşılaşmaz. Sattığımız tüm ürün ve hizmetler instagram algoritmasına uygun kaliteli ürünlerdir.

Kişisel hesabınız için Instagram Yorum hizmetimizden faydalanmak, hesabınızın popülaritesini arttırarak, profilinizi öne çıkarır. Bu da kolayca etkileşiminizin artmasını ve popülaritenizin yükselmesini sağlar. Instatakipci.com ile sosyal medyada rakiplerinizin hep 1 adım önünde olun!                                    

Instatakipci.com sitesinden satın aldığınız tüm ürün ve hizmetler güvenilirdir. Satın aldığınız yorumlar hesabınıza ya da sayfanıza asla zarar vermemektedir. Instagram yorum satışı Instagram kurallarına aykırı bir durum değildir.

Instagram yorum hizmetimizde silinme riski yoktur. Satın aldığınız ürünlerde 6 ay içinde düşüş yaşanması durumunda sizler için düşüş telafisi ve garantisi sunmaktayız.

Instagram yorum hizmetimizin hesabınıza yüklenme süresini, satın alma ekranında ürün adetini girdikten sonra tahmini yüklenme süresi alanında görebilirsiniz.

Instagram yorum hizmeti için sizden kesinlikle şifre talep edilmemektedir. Sitemizde bulunan hiçbir ürün ve hizmet için sizden şifre talep edilmemektedir.

Instagram gönderilerinizin yorum sayısını arttırmayı sağlayan Instatakipci Instagram servisidir.

Instagram yorum kasma siteleri ve yöntemleri genel olarak hesabınıza zarar verebilecek uygulamalardır. Hesap güvenliğiniz için uzak durmanızı öneririz.

Instagram gerçek yorumlar, gerçek ve aktif kullanıcılar tarafından hesabınıza tanımlanmaktadır. Bot kullanıcılar ise aktif olmayan gerçek görünümlü hesaplardır.

Instagram yorum hilesi, hesabınızın bilgilerini ele geçirmeye yönelik zararlı bir uygulamadır. Instagram ürünlerini şifresiz olarak satın alabilirsiniz. Şifre isteyen sitelerden uzak durmanızı öneririz.

Instagram yorum kapatmayı gönderi ayarlarınızı değiştirerek yapabilirsiniz. Konuyla ilgili blog yazımızıda okuyarak kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

Instagram yorum satın alma işleminde hesabınıza farklı hesaplardan yorumlar güvenilir yazılımlar tarafından test edilerek gönderilmektedir. Herhangi bir engel yeme riski yoktur.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Instagram Yorum
Instatakipci
Instagram yorum satın al, hizmetiyle paylaşımlarınıza aktif, hızlı ve faturalı yorum ekleyebilirsiniz. Hemen dene ve keşfete düş.
48
48
Instagram Yorum Satın Al - %100 Gerçek, Ucuz ve Garantili
14.00 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/instagram-yorum-satin-al
5 / 5
5 1 Toplam: 72 Değerlendirme
Instagram yorum satın

Instagram yorum satın alma sitesi olarak en başarılı bu siteyi buldum. Gönderime 1000 adet yorum satın aldım ve 1 saat içinde hesabıma yüklendi.

5 5 1 2021-02-18 Abdullah Yurtacan
Abdullah Yurtacan
Instatakipci sitesini tüm

Instatakipci sitesini tüm Instagram hizmetlerini kullanıyorum. Butik hesabım için bayan yorumları satın alarak müşteri kitlemde güven kazanıyorum.

5 5 1 2021-02-18 Şeymus Ankaralı
Şeymus Ankaralı
Instagram yorum sayımı

Instagram yorum sayımı arttırmak için düzenli sizi tercih ediyorum. Müşteri temsilcileri 7/24 aktif istediğiniz her konuda yardımcı oluyorlar.

5 5 1 2021-02-18 Hande Kabak
Hande Kabak
Yorum sayısını arttırmak

Yorum sayısını arttırmak için en mantıklı yöntem, organik olarak bunu arttırmak cidden zor her gönderime 50 adet alıyorum.

5 5 1 2021-02-18 Bade Hayrıbol
Bade Hayrıbol
Instagram yorum hizmetinizi

Instagram yorum hizmetinizi düzenli olarak kullanıyorum. Oto yorum satın almak düzenli alan arkadaşlar için daha faydalı olacaktır.

5 5 1 2021-02-18 Rabia Gülersin
Rabia Gülersin
100 adet Instagram

100 adet Instagram gerçek yorum satın aldım. Profil istatistiklerimi 1 hafta boyunca inceledim ve olumlu bir artış gördüm hesabımda.

5 5 1 2021-02-18 Serdar Yılmaz
Serdar Yılmaz
Instagram yorumları denedim

Instagram yorumları denedim ve kullanmaya devam ediyorum sayfamızın güvenirliliği için yorumlar çok etkili oldu..

5 5 1 2019-09-09 Genco
Genco
Çok kez instagram

Çok kez instagram yorumlarını kullandık bot yorumlar bile gerçek hesaplar gibi hesaplardan gelmektedir.

5 5 1 2019-09-09 Çakır G
Çakır G
Çok kullanıyoruz instagram

Çok kullanıyoruz instagram ürünlerini :) bu ürünlerde hiçbir sıkıntı yaşamadık müşteri destek ekibi 24 saat iletişimde.

5 5 1 2019-09-09 Bolamir Kaan
Bolamir Kaan
Yorumlar çok hızlı

Yorumlar çok hızlı geldi, instagram yorumlarını yapan hesaplar çok kaliteli gerçek hesaplar sanırım.

5 5 1 2019-09-09 Musa Akpınar
Musa Akpınar
Instagram hesaplarımıza instatakipci

Instagram hesaplarımıza instatakipci yorumlarını kullanıyoruz bugüne kadar hiçbir sıkıntı yaşamadık elinize sağlık.

5 5 1 2019-09-09 yunus sönmez
yunus sönmez
Yorumlar bi harika

Yorumlar bi harika dostummmm. Instagram hesabımı yorum ve beğeni hizmetinizi kullanarak büyütmeyi başardım.

5 5 1 2019-04-09 mehmet canik
mehmet canik
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek