İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
Star Icon
100
Tepki
%23 İNDİRİMLİ
9,00 ₺
6,90 ₺
250
Tepki
%38 İNDİRİMLİ
22,50 ₺
13,75 ₺
500
Tepki
%50 İNDİRİMLİ
45,00 ₺
22,50 ₺
1000
Tepki
%58 İNDİRİMLİ
90,00 ₺
37,50 ₺
2500
Tepki
%63 İNDİRİMLİ
225,00 ₺
82,50 ₺
5000
Tepki
%65 İNDİRİMLİ
450,00 ₺
157,50 ₺
10000
Tepki
%66 İNDİRİMLİ
900,00 ₺
305,00 ₺
25000
Tepki
%66 İNDİRİMLİ
2.250,00 ₺
757,50 ₺
50000
Tepki
%66 İNDİRİMLİ
4.500,00 ₺
1.505,00 ₺
100000
Tepki
%66 İNDİRİMLİ
9.000,00 ₺
2.990,00 ₺
50
Tepki
4,50 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Telegram Tepki Satın Al
5 / 5
5 1 Toplam: 67 Değerlendirme
Yorum Yap

Telegram Tepki Satın Al Özellikleri

 • Telegram Olumlu Tepki Satın Al hizmeti nedir?

  Telegram Olumlu Tepki Satın Al servisi sohbet gruplarında mesajların gülen yüz, parti emojisi, siyah kalp, baş parmak havada onaylama emojisi gibi daha fazla olumlu Telegram tepkilere sahip olmanızı sağlayarak hesabınızın etkileşimlerini artırmaya yarayan bir InstaTakipçi hizmetidir.

 • Neden Telegram Tepki satın almalısınız?

  Telegram sohbet gruplarında hesabınızı daha öne çıkarabilmek, etkileşimlerinizi ve dolayısıyla popülaritenizi artırarak daha güçlü bir görünüm oluşturmanızı sağlamak amacıyla oluşturulmuş ucuz ve kaliteli bir servistir. Bu servisten yararlanarak dilediğiniz başarıya ulaşabilirsiniz.

 • Hızlı Teslimat

  Siparişiniz anında işleme alınır ve size verilen tahmini teslim süresi içinde tamamlanır.

 • İade Garantisi

  Siparişinizi hizmet sayfasında belirtilen (üç günün altında olmayan) tahmini teslim süresinde teslim edemememiz halinde paranızı iade etme garantisi veriyoruz.

 • Azalma Riski Yok

  Satın alınan hikaye izlenme ürünümüzde, hikayenizin süresi dolana kadar izlenme sayısında bir azalma yaşanması söz konusu değildir.

 • 7/24 Canlı Destek

  7 gün 24 saat boyunca canlı destek alanı, Whatsapp ve e-posta üzerinden tüm müşterilerimize aralıksız canlı destek sağlıyoruz.

 • Güvenli Ödeme

  Kolay, hızlı ve SSL güvenlik sertifikasıyla güvenli bir şekilde kredi kartıyla veya banka hesaplarımıza havale ve EFT ile ödeme seçenekleri sunuyoruz.

 • Şifrenizi İstemiyoruz

  Hiçbir zaman hiçbir işlemde hesabınızın şifresini talep etmiyoruz. Güvenliğiniz için şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

 • Bilgilendirme

  Satın alımlarınız sonrasında sipariş etkileşimlerinizin doğru takip edilebilmesi için, aynı ürünleri eş zamanlı olarak farklı sitelerden almamanız gerekir.

 • Sıkça Sorulan Sorular

  Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Telegram tepki, grup sohbetlerinde mesajlara olumlu/olumsuz tepki vermek adına emoji bırakabildiğiniz bir Telegram özelliğidir. 

  Telegram Tepki Satın Al hizmeti grup sohbetlerindeki mesajlarınızın daha fazla emoji tepkisi almasını sağlayan bir InstaTakipçi servisidir.

  Telegram hesabınızın popüleritesini ve güvenilirliğini artırmak, daha fazla etkileşime sahip olmak ve grup üyeleriyle olan iletişiminizi geliştirmek için Telegram Olumlu/Olumsuz Tepki servisini kullanmalısınız.

  Telegram Tepki Satın Al servisi tamamen güvenilirdir. InstaTakipçi platformunda yapıcağınız satın alma işlemleri için hiçbir hesap bilginiz istenmez ve ödeme bilgileriniz saklanmaz. 

  InstaTakipçi platformundan satın alacağınız hiçbir servis için hesap şifreniz istenmez. Şifrenizi ya da kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

  Telegram Tepki Satın Al servisi ile mesajınıza kalp, alev, parti, gülümseyen surat, üzülen surat, şaşıran yüz, onaylayan ve onaylamayan baş parmak, gülen dışkı, kusan surat emojilerini satın alabilirsiniz.

  Telegram grup sohbetlerinde daha bilinir hale gelmek ve kendinizi göstermek, bir anket cevabının daha çok emoji almasını, yapılan yarışmada daha fazla etkileşim almayı istiyorsanız Telegram Tepki Satın Al servisi hayallerinizi gerçekleştirecektir.

  Telegram Tepki Satın Al hizmeti sayesinde etkileşim oranınızı artırabilir, daha fazla insanla iletişim kurabilir, hesabınızı daha güvenilir görünüme getirebilir, gruplarda öne çıkarak popüleritenizi artırabilirsiniz.

  Satın aldığınız Telegram olumlu/olumsuz tepkilerin sayısında hiçbir azalma olmaz. Azalma olabilme riskine karşı ürünlerimiz garantilidir.

  7/24 canlı destek hattımız sayesinde dilediğiniz zaman InstaTakipçi’ye ulaşabilirsiniz.

  Telegram Tepki Satın Al hizmetinin ödeme sürecini tamamladıktan sonra hızlı bir şekilde emojiler mesajınıza ulaşacaktır. 

  Telegram’da popüler olmak doğrudan gelir sağlamaz. Fakat dolaylı yoldan gelir kapısı haline getirebilirsiniz. Telegram’daki popüleritenizi emoji tepkiler ile artırarak tanınır bir hesaba sahip olup reklam anlaşmaları yapabilirsiniz.

  Deneyiminiz hakkında yorum yapın

  Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
  Yorum Yap
  Telegram Tepki (Emoji) Satın Al - Türk Gerçek & Garantili!
  Instatakipci
  Telegram Tepki Satın Al hizmetinden yararlanarak sohbet gruplarındaki mesajlarınızın emoji tepkilerini artırın! Olumlu ve olumsuz sipariş vermek için tıkla.
  4638
  4638
  Telegram Tepki (Emoji) Satın Al - Türk Gerçek & Garantili!
  4.50 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/telegram-tepki-satin-al
  5 / 5
  5 1 Toplam: 67 Değerlendirme
  Telegram Tepki Satın

  Telegram Tepki Satın Al ürünü aldıktan sonra grupta daha fazla tanınır hale geldim ve harika arkadaşlıklar edindim. Artık grupta popülerim!

  5 5 1 2023-03-09 Sevinç Bağcı
  Sevinç Bağcı
  Daha önce farklı

  Daha önce farklı platformlar denedim fakat uzun zamandır InstaTakipçi müdavimiyim. Telegram Tepki Satın Al hizmeti çıktığını görünce hiç düşünmeden yararlandım.

  5 5 1 2023-03-09 Aysel Parlak
  Aysel Parlak
  Önce bazı sorularım

  Önce bazı sorularım vardı ve canlı destekle iletişim kurmak istedim. Bana o kadar yardımcı oldular ki rahatlıkla satın alma adımına geçebildim. Teşekkürler!

  5 5 1 2023-03-09 Göker Genç
  Göker Genç
  Daha önce böyle

  Daha önce böyle bir hizmetten yararlanmadığım için endişeliydim fakat InstaTakipçi kesinlikle oldukça güvenilir. Hiçbir hesap bilgim istenmedi, kolaylıkla hizmetten yararlandım.

  5 5 1 2023-03-09 Ediz Avcı
  Ediz Avcı
  InstaTakipçi’den daha önce

  InstaTakipçi’den daha önce Telegram Grup Üyesi Satın Al hizmetinden yararlanarak grubumu büyütmüştüm. Şimdi Telegram Tepki Satın Al servisi sayesinde grubumdaki etkileşimi hep yüksek tutarak hareketlilik sağlıyorum.

  5 5 1 2023-03-09 Evren Abacı
  Evren Abacı
  Kesinlikle güvenilir ve

  Kesinlikle güvenilir ve hızlı bir hizmet. Emoji tepkiler de hiçbir düşüş de yaşanmadı. Teşekkürler InstaTakipçi!

  5 5 1 2023-03-09 Songül Bayrak
  Songül Bayrak
  Bir influencer olarak

  Bir influencer olarak Telegram grup sohbetlerinde iletişim kurarak reklam anlaşmaları yapabileceğimi öğrendim. Telegram Tepki Satın Al hizmeti sayesinde kitlemi yükselterek daha fazla reklam verenle iletişime geçebildim.

  5 5 1 2023-03-09 Hilmi Atay
  Hilmi Atay
  Telegram gruplarında network

  Telegram gruplarında network geliştirmek için takılıyordum fakat kalabalık gruplarda sonuç almak zor olabiliyor. Telegram Olumlu/Olumsuz Tepki hizmeti sayesinde daha fazla insanla iletişim kurmaya başladım.

  5 5 1 2023-03-09 Barış Behşet
  Barış Behşet
  Kardeşimin çok sevdiği

  Kardeşimin çok sevdiği Telegram edebiyat sohbet grubunda kısa hikaye yarışması vardı ve hikayesi istediği etkileşimi alamadığı için üzülüyordu. Telegram tepki satın alarak kazanmasını sağladım, çok sevindiği için ben de mutluyum.

  5 5 1 2023-03-09 Gizem Kimyacı
  Gizem Kimyacı
  Yapılan bir ankette

  Yapılan bir ankette daha fazla tepki almasını istediğim bir seçenek vardı ve InstaTakipçi’den Telegram tepki almaya karar verdim. Böylece anket istediğim sonuca ulaştı.

  5 5 1 2023-03-09 Gökhan Başer
  Gökhan Başer
  Markamı tanıtmak adına

  Markamı tanıtmak adına ilgili Telegram gruplarını kullanıyordum fakat gereken etkileşimi alamadım, ta ki Telegram Tepki Satın Al hizmetiyle tanışana kadar. Aldığım tepkiler doğal tepki artışına da yardımcı oluyor.

  5 5 1 2023-03-09 Aras Kollu
  Aras Kollu
  Telegram gruplarında vakit

  Telegram gruplarında vakit geçirmeyi çok seviyorum ve bu yüzden sohbetlerde daha tanınır olmak istiyordum. Satın aldığım tepkiler sayesinde daha fazla insan benimle iletişim kurmaya başladı!

  5 5 1 2023-03-09 Cemre Şengül
  Cemre Şengül

  Blog Yazılarımız

  Telegram’da Durum Paylaşma Özelliği Var Mı?
  14/02/2022
  Telegram’da Durum Paylaşma Özelliği Var Mı?

  Pek çok insanın Telegram kullanmaya başladıktan sonra uygulama içerisindeki beklentileri de farklılık göstermektedir. Telegram’ın sticker özelliği ve grup konuşmaları oluşturma özelliği gibi diğer mesajlaşma uygulamalarından daha önce başlattığı özellikleri bulunmaktadır. Fakat kullanıcılar son zamanlarda trend halini alan özellikleri de Telegram’da kullanmak istemektedir. Kullanıcıların yeni merakı “Telegram durum paylaşma özelliği var […]

   
  Telegram Güvenli mi?
  14/02/2022
  Telegram Güvenli mi?

  Son zamanlarda anlık mesajlaşma uygulaması Telegram, WhatsApp’ın büyük rakibi olarak ön plana çıktı ve pek çok yeni kullanıcıya ulaştı. Bunun en büyük nedenlerinden biri de WhatsApp’ın değişen güvenlik prosedürleri. Yani Telegram’ın bir anlamda “güvenli” olduğu gerekçesiyle tercih edildiğini söyleyebiliriz. Peki gerçekten öyle mi? Sanıldığı gibi Telegram güvenli mi? Telegram’ı WhatsApp’tan […]

   
  Telegram Web Uygulaması Kimin? & Nasıl Kullanılır? Hangi Ülkenin?
  11/02/2022
  Telegram Web Uygulaması Kimin? & Nasıl Kullanılır? Hangi Ülkenin?

  Telegram, popüler mesajlaşma uygulamaları opsiyonları arasında en çok tercih edilenlerdendir. Güvenli bir veri tabanıyla sunduğu mesajlaşma ve dosya paylaşımı sayesinde çoğu kullanıcıyı kendine çekmeyi başarmıştır. Günden güne artan kullanıcı sayısıyla Telegram, azımsanamayacak bir kitleye sahiptir. Peki bilinen mesajlaşma uygulamaların rakip olan ve kitlesini günden güne büyüten Telegram uygulaması kimin? “Telegram […]

   
  Canlı Destek
  Canlı Destek
  Çevrimiçi
  Canlı Destek