İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
Star Icon
5000
Görüntüleme
%78 İNDİRİMLİ
62,50 ₺
13,50 ₺
10000
Görüntüleme
%82 İNDİRİMLİ
125,00 ₺
22,00 ₺
25000
Görüntüleme
%84 İNDİRİMLİ
312,50 ₺
47,50 ₺
50000
Görüntüleme
%86 İNDİRİMLİ
625,00 ₺
85,00 ₺
100000
Görüntüleme
%87 İNDİRİMLİ
1.250,00 ₺
160,00 ₺
100
Görüntüleme
1,25 ₺
250
Görüntüleme
%21 İNDİRİMLİ
3,13 ₺
2,45 ₺
500
Görüntüleme
%48 İNDİRİMLİ
6,25 ₺
3,25 ₺
1000
Görüntüleme
%64 İNDİRİMLİ
12,50 ₺
4,50 ₺
2500
Görüntüleme
%72 İNDİRİMLİ
31,25 ₺
8,50 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Telegram Post Görüntülenme & İzlenme Satın Al
4.5 / 5
5 1 Toplam: 72 Değerlendirme
Yorum Yap

Telegram Post Görüntülenme & İzlenme Satın Al Özellikleri

telegram post görüntülenme nedir

Telegram Post Görüntülenme Nedir?

Telegram uygulaması son zamanların en sık tercih edilen haberleşme ve sosyal medya uygulamalarından birisidir. Özellikle çeşitli grupların olması daha fazla paylaşım yapmanızı ve etkileşiminizi arttırmanızı sağlamaktadır. Bu gruplar içerisinde diğer kullanıcılar ile gönderilerinizi kolay bir şekilde paylaşabilirsiniz. Peki gönderilerinizin daha fazla etkileşim almasını ve daha popüler görünmesini nasıl sağlarsınız? Telegram post görüntülenme paketi sayesinde sağlayabilirsiniz.  Telegram gönderi görüntülenme, uygulama içerisinde paylaştığınız gönderilerin istediğiniz ölçüde görüntülenme almasını sağlamaktadır. Ayrıca Telegram post görüntülenme sayesinde, paylaştığınız içerikler daha popüler ve daha prestijli görünür.

Telegram Son Post Görüntülenme ile Telegram Tek Post Görüntülenme Arasındaki Farklar Nelerdir?

Telegram Son Post Görüntülenme hizmeti, Telegram’da en son paylaştığınız gönderinin dilediğiniz görüntülenme sayısına ulaşmasını sağlayan bir InstaTakipçi hizmetidir. Telegram Tek Post Görüntülenme ise paylaşmış olduğunuz herhangi bir Telegram gönderisine istediğiniz miktarda görüntülenme satın alabileceğiniz bir hizmettir. Bu servisler ile “Herkese Açık” durumda olan kanalınızda en güncel gönderinizin ya da daha önce paylaşmış olduğunuz herhangi bir gönderinin daha fazla görüntülenmeye saniyeler içerisinde ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Eğer gönderilerinizin popüler olmasını istiyorsanız etkileşime hızlı bir şekilde ulaşmanız gerekir. Telegram Son Post Görüntüleme ve Telegram Tek Post Görüntüleme servisleriyle gönderilerinizin daha çok ilgi görmesini ve doğal etkileşime daha hızlı ulaşmasını sağlayabilirsiniz. 

telegram post görüntülenme satın al

Neden Telegram Post Görüntülenme Satın Almalıyım?

Sosyal medya uygulamaları içerisinde kendinizi daha fazla insana tanıtmak istiyorsanız, her zaman daha popüler bir görünümde olmalısınız. Telegram post görüntülenme sayesinde bu popüler görünümü sağlayabilirsiniz. Çünkü paylaştığınız gönderilere düzenli olarak Aktif ve gerçek kullanıcılardan oluşan görüntülenme sağlayabilirsiniz. Periyodik olarak satın aldığınız post görüntülenme hizmeti sizi istediğiniz seviyeye taşıyabilir. Telegram post görüntülenme hizmeti istediğiniz türde içeriğe satın alabileceğiniz bir hizmettir. Ayrıca size sağladığımız Telegram izlenme hizmeti ucuz ve her cebe uygun fiyattadır.

telegram post görüntülenme

Telegram Gönderi Görüntülenme Avantajları Nelerdir?

Telegram web uygulaması içerisinde paylaştığınız gönderilerin izlenmesi için en avantajlı paketimiz bu paketimizdir. Telegram görüntülenme satın al paketimiz ile gönderileriniz dilediğiniz ölçüde görüntülenme alabilir. Bu paketimiz sayesinde Telegram grupları içerisinde paylaştığınız gönderiler ve yazdığınız yorumlar daha fazla izlenir ve daha fazla etkileşim alır. Telegram izlenme satın al paketimizin avantajları başlıca şunlardır;

  • Postlarınız daha fazla izlenme alır
  • Etkileşim ve erişim oranlarınız artar
  • Bilinirliğiniz artar
  • Daha popüler ve prestijli bir görünüm elde edersiniz

Ayrıca Telegram Anket Oyu Satın Al hizmeti ile anketlerinizi de daha popüler hale getirebilirsiniz!

telegram post görüntülenme öncesi ve sonrası

Telegram Post Görüntülenme Paketi Nasıl Satın Alınır?

  1. Öncelikle bir Telegram kanalına sahip olmanız gerekiyor. Bu kanlınızın paket satın alabilmeniz için mutlaka diğer kullanıcılara açık yani “public” olması gerekir.
  2. Bu işlemlerinizden sonra sayfamız üzerindeki ilgili kutucuğa kanal linkinizi girmelisiniz
  3. Kanal linkinizi yapıştırdıktan sonra ilgili kutucuklara kaç postunuz için görüntülenme sağlayacağınızı ve kaç adet görüntülenme istediğinizi yazmalısınız.
  4. Ardından sepetinizin doğru olduğundan emin olmak için kontrollerinizi mutlaka yapmalısınız.
  5. En son adımınızda ise “Ödeme” tuşuna basın. Siparişinizi en güvenilir ödeme yöntemleri ile kolay bir şekilde tamamlayın.

Telegram uygulaması içerisinde daha geniş bir kitleye sahip olmak isterseniz Telegram grup üyesi satın al hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Telegram gönderi görüntüleme hizmeti, uygulama içerisindeki gönderileriniz istediğiniz ölçüde görüntülenmesini sağlayan bir hizmettir.

Telegram gönderi izlenme paketimiz tamamen gerçek ve aktif kullanıcılardan oluştuğu için hesabınıza zarar vermez. Instatakipci.com olarak her zaman hesabınızın güvenini ön planda tutmaktayız. Ayrıca tüm ürünlerimizi şifresiz bir şekilde satın alabilirsiniz.

Telegram gönderi görüntüleme sayesinde; içerikleriniz istediğiniz sayıda görüntülenir ve etkileşiminiz yükselir.

Sizlere sağladığınız post görüntülenme hizmetimiz aktif ve gerçek kullanıcılardan oluştuğu için, diğer kullanıcılar bunu fark etmeyecektir.

Instatakipci.com sitesi olarak tüm ürünlerimizde şifresiz işlem yapma özgürlüğünü sunuyoruz.

Telegram gönderi görüntülenme ürünümüzde kaliteli ve organik gönderim yapıldığı için herhangi bir azalma yaşanmamaktadır.

Telegram post görüntülenme hizmeti sayesinde daha popüler ve bilinirliği yüksek bir profil oluşturursunuz. Bu sayede reklam alabilir ve gelir kazanma ihtimalinizi arttırırsınız.

Instatakipci.com sitesi üzerinden yapacağınız tüm alışverişleriniz güvenli ödeme yöntemleri ile yapılmaktadır.

Telegram gönderi görüntülenme satın alarak, paylaştığınız gönderilerin izlenme sayılarını arttırabilirsiniz. Bu sayede daha bilinir olursunuz ve reklam alma şansınız olur.

Telegram post görüntülenme hizmeti sayesinde popüler olmanız mümkündür. Çünkü yazdığınız yorumlar ve paylaştığınız gönderilerin izlenme sayılarını arttırabilirsiniz.

Telegram post görüntüleme satın almak için; ilgili kutucuğa kanal linkinizi girin, kaç adet görüntülenme istediğinizi girin ve kaç içeriğiniz için görüntülenme istediğinizi girin. Son adımınızda da kontrollerinizi yapıp “Ödeme” butonuna tıklayın.

Telegram post görüntülenme hizmeti güvenli yazılımlar ile oluşturulmuş bir hizmetimizdir. Bu sebeple hesabınız güven altındadır.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Telegram Post Görüntülenme & İzlenme Satın Al | Instatakipci
Instatakipci
Telegram post görüntülenme satın al ile hesabınızın daha popüler olmasını sağlayın. Kaliteli ve garantili Telegram izlenme hizmeti.
4348
4348
Telegram Post Görüntülenme & İzlenme Satın Al | Instatakipci
1.25 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/telegram-goruntulenme-izlenme-satin-al
4.5 / 5
5 1 Toplam: 72 Değerlendirme
Telegramda mesajlarınızın, video

Telegramda mesajlarınızın, video içeriklerinizin daha fazla izlenmesini istiyorsanız bu hizmet tam size göre. Denedim, çok başarılı iş olmuş. Ellerinize sağlık.

5 5 1 2022-02-10 Ali Demirci
Ali Demirci
Telegram post görüntülenme

Telegram post görüntülenme hizmetinde başka bir site de daha görmüştüm. Fakat Instatakipci’de daha ucuz olduğu için tercihim bu siteden yana oldu. Ayrıca çok kaliteli olduğunu da öğrenmiş oldum.

5 5 1 2022-02-10 Kerem Ulubaba
Kerem Ulubaba
Arkadaşlar baya güzel

Arkadaşlar baya güzel hizmet olmuş. Denemenizi tavsiye ediyorum. İçeriklerinizin görüntülenmelerini arttırabiliyorsunuz. Gayet özel bir hizmet.

5 5 1 2022-02-10 Mehmet Seren
Mehmet Seren
İlk zamanlar Telegram

İlk zamanlar Telegram uygulamasını sevmiyordum. Ancak köpeğim vefat edince hayvanları koruma grubu oluşturdum. Paylaştığım içeriklere Instatakipci.com adresi üzerinden hizmetler satın alıyorum. Çok güvenilir bir site. Ayrıca görüşebileceğiniz düzgün bir müşteri hizmetleri var.

5 5 1 2022-02-10 Dilara Yıldız
Dilara Yıldız
Telegramda bir müzik

Telegramda bir müzik grubum var. Müzik paylaşımları yapıyorum. Ayrıca müzisyen tanışma platformu olarak da kullanılıyor. İçeriklerimin izlenmesini bu hizmet sayesinde arttırdım. Çok sağolun..

5 5 1 2022-02-10 Ceren Özdemir
Ceren Özdemir
NFT için özel

NFT için özel bir Telegram grubu açtım. Ciddi bir kitlem var. İçeriklerimin görüntülenme alması için Telegram gönderi görüntülenme hizmetini kullandım. Oldukça faydalı bir hizmet olduğunu söyleyebilirim. Teşekkürler Instatakipci..

5 5 1 2022-02-10 Yılmaz Kalır
Yılmaz Kalır
Normal şartlar da

Normal şartlar da takipçi veya izlenme satan çoğu site bana güvenilir gelmiyor. Ancak Instatakipci.com müşteri hizmetlerinden tutunda hizmet altyapısına kadar her şeyiyle en güvenilir adres arkadaşlar. Yaptığınız tüm alışverişlerin bir güvencesi var.

5 5 1 2022-02-10 Erdinç Çınar
Erdinç Çınar
Arkadaşlar eğer Telegram

Arkadaşlar eğer Telegram içeriklerinizin görüntülenmesini arttırmak gibi bir amacınız varsa bu hizmeti kesinlikle tavsiye ediyorum. Kullanın ve kaliteyi görün.

5 5 1 2022-02-10 Cem Görgülü
Cem Görgülü
Arkadaşlar Telegram gönderi

Arkadaşlar Telegram gönderi görüntülenme hizmetini denedim. Sıkıntısız çalışıyor. Gönderim hızı gayet başarılı ve hiçbir şekilde düşüş yaşanmıyor. Teşekkürler Instatakipci.

5 5 1 2022-02-10 Sevda Kilimci
Sevda Kilimci
Sıklıkla Telegram uygulamasında

Sıklıkla Telegram uygulamasında gönderi paylaşıyordum. Tam böyle bir hizmete ihtiyacım vardı. Çok sağolun.

5 5 1 2022-02-10 Mustafa Karakoç
Mustafa Karakoç
Telegramı ilk başlarda

Telegramı ilk başlarda film gruplarında takılmak için kullanıyordum. Şimdi ise ciddi gelir elde edebildiğim bir grubum var. Telegram post görüntülenme hizmetinizi kullandım. Ürünleriniz için teşekkürler.

5 5 1 2022-02-10 Beril Topçu
Beril Topçu
Sizin Grup üyesi

Sizin Grup üyesi ürününüzü de kullanmıştım, çok güzel üründü. Bu ürününüzde çok iyi olmuş. Ellerinize sağlık.

5 5 1 2022-02-10 Mehmet Kemal Ermiş
Mehmet Kemal Ermiş
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek