Instatakipci.com Şikayet & Görüş Bildir - Müşteri Yorumları
https://www.instatakipci.com/instatakipci-sikayet
Instatakipci.com Şikayet & Görüş Bildir - Müşteri Yorumları2020-11-13T16:03:57+03:002020-11-13T16:03:57+03:00
https://www.instatakipci.com/instatakipci-sikayetInstatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/instatakipci/logo-it.png
img/uploads/instatakipci-sikayet.png

Instatakipci sosyal medya ekibi olarak, yıllardır bu sektörde sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Tüm görüş, öneri ve şikayetlerinizi, sizlere daha iyi hizmet sunabilmek adına dikkate alıyor ve çözüm önerileri geliştiriyoruz. Deneyimlerinizi bizimle paylaşarak, kullanıcı deneyimlerini maximum seviyeye çıkarmak için bizlere destek olabilirsiniz.

Instatakipci Müşteri Deneyimleri

Instatakipci şikâyet ve öneri sayfasına yapacağınız tüm başvurular, ekiplerimiz tarafından hızlı bir şekilde kayda alınarak, sizlere maksimum seviyede fayda sağlayacak çözümler üretmeye başlanacaktır. Sunduğunuz öneri ve şikayetler sayesinde hizmet kalitemizi arttıracak ve müşteri odaklı çalışma prensibimizi geliştireceğiz.

Sitemizde, sosyal medya hesaplarınızı daha fazla kişiye ulaştıracağınız aynı zamanda web sitelerinizin sıralamalarını yükselteceğiniz ve organik trafiğinizi artıracağınız birçok ürün ve hizmet sunmaktayız; takipçi, yorum, beğeni ve izlenme ürünlerinin yanında artık SEO ve backlink hizmetlerini de sizlere sağlamaktayız. Sitemizde yer alan tüm hizmet ve ürünler ile ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi bekliyoruz.

Öneri ve şikayetleriniz ile ilgili kurduğumuz müşteri destek ekibimiz 7/24 ihtiyaçlarınıza yönelik destek sağlamaktan mutluluk duymaktadır. 8 Yıldır Türkiye’de sosyal medya hizmetlerinin değişmez tek adresi Instatakipci.com’u tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz!

Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya ve SEO hizmetleri konusunda 8 yıllık bir deneyime sahip olan Instatakipci Türkiye ve dünyada sektörün lideri konumunda. Güvenilir ödeme yöntemleri ve kaliteli hizmet garantisiyle sizlerin her zaman ilk tercihi!

Sitemizde bulunan tüm ürün ve hizmetler garantilidir, özel yazılımlar ile ürünlerimiz sizlere gönderilmeden testlerden geçmektedir. Satın aldığınız ürün ve hizmetlerin tamamı güvenilir ve garanti onaylıdır.

Instatakipci Şikayet sayfası aracılığı ile bizlere ilettiğiniz tüm şikayetler anında çözümü kavuşturulmaktadır. Her zaman en önemli önceliğimiz siz değerli müşterilerimiz...

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
5 / 5
Toplam:289 Değerlendirme
İbrahim Tortu
İbrahim Tortu

İlk önceliği güvenlik olan ve internet alışverişlerine temkinli yaklaşan birisi olarak, bu siteden yaptığım tüm alışverişlerin çok olumlu olarak tarafıma yansıdığını net bir şekilde söyleyebilirim. Özellikle alınan takipçilerin azalma yaşanmadan profilimde kalması benim için büyük avantaj.

İbrahim Tortu
Sebahattin Gülerce
Sebahattin Gülerce

Daha önce başka sitelerden takipçi satın aldığımda inanılmaz kötü deneyimler yaşadım. Ancak Instatakipci.com ile tanıştıktan sonra bu tür hizmetlere olan güvenim arttı. Herhangi bir güvenlik problemi olmaması ve gece yarısı bile destek alabilmem inanılmaz bir ayrıcalık.

Sebahattin Gülerce
Yavuz Kızancalı
Yavuz Kızancalı

Sosyal medya hizmetleri satın almak için her zaman burayı tercih ediyorum. Bazen aksaklıklar yaşansa da her zaman tüm problemlerimi çözüyorlar. Memnunum.

Yavuz Kızancalı
Batuhan Kurt
Batuhan Kurt

Öneri ve şikayetler konusunda dileklerimi ilettim, sosyal medya projelerinde çok başarılalar bakalım SEO'da aynı başarı yakalanacak mı çok merak ediyorum.

Batuhan Kurt
Ahmet Görele
Ahmet Görele

Önerilerimi sundum çok geçmeden dönüş yaptılar, hızlı reaksiyon alan bir ekip cidden böylesini daha önce görmedim. İşlerini hakkıyla yapıyorlar teşekkürler.

Ahmet Görele
Burak Seçer
Burak Seçer

Instatakipci Şikayet sayfasına ilettiğim şikayete 10 dakika içinde dönüş sağladıkları için müşteri destek ekibinden Işıl hanıma çok teşekkür ederim.

Burak Seçer
Beliz Şafak
Beliz Şafak

Ürün ve hizmetlerinizi düzenli olarak kullanıyorum sıkıntı yaşadığım anda yazıyorum ve anında çözümler cidden müşteriye değer veren nadir firmalardan bir tanesi.

Beliz Şafak
Edanur Güler
Edanur Güler

Instagram takipçi satın almıştım geçen yıl ve sürüyle ilgili bir talepte bulundum hizmeti alırken bizlere süre verilmesini talep etmiştim bunun için çözüm ürettiler ve artık sipariş ekranında süre veriyorlar harikasınız!

Edanur Güler
Halil ABAK
Halil ABAK

Önerilerimi yazdım yaklaşık 4 yıldır bu siteyi kullanıyorum ve önerilerim için ne çözümler üreteceklerini merakla bekliyorum mesajımı aldıklarını ilettiler güzel bir hizmet.

Halil ABAK
Emin Kılıç
Emin Kılıç

Şikayetimi ilettim dönüş olacağını düşünmemiştim açıkcası çok hızlı bir dönüş yaptılar ve sorunumu çözdüler bu hizmetiniz için teşekkür ederim.

Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek