1
Hashtag
500,00 ₺
Fiyat: 0,000,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
51Toplam:51 Değerlendirme
Yorum Yap
https://www.instatakipci.com/twitter-trend-topic-satin-al
Twitter Trend Topic Satın Al - TT Hizmeti | Instatakipci2021-01-19T14:48:27+03:002021-01-19T14:48:27+03:00
https://www.instatakipci.com/twitter-trend-topic-satin-alInstatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/instatakipci/logo-it.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Twitter-Trend-Topic-Satin-Al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Twitter-Trend-Topic-Satin-Al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Twitter-Trend-Topic-Satin-Al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/etiketinizi-yaziniz.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/sepete-ekle-urunu-sepete-at.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/sepetinizi-aciniz-ve-sepette-bulunan-odeme-tusuna-tiklayiniz.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/guvenli-odeme-yontemlerinden-birini-seciniz-odemenizi-bitiriniz.png
Twitter Trend Topic Satın Al

Twitter Trend Topic İle Milyonlara Erişin

Tanıtılan Tweetler (Trend Topic) platformumuzun bir uzantısı olarak başlatılmıştır ve şimdi kendi başlarına tam teşekküllü bir hizmet haline gelmiştir. Trend topic ile kullanıcılar, tanıtılan zaman, içerik ve etkinliğe duyarlı eğilim gösterirler. Bu ücretli trend topic tweetler, Twitter'daki Trend Topic listesinin en üstünde görünür ve açıkça “Tanıtıldı” olarak işaretlenir. Ayrıca, zaman zaman kullanıcıların zaman çizelgesinde de gösterilir.

Trend Topic kısmına tıklayan kullanıcılar, bu konuyla ilgili Twitter arama sonuçlarını, en üstteki reklam verenin ilgili Tanıtımlı Tweet'iyle birlikte görür. Bu tanıtımlar için arama sonuçları sayfasındaki Tweetler, filtrelenmemiş, açık ve orijinaldir. Twitter trend topic satın alma işleminde hızlı ve güvenilir yöntemler kullanılmaktadır. Kötüye kullanım ibaresi olan tweetler işaretlenir, topluma aykırı hareket edilmesine engel olunur.

Twitter Takipçi Ve Trend Topic İle Artan Erişim Ve Etkileşim

Sizin paylaşımlarınızın da Twitter trend topic satın alma işlemleri ile ön plana çıkmasını istiyorsanız sadece miktarını ve hangi paylaşımı istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Ekstra şifre ya da kart bilgisi isteme gibi bir durum söz konusu değildir. Tanıtılan Trendler, Twitter'da tanıtıldıkları sırada tüm kullanıcılar tarafından görülebilir. Neye benzediğini görmek için ana sayfanızın ve Keşfet kısmının 'popüler konu başlıkları' listesini kontrol edebilirsiniz.

Ücret tarifesi konusunda herkesin bütçesine uygun çözümlerin getirildiğini de ifade edebiliriz. İstediğiniz zaman hizmetler arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Özel bilgi talebinde bulunmadan aradığınız üstün kalitede, hızlı, çözüm odaklı çalışmalarımız ile Twitter takipçi satın al hizmetinden faydalanarak Twitter kullanıcıları arasında ön sıraya çıkabilirsiniz.

Twitter trend topic satın al imkânı ile siz de kısa bir zaman dilimi içerisinde sesinizi duyurmak istediğiniz konuda gerekli olan hizmeti alabilirsiniz. Twitter’da trend topic olarak hem dünya hem de ülkemizin gündemini belirleme imkanını elde edebilirsiniz

Normal koşullarda kişilerin bu listeye girebilmeleri için birçok farklı kullanıcı ile iş birliği içerisinde hareket etmeleri gerekmektedir. Ayrıca sergilenen tweet yoğunluğunun da en üst noktada olacağının da altı çizilmelidir. Bu konu hakkında gerekli olan hizmeti firmamızdan alırsanız belirlemiş olduğunuz hashtagi kısa bir süre içerisinde tt listesine sokabilirsiniz.

Twitter Trend Topic Satın Al

TT Hizmeti ile Alakalı Olarak Dikkate Alınması Gerekenler Nelerdir?

Twitter trend topic al konu başlığı ile alakalı olarak aklınızda bulundurulması gereken detaylardan bazıları şu biçimde sıralanmaktadır;

 • Sosyal sorumluluk konusunda ya da sesinizi duyurmak istediğiniz herhangi bir konuda ön plana çıkarmak istediğiniz bir hastag varsa firmamız ile iletişime geçmelisiniz.

 • Firmamız ile iletişime geçtikten sonra kısa sürede hashtaginiz ön plana çıkarılacaktır.

 • Normal koşullarda organize bir biçimde saatler boyunca çaba sarf etmeniz gerekirken firmamız sayesinde kısa sürede listeye girme imkânı elde edilebilmektedir.

 • TT listesi içerisinde bulunan başlığınız incelendiğiniz zaman firmamızdan yardım aldığınızın asla anlaşılmayacağından da emin olabilirsiniz.

 • Trend topic listesine girmenin yanı sıra Twitter profilinizi düzenlemeye de büyük önem vermelisiniz. Bu konuda gerekli olan destek size firmamız tarafından sağlanacaktır.

 • İlgili olan kısma tıkladığınız zaman bu hizmeti kaç lira karşılığında alabileceğiniz konusunda gerekli olan bilgilendirme ekranınıza yansıyacaktır. Almış olduğunuz hizmetin kalitesine göre inceleme yapıldığı zaman ödenecek olan tutarın oldukça uygun fiyatlı olduğunun da belirtilmesi gerekmektedir.

 • Markanızın ön plana çıkarılması için de oldukça önemli olduğu konunun uzmanları tarafından dile getirilmektedir. Markanızın popülerliğini ve hizmetinizin tanıtımı konusunda gerekli olan bilgilendirme kısa bir zaman dilimi içerisinde yapılabilmektedir.

 • Sadece marka tanıtımı konusunda değil aynı zamanda ön plana çıkartmak istediğiniz bir sosyal sorumluluk projesi varsa bu konuda da tt hizmetinden faydalanmak sizin için oldukça uygun olacaktır.

Trend topic olanağı söz konusu olduğu zaman kişilerin dikkate almaları gereken temel nitelikler bu şekilde sıralanmaktadır. Bu belirtilen detayların dışında anlamadığınız ya da sorun yaşadığınız nokta olursa canlı destek hattından gerekli olan bilgileri alma imkanını elde edebilirsiniz.

Firmamızda sunulan imkanlarda yararlanabilmek için illa kurumsal bir çizgiye sahip olma gibi bir durum söz konusu olmayacaktır. Hem kurumsal hem de bireysel müşteriler aynı özen ile gerekli olan hizmet verilmektedir. Klasik bir Twitter kullanıcısı da kurumsal bir firma ile de aynı şekilde ilgilenilmektedir. Bu konuda herhangi bir ayrım kesinlikle söz konusu değildir.

Trend topic hizmeti dışında kişilerin elde edecekleri olanaklar şu biçimdedir;

 • Beğeni satın alma
 • Takipçi satın alma
 • Retweet satın alma

Bu ürünleri buradan satın alabilirsiniz. Twitter türk gerçek beğeni satın almak için hemen tıkla! Twitter yabancı takipçi satın almak için hemen tıkla!

Bu olanaklardan yararlanarak Twitter hesabınızı göz kamaştırıcı bir popülerliğe kavuşturma imkanını yakalayabilirsiniz. Satın alacağınız hizmete göre ödemeniz gereken tutar belirlenecektir. Bu konuda diğer firmalar ile bir kıyaslama yapıldığı zaman firmamızın ne denli uygun fiyatlı olduğu çok daha net bir biçimde sağlanmaktadır.

Canlı Destek Hattından Yardım Alın

Trend topic satın al başlığı hakkında herhangi bir sorun meydana gelirse ya da süreç ile alakalı bir iletişim sorunu yaşarsanız firmamızın canlı destek hattından gerekli olan detayları kısa sürede öğrenebilirsiniz. Firmamızın kullanıcılarının yapmış oldukları yorumlara bakarsanız hem canlı destek hattı hem de genel olarak site hizmetleri konusunda ne denli büyük bir memnuniyetin söz konusu olduğunu siz de fark edebilirsiniz.

Sisteme gelen en sık soruların başında şifrenizin istenip istenmediği sorusu yer almaktadır. Kişilerden kesinlikle sosyal medya hesaplarının ile alakalı bir özel bilgi talep edilmeyecektir. Ayrıca firmamız hiçbir kullanıcının hiçbir firma ile bu bilgilerini paylaşmaması konusunda da tavsiye vermektedir.

Canlı destek hattının 7/24 bilgi alabilirsiniz. Alınan bilgilerin doğruluğundan emin olabilirsiniz. Bu konuda herhangi bir sorun meydana gelmeyeceğinin altı çizilmelidir. Ana sayfanın hemen sağ alt kısmında gerekli olan kutuya tıkladığınız zaman dilediğiniz bütün kutular hakkında bilgi alabilirsiniz. 7/24 ücretsiz olarak erişim sağlayabileceğiniz bu sistem sayesinde firmamız ile alakalı olarak olumlu olumsuz bütün yorumlarınızı dile getirebilirsiniz.

Twitter Trend Topic Satın Al

Twitter Trend Topic (TT) Hizmeti

Bildiğiniz üzere kamuoyu oluşturma da en iyi sosyal medya aracı Twitter’dır. Twitter üzerinde Hashtag kullanarak açılan başlıklar, ne kadar ilgi görürse ve kullanılırsa o kadar çok TT listesinde görünme olasılığı olur. Eğer siz de açtığınız başlığın popüler olup, milyonlarca kişiye anında ulaşmasını istiyorsanız mutlaka instatakipci.com olarak sizler için sağladığımız Twitter trend topic hizmetimizden faydalanmanız gerekmektedir. 

Trend topic nedir dediğimizde, en popüler konu etiketleri anlamına gelir. Twitter üzerinde sosyal sorumluluk, siyaset veya sesinizi duyurmak istediğiniz herhangi bir konuda kamuoyu oluşturarak fikrinizi yaymak mı istiyorsunuz. Bu işlem normal olarak yapılmak istendiğinde gündemde değilse TT listesine girmesi zor bir durum olabilir. Bu nedenle TT listesine girerek başlığınızın anında birçok kişiye ulaşmasını istiyorsanız, hizmetimizden en uygun imkanlarla faydalanabilirsiniz. 

Twitter Trend Topic Hizmeti Ne İşe Yarar?

Twitter trend topic satın al hizmeti, kamuoyu oluşturarak fikrinizin milyonlarca kişiye ulaşmasını sağlar. Artık Türkiye de diğer ülkeler gibi artık gündemi Twitter üzerinden takip etmeye başlamıştır.  

Günümüzde artık haberler bile eskisi kadar izlenmemekle birlikte, insanlar gündemi sosyal medya üzerinden en çok da Twitter hesapları üzerinden takip etmektedirler. Bu nedenle, herhangi bir konuyu duyurmak istediğinizde veya gündemde olan bir konuya dikkat çekmek istediğinizde Twitter yolu ile bunu gerçekleştirebiliyorsunuz. Ancak doğal olarak bir konunun TT listesine düşmesini beklemek biraz zor ve uzun bir süreç olabiliyor. Fikrinizin veya oluşturmak istediğiniz konunun anında birçok kişiye, milyonlara ulaşmasını istiyorsanız, hizmetimizden gönül rahatlığı ile faydalanabilirsiniz. 

Twitter Trend Topic Nasıl Yapılır?

Twitter trend topic nasıl yapılır? Diyorsanız doğru içeriği okuyorsunuz. Bir konu başlığını TT yapmak doğal yollarla zor ve uzun bir süreçtir ancak instatakipci.com üzerinden bu hizmeti satın alabilir ve kolayca etiket başlığının TT listesinde yer aldığını gözlemleyebilirsiniz.

Sitemiz üzerinden TT hizmeti aldığınızda, işlem esnasında sizlerden, diğer hizmetlerimizde de istenmediği gibi, şifre istenmez. İşleminizi gönül rahatlığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca etiketinizi trend topic listesine ekleyeceğiz, ücretsiz  trend topic şeklinde vaatlerde bulunan ve Twitter hesabınıza giriş yapmanızı isteyen TT programı gibi uygulamalara güvenmemeniz hesabınızın güvenliği açısından son derece önemlidir. 

Twitter trend topic hizmeti aldığınızda açtığınız başlık yaklaşık 1 saat içerisinde TT listesinde görünecektir. Başlığınızın TT listesinde kalma süresi ortalama olarak 2-3 saattir ancak Twitter kullanıcıları tarafından başlığınız ilgi gördüğünde ise bu süre uzayacaktır ve başlığınız uzun süre TT listesinde kalmış olacaktır. 

Hizmetimiz sayesinde markanızın milyonlarca kişiye ulaşmasını sağlayarak tanıtımını yapabilir, sosyal sorumluluk projelerinizi veya duyurmak istediğiniz, kamuoyu oluşturmak istediğiniz bir başka konuyu öne çıkarabilirsiniz.  

Twitter Trend Topic Hizmeti Nasıl Satın Alınır?

Siz de sesinizi veya markanızı duyurmak için kamuoyu mu oluşturmak istiyorsunuz, öyleyse trend topic hizmeti tam size göre. Sitemiz üzerinden çok kolay bir şekilde trend topic hizmeti alarak açacağınız başlığı kısa bir süre içerisinde TT listesinde ilk 10 başlığa taşıyabilirsiniz. 

Hizmetimizden faydalandığınızda başlığınız için bir hizmetten faydalandığınızı, Twitter kullanıcılarının anlaması çok zor bir durumdur. Bot hesaplarımız tamamen gerçek kullanıcı görünümündeki hesaplardır ve bot oldukları anlaşılmamaktadır.

 • Öncelikle konunuzu belirlediyseniz ve konunuz iki veya daha fazla kelimeden oluşuyorsa bitişik bir şekilde yukarıdaki ‘Hashtag’ kısmına yazmanız gerekmektedir.
 • Konunuzu yazarken başına Hashtag işareti (#) koymanıza gerek yoktur.
 • Yanında bulunan ‘Hashtag sayısı’ kısmına ise 1 yazmanız yeterli olacaktır.
 • Sepete ekleyerek işleminize güvenle devam edebilirsiniz. 

Görüldüğü üzere etiketinizi Twitter trend topic listesi içerisinde ilk 10 etiketler içerisinde göstermek ve etiketinizi kısa süre içerisinde milyonlara ulaştırmak bu kadar kolay. TT listesine nasıl bakılır diyorsanız, hizmeti satın aldıktan sonra 1 saat içerisinde cihazınızdan büyüteç kısmına tıklayarak gündemi ve sizin oluşturduğunuz gündemi görebilirsiniz. Siz de en güvenilir ve en uygun imkanlarla etiketinizin TT listesinde yer almasını istiyorsanız hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Müşteri hizmetlerimize sormak istediğiniz tüm detayları sorabilir, hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Sizlere daha iyi hizmet vermek adına, müşteri hizmetlerimiz 7/24 sizlere destek sağlamakta ve sorularınızı yanıtlamaktadırlar. Hizmetlerimizle ilgili bir sorun yaşadığınızı düşünüyorsanız, müşteri hizmetleri departmanımız sizlere anında cevap verecek ve sorunlarınızı çözüme kavuşturacaklardır. 

Trend Topic Hizmeti Neden Avantajlıdır? 

Twitter için sunduğumuz Trend Topic hizmetimiz, profillerini popüler hale getirmek isteyen ve gündem olmak isteyen kullanıcılarımız için büyük avantajlar sağlamaktadır. 
Garantili
 • Trend Garantisi 
 • Güvenilir Ödeme 
 • Hızlı Etki
Yüksek Etkileşim
 • Trendlerde Ol
 • Popülerlik Kazan
 • Gündem Ol
Ulaşılabilir
 • 7/24 Canlı Destek
 • Uygun Fiyat
 • Kolay Kullanım

Trend Topic Satın Alma Adımları

etiketinizi yazınız

sepete ekleyiniz

sepetinizi açınız ve ödemeyi seçiniz

bir ödeme yöntemi belirleyin ve güvenle ödeyin

Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instatakipci.com twitter trend topic hizmeti, kamuoyu oluşturarak fikrinizin milyonlarca kişiye ulaşmasını sağlar. Her gün milyonlar kişi dünya ve ülke gündemlerini twitter üzerinden takip etmektedir.

TT yapmak doğal yollarla zor ve uzun bir süreçtir ancak instatakipci.com üzerinden bu hizmeti satın alabilir ve kolayca etiket başlığının TT listesinde yer aldığını görebilirsiniz. Twitter'da viral yollarla etiketin yayılması sağlanır ve bir çok fenomen twitter hesabından etiketinizin yayılması gerçekleşir.

TrendTopic listesine girmesini istediğiniz etiketleriniz en az 1 saat süre ilk on listesinde kalır. Etiketlerinizin TrendTopiclere girmesi 2 saat sürecektir. Ancak en az 1 saat süre ile Trend olacaksınız. %100 garantilidir. 

Twitter Trend Topic hizmetimizin hesabınıza yüklenme süresini, satın alma ekranında ürün adetini girdikten sonra tahmini yüklenme süresi alanında görebilirsiniz.

Trend Topic hizmetini satın alarak, Twitter'da kolaylıkla günden olabilir ve etkileşim kasabilirsiniz.

Twitter üzerinden gündem olan konulara, Trend Topic ismi verilmektedir. Trend konularda yer aldığınızda bulunduğunuz konumda ki herkes tren olduğunuz konu hakkında bilgi sahibi olabilir.

En Çok Satan Ürünler

Instagram Takipçi (Türk Bot)
100 Adet

Instagram Takipçi (Yabancı Bot)
500 Adet

Youtube İzlenme (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Takipçi (Yabancı Gerçek)
100 Adet

Instagram Takipçi (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Reels Video Görüntüleme
1.000 Adet

Instagram Video Görüntüleme
1.000 Adet

Instagram Reels Beğeni (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Beğeni (Türk Gerçek)
100 Adet

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Twitter Trend Topic Satın Al - TT Hizmeti | Instatakipci
Instatakipci
Twitter trend topic satın al hizmetiyle ilgili hashtaglerinizi gündeme sokma şansınızı %100 oranında hemen arttırmak için tıklayın.
86
86
Twitter Trend Topic Satın Al - TT Hizmeti | Instatakipci
500.002021-12-30Stokta Var https://www.instatakipci.com/twitter-trend-topic-satin-al
5 / 5
51Toplam:51 Değerlendirme
barkın bayzin

twitter ürünleriniz çok iyi, piyasada bu ürünleri pek tedarik edebilen firma yok. Twitter tt listesine girmek için ilk tercihim sizsiniz.

barkın bayzin
emre sönmez

bugün aldım ürünü 1 gün içerisinde twitter gündemindeyim harika, trend topic listesine bu kadar hızlı girmek...

emre sönmez
tülay n

Türkiye gündemine trend topic ürününüz sayesinde girmeyi başardım baya bir etki yarattı..

tülay n
Eda

twitter trend topic ürününü gerçekçi bulmadım ama deneyince anladım ki gerçekten işe yarıyor :)

Eda
Burak Taştan

Tt listesine 5.sıradan girdim hiçte azımsanmayacak bir başarı destek için teşekkürler.

Burak Taştan
barış

twitter trendlerde 24 saat boyunca sayenizde ilk sırada yer aldım türkiye gündemindeyim :)

barış
Merve Güzel

trend topic listesinde 2. olmuştum sayenizde teşekkürler.

Merve Güzel
Blog Yazılarımız

Twitter Kodları Nedir? Ne İşe Yarar?

Twitter Kodları Nedir? Ne İşe Yarar?

Twitter kodları birçok uygulama ve eklenti tarafından kullanılan bazı özelliklerin işlevini gerçekleştiren kodlardır. Twitter kodları listemiz yapılan güncellemeler ile entegre olarak her an güncellenmektedir. Twitter kodları ne işe yarar? Twitter kodları manuel olarak yaptığınızda belirli bir süre vaktinize alan işlemleri kısa yoldan hızla ve toplu olarak yapmanızı sağlar. Örnek vermemiz gerekirse 600 kişiyi takip eden […]

Twitter Hesap Gizleme Nasıl Yapılır?

Twitter Hesap Gizleme Nasıl Yapılır?

Twitter günümüzde en çok rağbet gören sosyal medyalardan biri olarak, kişisel hayatımızı ve dışa vurumumuzu yazılar ve görsellerle yapabildiğimiz bir platform. Son yapılan güncelleme ile birlikte “Hikayeler” özelliğine de kavuşan platform, kullanıcıların özgürce görsel hikâye anlatmasına da olanak sağlamaktadır. Çeşitli amaçlarla Twitter hesabını sadece takipçilerine açık hale getirmek isteyen kullanıcılar, bunun için Hesap Gizleme’yi aktif […]

Twitter Spam Nasıl Kaldırılır?

Twitter Spam Nasıl Kaldırılır?

Twitter; yazı tabanlı bir sosyal medya platformu olarak, genellikle haber ve sosyal dayanışma için tercih edilen bir içerik alanına evrilmeyi başardı. Türkiye, aktif olarak Twitter kullanan 11.8 milyon kullanıcısı ile dünyanın en çok Twitter kullanan ülkeler sıralamasında 6. sırada. Avrupa’da ise 2. sırada yer almaktadır. Ülkemizde siyasetçilerden fenomenlere, çeşitli meslek erbaplarından alanında uzman bilim insanlarına […]

Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek