İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
500
İzlenme
37,50 ₺
1250
İzlenme
%52 İNDİRİMLİ
127,50 ₺
70,63 ₺
2500
İzlenme
%65 İNDİRİMLİ
255,00 ₺
98,75 ₺
5000
İzlenme
%68 İNDİRİMLİ
510,00 ₺
172,50 ₺
12500
İzlenme
%69 İNDİRİMLİ
1.275,00 ₺
403,75 ₺
25000
İzlenme
%75 İNDİRİMLİ
2.550,00 ₺
622,50 ₺
50000
İzlenme
%76 İNDİRİMLİ
5.100,00 ₺
1.210,00 ₺
125000
İzlenme
%76 İNDİRİMLİ
12.750,00 ₺
3.010,00 ₺
250000
İzlenme
%81 İNDİRİMLİ
25.500,00 ₺
4.760,00 ₺
500000
İzlenme
%81 İNDİRİMLİ
51.000,00 ₺
9.510,00 ₺
1250000
İzlenme
%81 İNDİRİMLİ
127.500,00 ₺
23.760,00 ₺
2500000
İzlenme
%84 İNDİRİMLİ
255.000,00 ₺
38.760,00 ₺
5000000
İzlenme
%84 İNDİRİMLİ
510.000,00 ₺
77.510,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Tiktok Otomatik İzlenme Satın Al
4.21 / 5
5 1 Toplam: 5 Değerlendirme
Yorum Yap

Tiktok Otomatik İzlenme Satın Al Özellikleri

TikTok Otomatik İzlenme Nedir?

TikTok otomatik izlenme, TikTok üzerinde paylaşmayı düşündüğünüz tüm videolarınız için otomatik olarak izlenme satın almanıza olanak sağlayan bir araçtır. Paylaşmayı düşündüğünüz videolarınızın izlenmelerini sürekli takip etmek yerine öncesinde otomatik bir şekilde izlenme satın alarak işinizi kolaylaştırabilirsiniz. TikTok otomatik izlenme ile istediğiniz sayıda TikTok videonuz için otomatik olarak izlenme satın alıp kısa sürede istediğiniz izlenmelere sahip olabilirsiniz. TikTok videolarınıza toplu bir şekilde otomatik olarak izlenme satın alabileceğiniz için artık izlenmeleri konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. Otomatik izlenme sayesinde tüm TikTok videolarınız istediğiniz etkiye ulaşacak. Tek yapmanız gereken TikTok videolarınızı yayınlamak, otomatik izlenme aracımız geri kalanını sizin için kolaylaştıracak.

tiktok oto izlenme ne işe yarar

TikTok Oto İzlenme Ne İşe Yarar?

Hepimiz TikTok'un kısa videolar yapılıp paylaşılan bir platform olduğunu biliyoruz. Popüler olduğundan beri sosyal medya dünyasında köklü değişikliklere sebep olduğunun da farkındayız. Uzun videolar, bağımlılık yapan kaydırmalı akış, sayısız filtreler, düetler gibi uzun bir liste. Peki, sizin videolarınız izleniyor mu?
Aylık 1 milyarın üzerinde aktif kullanıcısı olduğunu göz önünde bulundurursak çok sıkı bir rekabetin olduğu aşikar. Bu rekabet içerisinde videolarınızın izlenme ihtimali düşüktür. İşte bu noktada TikTok Oto İzlenme hizmetimiz devreye giriyor. TikTok'ta yayınlayacağınız videoların izlenip izlenmeyeceğini düşünmeye son! TikTok Oto İzlenme ile gelecekte istediğiniz sayıda videonuz için izlenmeleri bugün alabilirsiniz. Bir daha videom izlenecek mi diye düşünmeyeceksiniz. Var olan izlenmelerinize oto izlenmeleriniz de eklendiği zaman profilinizin çok daha güçlü olacak ve siz de TikTok fenomenleri arasına girebileceksiniz.
TikTok algoritması, videolarınızı yeni kitlelere önerecek ve bu sayede emeğinizin karşılığını alacaksınız. Böylece videolarınızın Sizin İçin sayfasında yer alması çok daha kolay olacaktır. Sizin İçin sayfası yardımıyla bir günde gelirinizi katlayabilirsiniz.

TikTok otomatik izlenme önce sonra

TikTok Otomatik İzlenme Avantajları

TikTok otomatik izlenme ile birlikte TikTok deneyiminiz başka bir boyuta ulaşacak. Artık izlenmeleriniz için ya da hesabınızın neden etkileşim almadığı konusunda endişelenmenize gerek kalmayacak. TikTok otomatik izlenmenin avantajlarını sizin için sıraladık.

  • Otomatik izlenme olduğu için tek yapmanız gereken istediğiniz sayıda izlenme satın almak. Kaç video için bu satın alma işlemini gerçekleştirmek istediğinizi de belirttikten sonra izlenmeler otomatik olarak yüklenecek, ve hepsi bu kadar.

  • Kolay satın alma adımlarını takip ederek işleminizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

  • InstaTakipçi üzerinde yapacağınız her işlem güvenlidir; bu yüzden rahatlıkla izlenmelerinizi satın alabilirsiniz. 

  • TikTok videolarınızdaki izlenmeler arttıkça hesabınızın da büyüme olasılığı artar ve daha çok kişiye ulaşabilirsiniz.

  • Satın aldığınız tüm izlenmeler güvenilir hesaplar aracılığı ile yükleneceği için hesabınızın güvenliği konusunda endişelenmenize gerek olmayacak.

TikTok otomatik izlenme hizmeti, hızlı ve kolay oluşuyla sizi beklemekten kurtaracak. Tek yapmanız gereken belirttiğimiz kolay satın alma adımlarını takip ederek işleminizi gerçekleştirmek. Sizin adınıza geriye kalan tek şey, TikTok’un keyfini sürmek.

Video Thumbnail

neden tiktok oto izlenme satın almalısınız

Neden TikTok Oto İzlenme Satın Almalısınız?

TikTok'ta izlenmelerinizi artırmak istiyorsanız TikTok oto izlenme servisimiz tam size göre! Her gün belki de binlerce içeriğin üretildiği sosyal medya platformda bir yer edinmek çok zor. İçeriğiniz kaliteli olmalı, düzenli aralıklarla ve sık paylaşım yapmalısınız, hedef kitlenize uygun içerik üretmelisiniz ve diğer sosyal medya hesaplarınız ile desteklemelisiniz. Ama bu kadar kolay değil tabii ki. Çok fazla rakibiniz olduğu için bir noktada emek verdiğiniz içeriklerinizi desteklemek zorundasınız. TikTok oto izlenme satın alarak içeriklerinizi destekleyebilir ve dilediğiniz popülariteye ulaşabilirsiniz.
TikTok Oto İzlenme ile gelecekte paylaşacağınız istediğiniz sayıda gönderiniz için istediğiniz miktarda izlenme satın alabilirsiniz. Bu şekilde yeni bir video paylaştığınız zaman sistemimiz bunu otomatik olarak algılayıp daha önceden belirlemiş olduğunuz izlenmeleri kısa bir süre içerisinde gönderecektir. Diğer TikTok ürünlerimizle de ekstra destek verirseniz viral olmanız an meselesidir.
TikTok oto izlenme satın aldıktan sonra her video paylaştığınızda kısa sürede gönderilen izlenmeleriniz daha çok kullanıcıya ulaşmanızı sağlayacaktır. Daha çok etkileşim ile algoritma sizi daha çok insana gösterecektir. Hatta Sizin İçin sayfasında dahi çıkma şansınız olacaktır.
Çok fazla video görüntülemeniz varsa, sponsorlar, reklam anlaşmaları, bağlı bağlantılar vb. bulmak çok daha kolay olabilir. Bu nedenle, TikTok Beğeni Satın Al, takipçi ve TikTok izlenme satın al gibi TikTok hizmetlerimizi yatırım olarak satın almayı düşünmelisiniz. Ünlü olduğunuzda, bir influencer olarak geliriniz çok daha yüksek olacak ve mümkün olan en iyi pazarlama anlaşmalarını elde edebileceksiniz.

PDF indir

tiktok oto izlenme nasıl satın alınır

TikTok Oto İzlenme Nasıl Satın Alınır?

Satın alım gerçekleştirmeden önce profilinizin gizli olmadığından emin olun. Hizmetimiz gizli profillerde çalışmamaktadır. O zaman siz de güçlü bir TikTok profiline ve popüler videolara sahip olmaya hazırsanız tek yapmanız aşağıdaki adımları takip etmek.

  1. TikTok otomatik izlenme satın almak için öncelikle, kullanıcı adı yazan kutucuğa kullanıcı adınızı girin.
  2. Daha sonra, video sayısı yazan kutucuğa gelecekte paylaşacağınız kaç videoya izlenme istediğinizi yazın.
  3. Ardından, görüntülenme yazan kutucuğa her bir videonuz için kaç adet görüntülenme istediğinizi yazın.
  4. Son olarak, hemen al butonuna tıklayarak işleminizi tamamlayın.

Artık sırtınızı geriye yaslayarak her video paylaştığınızda gelen keşfet etkili izlenmelerin keyfini çıkartabilirsiniz. Herhangi bir endişeniz ve sorununuz için WhatsApp müşteri hizmetleri servisimizle iletişime geçin. Müşteri temsilcilerimiz 7/24 çevrimiçidir.

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Temelde TikTok izlenme ile aynıdır. Farkı ise TikTok oto izlenme ile gelecekteki videolarınıza istediğiniz kadar izlenme alabilirsiniz. Bu sayede video paylaştığınız zaman sistemimiz otomatik olarak izlenmelerinizi gönderecektir.

Kullanıcı adınız dışında hesabınıza dair hiçbir bilgi talep etmiyoruz. Bu nedenle %100 güvenlidir.

Evet, TikTok oto izlenme hizmetimizden faydalanabilmek için profilinizin açık olması gerekmektedir.

TikTok oto izlenme hizmetimizi beğeni ve takipçi gibi diğer hizmetlerimizle desteklerseniz belli olmayacaktır.

TikTok izlenme tek seferlik bir hizmettir. Her gönderinize ayrı ayrı almak zorundasınız. Ancak TikTok oto izlenme ile gelecekteki gönderileriniz için şimdiden satın alım yapabilirsiniz.

Maalesef TikTok'ta sadece videonuzun kaç kişi tarafından izlendiğini görebilirsiniz. İzleyen kullanıcıları göremezsiniz.

TikTok, 2016 yılının Eylül ayında ByteDance tarafından piyasaya sürülmüştür.

Telefonunuzda bulunan TikTok uygulamasına girmelisiniz. Sonra ekranın alt kısmında yer alan '+' simgesine dokunun ve kamera seçeneğinin yanında yer alan 'Canlı' düğmesine basarak canlı yayın açabilirsiniz.

TikTok otomatik izlenme sınırı maksimum 5000000 izlenme olarak belirlenmiştir.

Maalesef, yalnızca paylaşacak olduğunuz videolarınız için otomatik izlenme satın alabilirsiniz.

Satın aldığınız izlenmeler, videolarınız silinmediği sürece hesabınızda kalacaktır. 

Bu işlem tamamen güvenilir bir işlem olduğu için TikTok hesabınıza herhangi bir zarar gelmez. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Tiktok Otomatik İzlenme Satın Al - %100 Gerçek & Keşfet Etkili
Instatakipci
TikTok otomatik izlenme satın alarak TikTok videolarınıza gerçek kullanıcılar ile anında etkileşim kazandırın, keşfette yer edinin!
4384
4384
Tiktok Otomatik İzlenme Satın Al - %100 Gerçek & Keşfet Etkili
10.20 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/tiktok-oto-izlenme-satin-al
4.21 / 5
5 1 Toplam: 5 Değerlendirme
Oto izlenme satın

Oto izlenme satın aldım ve oldukça memnun kaldım. TikTok oto beğeni hizmetinden de mutlaka yararlanacağım!

5 5 1 2023-01-20 İsmail Aydın
İsmail Aydın
Daha önce sosyal

Daha önce sosyal medya hizmetinden yararlanmadığım için endişelerim vardı. Fakat tüm endişelerim boşaymış, güvenilir hizmet için teşekkürler InstaTakipçi!

5 5 1 2023-01-20 İrem Ünal
İrem Ünal
Tiktok nasıl para

Tiktok nasıl para kazanılır diye merak ederken burayı buldum. İlk başta güvenmedim ama küçük bir siparişle denemek istedim. Boş yere güvensizlik yapmışım harika bir hizmet!

5 5 1 2023-01-20 Furkan Özdemir
Furkan Özdemir
En yakın arkadaşım

En yakın arkadaşım kampüste çektiği videoların ne kadar izlendiğini gördükçe havalara uçuyor. Ona oto izlenme aldığımdan haberi dahi yok.

5 5 1 2023-01-20 Yiğit Aksoy
Yiğit Aksoy
Arkadaşımla iddiaya girdik

Arkadaşımla iddiaya girdik tiktokların izlenmez dedi sayenizde kazandım :D

5 5 1 2023-01-20 Emre Aktaş
Emre Aktaş
Kız kardeşimin dans

Kız kardeşimin dans TikTok'ları ne kadar cringe olsa da izlenmemelerine kıyamadım. Az miktarda sürekli alıyorum artık kız kardeşim de çok mutlu.

5 5 1 2023-01-20 Aysel Can
Aysel Can
İnstagram oto izlenme

İnstagram oto izlenme varken neden TikTok olmadığını merak ediyordum. İnstaTakipçi şaşırtmadı yine.

5 5 1 2023-01-20 Semra Şahin
Semra Şahin
Geciken siparişimde müşteri

Geciken siparişimde müşteri temsilcisi arkadaşlar çok yardımcı oldu teşekkür ediyorum buradan.

5 5 1 2023-01-20 Berfin Koç
Berfin Koç
Kızımın barbie bebek

Kızımın barbie bebek videolarına alıyorum. İzlenmeleri gördükçe çok mutlu oluyor :)

5 5 1 2023-01-20 Burcu Yıldırım
Burcu Yıldırım
Güvenilir ve hızlı.

Güvenilir ve hızlı. 10/10

5 5 1 2023-01-20 Serkan Korkmaz
Serkan Korkmaz
Her seferinde TikTok

Her seferinde TikTok videolarıma izlenme almaktan yorulmuştum. Artık aylık paylaşacağım tüm videolara alabiliyorum.

5 5 1 2023-01-20 Ela Özkan
Ela Özkan
Yine İnstatakipçi yine

Yine İnstatakipçi yine harika bir hizmet. Teşekkürler!

5 5 1 2023-01-20 Gökhan Acar
Gökhan Acar
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek