İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla

Ahrefs

Web siteniz kapsamlı olarak Ahrefs aracı üzerinden taratılarak SEO hatalarınız ve SEO Uzmanı arkadaşlarımızın önerileri tarafınıza iletilecektir.

SEMrush

Web siteniz kapsamlı olarak SEMrush aracı üzerinden taratılarak SEO hatalarınız ve SEO Uzmanı arkadaşlarımızın önerileri tarafınıza iletilecektir.

Moz

Web siteniz kapsamlı olarak Moz aracı üzerinden taratılarak SEO hatalarınız ve SEO Uzmanı arkadaşlarımızın önerileri tarafınıza iletilecektir.

Screaming Frog

Web siteniz kapsamlı olarak Screaming Frog aracı üzerinden taratılarak SEO hatalarınız ve SEO Uzmanı arkadaşlarımızın önerileri tarafınıza iletilecektir.

https://www.instatakipci.com/seo-raporu
SEO Raporu - Ahrefs & SEMrush | Örnek Raporunu Al ve Yüksel 2024-04-08T14:01:04+03:00 2024-04-08T14:01:04+03:00
https://www.instatakipci.com/seo-raporu Instatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/structure/instatakipci.svg 324 112
https://www.instatakipci.com/img/uploads/SEO-rapor.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/SEO-raporu.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/SEO-analiz-raporu.png
SEO Rapor

SEO Raporu Nedir?

SEO Raporu, web sitelerinizin çeşitli SEO araçları ile analiz edilerek, belirlenmiş olan konularda verilerini içeren SEO raporlama hizmetidir. Web sitenizin gidişatını ve durumunu merak edebilirsiniz ve bu konuda doğru kaynaklara erişemeyebilirsiniz. Sizler için hazırlanan SEO rapor hizmetimiz ile, en iyi ve en güvenilir sonucu sağlayan; Ahrefs, Semrush, Moz ve Screaming Frog gibi analiz araçları üzerinden detaylı rapor hazırlama ve uzman yorumları sağlanmaktadır.

İstediğiniz SEO aracını seçerek temin edebileceğiniz SEO raporları sayesinde, web sitenizin verilerine uzman bakış açısı ile bakabilirsiniz. Bu sayede SEO çalışmaları boyunca atmanız gereken adımları planlayabilir, SEO süreçlerinizi farklı bir boyuta taşıyabilirsiniz.

SEO Raporu satın almak neden önemlidir

SEO Raporu Almak Neden Önemlidir?

SEO çalışmalarında, web siteleri için takip ve gözlem yapmak aynı zamanda çalışmaların yönünü belirlemek amacıyla SEO raporu büyük önem taşımaktadır. Çalışmalar, belli aralıklarda çıkarılan raporlara göre şekillenip belirlenmektedir. İşletmenize ait bir web sitesi için SEO çalışmaları yaptırdığınızda sitenin durumunu sayısal verilere göre incelemek, çalışmaların gidişatını takip etmek sizin için önemli bir detaydır. Bu nedenle siz değerli müşterilerimize, en kaliteli ve en doğru verileri sunan Ahrefs, Semrush, Moz ve Screaming Frog olmak üzere dört önemli analiz aracından raporlar sunmaktayız.

Web siteniz için alınan Backlinkler, sitenizin en iyi sayfaları, hangi kelimelerden öne çıktığı gibi birçok detayı raporda inceleyebilir, ayrıca organik trafik sayısını da doğru verilerden kontrol edebilirsiniz. Rapor sonuçlarına göre çalışmaları kontrol altında tutabilir ve yönlendirebilirsiniz. Web sitenizin bir çocuk gibi gelişimini takip etmek istiyorsanız, SEO raporu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

SEO Rapor Çeşitleri Nelerdir?

Instatakipci.com olarak siz değerli müşterilerimize 4 farklı SEO rapor seçeneği sunmaktayız. Bu profesyonel SEO araçları sayesinde, çalışmalarınızın gidişatını öğrenebilir ve planlamalarınızı yeniden gözden geçirebilirsiniz. Sizlere sunulan rapor seçenekleri ve raporların kapsamı şu şekildedir;

Ahrefs SEO Raporu

Ahrefs SEO raporu, profesyonel SEO araçlarının başında yer alan Ahrefs aracından alınan veriler ile hazırlanmaktadır. Sizler tarafından verilen site adresi kullanılarak veriler toplanır ve şeffaf bir şekilde tarafınıza iletilir.

Ahrefs SEO raporu satın alarak sahip olabileceğiniz veriler şu şekildedir;

 • Sahip olduğunuz geri bağlantılar (backlink) listesi,
 • Organik anahtar kelimelerinizin listesi
 • En iyi sonuç veren sayfalarınız
 • En verimli linkleriniz
 • Sitenizden sağlanmış olan dış linkler

verileri Ahrefs üzerinden analiz edilip tarafınıza raporlanacaktır.

SEMRush SEO Raporu

Profesyonel ve otoriter SEMRush SEO aracı üzerinden web siteniz için hazırlanacak olan raporlama sistemidir. Web site adresiniz SEMRush üzerinden analiz edilerek aşağıda yer alan veriler toplanır ve tarafınıza raporlanır;

 • H1 ve H2 Hatalarınız
 • Meta açıklama hataları
 • Görsel hataları
 • En iyi sayfalarınız
 • Organik anahtar kelimeleriniz
 • Yetim sayfalarınız
 • Dış linklemeleriniz

verileri SEMRush üzerinden analiz edilip tarafınıza sunulacaktır.

Screaming Frog SEO Raporu

Screaming frog aracı kullanılarak yapılacak olan analizler neticesinde sitenize ait önemli veriler tespit edilecek ve SEO raporu olarak siz değerli müşterilerimize sunulacaktır. Screaming Frog SEO raporlarımızın içeriği şu şekildedir;

 • Dış linklemeleriniz
 • Hata kodu alan sayfalarınız
 • Title hatalarınız
 • H1 ve H2 hatalarınız
 • Meta açıklama hatalarınız
 • Görsel hatalarınız

Screaming forg aracı ile tespit edilerek sizlere şeffaf ve hızlı bir şekilde sunulacaktır.

MOZ SEO Raporu

MOZ SEO raporu, MOZ SEO aracı üzerinden sitenizin analiz edilmesi sonucunda elde edilen veriler ile hazırlanmakta olan bir SEO raporudur. MOZ SEO raporumuzun içeriği şu şekildedir;

 • Anahtar kelimelerinizin listesi
 • Yönlendirme hatalarınız
 • Metadata hatalarınız
 • İçerik hatalarınız
 • Anchor textleriniz
 • Tarama hatalarınız
 • İç ve Dış linkleriniz

tespit edilip tarafınıza şeffaf ve anlaşılır bir şekilde raporlanmaktadır.

SEO Raporu Satın Alma Adımları

step left step right

SEO raporu almak istediğiniz web site adresini giriniz.

step left step right

Web sitenize rapor oluşturulması için kullanılmasını istediğiniz anahtar kelimeleri seçiniz.

step left step right

Rapor çeşitlerimizden bir tanesini seçiniz. Ahrefs, SEMrush, Moz ya da Secreaming Frog araçlarından birini seçebilirsiniz.

step left step right

“Sepete Ekle” tuşuna basarak siparişinizi sepete atınız.

step left step right

Sepetinizde yer alan ödeme adımlarını takip ederek ödemelerinizi tamamlayınız.

step left step right

İşte bu kadar! SEO raporu en kısa sürede tarafınıza gönderilecek.

SEO Analiz

SEO Raporu İle Web sitenizin Kontrolü Elinizde Olsun!  

Instatakipci.com sitesi olarak dört önemli araçtan, web siteniz için SEO raporu sunmaktayız. Siz de sitenizin kontrolünü elinize alarak, SEO çalışmalarını takip edebilir ve çalışmaları yönlendirebilirsiniz. Rapor sonucunda örnek vermek gerekirse; en iyi sayfalarınız, sitenizden link çıkışı olarak verilmiş olan bağlantılar ve index almış organik kelimeleriniz gibi veriler tarafınıza sunulacaktır. SEO raporlarını daha iyi yorumlanması ve profesyonel bir destek için SEO Danışmanlığı hizmetimizide inceleyebilirsiniz.

Analiz araçlarının dördü de birbirinden değerli ve en doğru verileri sunan araçlardır. Bu nedenle istediğiniz analiz aracının raporunu sizlere aktarabilir ve rapor açıklamaları için uzmanlarımızın görüşlerini alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, yukarıda bahsedilen işlemleri uygulamaktır.

Ayrıca sitenizin tüm SEO gerekliliklerini uzmanlarımız tarafından halledilmesini istiyorsanız, Bütüncül SEO hizmetlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ahrefs raporu ile sitenizin iç ve dış SEO çalışmalarını denetleyebilirsiniz. Backlink analizi, anahar kelime analizi ve site taraması gibi özelliklerini kullanarak sitenizi geliştirebilirsiniz.

Semrush raporu ile sitenizin iç SEO ve yazılımsal hatalarını tespit edebilirsiniz. Siteniz için kapsamlı SEO raporları istiyorsanız Semrush'ı kullanabilirsiniz.

SEO raporu, siteniz için yaptığınız SEO çalışmalarını kontrol etmek, geliştirmek ve hatalarınızı tespit etmek amacıyla kullanabileceğiniz raporlardır. İç ve dış SEO çalışmalarınızın tümü için SEO raporları alabilirsiniz.

SEO raporu ile sitenizde ki yazılımsal hataları tespit edebilirsiniz. Sitenizin yazılım geliştirmelerinde SEO raporlarını dikkate almanız gerekmektedir.

Moz kapsamlı bir SEO aracıdır. Dünya üzerinde yaklaşık 650 bin üyesi bulunmaktadır. Siteniz ile ilgili kelime analizlerini yapabilir ve iç SEO ile ilgili detaylı raporlar alabilirsiniz.

SEO raporlarını, SEO bilginiz olmadan çözümlemeye çalışmak oldukça zordur. Raporları profesyonel SEO uzmanlarının inceleyip işlem yapması tavsiye edilmektedir.

SEO rapor siparişleriniz neticesinde, analiz edilecek olan web siteniz için hızlı bir şekilde işleme başlanır. Tüm raporlarınız sizlere belirtilen tahmini teslimat süresi içerisinde gönderim sağlanacaktır. 

SEO raporları web sitenizi anlamanız ve detaylarına hakim olmanız için önemli verileri sizlere sunacaktır. Bu sayede SEO çalışmalarınıza yol haritası planlamak adına elinizde gerekli bilgilere sahip olmuş olacaksınız. 

SEO raporlarınızda sitenizin sahip olduğu geri bağlantıların tam listesini de görmüş olacaksınız. Bu sayede tüm geri bağlantılarınızı gözden geçirmiş ve backlink havuzunuza göz atma şansı bulmuş olacaksınız. 

SEO rapor hizmetimizin seçeneklerinden bir tanesi de Screaming frog aracı ile sağlanmakta olan raporlama hizmetidir. Vermiş olduğunuz web siteniz Screaming frog aracı ile analiz edilir. Gerekli veriler toplanarak sizlere raporlanacaktır. 

SEO uzmanlarımızın sunduğu profesyonel hizmetler ile web sitelerini hedeflerine taşımaya devam ediyoruz. Sizler de profesyonel SEO hizmetlerimizden ve SEO raporlarımızdan yararlanarak tüm çalışmalarınızı profesyonel bir düzlem üzerinden yürütebilirsiniz. 

Siteniz için hazırlanan SEO raporlarınız PDF ve Google data studio formatlarında sizlere sunulmaktadır. Tüm raporlarınızı mail adresinize hızlı bir şekilde teslim edeceğiz. 

Bizimle İletişime Geçin

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
SEO Raporu - Ahrefs & SEMrush | Örnek Raporunu Al ve Yüksel
Instatakipci
SEO Raporu aracımız sizlere web sitenizi denetleme fırsatı sunuyoruz. Instatakipci güvencesiyle örnek analiz raporunuzu hemen alın.
3519
3519
SEO Raporu - Ahrefs & SEMrush | Örnek Raporunu Al ve Yüksel
89.99 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/seo-raporu
5 / 5
5 1 Toplam: 167 Değerlendirme
Teşekkürler Instatakipci! Instatakipciden

Teşekkürler Instatakipci! Instatakipciden ilk olarak SEO raporları satın almıştım. Daha sonra ise SEO hizmetlerinden de yararlandım. Bana atmam gereken adımları profesyonel olarak anlatan SEO uzmanlarınıza çok teşekkür ederim.

5512021-03-30Çagdaş Ünal
Çagdaş Ünal
SEO Raporunu iki

SEO Raporunu iki farklı seçenek şeklinde temin ettim. Hem ahrefs hem de semrush üzerinden raporlar aldım. İkisi de ihtiyacımı karşılayan verileri bana sundu.

5512021-03-30Mustafa Bilek
Mustafa Bilek
Freelance olarak SEO

Freelance olarak SEO danışmanlığı yapıyorum. Instatakipci.com ile tanıştım ve SEO raporlarını deneme fırsatım oldu. Raporları bir SEO uzmanının hazırladığı çok belli oluyor. Usta işi! ?

5512021-03-30Erdal Tansel
Erdal Tansel
MOZ SEO raporu

MOZ SEO raporu satın aldım. Siparişim tamamlanır tamamlanmaz 3 saat içerisinde raporum bana iletildi. Bu kadar hızlı gelmesini beklemiyordum açıkçası.

5512021-03-30Nabi Kutalmış
Nabi Kutalmış
Çalışmalarınızı takdir ediyorum.

Çalışmalarınızı takdir ediyorum. Gereken bilgileri en uygun fiyattan alma fırsatını bana sağladığınız için çok teşekkür ederim.

5512021-03-30Muhsin Tayfur
Muhsin Tayfur
Raporu hazırlayan SEO

Raporu hazırlayan SEO uzmanı arkadaşa çok teşekkür ederim. Tüm bilgiler ve öneriler gayet anlaşılır olmuş.

5512021-03-30Tansu Özden
Tansu Özden
SEO çalışmalarıma gerçekten

SEO çalışmalarıma gerçekten tam aradığım bir şekilde destek verdiniz. Teşekkür ediyorum. Ahrefs raporu almıştım, yaklaşık 50TL ödedim ama verdiğim paranın kat be kat daha fazlası verim kazandığımı düşünüyorum.

5512021-03-30Erdinç Tasar
Erdinç Tasar
Sitemin gerekliliklerini anlamak

Sitemin gerekliliklerini anlamak ve öğrenmek için ne yapmam gerektiği konusunda pek bir fikrim yoktu. Instatakipci.com SEO rapor hizmetinden yararlanacak kafamda yer alan tüm soru işaretlerini giderme fırsatım oldu.

5512021-03-30Avni Tunçkol
Avni Tunçkol
Ahrefs ve semrush

Ahrefs ve semrush raporları ile iç SEO çalışmaları başarılı ile tamamladım, sıra Dış SEO çalışmalarında.

5512020-04-07Tülin Ertan
Tülin Ertan
Semrush raporu ile

Semrush raporu ile tüm yazılımsal hataları tespit ettim, sitemde güncelleştirmeleri başarı ile yaptım.

5512020-04-07Erdi Güler
Erdi Güler
Sitem ile ilgili

Sitem ile ilgili kapsamlı raporları teslim aldım, raporlar sayesinde sitem ile ilgili geliştirmeleri hızla yaptım.

5512020-04-07Recep K
Recep K
Orta ölçekli işletmem

Orta ölçekli işletmem için dizayn ettiğim e-ticaret websitesi adına instatakipci.com üzerinden Ahrefs ve SEMrush SEO raporları satın aldım. Bu raporlar doğrultusunda kendime bir yol hatirası belirledim. Raporları normal teslimat olarak seçmeme rağmen beklediğimden hızlı teslim edildi. Bu denli profesyonel hizmet verdiğiniz için teşekkürler.

5512020-04-07İlker Taştan
İlker Taştan
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek