İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
Star Icon
1000
Anket Oyu
%37 İNDİRİMLİ
140,00 ₺
87,50 ₺
2500
Anket Oyu
%41 İNDİRİMLİ
350,00 ₺
205,00 ₺
5000
Anket Oyu
%43 İNDİRİMLİ
700,00 ₺
395,00 ₺
10000
Anket Oyu
%45 İNDİRİMLİ
1.400,00 ₺
770,00 ₺
50
Anket Oyu
7,00 ₺
100
Anket Oyu
%14 İNDİRİMLİ
14,00 ₺
12,00 ₺
250
Anket Oyu
%25 İNDİRİMLİ
35,00 ₺
26,25 ₺
500
Anket Oyu
%32 İNDİRİMLİ
70,00 ₺
47,50 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Telegram Anket Oyu Satın Al
5 / 5
5 1 Toplam: 24 Değerlendirme
Yorum Yap

Telegram Anket Oyu Satın Al Özellikleri

 • Neden Telegram Anket Oyu Satın Almalısınız?

  Telegram Anket Oyu satın alarak ilgi çekici anketler düzenlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Bu şekilde, Telegram anketlerinize katılımı artırabilirsiniz.

 • Telegram Anket Oyu Nedir?

  Telegram Anket Oyu, devam eden anketlerinizin katılımını artıran aktif Telegram kullanıcılarından gelen gerçek oylardır. Bu şekilde Telegram'dan daha çok keyif alacaksınız!

 • Hızlı Teslimat

  Siparişiniz anında işleme alınır ve size verilen tahmini teslim süresi içinde tamamlanır.

 • İade Garantisi

  Siparişinizi hizmet sayfasında belirtilen (üç günün altında olmayan) tahmini teslim süresinde teslim edemememiz halinde paranızı iade etme garantisi veriyoruz.

 • Azalma Riski Yok

  Bu hizmetimizde düşüş veya azalma riski yoktur. Aksi takdirde siparişinizden itibaren altı ay boyunca düşüşlerin tekrar sağlanacağını garanti ederiz.

 • 7/24 Canlı Destek

  7 gün 24 saat boyunca canlı destek alanı, Whatsapp ve e-posta üzerinden tüm müşterilerimize aralıksız canlı destek sağlıyoruz.

 • Güvenli Ödeme

  Kolay, hızlı ve SSL güvenlik sertifikasıyla güvenli bir şekilde kredi kartıyla veya banka hesaplarımıza havale ve EFT ile ödeme seçenekleri sunuyoruz.

 • Şifrenizi İstemiyoruz

  Hiçbir zaman hiçbir işlemde hesabınızın şifresini talep etmiyoruz. Güvenliğiniz için şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

 • Bilgilendirme

  Satın alımlarınız sonrasında sipariş etkileşimlerinizin doğru takip edilebilmesi için, aynı ürünleri eş zamanlı olarak farklı sitelerden almamanız gerekir.

 • Sıkça Sorulan Sorular

  Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Evet, Telegram anket oyu satın almak tamamen güvenlidir. InstaTakipçi ekibi olarak aktif ve gerçek kullanıcılar sağlayarak hesabınızın tamamen güvenli bir hizmet ile etkileşime ulaşmasını sağlıyoruz. 

  InstaTakipçi platformu olarak hiçbir ürünümüzde şifrenizi ya da kişisel bilgilerinizi sormuyoruz. Kimseyle de paylaşmamanızı öneriyoruz.

  Hayır, Telegram anket oyu satın almanın profilinize herhangi bir zararı olmaz. Aslında, anketinize daha fazla gerçek oy geldikçe profilinizin etkileşimi artar ve organik etkileşimi destekler. 

  Anket oylarınız genellikle satın aldıktan sonraki birkaç saniye içinde artmaya başlar. 

  Hayır, anket oyları için belirli bir limit yoktur. İhtiyacınıza bağlı olarak istediğiniz kadar oyu satın alabilirsiniz.

  Evet, anket oyları anket sonuçlarını etkiler. Satın alınan oylar, genel oylama sonucunu etkiler ve daha geniş bir görüş yelpazesini temsil eder. 

  Hayır, Telegram anket oylarını satın almanın herhangi bir yasal sonucu yoktur.

  Telegram anket oylarını satın alırken sadece anket bağlantınızı paylaşmanız yeterlidir. 

  Satın aldığınız Telegram anket oyları kalıcıdır. Düşme ihtimaline karşı tüm ürünlerimiz 6 ay garantilidir.

  Evet, InstaTakipçi Telegram anket oyları gerçek ve aktif kullanıcılardan gelir. 

  7/24 InstaTakipçi canlı destek hattımıza dilediğiniz zaman erişebilirsiniz. 

  Satın aldığınız anket oyları kalıcıdır ve azalmaz.

  Deneyiminiz hakkında yorum yapın

  Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
  Yorum Yap
  Telegram Anket Oyu Satın Al - Gerçek, Garantili ve Faturalı
  Instatakipci
  Telegram Anket Oyu Satın Al hizmeti ile Telegram anketlerinize hareket, etkileşim katacak gerçek ve aktif kullanıcılardan anket oyları alabilirsiniz.
  4992
  4992
  Telegram Anket Oyu Satın Al - Gerçek, Garantili ve Faturalı
  7.00 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/telegram-anket-oyu-satin-al
  5 / 5
  5 1 Toplam: 24 Değerlendirme
  Satın alınan Telegram

  Satın alınan Telegram anket oylarının gerçek kullanıcılardan geldiğini görmek beni çok mutlu etti. Bu sayede profilim daha aktif ve popüler hale geldi.

  5 5 1 2023-06-23 Leyla
  Leyla
  Telegram Anket Oyu

  Telegram Anket Oyu Satın Al hizmeti, anketlerimin daha geniş bir görüş yelpazesini temsil etmesini sağladı. Bu sayede anketlerim çok daha kapsamlı ve etkili hale geldi.

  5 5 1 2023-06-23 Efe
  Efe
  InstaTakipçi üzerinden Telegram

  InstaTakipçi üzerinden Telegram anket oyu satın almayı denedim ve hizmetten çok memnun kaldım. Anketlerim artık daha fazla kişiye ulaşıyor ve etkileşimim arttı.

  5 5 1 2023-06-23 Nil
  Nil
  Önceden anketlerimi geniş

  Önceden anketlerimi geniş kitlelere ulaştırmakta zorlanıyordum. Ancak Telegram Anket Oyu Satın Al hizmeti sayesinde bu sorunu çözdüm. Kesinlikle tavsiye ederim.

  5 5 1 2023-06-23 Kerem
  Kerem
  Telegram Anket Oyu

  Telegram Anket Oyu Satın Al hizmetini ilk kez denedim ve sonuçlarından çok memnunum. İhtiyacım olan tüm oyları hızlı ve kolay bir şekilde aldım.

  5 5 1 2023-06-23 Ayşe
  Ayşe
  Anketlerim genellikle yetersiz

  Anketlerim genellikle yetersiz katılım nedeniyle etkisiz oluyordu. Ancak Telegram anket oyu satın alma hizmeti sayesinde bu sorunu çözdüm. Şimdi anketlerim daha geniş bir kitle tarafından görülüyor ve değerlendiriliyor.

  5 5 1 2023-06-23 Yusuf
  Yusuf
  Telegram anket oyu

  Telegram anket oyu satın aldıktan sonra anketlerime olan ilginin arttığını fark ettim. Çok memnun kaldım, tekrar kullanmayı düşünüyorum.

  5 5 1 2023-06-23 Beril
  Beril
  Telegram anket oyu

  Telegram anket oyu satın almak, anketlerimi daha etkili hale getirdi. Artık anketlerime daha geniş kitleler katılıyor.

  5 5 1 2023-06-23 Zeynep
  Zeynep
  Hizmetin kalitesi ve

  Hizmetin kalitesi ve hızından oldukça memnun kaldım. Anket oylarımı hızla artırdı ve anketimin sonucunu etkiledi.

  5 5 1 2023-06-23 Osman
  Osman
  Telegram anket oyu

  Telegram anket oyu satın almanın ne kadar kolay olduğuna şaşırdım. Sadece birkaç tıklama ile anket oylarımı artırdım.

  5 5 1 2023-06-23 Elif
  Elif
  Telegram anket oyu

  Telegram anket oyu satın almanın profilime bu kadar fayda sağlayacağını hiç düşünmemiştim. Şimdi anketlerim daha geniş bir görüş yelpazesini temsil ediyor.

  5 5 1 2023-06-23 Ahmet
  Ahmet
  Telegram Anket Oyu

  Telegram Anket Oyu Satın Al hizmetini kullandım ve sonuçlardan oldukça memnun kaldım. Oylarım hızla arttı ve anketim daha geniş bir kitleye ulaştı.

  5 5 1 2023-06-23 Merve
  Merve

  Blog Yazılarımız

  Telegram’da Durum Paylaşma Özelliği Var Mı?
  14/02/2022
  Telegram’da Durum Paylaşma Özelliği Var Mı?

  Pek çok insanın Telegram kullanmaya başladıktan sonra uygulama içerisindeki beklentileri de farklılık göstermektedir. Telegram’ın sticker özelliği ve grup konuşmaları oluşturma özelliği gibi diğer mesajlaşma uygulamalarından daha önce başlattığı özellikleri bulunmaktadır. Fakat kullanıcılar son zamanlarda trend halini alan özellikleri de Telegram’da kullanmak istemektedir. Kullanıcıların yeni merakı “Telegram durum paylaşma özelliği var […]

   
  Telegram Güvenli mi?
  14/02/2022
  Telegram Güvenli mi?

  Son zamanlarda anlık mesajlaşma uygulaması Telegram, WhatsApp’ın büyük rakibi olarak ön plana çıktı ve pek çok yeni kullanıcıya ulaştı. Bunun en büyük nedenlerinden biri de WhatsApp’ın değişen güvenlik prosedürleri. Yani Telegram’ın bir anlamda “güvenli” olduğu gerekçesiyle tercih edildiğini söyleyebiliriz. Peki gerçekten öyle mi? Sanıldığı gibi Telegram güvenli mi? Telegram’ı WhatsApp’tan […]

   
  Telegram Web Uygulaması Kimin? & Nasıl Kullanılır? Hangi Ülkenin?
  11/02/2022
  Telegram Web Uygulaması Kimin? & Nasıl Kullanılır? Hangi Ülkenin?

  Telegram, popüler mesajlaşma uygulamaları opsiyonları arasında en çok tercih edilenlerdendir. Güvenli bir veri tabanıyla sunduğu mesajlaşma ve dosya paylaşımı sayesinde çoğu kullanıcıyı kendine çekmeyi başarmıştır. Günden güne artan kullanıcı sayısıyla Telegram, azımsanamayacak bir kitleye sahiptir. Peki bilinen mesajlaşma uygulamaların rakip olan ve kitlesini günden güne büyüten Telegram uygulaması kimin? “Telegram […]

   
  Canlı Destek
  Canlı Destek
  Çevrimiçi
  Canlı Destek