İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
https://www.instatakipci.com/sosyal-medya-hizmetleri
Sosyal Medya Hizmetleri - Uzman, Güvenilir Ajans | Instatakipci 2023-08-08T12:05:16+03:00 2023-08-08T12:05:16+03:00
https://www.instatakipci.com/sosyal-medya-hizmetleri Instatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/structure/instatakipci.svg 324 112
https://www.instatakipci.com/img/uploads/sosyal-medya-hizmetleri.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/neden-sosyal-medya-yonetimi-yapmalisiniz.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/sosyal-medya-hizmetleri-neleri-kapsar.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/sosyal-medya-ajansi.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/sosyal-medya-uzmani.png
sosyal medya hizmetleri

Sosyal Medya Danışmanlığı İle Yükselin!

Sosyal medya kullanıcısı olmak artık çağımızın vazgeçilmez bir gerekliliği. Kişisel profilini geliştirmek isteyenlerin yanında, iş dünyasında adını daha geniş bir kitleye ulaştırmak isteyenlerin de ilk durağı sosyal medyada yer edinmek oluyor. Böylelikle ortaya sosyal medya hizmetleri ve sosyal medya pazarlaması ortaya çıkıyor. Sosyal medya pazarlaması bir şirketin markasını oluşturmak, satışlarını artırmak ve web sitesi trafiğini yönlendirmek için kullanıcıların sosyal ağlar oluşturduğu ve bilgi paylaştığı platformlar olan Instagram, Twitter, Facebook gibi platformların kullanılmasıdır. Sosyal medya pazarlaması, şirketlere mevcut müşterilerle etkileşim kurmanın ve yeni müşterilere ulaşmanın bir yolunu sağlamanın yanı sıra, pazarlamacıların çabalarının sonucunda ortaya çıkan başarılarını takip etmesini ve etkileşim kurmak için daha fazla yol tespit etmelerine olanak tanıyan, amaca yönelik olarak oluşturulmuş bir veri analitiğine sahiptir.

Sosyal medya hizmetleri sunan instatakipci.com sitemiz, sizlere profesyonel bir şekilde tüm sosyal medya kanallarınızı büyütmek için uygun paketler sunar. Bu paketleri sizlere 6 ay garanti kapsamında aktarmaktadır. Sitemizde yer alan tüm ürünler faturalıdır. Kurumsal firmamız bünyesinde çalışan ekibimiz sayesinde sizlere eşsiz bir sosyal medya deneyimi yaşatıyoruz.

neden sosyal medya yönetimi yapmalısınız

Neden Sosyal Medya Yönetimi Yapmalısınız?

Sosyal ağ kurmak iş potansiyelinizi büyütmede çok büyük rol oynar. Marka bilinirliğinizi artırmaktan mağaza ziyaretlerini artırmaya kadar pazarlama hunisinde hedeflerinizi başarılı bir şekilde yönlendirmek için sosyal medya platformlarından yararlanabilirsiniz.

Ancak bunu başarabilmek için verimli sosyal medya ekiplerine ve başarılı sosyal medya hizmetlerine ihtiyacınız var. Sosyal medya pazarlaması yoluyla ne kadar çok hedef elde etmek istiyorsanız, bu kanala o kadar fazla insan ayırmanız gerekecek. Bu talep sonunda karmaşık sosyal medya ekip yapılarının oluşturulmasına yol açacaktır. Büyük bir markaysanız, dünyanın farklı ofislerinde ve bölgelerinde, farklı hedeflere ulaşmak için farklı stratejilerden yararlanan birden fazla ekibiniz bile olabilir.

Şimdi, tüm bu insanların sosyal medyadan maksimum değeri sağlamak için birlikte el ele çalıştıklarından ve en doğru sosyal medya hizmetini kullandıklarından nasıl emin olabilirsiniz?

Tabii ki, verimli bir sosyal medya yönetim süreci oluşturarak!

sosyal medya hizmetleri neleri kapsar

Sosyal Medya Hizmetleri Neleri Kapsar?

 • Sosyal medya denetimi, sosyal medyayı yönetme şeklinizi her zaman iyileştirebilir. Size stratejinizin etkinliğinin ayrıntılı bir resmini verir. Kaynaklarınızı hangi noktalarda boşa harcadığınızı belirlemenizi sağlar. Hangi sosyal medya platformlarının en çok sonuç getirdiğini gösterir. Ayrıca, sosyal medyanın web sonuçlarınız ve sıralamalarınız üzerindeki etkisini de sunar.
 • Sosyal medya için sağlam bir stratejiye sahip olmak her marka için hayati önem taşır. Birçok küçük marka, hedefleri veya belirli bir ağı seçme nedenleri üzerine çok fazla düşünmeden sosyal medyayı kullanmaya başlar. Markalar için içerik stratejileri oluşturmak, müşterilerin bir plana sahip olmasını ve onlar için neyin işe yarayacağına dair iyi bir fikre sahip olmalarını sağlar.

 • Kitle yönetimi, markalar için son derece değerli olabilecek başka bir sosyal medya hizmetidir. Güçlü bir çevrimiçi topluluğun, müşteri harcamalarını artırmanın yanı sıra marka yakınlığını ve sadakatini artırdığı gösterilmiştir

 • Profil ve marka oluşturma, markaların kim olduklarını yansıtan bir profille sosyal medyaya doğrudan başlamalarına yardımcı olur ve potansiyel müşterilerin onları farklı platformlarda bulmasını ve etkileşime girdiklerinde ne elde edeceklerini bilmelerini kolaylaştırır.

 • Küçük işletmeler ve büyük işletmeler için sosyal medya pazarlaması, büyük miktarda para harcamadan ideal müşterilerinize ulaşmanın uygun maliyetli bir yoludur. Çeşitli sosyal medya platformları, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi düşük bir maliyetle sergilemenize olanak tanır. Ek olarak, sosyal medya pazarlamasının en önemli faydalarından biri, ek iş yapmadan veya daha fazla harcama yapmadan, konumlar arasında sınırsız sayıda potansiyel müşteriye ulaşmanıza yardımcı olmasıdır.

sosyal medya ajansı

Neden instatakipci.com Sitesini Danışmanlık İçin Tercih Etmeliyim?

 • Sosyal medya hizmetlerinin hepsini tek bir çatı altından tedarik edebileceksiniz.
 • Faturalı hizmetlerimiz ile kurumsal bir firma güvencesinde olacaksınız.
 • 6 ay garanti verdiğimiz için siparişlerinizde hiçbir sorun yaşamayacaksınız.
 • 7/24 müşteri temsilcisi farkımızla her an ulaşılabilir durumdayız.
 • Hesaplarınızı büyütmek için size özel ürün seçenekleri sunmaktayız.
 • Hız teslimat sistemimiz sayesinde vermiş olduğunuz siparişi hemen işliyoruz.
 • Sosyal medya hizmeti konusunda referans sayımız çok yüksek olduğu için her alanda başarılı olma tecrübesine sahibiz.
 • 3D Secure sistemimiz sayesinde kredi kartı bilgilerinizi güvende tutuyoruz.
 • Hesaplarınızı büyütmek için herhangi bir şifre talep etmiyoruz.
sosyal medya uzmanı

Sosyal Medya Ürün ve Hizmetlerimiz

Türkiye’nin bu alandaki en iyi hizmet veren ve güvenilir Sosyal Medya sitesi olmaktan dolayı gurur duyuyoruz.

Hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir;

 1. Instagram Hizmetleri
 2. SEO Hizmetleri (Dijital Pazarlama)
 3. TikTok Hizmetleri
 4. Facebook Hizmetleri
 5. Twitter Hizmetleri
 6. YouTube Hizmetleri
 7. Spotify Hizmetleri
 8. SoundCloud Hizmetleri
 9. Pinterest Hizmetleri
 10. LinkedIn Hizmetleri
 11. Twitch Hizmetleri
 12. Tumblr Hizmetleri
 13. VK
 14. Vimeo
 15. Dailymotion
 16. DatPiff

Ücretsiz denemelerimiz sayesinde alımlarınızı öncesinde deneme imkânı da yakalayabileceksiniz. Sosyal medya hesaplarınızı geliştirmek ve büyütmek için ilk tercihiniz instatakipci.com! Ayrıca sitemiz üzerinden ücretsiz araçları da kullanarak hesaplarınızın analizini yapabilirsiniz.

Video Thumbnail

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya hizmetlerimiz ile Facebook, Twitter, Instagram, TikTok ve Youtube gibi platformlardaki hesaplarınızı geliştirebilirsiniz. Sosyal medya platformlarında hesaplarınızı büyüterek bilinirliliğinizi arttırabilirsiniz. Firmanızın sosyal medyadaki prestijini bizimle yükseltin!

Instatakipci olarak 2013 yılından beri bu sektörde hizmet vermekteyiz. Sizler için sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmet politikasıyla en iyi Sosyal medya hizmetlerini sizlerle buluşturmaktayız.

Sosyal medya uzmanı, sosyal medya platformlarına hakim ilgili platformlarda firmaların hedef kitlelerine yönelik sosyal medya faaliyetlerini yürüten kişiye verilen isimdir.

Instatakipci olarak; Twitter, Facebook, TikTok, Instagram, Youtube, Linkedin, Pinterest, Vimeo, Dailymotion, Spotify, Google Maps, Periscope, VK ve Tumblr platformları ürünleriyle sizlere hizmetler sunmaktayız.

Instatakipci.com tüm ürün ve hizmetleri garantili ve güvenilirdir. Sizlere sağlanan ürün ve hizmetler güvenilir yazılımlar aracılığı ile test edilerek hizmete sunulmaktadır.

Instagram hizmetlerimiz; Takipçi, beğeni, yorum, izlenme, yorum beğeni, IGTV, Profil ziyareti, erişim ve kaydetme işlemlerini kapsamaktadır. Bu alanda geniş ürün yelpazemiz ile Instagram hesabınızı hızla büyüterek, geliştirebilirsiniz.

Instatakipci.com üzerinden satın aldığınız hiçbir ürün ve hizmet için sizden şifre talep edilmemektedir. Güvenilir hizmet ilkesi prensibiyle sizlere yıllardır en kaliteli sosyal medya hizmetlerini sunuyoruz.

Sosyal medya hizmetlerimizi satın almak için istediğiniz platform ve ürünü seçtikten sonra kullanıcı adınızı ve istediğiniz ürün adetini girdikten sonra sepete ekleyerek, satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

TikTok hizmetleri kapsamında sizlere; TikTok beğeni, takipçi, izlenme, yorum, yorum beğeni ve paylaşım hizmetlerini sizlere sunmaktayız.

Sosyal medya pazarlaması, gelişen dijital dünya ile birlikte büyüyen sosyal medya platformları üzerinden firmaların ürün ve hizmetlerini tanıtarak hedef kitlesiyle buluşturma yöntemidir. Sosyal medya pazarlaması gün geçtikçe gelişmekte ve artık birçok platformda ürün satışı özelliği de gelmektedir.

Sosyal medya, insanların sosyal medya mecraları aracılığı ile birbirleriyle iletişim kurdukları ve paylaşım yaptıkları genel platformlara verilen isimdir.

Facebook sayfanızda ürün satışı ve tanıtımı yapıyorsanız ürünlerimizi kullanarak hedef kitlenizi hızla büyütebilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz. Sosyal medyada bizimle büyüyün!

Instatakipci.com Türkiye'nin en güvenilir ve en kaliteli Instagram hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Bu hizmetlerimizden faydalanarak Instagram profillerinizi en kısa sürede iyi seviyelere ulaştırabilirsiniz. 

Sosyal medya alanında sağladığımız hizmetlerimiz için ilk önceliğimiz güvenliğiniz. Tüm ürünlerimiz sizlere organik bir etkileşim kazandırmak üzere kurgulanmıştır. Bu sayede hesaplarınızın zarar görmesi mümkün olmayacaktır. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
5 / 5
Toplam: 166 Değerlendirme
Sosyal medya hizmetleri

Sosyal medya hizmetleri denildiği zaman akla ilk siz geliyorunuz. Önceki yıllarda olduğu gibi 2021'de de ilk tercih sizsiniz.

5 5 1 2021-03-11 Kemal Göktaş
Kemal Göktaş
Instagram ve Twitter

Instagram ve Twitter profillerim için hem takipçi hem de beğeni alışverişi yaptım. Her iki hizmet de çok hızlı bir şekilde tamamlandı. Sıkıntı yaşamadım.

5 5 1 2021-03-11 Hasan Gözübüyük
Hasan Gözübüyük
Sosyal medya profilleri

Sosyal medya profilleri için her türlü ihtiyacıma hızlı çözümler sunan Instatakipci.com ekibine teşekkür ediyorum. Verdiğiniz hizmetlerin kalitesinden, fiyatlarınızdan ve destek ekibinizden çok memnunum.

5 5 1 2021-03-11 Emrah Tufan
Emrah Tufan
Güvenilir bir sosyal

Güvenilir bir sosyal medya satış sitesi. Ürün yelpazesi çok geniş yüzlerce ürün bulabilirsiniz.

5 5 1 2021-03-10 Güler Bardakçı
Güler Bardakçı
Sosyal medya hizmetlerinizi

Sosyal medya hizmetlerinizi kullanarak, hesaplarımı büyütüyorum yıllardır. 3 yıl oldu bu zamana kadar hiçbir sorun yaşamadım.

5 5 1 2021-03-10 Berna Kabasoy
Berna Kabasoy
Uzun yıllardır Instatakipci

Uzun yıllardır Instatakipci sitesini kullanıyorum sosyal medya hizmetlerinde cidden markalar.

5 5 1 2021-03-10 Ahsen Sezerli
Ahsen Sezerli
Instagram'da 5 yıldır

Instagram'da 5 yıldır ürünlerini kullanıyorum. Influencer olmamda çok yardımcı oldular şükranlarımı sunuyorum. Müşteri hizmetleri desteğinden Aygül hanıma selamlar...

5 5 1 2020-07-08 Edanur
Edanur
SEO hizmetleri başlamış

SEO hizmetleri başlamış onuda satın aldık, dijital ortağımız oldular. Çok güvenilir bir site teşekkürler.

5 5 1 2020-07-08 Haşim Güney
Haşim Güney
Dijital pazarlama hizmetlerini

Dijital pazarlama hizmetlerini kullanıyoruz. Her zaman hızlı ve güvenilir bir hizmet sunuyorlar.

5 5 1 2020-07-08 Semih Balaç
Semih Balaç
Sosyal medya ajansı

Sosyal medya ajansı olarak her zaman ilk tercihimiz! Bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadık dört dörtlük hizmetleri var.

5 5 1 2020-07-08 Elif Şahin
Elif Şahin
Sosyal medya hizmetlerinin

Sosyal medya hizmetlerinin birçoğunu kullandım, 4 yıldırda düzenli kullanıyorum çok başarılı bir firma.

5 5 1 2020-07-08 Enes Karar
Enes Karar
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek