Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek

Ahrefs

Web siteniz kapsamlı olarak Ahrefs aracı üzerinden taratılarak SEO hatalarınız ve SEO Uzmanı arkadaşlarımızın önerileri tarafınıza iletilecektir.

SEMrush

Web siteniz kapsamlı olarak SEMrush aracı üzerinden taratılarak SEO hatalarınız ve SEO Uzmanı arkadaşlarımızın önerileri tarafınıza iletilecektir.

Moz

Web siteniz kapsamlı olarak Moz aracı üzerinden taratılarak SEO hatalarınız ve SEO Uzmanı arkadaşlarımızın önerileri tarafınıza iletilecektir.

Screaming Frog

Web siteniz kapsamlı olarak Screaming Frog aracı üzerinden taratılarak SEO hatalarınız ve SEO Uzmanı arkadaşlarımızın önerileri tarafınıza iletilecektir.

https://www.instatakipci.com/seo-raporu
SEO Raporu - Ahrefs & SEMrush | Örnek Raporunu Al ve Yüksel2020-06-25T02:24:01+03:002020-06-25T02:24:01+03:00
https://www.instatakipci.com/seo-raporuInstatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/SEO-rapor.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/SEO-analiz-raporu.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/SEO-raporu.png
SEO Rapor

SEO çalışmalarında, web siteleri için takip ve gözlem yapmak aynı zamanda çalışmaların yönünü belirlemek amacıyla SEO raporu büyük önem taşımaktadır. Çalışmalar, belli aralıklarda çıkarılan raporlara göre şekillenip belirlenmektedir. İşletmenize ait bir web sitesi için SEO çalışmaları yaptırdığınızda sitenin durumunu sayısal verilere göre incelemek, çalışmaların gidişatını takip etmek sizin için önemli bir detaydır. Bu nedenle siz değerli müşterilerimize, en kaliteli ve en doğru verileri sunan Ahrefs, Semrush, Moz ve Screaming Frog olmak üzere dört önemli analiz aracından raporlar sunmaktayız.

Web siteniz için alınan Backlinkler, sitenizin en iyi sayfaları, hangi kelimelerden öne çıktığı gibi birçok detayı raporda inceleyebilir, ayrıca organik trafik sayısını da doğru verilerden kontrol edebilirsiniz. Rapor sonuçlarına göre çalışmaları kontrol altında tutabilir ve yönlendirebilirsiniz. Web sitenizin bir çocuk gibi gelişimini takip etmek istiyorsanız, SEO raporu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

SEO Analiz

SEO Raporu Nedir?

SEO Raporu, Instatakipci.com sitesinin siz değerli müşterileri için, hizmetlerini şeffaflık ilkesine dayandırarak gerçekleştirmek için geliştirdiği hizmetlerden biridir. Web sitenizin gidişatını ve durumunu merak edebilirsiniz ve bu konuda doğru kaynaklara erişemeyebilirsiniz. Sizler için, en iyi ve en güvenilir sonucu sağlayan; Ahrefs, Semrush, Moz ve Screaming Frog gibi analiz araçları üzerinde detaylı rapor hazırlama ve uzman yorumları sağlanmaktadır.

Web siteniz için kaliteli araçlar üzerinden doğru verilere ulaşmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

  1. Web site analiz raporunu almak için öncelikli olarak site URL’sini ilgili alana yazın,
  2. Daha sonra yükselmeyi hedeflediğiniz anahtar kelimeleri yanındaki kutucuğa yazın,
  3. Bir sonraki işlemde hangi araç üzerinden rapor almak istiyorsanız seçiminizi yapın,
  4. Araçların hepsi aynı kalitede ve yüksek oranda doğru veriler sunan araçlardır. Bu araçlar üzerinden kapsamlı bir şekilde site taraması yapabilir, sitenin durumunu, eksik yanlarını, hatalarını tek tek detaylı bir şekilde inceleyebilir ve uzmanlarımızın bu yöndeki görüşlerini dinleyebilirsiniz.
  5. Raporları aşağıda sunulan avantajlar ile de alabilirsiniz. Siteniz analiz edildikten sonra, SEO uzmanlarımız sizlere sitenin güçlü yönlerini, eksikliklerini, sitede oluşan hataları ve nasıl düzeltilmesi gerektiğini detaylı olarak sunacaktır.
  6. SEO raporları ile web sitenizin iç ve dış SEO raporlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir ve gidişatına yön verebilirsiniz.

Aşağıda verilen rapor paketlerini inceleyerek avantajlardan yararlanabilirsiniz.

10
SEO Raporu Satın Al

SEO Raporu İle Sitenizi Yükseltin

İç SEO ve Dış SEO Raporları

Şifresiz ve Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek

20,00 ₺
25
SEO Raporu Satın Al

SEO Raporu İle Sitenizi Yükseltin

İç SEO ve Dış SEO Raporları

Şifresiz ve Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek

50,00 ₺
50
SEO Raporu Satın Al

SEO Raporu İle Sitenizi Yükseltin

İç SEO ve Dış SEO Raporları

Şifresiz ve Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek

100,00 ₺
Daha Fazla
SEO Raporu Satın Al

SEO Raporu İle Sitenizi Yükseltin

İç SEO ve Dış SEO Raporları

Şifresiz ve Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek

SEO Raporu

Web sitenizin kontrolü elinizde olsun!  

Instatakipci.com sitesi olarak dört önemli araçtan, web siteniz için SEO raporu sunmaktayız. Siz de sitenizin kontrolünü elinize alarak, SEO çalışmalarını takip edebilir ve çalışmaları yönlendirebilirsiniz. Rapor sonucunda örnek vermek gerekirse, kırık bağlantılar, 404 sayfaları ve sitenizin yükselmesini engelleyen tüm hatalar detaylı olarak tarafınıza sunulacak ve SEO uzmanlarımızın önerileri de aktarılacaktır. Ayrıca sadece site hataları değil sitenin güçlü yönleri de aktarılacak ve öneriler sunulacaktır.

Analiz araçlarının dördü de birbirinden değerli ve en doğru verileri sunan araçlardır. Bu nedenle istediğiniz analiz aracının raporunu sizlere aktarabilir ve rapor açıklamaları için uzmanlarımızın görüşlerini alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, yukarıda bahsedilen işlemleri uygulamak ve gerisini ücretsiz olarak uzmanlarımızın yorumlarına bırakmak.

Sıkça Sorulan Sorular

Ahrefs raporu ile sitenizin iç ve dış SEO çalışmalarını denetleyebilirsiniz. Backlink analizi, anahar kelime analizi ve site taraması gibi özelliklerini kullanarak sitenizi geliştirebilirsiniz.

Semrush raporu ile sitenizin iç SEO ve yazılımsal hatalarını tespit edebilirsiniz. Siteniz için kapsamlı SEO raporları istiyorsanız Semrush'ı kullanabilirsiniz.

SEO raporu, siteniz için yaptığınız SEO çalışmalarını kontrol etmek, geliştirmek ve hatalarınızı tespit etmek amacıyla kullanabileceğiniz raporlardır. İç ve dış SEO çalışmalarınızın tümü için SEO raporları alabilirsiniz.

SEO raporu ile sitenizde ki yazılımsal hataları tespit edebilirsiniz. Sitenizin yazılım geliştirmelerinde SEO raporlarını dikkate almanız gerekmektedir.

Moz kapsamlı bir SEO aracıdır. Dünya üzerinde yaklaşık 650 bin üyesi bulunmaktadır. Siteniz ile ilgili kelime analizlerini yapabilir ve iç SEO ile ilgili detaylı raporlar alabilirsiniz.

SEO raporlarını, SEO bilginiz olmadan çözümlemeye çalışmak oldukça zordur. Raporları profesyonel SEO uzmanlarının inceleyip işlem yapması tavsiye edilmektedir.

Bizimle İletişime Geçin
SEO Raporu - Ahrefs & SEMrush | Örnek Raporunu Al ve Yüksel
Instatakipci
SEO Raporu aracımız sizlere web sitenizi denetleme fırsatı sunuyoruz. Instatakipci güvencesiyle örnek analiz raporunuzu alarak yükselmeye başlayın.
3519
3519
SEO Raporu - Ahrefs & SEMrush | Örnek Raporunu Al ve Yüksel
49.92020-12-30Stokta Var https://www.instatakipci.com/seo-raporu
5 / 5
Toplam: 167 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
Tülin Ertan

Ahrefs ve semrush raporları ile iç SEO çalışmaları başarılı ile tamamladım, sıra Dış SEO çalışmalarında.

Tülin Ertan
Erdi Güler

Semrush raporu ile tüm yazılımsal hataları tespit ettim, sitemde güncelleştirmeleri başarı ile yaptım.

Erdi Güler
Recep K

Sitem ile ilgili kapsamlı raporları teslim aldım, raporlar sayesinde sitem ile ilgili geliştirmeleri hızla yaptım.

Recep K
İlker Taştan

Orta ölçekli işletmem için dizayn ettiğim e-ticaret websitesi adına instatakipci.com üzerinden Ahrefs ve SEMrush SEO raporları satın aldım. Bu raporlar doğrultusunda kendime bir yol hatirası belirledim. Raporları normal teslimat olarak seçmeme rağmen beklediğimden hızlı teslim edildi. Bu denli profesyonel hizmet verdiğiniz için teşekkürler.

İlker Taştan
Blog Yazılarımız

Noindex Nedir, Ne İşe Yarar? SEO’ya Etkisi Nedir?

Noindex Nedir, Ne İşe Yarar? SEO’ya Etkisi Nedir?

Noindex nedir, adından da anlaşılacağı üzere No-index yani Google’da arama yapıldığı taktirde SERP’lerde ulaşılamayan ve dizine dahil edilmeyen sayfaların durumu olarak nitelendirilir. Noindex etiketi kullanılarak istenilen sayfa, içerik kısa bir kod satırılı ile arama sonuçlarından kaldırılabilmektedir. Google’da içeriğinizi arama sonuçlarında noindex’i kullanarak yönetebilme imkânınız vardır. HTML sayfalarına meta etiket ekleyerek ya da içerikleriniz için WordPress […]

Heat Map (Isı Haritası) Nedir?

Heat Map (Isı Haritası) Nedir?

Heat map nedir, yani ısı haritası sayfanızı ziyaret eden kullanıcıların en çok mouse ile nereye tıkladıklarını incelemek için kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntem uyarınca; sitenizde en çok dikkat çeken yerleri, kullanıcı davranışlarını ve potansiyel reklam alanlarını çözümleyebilirsiniz. Kullanıcıların sayfa içerisinde yaptıkları hareketleri doğrudan izlemenizi sağlamaktadır. Böylece kullanıcıların fare ile tıkladıkları alanları, scroll ile sayfa içerisinde […]

E-Ticaret Pazarlama Teknikleri ile Online Satışı Arttırın!

E-Ticaret Pazarlama Teknikleri ile Online Satışı Arttırın!

E-ticaret pazarlama teknikleri ile satış rakamlarınızı kısa süre içerisinde arttırabilmeniz mümkün. Kulağa inanılır gelmese de izleyeceğiniz doğru ve sağlam adımlarla e-ticaret sitenizin SERP’lerdeki başarısını arttırarak görünürlüğünü ön plana çıkarabilirsiniz. Başarının anahtarı iyi bir SEO optimizasyonu sağlamak olsa da, pazarlama teknikleri yalnızca bununla sınırlı değildir. Google arama motorundan çıkıp Instagram, Facebook, YouTube gibi sosyal medya platformlarına […]