Fiyat: 0,000,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
Periscope Takipçi Satın Al
5 / 5
51Toplam:98 Değerlendirme
Yorum Yap
https://www.instatakipci.com/periscope-takipci-satin-al
Periscope Takipçi Satın Al & Gerçek ve Aktif Kullanıcılar2021-03-11T15:29:48+03:002021-03-11T15:29:48+03:00
https://www.instatakipci.com/periscope-takipci-satin-alInstatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/instatakipci/logo-it.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/periscope-takipci-satin-al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/periscope-takipci-kasma.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/periscope-gercek-takipci-satin-al.png
Periscope Takipçi Satın Al

Neden Periscope Takipçi Satın Almalıyım?

Son dönemlerde kullanımı oldukça artan Periscope uygulaması Twitter ile bağlantılıdır. Periscope takipçi satın al işlemleri de sıklıkla tercih edilmektedir. Bir canlı yayın açma programı olan Periscope özellikle sanatçılar ve siyasetçiler tarafından tercih edilmektedir. Kullanım alanı gittikçe artan ve her geçen gün kendini yenileyen uygulamada takipçi sayısı önem arz etmektedir. Twitter ile kolaylıkla giriş yapılabilecek uygulamada kişi canlı yayınları izleyebileceği gibi kendi yayınını açma seçeneğine de sahiptir. Birçok kişinin bildiği üzere yayın platformları severek kullanılmaktadır. Buna bağlı olarak canlı yayın yapılabilecek platformların kalitesi kadar izlenme oranları da önemlidir.

Periscope Takipçi Kasma

Periscope Takipçi Satın Almanın Faydaları

Periscope uygulamasında takipçi sayısının yüksek olması hedef kitleye yönelmenin kolaylaşması için gereklidir. Periscope takipçi arttırma için gerekli unsurlar söz konusudur. Bunlardan ilki yayınların konusunun ne olacağının belirlenmesidir. Hitap edilecek olan yaş grubuna bağlı olarak takipçi sayısı elde edilebilir. Fakat ne yazık ki diğer uygulamalar da olduğu gibi takipçi sayısını kolayca elde etmek mümkün değildir. Takipçi sayısının fazla olmasının birçok faydası bulunmaktadır. Kişinin profilinin dikkat çekici olması ve izlenme oranlarının artmasında takipçi sayısının etkisi oldukça fazladır. Akıllı telefonların mağaza bölümünden kolaylıkla indirilerek kullanılmaya başlanabilmektedir. Sevilerek kullanılan uygulama tüm dünyaya açık bir şekilde yayın yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Uygulamanın düzenli kullanılması ve yayın açılması takipçi sayısını arttıran bir unsur olmasına karşın uzun bir uğraş gerektirmektedir. Periscope takipçi kasma işlemi için kişinin zamanından fedakarlık yapması ve yayınlara yoğunluk vermesi gereklidir. İlgi çekici konular üzerine konuşmak veya mizah yapmak yayın işleyişini olumlu yönde etkilemektedir. Bu unsurlar tek başına yeterli olmayacağı için uzun süre Periscope uygulamasında vakit geçirmek gerekmektedir. Fakat bu süreç içerisinde uğraşmak istemeyenlerin sayısı oldukça fazladır. Takipçi sayısının fazla olması başka kişilerin dikkatini çekeceği için kişiyi izlemeye teşvik edecektir. Neden bu kadar takipçisi var veya neden bu kadar beğeniliyor düşüncesi ile profilin ilgi çekici hale getirilmesi mümkündür. Ayrıca sitemizden Periscope Beğeni hizmetide satın alabilirsiniz.

Periscope Takipçi Satın Alma Adımları

step left step right

Periscope takipçi satın almak istediğiniz hesap linkinizi giriniz.

step left step right

Hesabına gelmesini istediğiniz takipçi sayısını seçiniz.

step left step right

Siparişinizi hızlı bir şekilde satın almak için “Hemen Al” tuşuna basınız.

step left step right

Ödeme ekranına ilerlemek için “Ödeme” tuşuna basınız ve detaylarınızı kontrol ediniz.

step left step right

Ödemenizi %100 güvenli ödeme yöntemlerimizden birisini seçerek tamamlayınız.

step left step right

Tebrikler! Periscope hesabınız artık çok daha popüler!

Periscope Gerçek Takipçi Satın Al

Periscope Takipçi Nasıl Satın Alınır?

Periscope gerçek takipçi satın alma işlemi instatakipci avantajları ile kolayca yapılmaktadır. Vakit kaybetmeden istenilen takipçi sayısına ulaşmanın en güvenli yolu ile satın alma işlemleri gerçekleştirilebilmektedir. Ucuz ve aktif takipçiler ile yayın yapılırken profilin ilgi çekmesi sağlanabilmektedir.

  • Periscope takipçi satın alma işlemi için öncelikle instatakipci sitesine giriş yapılmalıdır.
  • Giriş yapıldıktan sonra açılan sayfada Periscope uygulamasına seçeneğine tıklanmalıdır.
  • Periscope takipçisi alınacak olan hesabın linki ve en az en az 1000, en fazla 1000000 adet takipçi sayısı seçilmelidir.
  • Seçilen takipçi sayısına bağlı olarak hesaba takipçilerin ne kadar süre içerisinde yükleneceğine ve tutarın ne kadar olduğuna dair bilgilendirme yapılmaktadır.
  • Hemen satın al kısmına tıklandıktan sonra satın alınan takipçi sayısı le bilgilendirilme yapılmaktadır.
  • Sayfa incelendikten sonra ödeme işlemine geçilmektedir.
  • Ödeme işlemleri havale/EFT veya PayTr, Shopier seçenekleri ile yapılabilmektedir.
Ödeme işlemlerinin sorunsuz olarak gerçekleştirilmesi ardından, talep edilen takipçi sayısı profile mümkün olan en kısa süre içerisinde yüklenmektedir. Periscope uygulamasının en verimli şekli ile kullanılmasında önemli bir rol oynayacak takipçi sayısına hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşılabilirlik sunmaktadır.
Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Periscope takipçi, uygulama üzerinde profilinizi takip eden kullanılara verilen isimdir. Popüler kullanıcıların takipçi sayılarının yüksek olduğu bir platformdur.

Periscope takipçi satın almak için öncelikle hesap linkinizi kopyalayarak alanı doldurun, daha sonra istediğiniz takipçi sayısını girerek takipçi sayınızı arttırabilirsiniz.

Instatakipci.com üzerinde satışı yapılan tüm ürünler garantilidir. Sitemizde ki ödeme yöntemlerini güvenle kullanarak alışveriş yapabilirsiniz.

Periscope Twitter tarafından satın alınan, canlı video yayınlama uygulamasıdır.

Periscope Takipçi hizmeti için sizden kesinlikle şifre talep edilmemektedir. Sitemizde bulunan hiçbir ürün ve hizmet için sizden şifre talep edilmemektedir.

Periscope Takipçi hizmeti için sizden kesinlikle şifre talep edilmemektedir. Sitemizde bulunan hiçbir ürün ve hizmet için sizden şifre talep edilmemektedir.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Periscope Takipçi Satın Al & Gerçek ve Aktif Kullanıcılar
Instatakipci
Periscope takipçi satın al servisimiz instatakipci.com farkıyla kitlenizi arttırmayı hedeflemektedir. Hemen deneyin ve popüler olun!
3588
3588
Periscope Takipçi Satın Al & Gerçek ve Aktif Kullanıcılar
69.902021-12-30Stokta Var https://www.instatakipci.com/periscope-takipci-satin-al
5 / 5
51Toplam:98 Değerlendirme
Gül E.

Gelen takipçiler aktif olduklarından paylaşımlarımdada etkileşim oranım hızla artmaya başladı

Gül E.
Kaan R.

Canlı yayın katılım sayımın az olmasından dolayı takipçi satın aldım ve bir sonraki yayınımdaki izleyici sayısında inanılmaz bir artış oldu. teşekkürler

Kaan R.
Ersin M.

Canlı destekten aldığım bilgi doğrultusunda hemen satın aldım ve hesabımı takip eden kişi sayısı hızla yükselmeye başladı.

Ersin M.
Pınar E.

Takipçiler kısa sürede hesabıma yüklendi. Gerçek ve tamamı aktif hesapalr teşekkürler.

Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek