İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
Star Icon
50000
İzlenme
%77 İNDİRİMLİ
175,00 ₺
40,00 ₺
100000
İzlenme
%77 İNDİRİMLİ
350,00 ₺
80,00 ₺
250000
İzlenme
%82 İNDİRİMLİ
875,00 ₺
150,00 ₺
500000
İzlenme
%82 İNDİRİMLİ
1.750,00 ₺
300,00 ₺
1000000
İzlenme
%82 İNDİRİMLİ
3.500,00 ₺
600,00 ₺
100
İzlenme
0,35 ₺
250
İzlenme
%31 İNDİRİMLİ
0,88 ₺
0,60 ₺
500
İzlenme
%34 İNDİRİMLİ
1,75 ₺
1,15 ₺
1000
İzlenme
%20 İNDİRİMLİ
3,50 ₺
2,80 ₺
2500
İzlenme
%48 İNDİRİMLİ
8,75 ₺
4,50 ₺
5000
İzlenme
%48 İNDİRİMLİ
17,50 ₺
9,00 ₺
10000
İzlenme
%57 İNDİRİMLİ
35,00 ₺
15,00 ₺
25000
İzlenme
%74 İNDİRİMLİ
87,50 ₺
22,50 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
TikTok İzlenme Satın Al
5 / 5
5 1 Toplam: 29 Değerlendirme
Yorum Yap

TikTok İzlenme Satın Al Özellikleri

tiktok izlenme satın al

TikTok İzlenme Hizmeti Nedir?

TikTok video izlenme hizmeti, paylaşmış olduğunuz TikTok videolarının izlenme sayısını arttırmayı sağlamaktadır. Instatakipci.com TikTok ürün ve hizmetlerini kullanarak popüler hesaplar arasında yerinizi alın!

Son zamanların en popüler sosyal medya uygulaması olan TikTok üzerinde paylaştığınız videoların, TikTok izlenme satın al imkânı ile görüntüleme sayılarını yükselterek videolarınızı daha popüler hale getirebilirsiniz. TikTok popüler bir uygulama olmakla birlikte, sosyal medyadaki bilinilirliğini arttırarak popüler olmak isteyen birçok kullanıcının da önünü açmaktadır.

Çok fazla kullanıcı kitlesine sahip olan uygulama üzerinde paylaşmış olduğunuz videoların izlenme sayıları, etkileşiminizi önemli derecede etkilemektedir. Videolarınızda karşılaşılan görüntülenme sayıları ne kadar fazla olursa, diğer kullanıcıların da dikkatini bu oranda çekecektir ve bu da takipçi kazanmanıza ve hayran kitlenizin oluşmasını sağlamış olacaktır.

Hayran kitleniz oluşmaya başladıkça, TikTok videolarınız, hayranlarınız tarafından, farklı sosyal medya platformlarında da paylaşılmaya başlayacak ve bilinilirliğiniz daha fazla artacaktır. Artık TikTok da dahil olmak üzere sosyal medyada popüler bir kullanıcı olacak ve iş teklifleri, reklam teklifleri alacaksınız. Bu her ne kadar uzun bir süreç olarak görünüyor olsa da hesabınızın sürekli etkileşimde kalması ile bu süreyi kısaltabilirsiniz.

TikTok izlenme önce & sonra

Instatakipci TikTok Hesap Büyütme Rehberi

Instatakipci.com olarak sizler için harika bir içerik oluşturduk! Bu içeriğimizde TikTok hesaplarınızı geliştirmenizi ve daha hızlı adımlar atmanızı garantilemek istiyoruz. TikTok izlenme sayılarınızı artırmak için aldığınız TikTok izlenme hizmetimize ek olarak size sunduğumuz bu ücretsiz rehber ile artık daha hızlı adımlar atabileceksiniz. Hemen rehberimize göz atmak için aşağıda yer alan butona tıklayabilirsiniz; 

TikTok Hesap Büyütme Rehberi

tiktok gerçek izlenme satın al

TikTok İzlenme Satın Almak Ne İşe Yarar?

TikTok gibi çok fazla kullanıcı sayısına sahip olan uygulamalar genelde popülarite arttırma işlemleri için ve hayran kitlesi oluşturmak için en uygun yollardan biridir. Son zamanlarda sosyal medya kanalları ile yeteneklerini birden fazla kullanıcıya ulaştırarak sergileyen kişiler ve bu yöntem ile de ünlü olan kişilerin sayısı artış göstermiştir. Artık sosyal medya ile daha kolay kitle yakalayabiliyor ve yeteneklerinizi sergileyerek popülaritenizi arttırabiliyorsunuz. Bu açıdan bakıldığında hedeflerinize ulaşma konusunda TikTok uygulaması işlevseldir. Her geçen gün daha fazla artış gösteren kullanıcı sayısı da videolarını birden fazla kullanıcıya ulaştırmak isteyen kişiler için faydalı olacaktır.

 • TikTok izlenme satın alarak videolarınıza olan ilgiyi arttırabilirsiniz.
 • İzlenme sayısının yükselmesiyle trend videolar arasında yer alma şansı yakalarsınız.
 • İzlenme sayınızın yükselmesiyle beğenileriniz ve takipçilerinizde bu oranda artış gösterecektir.
 • Videolarınızın izlenme sayısının artması ile kullanıcılar diğer sosyal medya sitelerinde videonuzu paylaşacak ve popülariteniz artacaktır.

TikTok üzerinden popülaritenizi ve bilinilirliğinizi arttırarak diğer sosyal medya kanallarında paylaşılmasını sağlayabilir ve bu kanallar üzerindeki hesaplarınızın etkileşim almasına da destek olursunuz. Ayrıca sitemiz üzerinden TikTok beğeni satın al hizmetini kullanarak beğenilerinizide hızla yükseltebilirsiniz.TikTok uygulaması için son derece önem arz eden video izlenme satın al işleminin nasıl yapıldığını aşağıdaki aşamalarda detaylıca anlattık.

TikTok Hizmetlerinde Neden #1 Numarayız? 
Güvenilir
 • Güvenli Ödeme
 • Faturalı Hizmet
 • Engel Riski Yok
Ulaşılabilir
 • Canlı Destek
 • Kolay İade
 • Hesaplı
Kaliteli
 • Yüksek Kalite
 • Bol Çeşit İmkanı
 • Yüksek Fayda
tiktok görüntülenme satın al

TikTok İzlenme Satın Al İşlemi Nasıl Yapılır?

TikTok izlenme satın al hizmeti de dahil olmak üzere tüm hizmetlerimiz tamamen güvenilir bir şekilde gerçekleştirilir. Sitemiz üzerinden yapacağınız hiçbir işlemde güvenlik sorunu asla yaşamazsınız. TikTok izlenme sayısı arttırma işlemini, hilesiz ve şifresiz olarak sitemiz üzerinden, aşağıdaki aşamalara göre güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

 • İlk olarak izlenme opsiyonlarımızdan (Türkiye Keşfet Etkili, Global Keşfet Etkili, Global Keşfet Etkili Gerçek) bir tanesini tercih edebilirsiniz.
 • İzlenme sayısını arttırmak istediğiniz videonun linkini kopyalayarak yapıştırın,
 • Daha sonra ‘izlenme sayısı’ kısmına, videonuza tanımlamak istediğiniz izlenme sayısını belirtin,
 • ‘Sepete ekle’ kısmından sepetinize ekleyerek, tüm satın alma işlemlerinizi tamamlayıp sepetinizi açın,
 • Ödeme tercihinizi yaparak, ödeme işlemlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Ödeme kısmında vermiş olduğunuz kart bilgileriniz güvenlik sertifikası dahilinde korunduğundan dolayı asla üçüncü kişilerle paylaşılmaz. Bu nedenle güvenle ödeme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.
 • Ödeme işleminizi tamamladıktan sonra sizlere fatura kesmekteyiz.
 • Satın aldığınız izlenme sayıları, hızlı bir şekilde videolarınıza gelmeye başlayacaktır. Yapmış olduğunuz işlemlerle ilgili herhangi bir sorun yaşıyorsanız veya sormak istediğiniz sorular var ise bizlerle 7/24 anında iletişime geçerek destek sağlayabilir, sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz.
 • Sitemiz üzerinden gerçekleştireceğiniz hiçbir işlemde sizden hesabınızın şifresi istenmemekle beraber sitemiz üzerinden TikTok hesabınıza giriş yapmanız istenmez. Bu gibi durumlar ciddi güvenlik açıkları yaratabilmektedir. Sitemiz üzerinden, işlemlerinizi şifresiz olarak ve güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca sitemiz üzerinde yer alan TikTok Otomatik İzlenme Satın Al hizmetimizden yararlanarak, TikTok üzerinde paylaşacağınız tüm videolarınızın otomatik olarak etkileşim almasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca ücretsiz InstaTakipçi TikTok Analiz aracı ile TikTok serüveninizi kolaylaştırabilirsiniz.

TikTok İzlenme Satın Alma Adımları

step left step right

TikTok izlenme satın almak istediğiniz video linkinizi giriniz.

step left step right

Videonuza gelmesini istediğiniz izlenme sayısını seçiniz.

step left step right

İzlenmelerinizi hızlı bir şekilde almak için “Hemen Al” tuşuna basınız.

step left step right

Sepetinize gidiniz ve sepetinizde yer alan “Ödeme” tuşuna basınız.

step left step right

%100 güvenilir ödeme yöntemlerinden birini seçerek ödemeyi tamamlayınız.

step left step right

Tebrikler! TikTok izlenme sayılarınız sayesinde artık daha popülersiniz.

Video Thumbnail

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

TikTok izlenme oranlarını hızla yükseltmek için sitemizde ki TikTok ürünlerini kullanabilirsiniz, organik olarak izlenme sayılarınızı arttırmak oldukça güçtür ancak hizmetlerimizi kullanarak TikTok hesabınızı yükseltebilirsiniz.

Instatakipci.com sitesinden satın aldığınız tüm ürün ve hizmetler güvenilirdir. Satın aldığınız TikTok hizmetleri hesabınıza ya da sayfanıza asla zarar vermemektedir. TikTok izlenme hizmetleri satışımız TikTok uygulaması kurallarına aykırı bir durum değildir.

TikTok izlenme hizmetini satın almak için öncelikle videonuzun linkini daha sonra satın almak istediğiniz beğeni adedini girerek satın alma işleminizi güvenle sitemizden gerçekleştirebilirsiniz.

TikTok izlenme satın almak hesabınızın etkileşimlerinin artmasına direkt olarak katkı sağlar. Hesabınızı hızla büyütmek için ilk adresiniz Instatakipci.com!

TikTok İzlenme hizmeti için sizden kesinlikle şifre talep edilmemektedir. Sitemizde bulunan hiçbir ürün ve hizmet için sizden şifre talep edilmemektedir.

TikTok izlenme hizmetimizin hesabınıza yüklenme süresini, satın alma ekranında ürün adetini girdikten sonra tahmini yüklenme süresi alanında görebilirsiniz.

TikTok izlenme sayınızı arttırarak hesabınızı hızla büyütebilirsiniz. İzlenme sayınız arttıkça diğer etkileşimleriniz de hızla artacaktır. Sosyal medyada en güvenilir adresiniz Instatakipci.com

TikTok 2021 yılında Türkiye'de en çok kullanılan 5 sosyal medya platformundan bir tanesi olmuştur. We Are Social 2021 raporunda dünyada en çok kullanıcı artış hızı yakalayan platformlardan bir tanesi olmuştur.

TikTok videolarınızın izlenme sayısını belirtmektedir. İzlenme sayısı TikTok algoritması için önemli bir kriterdir. Yüksek izlenme oranına sahip videolar keşfette yer almaktadır.

TikTok videolarınızın keşfette yer almasına destek sağlayan Instatakipci TikTok izlenme servisidir. TikTok keşfette yerinizi almak için sizde hizmetimizi kullanabilirsiniz.

TikTok algoritması diğer sosyal medya uygulamarının benzeri şekilde etkileşimleri ön planda tutan bir yapıyla çalışmaktadır. Kullanıcıların video izlenme, beğeni, yorum ve takipçi gibi etkileşim kriterlerini inceleyerek çalışmaktadır.

TikTok üzerinden para kazanmak için video izlenme sayılarınızın yüksek olması sponsorlu reklam almanızı sağlayabilmektedir. Bu tarz etkileşimleri arttırarak TikTok üzerinden kolaylıkla kazanç elde edebilirsiniz.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
TikTok İzlenme Satın Al - Keşfet Garantili | Instatakipci
Instatakipci
TikTok izlenme satın al ile paylaşmış olduğunuz TikTok videolarının görüntülenme sayısını anında garantili arttırmak için tıklayın.
2029
2029
TikTok İzlenme Satın Al - Keşfet Garantili | Instatakipci
0.35 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/tiktok-izlenme-satin-al
5 / 5
5 1 Toplam: 29 Değerlendirme
Kaliteli ve gerçek

Kaliteli ve gerçek hesaplardan Tiktok izlenme satın almak isteyen herkese tavsiyemdir. Bence çok başarılı ve faydalı bir servis. Benim hesabım için çok güzel etkileri oldu. Fiyatı da çok uygun.

5 5 1 2024-02-08 Gaye
Gaye
Hem TikTok takipçi,

Hem TikTok takipçi, TikTok beğeni hem de TikTok izlenme satın al servislerinden deneme amaçlı satın alma yaptım. Hızlı bir şekilde ulaşıyor gerçekten. TikTok hesabımı keşfte düşürecek diye düşünüyorum. Teşekkür ederim.

5 5 1 2024-02-08 Berkay
Berkay
Tiktok'ta bir sürü

Tiktok'ta bir sürü video paylaşıyorum ama istediğim izlenme sayısına ulaşmak çok zor oluyor bu yüzden TikTok izlenme satın almaya karar verdim. Keşfete çıktığımda tekrar yorum atmaya gelicem.

5 5 1 2024-02-08 Deniz
Deniz
TikTok keşfet etkili

TikTok keşfet etkili izlenme satın aldım, yaklaşık 10 dakika içerisinde videoya yüklendi. Hızlı teslimat için teşekkür ederim arkadaşlar.

5 5 1 2021-02-24 Betül Gülenç
Betül Gülenç
TikTok izlenme hizmetini

TikTok izlenme hizmetini düzenli olarak kullanıyorum. İzlenme adetini 1000 ile başlattım bazen 5000 e çıkarıyorum. Videoların yükselmesinde etkili oluyor.

5 5 1 2021-02-24 Ayşe Saraç
Ayşe Saraç
Tiktok izlenme hizmetinizi

Tiktok izlenme hizmetinizi kullanarak keşfette ilk kez yer aldım. Organik olarak hesabımda çok yüksek bir etkileşim hacmi oluştu.

5 5 1 2021-02-24 Burak Atık
Burak Atık
TikTok 1000 adet

TikTok 1000 adet keşfet etkili izlenme satın aldım, 10 dakika içinde hesabıma yüklendi.

5 5 1 2021-02-24 Berrak Tuzlu
Berrak Tuzlu
TikTok video görüntüleme

TikTok video görüntüleme hizmetinizi düzenli olarak kullanıyorum. İzlenme sayılarını arttırmak büyük bir öncelik bizim için çok faydalı oluyor.

5 5 1 2021-02-24 Emirhan
Emirhan
Diğer sitelere göre

Diğer sitelere göre Tiktok izlenme hizmetiniz daha uygun fiyata, deneme amaçlı bir miktar aldım ve sorun yaşamadım en kısa sürede tekrar alım yapacağım.

5 5 1 2020-06-29 Ümit F.
Ümit F.
Herşey için teşekkürler,

Herşey için teşekkürler, Kısa sürede izlenmelerin tamamı geldi. Bununla birlikte gelen kişilerde hesabımın etkileşim oranınıda hızla arttırdı. Başarılı bir çalışma oldu. Teşekkürler.

5 5 1 2020-06-29 Remzi E.
Remzi E.
Paylaşımlarımın görüntülenme sayısında

Paylaşımlarımın görüntülenme sayısında hızla bir yükseliş oldu, Satın aldığım adetin çok daha fazlası geldi. Teşekkürler.

5 5 1 2020-06-29 Tülay E.
Tülay E.
İzlenmeler kısa sürede

İzlenmeler kısa sürede geldi. Başarılı teşekkür ederim.

5 5 1 2020-06-29 Ozan M.
Ozan M.
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek