İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla

Site Hızlandırma İşleminde Neler Yapılıyor?

 • Web site hızınız ölçülerek yapılacak işlemler planlanır,
 • HTTP istekleri azaltılır,
 • HTML, CSS, JavaScript dosyalarınız minimize edilerek boyutu düşürülür,
 • Veritabanı temizleme işlemleri yapılır,
 • Sunucu yanıt süresini hızlandırmak için işlemler,
 • Tarayıcı önbellekleme (Cache) yapılandırmaları,
 • Görsellerin sıkıştırılması işlemleri,
 • CSS dosyalarını birleştirme,
 • Lazy Load ayarlamaları,
 • AMP Kurulumu ve Ayarlamaları,
 • Doğru tema seçimi ve önerileri,
 • Sunucu stres testi yapılır,
 • CDN önerileri,
 • Cloudflare kurulumu ve ayarları,
 • Yönlendirmeler kontrol edilerek en aza indirilir,

Bunun gibi çok daha fazla hizmeti elde etmiş olacaksınız. Google PageSpeed, GTmetrix gibi araçlar üzerinde değer artışı garantisi veriyoruz.

Site Hızlandırma
Site Hızlandırma

İyi bir açılış deneyimi kullanıcılar ve arama motorları için çok önemlidir. Hız optimizasyonu ile sitenizin performansını en üst seviyeye çıkarıyoruz.

Bize bir not bırakın
SİPARİŞİNİZ
Toplam
0,00
https://www.instatakipci.com/site-hizlandirma
Site Hızlandırma - %100 Garantili PageSpeed Yükseltme 2024-04-08T14:00:03+03:00 2024-04-08T14:00:03+03:00
https://www.instatakipci.com/site-hizlandirma Instatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/structure/instatakipci.svg 324 112
https://www.instatakipci.com/img/uploads/website-sayfa-hizi.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/site-hizlandirma-nedir.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/site-hizlandirma.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/site-hizi-siralama-faktoru.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/site-hizlandirma-nasil-yapilir.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
website sayfa hızı

Web Site Hızlandırma Hizmeti Nedir?

Site hızlandırma hizmeti, web sitenizin SEO kriterlerine uygun sayfa açılış hızlarına ulaşmasını sağlar. En son bir web sitesini 10 saniyeden fazla açılmasını beklediğinizi düşünün. Ne yapmıştınız? Büyük ihtimalle, hemen bu siteden çıkmışsınızdır. Google veya diğer arama motorları, site hızının kullanıcı davranışlarını olumlu veya olumsuz etkilediğini biliyor. Bu nedenle, site hızını sıralama faktörü olarak değerlendiriyor. Buradan da anlaşılacağı gibi hem web sitenizin sıralamasında hem de iyi bir kullanıcı deneyimi sunma konusunda site hızı oldukça önemlidir.

Site hızını etkileyen birçok faktör bulunmaktadır. Instatakipci.com uzman SEO ekibi tüm bu faktörleri tek tek inceler ve site hızını olumsuz etkileyen tüm hataları tespit eder. Yapılan işlemler hiçbir şekilde sitenize zarar vermemekle beraber tamamen garantili ve program gerektirmeyen işlemlerdir. Uzman ekibimiz tarafından çalışmalar titizlikle gerçekleştirilir. Programsız hizmet sunan ekibimiz, web sitenizin hız optimizasyonunu sağlayarak hem sıralamada siteyi önemli bir konuma sürükler hem de daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunarak organik trafiğin artmasına da yardımcı olur.

site hızlandırma nedir

Web Site Hızını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Çok basit bir ifadeyle web sitesi hızı, herhangi bir internet kullanıcısının web sayfanızda oturum açmaya çalıştığında sitenizin ne kadar hızlı yüklendiğini ifade eder. WordPress tabanlı web sitelerinde hızlandırma işlemleri genelde doğru eklentilerin kullanılması ile yapılmaktadır. Ancak bazı durumlarda eklentilerin de yetersiz kaldığı yerler olabilmektedir. Eklentisiz bir şekilde sitenizin CSS ve JS dosyalarında gereksiz kodları tespit ederek yazılımsal düzeltmelerin yapılması gereken durumlarda olabilmektedir.

Web sitenizin yüklenme hızını etkileyen;

 • Bloğunuzun yüklenme süresi,
 • Sunucu hızı,
 • Sayfa boyutu,
 • Görsel boyutu,
 • Mobil uyumlu olması gibi çok fazla etken bulunmaktadır.

Tüm bu faktörler sayfa yüklenmesini olumsuz etkileyebileceği gibi, iyi ayarlandığı zaman oldukça olumlu etkileyecek ve organik trafiği arttıracaktır. Aynı zamanda bu durum site sıralamasına da olumlu yansıyacaktır. Ekibimiz, site hızlandırma teknikleri ile web sitenizde analizler gerçekleştirerek ideal seviyeye ulaştırmayı hedefler. Neden web sitem ideal hız seviyesine ulaşmalıdır sorusunun yanıtını merak ediyorsanız aşağıdaki başlığı inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

site hızlandırma

Web Sitesi Sayfa Hızı Neden Önemlidir?

Bildiğiniz üzere insanlar, bir web sayfasına girdiğinde bu sayfa çok yavaş yükleniyor ise hemen çıkma eğilimi gösterirler. Yavaş yüklenen web sitesi, sitenize gelen ziyaretçileri hayal kırıklığına uğratacaktır. Bu hem hemen çıkma oranını büyük ölçüde arttırır hem de sitenizin sıralama kaybetmesine sebep olur. Dolayısıyla daha az dönüşüm alırsınız ve geniş pazar alanındaki konumunuzu küçültürsünüz.

Yavaş yüklenen web sitesi, SEO çalışmalarını da büyük ölçüde olumsuz olarak etkileyecektir. Google kullanıcılarına iyi bir deneyim sunmak adına yüklenmesi 2-3 saniyenin üzerinde olan web sitelerinin sıralamalarını düşürmektedir. Sayfanın hızlı yüklenmesi, kullanıcı deneyimine katkıda bulunur ve yüksek sıralama ve dönüşümle sonuçlanır. Bu nedenle web sitesi hızı büyük bir önem taşımaktadır.

Site hızlandırma hizmetimizin yanında Site içi SEO ayarlarınızı yapılandırabileceğiniz hizmetimizi kullanarak iç SEO ayarlarınızı optimize edebilirsiniz.

site hızları bir sıralama faktörü müdür?

Site Açılış Hızı Sıralama Kriteri midir?

Site açılış hızları, Core Web Vitals güncellemeleri ile birlikte resmi olarak sıralama faktörü haline gelmiştir. Google 2021 yılının başlarında yayınladığı bildirge ile artık Core Web Vitals içerisinde yer alan site hızı kriterlerinin sıralamaları belirleyen algoritamalara dahil edileceğini söylemiştir. Yapılan bu yenilik sonrasında, yavaş açılan siteler ile kullanıcılarına daha hızlı ulaşan siteler arasında bariz farklar oluşacağı ortaya konmuştur.

Tüm bu veriler ışığında site hızları net bir sıralama faktörü olarak belirlenmiştir. Hedeflerine ulaşmak, daha iyi sıralamalar elde etmek ve satış rakamlarını yükseltmek isteyen web site sahiplerinin, site hızlarını görmezden gelme lüksü kalmamıştır. FCP, LCP, FID ve CLS hız kriterlerinin minimize edilmesinin hayati önem taşıdığı açık olarak ortadadır. Bu nedenle Site hızlarınızı iyi analiz etmeli ve eğer desteğe ihtiyacınız var ise Instatakipci.com SEO uzmanlarına başvurmalısınız.

site hızlandırma nasıl yapılır

Site Hızlandırma İşlemi Garantili midir?

Sitenizin alt yapısı, popüler kullanılan WP, PHP, Opencart vb. gibi açık kaynak kodlu yazılım ile tasarlanmış olsa bile sitenizin açılış hızını arttırmaya yönelik gerekli çalışmalar titizlikle yürütülür. Site hızlandırma satın al işlemi Instatakipci.com ekibi güvencesiyle garantili olarak tarafınıza sunulmaktadır. Yapılan işlemlerden dolayı web siteniz hiçbir şekilde zarar görmez.

İdeal hıza ulaşmak her zaman zordur. Instatakipci.com uzman ekibi siz değerli müşterilerine profesyonel ve çözüm odaklı hizmetler sunarak web sitenizin daha iyi bir konumda yer almasını sağlıyor. Web sitesi hızı hem SEO çalışmaları açısından hem sıralama açısından hem de kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunma açısından önemli bir yere sahiptir. Ayrı ayrı hepsi ortak bir bütünü oluşturan değerlerdir. Ve yapılan işlemler tüm bu kriterlere göre değerlendirilmedir. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz!

Site Hızlandırma Adımları

step left step right

Site hızlandırma hizmetimizden yararlanmak istediğiniz web sitenizin URL’sini giriniz.

step left step right

Site hızlandırma hizmetimizin sunulması süresi ile ilgili seçim yapabilirsiniz.

step left step right

Normal gönderim ya da Hızlı Gönderim seçeneklerinden bir tanesini seçiniz.

step left step right

Ardından siparişinize eklemek istediğiniz not var ise bize mesaj olarak yazabilirsiniz.

step left step right

“Hemen Al” diyerek ürününüzü sepete atınız.

step left step right

Tebrikler! Site hızlandırma siparişiniz tamamlandı.

Web Site Hız Optimizasyonu Neden Gereklidir?

Web site hızlandırma işlemleri kullanıcıların web sitenizde uzun açılış sürelerini beklemeden gezinebilmelerini sağlar. Bu durum hem kullanıcı deneyimi hem de SEO ve Google açısından önemli bir artıdır. Edineceğiniz bu artı değer, güncel algoritmalar neticesinde bir sıralama faktörü haline gelmiştir. Sizler de Google algoritmaları açısından sıralama kriteri olarak ele alınan site hızlarınızı iyileştirin ve web sitelerinizi kusursuz bir hale taşıyın. 

Site Hızlandırma Çalışmaları Sizlere Ne Kazandırır?

 • Website performansınıza bağlı SEO'da yükseliş veya Google Ads&Adwords maliyetinizde gözle görülür düşüş yaşayacaksınız.
 • Hedeflediğiniz sıralamalara ulaşmak için rakipleriniz karşısında avantaj elde edeceksiniz. 
 • Google kriterlerine uygun bir altyapıya sahip olacak ve görünürlüğünüzü arttıracaksınız.
 • Core Web Vitals olarak nitelendirilen sıralama faktörleri karşısında sağlam temelli bir site mimarisine sahip olacaksınız.
 • Kullanıcı deneyimleriniz olumlu olarak yükselecek ve kullanıcıların geri geliş oranlarında artış sağlanacak.
Web site hızlandırma işlemlerinizde bizleri tercih etmeniz için 3 büyük sebep;
Hedeflerimiz
 • Deneyimli Kadro
 • Profesyonellik
Referanslarımız
 • Mutlu Müşteriler
 • Ulaşılabilirlik
Güvencelerimiz
 • Yasal Prosedürler
 • Güvenilir Ödeme

Bildiğiniz gibi SEO bütüncül bakış açısı ve çalışma planlaması gerektiren bir alandır. Sizler de uzun uğraşlar ve uzmanlık gerektiren bu çalışmalar hakkında fikir sahibi olabilmek, sitenizi kusursuz hale getirmek ve anahtar kelime performanslarınızı iyileştirmek için bir SEO danışmanlığı sürecine dahil olmak isteyebilirsiniz. Uzman bir bakış açısına ihtiyacınız var ise SEO Danışmanlığı hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz sitenin hızı Google tarafından sürekli olarak kontrol edilmektedir. Hızınızda yaşanabilecek olan bir düşüklük nedeni ile site puanlarınızda ve sıralamanızda negatif sonuçlar yaşarsınız. Kullanıcılar kaliteli bir şekilde sitenizden faydalanamazlar. Bu nedenle site hızınız çok büyük önem arz eder. 

SEO çalışmalarında garanti vermek hiçbir zaman doğru olmayacaktır. Ancak site hızlandırma işlemleri daha çok teknik işlemler olduğu için hızlandırma çalışmaları sonucunda hız artışı yaşanması sizlere tarafımızdan taahhüt edilebilmektedir. 

instatakipci.com olarak uzman kadromuz ile SEO hizmetleri sunmaktayız. Ayrıca diğer firmaların aksine Canlı Destek hizmetini de siz müşterilerimizin memnuniyeti açısından aktif ettik. Bu nedenle kaliteli hizmet alırken aynı anda tüm problemlerinize cevap bulabileceğiniz bir adres olarak sizlere memnuniyetinizi garanti etmekteyiz. 

Site hızlandırma işlemlerinizi SEO çalışmalarınıza entegre etmemeniz durumunda istediğiniz sıralama yükselmesini elde edemeyebilirsiniz. Bu nedenle de marka bilinirliğiniz ve gelir artışınız istediğiniz seviyede olmaz. Bu durumlar göz önünde bulundurularak site hızlandırma işlemlerini muhakkak planlarınıza dahil etmelisiniz.  

instatakipci.com olarak sitemizi olası tehditlere karşı 3D Secure ve SSL sertifikaları ile donatmış bulunmaktayız. Bizlerin ilk önceliği olan müşteri memnuniyeti ve güvenliği adına hiçbir açık bulundurmayan bir altyapı oluşturduk ve böylece kaliteli hizmetlerimizi gönül rahatlığı ile sizlere sunabilmekteyiz. Kaliteye güvenilir ulaşabilmek için bizleri seçin! 

Site hızlandırması kesin olarak açıklanmış sıralama faktörleri arasında yer alır. Hedef kelimelerinizde hangi pozisyonları alacağınız konusunda belirleyicidir. 

Bizimle İletişime Geçin

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Site Hızlandırma - %100 Garantili PageSpeed Yükseltme
Instatakipci
WordPress Site Hızlandırma hizmeti ile sizde web sitenizin açılışını maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz. Tıkla ve hemen sipariş ver.
3627
3627
Site Hızlandırma - %100 Garantili PageSpeed Yükseltme
478.80 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/site-hizlandirma
5 / 5
5 1 Toplam: 437 Değerlendirme
Pagespeed verilerimizin gerilemesinden

Pagespeed verilerimizin gerilemesinden sonra hızlı bir şekilde profesyonel site hızlandırma hizmeti arayışına başladık. Instatakipci ile yaptığımız görüşmeler neticesinde anlaşma sağladık ve hizmet aldık. Artık pagespeed skorlarımız çok daha yukarıda.

5512021-03-12Bedri Koz
Bedri Koz
Bizlerden daha kötü

Bizlerden daha kötü siteler daha iyi açılış hızlarına sahip olduğu için üst sıralarımızda yer alıyordu. Bunu fark ettik ve instatakipci ile site hızlandırma süreçlerini başlattık. Artık rakiplerimiz ile daha iyi mücadele edebiliyoruz.

5512021-03-12Osman Caner
Osman Caner
SEO alanında gayet

SEO alanında gayet deneyimli olduğu belli olduğu arkadaşlar ile çok kapsamlı bir site hızı analizi gerçekleştirdik. Tüm eksiklerimizi bize tek tek anlattılar. Hızlarımızda 10 puanlık bir iyileşme oldu.

5512021-03-12Cağla Mungan
Cağla Mungan
2021 ile gelen

2021 ile gelen core web vitals sonrasında büyük sıralama kaybı yaşadım. Araştırmalar yaparken Instatakipci site hızlandırma hizmetini buldum. Çok güzel bir çalışma gerçekleştirdik. Sıralamalarımı geri almaya başladım.

5512021-03-12Okay Ergin
Okay Ergin
Nakliye sitem için

Nakliye sitem için hizmetlerini satın aldım. Çok başarılı bir firma yaptıkları işlerde neredeyse hata payı 0. Site hızlandırma işlemini 2 saatte hallettiler. PageSpeed puanım şuan mobil 98 masaüstü 100.

5512021-03-11İbo Temur
İbo Temur
Site hızlandırma ve

Site hızlandırma ve SEO hizmetlerini satın aldım. Web sitemin tüm iç SEO optimizasyon süreçlerini başarılı bir şekilde yönettiler.

5512021-03-11Betül Çakmak
Betül Çakmak
WordPress sitemi Pagespeed

WordPress sitemi Pagespeed 65 puan ile Instatakipci firmasına teslim ettim. 99'a yükselttiler site hızımı tüm optimizasyonlar başarılı oldu.

5512021-03-11Enes Karar
Enes Karar
Web site hızlandırma

Web site hızlandırma hizmetini satın aldım. En kısa sürede teslim edildi sitem çok başarılı bir çalışma olmış. Google PageSpeed puanlarımız çok iyi seviyeye geldi.

5512020-04-16Selim Soydan
Selim Soydan
Hızlandırma ve İç

Hızlandırma ve İç SEO paketlerini satın aldım, sitemin herhangi bir site içi SEO çalışmasına gerek kalmadı çok kaliteli bir iş çıkardılar.

5512020-04-16Murat Daban
Murat Daban
Web sitesi hızlandırma

Web sitesi hızlandırma işelmini sitem için satın aldım, sitemde bariz bir şekilde trafik artışı sağlandı.

5512020-04-16Serpil Y
Serpil Y
Wordpress sitem için

Wordpress sitem için hizmeti satın aldım, mobil ve masaüstü hız testi puanlarım çok iyi bir şekilde düzeldi.

5512020-04-16selim timurlu
selim timurlu
Web sitemi instatakipci

Web sitemi instatakipci SEO ekibine emanet ettim. Sayfa açılış hızım çok hızlı bir şekilde arttı.

5512020-04-16enes kara
enes kara
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek