Site Hızlandırma İşleminde Neler Yapılıyor?

 • Web site hızınız ölçülerek yapılacak işlemler planlanır,
 • HTTP istekleri azaltılır,
 • HTML, CSS, JavaScript dosyalarınız minimize edilerek boyutu düşürülür,
 • Veritabanı temizleme işlemleri yapılır,
 • Sunucu yanıt süresini hızlandırmak için işlemler,
 • Tarayıcı önbellekleme (Cache) yapılandırmaları,
 • Görsellerin sıkıştırılması işlemleri,
 • CSS dosyalarını birleştirme,
 • Lazy Load ayarlamaları,
 • AMP Kurulumu ve Ayarlamaları,
 • Doğru tema seçimi ve önerileri,
 • Sunucu stres testi yapılır,
 • CDN önerileri,
 • Cloudflare kurulumu ve ayarları,
 • Yönlendirmeler kontrol edilerek en aza indirilir,

Bunun gibi çok daha fazla hizmeti elde etmiş olacaksınız. Google PageSpeed, GTmetrix gibi araçlar üzerinde değer artışı garantisi veriyoruz.

Site Hızlandırma
Site Hızlandırma

İyi bir açılış deneyimi kullanıcılar ve arama motorları için çok önemlidir. Hız optimizasyonu ile sitenizin performansını en üst seviyeye çıkarıyoruz.

https://www.instatakipci.com/site-hizlandirma
Site Hızlandırma - WordPress & %100 Garantili | Instatakipci2020-12-24T15:38:00+03:002020-12-24T15:38:00+03:00
https://www.instatakipci.com/site-hizlandirmaInstatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/instatakipci/logo-it.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/website-sayfa-hizi.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/site-hizlandirma-nedir.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/site-hizlandirma.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/site-hizlandirma-nasil-yapilir.png
website sayfa hızı

Web Site Hızlandırma Hizmeti Nedir?

Site hızlandırma hizmeti, web sitenizin ihtiyacı olan en değerli şeyi sizlere sunar. En son bir web sitesini 10 saniyeden fazla açılmasını beklediğinizi düğünün. Ne yapmıştınız? Büyük ihtimalle, hemen bu siteden çıkmışsınızdır. Google veya diğer arama motorları, site hızının kullanıcı davranışlarını olumlu veya olumsuz etkilediğini biliyor. Bu nedenle, site hızını sıralama faktörü olarak değerlendiriyor. Dolayısıyla hem web sitenizin sıralamasında hem de iyi bir kullanıcı deneyimi sunma konusunda site hızı oldukça önemlidir.

Site hızını etkileyen birçok faktör olmakla beraber, Instatakipci.com uzman SEO ekibi tüm bu faktörleri tek tek inceler ve site hızını olumsuz etkileyen tüm hataları düzeltir. Yapılan işlemler hiçbir şekilde sitenize zarar vermemekle beraber tamamen garantili ve program gerektirmeyen işlemlerdir. Uzman ekibimiz tarafından çalışmalar titizlikle gerçekleştirilir. Programsız hizmet sunan ekibimiz, web sitenizin hız optimizasyonunu sağlayarak hem sıralamada siteyi önemli bir konuma sürükler hem de daha iyi bir kullanıcı deneyimi sunarak organik trafiğin artmasına da yardımcı olur.

site hızlandırma nedir

Web Site Hızını Etkileyen Faktörler Nelerdir?

Çok basit bir ifadeyle web sitesi hızı, herhangi bir internet kullanıcısının web sayfanızda oturum açmaya çalıştığında sitenizin ne kadar hızlı yüklendiğini ifade eder. Wordpress tabanlı web sitelerinde hızlandırma işlemleri genelde doğru eklentilerin kullanılması ile yapılmaktadır. Ancak bazı durumlarda eklentilerin de yetersiz kaldığı yerler olabilmektedir. Eklentisiz bir şekilde sitenizin CSS ve JS dosyalarında gereksiz kodları tespit ederek yazılımsal düzeltmelerin yapılması gereken durumlarda olabilmektedir.

Web sitenizin yüklenme hızını;

 • Bloğunuzun yüklenme süresi,
 • Sunucu hızı,
 • Sayfa boyutu,
 • Görsel boyutu,
 • Mobil uyumlu olması gibi çok fazla etken bulunmaktadır.

Tüm bu faktörler sayfa yüklenmesini olumsuz etkileyebileceği gibi, iyi ayarlandığı zaman oldukça olumlu etkileyecek ve organik trafiği arttıracaktır. Aynı zamanda bu durum site sıralamasına da olumlu yansıyacaktır. Ekibimiz, site hızlandırma teknikleri ile web sitenizde uygulayarak ideal seviyeye ulaştırmayı hedefler. Neden web sitem ideal hız seviyesine ulaşmalıdır sorusunun yanıtını merak ediyorsanız aşağıdaki başlığı inceleyerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

site hızlandırma

Web Sitesi Sayfa Hızı Neden Önemlidir?

Bildiğiniz üzere insanlar, bir web sayfasına girdiğinde bu sayfa çok yavaş yüklendiğinde hemen çıkarlar. Yavaş yüklenen web sitesi, sitenize gelen ziyaretçileri hayal kırıklığına uğratacaktır. Bu hem hemen çıkma oranını büyük ölçüde arttırır hem de sitenizin sıralama kaybetmesine sebep olur. Dolayısıyla daha az dönüşüm alırsınız ve geniş pazar alanındaki konumunuzu küçültürsünüz.

Yavaş yüklenen web sitesi, SEO çalışmalarını da büyük ölçüde olumsuz olarak etkileyecektir. Google kullanıcılarına iyi bir deneyim sunmak adına yüklenmesi 2-3 saniyenin üzerinde olan web sitelerinin sıralamalarını düşürmektedir. Sayfanın hızlı yüklenmesi, kullanıcı deneyimine katkıda bulunur ve yüksek sıralama ve dönüşümle sonuçlanır. Bu nedenle web sitesi hızı büyük bir önem taşımaktadır. Site hızlandırma hizmetimizin yanında Site içi SEO ayarlarınızı yapılandırabileceğiniz hizmetimizi kullarak iç SEO ayarlarınızı optimize edebilirsiniz.

site hızlandırma nasıl yapılır

Site Hızlandırma İşlemi Garantili midir?

Sitenizin alt yapısı, popüler kullanılan WP, PHP, Opencart vb. gibi açık kaynak kodlu yazılım ile tasarlanmış olsa bile sitenizin açılış hızını arttırmaya yönelik gerekli çalışmalar titizlikle yürütülür. Site hızlandırma satın al işlemi Instatakipci.com ekibi güvencesiyle garantili olarak tarafınıza sunulmaktadır. Yapılan işlemlerden dolayı web siteniz hiçbir şekilde zarar görmez.

İdeal hıza ulaşmak her zaman zordur. Instatakipci.com uzman ekibi siz değerli müşterilerine profesyonel ve çözüm odaklı hizmetler sunarak web sitenizin daha iyi bir konumda yer almasını sağlıyor. Web sitesi hızı hem SEO çalışmaları açısından hem sıralama açısından hem de kullanıcılara daha iyi bir deneyim sunma açısından önemli bir yere sahiptir. Ayrı ayrı hepsi ortak bir bütünü oluşturan değerlerdir. Ve yapılan işlemler tüm bu kriterlere göre değerlendirilmedir. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz!

Web Site Hız Optimizasyonu Neden Gereklidir?

Web site hızlandırma işlemleri kullanıcıların web sitenizde uzun açılış sürelerini beklemeden gezinebilmelerini sağlar. Bu durum hem kullanıcı deneyimi hem de SEO ve Google açısından önemli bir artıdır. Edineceğiniz bu artı değer, güncel algoritmalar neticesinde bir sıralama faktörü haline gelmiştir. Sizler de Google algoritmaları açısından sıralama kriteri olarak ele alınan site hızlarınızı iyileştirin ve web sitelerinizi kusursuz bir hale taşıyın. 

Web site hızlandırma işlemlerinizde bizleri tercih etmeniz için 3 büyük sebep;

1-) Hedeflerimiz ve deneyimlerimiz;

Instatakipci.com olarak, SEO çalışmalarımızın genelinde benimsediğimiz tüm prensiplerimnizi, site hızlandırma çalışmalarımız özelinde de sizlere sunuyoruz. 

 • WordPress site hızlandırma çalışmalarımız dahilinde asla korsan eklenti veya dosya kullanmıyoruz.
 • CSS,JS,PHP,WordPress,SEO konusunda oldukça deneyimli bir ekibe sahibiz. Bu sayede web sitelerinin ihtiyaçları konusunda kusursuz bir çalışma yürütebiliyoruz. Böylece SEO çalışmalarınız ve WordPress site hızlandırma aşamalarımız sizlere tam verim sağlar. 

2-) Referanslarımız ve Profesyonel Destek

 • Instatakipci.com olarak oldukça büyük bir mutlu müşteri kitlesine sahibiz. Müşteri odaklı çalışmamız sayesinde, tüm SEO süreçlerimiz yeni bir başarıya ortak olmaktadır. 
 • İş ortaklarımız ile sürekli olarak irtibat halindeyiz. Bu sayede çalışmalarımız tamamen şeffat, profesyonel ve artı değer kazandırma çerçevesinde yürümektedir. 

3-) Kurumsal firma güvencesi

 • Instatakipci.com olarak tüm çalışmalarımızı yasal prosedürler ve güvenilir alt yapı ile sunmaktayız.
 • Şirketimizden yürüteceğiniz tüm çalışmalar için adınıza fatura oluşturulacaktır.
 • Tüm ödemeleriniz güvence altındadır.

Site Hızlandırma Çalışmaları Sizlere Ne Kazandırır?

 • Website performansınıza bağlı SEO'da yükseliş veya Google Ads&Adwords maliyetinizde gözle görülür düşüş yaşayacaksınız.
 • Hedeflediğiniz sıralamalara ulaşmak için rakipleriniz karşısında avantaj elde edeceksiniz. 
 • Google kriterlerine uygun bir altyapıya sahip olacak ve görünürlüğünüzü arttıracaksınız.
 • Core Web Vitals olarak nitelendirilen faktörler karşısında sağlam temelli bir site mimarisine sahip olacaksınız.
 • Kullanıcı deneyimleriniz olumlu olarak yükselecek ve kullanıcıların geri geliş oranlarında artış sağlanacak.
Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sahip olduğunuz sitenin hızı Google tarafından sürekli olarak kontrol edilmektedir. Hızınızda yaşanabilecek olan bir düşüklük nedeni ile site puanlarınızda ve sıralamanızda negatif sonuçlar yaşarsınız. Kullanıcılar kaliteli bir şekilde sitenizden faydalanamazlar. Bu nedenle site hızınız çok büyük önem arz eder. 

SEO çalışmalarında garanti vermek hiçbir zaman doğru olmayacaktır. Ancak site hızlandırma işlemleri daha çok teknik işlemler olduğu için hızlandırma çalışmaları sonucunda hız artışı yaşanması sizlere tarafımızdan taahhüt edilebilmektedir. 

instatakipci.com olarak uzman kadromuz ile SEO hizmetleri sunmaktayız. Ayrıca diğer firmaların aksine Canlı Destek hizmetini de siz müşterilerimizin memnuniyeti açısından aktif ettik. Bu nedenle kaliteli hizmet alırken aynı anda tüm problemlerinize cevap bulabileceğiniz bir adres olarak sizlere memnuniyetinizi garanti etmekteyiz. 

Site hızlandırma işlemlerinizi SEO çalışmalarınıza entegre etmemeniz durumunda istediğiniz sıralama yükselmesini elde edemeyebilirsiniz. Bu nedenle de marka bilinirliğiniz ve gelir artışınız istediğiniz seviyede olmaz. Bu durumlar göz önünde bulundurularak site hızlandırma işlemlerini muhakkak planlarınıza dahil etmelisiniz.  

instatakipci.com olarak sitemizi olası tehditlere karşı 3D Secure ve SSL sertifikaları ile donatmış bulunmaktayız. Bizlerin ilk önceliği olan müşteri memnuniyeti ve güvenliği adına hiçbir açık bulundurmayan bir altyapı oluşturduk ve böylece kaliteli hizmetlerimizi gönül rahatlığı ile sizlere sunabilmekteyiz. Kaliteye güvenilir ulaşabilmek için bizleri seçin! 

Bizimle İletişime Geçin
Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Site Hızlandırma - WordPress & %100 Garantili | Instatakipci
Instatakipci
Site Hızlandırma hizmeti ile sizde web sitenizin açılışını maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz. WordPress site açılış hızını yükselt.
3627
3627
Site Hızlandırma - WordPress & %100 Garantili | Instatakipci
249.002021-12-30Stokta Var https://www.instatakipci.com/site-hizlandirma
5 / 5
51Toplam:437 Değerlendirme
Selim Soydan

Web site hızlandırma hizmetini satın aldım. En kısa sürede teslim edildi sitem çok başarılı bir çalışma olmış. Google PageSpeed puanlarımız çok iyi seviyeye geldi.

Selim Soydan
Murat Daban

Hızlandırma ve İç SEO paketlerini satın aldım, sitemin herhangi bir site içi SEO çalışmasına gerek kalmadı çok kaliteli bir iş çıkardılar.

Murat Daban
Serpil Y

Web sitesi hızlandırma işelmini sitem için satın aldım, sitemde bariz bir şekilde trafik artışı sağlandı.

Serpil Y
selim timurlu

Wordpress sitem için hizmeti satın aldım, mobil ve masaüstü hız testi puanlarım çok iyi bir şekilde düzeldi.

selim timurlu
enes kara

Web sitemi instatakipci SEO ekibine emanet ettim. Sayfa açılış hızım çok hızlı bir şekilde arttı.

enes kara
Blog Yazılarımız

Instagram SEO Nedir?

Instagram SEO Nedir?

Son yıllarda popülaritesini artırmaya devam eden sosyal medya platformu Instagram aynı zamanda çoğu pazarlamacıya da ev sahipliği yapmaktadır. Instagram, rakipleri olan Twitter veya LinkedIn gibi sosyal medya devlerinden daha popüler hale gelmesi ile birlikte markaların potansiyel müşterilerine ulaşmak ve aynı zamanda satış yapmak için kullandığı bir platform halini aldı. Fakat bu evrim beraberinde bir başka […]

App Store Optimization (ASO) Nedir ve Nasıl Yapılır?

App Store Optimization (ASO) Nedir ve Nasıl Yapılır?

ASO (App Store Optimizasyonu) nedir, mobil uygulamaların arama sonuçlarındaki görünürlüğünü artırmaya yönelik çalışamaların tümüne verilen isimdir. ASO, web siteler için yapılan arama motoru optimizasyonunun, mobil uygulamalara uyarlanmış versiyonudur. Yapılan bir araştırmaya göre, uygulama indirmelerinin %60’ından fazlası uygulama mağazasındaki aramalardan gelmektedir. Hem App Store’da hem de Google Play’de her gün ortalama 3000 yeni uygulama yayınlanmaktadır. Ayrıca […]

Ürün Açıklaması Nedir? Nasıl Yazılmalıdır?

Ürün Açıklaması Nedir? Nasıl Yazılmalıdır?

Son zamanlarda sıklıkla sorulan sorulardan ürün açıklaması nedir? Ürün açıklaması genellikle elektronik ortamlarda satış ve pazarlama yapan firmalar tarafından ürünlerini müşteri olarak gördükleri hedef kitlelerine tanıtmak için ve ürünlerinin nasıl ve ne amaçla kullanabileceklerini ayrıca pazarlamaya çalıştıkları ürünlerin özelliklerinin yazıldığı kısımdır. Tanıtım amaçlı önemli bir unsur olup abartmadan yalın bir dil kullanarak etkili bir açıklama […]

Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek