Linkedin Hashtag & Etiket2020-05-20T18:53:33+03:00

Profesyonel bir sosyal medya ağı olan Linkedln üzerinde bağlantılarını ve takipçi kitlesini arttırarak etkileşim oranını arttırmak isteyen veya sesini hedef kitlesine duyurmak için paylaşım yapan birçok kitle bulunmaktadır. Ancak hedeflenen kitleye ulaşmak, güçlü ve kaliteli bir ağda bazen çok zor olabilmektedir. Paylaştığınız gönderinin hedeflediğiniz kullanıcılara ulaşmasını istiyorsanız etiket yapma işlemi son derece önemlidir. Çünkü birçok Linkedln kullanıcısı bu etiketleri takip etmekte ve bağlantı kuracağı veya takip edeceği kullanıcılara erişmektedirler. Dolayısıyla etiketler her sosyal medya platformunda olduğu kadar Linkedln uygulamasında da son derece büyük bir öneme sahiptir. Konu etiketlerini doğru ve popüler olanlarını kullanarak çok fazla bağlantı ve takipçi kitlesine erişebilirsiniz. Özellikle iş arayan ve işverenleri buluşturan ağda doğru kelimeleri seçerek hayatınızı etkileyebilecek doğru işlere ve çalışanlara kolayca ulaşabilirsiniz. Veya ticari ağınızın büyümesini bu platform üzerinden sağlayabilirsiniz. Hashtag nedir ve ne işe yarar konusunu inceleyerek ağınızı büyütebilirsiniz.

Linkedin Hashtag

Linkedln etkileşimi belli bir kariyeri olan veya kariyer yapmak isteyen kullanıcılar için son derece büyük bir öneme sahiptir. Etkileşimin ve hedef kitlenin artması açısından önemli bir detay olan konu etiketlerinin kullanımı son yıllarda giderek artmakta ve önemini arttırarak büyümektedir. Kariyerinde bilinmek ve hedeflediği orana yükselmek için kullanıcılar belli stratejiler izlemektedirler. Bu stratejilerden en önemlisi de hashtag olarak bilinen konu etiketleridir. Konu etiketlerini popüler olan ve kullanıcılar tarafından en çok tercih edilen sözcüklere göre oluşturmak için, Linkedln ağında temanız ve hedefinizle alakalı en çok kullanılan sözcükleri bulup incelemeniz gerekmektedir. Aşağıdaki başlık üzerinden hedefinize uygun başlıkları inceleyerek kolayca toplu etiket kullanabilirsiniz.

Linkedin Etiket

Linkedln Popüler Hashtag Nasıl Bulunur?

Linkedln gibi büyük ve profesyonel bir ağda etkileşim oranınızı arttırmak ve profesyonel hesabınızın, gönderilerinizin daha fazla kullanıcıya ulaşmasını istiyorsanız, aşağıdaki maddeler üzerinden bu ağda en popüler hashtag listesi nasıl yapılır ve nasıl bulunur inceleyin.

  • Profesyonel ve çok fazla kullanıcı kitlesini bünyesinde barındıran Linkedln ağı içerisinde paylaşımlarınız için konu etiketleri oluşturarak bu paylaşımları güçlendirebilir ve bu popüler konu etiketlerini takip eden her kullanıcıya ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu da etkileşiminizin artacağına dair önemli bir detayı içermektedir.
  • Linkedln etiket oluşturucu aracını kullanarak, bu platformda ana hedefiniz ile alakalı kullanılan en popüler konu etiketleri listesine kolayca erişebileceksiniz.
  • Hashtag bulma aracını kullanmak için öncelikle aracın ilgili kısmına, fotoğraf, video veya gönderinizin ana hedefini yazmanız gerekmektedir.
  • Ana konuyu belirledikten ve ilgili alana ekleme yaptıktan sonra, ‘sorgula’ butonuna tıklayın,
  • İşleminiz dakikalar içerisinde gerçekleştirilecektir. Türkçe ve yabancı fark etmeksizin, analiz sonuçları yazmış olduğunuz ana konuya dair en çok kullanılan tüm Linkedln hashtag sıralamasını sizlere sunmaktadır,
  • Sonuçlar arasından dilediğiniz hashtag sözcüklerini seçerek kullanabilir ve hedeflediğiniz etkileşim oranına profesyonel ağda ulaşabilirsiniz.

Linkedin Hashtag Oluşturucu

Linkedln üzerinde gönderilerinizin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamak için yukarıdaki adımları takip etmeniz gerekmektedir. Sağladığımız en iyi ücretsiz hizmetleri sitemiz üzerinden güvenle kullanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Linkedin hashtag aracımız, hesabınızdan paylaştığınız gönderilerin etkileşim oranını arttırmak için hashtag etiiketi kullanabilirsiniz. En popüler etiketleri aracımızı kullanarak listeyelebilirsiniz.

Linkedin hashtag aracının kullanımı oldukça basittir. Merak ettiğiniz etiketi aracımıza ekleyerek sorgulama yapabilirsiniz.

Linkedin Hashtag aracını kullanırken dosya indirmenize veya üye girişi yapmanıza gerek yoktur. Tamamen güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Web sitemizde yer alan tüm araçlarımızı ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

5 / 5
Toplam: 154 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
Hasan R.
Hasan R.

linkedin bağlantı sayımı arttırmak için etiketlerden yardım alıyordum. Kullandığım etiketlerin analizini yaparak daha fazla kişiye ulaşmamı sağladığınız için teşekkürler.

Hasan R.
Efe R.
Efe R.

Linkedin hesabımından yaptığım paylaşımların daha fazla kişiye ulaşması için etiket kullanmaya başladım ve aracınız bu etkileişimi arttırmamda çok büyük bir rol oynadı teşekkürler.

Efe R.
Yeliz R.
Yeliz R.

Ne zamandır aradığım bir araç etiketlerin aranma sayılarına kadar herşeyi gösteriyor. En çok kullanılan ve popüler etiketleri listemeniz harika olmuş

Yeliz R.
Rümeysa T.
Rümeysa T.

Linkedin paylaşımlarımda kullandığım etiketlerin analizini sayenizde yapabiliyorum teşekkürler.