İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
25
Retweet
31,25 ₺
50
Retweet
%8 İNDİRİMLİ
62,50 ₺
57,50 ₺
100
Retweet
%11 İNDİRİMLİ
125,00 ₺
110,00 ₺
250
Retweet
%16 İNDİRİMLİ
312,50 ₺
262,50 ₺
500
Retweet
%18 İNDİRİMLİ
625,00 ₺
512,50 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Twitter Retweet Satın Al
5 / 5
5 1 Toplam: 51 Değerlendirme
Yorum Yap

Twitter Retweet Satın Al Özellikleri

Twitter Retweet Satın Al

Twitter (X) Retweet Hizmeti Nedir?

Retweetler, Twitter’da (X) bir kullanıcının size ait tweeti kendi zaman akışında yayınlaması ve tekrar etmesi sürecine verilen isimdir. Birkaç kullanıcı aynı kullanıcıdan içerik çekerken, bu kullanıcıya dikkat çeker ve takipçilerin daha fazla güvenilirlik sağladıkları yerlerde, retweetler sizi daha görünür hale getirir. Daha çok tanınan bir isim olmanıza yardımcı olur. Peki artan Twitter retweet sayısı ile yükselen görünürlük size nasıl yardımcı olabilir?

Twitter'da (X) ne kadar kaliteli olursa olsun bir içerik paylaştığınızda retweet yapmış kullanıcıların oluşması hemen olmayacaktır. Yani gönderiniz anında etkileşim almayacaktır. Bu nedenle, bazı stratejiler oluşturmanız ve belli hizmetlerden faydalanmanız gerekmektedir. Popüler hesaba sahip olan kişilerin gönderilerini retweet yapan hesapların sahibi de bu sayede tanınırlığını arttırmış olacaktır. Yani, popüler kullanıcıların gönderilerini kendi Twitter (X) sayfanızda yayımlarsanız, hesabınız güvenilir bir hesap olarak algılanacak ve güvenilirliği artacaktır. Retweet, yazıyı yazan kişinin yazısını övmek anlamına gelir ve bu iltifat olarak kabul edilmektedir. Bu da etkileşimi karşılıklı olarak arttıran en önemli unsurdur. 

Twitter Retweet Hizmeti ve Nasıl Satın Alınır?

Twitter uygulamasında öne çıkmak artık çok basit! Bunun için size aşağıda bir rehber oluşturduk. Hemen "Twitter Retweet" rehberimizi inceleyin ve takipçilerinizin tadını çıkarın!

PDF indir

Twitter Retweet PDF

Twitter Retweet Al

Twitter (X) Retweet Hizmeti Ne İşe Yarar?

Twitter (X) sosyal medya siteleri içerisinde fikirlerin en rahat şekilde dile getirildiği alanların başında gelmektedir. Sadece fikir beyan etmek için değil tanınırlığın üst seviyeye çıkarılması ve ilgi görmek konusunda da kilit sosyal medya siteleri içerisinde yer almaktadır. Belirli bir konuda sesini duyurmak isteyen kişilerin Instagram ve Facebook’tan ziyade direkt olarak Twitter’ı (X) kullanıma aldığı sıklıkla görülmektedir.

Siz de Twitter (X) sayfanızı küçük dokunuşlar ile baştan yaratma imkanını elde edebilirsiniz. Bu olumlu değişimi normal yollar ile yapmak isterseniz uzun bir zaman dilimi boyunca beklemeniz gerekecektir. Zaman kaybetmeden çok daha fazla kişiye hitap edebilirsiniz. Uygun fiyatlar ve kaliteli ödeme seçenekleri ile firmamız profilinizi sorunsuz bir biçimde üst seviyeye taşıyacaktır.

Twitter (X) rt satın alma hizmeti ile alakalı olarak dikkate almanız gereken temel özelliklerden bazıları şu biçimde sıralanmaktadır;

 • Retweet satın alarak atmış olduğunuz tweetin çok daha faza kişiye ulaşmasını mümkün kılabilirsiniz. Sadece daha fazla kişiye ulaşmak değil aynı zamanda takipçi sayınızı da bu retweetlerin etkisi ile artırabilirsiniz.
 • Hitap ettiğinizi kullanıcı kitlesine uygun olarak yabancı ya da yerli rt satın alabilirsiniz. Bu şekilde hitap ettiğiniz kitle de değişim gösterecektir.
 • Twitter (X) rt hizmetini kullanarak Twitter’da (X) gündem olmasını istediğinizi konuları öne çıkarma fırsatı elde edebilirsiniz.
 • Twitter (X) retweet hizmeti ile dikkat çekmek istediğiniz tweetlerinizin etkileşim oranını ve yayılma hızını arttırabilirsiniz.

Satın Alma Adımları

step left step right

Twitter (X) Retweet satın almak istediğiniz Tweet linkinizi giriniz.

step left step right

Temin etmek istediğiniz retweet sayısını belirtiniz.

step left step right

“Sepete Ekle” tuşuna basarak retweetleri sepetinize ekleyiniz.

step left step right

Sepetinizi açınız ve “Ödeme Yap” butonuna basınız.

step left step right

Ödemelerinizi güvenli bir şekilde tamamlayınız.

step left step right

Tebrikler! Tweetleriniz artık çok daha popüler!

twitter bot rt satın al

Twitter (X) Retweet Neden Satın Alınır?

Bildiğiniz üzere Twitter (X) en sık kullanılan ve en çok etkileşim alan sosyal medya mecralarından biridir. Twitter (X) üzerinde bir kullanıcı hesabının yoğun etkileşim alması da en çok Retweet sayısı ile ilgilidir. Retweet ne demek diye merak ediyorsanız; bir Twitter (X) terimi olan Retweet, beğenilen bir gönderiyi kendi takipçilerinizle paylaşmaya verilen isimdir. 

Herhangi bir Twitter (X) gönderisi ne kadar çok Retweet alırsa, bu gönderiyi paylaşan kullanıcının hesabı da o kadar çok etkileşim alacak ve takipçilerinde artış gözlemlenecektir. Bu nedenle, Twitter‘da (X) etkileşimin artması için en önemli konu Retweet sayısının yüksek olmasıdır. Çünkü, Retweet sayısı yüksek olduğunda gönderi, kullanıcıyı takip etmeyen birçok profilin karşısına çıkacaktır. Gönderiyi beğenen bu kullanıcılar, profili ziyaret ederek, hesabı takibe alacaklardır. 

Retweet sayısını yükseltmek için, aktif takipçilerinizin doğal süreçler ile birlikte etkileşiminizi arttırmasını beklemek, uzun bir zaman alabilir. Bu nedenle hesabınızın anında etkileşim alarak, üst sıralara çıkmasını tercih ediyorsanız, Twitter Retweet satın al işlemi ile Twitter‘da (X) popülerlik yakalayabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden Twitter (X) takipçi satın al ve Twitter (X) beğeni satın al hizmetlerini kullanarak profilinizi hızla büyütebilirsiniz.

Neden #1 Numarayız?
Kaliteli
 • Yüksek kaliteli
 • Bol Çeşit
 • Uygun Fiyat
Kalıcı
 • Yüksek Fayda
 • Daimi Etkileşim 
 • 7/24 Destek
Güvenilir
 • Yasal Hizmet
 • Risksiz
 • Güvenilir Ödeme
Twitter Retweet Nasıl Satın Alınır

Twitter (X) Retweet Nasıl Satın Alınır?

Instatakipci.com sitesi olarak sizlere hem güvenilir hem en ucuz imkanlarla sunduğumuz Twitter (X) Retweet hizmeti ile etkileşiminizi arttıracak, Twitter‘da (X) popülerlik tacını alacaksınız. Nasıl mı? İnceleyelim: 

 • İlk olarak, gönderileriniz üzerinde Retweet yapacak profilleri seçmeniz gerekmektedir. Bu kullanıcılar, Türk gerçek, Türk bot, yabancı gerçek ve yabancı bot olarak ayrılmaktadır. Seçiminizi yaparak devam edebilirsiniz,
 • Sonrasında, Retweet almasını istediğiniz gönderinizin URL’sini yapıştırarak sağdaki kutucuk üzerinden Retweet sayısını belirleyin,
 • Daha sonra satın al diyerek ödeme ekranına gidebilirsiniz.
 • Ödemeleriniz esnasında vermiş olduğunuz kart bilgileriniz çalışanlarımız dahil olmak üzere üçüncü kişiler ile kesinlikle paylaşılmaz. Hesabınızın güvenliği firmamız için son derece önemli bir konudur. 
 • Hizmetlerimizle ilgili bir sorun yaşadığınızı düşündüğünüzde veya sormak istediğiniz herhangi bir konuda bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz. 

Twitter (X) Hesap Büyütme Rehberi 

Twitter (X) hesabınızı büyütmek için aldığınız retweetleri beğeniler ile kombinleyebilir ve ardından Twitter (X) takipçi sayısı artırma hizmetlerimizden de yararlanarak hesaplarınızı hızlı bir şekilde ileriye taşıyabilirsiniz. Buna ek olarak Instatakipci.com tarafından sizler için ücretsiz olarak oluşturulmuş olan "Twitter (X) Hesap Büyütme Rehberi" içeriğimize de göz atarak Twitter (X) hesaplarınızı daha geniş kitlelere ulaştırmak konusunda fikirler edinebilirsiniz. 

Twitter (X) Hesap Büyütme Rehberi

twitter gerçek rt satın al

Twitter (X) Retweet Satın Alma İşlemi Güvenli midir?

Twitter (X) Retweet hizmeti de dahil olmak üzere sitemiz üzerinde siz değerli takipçilerimize sunduğumuz tüm hizmetler en yüksek kalitede ve en güvenilir imkanlarla sunulmaktadır. Şifresiz olarak tüm işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz de güvenlik konusunun en önemli noktalarından biridir. Özellikle son zamanlarda birçok Twitter (X) hesabına zarar veren bazı siteler, sizden hesabınıza giriş yapmanızı isteyerek veya hesaplarınızın şifresini isteyerek işlem yapmaktadırlar. Bu da hem ciddi güvenlik sorunlarına yol açmakta hem de hesabınızda birçok engel durumu ile karşılaşmanıza yol açmaktadır. Hesabınızın kapanmasına kadar giden bu uygulamalara dikkat etmeniz gerekmektedir. Hesabınızı güvende tutarak, etkileşiminizi arttırmak için yapacağınız uygulamalar için dikkat etmeniz gereken noktalara göz atalım:

 • Bahsettiğimiz üzere sizden hesabınızın şifresini isteyen, Retweet kasma ve rt hilesi vaadi sunan sitelere güvenmemenizi öneririz,
 • Etkileşiminizi arttırma adına indirilen ücretsiz uygulamaların sözleşmelerinde, hesabınız ile ilgili ciddi konular yer almaktadır ve sizler bu sözleşme maddelerini okumadan kabul ettiğinizde yaşadığınız herhangi bir sorunda hak talep edemeyeceksiniz, mümkünse bu programları indirmeyin veya sözleşmelerini dikkatlice okuyun,
 • Bedava hizmet sunan sitelerin çoğunda hesabınız kapanma tehlikesi ile karşı karşıya kalabilmektedir, bu hizmetlere dikkat edin.

Dikkat etmeniz gereken noktaları sıraladıktan sonra, bizler Instatakipci.com olarak sizlere en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunduğumuzu gururla belirtiyoruz. Çünkü, sitemiz üzerinden gerçekleştireceğiniz işlemlerin hiçbirinde sizden hesabınızın şifresi istenmez tüm işlemlerinizi şifresiz ve hilesiz olarak gerçekleştirirsiniz.

Twitter retweet öncesi sonrası

Video Thumbnail

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Twitter retweet satın almak hesabınızda herhangi bir güvenlik tehdidi oluşturmamaktadır. Instatakipci.com ürün ve hizmetlerinin kullanımında ya satın alımında herhangi bir şifre ya da özel bir bilgi istenmemektedir. Sitemizde bulunan tüm ürünler güvenlik garantisi ile temin edilmekte ve sizlere sunulmaktadır.

Instatakipci.com Türk gerçek retweetler, gerçek kullanıcılar tarafından sağlanmaktadır. Bu nedenle elde edilen retweet sayılarında zaman içerisinde azalma yaşanabilmektedir. Bu azalmanın en aza indirgemnesi için tüm gerçek siparişlerde %25 oranında fazla gönderim sağlanır. 

Twitter hizmetlerimizi kullanarak en popüler hesaplar arasında yer alabilirsiniz. Twitter retweet hizmetini kullanarak tweetlerlerinizi ve hesabınızı büyütebilir, fenomen bir hesap haline getirebilirsiniz.

Twitter Retweet satın almak hesabınızın etkileşimlerinin artmasına direkt olarak katkı sağlar. Hesabınızı hızla büyütmek için ilk adresiniz Instatakipci.com!

Twitter Retweet hizmeti için sizden kesinlikle şifre talep edilmemektedir. Sitemizde bulunan hiçbir ürün ve hizmet için sizden şifre talep edilmemektedir.

Twitter Retweet hizmetimizin hesabınıza yüklenme süresini, satın alma ekranında ürün adetini girdikten sonra tahmini yüklenme süresi alanında görebilirsiniz.

Twitter üzerinde en yüksek etkileşim oranına sahip olmak için retweet sayılarınız fazla olmalıdır. Retweet sayılarınız arttıkça popülerliğiniz ve görünürlüğünüz de artacaktır. 

Retweet hizmetlerimiz tamamen organik bir altyapıya sahiptir. Satın alma işlemi yaptığınızın fark edilmesi mümkün değildir. 

Instatakipci.com olarak her zaman en kaliteli ve en hesaplı hizmetleri sizlere sunmaktayız. Ayrıca tüm hizmetlerimizde hızlı teslimat seçeneği mevcuttur. Popülerliğin en güvenilir yolu Instatakipci.com! 

Instatakipci.com sitemizde yer alan tüm hizmetlerimiz %100 güvenilirdir. Alışverişleriniz öncesinde ya da sonrasında tüm bilgileriniz güvende kalacaktır. 

Twitter paylaşımlarınız için sitemiz üzerinden tek seferde 15.000 adet satın alım işlemi gerçekleştirmeniz mümkündür. 

Instatakipci.com olarak tüm hizmetlerimiz için 7/24 canlı müşteri desteği sağlamaktayız. Alışverişleriniz öncesinde ya da sonrasında canlı destek hattımıza bağlanarak yardım alabilirsiniz. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Twitter (X) Retweet Satın Al - %100 Aktif ve Hızlı
Instatakipci
Twitter (X) retweet satın al popüler olma şansını yakala. Instatakipci.com garantisiyle en ucuz fiyata sipariş vermek için tıklayın.
84
84
Twitter (X) Retweet Satın Al - %100 Aktif ve Hızlı
2.00 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/twitter-retweet-satin-al
5 / 5
5 1 Toplam: 51 Değerlendirme
RT satın aldım,

RT satın aldım, hile sayfalarından vs uzak durun hesabınızı çalmasınlar arkadaşlar.

5 5 1 2021-02-17 Bilge Demir
Bilge Demir
Twitter retweet kasma

Twitter retweet kasma işlemi organik olarak çok zor arkadaşlar. RT satın alırsanız otomatik diğer etkileşimlerde artar.

5 5 1 2021-02-17 Vedat Çalık
Vedat Çalık
Retweet hizmetiyle duyurmak

Retweet hizmetiyle duyurmak istediğim bir konuyu ülke gündemine soktum. TT hizmetide var site arkadaşlar.

5 5 1 2021-02-17 Belma Başak
Belma Başak
Twitter rt satın

Twitter rt satın aldım, ayrıca sitenizden diğer twitter ürünlerini de kullandım. 100 adet rt 10 dakika içinde geldi tweetime.

5 5 1 2021-02-17 Yavuz Küçük
Yavuz Küçük
500 adet rt

500 adet rt satın aldım, Twitter'da hesabım bir anda ilgi odağı oldu. Retweet hizmetinizden çok memnun kaldım düzenli olarak alacağım.

5 5 1 2021-02-16 Raciye Koşan
Raciye Koşan
Twitter'da fake sanılmayacak

Twitter'da fake sanılmayacak kadar kaliteli hesaplardan geliyor rtler, çok başarılı.

5 5 1 2019-09-09 Ebru
Ebru
Retweet ürünü diğer

Retweet ürünü diğer sitelerde yok sanırım, twitter ürünlerinin tedariği konusunda 1 numarasınız.

5 5 1 2019-09-09 selim temur
selim temur
Twitter retweet ürünü

Twitter retweet ürünü ile organik görüntülenme oranım %100 arttı, teşekkür ederim.

5 5 1 2019-09-09 beril elican
beril elican
Twitter retweet ürünü

Twitter retweet ürünü ile twitlerimi çok büyük bir kitleye gösteriyorum, twitterda rakamlar çok önemli..

5 5 1 2019-09-09 bilge
bilge
Tivitir hesabimdan yaptim

Tivitir hesabimdan yaptim yayinlara begeni ve rt ve istiyorum

5 5 1 2019-04-24 Murat celik
Murat celik
Kaç yıldır bu

Kaç yıldır bu siteden alışveriş yapıyorum çok temiz çalışıyorlar.

5 5 1 2019-04-09 Rüya Can
Rüya Can
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek