İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
100
Canlı Yayın İzlenme
39,00 ₺
250
Canlı Yayın İzlenme
%1 İNDİRİMLİ
97,50 ₺
96,25 ₺
500
Canlı Yayın İzlenme
%2 İNDİRİMLİ
195,00 ₺
191,00 ₺
1000
Canlı Yayın İzlenme
%2 İNDİRİMLİ
390,00 ₺
380,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Twitch Canlı Yayın İzlenme Satın Al
5 / 5
5 1 Toplam: 46 Değerlendirme
Yorum Yap

Twitch Canlı Yayın İzlenme Satın Al Özellikleri

 • Twitch Canlı Yayın İzlenme Nedir?

  Twitch canlı yayın izleyici satın alma hizmeti, Twitch canlı yayınlarınızın anlık izleyici sayılarını arttırmanızı sağlar.

 • Twitch Canlı Yayın İzlenme Neden Alınmalıdır?

  Twitch canlı yayınlarınızın anlık izleyici sayılarında yaşanacak olan yükseliş, Partner programınıza dahil olmanızı ve önerilen kanallar içerisinde yer almanızı hızlandıracaktır.

 • Azalma Riski yok

  Satın alınan canlı yayın izlenme süresi boyunca izleyici sayılarınızda azalma yaşanması söz konusu değildir.

 • Hızlı Teslimat

  Siparişiniz anında işleme alınır ve size verilen tahmini teslim süresi içinde tamamlanır.

 • 7/24 Canlı Destek

  7 gün 24 saat boyunca canlı destek alanı, Whatsapp ve e-posta üzerinden tüm müşterilerimize aralıksız canlı destek sağlıyoruz.

 • Güvenli Ödeme

  Kolay, hızlı ve SSL güvenlik sertifikasıyla güvenli bir şekilde kredi kartıyla veya banka hesaplarımıza havale ve EFT ile ödeme seçenekleri sunuyoruz.

 • Şifrenizi İstemiyoruz

  Hiçbir zaman hiçbir işlemde hesabınızın şifresini talep etmiyoruz. Güvenliğiniz için şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

 • Bilgilendirme

  Satın alımlarınız sonrasında sipariş etkileşimlerinizin doğru takip edilebilmesi için, aynı ürünleri eş zamanlı olarak farklı sitelerden almamanız gerekir.

 • Sıkça Sorulan Sorular

  Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Twitch canlı yayın izleyici satın alma hizmetimiz, Twitch canlı yayınlarınızın anlık izleyici sayılarını arttırma hizmetidir. Organik bir etkileşim kazandırır.

  Twitch anlık izleyici sayısı arttırma hizmetimiz organik bir etkileşim kazandırmak üzere dizayn edilmiştir. İzleyici satın aldığınız fark edilemez. Kanalınızın engellenme riski bulunmaz.

  Twitch canlı yayınlarınız için satın aldığınız izleyici sayıları istediğiniz miktarlarda kalacaktır. Belirlediğiniz süre zarfında izleyici sayılarınız ortalama olarak belirlediğiniz miktar altına düşmeyecektir.

  Twitch iştiraki bir kanal haline gelmek için belirli kriterler bulunmaktadır. Bu kriterlerden bir tanesi anlık izleyici sayılarıdır. Twitch canlı yayın izlenme satın alarak bu kriteri yerine getirebilirsiniz.

  Instatakipci.com tarafından sizlere sunulan Twitch canlı yayın izlenme sayısı arttırma hizmetimiz 9 farklı seçeneğe sahiptir. En az 10 dakika en fazla ise 240 dakika süreleri arasında yer alan seçeneklerimizden bir tanesini seçerek, canlı yayın izlenme sayılarınızı arttırabilirsiniz. 

  Twitch canlı yayınlarınız için satın alacağınız izlenmeler organik görünümlü, yüksek kaliteli hesaplar tarafından sağlanmaktadır. İzleyicileriniz tamamen organik olarak yansıyacaktır ve fark edilemeyecektir. 

  Instatakipci.com üzerinde sunulmakta olan tüm sosyal medya hizmetlerimiz %100 güvenlik altyapısına sahiptir. Bununla beraber tüm ödemelerinizi %100 güvenilir kanallar aracılığı ile tamamlayabilirsiniz. 

  Instatakipci.com olarak ilk önceliğimiz sizlerin memnuniyeti ve sizlere en yüksek kaliteli hizmetleri sunabilmektir. Tüm hizmetlerimiz bu prensipler çerçevesinde işleme alınır. Siparişleriniz öncesinde veya sonrasında 7/24 canlı destek hizmeti alabilirsiniz. Ödemelerinizi %100 güvenilir bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Ayrıca sınırsız çeşit imkanı ile tek seferde tüm etkileşim ihtiyaçlarınızı karşılayabileceksiniz. 

  Deneyiminiz hakkında yorum yapın

  Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
  Yorum Yap
  Twitch Canlı Yayın İzlenme Satın Al - Gerçek, Aktif & Garantili
  Instatakipci
  Twitch canlı yayın izlenme satın al hizmetiyle sizde platform üzerinde popüler olabilirsiniz. Hemen sipariş vermek için tıklayın.
  4282
  4282
  Twitch Canlı Yayın İzlenme Satın Al - Gerçek, Aktif & Garantili
  19.50 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/twitch-canli-yayin-izlenme-satin-al
  5 / 5
  5 1 Toplam: 46 Değerlendirme
  Canlı yayınlarım için

  Canlı yayınlarım için modlara bile haber vermeden izleyici satın aldım, deneme amaçlı. Modlar tüm yayın boyunca hiç fark etmediler. Diğer izleyiciler de asla izleyici aldığımı fark etmedi.

  5 5 1 2021-03-15 Muhterem Demiröz
  Muhterem Demiröz
  Kanala etkisi tartışılmaz.

  Kanala etkisi tartışılmaz. İzleyici sayısının net kaldığı ve azalmadığı da tartışılmaz. Canlı yayınınızı daha fazla popüler yapmak istiyorsanız, kendi izleyici rekorunuzu kırmak istiyorsanız kesinlikle deneyiniz!

  5 5 1 2021-03-15 Gökberk Karaman
  Gökberk Karaman
  Twitch canlı yayınım

  Twitch canlı yayınım için aldığım anlık izleyicilere bayıldım! Kanalımın ve yayınımın öne çıkmasına çok katkı sağladılar. Artık organik bir kitlem oluştu, klip bile alıyorlar

  5 5 1 2021-03-15 Ersan Mehmet
  Ersan Mehmet
  500 izleyici aldım,

  500 izleyici aldım, 60 dakikalık süre seçeneğini tercih ettim. Deneme olarak düşünmüştüm. Oldukça memnun kaldım. Çünkü, seçtiğim süre içerisinde en düşük 520 izleyici gördüm. Süre bitiminden sonra ise organik izleyicilerin yayınımı fark ettiğini ve izlemeye devam ettiklerini anladım. ??

  5 5 1 2021-03-15 Faruk Demirkol
  Faruk Demirkol
  Ben çok beğendim.

  Ben çok beğendim. Twitch canlı yayınımın izleyici gerçekten de harika bir şekilde arttı. Çok iyi , hem de çok ucuz! Bekle beni Twitch 2021'e bomba gibi geliyorum!

  5 5 1 2021-03-15 Mevlit Karatay
  Mevlit Karatay
  İzleyici satın alma

  İzleyici satın alma işlemini daha önce birkaç farklı site üzerinden de denemiştim. Ancak Instatakipci'den aldığım izlenmeler farklı olarak hep aynı sayıda hatta fazla sayıda kaldı. Azalma olmadı ve istediğim süre eksiksiz olarak tamamlandı.

  5 5 1 2021-03-15 Okaner Sarica
  Okaner Sarica
  250 izleyici aldım

  250 izleyici aldım ve bu izleyicilerin 120 dakika süre ile gelmesini istedim. Yayınıma istediğim izleyiciler geldi. Hatta bu izleyici sayısı sayesinde kanalıma organik izleyiciler ve takipçiler de kazandım. Çift taraflı bir kazanım oldu ?

  5 5 1 2021-03-15 Yasin Akpulat
  Yasin Akpulat
  Twitch canlı yayınım

  Twitch canlı yayınım için 50 dakikalık bir izlenme satın aldım. Moderatör arkadaşlarım sürekli olarak takipte kaldılar ve sayıların hep istediğimiz gibi olduğunu söylediler. Sorun çıkmadı.

  5 5 1 2021-03-15 Necmi U.
  Necmi U.
  Twitch kanalıma can

  Twitch kanalıma can suyu olan bir alışveriş yaptım. Çok mutluyum. Kanalıma etkileşim ve büyük bir ivme kazandırdı. Düşünenler için 50 dakikalık twitch canlı yayın izleyici sayısı arttırma seçeneğini öneririm.

  5 5 1 2021-03-11 Batuhan Üzümcü
  Batuhan Üzümcü
  240 dakika twitch

  240 dakika twitch canlı yayın izlenmesi aldım. Daha önceden de 20 dakikalık bir deneme yapmıştım. Kısa kullanım ile uzun canlı yayın kullanımı arasında bir fark olmadı. Hatta daha uzun süreli seçeneği seçtiğimde daha fazla izleyici geldiğini fark ettim. Kanalım için çok faydalı oldu.

  5 5 1 2021-03-11 Sezgin Yavaş
  Sezgin Yavaş
  Twitch kanalımı yeni

  Twitch kanalımı yeni açmıştım. Twitch partner olmak adına çok yolum vardı ama twitch canlı yayın izleyicisi satın alarak bu yolu yarıladım. Memnun kaldım, twitch üzerinden gelir elde etmek isteyen kanallara öneririm.

  5 5 1 2021-03-11 Ünal Özal
  Ünal Özal
  Twitch canlı yayınlarına

  Twitch canlı yayınlarına yeni başlamış biri olarak anlık izleyici sayılarımın artmasına çok ihtiyacım vardı. 60 dakika için 1000 izleyici aldım ancak daha fazlasını gönderdiler. Süre konusunda da bir sıkıntı olmadı.

  5 5 1 2021-03-11 Ediz Budak
  Ediz Budak
  Canlı Destek
  Canlı Destek
  Çevrimiçi
  Canlı Destek