100
Takipçi
49,00 ₺
250
Takipçi
%19 İNDİRİMLİ
122,50 ₺
99,00 ₺
500
Takipçi
%39 İNDİRİMLİ
245,00 ₺
149,00 ₺
1000
Takipçi
%59 İNDİRİMLİ
490,00 ₺
199,00 ₺
2500
Takipçi
%63 İNDİRİMLİ
1.225,00 ₺
449,00 ₺
5000
Takipçi
%67 İNDİRİMLİ
2.450,00 ₺
795,00 ₺
10000
Takipçi
%69 İNDİRİMLİ
4.900,00 ₺
1.490,00 ₺
25000
Takipçi
%71 İNDİRİMLİ
12.250,00 ₺
3.475,00 ₺
50000
Takipçi
%72 İNDİRİMLİ
24.500,00 ₺
6.700,00 ₺
100000
Takipçi
%73 İNDİRİMLİ
49.000,00 ₺
12.900,00 ₺
Fiyat: 0,000,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
Linkedin Şirket Takipçi Satın Al
5 / 5
51Toplam:189 Değerlendirme
Yorum Yap
https://www.instatakipci.com/linkedin-sirket-takipci-satin-al
Linkedin Şirket Takipçi Satın Al - Uygun Fiyatlı Hizmet2021-04-01T08:48:45+03:002021-04-01T08:48:45+03:00
https://www.instatakipci.com/linkedin-sirket-takipci-satin-alInstatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/structure/instatakipci.svg324112
https://www.instatakipci.com/img/uploads/linkedin-sirket-takipci-satin-al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/linkedin-sirket-hesabi-takipci-satin-al.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/linkedin-gercek-sirket-hesabi-takipci-satin-al.png
Linkedin Şirket Takipçi Satın Al

LinkedIn Şirket Takipçi Hizmeti Nedir?

LinkedIn şirket takipçi hizmeti, platform üzerinden şirket (company) takipçi sayısını arttırmayı sağlayan Instatakipci sosyal medya servisidir. LinkedIn şirket takipçi satın al işlemi ile sayfanızın prestijini arttırabilirsiniz. LinkedIn uygulamasında şirket profili oluşturmak ve sayfanın stratejisini belirlemek çok daha fazla kişiye ulaşabilmek için gereklidir. Fakat bu aşamalar oldukça meşakkatlidir, gerekli takipçi sayısına ulaşmak ve şirketinizin adını duyurmak için takipçi satın alabilirsiniz. Uzun süre beklemeden, zaman kaybetmeden istenilen takipçi sayısına ulaşmanın en kolay yolu takipçi satın almaktır. Sayfanızla ilgili gerekli düzenlemeleri yaparak beğeni ve takipçi elde edebilmeniz aylarınızı alabilir.

Bu durum oldukça olağan olmasına rağmen can sıkıcıdır. Bu durumdan kurtulmak için ise şirketinize yönelik bir strateji ile takipçi satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Aktif takipçiler satın almak sayfanızın çok daha güçlü görünmesine olanak sağlayacaktır. Düzenli paylaşımlar yaparak ilgi çekmek ne yazık ki yeterli değildir, bu sebeple en sık başvurulan durum takipçi satın alma işlemleridir. Takipçi satın almanın en güvenilir yolu ise sektörün öncü firması Instatakipci’yi tercih etmektir.

Linkedin Şirket Hesabını Takipçi Satın Al

LinkedIn Şirket Takipçi Satın Almanın Faydaları?

Firmalar tarafından kullanılan şirket sayfaları oldukça önemlidir. Şirketin kendini iyi tanıtması, ifade etmesi ve dikkat çekmesi için sosyal ağlar sıklıkla kullanılmaktadır. LinkedIn profesyonel bir platform olduğu için özellikle şirketler için gereklidir. Bir şirketin kendini en iyi şekilde ifade edebilmesi ve tanınması gerek sektör gerekse çalışanlar tarafından saygı duyulması için bir araçtır. Şirketlerin gelişen teknolojiye uyum sağladığını kanıtlaması onunla çalışacak kişiler için önemli bir detaydır. Günümüzde sıklıkla aranan tanınma faktörü göz önüne alındığında LinkedIn sayfasının yeterli takipçide olması gereklidir. Herhangi bir firma ile ilgili araştırma yapıldığından LinkedIn profilleri es geçilmemektedir. Bu sebeple tanınmak ve iyi bir prestij için sayfanın işleyişi önemlidir.

Tüm sosyal ağlarda geçerli olan bu kuralı yerine getirmek için takipçi satın alınarak kısa yoldan çözüm üretilebilir. Gerçek takipçilerle dolu bir şirket sayfası her şirket sahibinin ulaşmak istediği bir noktadır. Tüm bu gereklilikler için uğraşmanıza gerek kalmadan en güvenilir takipçi satın alma uygulamamızdan faydalanabilirsiniz. Güvenilir olması sebebiyle sıklıkla tercih edilen sitemizde kolay ve güvenilir ödeme seçenekleri mevcuttur. Sizden istenen bilgileri girmeniz hailinde mümkün olan en kısa süre içerisinde şirket sayfanıza Türk ve yabancı takipçiler aktarılmaktadır.

Şirket Takipçisi Satın Alma Adımları

step left step right

Linkedin şirket takipçileri satın almak istediğiniz sayfa linkinizi giriniz.

step left step right

Şirket sayfanıza gelmesini istediğiniz takipçi sayısını seçiniz.

step left step right

Takipçileri hızlı bir şekilde satın almak için “Hemen Al” tuşuna basınız.

step left step right

Sepetinizi açınız ve sepetinizde yer alan ödeme adımlarını takip ediniz.

step left step right

Ödemelerinizi %100 güvenilir ödeme yöntemleri ile saniyeler içinde tamamlayabilirsiniz.

step left step right

Tebrikler! Şirket hesabınız artık çok daha popüler!

linkedin şirket takipçi arttırma

LinkedIn Şirket Takipçisi Nasıl Satın Alınır?

LinkedIn şirket hesabınızın takipçi sayısını yükseltmek için sitemizden birkaç adımı tamamlamanız gerekmektedir.

  • Oluşturduğunuz şirket sayfanız için takipçi satın alırken sizden herhangi bir şifre bilgisi istenmemektedir.
  • Bu bölümde sizlerden takipçi satın almak istediğiniz sayfanın linki ve takipçi sayısı istenmektedir.
  • Takipçi sayısı en az 100 en fazla ise 10000 olacak şekilde seçilmelidir.
  • Gerekli linki yapıştırmanız ve takipçi sayısını seçmeniz durumunda alt kısımda fiyatlandırma görülecektir.
  • Bu aşamada hemen satın al kısmına tıklamanız ve ardından çıkacak olan sayfayı detaylı olarak inceleyerek onay vermeniz gerekmektedir.
  • En son işlem olarak güvenli ödeme seçeneklerinden kendinize en uygun olanı seçerek bilgileri girmeniz istenmektedir. Bilgileri girerek onayladıktan kısa bir süre sonra bot takipçileriniz sayfanıza aktarılacaktır.

Instatakipci.com LinkedIn hizmetlerini kullanarak iş dünyasının popüler sosyal medya uygulaması üzerinde önemli bir yer edinebilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden LinkedIn gönderileriniz için LinkedIn beğeni satın al hizmetini kullanarak popüler bir hesap olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Linkedin şirket hesabınız için satın alabileceğiniz takipçiler için sayfanızın bağlantı adresini kopyalayarak ilgili alana yapıştırmanız yeterli olacaktır. Adet miktarını belirterek ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden satın alacağınız tüm ürünler garantilidir. Hesap güvenliğinizi riske atacak bir durum söz konusu değildir.

Linkedin hesabınız için takipçi satın alma adımınızı tamamladıktan ve siparişiniz onaylandıktan hemen sonra işleme alınır ve kısa bir sürede içerisinde takipçileriniz hesabınıza yüklenmektedir.

Linkedin Şirket Takipçi hizmeti için sizden kesinlikle şifre talep edilmemektedir. Sitemizde bulunan hiçbir ürün ve hizmet için sizden şifre talep edilmemektedir.

Linkedin Şirket Takipçi hizmetimizde silinme riski yoktur. Satın aldığınız ürünlerde 6 ay içinde düşüş yaşanması durumunda sizler için düşüş telafisi ve garantisi sunmaktayız.

Linkedin Şirket Takipçi satın almak hesabınızın etkileşimlerinin artmasına direkt olarak katkı sağlar. Hesabınızı hızla büyütmek için ilk adresiniz Instatakipci.com!

Linkedin şirket takipçi sayısını arttırmak için kullanacağınız hizmetimizin tüm altyapısı organik bir şekilde dizayn edilmiştir. Sizlere en büyük faydayı sağlar ve diğer kullanıcılar tarafından satın alım yaptığınız fark edilemez. 

Linkedin şirket hesaplarının hacimlerinin büyümesi ve şirketin sosyal medya kampanyalarının başarıya ulaşması için, şirket hesaplarının takipçi sayıları çok önemlidir. Şirket takipçi sayıları arttırıldığı zaman diğer kullanıcılar tarafından fark edilme olasılığı daha da fazla yükselecektir. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Linkedin Şirket Takipçi Satın Al - Uygun Fiyatlı Hizmet
Instatakipci
Linkedin şirket takipçi satın al işleminiz ile gerçek ve aktif kullanıcıların hesabınızla etkileşim kurmasını sağlayabilirsiniz.
3381
3381
Linkedin Şirket Takipçi Satın Al - Uygun Fiyatlı Hizmet
49.002021-12-30Stokta Var https://www.instatakipci.com/linkedin-sirket-takipci-satin-al
5 / 5
51Toplam:189 Değerlendirme
Berrin Kaluç

Şirket hesabımızın takipçi sayısını yükselttik, 4 ay oldu hala söz verdikleri gibi 1 adet bile eksilmedi takipçi sayısı.

Berrin Kaluç
Gözde R.

Şirketimın hesabını takip eden kişi sayısı çok azdı ve sayenizde hızla yükselttim.

Gözde R.
Pınar R.

Linkedin gibi prestijli bir sitede gerçek ve aktif kullanıcılardan oluşan takipçi elde etmek oldukça zor sayenizde şirketimi takip eden kişi sayısını hızla arttırdım.

Pınar R.
Tuğkan R.

Linkedin şirket hesaba satın aldığım takipçiler kısa bir sürede hesabıma yüklendi. Teşekkürler

Tuğkan R.
Yeliz O.

Şirket hesabımın daha fazla kişiye ulaşması ve iş arayışı olan kişilerin keşfetmesi için takipçi arttırımana gittim ve kısa bir sürede yüklendi. Kaliteli bir hizmet

Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek