SEO kriterlerine uygun hale getirilerek sitenin arama motorları tarafından daha kolay ve doğru taranabilmesi ve kullanıcı deneyimini artırmak için site içerisinde uygulanan tüm değişikliklere iç SEO çalışması denir.

İç SEO hizmetimizde uzman ekibimiz web sitenizi titizlikle inceler ve yapılması/yapılmaması gerekenleri, hataları, önerileri, kısacası iç SEO ile ilgili her şeyi tek tek bir rapor olarak tarafınıza sunar.

Site İçi SEO Hizmeti
Site İçi SEO Hizmeti

Artık web siteniz arama motorları tarafından çok daha görünür, okunur ve sevilir hale gelecek!

https://www.instatakipci.com/site-ici-seo-hizmeti
SEO Hizmeti - (Site İçi) |‎ Kurumsal ve Profesyonel2020-12-24T18:05:24+03:002020-12-24T18:05:24+03:00
https://www.instatakipci.com/site-ici-seo-hizmetiInstatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/instatakipci/logo-it.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/ic-seo-nedir.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/ic-seo.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/ic-seo-hizmeti-nedir.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/mobil-uyumluluk.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/teknik-seo.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/site-hizi.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/icerik.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/link-insasi.png
İç SEO nedir

İç SEO Hizmeti Nedir?

İç SEO hizmeti, web sitenizin daha yüksek sıralama ve daha alakalı kelimelerden yükselmesi için yapılan çalışmaların tümüdür. İç SEO hem arama motorları için hem de internet kullanıcıları için yapılır. Özellikle kullanıcıya site içerisinde iyi bir deneyim sunmak organik trafiği arttıran en önemli unsurdur. İç SEO çalışmaları,

Web sitelerinin Google veya diğer arama motorlarında sıralamalarını yükseltmek için yapılan SEO çalışmalarında, kullanıcı deneyiminin de olumlu olması için İç SEO çalışmaları yapılmaktadır. Yani, kullanıcıların sitedeki deneyimlerini olumlu etkilemek adına yapılan çalışmalar da hemen çıkma oranını düşürmeniz ve kazanç sağlamanız açısından büyük bir önem taşır. Bu durumda, SEO çalışmalarının önemli bir parçası olan İç SEO çalışmaları yalnızca arama motoru botlarını etkilemek için değil milyonlarca internet kullanıcısını etkilemek için de yapılır.

Web sitenizde kullanıcılara iyi bir deneyim sunmak sitenizin sıralamasını yüksek oranda etkileyecektir. İç SEO hizmeti sitenizin görsel, içerik ve site içi bağlantılarının optimize edilerek hedeflenen anahtar kelimelerde üst sıralarda yer alması için yapılan çalışmaların bütünüdür. On-page SEO çalışmaları ile hedeflenen anahtar kelimelere yönelik sayfada gerekli optimizasyonlar yapılarak ilk sayfa hedeflenmektedir. İç SEO hizmetinin neleri kapsadığını aşağıdaki başlıklar üzerinden inceleyebilirsiniz.

İç SEO

SEO Hizmeti Nedir?

SEO Hizmeti, web sitelerinde gereken çalışmaları gerçekleştirerek, hedef kelimesinde, Google veya diğer arama motorlarında ilk sırada yer almasını sağlayan hizmete denir. Örneğin ayakkabı satan bir firmanız ve firmanıza ait bir web sitesi var. Herhangi bir internet kullanıcısı arama motoruna ‘ayakkabı satın al’ yazdığında, arama motoru sonuçlarında ilk sırada yer alan siteleri incelemesi ve alışverişini bu siteler üzerinden gerçekleştirmesi çok yüksek bir olasılıktır. Bu nedenle web sitelerinin ilk sayfada yer alması, internet dünyasının geniş pazarında yer edinebilmek adına önemlidir.

SEO çalışması hem kullanıcı deneyimini yüksek oranda iyileştirmek hem de Google veya diğer arama motoru botları ile optimizasyonunu sağlayarak sıralamada üst sıralarda yer edinebilmek adına bir web sitesinin kesinlikle yapması gereken işlemlerdir.

İç SEO çalışmaları bir web sitesinin her sayfası için yapılmalıdır. Bu çalışmalar doğrultusunda içeriklerinizi aşağıda belirtilen kriterlere göre optimize etmeniz gerekmektedir. İç SEO hizmeti veren firmalar aşağıdaki kriterlere dikkat ederek web siteleri için çalışma gerçekleştirirler.

·   Kullanıcı deneyimi

·   Tıklama oranı

·   Sayfa yükleme hızı

·   Arama amacı

·   Hemen çıkma oranı ve bekleme süresi

İç SEO Hizmeti Nedir

İç SEO Çalışması Nasıl Yapılır?

İç SEO çalışması, en basit anlatımıyla arama motoru botları için HTML kodlarında, kullanıcılar için, içeriklerde ve görsellerde uygulanan çalışmaları içerir. Tabi ki bunlarla sınırlı kalmaz. .htaccess Gzip sıkıştırma kodları gibi çok fazla teknik çalışmaları da içerir. Sayfanızda bulunan içerikler ne kadar kaliteli ve özgün olursa olsun bu içeriklerin arama motorları ile optimizasyonunu sağlayacak teknik çalışmalar olmadan öne çıkması çok düşük bir ihtimaldir. Web sitenizin ve sayfalarının sıralamada ön plana çıkması için ve kazanç sağlamaya başlamak için, sayfanızdaki içeriklerin kalitesi kadar, bu sayfalarda yapılan teknik çalışmalar da çok büyük bir öneme sahiptir.

İç SEO çalışmaları hedeflediğiniz kelimede her zaman üst sıralarda yer almak ve bu konumu korumak amacıyla, web sitenizin her bir sayfası için yapılır. İçerikler en eski zamanlardan beri çok değerlidir. Günümüzde sıralama kriterlerini daha fazla genişleten Google, içerikler kadar, içeriklerde yer alan anahtar kelimelerin dizilimine, başlıklara, title, description, text, görsel etiketlerine, PageSpeed ve daha birçok noktaya dikkat etmektedir. Hem kullanıcı deneyimini iyileştirmek hem de arama motoru botlarını etkileyerek sıralamanın olumlu etkilenmesini sağlamak adına İç SEO çalışmaları yapılmalıdır. Web sayfanız için hazırladığınız kaliteli içerikler ile SEO çalışmaları bir bütün olarak tüm çalışmaları etkilemektedir ve değerlidir. Dolayısıyla titizlikle uygulanması gereken işlemlerdir. Wordpress ile kurulan sitelerde Yoast eklentisi ile SEO kontrolleri sağlanabiliyor olsa da eksik olan ve daha teknik konularda mutlaka bir uzmandan yardım almanız gerekmektedir. Ayrıca daha kapsamlı SEO Paketleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mobil Uyumluluk

Mobil Uyumluluk

Sitedeki tüm sayfaların mobil uyumlu hale getirilmesi, kullanıcı deneyimini ve iç SEO çalışmalarını olumlu yönde etkiler. Google Search Console ekranından sitenizin mobil uyumluluğunu kontrol edebilirsiniz.

Teknik SEO

Teknik SEO

Teknik SEO çalışmaları, web sitelerinin arama motorları ile uyumlu olması için yapılması gereken önemli ve teknik çalışmaları içerir.

Site Hızı

Site Hızı (PageSpeed)

Hızlı açılan sayfalar, kullanıcı deneyimini olumlu yönde etkiler ve hemen çıkma oranını büyük ölçüde düşürür. Dolayısıyla daha iyi bir kullanıcı deneyimi için site hızı etkilidir.

İçerik

İçerik

İçeriklerin özgün ve kaliteli olmasının yanı sıra SEO uyumlu olması iç SEO çalışmalarını olumlu etkiler. Kullanılan anahtar kelimeler, başlıklar ve bu başlıkların dağılımı İç SEO çalışmalarında önemli bir yere sahiptir.

Link İnsası

Link İnşası

İçeriklerde yer alan ve site içinde verilen linkler daha kaliteli bir SEO çalışmasında ve kullanıcı deneyiminde oldukça iyi bir noktadadır.

İç SEO fiyatları firmamız tarafından siz değerli müşterilerimiz için en uygun olacak şekilde belirlenmiştir. Hem uygun hem de kaliteli hizmetlerden faydalanmak için lütfen bizimle iletişime geçin. Profesyonel SEO ekibimiz, taleplerinizi dinleyecek ve uygun çalışma şeklini sizlerle paylaşarak ve sizleri bilgilendirerek sayfanız için çalışmalar gerçekleştirecektir. Şeffaflığa önem veren ekibimiz, çalışmalar için belli aralıklarda sizlere rapor sunacak ve gerekli tüm bilgileri aktaracaktır. İç SEO ücreti sitemizde yer almaktadır. İç SEO ücretleri ve tüm SEO çalışma ücretleri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz sayfa sayısına göre, sitemizde yer alan İç SEO paketlerine de avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. İç SEO hizmeti sipariş ver diyerek, anında çalışmaları başlatabilirsiniz. Çalışmalar sayfanıza zarar vermez. Bu konuda firmamız garantili hizmet sağlamaktadır.

İç SEO Kapsamında Yapılan İşlemlerin Bir Kısmı

 • Crawl Analizi
 • Title ve Description Ayarlanması İşlemleri
 • Resimlerin optimize edilmesi
 • Webmaster tools robots.txt gönderimi ve tarama hatalarının çözümü
 • Httacces gzip sıkıştırma kodları
 • CSS JS sıkıştırılma işlemleri
 • Veritabanı temizlik işlemleri site hızlanması için gereksiz tablolar
 • Html Sıkıştırma
 • Site içi ve dışı kırık bağlantıların tespiti
 • Rakiplere Göre Backlink Önerisi
 • Backlink Tavsiyeleri
 • İçerik Planlaması (Başlıklar İletilerek En İyi İçerik Planı Oluşturulur)
 • Cloudflare düzenleme işlemleri
 • İç linklemeyi kuvvetlendirici işlemler
 • Değersiz backlinklerin tespiti ve reddi
 • Analytics Stratejileri ve Ayarları
 • PageSpeed Optimizasyonu
 • 5 Yıldız Ayarları ve Önerileri
 • Arama Motoru Kayıt ve Yapılandırma Ayarları
Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

İç SEO, web sitenizin sayfalarının alakalı kelimelerden yükselmesi için yapılması gereken çalışmaların tümüdür.

İç SEO çalışmaları, uzman SEO ekibi ile profesyonel bir şekilde sayfaların tek tek optimizasyonunu sağlyarak yapılır.

İç SEO çalışmaları, hedeflenen anahtar kelimelerde sayfalarınızın daha iyi bir konumda yer almasını amaçlamaya yönelik, arama motorlarının belirlenen kriterlerini uygun yapılması gerekmektedir.

İç SEO fiyatları, çalışma yapılacak sayfa sayısına göre değişmekle beraber en uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. 

Site İçi SEO işlemleriniz süresi sitenizin kapsamına ve sayfa derinliğine göre değişkenlik göstermektedir.

SEO hizmetlerimizin tamamında sizlere işlemlere başlamadan ve işlemlerden sonra yapılan işler hakkında raporlar sunulmaktadır.

Bizimle İletişime Geçin
Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
SEO Hizmeti - (Site İçi) |‎ Kurumsal ve Profesyonel
Instatakipci
Instatakipci.com en iyi ve Profesyonel site içi SEO hizmeti sunmaktadır. Çevrimiçi görünürlüğünüzü arttırmak için bize ulaşabilirsiniz.
3626
3626
SEO Hizmeti - (Site İçi) |‎ Kurumsal ve Profesyonel
399.002021-12-30Stokta Var https://www.instatakipci.com/site-ici-seo-hizmeti
5 / 5
51Toplam:542 Değerlendirme
Derya Yaldızlıtaş

Daha önceden kendi sitem adına başka bir firmadan SEO hizmeti satın almıştım. Resmen felaketti. 10 sıra birden düşüş yaşadım. Neyse ki kalite ile tanışma fırsatını yakaladım. Gerçekten parasını hak eden ender firmalardan birisiniz.

Derya Yaldızlıtaş
Görkem Yıldırım

E-ticaret sitem için ilk olarak danışmanlık hizmetini yine bu siteden almıştım. Orada yapılan analizler neticesinde İç SEO hizmeti almaya karar verdim. İyi ki de karar vermişim. Gerçekten vakit kaybedilmeyecek kadar önemliymiş. Teşekkür ederim, emeğinize sağlık.

Görkem Yıldırım
Vedat F

Site içi SEO ve dış SEO çalışmalarımızı bu ekibe teslim ettik, 3 ayda harika bir çalışma ve yükseliş elde ettik.

Vedat F
Batuhan Alaç

Profesyonel bir SEO ekibi, tüm site içi SEO işlemlerini hızla yaptılar. Sayfalarımızın Google'da yükselişi inanılmaz!

Batuhan Alaç
Burak Akkurt

Site içi SEO işlemlerini instatakipci ekibine teslim ettik, çok ilgili ve alaklıydılar teşekkür ederiz.

Burak Akkurt
Enes Akbal

İç SEO hizmetini satın aldım, çok memnun kaldık sitemizin tüm iç SEO hataları düzeltildi. Google'da hemen etkisini gördük, teşekkürler.

Enes Akbal
Blog Yazılarımız

Dijital Pazarlama ve Kanalları

Dijital Pazarlama ve Kanalları

Dijital pazarlama hızla geleneksel çarşı pazar usulü ticaretin yerini alıyor. Bununla birlikte geleneksel pazar ekonomisi için tespit edilen iktisadi ilkelerin pek çoğu dijital pazar ve e-ticaret için de geçerliliğini korumaktadır. Mesela ‘her arz kendi talebini oluşturur’ prensibi dijital pazarlama için de geçerliliğini koruyan bir kuraldır. Fakat dijital pazarlamada teknoloji ile gelen yeniliklerin getirdiği gözden kaçırılmaması […]

Instagram SEO Nedir?

Instagram SEO Nedir?

Son yıllarda popülaritesini artırmaya devam eden sosyal medya platformu Instagram aynı zamanda çoğu pazarlamacıya da ev sahipliği yapmaktadır. Instagram, rakipleri olan Twitter veya LinkedIn gibi sosyal medya devlerinden daha popüler hale gelmesi ile birlikte markaların potansiyel müşterilerine ulaşmak ve aynı zamanda satış yapmak için kullandığı bir platform halini aldı. Fakat bu evrim beraberinde bir başka […]

App Store Optimization (ASO) Nedir ve Nasıl Yapılır?

App Store Optimization (ASO) Nedir ve Nasıl Yapılır?

ASO (App Store Optimizasyonu) nedir, mobil uygulamaların arama sonuçlarındaki görünürlüğünü artırmaya yönelik çalışamaların tümüne verilen isimdir. ASO, web siteler için yapılan arama motoru optimizasyonunun, mobil uygulamalara uyarlanmış versiyonudur. Yapılan bir araştırmaya göre, uygulama indirmelerinin %60’ından fazlası uygulama mağazasındaki aramalardan gelmektedir. Hem App Store’da hem de Google Play’de her gün ortalama 3000 yeni uygulama yayınlanmaktadır. Ayrıca […]

Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek