İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
100
Canlı Yayın İzlenme
39,00 ₺
250
Canlı Yayın İzlenme
%1 İNDİRİMLİ
97,50 ₺
96,25 ₺
500
Canlı Yayın İzlenme
%2 İNDİRİMLİ
195,00 ₺
191,00 ₺
1000
Canlı Yayın İzlenme
%2 İNDİRİMLİ
390,00 ₺
380,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Twitch Canlı Yayın İzlenme Satın Al
5 / 5
5 1 Toplam: 46 Değerlendirme
Yorum Yap

Twitch Canlı Yayın İzlenme Satın Al Özellikleri

Twitch canlı yayınlarına izleyici kazandırmak için neler yapılabilir?

Twitch Canlı Yayın İzlenme Nedir?

Twitch canlı yayın izlenme, Twitch üzerinden yaptığınız canlı yayınlarınızın anlık izleyici sayılarını arttırma hizmetidir. Birbirinden farklı 9 seçeneğe sahip olan Twitch canlı yayın izleyici sayısı arttırma hizmeti sayesinde, canlı yayınlarınızı daha fazla kişiye ulaştırabileceksiniz.

Canlı yayın izleyici satın alma sosyal medya servisi özellikle yayın hayatına yeni başlayan Twitch kanalları için büyük öneme sahiptir. Yayın hayatınızın daha kısa sürede hız kazanması ve farklı kullanıcılara ulaşması adına tavsiye edilmekte olan bir yöntemdir. Anlık izleyici sayılarınızda yaşanacak olan artış sayesinde, Twitch platformuna hızlı bir giriş yapabilir ve organik etkileşim oranlarınızı canlı canlı arttırabilirsiniz.

Twitch canlı yayın izlenme önce sonra

Twitch canlı yayın izlenme sayısı arttırma yöntemleri hakkında bilgiler

Neden Twitch Canlı Yayın İzlenme Satın Almalıyım?

Twitch anlık izleyici sayısı arttırma paketlerimizden yararlanmak sizlere oldukça büyük avantajlar sunacaktır. Bu avantajlar yayıncılık hayatınızı doğrudan etkileyebilir. Gelin hep birlikte canlı yayın izleyici sayısı arttırmanın avantajlarına bakalım;

 • Canlı yayın izleyici sayılarınızda yaşanacak olan artış, önerilen kanallar içerisinde yer alma imkanınızı arttıracaktır.
 • Twitch izlenme sayılarınızın yüksek olması, canlı yayınlarınızın daha fazla organik kullanıcıya ulaşmasını sağlayacak ve twitch partner olma yolunda sizlere büyük destek sağlayacaktır.
 • Canlı yayınlarınız sağlayacağı organik katkı sayesinde daha fazla abone kazanmanıza ve bağış miktarınızın artmasına olanak sağlayacaktır.

Eğer sizler de Twitch canlı yayın izlenme rekoru sahibi olmak isterseniz, şimdi Twitch canlı yayın izlenme satın almanın tam zamanı!

Twitch Canlı Yayın İzleyici Satın Alma Seçenekleri Nelerdir?

Twitch canlı yayınlarınızın izleyici sayılarını anlık olarak arttırma hizmetimiz 9 farklı seçenekle sizlere sunulmaktadır. Bu hizmetlerimiz açmış olduğunuz canlı yayınlarınıza seçtiğiniz süre zarfında izleyici yüklenmesini sağlar. Yüklenecek olan bu izleyicilerin isimleri siz dahil herhangi bir kullanıcı tarafından görüntülenemez. Seçtiğiniz süre zarfı içerisinde canlı yayın izleyicileriniz zamana yayılarak organik bir şekilde artacaktır. Bu seçeneklerimizin en popülerleri şu şekilde sıralanabilir;

twitch izlenme arttırma yöntemleri nelerdir
 • 30 dakika canlı yayın izlenme sayısı seçeneği

  30 Dakika Twitch Canlı Yayın İzlenme

  Bu seçenek yarım saat süre ile (30 dakika) canlı yayınlarınız için izleyici sayısı arttırmanızı sağlar. Twitch partner programına dahil olmak isteyen kanallara tavsiye edilmektedir. Etkileşim oranı yüksektir. 

 • 50 dakikalık anlık izleyici sayısı arttırma

  50 Dakika Twitch Canlı Yayın İzlenme

  Bu seçenek 50 dakika süre ile canlı yayınlarınız için anlık izleyici sayısı arttırmanızı sağlar. Twitch iştiraki olmak isteyen kanallar tarafından tercih edilmektedir. Hızlı yayınlar için birebir bir seçenektir.

 • 1 saatlik canlı yayın izleyici sayısı arttırma

  60 Dakika Twitch Canlı Yayın İzlenme

  Bu seçenek 1 saat süre ile (60 dakika) canlı yayınlarınız için anlık izleyici sayısı arttırmanızı sağlar. Twitch kanallarınız için günlük yayınlarda sıkça tercih edebilirsiniz. Twitch yayıncılarının tavsiyesidir. 

 • 120 dakika canlı yayın izleyicisi arttırma seçeneği

  120 Dakika Twitch Canlı Yayın İzlenme

  Bu seçenek 2 saat süre ile (120 dakika) canlı yayınlarınız için anlık izleyici sayısı arttırmanızı sağlar. Twitch iştiraki olmak isteyen kanallar tarafından en çok tercih edilen canlı yayın izleyici sayısı arttırma seçeneğidir.

 • 240 dakika canlı yayın izleyicisi yükseltme seçeneği

  240 Dakika Twitch Canlı Yayın İzlenme

  Bu seçenek 4 saat süre ile (240 dakika) canlı yayınlarınız için anlık izleyici sayısı arttırmanızı sağlar. En popüler ikinci twitch canlı yayın izleyici sayısı arttırma seçeneğidir.

Video Thumbnail

Twitch Canlı Yayın İzleyicisi Nasıl Satın Alınır?

Twitch canlı yayınlarınızın izleyici sayılarını en iyi seviyelere getirmeye kararlı mısınız? O zaman hemen canlı izleyici satın alma adımlarımıza geçelim; 

step left step right

Twitch canlı yayın izleyici sayısı arttırma hizmetinden yararlanmak istediğiniz canlı yayın linkinizi ilgili alana giriniz.

step left step right

Canlı yayınıza gelmesini istediğiniz izleyici sayısını belirleyiniz.

step left step right

Belirlemiş olduğunuz izleyici sayısının hangi süre ile canlı yayında kalmasını istediğinizi seçiniz.
(Yukarıda verilen 9 seçenekten bir tanesi.)

step left step right

İzleyici sayısı ve süre seçimi yaptıktan sonra “Hemen Al” tuşuna basarak ürününüzü sepetinize atınız.

step left step right

Sepetinize gittikten sonra sizlere sunulan detayları kontrol ediniz ve doğruluğundan emin olunuz.

step left step right

“Ödeme” tuşuna basınız ve siparişinizi %100 güvenilir ödeme seçenekleri ile tamamlayınız. İşte bu kadar! Anlık izleyicilerinizin keyfini şimdiden çıkarabilirsiniz.

Anlık izleyici sayılarınızı yükselterek Twitch kanalınız için oldukça önemli bir fırsat yakaladınız. Şimdi bu fırsatı aksiyona çevirme zamanı! Twitch takipçi sayınızı arttırarak izleyici sayılarınız ile takipçilerinizi pekiştirin. Hemen Twitch takipçi satın al sayfamızı ziyaret edin, kanalınızı maksimum seviyelere taşıyın!

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Twitch canlı yayın izleyici satın alma hizmetimiz, Twitch canlı yayınlarınızın anlık izleyici sayılarını arttırma hizmetidir. Organik bir etkileşim kazandırır.

Twitch anlık izleyici sayısı arttırma hizmetimiz organik bir etkileşim kazandırmak üzere dizayn edilmiştir. İzleyici satın aldığınız fark edilemez. Kanalınızın engellenme riski bulunmaz.

Twitch canlı yayınlarınız için satın aldığınız izleyici sayıları istediğiniz miktarlarda kalacaktır. Belirlediğiniz süre zarfında izleyici sayılarınız ortalama olarak belirlediğiniz miktar altına düşmeyecektir.

Twitch iştiraki bir kanal haline gelmek için belirli kriterler bulunmaktadır. Bu kriterlerden bir tanesi anlık izleyici sayılarıdır. Twitch canlı yayın izlenme satın alarak bu kriteri yerine getirebilirsiniz.

Instatakipci.com tarafından sizlere sunulan Twitch canlı yayın izlenme sayısı arttırma hizmetimiz 9 farklı seçeneğe sahiptir. En az 10 dakika en fazla ise 240 dakika süreleri arasında yer alan seçeneklerimizden bir tanesini seçerek, canlı yayın izlenme sayılarınızı arttırabilirsiniz. 

Twitch canlı yayınlarınız için satın alacağınız izlenmeler organik görünümlü, yüksek kaliteli hesaplar tarafından sağlanmaktadır. İzleyicileriniz tamamen organik olarak yansıyacaktır ve fark edilemeyecektir. 

Instatakipci.com üzerinde sunulmakta olan tüm sosyal medya hizmetlerimiz %100 güvenlik altyapısına sahiptir. Bununla beraber tüm ödemelerinizi %100 güvenilir kanallar aracılığı ile tamamlayabilirsiniz. 

Instatakipci.com olarak ilk önceliğimiz sizlerin memnuniyeti ve sizlere en yüksek kaliteli hizmetleri sunabilmektir. Tüm hizmetlerimiz bu prensipler çerçevesinde işleme alınır. Siparişleriniz öncesinde veya sonrasında 7/24 canlı destek hizmeti alabilirsiniz. Ödemelerinizi %100 güvenilir bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Ayrıca sınırsız çeşit imkanı ile tek seferde tüm etkileşim ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Twitch Canlı Yayın İzlenme Satın Al - Gerçek, Aktif & Garantili
Instatakipci
Twitch canlı yayın izlenme satın al hizmetiyle sizde platform üzerinde popüler olabilirsiniz. Hemen sipariş vermek için tıklayın.
4282
4282
Twitch Canlı Yayın İzlenme Satın Al - Gerçek, Aktif & Garantili
19.50 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/twitch-canli-yayin-izlenme-satin-al
5 / 5
5 1 Toplam: 46 Değerlendirme
Canlı yayınlarım için

Canlı yayınlarım için modlara bile haber vermeden izleyici satın aldım, deneme amaçlı. Modlar tüm yayın boyunca hiç fark etmediler. Diğer izleyiciler de asla izleyici aldığımı fark etmedi.

5 5 1 2021-03-15 Muhterem Demiröz
Muhterem Demiröz
Kanala etkisi tartışılmaz.

Kanala etkisi tartışılmaz. İzleyici sayısının net kaldığı ve azalmadığı da tartışılmaz. Canlı yayınınızı daha fazla popüler yapmak istiyorsanız, kendi izleyici rekorunuzu kırmak istiyorsanız kesinlikle deneyiniz!

5 5 1 2021-03-15 Gökberk Karaman
Gökberk Karaman
Twitch canlı yayınım

Twitch canlı yayınım için aldığım anlık izleyicilere bayıldım! Kanalımın ve yayınımın öne çıkmasına çok katkı sağladılar. Artık organik bir kitlem oluştu, klip bile alıyorlar

5 5 1 2021-03-15 Ersan Mehmet
Ersan Mehmet
500 izleyici aldım,

500 izleyici aldım, 60 dakikalık süre seçeneğini tercih ettim. Deneme olarak düşünmüştüm. Oldukça memnun kaldım. Çünkü, seçtiğim süre içerisinde en düşük 520 izleyici gördüm. Süre bitiminden sonra ise organik izleyicilerin yayınımı fark ettiğini ve izlemeye devam ettiklerini anladım. ??

5 5 1 2021-03-15 Faruk Demirkol
Faruk Demirkol
Ben çok beğendim.

Ben çok beğendim. Twitch canlı yayınımın izleyici gerçekten de harika bir şekilde arttı. Çok iyi , hem de çok ucuz! Bekle beni Twitch 2021'e bomba gibi geliyorum!

5 5 1 2021-03-15 Mevlit Karatay
Mevlit Karatay
İzleyici satın alma

İzleyici satın alma işlemini daha önce birkaç farklı site üzerinden de denemiştim. Ancak Instatakipci'den aldığım izlenmeler farklı olarak hep aynı sayıda hatta fazla sayıda kaldı. Azalma olmadı ve istediğim süre eksiksiz olarak tamamlandı.

5 5 1 2021-03-15 Okaner Sarica
Okaner Sarica
250 izleyici aldım

250 izleyici aldım ve bu izleyicilerin 120 dakika süre ile gelmesini istedim. Yayınıma istediğim izleyiciler geldi. Hatta bu izleyici sayısı sayesinde kanalıma organik izleyiciler ve takipçiler de kazandım. Çift taraflı bir kazanım oldu ?

5 5 1 2021-03-15 Yasin Akpulat
Yasin Akpulat
Twitch canlı yayınım

Twitch canlı yayınım için 50 dakikalık bir izlenme satın aldım. Moderatör arkadaşlarım sürekli olarak takipte kaldılar ve sayıların hep istediğimiz gibi olduğunu söylediler. Sorun çıkmadı.

5 5 1 2021-03-15 Necmi U.
Necmi U.
Twitch kanalıma can

Twitch kanalıma can suyu olan bir alışveriş yaptım. Çok mutluyum. Kanalıma etkileşim ve büyük bir ivme kazandırdı. Düşünenler için 50 dakikalık twitch canlı yayın izleyici sayısı arttırma seçeneğini öneririm.

5 5 1 2021-03-11 Batuhan Üzümcü
Batuhan Üzümcü
240 dakika twitch

240 dakika twitch canlı yayın izlenmesi aldım. Daha önceden de 20 dakikalık bir deneme yapmıştım. Kısa kullanım ile uzun canlı yayın kullanımı arasında bir fark olmadı. Hatta daha uzun süreli seçeneği seçtiğimde daha fazla izleyici geldiğini fark ettim. Kanalım için çok faydalı oldu.

5 5 1 2021-03-11 Sezgin Yavaş
Sezgin Yavaş
Twitch kanalımı yeni

Twitch kanalımı yeni açmıştım. Twitch partner olmak adına çok yolum vardı ama twitch canlı yayın izleyicisi satın alarak bu yolu yarıladım. Memnun kaldım, twitch üzerinden gelir elde etmek isteyen kanallara öneririm.

5 5 1 2021-03-11 Ünal Özal
Ünal Özal
Twitch canlı yayınlarına

Twitch canlı yayınlarına yeni başlamış biri olarak anlık izleyici sayılarımın artmasına çok ihtiyacım vardı. 60 dakika için 1000 izleyici aldım ancak daha fazlasını gönderdiler. Süre konusunda da bir sıkıntı olmadı.

5 5 1 2021-03-11 Ediz Budak
Ediz Budak
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek