İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla

Sosyal Medya Hizmetleri Özellikleri

https://www.instatakipci.com/sosyal-medya-hizmetleri
Sosyal Medya Hizmetleri - Uzman, Güvenilir Ajans | Instatakipci 2023-08-08T12:05:16+03:00 2023-08-08T12:05:16+03:00
https://www.instatakipci.com/sosyal-medya-hizmetleri Instatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/structure/instatakipci.svg 324 112
https://www.instatakipci.com/img/uploads/sosyal-medya-hizmetleri.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/neden-sosyal-medya-yonetimi-yapmalisiniz.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/sosyal-medya-hizmetleri-neleri-kapsar.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/sosyal-medya-ajansi.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/sosyal-medya-uzmani.png

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sosyal medya hizmetlerimiz ile Facebook, Twitter, Instagram, TikTok ve Youtube gibi platformlardaki hesaplarınızı geliştirebilirsiniz. Sosyal medya platformlarında hesaplarınızı büyüterek bilinirliliğinizi arttırabilirsiniz. Firmanızın sosyal medyadaki prestijini bizimle yükseltin!

Instatakipci olarak 2013 yılından beri bu sektörde hizmet vermekteyiz. Sizler için sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmet politikasıyla en iyi Sosyal medya hizmetlerini sizlerle buluşturmaktayız.

Sosyal medya uzmanı, sosyal medya platformlarına hakim ilgili platformlarda firmaların hedef kitlelerine yönelik sosyal medya faaliyetlerini yürüten kişiye verilen isimdir.

Instatakipci olarak; Twitter, Facebook, TikTok, Instagram, Youtube, Linkedin, Pinterest, Vimeo, Dailymotion, Spotify, Google Maps, Periscope, VK ve Tumblr platformları ürünleriyle sizlere hizmetler sunmaktayız.

Instatakipci.com tüm ürün ve hizmetleri garantili ve güvenilirdir. Sizlere sağlanan ürün ve hizmetler güvenilir yazılımlar aracılığı ile test edilerek hizmete sunulmaktadır.

Instagram hizmetlerimiz; Takipçi, beğeni, yorum, izlenme, yorum beğeni, IGTV, Profil ziyareti, erişim ve kaydetme işlemlerini kapsamaktadır. Bu alanda geniş ürün yelpazemiz ile Instagram hesabınızı hızla büyüterek, geliştirebilirsiniz.

Instatakipci.com üzerinden satın aldığınız hiçbir ürün ve hizmet için sizden şifre talep edilmemektedir. Güvenilir hizmet ilkesi prensibiyle sizlere yıllardır en kaliteli sosyal medya hizmetlerini sunuyoruz.

Sosyal medya hizmetlerimizi satın almak için istediğiniz platform ve ürünü seçtikten sonra kullanıcı adınızı ve istediğiniz ürün adetini girdikten sonra sepete ekleyerek, satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

TikTok hizmetleri kapsamında sizlere; TikTok beğeni, takipçi, izlenme, yorum, yorum beğeni ve paylaşım hizmetlerini sizlere sunmaktayız.

Sosyal medya pazarlaması, gelişen dijital dünya ile birlikte büyüyen sosyal medya platformları üzerinden firmaların ürün ve hizmetlerini tanıtarak hedef kitlesiyle buluşturma yöntemidir. Sosyal medya pazarlaması gün geçtikçe gelişmekte ve artık birçok platformda ürün satışı özelliği de gelmektedir.

Sosyal medya, insanların sosyal medya mecraları aracılığı ile birbirleriyle iletişim kurdukları ve paylaşım yaptıkları genel platformlara verilen isimdir.

Facebook sayfanızda ürün satışı ve tanıtımı yapıyorsanız ürünlerimizi kullanarak hedef kitlenizi hızla büyütebilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz. Sosyal medyada bizimle büyüyün!

Instatakipci.com Türkiye'nin en güvenilir ve en kaliteli Instagram hizmetlerini sizlere sunmaktadır. Bu hizmetlerimizden faydalanarak Instagram profillerinizi en kısa sürede iyi seviyelere ulaştırabilirsiniz. 

Sosyal medya alanında sağladığımız hizmetlerimiz için ilk önceliğimiz güvenliğiniz. Tüm ürünlerimiz sizlere organik bir etkileşim kazandırmak üzere kurgulanmıştır. Bu sayede hesaplarınızın zarar görmesi mümkün olmayacaktır. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
5 / 5
Toplam: 166 Değerlendirme
Sosyal medya hizmetleri

Sosyal medya hizmetleri denildiği zaman akla ilk siz geliyorunuz. Önceki yıllarda olduğu gibi 2021'de de ilk tercih sizsiniz.

5 5 1 2021-03-11 Kemal Göktaş
Kemal Göktaş
Instagram ve Twitter

Instagram ve Twitter profillerim için hem takipçi hem de beğeni alışverişi yaptım. Her iki hizmet de çok hızlı bir şekilde tamamlandı. Sıkıntı yaşamadım.

5 5 1 2021-03-11 Hasan Gözübüyük
Hasan Gözübüyük
Sosyal medya profilleri

Sosyal medya profilleri için her türlü ihtiyacıma hızlı çözümler sunan Instatakipci.com ekibine teşekkür ediyorum. Verdiğiniz hizmetlerin kalitesinden, fiyatlarınızdan ve destek ekibinizden çok memnunum.

5 5 1 2021-03-11 Emrah Tufan
Emrah Tufan
Güvenilir bir sosyal

Güvenilir bir sosyal medya satış sitesi. Ürün yelpazesi çok geniş yüzlerce ürün bulabilirsiniz.

5 5 1 2021-03-10 Güler Bardakçı
Güler Bardakçı
Sosyal medya hizmetlerinizi

Sosyal medya hizmetlerinizi kullanarak, hesaplarımı büyütüyorum yıllardır. 3 yıl oldu bu zamana kadar hiçbir sorun yaşamadım.

5 5 1 2021-03-10 Berna Kabasoy
Berna Kabasoy
Uzun yıllardır Instatakipci

Uzun yıllardır Instatakipci sitesini kullanıyorum sosyal medya hizmetlerinde cidden markalar.

5 5 1 2021-03-10 Ahsen Sezerli
Ahsen Sezerli
Instagram'da 5 yıldır

Instagram'da 5 yıldır ürünlerini kullanıyorum. Influencer olmamda çok yardımcı oldular şükranlarımı sunuyorum. Müşteri hizmetleri desteğinden Aygül hanıma selamlar...

5 5 1 2020-07-08 Edanur
Edanur
SEO hizmetleri başlamış

SEO hizmetleri başlamış onuda satın aldık, dijital ortağımız oldular. Çok güvenilir bir site teşekkürler.

5 5 1 2020-07-08 Haşim Güney
Haşim Güney
Dijital pazarlama hizmetlerini

Dijital pazarlama hizmetlerini kullanıyoruz. Her zaman hızlı ve güvenilir bir hizmet sunuyorlar.

5 5 1 2020-07-08 Semih Balaç
Semih Balaç
Sosyal medya ajansı

Sosyal medya ajansı olarak her zaman ilk tercihimiz! Bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadık dört dörtlük hizmetleri var.

5 5 1 2020-07-08 Elif Şahin
Elif Şahin
Sosyal medya hizmetlerinin

Sosyal medya hizmetlerinin birçoğunu kullandım, 4 yıldırda düzenli kullanıyorum çok başarılı bir firma.

5 5 1 2020-07-08 Enes Karar
Enes Karar

Blog Yazılarımız

En İyi 7 Instagram Sahte Takipçi Kontrol Araçları
27/02/2024
En İyi 7 Instagram Sahte Takipçi Kontrol Araçları

Instagram platformu dünyada on milyonlarca kişi tarafından sıklıkla kullanılan çok büyük bir sosyal medya uygulaması haline geldi. Insragram platformunun önüne geçilemez büyüme hızı beraberinde farklı sorunların da oluşmasına neden oldu. Mesela Instagramda gördüğümüz sahte takipçiler organik takipçilerin hızla yerini aldı, üstelik Instagram platformu için sahte takipçi özelliği sunan birçok farklı […]

 
YouTube Yorum Geçmişi Görüntüleme Nasıl Yapılır?
27/02/2024
YouTube Yorum Geçmişi Görüntüleme Nasıl Yapılır?

YouTube, dünyada on milyonlarca izleyicinin ve birçok içerik üreticisinin bir arada olduğu çok büyük ve oldukça sık kullanılan bir platformdur. Bu platformda gerçekleşen etkileşimler için yorumlar oldukça önemli bir yer tutar. YouTube yorumları kullanıcıların görüşlerini paylaştığı, içerik üreticileriyle iletişim kurduğu ve topluluklar oluşturduğu önemli bir alanıdır. YouTube yorum geçmişi görüntüleme, […]

 
Instagram Hedef Kitle Nasıl Belirlenir?
20/02/2024
Instagram Hedef Kitle Nasıl Belirlenir?

Instagram bir dijital pazarlamacı için en uygun platformlardan biri. Oldukça yüksek aktif kullanıcı sayısı ve yeni katılan üyeleriyle de Instagram, markalar ve işletmeler için harika bir sosyal medya platformu olmaya devam ediyor. Instagram büyümeye devam ettikçe yeni güncellemeler de beraberinde geliyor. Bu yeni güncellemeleri takip etmek özellikle de işletme hesapları […]

 
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek