Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek
Sosyal Medya Hizmetleri - Sosyal Medya Uzmanı ve Ajansı2020-07-08T18:40:56+03:00
sosyal medya hizmetleri

Sosyal Medyada Güvenilir Hizmetin Tek Adresi!

Sosyal medya hizmetleri sunan instatakipci.com sitemiz, sizlere profesyonel bir şekilde tüm sosyal medya kanallarınızı büyütmek için uygun paketler sunar. Bu paketleri sizlere 6 ay garanti kapsamında aktarmaktadır. Sitemizde yer alan tüm ürünler faturalıdır. Kurumsal firmamız bünyesinde çalışan ekibimiz sayesinde sizlere eşsiz bir deneyim yaşatıyoruz.

sosyal medya ajansı

Neden Instatakipci.com Sitesini Danışmanlık Konusunda Tercih Etmeliyim?

  • Sosyal medya hizmetlerinin hepsini tek bir çatı altından tedarik edebileceksiniz.
  • Faturalı hizmetlerimiz ile kurumsal bir firma güvencesinde olacaksınız.
  • 6 ay garanti verdiğimiz için siparişlerinizde hiçbir sorun yaşamayacaksınız.
  • 7/24 müşteri temsilcisi farkımızla her an ulaşılabilir durumdayız.
  • Hesaplarınızı büyütmek için size özel ürün seçenekleri sunmaktayız.
  • Hız teslimat sistemimiz sayesinde vermiş olduğunuz siparişi hemen işliyoruz.
  • Sosyal medya hizmeti konusunda referans sayımız çok yüksek olduğu için her alanda başarılı olma tecrübesine sahibiz.
  • 3D Secure sistemimiz sayesinde kredi kartı bilgilerinizi güvende tutuyoruz.
  • Hesaplarınızı büyütmek için herhangi bir şifre talep etmiyoruz.

  sosyal medya uzmanı

  Sosyal Medyada Bizimle Büyüyün!

  Türkiye’nin bu alandaki en iyi hizmet veren ve güvenilir Sosyal Medya sitesi olmaktan dolayı gurur duyuyoruz.

  Hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir;

  1. Instagram Hizmetleri
  2. SEO Hizmetleri (Dijital Pazarlama)
  3. TikTok Hizmetleri
  4. Facebook Hizmetleri
  5. Twitter Hizmetleri
  6. YouTube Hizmetleri
  7. Spofiy Hizmetleri
  8. SoundCloud Hizmetleri
  9. Google Haritalar Hizmeti
  10. Pinterest Hizmetleri
  11. Periscope Hizmetleri
  12. LinkedIn Hizmetleri
  13. Twitch Hizmetleri
  14. Tumblr Hizmetleri
  15. VK
  16. Vimeo
  17. Dailymotion

  Ücretsiz denemelerimiz sayesinde alımlarınızı öncesinde deneme imkânı da yakalayabileceksiniz. Sosyal medya hesaplarınızı geliştirmek ve büyütmek için ilk tercihiniz instatakipci.com!

  Sıkça Sorulan Sorular

  Sosyal medya hizmetlerimiz ile Facebook, Twitter, Instagram, TikTok ve Youtube gibi platformlardaki hesaplarınızı geliştirebilirsiniz. Sosyal medya platformlarında hesaplarınızı büyüterek bilinirliliğinizi arttırabilirsiniz. Firmanızın sosyal medyadaki prestijini bizimle yükseltin!

  Instatakipci olarak 2013 yılından beri bu sektörde hizmet vermekteyiz. Sizler için sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmet politikasıyla en iyi Sosyal medya hizmetlerini sizlerle buluşturmaktayız.

  Sosyal medya uzmanı, sosyal medya platformlarına hakim ilgili platformlarda firmaların hedef kitlelerine yönelik sosyal medya faaliyetlerini yürüten kişiye verilen isimdir.

  Instatakipci olarak; Twitter, Facebook, TikTok, Instagram, Youtube, Linkedin, Pinterest, Vimeo, Dailymotion, Spotify, Google Maps, Periscope, VK ve Tumblr platformları ürünleriyle sizlere hizmetler sunmaktayız.

  Instatakipci.com tüm ürün ve hizmetleri garantili ve güvenilirdir. Sizlere sağlanan ürün ve hizmetler güvenilir yazılımlar aracılığı ile test edilerek hizmete sunulmaktadır.

  Instagram hizmetlerimiz; Takipçi, beğeni, yorum, izlenme, yorum beğeni, IGTV, Profil ziyareti, erişim ve kaydetme işlemlerini kapsamaktadır. Bu alanda geniş ürün yelpazemiz ile Instagram hesabınızı hızla büyüterek, geliştirebilirsiniz.

  Instatakipci.com üzerinden satın aldığınız hiçbir ürün ve hizmet için sizden şifre talep edilmemektedir. Güvenilir hizmet ilkesi prensibiyle sizlere yıllardır en kaliteli sosyal medya hizmetlerini sunuyoruz.

  Sosyal medya hizmetlerimizi satın almak için istediğiniz platform ve ürünü seçtikten sonra kullanıcı adınızı ve istediğiniz ürün adetini girdikten sonra sepete ekleyerek, satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  TikTok hizmetleri kapsamında sizlere; TikTok beğeni, takipçi, izlenme, yorum, yorum beğeni ve paylaşım hizmetlerini sizlere sunmaktayız.

  Sosyal medya pazarlaması, gelişen dijital dünya ile birlikte büyüyen sosyal medya platformları üzerinden firmaların ürün ve hizmetlerini tanıtarak hedef kitlesiyle buluşturma yöntemidir. Sosyal medya pazarlaması gün geçtikçe gelişmekte ve artık birçok platformda ürün satışı özelliği de gelmektedir.

  Sosyal medya, insanların sosyal medya mecraları aracılığı ile birbirleriyle iletişim kurdukları ve paylaşım yaptıkları genel platformlara verilen isimdir.

  Facebook sayfanızda ürün satışı ve tanıtımı yapıyorsanız ürünlerimizi kullanarak hedef kitlenizi hızla büyütebilir ve satışlarınızı arttırabilirsiniz. Sosyal medyada bizimle büyüyün!

  5 / 5
  Toplam: 166 Değerlendirme
  Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
  Edanur
  Edanur

  Instagram'da 5 yıldır ürünlerini kullanıyorum. Influencer olmamda çok yardımcı oldular şükranlarımı sunuyorum. Müşteri hizmetleri desteğinden Aygül hanıma selamlar...

  Edanur
  Haşim Güney
  Haşim Güney

  SEO hizmetleri başlamış onuda satın aldık, dijital ortağımız oldular. Çok güvenilir bir site teşekkürler.

  Haşim Güney
  Semih Balaç
  Semih Balaç

  Dijital pazarlama hizmetlerini kullanıyoruz. Her zaman hızlı ve güvenilir bir hizmet sunuyorlar.

  Semih Balaç
  Elif Şahin
  Elif Şahin

  Sosyal medya ajansı olarak her zaman ilk tercihimiz! Bugüne kadar hiçbir sorun yaşamadık dört dörtlük hizmetleri var.

  Elif Şahin
  Enes Karar
  Enes Karar

  Sosyal medya hizmetlerinin birçoğunu kullandım, 4 yıldırda düzenli kullanıyorum çok başarılı bir firma.

  Enes Karar
  Blog Yazılarımız

  Pazar Analizi Nasıl Yapılır ve Pazar Analizi Ne İşe Yarar?

  Pazar Analizi Nasıl Yapılır ve Pazar Analizi Ne İşe Yarar?

  Pazar analizi nasıl yapılır, sorusu ortaya koyulacak bir iş planının en temel sorusudur desek abartmış olmayız. Pazar analizi konusunda hem kendi profesyonelliğinizi hem de piyasanın durumunu finansal anlamda yansıtmanız önemlidir. Yazımızın devamında sizler için pazar analizi nedir sorusuna devamında da nasıl yapıldığına ışık tutacağız.  Pazar Analizi Nedir? Pazar analizi, bir sektörün hem nitel hem de […]

  Noindex Nedir, Ne İşe Yarar? SEO’ya Etkisi Nedir?

  Noindex Nedir, Ne İşe Yarar? SEO’ya Etkisi Nedir?

  Noindex nedir, adından da anlaşılacağı üzere No-index yani Google’da arama yapıldığı taktirde SERP’lerde ulaşılamayan ve dizine dahil edilmeyen sayfaların durumu olarak nitelendirilir. Noindex etiketi kullanılarak istenilen sayfa, içerik kısa bir kod satırılı ile arama sonuçlarından kaldırılabilmektedir. Google’da içeriğinizi arama sonuçlarında noindex’i kullanarak yönetebilme imkânınız vardır. HTML sayfalarına meta etiket ekleyerek ya da içerikleriniz için WordPress […]

  Heat Map (Isı Haritası) Nedir?

  Heat Map (Isı Haritası) Nedir?

  Heat map nedir, yani ısı haritası sayfanızı ziyaret eden kullanıcıların en çok mouse ile nereye tıkladıklarını incelemek için kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntem uyarınca; sitenizde en çok dikkat çeken yerleri, kullanıcı davranışlarını ve potansiyel reklam alanlarını çözümleyebilirsiniz. Kullanıcıların sayfa içerisinde yaptıkları hareketleri doğrudan izlemenizi sağlamaktadır. Böylece kullanıcıların fare ile tıkladıkları alanları, scroll ile sayfa içerisinde […]