İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
https://www.instatakipci.com/odeme-yontemleri
Ödeme Yöntemleri - %100 Güvenilir ve Faturalı | Instatakipci 2024-06-14T11:35:00+03:00 2024-06-14T11:35:00+03:00
https://www.instatakipci.com/odeme-yontemleri Instatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/structure/instatakipci.svg 324 112
https://www.instatakipci.com/img/uploads/paytr.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/shopier.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/n-kolay.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/eft-havale.png

Ödeme Yöntemlerimiz Nelerdir? 

Instatakipci.com olarak ilk önceliğimiz güvenliğiniz!

Instatakipci web sitemizde yer alan ödeme yöntemleri ile sizlere güvenilir hizmet imkanı sunuyoruz. Her adımı özenle incelenmiş ve güvenlik protokollerini tamamlamış global ödeme sistemlerini kullanın ve sosyal medya hesaplarınızı gönül rahatlığı ile ileriye taşıyın!

Sitemizde bulunan ödeme yöntemleri;

 • PayTR
 • Shopier
 • Cryptomus
 • N Kolay
 • EFT/Havale

Sitemizde yer alan güvenilir sistemler sayesinde siz değerli kullanıcılarımız ödemelerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilecek, takip edebilecek ve hizmet hakkınızın her zaman korumada olduğunu hissedeceksiniz.

Bu 3 farklı ödeme yöntemi sayesinde hiçbir kart bilginiz bizim tarafımıza ulaşmaz. Bilgileriniz hiçbir zaman depolanmaz ve her alışverişinizi güvenle tamamlarsınız.

PayTR ödeme yöntemi

PayTR ile Güvenilir Alışveriş

Instatakipci.com üzerinden yapacağınız tüm sosyal medya alışverişleriniz için PayTR ödeme yöntemini komisyonsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Hesap oluşturarak ya da daha önceden var olan hesabınızı kullanarak hızlı ödemeler gerçekleştirebilir ve kart bilgilerinizin güvende kalması sayesinde gönül rahatlığı ile alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Neden PayTR?

PayTR, Türkiye ve Dünya genelinde hizmet sunmakta olan ilk yerli online ödeme sistemlerinden biridir. Güvenilir altyapısı, hızlı ödeme imkanı ve ödemelerinizin kolay bir şekilde takip edilebilmesi sayesinde hem siz değerli kullanıcılarımızdan hem de Dünya genelinde hizmet sağladığımız yabancı kullanıcılarımız tarafından rağbet görmektedir.

PayTR Avantajları Nelerdir?

 • Kolay ödeme ve iade imkanı sunar,
 • %100 güvenilirdir, bilgileriniz asla kaybolmaz, depolanmaz ve çalınmaz.
 • Hiçbir komisyon ödemeden kullanabilirsiniz.
 • Ödemelerinizi faturalandırabilirsiniz. 
 • Kolay ödeme takibi yapabilirsiniz.
 • İstediğiniz Banka ya da kredi kartı ile ödeme yapmak için PayTR kullanabilirsiniz.
Shopier ödeme yöntemi

Shopier ile Güvenli Sosyal Medya Alışverişleri

Instatakipci.com olarak bizler de Shopier ile iş ortaklığı kurarak tüm ürünlerimizde ve sepetlerde kullanılabilecek şekilde sistemimize entegre ettik. Bu sayede siz değerli kullanıcılarımız Instagram, Facebook, Youtube gibi sosyal medya hesapları için %100 güvenilir Shopier koruması altınsa siparişlerinizi tamamlayabileceksiniz.

Neden Shopier? 

Shopier, Dünya genelinde e-ticaret hizmeti sunan veya sosyal medya üzerinden satış yapan firmaların online ödeme almak için kullandığı popüler ödeme yöntemlerinden bir tanesidir. Yıllardır verdikleri güvenilir hizmetler ile birçok kullanıcı açısından alışveriş aşamalarından tercih sebebi olmayı başarmıştır.

Shopier Avantajları Nedir?

 • Dünya'nın en büyük e-ticaret ödeme şirketlerinden biridir ve %100 güvenilirdir.
 • Tüm ödemelerinizi faturalı ve resmi bir şekilde tamamlayabilirsiniz. 
 • Kolay ödeme takibi ve iade imkanı sağlar.
 • Her banka kartı ya da kredi kartı için ödemeye açıktır.
 • Kredi kartı bilgileriniz asla depolanmaz ve çalınma ihtimali bulunmaz. 

Cryptomus

Cryptomus, dünya genelinde en çok kullanılan kripto para ile ödeme yapma yöntemidir. Bu ödeme yöntemimiz ile İnstatakipci sitemizde de artık kripto paralarınız ile ödeme yapmanız mümkün olacaktır. Cryptomus ile yapacağınız tüm ödemeleriniz güvenli ve hızlı bir şekilde tamamlanır, siparişlerinizde herhangi bir şekilde aksama olmaz.

Neden Cryptomus Kullanmalısınız?

Cryptomus, kripto ödemeler için güvenli bir platformdur. Diğer yöntemler gibi rahatlıkla ve hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Cryptomus'ta bir hesabınız varsa, bu yöntemi seçerek İnstatakipci.com'dan satın aldığınız hizmetler için kolayca ödeme yapabilirsiniz.

Cryptomus'un Avantajları Nelerdir?

 • Kullanıcıların ödemeler için kripto para birimlerini kullanmasına izin verir ve evrenseldir.
 • Kripto para birimlerinizi güvenli bir yerde saklamak için cüzdanlar sunar.
 • İşlem komisyonları düşüktür.
N Kolay Ödeme Yöntemi

N Kolay ile Ödeme Yapmak En Kolay

InstaTakipçi olarak hizmet birinci önceliğimiz. Herkesin gönül rahatlığıyla ve güvenle ödeme yapabilmesi için birden fazla opsiyon sunmaktayız. Bu sebeple, sizlere sağladığımız tüm sosyal medya hizmetleri için N Kolay ödeme yöntemini de kullanabilirsiniz.

Neden N Kolay?

Yeni nesil bankacılık çözümleri ve dijital bankacılıkta sağladığı kolaylıklarla ile bilinen N Kolay oldukça popüler bir ödeme yöntemidir. InstaTakipçi’den alışveriş yaparken bu pratik ödeme yönteminden kullanabilmeniz için sitemize dahil ettik.

N Kolay Avantajları Nelerdir?

 • %100 güvenilir ve pratiktir,
 • Tamamen dijital ve kolaydır,
 • Para transferleri ücretsizdir,
 • 7/24 para gönderebilirsiniz,
 • IBAN'a gerek olmadan para gönderebilirsiniz,
 • Transferlerinizi kaydederek her seferinde bilgi girmekle uğraşmazsınız.
EFT/Havale

EFT/Havale ile Ödeme Yapmak

Instatakipci sitemizden sosyal medya veya SEO hizmeti satın almak isterseniz EFT/Havale yöntemlerini ödeme sırasında tercih edebilirsiniz. Türkiye’nin önde gelen bankalarının hemen hemen hepsini EFT ya da Havale için kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

EFT/Havale ile ödeme yapmanız durumunda bizim tarafımıza ödeme bildirimi oluşturmanız gerekmektedir. Bu ödeme bildiriminiz en kısa sürede onaylanır ve siparişiniz otomatik olarak işleme alınır. EFT ve havale bilgilerimizi öğrenmek için banka hesaplarımıza göz atabilirsiniz. 

İstediğiniz zaman diliminde 7 gün 24 saat canlı destek hattımız üzerinden bizimle iletişime geçebilir, problemleriniz, istekleriniz veya önerileriniz hakkında bizi bilgilendirebilirsiniz. 

Daha önce de dediğimiz gibi; Instatakipci.com olarak ilk önceliğimiz güvenliğiniz! Sosyal medya hesaplarınızın geliştirilmesi, ön plana çıkarılması ve hedeflerinize ulaşması konusunda sizlere destek sunarken, ödemeleriniz konusunda tereddüt yaşamanızı istemiyoruz. Bu nedenle sizlere bahsettiğimiz ödeme yöntemleri ile sitemizi kusursuz bir güvenlik ağı ile çevreledik. Gönül rahatlığı ile fenomenliğe adım atabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instatakipci.com ödeme yöntemlerimiz (PayTR, Shopier, EFT/Havale) %100 güvenilirdir. Tüm bilgileriniz her zaman güvende kalır.

Instatakipci olarak her satışımız ve hizmetimiz için otomatik bir şekilde fatura oluşturmaktayız. PayTR ya da Shopier üzerinden yapacağınız tüm alışverişleriniz için anından resmi fatura oluşturulur ve mail adresinize gönderilir. 

Sitemizde yer alan her 3 ödeme yöntemi için de iade talep etmek ve kolay bir şekilde iadeleri takip etmek mümkündür. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
5 / 5
Toplam: 3 Değerlendirme
Süpersiniz, takipçi alırken

Süpersiniz, takipçi alırken güvendiğim, güvende hissettiğim tek şirket sizsiniz.

5 5 1 2021-10-20 Göksu Gönenç
Göksu Gönenç
Ben genellikle PayTR

Ben genellikle PayTR kullanıyorum, istediğim kart ile ödeme yapıyorum ve güvenlik protokolleri çok sıkı.

5 5 1 2021-10-20 Cem Sorgun
Cem Sorgun
Instatakipci sitesinden yaklaşık

Instatakipci sitesinden yaklaşık 3 senedir alışveriş yapıyorum. Ödeme konusunda herhangi bir problem yaşamadım, her zaman faturamı aldım sorun olmadı.

5 5 1 2021-10-20 Riyaz Yıldırım
Riyaz Yıldırım
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek