İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla

SEO kriterlerine uygun hale getirilerek sitenin arama motorları tarafından daha kolay ve doğru taranabilmesi ve kullanıcı deneyimini artırmak için site içerisinde uygulanan tüm değişikliklere iç SEO çalışması denir.

İç SEO hizmetimizde uzman ekibimiz web sitenizi titizlikle inceler ve yapılması/yapılmaması gerekenleri, hataları, önerileri, kısacası iç SEO ile ilgili her şeyi tek tek bir rapor olarak tarafınıza sunar.

Site İçi SEO Hizmeti
Site İçi SEO Hizmeti

Artık web siteniz arama motorları tarafından çok daha görünür, okunur ve sevilir hale gelecek!

https://www.instatakipci.com/site-ici-seo-hizmeti
Site İçi SEO Hizmeti |‎ Kurumsal,Profesyonel | Garantili 2023-11-10T09:11:42+03:00 2023-11-10T09:11:42+03:00
https://www.instatakipci.com/site-ici-seo-hizmeti Instatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/structure/instatakipci.svg 324 112
https://www.instatakipci.com/img/uploads/ic-seo-nedir.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/ic-seo.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
system/img/step-left.png
system/img/step-right.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/ic-seo-hizmeti-nedir.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/mobil-uyumluluk.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/teknik-seo.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/site-hizi.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/icerik.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/link-insasi.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/site-ici-seo-calismalari-neden-onemlidir.png
İç SEO nedir

Site İçi SEO Hizmeti Nedir?

Site içi SEO hizmeti, web sitenizin daha yüksek sıralama ve daha alakalı kelimelerden yükselmesi için yapılan iç SEO çalışmalarıdır. Site içi SEO hem arama motorları için hem de internet kullanıcıları için yapılır. Özellikle kullanıcıya site içerisinde en iyi deneyimi sunmak organik trafiği arttıran en önemli unsurdur.

Web sitelerinin Google veya diğer arama motorlarında sıralamalarını yükseltmek için yapılan SEO çalışmalarında, kullanıcı deneyiminin de olumlu olması için İç SEO çalışmaları yapılmaktadır. Yani, kullanıcıların sitedeki deneyimlerini olumlu etkilemek adına yapılan çalışmalar da hemen çıkma oranını düşürmeniz ve kazanç sağlamanız açısından büyük bir önem taşır. Bu durumda, SEO çalışmalarının önemli bir parçası olan İç SEO çalışmaları yalnızca arama motoru botlarını etkilemek için değil milyonlarca internet kullanıcısını etkilemek için de yapılır.

Web sitenizde kullanıcılara iyi bir deneyim sunmak sitenizin sıralamasını yüksek oranda etkileyecektir. İç SEO hizmeti sitenizin görsel, içerik ve site içi bağlantılarının optimize edilerek hedeflenen anahtar kelimelerde üst sıralarda yer alması için yapılan çalışmaların bütünüdür. On-page SEO çalışmaları ile hedeflenen anahtar kelimelere yönelik sayfada gerekli optimizasyonlar yapılarak ilk sayfa hedeflenmektedir. İç SEO hizmetinin neleri kapsadığını aşağıdaki başlıklar üzerinden inceleyebilirsiniz.

İç SEO

SEO Hizmeti Nedir?

SEO Hizmeti, web sitelerinde gereken çalışmaları gerçekleştirerek, hedef kelimesinde, Google veya diğer arama motorlarında ilk sırada yer almasını sağlayan hizmete denir. Örneğin ayakkabı satan bir firmanız ve firmanıza ait bir web sitesi var. Herhangi bir internet kullanıcısı arama motoruna ‘ayakkabı satın al’ yazdığında, arama motoru sonuçlarında ilk sırada yer alan siteleri incelemesi ve alışverişini bu siteler üzerinden gerçekleştirmesi çok yüksek bir olasılıktır. Bu nedenle web sitelerinin ilk sayfada yer alması, internet dünyasının geniş pazarında yer edinebilmek adına önemlidir.

SEO çalışması hem kullanıcı deneyimini yüksek oranda iyileştirmek hem de Google veya diğer arama motoru botları ile optimizasyonunu sağlayarak sıralamada üst sıralarda yer edinebilmek adına bir web sitesinin kesinlikle yapması gereken işlemlerdir.

İç SEO çalışmaları bir web sitesinin her sayfası için yapılmalıdır. Bu çalışmalar doğrultusunda içeriklerinizi aşağıda belirtilen kriterlere göre optimize etmeniz gerekmektedir. İç SEO hizmeti veren firmalar aşağıdaki kriterlere dikkat ederek web siteleri için çalışma gerçekleştirirler.

 • Kullanıcı deneyimi
 • Tıklama oranı
 • Sayfa yükleme hızı
 • Arama amacı
 • Hemen çıkma oranı ve bekleme süresi

Site İçi SEO Hizmeti Satın Alma Adımları

step left step right

İç SEO hizmeti satın almak istediğiniz web site URL’nizi gerekli alana giriniz.

step left step right

Site içi SEO hizmetinize dahil edilmesini istediğiniz anahtar kelimeleri belirleyiniz.

step left step right

Çalışma sürecini hızlandırmak isterseniz “Hızlı Gönderim” seçeneğini seçebilirsiniz.

step left step right

“Hemen Al” diyerek hizmetinizi sepete atınız ve sepetinizi açınız.

step left step right

Sepetinizde yer alan detayları kontrol ettikten sonra ödemenizi tamamlayınız.

step left step right

Harika! Sitenizin SEO sağlığı için büyük bir adım attınız!

İç SEO Hizmeti Nedir

İç SEO Çalışması Nasıl Yapılır?

İç SEO çalışması, en basit anlatımıyla arama motoru botları için HTML kodlarında, kullanıcılar için, içeriklerde ve görsellerde uygulanan çalışmaları içerir. Tabi ki bunlarla sınırlı kalmaz. .htaccess Gzip sıkıştırma kodları gibi çok fazla teknik çalışmaları da içerir. Sayfanızda bulunan içerikler ne kadar kaliteli ve özgün olursa olsun bu içeriklerin arama motorları ile optimizasyonunu sağlayacak teknik çalışmalar olmadan öne çıkması çok düşük bir ihtimaldir. Web sitenizin ve sayfalarının sıralamada ön plana çıkması için ve kazanç sağlamaya başlamak için, sayfanızdaki içeriklerin kalitesi kadar, bu sayfalarda yapılan teknik çalışmalar da çok büyük bir öneme sahiptir.

İç SEO çalışmaları hedeflediğiniz kelimede her zaman üst sıralarda yer almak ve bu konumu korumak amacıyla, web sitenizin her bir sayfası için yapılır. İçerikler en eski zamanlardan beri çok değerlidir. Günümüzde sıralama kriterlerini daha fazla genişleten Google, içerikler kadar, içeriklerde yer alan anahtar kelimelerin dizilimine, başlıklara, title, description, text, görsel etiketlerine, PageSpeed ve daha birçok noktaya dikkat etmektedir. Hem kullanıcı deneyimini iyileştirmek hem de arama motoru botlarını etkileyerek sıralamanın olumlu etkilenmesini sağlamak adına İç SEO çalışmaları yapılmalıdır. Web sayfanız için hazırladığınız kaliteli içerikler ile SEO çalışmaları bir bütün olarak tüm çalışmaları etkilemektedir ve değerlidir. Dolayısıyla titizlikle uygulanması gereken işlemlerdir. Wordpress ile kurulan sitelerde Yoast eklentisi ile SEO kontrolleri sağlanabiliyor olsa da eksik olan ve daha teknik konularda mutlaka bir uzmandan yardım almanız gerekmektedir. Ayrıca daha kapsamlı SEO Paketleri için sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Mobil Uyumluluk

Mobil Uyumluluk

Sitedeki tüm sayfaların mobil uyumlu hale getirilmesi, kullanıcı deneyimini ve iç SEO çalışmalarını olumlu yönde etkiler. Google Search Console ekranından sitenizin mobil uyumluluğunu kontrol edebilirsiniz.

Teknik SEO

Teknik SEO

Teknik SEO çalışmaları, web sitelerinin arama motorları ile uyumlu olması için yapılması gereken önemli ve teknik çalışmaları içerir.

Site Hızı

Site Hızı (PageSpeed)

Hızlı açılan sayfalar, kullanıcı deneyimini olumlu yönde etkiler ve hemen çıkma oranını büyük ölçüde düşürür. Dolayısıyla daha iyi bir kullanıcı deneyimi için site hızı etkilidir.

İçerik

İçerik

İçeriklerin özgün ve kaliteli olmasının yanı sıra SEO uyumlu olması iç SEO çalışmalarını olumlu etkiler. Kullanılan anahtar kelimeler, başlıklar ve bu başlıkların dağılımı İç SEO çalışmalarında önemli bir yere sahiptir.

Link İnsası

Link İnşası

İçeriklerde yer alan ve site içinde verilen linkler daha kaliteli bir SEO çalışmasında ve kullanıcı deneyiminde oldukça iyi bir noktadadır.

İç SEO fiyatları firmamız tarafından siz değerli müşterilerimiz için en uygun olacak şekilde belirlenmiştir. Hem uygun hem de kaliteli hizmetlerden faydalanmak için lütfen bizimle iletişime geçin. Profesyonel SEO ekibimiz, taleplerinizi dinleyecek ve uygun çalışma şeklini sizlerle paylaşarak ve sizleri bilgilendirerek sayfanız için çalışmalar gerçekleştirecektir. Şeffaflığa önem veren ekibimiz, çalışmalar için belli aralıklarda sizlere rapor sunacak ve gerekli tüm bilgileri aktaracaktır. İç SEO ücreti sitemizde yer almaktadır. İç SEO ücretleri ve tüm SEO çalışma ücretleri hakkında daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz sayfa sayısına göre, sitemizde yer alan İç SEO paketlerine de avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. İç SEO hizmeti sipariş ver diyerek, anında çalışmaları başlatabilirsiniz. Çalışmalar sayfanıza zarar vermez. Bu konuda firmamız garantili hizmet sağlamaktadır.

Video Thumbnail

site içi seo çalışmaları neden önemlidir?

Site İçi SEO Çalışmaları Neden Önemlidir?

SEO çalışmaları birçok kriteri içerisinde barındırmaktadır. Bu kriterlerin hepsi birbiri ile bağlantılı ve önem arz etmektedir. Ancak bunların arasında en çok dikkat çeken kısımlar site içi SEO çalışmaları alanına girmekte olan kısımlardır. Özellikle kullanıcı deneyiminin iyileştirilmesi, site yapısının kusursuz bir şekilde inşa edilmesi ve bu yapının arama motoru botları tarafından anlaşılması adına site içi SEO çalışmaları yüksek bir öneme sahip olmaktadır.

Yapılacak olan bu On-page SEO çalışmaları direkt olarak arama motoru optimizasyonu kriterleri ve algoritmaları ile alakalı olan süreçlerdir. Bu gibi kriterlerin tamamlanması ve sitenin iç yapı anlamında kusursuz hale getirilmesi Site içi SEO çalışmaları ile sağlanmaktadır. İçerik kısmının baştan sona dizayn edilmesi de buna bir örnek olarak verilebilecektir.

Site içi SEO çalışmalarına ağırlık verilmemiş olan bir websitesinin arzu ettiği sonuçlara ulaşması maalesef mümkün olmaz. Site içi süreçler göz önünde bulundurmadan, dış SEO çalışmalarında bir yere gelmek mümkün olsa da, elde edilecek bu başarı uzun vadede fayda sağlamayacaktır. Bu nedenle SEO çalışmalarında iç SEO süreçleri öncelik olarak en başta yer alır.

Site içi SEO Kapsamında Hangi İşlemler Yapılmaktadır? 

 • Crawl Analizi,
 • Title ve Description Ayarlanması İşlemleri,
 • Resimlerin optimize edilmesi için analizler, 
 • Webmaster tools robots.txt gönderimi ve tarama hatalarının analizi ve çözüm yollarının iletilmesi,
 • Httacces gzip sıkıştırma analizleri,
 • CSS JS sıkıştırılma analizleri,
 • Html Sıkıştırma analizleri,
 • Site içi ve dışı kırık bağlantıların tespiti ve raporlanması,
 • İçerik Planlaması (Başlıklar İletilerek En İyi İçerik Planı Oluşturulur)
 • PageSpeed Optimizasyonu için Site hızı analizleri, 
 • 5 Yıldız Ayarları ve Önerileri,
 • Arama Motoru Kayıt ve Yapılandırma Ayarları,

Not: Site içi SEO çalışmalarımıza dış SEO süreçleri ve zararlı backlink analizi hizmeti dahil değildir. 

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

İç SEO, web sitenizin sayfalarının alakalı kelimelerden yükselmesi için yapılması gereken site içi çalışmaların tümüdür.

İç SEO çalışmaları, uzman SEO ekibi ile profesyonel bir şekilde sayfaların tek tek optimizasyonunu sağlyarak yapılır.

İç SEO çalışmaları, hedeflenen anahtar kelimelerde sayfalarınızın daha iyi bir konumda yer almasını amaçlamaya yönelik, arama motorlarının belirlenen kriterlerini uygun yapılması gerekmektedir.

İç SEO fiyatları, çalışma yapılacak sayfa sayısına göre değişmekle beraber en uygun fiyatlar ile sunulmaktadır. 

Site İçi SEO işlemleriniz süresi sitenizin kapsamına ve sayfa derinliğine göre değişkenlik göstermektedir.

SEO hizmetlerimizin tamamında sizlere işlemlere başlamadan ve işlemlerden sonra yapılan işler hakkında raporlar sunulmaktadır.

Site içi SEO hizmetleri kapsamında siteleriniz özel yazılıma sahipse herhangi bir şekilde uygulamalı hizmet sağlanamaz. WordPress gibi İçerik yönetim sistemlerine sahip siteler için belirli bir ücret karşılığında uygulamalı hizmet sunulur. 

Site içi SEO çalışmalarımızda herhangi bir şekilde geri bağlantı hizmeti sağlanmamaktadır. Tüm süreçler site içi odaklı analizler ile birlikte yürütülmektedir. 

Site içi SEO çalışmaları kapsamında yürütülecek olan tüm süreçler karşılıklı etkileşim ile fayda sağlayabilir. Önerilen işlemlerin yapılması, hataların giderilmesi ve içerik planlamasına uyulması durumunda yükseliş mümkündür. Ancak garanti sunmak profesyonel olmayacaktır. 

Site içi yapısında bulunan eksikler ve hatalar giderilmeden, arzu edilen başarının elde edilmesi imkansıza yakındır. Bu nedenle Site içi SEO çalışmaları atlanarak dış SEO çalışmalarına odaklanmak önerilmez. 

Bizimle İletişime Geçin

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Site İçi SEO Hizmeti |‎ Kurumsal,Profesyonel | Garantili
Instatakipci
Instatakipci en iyi ve Profesyonel site içi SEO hizmeti sunmaktadır. Çevrimiçi görünürlüğünüzü arttırmak için bize ulaşabilirsiniz.
3626
3626
Site İçi SEO Hizmeti |‎ Kurumsal,Profesyonel | Garantili
7788.00 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/site-ici-seo-hizmeti
5 / 5
5 1 Toplam: 542 Değerlendirme
Sosyal medya platformlarım

Sosyal medya platformlarım için en büyük destekçim olan Instatakipci.com SEO'da da yanımda! Gerçekten çok harika bir iletişim ve yetkinliğiniz var. SEO konusunda ufkumuzu açtınız çok teşekkürler.

5512021-03-23Levent Aras
Levent Aras
Tarafıma gönderilen raporlarda

Tarafıma gönderilen raporlarda hatalar çok net ve şeffaf sunulmuş. Çözüm yolları içinde rahat bir şekilde iletişime geçebildik ve bana tane tane her şey anlatıldı. Başarılı bir hizmetti.

5512021-03-23Erkin Baydar
Erkin Baydar
Site ii çalışmalara

Site ii çalışmalara odaklanmayı ihmal ederek dış SEO çalışmalarına başlamıştık. İstediğimiz verimi bir türlü alamıyorduk. İç SEO süreçlerine ve hatalarımıza bu site sayesinde odaklanabildik ve maksimumu yakalamamız 3 ay bile sürmedi. Çok başarılı bir optimizasyon çalışması oldu.

5512021-03-23Duman Çoban
Duman Çoban
SEO süreçlerine başlamak

SEO süreçlerine başlamak için arkadaş tavsiyesine uyarak Instatakipci.com ile anlaştım. Sitem ve işim hakkında verdiğim en iyi kararlardan bir tanesi idi. SEO uzmanları ile devamlı olarak iletişim halindeydik ve tüm süreçleri şeffaf olarak yürütebildik.

5512021-03-23Nurhan Kut
Nurhan Kut
Daha önceden kendi

Daha önceden kendi sitem adına başka bir firmadan SEO hizmeti satın almıştım. Resmen felaketti. 10 sıra birden düşüş yaşadım. Neyse ki kalite ile tanışma fırsatını yakaladım. Gerçekten parasını hak eden ender firmalardan birisiniz.

5512020-04-15Derya Yaldızlıtaş
Derya Yaldızlıtaş
E-ticaret sitem için

E-ticaret sitem için ilk olarak danışmanlık hizmetini yine bu siteden almıştım. Orada yapılan analizler neticesinde İç SEO hizmeti almaya karar verdim. İyi ki de karar vermişim. Gerçekten vakit kaybedilmeyecek kadar önemliymiş. Teşekkür ederim, emeğinize sağlık.

5512020-04-15Görkem Yıldırım
Görkem Yıldırım
Site içi SEO

Site içi SEO ve dış SEO çalışmalarımızı bu ekibe teslim ettik, 3 ayda harika bir çalışma ve yükseliş elde ettik.

5512020-04-15Vedat F
Vedat F
Profesyonel bir SEO

Profesyonel bir SEO ekibi, tüm site içi SEO işlemlerini hızla yaptılar. Sayfalarımızın Google'da yükselişi inanılmaz!

5512020-04-15Batuhan Alaç
Batuhan Alaç
Site içi SEO

Site içi SEO işlemlerini instatakipci ekibine teslim ettik, çok ilgili ve alaklıydılar teşekkür ederiz.

5512020-04-15Burak Akkurt
Burak Akkurt
İç SEO hizmetini

İç SEO hizmetini satın aldım, çok memnun kaldık sitemizin tüm iç SEO hataları düzeltildi. Google'da hemen etkisini gördük, teşekkürler.

5512020-04-15Enes Akbal
Enes Akbal
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek