İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
Star Icon
20
Yorum
%7 İNDİRİMLİ
96,20 ₺
89,04 ₺
30
Yorum
%14 İNDİRİMLİ
144,30 ₺
123,75 ₺
40
Yorum
%17 İNDİRİMLİ
192,40 ₺
159,52 ₺
50
Yorum
%22 İNDİRİMLİ
240,50 ₺
185,65 ₺
100
Yorum
%27 İNDİRİMLİ
481,00 ₺
348,80 ₺
250
Yorum
%31 İNDİRİMLİ
1.202,50 ₺
825,00 ₺
500
Yorum
%35 İNDİRİMLİ
2.405,00 ₺
1.547,00 ₺
10
Yorum
48,10 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Instagram Yorum Satın Al
5 / 5
5 1 Toplam: 72 Değerlendirme
Yorum Yap

Instagram Yorum Satın Al Özellikleri

 • Regular ve Gerçek Yorumlar arasındaki fark nedir?

  Regular yorum içerikleri gerçek görünümlü bot hesaplar üzerinden gelir. Gerçek yorumlar ise, gerçek gönderi ve takipçileri bulunan aktif hesaplardan gelir.

 • Türk Gerçek Yorum Nedir?

  Instagram hesabınızdaki paylaşımlara yorum yapan gerçek ve Türk kullanıcılardır. Gerçek kullanıcılar olduklarından sizinle etkileşime geçebilirler.

 • Neden Alınmalı?

  Paylaşımlarınıza özel yorumlarla hesabınızın daha canlı olmasını ve paylaşımlarınızn yorum yapan kullanıcıların çevresine görünmesini sağlar.

 • Hızlı Teslimat

  Siparişiniz anında işleme alınır ve size verilen tahmini teslim süresi içinde tamamlanır.

 • İade Garantisi

  Siparişinizi hizmet sayfasında belirtilen (üç günün altında olmayan) tahmini teslim süresinde teslim edemememiz halinde paranızı iade etme garantisi veriyoruz.

 • Azalma Riski Yok

  Bu hizmetimizde düşüş veya azalma riski yoktur. Aksi takdirde siparişinizden itibaren altı ay boyunca düşüşlerin tekrar sağlanacağını garanti ederiz.

 • 7/24 Canlı Destek

  7 gün 24 saat boyunca canlı destek alanı, Whatsapp ve e-posta üzerinden tüm müşterilerimize aralıksız canlı destek sağlıyoruz.

 • Güvenli Ödeme

  Kolay, hızlı ve SSL güvenlik sertifikasıyla güvenli bir şekilde kredi kartıyla veya banka hesaplarımıza havale ve EFT ile ödeme seçenekleri sunuyoruz.

 • Şifrenizi İstemiyoruz

  Hiçbir zaman hiçbir işlemde hesabınızın şifresini talep etmiyoruz. Güvenliğiniz için şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

 • Bilgilendirme

  Satın alımlarınız sonrasında sipariş etkileşimlerinizin doğru takip edilebilmesi için, aynı ürünleri eş zamanlı olarak farklı sitelerden almamanız gerekir.

 • Sıkça Sorulan Sorular

  Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Sitemizden, Instagram yorum hizmetinden dilediğiniz kadar faydalanın, hesabınız herhangi bir engel durumu ile karşılaşmaz. Sattığımız tüm ürün ve hizmetler instagram algoritmasına uygun kaliteli ürünlerdir.

  Kişisel hesabınız için Instagram Yorum hizmetimizden faydalanmak, hesabınızın popülaritesini arttırarak, profilinizi öne çıkarır. Bu da kolayca etkileşiminizin artmasını ve popülaritenizin yükselmesini sağlar. Instatakipci.com ile sosyal medyada rakiplerinizin hep 1 adım önünde olun!                                    

  Instatakipci.com sitesinden satın aldığınız tüm ürün ve hizmetler güvenilirdir. Satın aldığınız yorumlar hesabınıza ya da sayfanıza asla zarar vermemektedir. Instagram yorum satışı Instagram kurallarına aykırı bir durum değildir.

  Instagram yorum hizmetimizde silinme riski yoktur. Satın aldığınız ürünlerde 6 ay içinde düşüş yaşanması durumunda sizler için düşüş telafisi ve garantisi sunmaktayız.

  Instagram yorum hizmetimizin hesabınıza yüklenme süresini, satın alma ekranında ürün adetini girdikten sonra tahmini yüklenme süresi alanında görebilirsiniz.

  Instagram yorum hizmeti için sizden kesinlikle şifre talep edilmemektedir. Sitemizde bulunan hiçbir ürün ve hizmet için sizden şifre talep edilmemektedir.

  Instagram gönderilerinizin yorum sayısını arttırmayı sağlayan Instatakipci Instagram servisidir.

  Instagram yorum kasma siteleri ve yöntemleri genel olarak hesabınıza zarar verebilecek uygulamalardır. Hesap güvenliğiniz için uzak durmanızı öneririz.

  Instagram gerçek yorumlar, gerçek ve aktif kullanıcılar tarafından hesabınıza tanımlanmaktadır. Bot kullanıcılar ise aktif olmayan gerçek görünümlü hesaplardır.

  Instagram yorum hilesi, hesabınızın bilgilerini ele geçirmeye yönelik zararlı bir uygulamadır. Instagram ürünlerini şifresiz olarak satın alabilirsiniz. Şifre isteyen sitelerden uzak durmanızı öneririz.

  Instagram yorum kapatmayı gönderi ayarlarınızı değiştirerek yapabilirsiniz. Konuyla ilgili blog yazımızıda okuyarak kapsamlı bilgi alabilirsiniz.

  Instagram yorum satın alma işleminde hesabınıza farklı hesaplardan yorumlar güvenilir yazılımlar tarafından test edilerek gönderilmektedir. Herhangi bir engel yeme riski yoktur.

  Deneyiminiz hakkında yorum yapın

  Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
  Yorum Yap
  Instagram Yorum Satın Al - %100 Gerçek, Ucuz ve Garantili
  Instatakipci
  Instagram yorum satın al, hizmetiyle paylaşımlarınıza aktif, hızlı ve faturalı yorum ekleyebilirsiniz. Hemen dene ve keşfete düş.
  48
  48
  Instagram Yorum Satın Al - %100 Gerçek, Ucuz ve Garantili
  12.50 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/instagram-yorum-satin-al
  5 / 5
  5 1 Toplam: 72 Değerlendirme
  Instagram yorum satın

  Instagram yorum satın alma sitesi olarak en başarılı bu siteyi buldum. Gönderime 1000 adet yorum satın aldım ve 1 saat içinde hesabıma yüklendi.

  5 5 1 2021-02-18 Abdullah Yurtacan
  Abdullah Yurtacan
  Instatakipci sitesini tüm

  Instatakipci sitesini tüm Instagram hizmetlerini kullanıyorum. Butik hesabım için bayan yorumları satın alarak müşteri kitlemde güven kazanıyorum.

  5 5 1 2021-02-18 Şeymus Ankaralı
  Şeymus Ankaralı
  Instagram yorum sayımı

  Instagram yorum sayımı arttırmak için düzenli sizi tercih ediyorum. Müşteri temsilcileri 7/24 aktif istediğiniz her konuda yardımcı oluyorlar.

  5 5 1 2021-02-18 Hande Kabak
  Hande Kabak
  Yorum sayısını arttırmak

  Yorum sayısını arttırmak için en mantıklı yöntem, organik olarak bunu arttırmak cidden zor her gönderime 50 adet alıyorum.

  5 5 1 2021-02-18 Bade Hayrıbol
  Bade Hayrıbol
  Instagram yorum hizmetinizi

  Instagram yorum hizmetinizi düzenli olarak kullanıyorum. Oto yorum satın almak düzenli alan arkadaşlar için daha faydalı olacaktır.

  5 5 1 2021-02-18 Rabia Gülersin
  Rabia Gülersin
  100 adet Instagram

  100 adet Instagram gerçek yorum satın aldım. Profil istatistiklerimi 1 hafta boyunca inceledim ve olumlu bir artış gördüm hesabımda.

  5 5 1 2021-02-18 Serdar Yılmaz
  Serdar Yılmaz
  Instagram yorumları denedim

  Instagram yorumları denedim ve kullanmaya devam ediyorum sayfamızın güvenirliliği için yorumlar çok etkili oldu..

  5 5 1 2019-09-09 Genco
  Genco
  Çok kez instagram

  Çok kez instagram yorumlarını kullandık bot yorumlar bile gerçek hesaplar gibi hesaplardan gelmektedir.

  5 5 1 2019-09-09 Çakır G
  Çakır G
  Çok kullanıyoruz instagram

  Çok kullanıyoruz instagram ürünlerini :) bu ürünlerde hiçbir sıkıntı yaşamadık müşteri destek ekibi 24 saat iletişimde.

  5 5 1 2019-09-09 Bolamir Kaan
  Bolamir Kaan
  Yorumlar çok hızlı

  Yorumlar çok hızlı geldi, instagram yorumlarını yapan hesaplar çok kaliteli gerçek hesaplar sanırım.

  5 5 1 2019-09-09 Musa Akpınar
  Musa Akpınar
  Instagram hesaplarımıza instatakipci

  Instagram hesaplarımıza instatakipci yorumlarını kullanıyoruz bugüne kadar hiçbir sıkıntı yaşamadık elinize sağlık.

  5 5 1 2019-09-09 yunus sönmez
  yunus sönmez
  Yorumlar bi harika

  Yorumlar bi harika dostummmm. Instagram hesabımı yorum ve beğeni hizmetinizi kullanarak büyütmeyi başardım.

  5 5 1 2019-04-09 mehmet canik
  mehmet canik
  Canlı Destek
  Canlı Destek
  Çevrimiçi
  Canlı Destek