Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek
100
Takipçi
49,00 ₺
250
Takipçi
99,00 ₺
500
Takipçi
149,00 ₺
1000
Takipçi
199,00 ₺
2500
Takipçi
449,00 ₺
5000
Takipçi
795,00 ₺
10000
Takipçi
1.490,00 ₺
25000
Takipçi
3.475,00 ₺
50000
Takipçi
6.700,00 ₺
100000
Takipçi
12.900,00 ₺
Fiyat: 0,000,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
5 / 5
Toplam: 189 Değerlendirme
Yorum Yap
https://www.instatakipci.com/linkedin-sirket-takipci-satin-al
Linkedin Şirket Takipçi Satın Al2020-03-27T16:36:09+03:002020-03-27T16:36:09+03:00
https://www.instatakipci.com/linkedin-sirket-takipci-satin-alInstatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/linkedin-sirket-takipci-satin-al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/linkedin-sirket-hesabi-takipci-satin-al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/linkedin-gercek-sirket-hesabi-takipci-satin-al.png

Linkedin şirket takipçi satın al işlemi ile sayfanızın prestijini arttırabilirsiniz. Linkedin uygulamasında şirket profili oluşturmak ve sayfanın stratejisini belirlemek çok daha fazla kişiye ulaşabilmek için gereklidir. Fakat bu aşamalar oldukça meşakkatlidir, gerekli takipçi sayısına ulaşmak ve şirketinizin adını duyurmak için takipçi satın alabilirsiniz. Uzun süre beklemeden, zaman kaybetmeden istenilen takipçi sayısına ulaşmanın en kolay yolu takipçi satın almaktır. Sayfanızla ilgili gerekli düzenlemeleri yaparak beğeni ve takipçi elde edebilmeniz aylarınızı alabilir. Bu durum oldukça olağan olmasına rağmen can sıkıcıdır. Bu durumdan kurtulmak için ise şirketinize yönelik bir strateji ile takipçi satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Aktif takipçiler satın almak sayfanızın çok daha güçlü görünmesine olanak sağlayacaktır. Düzenli paylaşımlar yaparak ilgi çekmek ne yazık ki yeterli değildir, bu sebeple en sık başvurulan durum takipçi satın alma işlemleridir. Takipçi satın almanın en güvenilir yolu ile düşmeyen takipçiler satın alabilirsiniz.

Linkedin Şirket Takipçi Satın Al

Linkedin Şirket Takipçi Satın Almanın Faydaları?

Firmalar tarafından kullanılan şirket sayfaları oldukça önemlidir. Şirketin kendini iyi tanıtması, ifade etmesi ve dikkat çekmesi için sosyal ağlar sıklıkla kullanılmaktadır. Linkedin profesyonel bir platform olduğu için özellikle şirketler için gereklidir. Bir şirketin kendini en iyi şekilde ifade edebilmesi ve tanınması gerek sektör gerekse çalışanlar tarafından saygı duyulması için bir araçtır. Şirketlerin gelişen teknolojiye uyum sağladığını kanıtlaması onunla çalışacak kişiler için önemli bir detaydır. Günümüzde sıklıkla aranan tanınma faktörü göz önüne alındığında linkedin sayfasının yeterli takipçide olması gereklidir. Herhangi bir firma ile ilgili araştırma yapıldığından linkedin profilleri es geçilmemektedir. Bu sebeple tanınmak ve iyi bir prestij için sayfanın işleyişi önemlidir.

Linkedin Şirket Hesabını Takipçi Satın Al

Tüm sosyal ağlarda geçerli olan bu kuralı yerine getirmek için takipçi satın alınarak kısa yoldan çözüm üretilebilir. Gerçek takipçilerle dolu bir şirket sayfası her şirket sahibinin ulaşmak istediği bir noktadır. Tüm bu gereklilikler için uğraşmanıza gerek kalmadan en güvenilir takipçi satın alma uygulamamızdan faydalanabilirsiniz. Güvenilir olması sebebiyle sıklıkla tercih edilen sitemizde kolay ve güvenilir ödeme seçenekleri mevcuttur. Sizden istenen bilgileri girmeniz hainde mümkün olan en kısa süre içerisinde şirket sayfanıza Türk ve yabancı takipçiler aktarılmaktadır.

100
Linkedin Sayfa Takipçi

Linkedin Takipçi Satın Alarak Popüler Olun!

Hızlı ve Uygun Fiyat

Şifresiz ve Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek

49,00 ₺
250
Linkedin Sayfa Takipçi

Linkedin Takipçi Satın Alarak Popüler Olun!

Hızlı ve Uygun Fiyat

Şifresiz ve Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek

99,00 ₺
500
Linkedin Sayfa Takipçi

Linkedin Takipçi Satın Alarak Popüler Olun!

Hızlı ve Uygun Fiyat

Şifresiz ve Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek

149,00 ₺
Daha Fazla
Linkedin Sayfa Takipçi

Linkedin Takipçi Satın Alarak Popüler Olun!

Hızlı ve Uygun Fiyat

Şifresiz ve Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek

Linkedin Gerçek Şirket Hesabı Takipçi Satın Al

Zahmetsiz Linkedin Şirket Takipçisi Satın Almak

  • Oluşturduğunuz şirket sayfanız için takipçi satın alırken sizden herhangi bir şifre bilgisi istenmemektedir. Siteye girerek linkedin seçeneğine tıklamanız ve ardından şirket hesabı için takipçi satın al bölümünü seçmeniz gerekmektedir.
  • Bu bölümde sizlerden takipçi satın almak istediğiniz sayfanın linki ve takipçi sayısı istenmektedir.
  • Takipçi sayısı en az 100 en fazla ise 10000 olacak şekilde seçilmelidir.
  • Gerekli linki yapıştırmanız ve takipçi sayısını seçmeniz durumunda alt kısımda fiyatlandırma görülecektir.
  • Bu aşamada hemen satın al kısmına tıklamanız ve ardından çıkacak olan sayfayı detaylı olarak inceleyerek onay vermeniz gerekmektedir.
  • En son işlem olarak güvenli ödeme seçeneklerinden kendinize en uygun olanı seçerek bilgileri girmeniz istenmektedir. Bilgileri girerek onayladıktan kısa bir süre sonra bot takipçileriniz sayfanıza aktarılacaktır.
Sıkça Sorulan Sorular

Linkedin şirket hesabınız için satın alabileceğiniz takipçiler için sayfanızın bağlantı adresini kopyalayarak ilgili alana yapıştırmanız yeterli olacaktır. Adet miktarını belirterek ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Sitemiz üzerinden satın alacağınız tüm ürünler garantilidir. Hesap güvenliğinizi riske atacak bir durum söz konusu değildir.

Linkedin hesabınız için takipçi satın alma adımınızı tamamladıktan ve siparişiniz onaylandıktan hemen sonra işleme alınır ve kısa bir sürede içerisinde takipçileriniz hesabınıza yüklenmektedir.

Linkedin Şirket Takipçi hizmeti için sizden kesinlikle şifre talep edilmemektedir. Sitemizde bulunan hiçbir ürün ve hizmet için sizden şifre talep edilmemektedir.

Linkedin Şirket Takipçi hizmetimizde silinme riski yoktur. Satın aldığınız ürünlerde 6 ay içinde düşüş yaşanması durumunda sizler için düşüş telafisi ve garantisi sunmaktayız.

Linkedin Şirket Takipçi satın almak hesabınızın etkileşimlerinin artmasına direkt olarak katkı sağlar. Hesabınızı hızla büyütmek için ilk adresiniz Instatakipci.com!

Linkedin Şirket Takipçi Satın Al
Instatakipci
Linkedin şirket takipçi satın al işleminiz ile gerçek ve aktif kullanıcı sahiplerinin hesabınız ile bağlantı kurmasını sağlamak için hemen tıklayın.
3381
3381
Linkedin Şirket Takipçi Satın Al
492020-12-30Stokta Var https://www.instatakipci.com/linkedin-sirket-takipci-satin-al
5 / 5
Toplam: 189 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
Gözde R.

Şirketimın hesabını takip eden kişi sayısı çok azdı ve sayenizde hızla yükselttim.

Gözde R.
Pınar R.

Linkedin gibi prestijli bir sitede gerçek ve aktif kullanıcılardan oluşan takipçi elde etmek oldukça zor sayenizde şirketimi takip eden kişi sayısını hızla arttırdım.

Pınar R.
Tuğkan R.

Linkedin şirket hesaba satın aldığım takipçiler kısa bir sürede hesabıma yüklendi. Teşekkürler

Tuğkan R.
Yeliz O.

Şirket hesabımın daha fazla kişiye ulaşması ve iş arayışı olan kişilerin keşfetmesi için takipçi arttırımana gittim ve kısa bir sürede yüklendi. Kaliteli bir hizmet