Instagram Yabancı Bot Takipçi Satın Al

Ödenecek Ücret: 0,00
Ödenecek Ücret: 0,00

Bot Ve Gerçek Takipçilerin Gücü

instagram yabancı takipçi satın al

Takipçi kasmak, fenomen olmak, tanınmak, paylaşımlarının yüzbinlerce belki de milyonlarca takip edilmesini istemek sosyal medya sayesinde ve satın alınan takipçi paketlerinin desteğiyle artık hiç de uzak bir amaç değil. Günümüzde en çok sorulan soruların başında instagram yabancı gerçek takipçi nasıl alınır gibi takipçi satışı ile ilgili sorular gelmektedir. Ayrıca, Instagram takipçileri satın almak, öğrenmek üzere olduğunuz gibi ucuz ve kolaydır.

Bu işlem sadece ülkemiz sınırlarında değil, dünya çağında yapılan bir eylemdir. Bunun için sonuçlarından pişman olmanıza gerek bile kalmaz. Kısa yoldan takipçi rakamını en üst seviyelere çıkarabilirsiniz. Hem de herkesin bütçesinin düşünüldüğü bir platformda bunlara yaklaşmak çok zor olmayacaktır.

Takipçi alma durumunda sadece kullanıcı adınızı vermeniz yeterli olacaktır. Şifreniz istenmemektedir. Güvenilir bir yöntem olması sayesinde bot takipçi de gerçek takipçi de rahatlıkla alabilirsiniz. Peki, instagram yabancı bot takipçi nasıl alınır?

Adım Adım İlerleyin

  1. İlk olarak hesabınızın incelenmesi adına kullanıcı adınızı bize vermelisiniz. Size en uygun olan takipçi rakamını belirleyebiliriz.
  2. Bot kullanıcı oldukları için satın aldığınız hiçbir takipçinin takibi bırakma gibi bir durumu olmayacağından emin olabilirsiniz. Bunun için bütçenize de en uygun paketi almaya gayret etmelisiniz. Zaten bot kullanıcı oldukları için paketler de oldukça uygundur.
  3. Kullanıcı adınızı verdikten sonra istediğiniz sayıda bot takipçiyi bize söyleyebilirsiniz.
  4. Ödeme işlemi gerçekleştikten 15 dakika kadar sonra tüm istediğiniz sanal kullanıcılar hesabınıza aktarılacaktır. Ödeme seçenekleri veri tabanının güvenilir sistemi ile koruma altındadır ve paranız güvence ile bize ulaştırılacaktır.