İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
100
Canlı Yayın İzlenme
46,00 ₺
250
Canlı Yayın İzlenme
%20 İNDİRİMLİ
115,00 ₺
92,00 ₺
500
Canlı Yayın İzlenme
%22 İNDİRİMLİ
230,00 ₺
179,00 ₺
1000
Canlı Yayın İzlenme
%23 İNDİRİMLİ
460,00 ₺
352,00 ₺
2500
Canlı Yayın İzlenme
%25 İNDİRİMLİ
1.150,00 ₺
852,00 ₺
5000
Canlı Yayın İzlenme
%28 İNDİRİMLİ
2.300,00 ₺
1.650,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
TikTok Canlı Yayın İzlenme Satın Al
5 / 5
5 1 Toplam: 54 Değerlendirme
Yorum Yap

TikTok Canlı Yayın İzlenme Satın Al Özellikleri

tiktok canlı yayın izlenme satın al

TikTok Canlı Yayın İzlenme Nedir?

TikTok canlı yayın izlenme, TikTok uygulaması üzerinden yaptığınız canlı yayın aktivitelerinizin anlık bir şekilde izleyici sayılarını yükseltme hizmetidir. 3 farklı paket ile TikTok canlı yayın izlenme hizmetimiz sayesinde canlı yayınlarınızın izlenme sayılarını arttıracak ve daha büyük kitlelere ulaşabileceksiniz. Canlı yayın izleyici arttırma hizmeti, profesyonel veya amatör şekilde aktif TikTok yayını yapan tüm yayıncılar için gerekli bir hizmettir. TikTok uygulaması içinde düzenli bir şekilde yayın açmanızın yanında anlık olarak farklı kitlelere de ulaşmak isterseniz canlı yayın izlenme servisi tavsiye edilen bir yöntemdir. Anlık izlenme sayılarınızdaki artış sebebiyle, TikTok algoritması tarafından daha fazla kullanıcıya önerilir ve daha fazla gerçek kullanıcı ile etkileşim sağlarsınız. Bu sayede organik etkileşim oranlarınızı, bilinirliğinizi ve TikTok takipçi sayınızı artırırsınız.

TikTok canlı yayın izlenme önce & sonra

tiktok canlı yayın izlenme

Neden Canlı Yayın İzlenme Satın Almalıyım?

TikTok canlı yayın izleyici satın alma sosyal medya servisi sayesinde anlık gerçek izleyici sayılarınızı büyük oranda arttırırsınız. Ayrıca anlık izleyici arttırma paketlerimizi kullanmak sizlere etkileşim açısından büyük avantajlar sağlayacaktır. TikTok ucuz canlı yayın izlenme arttırma paketimizin avantajları başlıca şunlardır; 

 • TikTok canlı yayın izlenme sayılarınızda olan artış, TikTok algoritması tarafından önerilen kanallarda yer almanızı ve TikTok beğeni kazanmanızı sağlar.
 • Canlı yayın izlenme sayılarınızın yüksek seviyede olması, daha fazla Türk organik kullanıcı ile etkileşimde bulunmanızı ve bilinir olmanızı sağlayacaktır.
 • Canlı yayınlarınızdaki izlenme artışı sayesinde daha fazla organik TikTok izlenme kazanır, daha fazla kullanıcı tarafından takip edilirsiniz ve canlı yayınlarınızda daha fazla hediye alırsınız.

TikTok gündeminin fenomeni olmak isterseniz, TikTok canlı yayın izlenme satın almanın tam zamanı!

Video Thumbnail

TikTok Canlı Yayın İzleyici Satın Alma Seçenekleri Nelerdir?

tiktok canlı yayın izleyicisi satın al
 • 30 dakika canlı yayın izlenme sayısı seçeneği

  30 Dakika TikTok Canlı Yayın İzlenme

  Ucuz canlı yayın izleyici hizmetleri seçeneklerimizin ilk seçeneği 30 dakikalık seçenektir. İzleyici sayılarınızın yarım saat süre ile artmasını sağlar.

 • 50 dakikalık anlık izleyici sayısı arttırma

  60 Dakika TikTok Canlı Yayın İzlenme

  Canlı yayın izlenme hizmetleri paketlerimizin ikinci seçeneği ise 60 dakikalık seçenektir. Bot izleyici sayılarınızın bir saat süre ile artmasını sağlar.

 • 90 dakikalık canlı yayın izleyici sayısı arttırma

  90 Dakika TikTok Canlı Yayın İzlenme

  Canlı yayın izleyici hizmetleri servisi paketlerimizin son seçeneği ise 90 dakikalık seçenektir. İzleyici sayılarınızın 1 saat 30 dakika süre ile artmasını sağlar. Ayrıca TikTok canlı yayınlarını linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

TikTok Canlı Yayın İzleyicisi Nasıl Satın Alınır?

TikTok canlı yayın izlenme sayınızı garantili ve faturalı bir şekilde en üst seviyelere taşımak için yapmanız gereken birkaç kolay adım var. Gelin hemen canlı izleyici satın alma adımlarını öğrenelim;

step left step right

TikTok canlı yayın izlenme sayısı arttırma servisinden faydalanmak için yükselmesini istediğiniz canlı yayın linkinizi ilgili kutucuğa giriniz.

step left step right

Canlı yayınınıza gelmesini istediğiniz gerçek izleyici sayısını “Canlı yayın izlenme Sayısı” yazısının altındaki boş alana giriniz.

step left step right

Belirlediğiniz bu izleyici sayısının hangi süre zarfında kalmasını istiyorsanız “Kanal Linki” yazısının altındaki 3 seçenekten birisini seçiniz.

step left step right

İzleyici sayılarını ve süre zarfı seçiminizi yaptıktan sonra “Hemen Al” butonuna basınız.

step left step right

Bu adımdan sonra sepetinizin doğru olduğundan emin olmak için son kontrollerinizi yapınız.

step left step right

En son adımımızda ise “Ödeme” butonuna basın ve siparişinizi güvenli ödeme yöntemleri ve anında teslimat garantisi ile tamamlayınız. 

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

TikTok canlı yayın izleyici satın alma hizmetimiz, TikTok uygulamasındaki canlı yayınlarınızın belirlediğiniz süre zarfında anlık izleyici sayılarını arttırma hizmetidir.

Instatakipci.com sosyal medya hizmetleri tarafından sizlere sunulan TikTok canlı yayın izleyici arttırma hizmetimiz 3 farklı seçenekte mevcuttur. En az 30 dakika en fazla ise 90 dakika süreleri aralığında yer alan seçeneklerimizden birisini seçerek canlı yayın izlenme sayılarınızı arttırabilirsiniz.

TikTok canlı yayın izlenme hizmetimiz organik etkileşim kazandırmak üzere tasarlanmıştır. Hesabınız için hiçbir risk teşkil etmemektedir. İzleyici satın aldığınız fark edilmez.

TikTok canlı yayınlarınız için satın alacağınız anlık izleyiciler organik ve etkileşimi yüksek bir kitleden oluşur. Bu sebeple izleyiciler organik bir görünümde yansıyacaktır ve fark edilmeyecektir.

TikTok canlı yayınları için satın aldığınız anlık izleyici sayılarında herhangi bir düşüş olmamaktadır.

Instatakipci.com sitesi üzerinden satın alacağınız tüm sosyal medya hizmetlerimiz de güvenilir ödeme yöntemleri mevcuttur ve %100 garanti teslimat kapsamındadır.

TikTok canlı yayın izlenme sayılarında organik ve yüksek etkileşimli artış sağlayan servisimiz için sizlerden hiçbir şifre talep etmemekteyiz. Yani Instatakipci.com sitesi üzerinden rahatlıkla şifresiz canlı yayın izlenme hizmetimizi satın alabilirsiniz.

Canlı yayın izleyici sayılarının artması kitlenizin organik bir şekilde büyümesini ve daha fazla bilinir olmanızı sağlar. Bu sayede firmaların dikkatini çekip reklam ve sponsorluk teklifleri alma ihtimaliniz artar.

TikTok canlı yayın izleyici arttırma yöntemi gelir kazanmak için oldukça önemli bir     yöntemdir. Çünkü canlı yayınlarınızın izleyici sayıları arttığında daha bilinir olursunuz bu da    para kazanma şansınızı arttırmaktadır.

TikTok canlı yayın izleyici arttırma paketimiz 3 farklı seçenekte mevcuttur. Bu seçenekler;30 dakika, 60 dakika ve 90 dakikalık seçeneklerdir.

TikTok canlı yayın izleyici hizmetimiz tamamı ile organik ve gerçek profillerden oluştuğu için profilinize zarar vermemektedir. Fakat bot hesaplar, bot hilesi ve TikTok canlı yayın bot atma gibi işlemler hesabınıza büyük zararlar vermektedir. Instatakipci.com sitesi olarak etkileşimi yüksek ve gerçek hesaplardan oluşan anlık izleyici hizmeti sunmaktayız. Aynı zamanda tamamen şifresiz işlem yaptığınız için hiçbir zarar bulunmamaktadır.

Canlı yayın izlenme hizmeti satın almak için; TikTok üzerinden açmış olduğunuz canlı yayınınızın linkini kopyalayıp ilgili alana yapıştırın. Sonra dilediğiniz canlı yayın izleyici sayısını ve kaç dakika kalmalarını istediğinizi belirleyin. Seçenekleri belirledikten sonra “Hemen Al” butonuna basıp işleminizi tamamlayın.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
TikTok Canlı Yayın İzlenme Satın Al - Faturalı & Garantili
Instatakipci
TikTok canlı yayın izlenme satın alın, canlı yayınlarınızı hızlı ve güvenilir bir şekilde ön plana çıkararak kitlenizi hızla büyütün!
4327
4327
TikTok Canlı Yayın İzlenme Satın Al - Faturalı & Garantili
44.95 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/tiktok-canli-yayin-izlenme-satin-al
5 / 5
5 1 Toplam: 54 Değerlendirme
Süper bir hizmet.

Süper bir hizmet. Instatakipci.com yine en iyisini yapmış. Ben denedim baya sorunsuz izleyici gönderimi yapılıyor. Sizlere de tavsiye ediyorum.

5 5 1 2021-10-12 Aybeniz Koç
Aybeniz Koç
İzleyici sayılarının artışını

İzleyici sayılarının artışını gören diğer farklı insanlarda yayına girince inanılmaz bir ivme yakalıyorsunuz. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

5 5 1 2021-10-12 Ali Şensu
Ali Şensu
Canlı yayın izleyici

Canlı yayın izleyici hizmetini satın almadan önce resmen bomboş yayın yapıyormuşum. Şimdi baya güzel bir kitleye sahip oldum.

5 5 1 2021-10-12 Osman Pank
Osman Pank
TikTok canlı yayın

TikTok canlı yayın olayına ilk defa başlamış birisi olarak anlı izleyici sayılarımın artması durumuna çok ihtiyacım vardı. 30 dakika içinde 600 izleyici aldım. Bence inanılmaz bir olay.

5 5 1 2021-10-12 Kerem Ulubaba
Kerem Ulubaba
TikTok hesabım için

TikTok hesabım için yaptığım en iyi alışverişti herhalde. Canlı yayın izleyici hizmeti mükemmel bir hizmetmiş. Daha önce neden fark etmemişim üzüldüm.

5 5 1 2021-10-12 Ahmet Şefik Laleci
Ahmet Şefik Laleci
400 İzleyici satın

400 İzleyici satın aldım, 60 dakikalık süre paketini tercih ettim. Deneme olarak düşünmüştüm. Her şey gayet güzeldi. Oldukça memnun kaldım.

5 5 1 2021-10-12 Selen Yazıcı
Selen Yazıcı
TikTok canlı yayınım

TikTok canlı yayınım için aldığım anlık izleyicilere bayıldım. Kanalımın ve yayınlarımın öne çıkmasını sağladılar.

5 5 1 2021-10-12 Fırat Dargın
Fırat Dargın
Yayınlarımı kimse izlemiyordu.

Yayınlarımı kimse izlemiyordu. Canlı yayın izleyici hizmeti sayesinde yayınlarım baya hareketlendi. Teşekkürler Instatakipci!

5 5 1 2021-10-12 Sinem Tüzüncü
Sinem Tüzüncü
TikTok da canlı

TikTok da canlı yayın açmak hobilerim arasında. Fakat baya bir süre 5- 6 kişiden fazla insan gelmedi yayınlarıma. Artık canlı yayın izleyici hizmeti sayesinde uzay boşluğuna yayın yapmıyorum. Teşekkürler Instatakipci.com.

5 5 1 2021-10-12 Selin Sırma
Selin Sırma
TikTok izleyici satın

TikTok izleyici satın alma işlemini daha önce birkaç farklı siteden de almıştım. Fakat Instatakipci ’den aldığım izlenmeler baya kaliteli. Hiçbir şekilde düşüş yaşanmadı ve tam vaktinde geldi. Teşekkürler.

5 5 1 2021-10-12 Emre Demirci
Emre Demirci
Uzun süredir TikTok

Uzun süredir TikTok da canlı yayın açıyorum. Düzgün bir kitle yakalayamıyordum. Canlı yayın izlenme hizmetini satın aldıktan sonra tüm yayınlarım artık daha eğlenceli geçiyor. Şiddetle tavsiye ediyorum.

5 5 1 2021-10-12 Kübra Kandal
Kübra Kandal
Canlı yayınlarınızdaki izleyici

Canlı yayınlarınızdaki izleyici artışını görmek istiyorsanız kesinlikle denemelisiniz. Hesabınızın etkileşimine olan etkisi kesinlikle tartışılmaz.

5 5 1 2021-10-12 Hilal Koca
Hilal Koca
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek