Ahrefs

Web siteniz kapsamlı olarak Ahrefs aracı üzerinden taratılarak SEO hatalarınız ve SEO Uzmanı arkadaşlarımızın önerileri tarafınıza iletilecektir.

SEMrush

Web siteniz kapsamlı olarak SEMrush aracı üzerinden taratılarak SEO hatalarınız ve SEO Uzmanı arkadaşlarımızın önerileri tarafınıza iletilecektir.

Moz

Web siteniz kapsamlı olarak Moz aracı üzerinden taratılarak SEO hatalarınız ve SEO Uzmanı arkadaşlarımızın önerileri tarafınıza iletilecektir.

Screaming Frog

Web siteniz kapsamlı olarak Screaming Frog aracı üzerinden taratılarak SEO hatalarınız ve SEO Uzmanı arkadaşlarımızın önerileri tarafınıza iletilecektir.

https://www.instatakipci.com/seo-raporu
SEO Raporu - Ahrefs & SEMrush | Örnek Raporunu Al ve Yüksel2020-12-24T18:05:17+03:002020-12-24T18:05:17+03:00
https://www.instatakipci.com/seo-raporuInstatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/instatakipci/logo-it.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/SEO-rapor.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/SEO-analiz-raporu.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/SEO-raporu.png
SEO Rapor

SEO çalışmalarında, web siteleri için takip ve gözlem yapmak aynı zamanda çalışmaların yönünü belirlemek amacıyla SEO raporu büyük önem taşımaktadır. Çalışmalar, belli aralıklarda çıkarılan raporlara göre şekillenip belirlenmektedir. İşletmenize ait bir web sitesi için SEO çalışmaları yaptırdığınızda sitenin durumunu sayısal verilere göre incelemek, çalışmaların gidişatını takip etmek sizin için önemli bir detaydır. Bu nedenle siz değerli müşterilerimize, en kaliteli ve en doğru verileri sunan Ahrefs, Semrush, Moz ve Screaming Frog olmak üzere dört önemli analiz aracından raporlar sunmaktayız.

Web siteniz için alınan Backlinkler, sitenizin en iyi sayfaları, hangi kelimelerden öne çıktığı gibi birçok detayı raporda inceleyebilir, ayrıca organik trafik sayısını da doğru verilerden kontrol edebilirsiniz. Rapor sonuçlarına göre çalışmaları kontrol altında tutabilir ve yönlendirebilirsiniz. Web sitenizin bir çocuk gibi gelişimini takip etmek istiyorsanız, SEO raporu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

SEO Analiz

SEO Raporu Nedir?

SEO Raporu, Instatakipci.com sitesinin siz değerli müşterileri için, hizmetlerini şeffaflık ilkesine dayandırarak gerçekleştirmek için geliştirdiği hizmetlerden biridir. Web sitenizin gidişatını ve durumunu merak edebilirsiniz ve bu konuda doğru kaynaklara erişemeyebilirsiniz. Sizler için, en iyi ve en güvenilir sonucu sağlayan; Ahrefs, Semrush, Moz ve Screaming Frog gibi analiz araçları üzerinde detaylı rapor hazırlama ve uzman yorumları sağlanmaktadır.

Web siteniz için kaliteli araçlar üzerinden doğru verilere ulaşmak için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz.

  1. Web site analiz raporunu almak için öncelikli olarak site URL’sini ilgili alana yazın,
  2. Daha sonra yükselmeyi hedeflediğiniz anahtar kelimeleri yanındaki kutucuğa yazın,
  3. Bir sonraki işlemde hangi araç üzerinden rapor almak istiyorsanız seçiminizi yapın,
  4. Araçların hepsi aynı kalitede ve yüksek oranda doğru veriler sunan araçlardır. Bu araçlar üzerinden kapsamlı bir şekilde site taraması yapabilir, sitenin durumunu, eksik yanlarını, hatalarını tek tek detaylı bir şekilde inceleyebilir ve uzmanlarımızın bu yöndeki görüşlerini dinleyebilirsiniz.
  5. Raporları aşağıda sunulan avantajlar ile de alabilirsiniz. Siteniz analiz edildikten sonra, SEO uzmanlarımız sizlere sitenin güçlü yönlerini, eksikliklerini, sitede oluşan hataları ve nasıl düzeltilmesi gerektiğini detaylı olarak sunacaktır.
  6. SEO raporları ile web sitenizin iç ve dış SEO raporlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir ve gidişatına yön verebilirsiniz.

Aşağıda verilen rapor paketlerini inceleyerek avantajlardan yararlanabilirsiniz.

1
SEO Raporu Satın Al

SEO Raporu İle Sitenizi Yükseltin

İç SEO ve Dış SEO Raporları

Şifresiz ve Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek

 3,00 ₺
10
SEO Raporu Satın Al

SEO Raporu İle Sitenizi Yükseltin

İç SEO ve Dış SEO Raporları

Şifresiz ve Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek

 30,00 ₺
25
SEO Raporu Satın Al

SEO Raporu İle Sitenizi Yükseltin

İç SEO ve Dış SEO Raporları

Şifresiz ve Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek

 75,00 ₺
Daha Fazla
SEO Raporu Satın Al

SEO Raporu İle Sitenizi Yükseltin

İç SEO ve Dış SEO Raporları

Şifresiz ve Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek

SEO Raporu

Web sitenizin kontrolü elinizde olsun!  

Instatakipci.com sitesi olarak dört önemli araçtan, web siteniz için SEO raporu sunmaktayız. Siz de sitenizin kontrolünü elinize alarak, SEO çalışmalarını takip edebilir ve çalışmaları yönlendirebilirsiniz. Rapor sonucunda örnek vermek gerekirse, kırık bağlantılar, 404 sayfaları ve sitenizin yükselmesini engelleyen tüm hatalar detaylı olarak tarafınıza sunulacak ve SEO uzmanlarımızın önerileri de aktarılacaktır. Ayrıca sadece site hataları değil sitenin güçlü yönleri de aktarılacak ve öneriler sunulacaktır. SEO raporlarını daha iyi yorumlanması ve profesyonel bir destek için SEO Danışmanlığı hizmetimizide inceleyebilirsiniz.

Analiz araçlarının dördü de birbirinden değerli ve en doğru verileri sunan araçlardır. Bu nedenle istediğiniz analiz aracının raporunu sizlere aktarabilir ve rapor açıklamaları için uzmanlarımızın görüşlerini alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken, yukarıda bahsedilen işlemleri uygulamak ve gerisini ücretsiz olarak uzmanlarımızın yorumlarına bırakmak.

Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ahrefs raporu ile sitenizin iç ve dış SEO çalışmalarını denetleyebilirsiniz. Backlink analizi, anahar kelime analizi ve site taraması gibi özelliklerini kullanarak sitenizi geliştirebilirsiniz.

Semrush raporu ile sitenizin iç SEO ve yazılımsal hatalarını tespit edebilirsiniz. Siteniz için kapsamlı SEO raporları istiyorsanız Semrush'ı kullanabilirsiniz.

SEO raporu, siteniz için yaptığınız SEO çalışmalarını kontrol etmek, geliştirmek ve hatalarınızı tespit etmek amacıyla kullanabileceğiniz raporlardır. İç ve dış SEO çalışmalarınızın tümü için SEO raporları alabilirsiniz.

SEO raporu ile sitenizde ki yazılımsal hataları tespit edebilirsiniz. Sitenizin yazılım geliştirmelerinde SEO raporlarını dikkate almanız gerekmektedir.

Moz kapsamlı bir SEO aracıdır. Dünya üzerinde yaklaşık 650 bin üyesi bulunmaktadır. Siteniz ile ilgili kelime analizlerini yapabilir ve iç SEO ile ilgili detaylı raporlar alabilirsiniz.

SEO raporlarını, SEO bilginiz olmadan çözümlemeye çalışmak oldukça zordur. Raporları profesyonel SEO uzmanlarının inceleyip işlem yapması tavsiye edilmektedir.

Bizimle İletişime Geçin
Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
SEO Raporu - Ahrefs & SEMrush | Örnek Raporunu Al ve Yüksel
Instatakipci
SEO Raporu aracımız sizlere web sitenizi denetleme fırsatı sunuyoruz. Instatakipci güvencesiyle örnek analiz raporunuzu alarak yükselmeye başlayın.
3519
3519
SEO Raporu - Ahrefs & SEMrush | Örnek Raporunu Al ve Yüksel
49.902021-12-30Stokta Var https://www.instatakipci.com/seo-raporu
5 / 5
51Toplam:167 Değerlendirme
Tülin Ertan

Ahrefs ve semrush raporları ile iç SEO çalışmaları başarılı ile tamamladım, sıra Dış SEO çalışmalarında.

Tülin Ertan
Erdi Güler

Semrush raporu ile tüm yazılımsal hataları tespit ettim, sitemde güncelleştirmeleri başarı ile yaptım.

Erdi Güler
Recep K

Sitem ile ilgili kapsamlı raporları teslim aldım, raporlar sayesinde sitem ile ilgili geliştirmeleri hızla yaptım.

Recep K
İlker Taştan

Orta ölçekli işletmem için dizayn ettiğim e-ticaret websitesi adına instatakipci.com üzerinden Ahrefs ve SEMrush SEO raporları satın aldım. Bu raporlar doğrultusunda kendime bir yol hatirası belirledim. Raporları normal teslimat olarak seçmeme rağmen beklediğimden hızlı teslim edildi. Bu denli profesyonel hizmet verdiğiniz için teşekkürler.

İlker Taştan
Blog Yazılarımız

Dijital Pazarlama ve Kanalları

Dijital Pazarlama ve Kanalları

Dijital pazarlama hızla geleneksel çarşı pazar usulü ticaretin yerini alıyor. Bununla birlikte geleneksel pazar ekonomisi için tespit edilen iktisadi ilkelerin pek çoğu dijital pazar ve e-ticaret için de geçerliliğini korumaktadır. Mesela ‘her arz kendi talebini oluşturur’ prensibi dijital pazarlama için de geçerliliğini koruyan bir kuraldır. Fakat dijital pazarlamada teknoloji ile gelen yeniliklerin getirdiği gözden kaçırılmaması […]

Instagram SEO Nedir?

Instagram SEO Nedir?

Son yıllarda popülaritesini artırmaya devam eden sosyal medya platformu Instagram aynı zamanda çoğu pazarlamacıya da ev sahipliği yapmaktadır. Instagram, rakipleri olan Twitter veya LinkedIn gibi sosyal medya devlerinden daha popüler hale gelmesi ile birlikte markaların potansiyel müşterilerine ulaşmak ve aynı zamanda satış yapmak için kullandığı bir platform halini aldı. Fakat bu evrim beraberinde bir başka […]

App Store Optimization (ASO) Nedir ve Nasıl Yapılır?

App Store Optimization (ASO) Nedir ve Nasıl Yapılır?

ASO (App Store Optimizasyonu) nedir, mobil uygulamaların arama sonuçlarındaki görünürlüğünü artırmaya yönelik çalışamaların tümüne verilen isimdir. ASO, web siteler için yapılan arama motoru optimizasyonunun, mobil uygulamalara uyarlanmış versiyonudur. Yapılan bir araştırmaya göre, uygulama indirmelerinin %60’ından fazlası uygulama mağazasındaki aramalardan gelmektedir. Hem App Store’da hem de Google Play’de her gün ortalama 3000 yeni uygulama yayınlanmaktadır. Ayrıca […]

Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek