İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
100
Reblog
19,00 ₺
250
Reblog
%2 İNDİRİMLİ
47,50 ₺
46,25 ₺
500
Reblog
%3 İNDİRİMLİ
95,00 ₺
91,50 ₺
1000
Reblog
%4 İNDİRİMLİ
190,00 ₺
181,00 ₺
2000
Reblog
%5 İNDİRİMLİ
380,00 ₺
360,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Tumblr Paylaşım Satın Al
5 / 5
5 1 Toplam: 160 Değerlendirme
Yorum Yap

Tumblr Paylaşım Satın Al Özellikleri

 • Tumblr Paylaşım Nedir?

  Tumblr paylaşım hizmeti, gönderilerinizin paylaşım sayılarını arttırarak daha fazla etkileşim almanızı sağlayan bir hizmettir.

 • Neden Alınmalı?

  Paylaşım, Tumblr içeriklerinizin daha fazla kullanıcıya ulaşmasını sağlayacaktır.

 • Hızlı Teslimat

  Siparişiniz anında işleme alınır ve size verilen tahmini teslim süresi içinde tamamlanır.

 • İade Garantisi

  Siparişinizi hizmet sayfasında belirtilen (üç günün altında olmayan) tahmini teslim süresinde teslim edemememiz halinde paranızı iade etme garantisi veriyoruz.

 • Azalma Riski Yok

  Bu hizmetimizde düşüş veya azalma riski yoktur. Aksi takdirde siparişinizden itibaren altı ay boyunca düşüşlerin tekrar sağlanacağını garanti ederiz.

 • 7/24 Canlı Destek

  7 gün 24 saat boyunca canlı destek alanı, Whatsapp ve e-posta üzerinden tüm müşterilerimize aralıksız canlı destek sağlıyoruz.

 • Güvenli Ödeme

  Kolay, hızlı ve SSL güvenlik sertifikasıyla güvenli bir şekilde kredi kartıyla veya banka hesaplarımıza havale ve EFT ile ödeme seçenekleri sunuyoruz.

 • Şifrenizi İstemiyoruz

  Hiçbir zaman hiçbir işlemde hesabınızın şifresini talep etmiyoruz. Güvenliğiniz için şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

 • Bilgilendirme

  Satın alımlarınız sonrasında sipariş etkileşimlerinizin doğru takip edilebilmesi için, aynı ürünleri eş zamanlı olarak farklı sitelerden almamanız gerekir.

 • Sıkça Sorulan Sorular

  Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Tumblr post paylaşımı satın alabilmeniz için paylaşmınızın bağlantısını hizmetin ilgili alanına yapıştırmanız ve adet miktarını girdikten sonra ödemenizi tamamlamanız gerekmektedir.

  Web sitemizden satın alacağınız tüm ürünlerde hesabınızın şifresini veya kişisel bilgilerinizi paylaşmadan satın alma işlemi yapabilirsiniz.

  Tumblr paylaşım ürünümüz ile hesabınızdaki gönderileri farklı hesaplar paylaşarak daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlayan bir hizmettir.

  Tumblr post paylaşım hizmetimizin hesabınıza yüklenme süresini, satın alma ekranında ürün adetini girdikten sonra tahmini yüklenme süresi alanında görebilirsiniz.

  Tumblr Post paylaşım hizmetimizde silinme riski yoktur. Satın aldığınız ürünlerde 6 ay içinde düşüş yaşanması durumunda sizler için düşüş telafisi ve garantisi sunmaktayız.

  Tumblr post paylaşım sayılarınızın artması, profillerinizin daha fazla kişiye ulaşması ve daha fazla dikkat çekecek hale gelmesi anlamını taşır. Yani tüm gönderileriniz organik olarak daha yüksek etkileşim seviyesine erişebilecek ve profilinizin organik kitlesi artacaktır. 

  Tumblr post paylaşım hizmetimiz tamamen organik olarak çalışmaktadır. Tüm paylaşımlarınız organik bir şekilde görüntülenecektir. Satın alım yaptığınız fark edilemez. 

  Tumblr üzerinde popülerlik elde etmeniz için gerekli olan kriterler; Posrlarınızın ne kadar paylaşım aldığı, takipçi sayınız ve kazandığınız beğeni sayısıdır. Bu rakamların yüksek olması demek popülerliği yakaladığınız anlamına gelecektir. 

  Instatakipci.com olarak sizlere 7/24 canlı destek hizmeti sunuyoruz! Canlı destek hizmetimizi siparişleriniz sırasında veya sonrasında istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. 

  Deneyiminiz hakkında yorum yapın

  Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
  Yorum Yap
  Tumblr Paylaşım Satın Al - Gerçek ve Aktif Post Paylaşımları
  Instatakipci
  Tumblr paylaşım satın al işlemi ile yayınların çok daha fazla kişi tarafından görüntülenmesini sağlayabilirsiniz. Hemen deneyin!
  2849
  2849
  Tumblr Paylaşım Satın Al - Gerçek ve Aktif Post Paylaşımları
  19.00 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/tumblr-paylasim-satin-al
  5 / 5
  5 1 Toplam: 160 Değerlendirme
  Siteniz üzerinden yaptığım

  Siteniz üzerinden yaptığım 2.alışverş bu. Daha önce de Tumblr takipçileri satın almıştım. Şimdi de post paylaşım alarak çifte verim sağlamayı amaçladım.

  5 5 1 2021-03-24 Ozon Akbulut
  Ozon Akbulut
  350 adet paylaşım

  350 adet paylaşım satın aldım. Paylaşım satın almadan önce takipçi sayım 150 idi, ancak paylaşım satın almanın üstünden 1 ay geçmesine rağmen takipçi sayım 250'ye kadar arttı!

  5 5 1 2021-03-24 Balbay Sancak
  Balbay Sancak
  2 yıldır aktif

  2 yıldır aktif olarak Tumblr kullanıyorum. 2 yıl içerisinde bu kadar fazla dikkat çekememiştim. Tumblr post paylaşımı satın alarak çok doğru yapmışım. Dikkat çekme oranım epey arttı.

  5 5 1 2021-03-24 Sertaç Çagatay
  Sertaç Çagatay
  Post paylaşım sayılarında

  Post paylaşım sayılarında artış yaşanması benim için çok önemliydi. Yüksek sayıda (yaklaşık 250 adet) paylaşım satın aldım. Süper oldu, etkisini fazlası ile gördüm. Repostlar gerçekten önemliymiş.

  5 5 1 2021-03-24 Reza Ulker
  Reza Ulker
  500 Adet tumblr

  500 Adet tumblr paylaşım hizmeti satın aldım, satın aldığım paylaşımlarda herhangi bir azalma vs yaşanmadı.

  5 5 1 2021-03-24 Ceren Gözüpek
  Ceren Gözüpek
  Tumblr paylaşım hizmeti

  Tumblr paylaşım hizmeti satın alarak paylaşımlarımın daha görünür olmasını sağladım. 100 adet satın aldım ben arkadaşlar sizde satın alım yapabilirsiniz.

  5 5 1 2021-03-24 Beril Tekdemir
  Beril Tekdemir
  Beğenerek satın aldığım

  Beğenerek satın aldığım bir hizmet. Sayfamın büyümesinde katkınız çok büyük

  5 5 1 2020-01-21 Irmak E.
  Irmak E.
  Hızlı başarılı teşekkürler.

  Hızlı başarılı teşekkürler. Paylaşımlar hızlı bir şekilde yapıldı.

  5 5 1 2020-01-21 Yeliz E.
  Yeliz E.
  Müzik paylaşımı yaptığım

  Müzik paylaşımı yaptığım sayfamın daha fazla kişiye ulaşması için satın aldım ve kısa sürede siparişim tamamladı.

  5 5 1 2020-01-21 Büşra E.
  Büşra E.
  Sayfamdan paylaştığım tüm

  Sayfamdan paylaştığım tüm içeriklere paylaşım satın aldı mve kısa bir sürede geri dönüşümü inanılmaz oldu teşekkürler

  5 5 1 2020-01-21 Ufuk K.
  Ufuk K.
  Gönderilerimin daha fazla

  Gönderilerimin daha fazla kişiye ulaşması için paylaşım satın aldım ve kısa sürede geri dönüşü çok iyi oldu teşekkürler

  5 5 1 2020-01-21 Tolga G.
  Tolga G.
  Canlı Destek
  Canlı Destek
  Çevrimiçi
  Canlı Destek