100
Takipçi
9,90 ₺
250
Takipçi
19,90 ₺
500
Takipçi
34,90 ₺
1000
Takipçi
59,90 ₺
2500
Takipçi
129,00 ₺
5000
Takipçi
229,00 ₺
10000
Takipçi
429,00 ₺
25000
Takipçi
975,00 ₺
50000
Takipçi
1.900,00 ₺
100000
Takipçi
3.700,00 ₺
Fiyat: 0,000,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
51 Toplam: 70 Değerlendirme
Yorum Yap
https://www.instatakipci.com/takipci/yabanci-bot
Instagram Yabancı Bot Takipçi Satın Al2020-04-02T12:50:37+03:002020-04-02T12:50:37+03:00
https://www.instatakipci.com/takipci/yabanci-botInstatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/instatakipci/logo-it.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Instagram-Yabanci-Bot-Takipci-Satin-Al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Instagram-Yabanci-Bot-Takipci-Al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Yabanci-Bot-Takipci-Nasil-Satin-Alinir.png

Bot ve Gerçek Takipçilerin Gücü Nedir?

Takipçi kasmak, fenomen olmak, tanınmak, paylaşımlarının yüzbinlerce belki de milyonlarca takip edilmesini istemek sosyal medya sayesinde ve satın alınan takipçi paketlerinin desteğiyle artık hiç de uzak bir amaç değil. Günümüzde en çok sorulan soruların başında Instagram yabancı gerçek takipçi nasıl alınır gibi takipçi satışı ile ilgili sorular gelmektedir. Ayrıca, Instagram takipçileri satın almak, öğrenmek üzere olduğunuz gibi ucuz ve kolaydır.

Bu işlem sadece ülkemiz sınırlarında değil, dünya çağında yapılan bir eylemdir. Bunun için sonuçlarından pişman olmanıza gerek bile kalmaz. Kısa yoldan takipçi rakamını en üst seviyelere çıkarabilirsiniz. Hem de herkesin bütçesinin düşünüldüğü bir platformda bunlara yaklaşmak çok zor olmayacaktır.

Takipçi alma durumunda sadece kullanıcı adınızı vermeniz yeterli olacaktır. Şifreniz istenmemektedir. Güvenilir bir yöntem olması sayesinde bot takipçi de gerçek takipçi de rahatlıkla alabilirsiniz. Peki, instagram yabancı bot takipçi nasıl alınır?

Instagram Bot Takipçi Nasıl Alınır?

 1. İlk olarak hesabınızın incelenmesi adına kullanıcı adınızı bize vermelisiniz. Size en uygun olan takipçi rakamını belirleyebiliriz.
 2. Bot kullanıcı oldukları için satın aldığınız hiçbir takipçinin takibi bırakma gibi bir durumu olmayacağından emin olabilirsiniz. Bunun için bütçenize de en uygun paketi almaya gayret etmelisiniz. Zaten bot kullanıcı oldukları için paketler de oldukça uygundur.
 3. Kullanıcı adınızı verdikten sonra istediğiniz sayıda bot takipçiyi bize söyleyebilirsiniz.
 4. Ödeme işlemi gerçekleştikten sonra tüm istediğiniz sanal kullanıcılar hesabınıza aktarılmaya başlanacaktır. Ödeme seçenekleri veri tabanının güvenilir sistemi ile koruma altındadır ve paranız güvence ile bize ulaştırılacaktır.
100
Instagram Yabancı Bot Takipçi

Yabancı Bot Hesaplar ile Takipçi Sayınızı Arttırın

Takipçi Sayısının Düşmesi Durumunda Ücretsiz Telafi

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

9,90 ₺
250
Instagram Yabancı Bot Takipçi

Yabancı Bot Hesaplar ile Takipçi Sayınızı Arttırın

Takipçi Sayısının Düşmesi Durumunda Ücretsiz Telafi

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

19,90 ₺
500
Instagram Yabancı Bot Takipçi

Yabancı Bot Hesaplar ile Takipçi Sayınızı Arttırın

Takipçi Sayısının Düşmesi Durumunda Ücretsiz Telafi

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

34,90 ₺
Daha Fazla
Instagram Yabancı Bot Takipçi

Yabancı Bot Hesaplar ile Takipçi Sayınızı Arttırın

Takipçi Sayısının Düşmesi Durumunda Ücretsiz Telafi

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

Instagram Yabancı Bot Takipçi Satın Al Hizmeti Nedir?

Instagram uygulamasının işlevi her geçen gün değişmeye devam ediyor. Günümüzde daha çok ticaret ya da kişilerin bazı özelliklerini farklı kitlelere göstermesi üzerinedir. Böyle olunca rakiplerin önüne geçmek ve ilk sıralara yükselmek bir hayli önemli hale geldi. Instagram dünyasının zorlu rekabet ortamında yükselmek için yoğun çaba gerekiyor. Dikkat çekmek, içeriklerinizin kaliteli bulunması ve sürekliliği korumanız oldukça önemli.

Instagram Yabancı Bot Takipçi Satın Al

Tüm noktalara dikkat etseniz bile, istediğiniz sonuca ulaşamama durumuyla karşı karşıya kalırsınız. Bu gibi durumlarda hesabınızın geleceğini korumak için, belli başlı desteklerden faydalanabilirsiniz. Amacınıza daha kolay yoldan ulaşabilmeniz için Instagram yabancı bot takipçi satın al hizmeti veriyoruz.

Instagram yabancı bot takipçi satın almak işe yarar mı?

 • Instagram ortamında kendi çabalarınızla bir yere gelmek oldukça zor. Takipçi sayınızı belli bir seviyeye getirmek için çok büyük uğraş vermeniz gerekiyor. Tüm uğraşlarınıza rağmen sonuç hüsranla sonuçlanabilir. Bunun için takipçi satın almak oldukça akıllıca bir karardır.
 • Takipçi satın almanız durumunda, çaba göstermeden istediğiniz sayıya ulaşabilirsiniz. Instagram hesabınıza bakan insanlar, bu sayıyı gördüklerinde sizin bu alanda oldukça başarılı olduğunuzu düşünürler. Ve insanların gözünde olumlu bir algı oluşur. Böylece istediğiniz prestije daha kısa yollardan ulaşmış olursunuz.
 • İnsanların gözünde daha iyi bir yere geleceğiniz gibi aynı durum uygulama içinde geçerlidir. Instagram, hesapların kalitesini belirlerken bu hesap içerisindeki etkileşim oranına bakar. Bu oranın fazla olması sonucu onun değerli olduğuna karar verir.
 • Takipçi sayınızın fazla olması, etkileşim düzeyinin yüksek olacağını gösterdiği için bu durum uygulamanın gözünden kaçmaz. Sizin paylaşımlarınızı diğer insanlarında görmesi için keşfet bölümünde çıkmanıza yardımcı olur. Bu bölümde çıkmak oldukça zordur ve böyle bir şansın verilmesi popülerliğe giden büyük bir adımdır. Burada gösterilen paylaşımlar, binlerce ya da milyonlarca kişi tarafından görüntüleme şansı elde edeceğinizi gösterir.
 • Takipçi satın almanın sadece yeni açılan hesaplara uygun olduğu düşünülür. Yeni açılan hesaplar tanınmak için, takipçi satın alarak hesabını büyütmelidir. Bu açıklama doğru fakat yeterli değildir. Yüksek oranda takipçiniz olsa bile bu tür hizmetlerden faydalanmak sizin için de yararlı olacaktır.
 • Takipçi satın alarak daha sağlam temelli, etkileşim oranı yüksek bir hesap oluşturabilirsiniz. Böylece yerinde sayma ya da takipçi azalması gibi bir sorunla karşılaşmadan insanların gözünde hayranlık uyandırmaya devam edebilirsiniz.
 • Çok fazla Türk takipçiniz var. Karma bir görüntü oluşmasını mı istiyorsunuz? Daha doğal bir görüntü oluşturmak için yabancı takipçi satın alarak, bu oranı dengeleyebilirsiniz.

Alacağım takipçiler takibi bırakır mı?

Takipçi satın almanız durumunda, göndereceğimiz takipçiler tamamen yabancı hesaplardan oluşmaktadır. Bu hesaplar gerçek kişi görünümüne sahip olmasına rağmen sanaldır. Ancak dışarıdan bakıldığında gerçek olup olmadığı hiçbir şekilde ayırt edilemez. Bu nedenle takipçim azalır mı gibi bir düşünceniz varsa, bot hesap olması nedeniyle azalma olmayacağını rahatlıkla sizlere söyleyebiliriz. Azalmayacağını garanti ederek, azalma gibi bir sorun olması durumunda gerekli adımları uygulayacağımızı da bilmenizi isteriz. Bu nedenle aklınızdaki bu düşünceyi yok ederek, takipçilerin tadına varabilirsiniz.

Takipçi satın almak hesabıma zarar verir mi?

Takipçi satın almak hassas bir konu. Bu konunun ne kadar önemli ve titiz olduğunu biliyoruz. Bu nedenle takipçi gönderme sürecinin doğal bir görüntü oluşturmasına özen gösteriyoruz. Ne Instagram ne de dışarıdan gören kişiler, yapay bir satın alma süreci olduğunu anlayamamaktadır. Bu da hesabınızın zarar görmesinin önüne geçiyor. Zarar görmenin aksine, artan takipçiler sayesinde herkesin gözünde çok daha prestijli bir konum elde etmiş oluyorsunuz.

Takipçi satın alma süreci nasıl ilerliyor?

Takipçi satın almaya karar verdiyseniz sitemizde bulunan Instagram takipçi satın al bölümüne gelmeniz gerekiyor. Satın alma işlemine ilk olarak hedef kitle seçerek başlamalısınız. Burada Türk gerçek, Türk bot, yabancı bot ya da yabancı gerçek olmak dört hedef kitle bulunmaktadır. Bunlara arasında istediğinizi satın alarak, takipçilerinizi bekleyebilirsiniz. Biz yabancı bot seçeneğini işaretleyerek süreci ilerletiyoruz. Bu bilgileri girdikten sonra, takipçi gönderebilmek adına sizden bazı bilgiler istenecek. Bu süreçte özel bilgiler istemiyoruz, sadece takipçi gönderebilecek derecede bilgiler istenecek.  

 1. Kullanıcı adı kısmına, Instagram hesabınızda kullanmış olduğunuz kullanıcı adını yazın.
 2. Takipçi sayısı alanına, kaç adet takipçi gelmesini istiyorsanız bu sayıyı belirtin.
 3. Bu bilgileri girdikten sonra, bu takipçi sayısı karşılığında ne kadar ücret ödemeniz gerektiği görünecek.
 4. Bu ücreti kabul etmeniz durumunda, takipçilerin tadını çıkarabilirsiniz. Kısa süre içerisinde hesabınıza verdiğiniz sayı kadar takipçi tanımlanır.
 5. Ödemeyi tamamladıktan sonra ekstra bir ücret istemiyoruz. Belirttiğimiz hizmet karşılığında ödemeniz gereken ücretin tamamı önceden yansıtılmaktadır.

Instagram Yabancı Bot Takipçi Al

%100 Güvence

Göndereceğimiz takipçiler bot kullanıcı hesaplardan oluşmaktadır. Hiçbir şekilde eksilme söz konusu olamaz. Eksilme olması ya da herhangi bir sorun oluşması durumunda, koşulsuz tekrarlama imkânı sunuyoruz. Eksilen sayıyı analiz ettikten sonra, aynı şekilde yerine tekrardan koyuyoruz. Gördüğünüz gibi, bizimle irtibat halinde olduğunuzda sizin düşünmenize gerek kalmıyor. Biz sizin yerinize tüm süreci düşünüyoruz.

Koşulsuz destek

Alışverişlerin belki de en sıkıntılı yanı yeterli desteğin müşteriye sunulmamasıdır. İster yüz yüze olsun ister internet üzerinden olsun, karşısında muhatap olmaması alıcının mağdur olmasına neden olur. Bu gibi kötü sonuçların ortaya çıkmaması için, koşulsuz destek ilkesi ile hareket ediyoruz. Her an, her yerde bizimle irtibata geçmeniz yeterli. Sorularınız için yeterli cevaplar verilir ve sorun ortaya çıkması durumunda, kısa sürede çözüme kavuşturulur. Böylece bu süreci darbe almadan başarılı bir şekilde halletmiş olursunuz.

Desteğimiz sadece hizmet aldığınız süreyle sınırlı değil. Hizmetten üst düzeyde faydalanmak için daha kapsamlı destek sunuyoruz. Hizmet almadan önce, aldığınız anda ya da aradan belli bir süre geçtikten sonra bile yanınızdayız. Bize sorunu iletmeniz yeterli. Uzman ekibimiz aracılığıyla sorunlar analiz edilir ve gerekli çözümler kısa sürede bulunur.

Güvenilir alışveriş

Özel bilgilerim çalınır mı, başka kişilerin eline geçer mi düşüncesiyle bir çok kişi alışveriş yapmak istemeyebilir. Böylece almak istedikleri hizmetten mahrum kalırlar. Herkesin gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilmesi için, tüm sorunları düzelttik. Sitemizde yer alan SSL sertifikası sayesinde herhangi bir güvenlik açığı bulunmuyor. Sitemizden yaptığınız satın alma işlemi sırasında özel bilgileriniz hiç kimsenin eline geçmez. Ya da herhangi bir yere kaydolmaz. Böylece bilgilerim çalınır düşüncesini ortadan kaldırmış olursunuz.

Hassas çizgi gizlilik

Takipçi satın almak, hassas bir hizmettir. Sosyal medya platformunda bu tür hizmetlerin başka kişiler tarafından bilinmemesi gerekir. Bilinmesi durumunda hesabınız fayda görmekten çok zarara uğrayabilir. Gizlilik konusunda ortaya çıkan endişeler, insanların takipçi satın almasının önüne geçebilir.  Bu konunun ne kadar özel olduğunu bilerek, size gizlilik konusunda %100 garanti veriyoruz. Bizden takipçi aldığınız ya da bizimle paylaştığınız özel bilgiler iki taraf dışına çıkmaz. Dışarıdan biriyle hiçbir şekilde paylaşılmaz. Böyle bir kaygınız varsa içiniz rahat bir şekilde, takipçilerinizin gelmesini bekleyebilirsiniz.

Yüksek kalite uygun fiyat

Her kalitenin belli bir bedeli vardır. Verdiğimiz hizmetlerde, kaliteyi üst düzeyde tutarak olabilecek fiyat aralığı belirliyoruz. Böylece kaliteden hiçbir şekilde ödün vermeden, bütçenizi aşmayan fiyatlarla takipçilerinize kavuşabiliyorsunuz. Çok ucuz, ucuz takipçi satın al gibi reklamlarla karşılaşmış olabilirsiniz. Bu tür durumlarda kalite özel çizginiz olsun. Hizmetin kalitesi yüksekse, belli bir seviyeye kadar uygun fiyat imkânı sunulur. Bu fiyatın altında olması durumunda, hizmet durumu hakkında bir miktar tereddüt olmasını öneriyoruz.

Instagram dünyasında herkes en iyi olmak istiyor. Bu kadar güçlü rakibin arasından sıyrılarak bir yere gelmek oldukça zor. Takipçi satın alarak, ulaşmak istediğiniz hedefe bir miktar yakınlaşabilirsiniz. Instagram uygulamasının dikkatini bu etkileşim oranı ile çekebilirsiniz. Hedefinize bu kadar yaklaşmışken, nokta atışı yapmak istiyorsanız Instagram türk yorum satın al hizmetine de göz atmanızı öneriyoruz.

Yabancı Bot Takipçi Nasıl Satın Alınır

Sıkça Sorulan Sorular

Instatakipci.com Yabancı Bot Takipçi ürünü hesabınıza hiçbir zarar vermemektedir ve garantili bir üründür. Müşterilerimizden kesinlikle şifre ve özel bilgiler talep etmemekteyiz, gönül rahatlığıyla sitemizde ki tüm ürün ve hizmetleri kullanabilirsiniz.

Instagram keşfete çıkmak hesabınızı üst seviyeye yükseltmek demektir. Keşfete çıkan her profilin etkileşimleri hızla artmakta ve hesabınız organik olarak büyümektedir. Yabancı Bot Takipçi ürünümüzü kullanarak takipçilerinizi arttırabilir ve hesabınızı ilgi çekici kılabilirsiniz.

Instagram'da organik olarak takipçi artışı sağlamak çok uzun süreler almaktadır. Instatakipci.com bot takipçi hizmetimiz ile hesabınızı hiçbir zaman takipten çıkmayan takipçiler ile yükseltebilir ve geliştirebilirsiniz.

Instagram bot takipçiler de silinme ya da azalma riski yoktur. Herhangi bir düşüş yaşanması durumunda 6 ay içinde aldığınız miktarın tamamı telafi olarak yüklenmektedir.

Instagram hesap büyütmenin en hızlı yolu takipçi satın almaktır. Instagram'ın en güvenilir ve hızlı adresi instatakipci.com üzerinden tüm ürünlerimizi güvenle tercih edebilirsiniz.

Instagram'da organik olarak büyümek çok uzun bir süreçtir. Bot takipçileri tercih ederek bununla birlikte organik bir kitleyi de sayfanıza çekerek hesabınızı büyütebilirsiniz.

Instagram Yabancı Bot Takipçi Satın Al
Instatakipci
Instagram üzerinden yabancı bot takipçi satın alma işleminizi güvenilir ve uygun fiyata gerçekleştirmek için instatakipci adresini tıklayın.
56
56
Instagram Yabancı Bot Takipçi Satın Al
0.992020-12-30Stokta Var https://www.instatakipci.com/takipci/yabanci-bot
5 / 5
51 Toplam: 70 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
Eda Sepetçi

Fiyatlar çok iyi bi dünya takipçi alıp neredeyse hiç para vermedim. Hızlı yükleme işlemide çok başarılı.

Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek