Instagram Oto Yorum Satın Al2019-09-11T17:05:58+03:00

Instagram İçin Özel Otomatik Yorum Paketleri

Güvenilir web sitesinde gerçek yorum satın almak kolay bir iş değildir, ancak ekibimiz Instagram ‘da reklam ve tanıtım faaliyetlerinde geniş deneyime sahiptir. Gerçek ve aktif Instagram takipçileri, profilinizi ziyaret eden canlı ve gerçek kullanıcılardır. İnsanlar birden çok fotoğrafınızı ve videonuzu beğendiklerinde, sizi memnuniyetle takip ederler ve beğenileri fotoğraflara koyarlar.

Instagram oto yorum satın al

Beğeniler ve takipçiler artmışken bir de yanında instagram oto yorum satın al desteği almak hiç de fena olmaz. Profilinizin gerçek olduğunu kanıtlamanın bir yolu da beğeni ve takipçilerin yanı sıra yorumları kullanmaktır. Yorumlar hesabınızın aktif olduğunu kanıtlar. Bu sayede keşfet sayfasına çıkmanız da kolay olacaktır.

Otomatik Yorum İhtiyacınızı Siz Belirleyin

Herhangi bir gerçek instagram kullanıcısı, çok sayıda gerçek ve iyi takipçisi olan popüler ve ilginç kişileri takip etmek ister. Hiç kimse çok az takipçisi olan bir profili takip etmez. Takipçiler ve beğeniler ile desteklenmiş olan profilinizin yorumlar olmadan bir yanı eksik kalacaktır. Bu nedenle, daha fazla ve aktif Instagram takipçileri elde etmenin en iyi ve en güvenli yolu, yalnızca güvenilir sitelerden alışveriş yapmaktır.

Yorumlarınızı alırken de aynı şekilde güvenilir bir ödeme yöntemine ihtiyacınız olacaktır. Instagram türk bot oto yorum satın al yönteminde kullanıcı adınızı vermeniz bile yeterlidir. Ödemenizi yaptıktan sonra ek olarak bir şey istenmez. Sadece dakikalar içinde linkini vermiş olduğunuz fotoğrafınıza satın almış olduğunuz kadar yorum gelecektir. En az 10 tane yorum alınmalıdır.

Instatakipci, kullanıcılara hizmet verirken farklı seçenekleri kullanmaktadır. Yani hizmetlerin epey fazla olduğunu söyleyebiliriz. Bunlarsan bir tanesi de Instagram oto yorum satın almaktır.

Instagram oto yorum alarak profillerinizi daha aktif bir hale getirebilirsiniz. Instatakipci hizmetlerine baktığımızda yorum açısından hem tek fotoğraf hem de oto yorum seçeneklerinin olduğunu görüyoruz. Eğer tek fotoğraf isterseniz, bu durum sizin profilinizin canlanması açısından pek önemli olmayacaktır. Çünkü profilin daha popüler olabilmesi için bir fotoğrafa yorum almak pek fazla bir şey ifade etmemektedir. Ancak birden fazla fotoğraf ya da videoya yorum almak, profilinizin kısa sürede çok fazla Instagram kullanıcısına ulaşmasını sağlayacaktır. Bu nedenle daha mantıklıdır.

Instatakipci Instagram yorum satın alma işlemleri için hem Türk hem de yabancı hesaplarla çalışmaktadır. Yabancı takipçiler sadece bir ülkeden değildir. Yani dünya genelinde pek çok profille yorum yapıldığını söyleyebiliriz. Bu elbette avantajdır çünkü farklı ülkelerden gelen yorumlar, profilinizdeki fotoğraf ya da videoların daha eğlenceli görünmesini sağlayacaktır.

Oto yorum satın alırken, takipçilerinizin cinsiyetini kendiniz de belirleyebilirsiniz. Yani erkek ya da kadın takipçiyi seçme şansınız bulunmaktadır. Eğer karışık takipçi istiyorsanız böyle bir seçenek de bulunmaktadır. Ayrıca karışık takipçi fiyatlarının, cinsiyet tercihi olan seçeneğe göre daha uygun fiyatlara sahip olduğunu da ekleyebiliriz.

Oto yorum aldıktan sonra hemen yorumlar yapılmaya başlar. Daha sonrasında da eklediğiniz her fotoğrafa yorum eklenecektir. Yorum ekleme işlemi 12 saat sonra hala başlamamış olursa, para iadesi alabilirsiniz. Yani bu konuda oldukça kesin olduğunu söyleyebiliriz.

Otomatik yorum alırken seçebileceğiniz pek çok farklı seçenek bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de Instagram aylık oto yorum al seçeneğidir. Yani aylık olarak da yorum alabilirsiniz. Bunların tamamı sizin belirleyeceğiniz seçeneklerdir. Seçimlerinizi site üzerinden istediğiniz gibi yapabilir ve böylece fiyatın hesaplanmasını da sağlayabilirsiniz. Daha sonra da sitede bulunan ödeme seçeneklerini kullanarak güvenilir bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Instatakipci, piyasadaki en uygun fiyatları garanti etmektedir. Böylece çok uygun fiyatlarla takipçi ve yorum satın alarak profilinizin en kısa sürede çok daha popüler bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Günümüzde çok fazla Instagram kullanıcısı bu şekilde hareket ederek, Instagram’da daha geniş bir kitleye ulaşabilmektedir. Siz de onlardan biri olabilirsiniz.

instagram oto yorum satın al

Yabancı bot takipçilerden biraz söz edecek olursak, öncelikle bot oldukları için sizi her zaman takip edeceklerini söyleyebiliriz. Yani gerçek takipçilerin bir süre sonra takibi bırakma ihtimali bulunmaktadır. Fakat bot takipçilerde böyle bir durum yaşanmaz.

Yabancı bot takipçilerin takibi bırakmamasının yanı sıra her ülkeden bot takipçi olabileceğini de söyleyebiliriz. Yani mesela yabancı bot hesaplar sadece İngiliz ya da sadece Amerikan değildir. Pek çok farklı ülkeden, pek çok farklı bot hesap bulunmaktadır. Bu konuda kendi tercihlerinizi kendiniz de yapabilirsiniz fakat farklı ülkelerden bot takipçilerinizin olması, farklı ülkelerde de profilinizin görüntülemesini sağlamaktadır. Yani bu şekilde çok daha fazla Instagram kullanıcısına ulaşarak takipçi sayınızı daha fazla arttırabilirsiniz.

Yabancı bot takipçilerin yapacağı yorumları kendiniz belirleyebileceğiniz gibi otomatik olarak sistemde hazır bulunan yorumların yapılmasını da sağlayabilirsiniz. Tabii bu durumda farklı alternatiflere karşı fiyatlar da farklılık gösterebilmektedir. Ancak genel olarak fiyatların uygun olması sebebiyle, istediğiniz hizmetleri seçebilirsiniz.

Eğer Instagram profillerinizin daha fazla yorum alarak daha fazla kullanıcıya ulaşmasını istiyorsanız mutlaka instatakipci’yi tercih etmelisiniz. Böylece dünyanın farklı ülkelerinden olan yabancı botların, dilediğiniz fotoğraflara dilediğiniz yorumları atmasını ve böylelikle Instagram profilinizin daha renkli bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz.

Gönderileriniz için Yabancı gerçek IGTV beğeni satın alabileceğinizi biliyor muydunuz? Hemen bu linki tıklayarak satın alma sayfasına gidebilirsiniz. Aynı zamanda normal post ettiğiniz videolarınız için izlenme yükleyebilirsiniz. Instagram video görüntüleme satın alarak videolarınızı milyonlara ulaştırabilirsiniz.

Instagram oto yorum satın al

5 / 5
Toplam: 12 Değerlendirme
Instagram Oto Yorum Satın Al

Yorumları yapan hesaplar gerçek gibi teşekkürler.

Melisa
Instagram Oto Yorum Satın Al

Oto yorum paketleri baya iyi, ürün yelpazesi baya geniş.

Elif Çicekçi