https://www.instatakipci.com/takipci
Instagram Takipçi2020-03-12T12:58:45+03:002020-03-12T12:58:45+03:00
https://www.instatakipci.com/takipciInstatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/instatakipci/logo-it.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/instagram-takipci-satin-al1.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/instagram-gercek-takipci.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/instagram-aktif-takipci.png

Sosyal medya, gün geçtikçe önem kazanmaya devam etmektedir. Günümüzde, sosyal medya kişiler ve kurumlar için oldukça belirgin bir yere sahiptir. Geldiğimiz noktada kitlesel iletişim araçlarının geri plana atıldığı aşikârdır. Gerek popülerlik gerek reklam ve gerekse pazarlama ve satış alanlarında en çok tercih edilen Instagram, sosyal medya kategorisinde en üst seviyelere çıkmayı başarmış ve yerini sağlamlaştırmıştır. 

Instagram üzerinde etkileşimin artması özellikle işletme hesapları ve popüler hesapların daha faza gerçek kullanıcıya ulaşmasını hedeflemesi adına büyük bir önem taşımaktadır. Instagram Türk takipçi satın alarak pazar alanınızın genişlemesini sağlayabilirsiniz. Pazar alanınızı genişleterek sosyal medyanın gücünü doğru bir şekilde kullanabilir ve işletmenizi veya kişisel markanızı büyütebilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınız için en güçlü referansı oluşturacak takipçi hizmeti gerçek kullanıcıları da hesabınıza çekecek ve etkileşiminizi arttıracaktır. Instatakipi.com sitesi olarak sosyal medya hizmeti sağlamaktayız. Takipçi ve beğeni hizmetleri ile birlikte sosyal medya hesaplarınıza birçok çeşitte hizmet vermekteyiz

Instagram'ın Sağladığı Yararlar

 1) Influencer marketing

Öncelikle kişi bazında söyleyecek olursak, tanınma ve rağbet görme gibi kısacası popülerlik elde etmek buradan kişisel çıkarlar sağlamak mümkündür. Bu sayede kişiler influencer marketing yapabilirler. Belirli ürünlerin tanıtımını yaparak, o ürünün firmasından kazanç sağlayabilirler. Fakat bir Instagram kullanıcısının bunu yapabilmesi için takipçi sayısının belirli seviyelerde olması gerekmektedir. Takipçi sayınızın artması da Instagram keşfet kısmında çıkmanızı ve takipçi sayınızın daha da artmasını sağlar. Yani Instagram, takipçi sayısını artırdığınız zaman size bir iş kapısı olabilir.

 2) Pazarlama ve satış

Instagram, günden güne pazarlamacıların rüyası diyebileceğimiz bir platform olmaktadır. Pazarlamacıların ürünlerinin veya emeklerinin hitap ettiği kitle önce analiz edilir ve ona göre vizyon ve strateji geliştirilir. Kısacası, kapı kapı dolaşan ve zorla ürün satmaya çalışan pazarlamacıların müşteri, bu sayede ayaklarına gelmektedir. Tabii ki yine burada da takipçi sayısı önem kazanmaktadır. Keşfet alanında gözüken bir pazarlama ve satış içerikli profil mutlaka Instagram takipçi sayısını arttıracak ve satış yapacaktır.

  instagram takipçi satın al

Instagram Takipçisinin Önemi

Bir fotoğraf paylaşma uygulaması olmasına rağmen, Instagram dediğiniz zaman direkt akla takipçi sayısı gelmektedir. Eğer takipçiniz yoksa veya belli bir seviyede değilse dinamik bir Instagram profiliniz yok demektir. Bu sebeple, Instagram'da takipçi kitlesine ulaşabilmek oldukça önem taşımaktadır. İnsanların sizin profilinizi takip etmesi popülerliğinizi, influencer marketing yapacaksanız tanıtım ürünlerinizden elde ettiğiniz gelirlerinizi veya pazarlama alanındaysanız ürününüzün satışını artıracaktır. Bunun için çeşitli yöntemlerden bir tanesi Instagram takipçi satın al yöntemidir.

100
Instagram Yabancı Bot

Yabancı Düşmeyen Bot Takipçiler

Faturalı Hizmet

7/24 Destek Sistemi

Şifrenizi İstemiyoruz

En Uygun Fiyat Garantisi

9,90 ₺
250
Instagram Yabancı Bot

Yabancı Düşmeyen Bot Takipçiler

Faturalı Hizmet

7/24 Destek Sistemi

Şifrenizi İstemiyoruz

En Uygun Fiyat Garantisi

19,90 ₺
500
Instagram Yabancı Bot

Yabancı Düşmeyen Bot Takipçiler

Faturalı Hizmet

7/24 Destek Sistemi

Şifrenizi İstemiyoruz

En Uygun Fiyat Garantisi

34,90 ₺
Daha Fazla
Instagram Yabancı Bot

Yabancı Düşmeyen Bot Takipçiler

Faturalı Hizmet

7/24 Destek Sistemi

Şifrenizi İstemiyoruz

En Uygun Fiyat Garantisi

Instagram'da Takipçi Artırma Yöntemleri

 1) Reklamınızın yapılması

İlk olarak, takipçi sayısını arttırmak için takipçi sayısı yüksek olan veya belirli niteliklerde olan profiller ile anlaşılabilir. Bu anlaşma, sizin profilinizin veya ürün ve emeğinizin tanıtımı karşılığında bir meblağ ödemenizi içerebilir. Paylaşılan profil veya ürün ve emeğiniz rağbet gördüğü takdirde, (yavaş veya hızlı da olabilir) bir takipçi artışı gözükecektir. Gelen bu takipçiler büyük bir ihtimalle gerçek ve kalıcı bir takipçi grubu olacaktır. Bu da sağlam bir takipçi temelinizin olacağını göstermekte ve dinamik profiliniz için yorum ve beğeni sorunlarının olmamasını sağlamaktadır ve çok güvenli bir yöntemdir

 2) Takipçi satın alma

İkinci olarak, takipçi kitlesi elde etmek için takipçi satın al yöntemini kullanabilirsiniz. Bu yöntem çok hızlı olmasının yanı sıra bazı güvenlik problemleri içermektedir. Instagram takipçisi satın aldığınız sitenin de rekabet içerisinde olduğu, bu işi yapan birçok site vardır. Bu sebeple, her sitenin işini iyi yapmasını beklememekte fayda vardır. Bu açıdan, Instagram güvenilir takipçi satın alma piyasası sebebiyle biraz zorlaşmıştır.

instagram gerçek takipçi

Güvenilir takipçi derken, aldığınız takipçi paketinde size sunulan kriterlerin gerçek olup olmadığından bahsetmekteyiz. Örneğin, Instagram Türk takipçi kriteri size birçok takipçi paketinde sunulabilir ama siz ödemesini yaptıktan sonra bunu size sağlamayabilirler. Diğer bir örnek ise takipçi paketinde bu sebeplerden dolayı güven sağlamak adına direkt Instagram gerçek takipçi yazabilirler ve yine aynı şekilde sağlamayabilirler. Bu sebeple, güvenilir bir Instagram takipçi satın alma sitesi olarak, www.instatakipci.com 'u tavsiye edebiliriz.

Instagram takipçi satın almanın faydaları;

  • Instagram'da popüler bir hesap olmanın ilk kuralı yüksek bir takipçi kitlenizin olmasıdır.
  • Takipçi sayınızın artması hesabınıza profesyonel bir görünüm kazandırır.
  • Instagram takipçi sayınızın yükselmesi ile hesabınıza ilgi de hızla artacaktır.
  • Instagram takipçi sayınızın artması ile diğer etkileşimleriniz de  hızla yükselecektir, büyüyen kitleniz sayesinde beğenileriniz, görüntülenmeleriniz ve yorumlarınız da artacaktır.
  • Instagram keşfet de yer almanız için beğenilerinizin yanı sıra diğer etkileşimlerinizin de artması önemlidir. Takipçi artışı ile diğer etkileşimleriniz orantılı olarak artış göstererek keşfet de yer alabilirsiniz.

Instagram'da popüler hesapların arasında yer almanız instatakipci.com ile en kısa sürede gerçekleşecektir. Takipçi sayınızın düşük olması sizleri takip edecek kitleler için olumsuz bir imaj sergileyecektir. 

100
Instagram Türk Gerçek Takipçi

Instagram Türk Gerçek Takipçi

Faturalı Hizmet

7/24 Destek Sistemi

Kurumsal Firma Garantisi

24,90 ₺
250
Instagram Türk Gerçek Takipçi

Instagram Türk Gerçek Takipçi

Faturalı Hizmet

7/24 Destek Sistemi

Kurumsal Firma Garantisi

57,40 ₺
500
Instagram Türk Gerçek Takipçi

Instagram Türk Gerçek Takipçi

Faturalı Hizmet

7/24 Destek Sistemi

Kurumsal Firma Garantisi

99,90 ₺
Daha Fazla
Instagram Türk Gerçek Takipçi

Instagram Türk Gerçek Takipçi

Faturalı Hizmet

7/24 Destek Sistemi

Kurumsal Firma Garantisi

Son olarak kullanılan yöntem Instagram bot takipçi yöntemidir. Bot takipçi kısaca açıklamak gerekirse sanal takipçi demektir. Yani hesaplar bu amaç doğrultusunda açılmışlardır. Dünyanın çeşitli yerlerinde olabilirler. Gerçek gibi görünebilir, yani profil fotoğrafları veya paylaşımları olabilir ama sanal kategorisine girerler. Genelde bu yöntem diğer yöntemlere göre fiyat açısından daha uygun ve bu sebeple daha çok tercih edilmektedir. Instatakipci.com üzerinden hesabınıza tanımlayacağınız bot takipçiler, hesabınızda doğal bir görünüm oluşturacaktır. 

instagram aktif takipçi

Sıkça Sorulan Sorular

Instatakipci.com sitesinden satın aldığınız tüm ürün ve hizmetler güvenilirdir. Satın aldığınız takipçiler hesabınıza ya da sayfanıza asla zarar vermemektedir. Instagram takipçi satışı Instagram kurallarına aykırı bir durum değildir.

Instagram'da daha popüler bir hesap olmak adına yapmanız gereken ilk işlemlerden birisi takipçi sayınızı arttırmaktadır. Takipçi sayınızı size verdiğimiz Instagram Takipçi hizmeti paketleriyle gönül rahatlığıyla arttırabilirsiniz.

Instatakipci.com sistemi üzerinde bulunan hiçbir ürün hesabınıza ya da sayfanıza zarar vermemektedir. Hesabınıza gelen takipçiler instagram algoritması tarafından algılanamayan kaliteli bot takipçilerden oluşmaktadır.

Instagram hesabınızı büyütmenin en hızlı yolu, Instagram takipçi satın almaktır. Instatakipci.com ürünlerini kullanarak hesabınızı hızla büyütebilirsiniz.

Instatakipci.com Instagram ürünleri sayfamızdan takipçi seçeneklerimizden birini seçerek, kullanıcı adınızı ve istediğiniz takipçi sayısını girdikten sonra ödeme işleminizi tamamlayıp siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Satın aldığınız Instagram takipçilerinde 6 ay içinde düşüş yaşamanız durumunda hesabınıza telafiler ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

5 / 5
Toplam: 193 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
Halil İbrahim
Halil İbrahim

takipçi, takipçiyi çekiyor arkadaşlar 10k takipçi satın aldım, 3 hafta içinde organik olarak 8000 adet daha takipçi geldi.

Halil İbrahim
Vural
Vural

Instatakipci müşteri ekibiniz tüm soru işaretlerimi hızla giderdi :) instagram takipçi ürününden 100k satın aldım çok memnunum.

Vural
birgül elitok
birgül elitok

Instagram ürünleriniz fiyat performans açısından çok başarılı, özellikte takipçiler hiçbir sıkıntı olmadı bu zamana kadar.

birgül elitok
emir bozkurt
emir bozkurt

Instagram türk takipçiler çok kaliteli hiç kimse bot olduğunu farketmedi çok teşekkürler.

emir bozkurt
Nida Ak
Nida Ak

Diğer sitelerden aldığım takipçiler her zaman belirli bir süreden sonra yok olurdu, ama sizden aldığım ürün 7 ay geçti 1 tane azalma yok.

Nida Ak
Bekir
Bekir

Instagram takipçilerimde söylediğiniz gibi hiçbir düşme yaşanmadı ne bot hesaplarda ne instagram gerçek takipçilerde.

Bekir
Esengül Çakır
Esengül Çakır

Takipçileri devamlı bu siteden alıyoruz, hiçbir zamanda sıkıntı yaşamadık, hizmet için teşekkürler.

Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek