İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
50
Tepki
4,50 ₺
100
Tepki
%23 İNDİRİMLİ
9,00 ₺
6,90 ₺
250
Tepki
%38 İNDİRİMLİ
22,50 ₺
13,75 ₺
500
Tepki
%50 İNDİRİMLİ
45,00 ₺
22,50 ₺
1000
Tepki
%58 İNDİRİMLİ
90,00 ₺
37,50 ₺
2500
Tepki
%63 İNDİRİMLİ
225,00 ₺
82,50 ₺
5000
Tepki
%65 İNDİRİMLİ
450,00 ₺
157,50 ₺
10000
Tepki
%66 İNDİRİMLİ
900,00 ₺
305,00 ₺
25000
Tepki
%66 İNDİRİMLİ
2.250,00 ₺
757,50 ₺
50000
Tepki
%66 İNDİRİMLİ
4.500,00 ₺
1.505,00 ₺
100000
Tepki
%66 İNDİRİMLİ
9.000,00 ₺
2.990,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Telegram Tepki Emoji Satın Al
5 / 5
5 1 Toplam: 67 Değerlendirme
Yorum Yap

Telegram Tepki Emoji Satın Al Özellikleri

telegram tepki nedir

Telegram Tepki Emoji Nedir?

Telegram her ne kadar kişisel mesajlaşma uygulaması olarak kullanılsa da özellikle çeşitli grupları ile meşhurdur. Birçok kullanıcı kendisine uygun çeşitli konularda Telegram grubu bulup yeni arkadaşlıklar edinmeyi ve fikir paylaşmayı oldukça seviyor. Bu gruplarda tahmin edebileceğiniz üzere mesaj yoğunluğu çok oluyor. Telegram da bu duruma yardımcı olabilmek için harika bir özellik sunuyor; Telegram tepkiler ve emojiler

Olumlu/olumsuz Telegram tepkiler ve emojiler sayesinde kullanıcılar tek emoji ile bir mesaja karşı duygularını ifade edebiliyor. Bu emojiler her kullanıcının göndermesiyle birikiyor ve kim ne tepki göstermiş bakılabiliyor. Böylece mesaj trafiği düzene girmiş oluyor ve mesajlara atılan emojilere göre iletişim kurulabiliyor. 

Video Thumbnail

telegram tepki satın al servisi nedir

Telegram Tepki Emoji Satın Al Servisi Nedir?

Özellikle mesajlaşma uygulamalarıyla ilgili güvenlik problemi konusu gündeme geldiğinden beri Telegram uygulamasının popülerliği arttı. Farklı ilgi alanlarına hizmet eden eğlenceli ve eğitici sohbet gruplarıyla meşhur olan Telegram üzerinde mesajlara olumlu/olumsuz tepkiler ve emojiler bırakmak mümkün. Eğer kalabalık gruplarda mesajınızın yeteri kadar tepki ve emoji almaması konusunda bir çözüm arıyorsanız InstaTakipçi olarak yanınızdayız! 

Telegram Tepki Satın Al servisi sayesinde mesajlarınızda hızla artan gerçek tepkiler sayesinde dikkat çekerek popülerliliğinizi kolayca artırabileceksiniz. Gülen yüz, ağlayan surat, şaşırma, alev, kalp emojisi, yıldız gözlü sırıtan emoji, parti emojisi, dışkı emojisi gibi emojilerden istediğiniz duyguyu ifade edeni seçerek kalite garantili gerçek Telegram Tepki Emoji Satın Al servisimizden yararlanarak etkileşimlerinizi üst seviyeye çıkarabilirsiniz. 

Telegram grup sohbetlerindeki mesajlarınıza satın alabileceğiniz Telegram'da en sık kullanılan emoji anlamları olumlu ve olumsuz tepkiler ve emojiler olarak şu şekildedir;

Olumlu Tepkiler

 • Başparmak havaya 👍emojisini onaylama ya da beğenme anlamında kullanabilirsiniz.
 • Kalp ❤ emojisini yoğun beğeni belirtmek amacıyla kullanabilirsiniz.
 • Alev🔥emojisini bir mesajı aşırı iyi bulduğunuzu ya da heyecanlandığınızı ifade etmek için kullanabilirsiniz.
 • Parti 🎉 emojisi özellikle parti etkinlikleri için kullanmanın yanı sıra çok sevindiğinizi ifade etmek için de kullanabilirsiniz.
 • Yıldızlı gözler 🤩emojisi oldukça etkileyici bulduğunuz mesajlar için harika olacaktır.
 • Gülen gözlerle sırıtan yüz 😁emojisi sizi mutlu eden ve güldüren mesajlar için harikadır!

Olumsuz Tepkiler

 • Baş parmak aşağı 👎emojisini reddetme ve beğenmeme anlamları için kullanabilirsiniz.
 • Korku içinde çığlık atan yüz 😱emojisini şok olduğunuz mesajlar için kullanabilirsiniz.
 • Üzgün, ağlayan surat 😢üzüldüğünüz mesajlar için kullanılabilir.
 • Dışkı 💩 emojisini hoşunuza gitmeyen durumlardan bahsedilen mesajlar için kullanabilirsiniz.
 • Kusma yüzü 🤮emojisi ise midenizi bulandıran, hoşunuza gitmeyen mesajlar için kendinizi ifade etme yöntemi olacaktır.
neden telegram tepki satın almalısınız

Neden Telegram Tepki Emoji Satın Almalısınız?

Telegram platformuna yeni katılmış olup olmamanız fark etmeksizin bu platformda daha popüler olmaya karar vermiş olabilirsiniz. Bunun amacı daha fazla insanla tanışmak ve iletişime geçmek ya da reklam yapmak olabilir. Amacınız ne olursa olsun Telegram gruplarında isminizi duyurmanın en iyi yolu sohbet içerisinde alacağınız yüksek sayılı emoji tepkiler olacaktır. Bildiğiniz üzere sosyal medya platformlarında yüksek beğeni sayıları almak oldukça önemlidir. Bu durum Telegram’da sahip olacağınız tepkiler ile aynıdır.

Fazla etkileşim almış mesajlar daha fazla dikkat çeker ve kullanıcılar bu mesajlara daha rahat bir şekilde tepki ekleyebilir. Bir mesajın neden çok fazla tepki emoji aldığını öğrenmek isteyerek o mesaja ve mesajı atmış olan kullanıcıya daha fazla ilgi gösterilebilir. Bu yüzden ucuz ve kaliteli Telegram Tepki Satın Al hizmetinden yararlanarak dilediğiniz etkileşim ve popülariteye ulaşmak oldukça kolay ve hızlı olacaktır. Popülaritenizi ikiye katlamak için Telegram Grup Üyesi Takipçi Satın Al hizmetimizden de yaralanabilirsiniz!

PDF indir

telegram tepki satın almanın avantajları nelerdir

Telegram Tepki Emoji Satın Almanın Avantajları Nelerdir?

Sosyal medya ve mesajlaşma platformlarında kullanıcıların ilk amacı fazla etkileşim alarak kendilerini göstermek ve popülaritelerini artırmaktır. Telegram’da da bu durum oldukça benzer olup etkileşimi artırmak için fazla emoji tepkileri elde edebilmek oldukça önemlidir. Fakat elbette ki ucuz Telegram Olumlu/Olumsuz Tepki Satın Al hizmetinin sizlere sağlayacağı tek avantaj yüksek etkileşim değildir. İşte faturalı Telegram Tepki Satın Al servisinin avantajlarından sadece bazıları;

 • Organik etkileşimi artırır.
 • Hesabınız daha güvenilir görünür.
 • Gruptaki hareketliliği artırır.
 • Daha fazla tepki almanız gereken yarışmalarda kolaylıkla öne çıkmanızı sağlar.
 • Yapılan anketlerde istediğiniz mesajın tepki sayısını artırır.
 • Daha fazla insanla iletişime geçebilirsiniz.
 • Reklam amaçlı yazmış olduğunuz mesajı ön plana çıkarır.

Ayrıca Telegram Anket Oyu Satın Al hizmetini kullanarak anketlerinizi de popüler hale getirebilirsiniz!

Telegram tepkiler

telegram tepki nasıl satın alınır

Telegram Tepki Nasıl Satın Alınır?

Eğer siz de Telegram üzerinde daha fazla tepki ve emojiye sahip olmak istiyorsanız, bu dileğinizi InstaTakipçi platformu olarak gerçekleştirmeye hazırız. Mesajlarınızın daha fazla emoji tepkilerine sahip olması için yapmanız gereken tek şey güvenli ve hızlı satın alma adımlarını takip etmeniz.

 1. Olumlu/olumsuz tepki eklemek istediğiniz bir mesajı Telegram kanalından seçin.
 2. Mesajın linkini üzerine uzun basarak kopyalayın.
 3. Mesaj linkini sitemizde bulunan verilen kutucuğa yapıştırın.
 4. İstediğiniz olumlu/olumsuz emoji tepkisini ve adetini seçin. 
 5. Ödeme adımlarını tamamlayın.
 6. Telegram emoji tepkileri kısa süre içerisinde mesaja yansıyacaktır. 

Garantili Telegram olumlu/olumsuz tepki satın alma işlemi tamamiyle güvenilirdir. InstaTakipçi platformu olarak hiçbir hesap bilginiz istenmez ve ödeme bilgileriniz InstaTakipçi ekibi dahil kimseyle paylaşılmaz. Tüm sorularınız için InstaTakipçi canlı destek hattına 7/24 ulaşabilirsiniz.
 

Telegram Tepki Emoji Satın Alma Adımları

step left step right

Tepki emojisi satın almak istediğiniz Telegram gönderi linkini giriniz ve almak istediğiniz tepki sayısını seçiniz.

step left step right

“Sepete ekle” butonuna tıklayarak alışveriş yapmaya devam edin veya “Şimdi Al” butonuna tıklayarak ödeme sayfasına geçin.

step left step right

Ödeme yöntemlerinden bir tanesini seçiniz, ödemenizi tamamlayınız ve tebrikler! Telegram kanalınız artık daha popüler!

 

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Telegram tepki, grup sohbetlerinde mesajlara olumlu/olumsuz tepki vermek adına emoji bırakabildiğiniz bir Telegram özelliğidir. 

Telegram Tepki Satın Al hizmeti grup sohbetlerindeki mesajlarınızın daha fazla emoji tepkisi almasını sağlayan bir InstaTakipçi servisidir.

Telegram hesabınızın popüleritesini ve güvenilirliğini artırmak, daha fazla etkileşime sahip olmak ve grup üyeleriyle olan iletişiminizi geliştirmek için Telegram Olumlu/Olumsuz Tepki servisini kullanmalısınız.

Telegram Tepki Satın Al servisi tamamen güvenilirdir. InstaTakipçi platformunda yapıcağınız satın alma işlemleri için hiçbir hesap bilginiz istenmez ve ödeme bilgileriniz saklanmaz. 

InstaTakipçi platformundan satın alacağınız hiçbir servis için hesap şifreniz istenmez. Şifrenizi ya da kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

Telegram Tepki Satın Al servisi ile mesajınıza kalp, alev, parti, gülümseyen surat, üzülen surat, şaşıran yüz, onaylayan ve onaylamayan baş parmak, gülen dışkı, kusan surat emojilerini satın alabilirsiniz.

Telegram grup sohbetlerinde daha bilinir hale gelmek ve kendinizi göstermek, bir anket cevabının daha çok emoji almasını, yapılan yarışmada daha fazla etkileşim almayı istiyorsanız Telegram Tepki Satın Al servisi hayallerinizi gerçekleştirecektir.

Telegram Tepki Satın Al hizmeti sayesinde etkileşim oranınızı artırabilir, daha fazla insanla iletişim kurabilir, hesabınızı daha güvenilir görünüme getirebilir, gruplarda öne çıkarak popüleritenizi artırabilirsiniz.

Satın aldığınız Telegram olumlu/olumsuz tepkilerin sayısında hiçbir azalma olmaz. Azalma olabilme riskine karşı ürünlerimiz garantilidir.

7/24 canlı destek hattımız sayesinde dilediğiniz zaman InstaTakipçi’ye ulaşabilirsiniz.

Telegram Tepki Satın Al hizmetinin ödeme sürecini tamamladıktan sonra hızlı bir şekilde emojiler mesajınıza ulaşacaktır. 

Telegram’da popüler olmak doğrudan gelir sağlamaz. Fakat dolaylı yoldan gelir kapısı haline getirebilirsiniz. Telegram’daki popüleritenizi emoji tepkiler ile artırarak tanınır bir hesaba sahip olup reklam anlaşmaları yapabilirsiniz.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Telegram Tepki
Instatakipci
Telegram Tepki Emoji Satın Al ile sohbet gruplarındaki mesajlarınızın emoji tepkilerini artırın! Olumlu ve olumsuz sipariş vermek için tıkla.
4638
4638
Telegram Tepki Emoji Satın Al - Türk Gerçek & Garantili!
1.50 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/telegram-tepki-emoji-satin-al
5 / 5
5 1 Toplam: 67 Değerlendirme
Telegram Tepki Satın

Telegram Tepki Satın Al ürünü aldıktan sonra grupta daha fazla tanınır hale geldim ve harika arkadaşlıklar edindim. Artık grupta popülerim!

5 5 1 2023-03-09 Sevinç Bağcı
Sevinç Bağcı
Daha önce farklı

Daha önce farklı platformlar denedim fakat uzun zamandır InstaTakipçi müdavimiyim. Telegram Tepki Satın Al hizmeti çıktığını görünce hiç düşünmeden yararlandım.

5 5 1 2023-03-09 Aysel Parlak
Aysel Parlak
Önce bazı sorularım

Önce bazı sorularım vardı ve canlı destekle iletişim kurmak istedim. Bana o kadar yardımcı oldular ki rahatlıkla satın alma adımına geçebildim. Teşekkürler!

5 5 1 2023-03-09 Göker Genç
Göker Genç
Daha önce böyle

Daha önce böyle bir hizmetten yararlanmadığım için endişeliydim fakat InstaTakipçi kesinlikle oldukça güvenilir. Hiçbir hesap bilgim istenmedi, kolaylıkla hizmetten yararlandım.

5 5 1 2023-03-09 Ediz Avcı
Ediz Avcı
InstaTakipçi’den daha önce

InstaTakipçi’den daha önce Telegram Grup Üyesi Satın Al hizmetinden yararlanarak grubumu büyütmüştüm. Şimdi Telegram Tepki Satın Al servisi sayesinde grubumdaki etkileşimi hep yüksek tutarak hareketlilik sağlıyorum.

5 5 1 2023-03-09 Evren Abacı
Evren Abacı
Kesinlikle güvenilir ve

Kesinlikle güvenilir ve hızlı bir hizmet. Emoji tepkiler de hiçbir düşüş de yaşanmadı. Teşekkürler InstaTakipçi!

5 5 1 2023-03-09 Songül Bayrak
Songül Bayrak
Bir influencer olarak

Bir influencer olarak Telegram grup sohbetlerinde iletişim kurarak reklam anlaşmaları yapabileceğimi öğrendim. Telegram Tepki Satın Al hizmeti sayesinde kitlemi yükselterek daha fazla reklam verenle iletişime geçebildim.

5 5 1 2023-03-09 Hilmi Atay
Hilmi Atay
Telegram gruplarında network

Telegram gruplarında network geliştirmek için takılıyordum fakat kalabalık gruplarda sonuç almak zor olabiliyor. Telegram Olumlu/Olumsuz Tepki hizmeti sayesinde daha fazla insanla iletişim kurmaya başladım.

5 5 1 2023-03-09 Barış Behşet
Barış Behşet
Kardeşimin çok sevdiği

Kardeşimin çok sevdiği Telegram edebiyat sohbet grubunda kısa hikaye yarışması vardı ve hikayesi istediği etkileşimi alamadığı için üzülüyordu. Telegram tepki satın alarak kazanmasını sağladım, çok sevindiği için ben de mutluyum.

5 5 1 2023-03-09 Gizem Kimyacı
Gizem Kimyacı
Yapılan bir ankette

Yapılan bir ankette daha fazla tepki almasını istediğim bir seçenek vardı ve InstaTakipçi’den Telegram tepki almaya karar verdim. Böylece anket istediğim sonuca ulaştı.

5 5 1 2023-03-09 Gökhan Başer
Gökhan Başer
Markamı tanıtmak adına

Markamı tanıtmak adına ilgili Telegram gruplarını kullanıyordum fakat gereken etkileşimi alamadım, ta ki Telegram Tepki Satın Al hizmetiyle tanışana kadar. Aldığım tepkiler doğal tepki artışına da yardımcı oluyor.

5 5 1 2023-03-09 Aras Kollu
Aras Kollu
Telegram gruplarında vakit

Telegram gruplarında vakit geçirmeyi çok seviyorum ve bu yüzden sohbetlerde daha tanınır olmak istiyordum. Satın aldığım tepkiler sayesinde daha fazla insan benimle iletişim kurmaya başladı!

5 5 1 2023-03-09 Cemre Şengül
Cemre Şengül
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek