İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Twitter Trend Topic Satın Al
5 / 5
5 1 Toplam: 51 Değerlendirme
Yorum Yap

Twitter Trend Topic Satın Al Özellikleri

 • Twitter Trend Topic Nedir?

  Twitter’da belirlediğiniz bir Hashtag yani etiketin Türkiye Gündemi alanında yer almasını sağlayan hizmettir. Böylece tüm Türkiye etiketinizi görür.

 • Neden Alınmalı?

  Belirlediğiniz Hashtag yani etiketin Türkiye gündeminde yer almasıyla markanızın, adınızın veya hesabınızın birçok insana ulaşması sağlanır.

 • Hızlı Teslimat

  Siparişiniz anında işleme alınır ve size verilen tahmini teslim süresi içinde tamamlanır.

 • İade Garantisi

  Siparişinizi hizmet sayfasında belirtilen (üç günün altında olmayan) tahmini teslim süresinde teslim edemememiz halinde paranızı iade etme garantisi veriyoruz.

 • Azalma Riski

  Bu hizmetimizde düşüş yaşanabilmektedir. Bu nedenle her siparişe ek olarak yaklaşık %25 fazladan gönderim sağlanır.

 • 7/24 Canlı Destek

  7 gün 24 saat boyunca canlı destek alanı, Whatsapp ve e-posta üzerinden tüm müşterilerimize aralıksız canlı destek sağlıyoruz.

 • Güvenli Ödeme

  Kolay, hızlı ve SSL güvenlik sertifikasıyla güvenli bir şekilde kredi kartıyla veya banka hesaplarımıza havale ve EFT ile ödeme seçenekleri sunuyoruz.

 • Şifrenizi İstemiyoruz

  Hiçbir zaman hiçbir işlemde hesabınızın şifresini talep etmiyoruz. Güvenliğiniz için şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

 • Bilgilendirme

  Satın alımlarınız sonrasında sipariş etkileşimlerinizin doğru takip edilebilmesi için, aynı ürünleri eş zamanlı olarak farklı sitelerden almamanız gerekir.

 • Sıkça Sorulan Sorular

  Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Instatakipci.com twitter trend topic hizmeti, kamuoyu oluşturarak fikrinizin milyonlarca kişiye ulaşmasını sağlar. Her gün milyonlar kişi dünya ve ülke gündemlerini twitter üzerinden takip etmektedir.

  TT yapmak doğal yollarla zor ve uzun bir süreçtir ancak instatakipci.com üzerinden bu hizmeti satın alabilir ve kolayca etiket başlığının TT listesinde yer aldığını görebilirsiniz. Twitter'da viral yollarla etiketin yayılması sağlanır ve bir çok fenomen twitter hesabından etiketinizin yayılması gerçekleşir.

  TrendTopic listesine girmesini istediğiniz etiketleriniz en az 1 saat süre ilk on listesinde kalır. Etiketlerinizin TrendTopiclere girmesi 2 saat sürecektir. Ancak en az 1 saat süre ile Trend olacaksınız. %100 garantilidir. 

  Twitter Trend Topic hizmetimizin hesabınıza yüklenme süresini, satın alma ekranında ürün adetini girdikten sonra tahmini yüklenme süresi alanında görebilirsiniz.

  Trend Topic hizmetini satın alarak, Twitter'da kolaylıkla günden olabilir ve etkileşim kasabilirsiniz.

  Twitter üzerinden gündem olan konulara, Trend Topic ismi verilmektedir. Trend konularda yer aldığınızda bulunduğunuz konumda ki herkes tren olduğunuz konu hakkında bilgi sahibi olabilir.

  Twitter Trend Topic kelimesinin kısaltması olan TT sıklıkla aranan Twitter terimleri arasındadır. Twitter'da günden etiketleri arasında yer almayı ifade etmektedir.

  Twitter'da aldığınız TT hizmetinin anlaşılması mümkün değildir. Gerçeğe yakın görünen hesaplarla sağladığımız bu hizmet kısa sürede büyük bir kamuoyu oluşturarak gündeme girmektedir.

  Twitter'da tt olmak ülke gündemine taşımak istediğiniz bir konu yada satmak istediğiniz herhangi bir ürün ile olabilir. Kısa sürede dönüşüm sağlamak istediğiniz konularda hizmetimiz çok etki sağlamaktadır.

  Twitter'da gündemde yani TT listesinde yer alan konulara Hashtagler kullanarak katılabilirsiniz. Bir hashtag ile o konuda yaptığınız paylaşım profiliniz açık ise herkes tarafından görüntülenebilir.

  Twitter'da yaptığımız gündem çalışmaları için kesinlike sizden hesap bilgisi almıyoruz. Şifrenizi isteyen diğer sitelerdende uzak durmanızı tavsiye ederiz.

  Twitter TT çalışması yapmanız hiçbir risk oluşturmamaktadır. Twitter algoritmasının bu yaptığımız çalışmayı sizinle ilişkilendirmesi imkansızdır.

  Deneyiminiz hakkında yorum yapın

  Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
  Yorum Yap
  Twitter (X) Trend Topic Satın Al - TT Hizmeti | Instatakipci
  Instatakipci
  Twitter (X) trend topic satın al hizmetiyle ilgili hashtaglerinizi gündeme sokma şansınızı %100 oranında hemen arttırmak için tıklayın.
  86
  86
  Twitter (X) Trend Topic Satın Al - TT Hizmeti | Instatakipci
  4950.00 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/twitter-trend-topic-satin-al
  5 / 5
  5 1 Toplam: 51 Değerlendirme
  Non-profit ( kar

  Non-profit ( kar amacı gütmeyen ) bir kampanya oluşturma ve kampanyayı yaymak için trend topic hizmeti satın aldım. Bu hizmeti almadan önce edindiğimiz kazanımlar ile aldıktan sonra kampayanın kazandığı ivme arasında olumlu bir fark var. Aldığım en mantıklı hizmetler arasına girer.

  5 5 1 2021-01-28 Sengül Kartal
  Sengül Kartal
  Trend hizmetini kim

  Trend hizmetini kim akıl ettiyse ve hazırladıysa tebrik etmek gerek. Kusursuz bir şekilde çalışıyor çok beğendim gerçekten. İstediğim şekilde çalıştı sadece satın almam yeterli oldu. Etiketimi kısa süre içerisinde gündemde görünce inanılmaz mutlu oldum.

  5 5 1 2021-01-28 Tezcan Övünç
  Tezcan Övünç
  Twitter'da TT olan

  Twitter'da TT olan birçok çalışmam var Instatakipci sayesinde bunların hepsini başardım.

  5 5 1 2021-01-28 Enes Bali
  Enes Bali
  İnternet üzerinde çokça

  İnternet üzerinde çokça aradığım bir hizmetti. Sonunda bulabildiğim ve deneyebildiğim için çok şanslıyım. Tam istediğim gibi etiketim 1 saat içerisinde trend topic oldu.

  5 5 1 2021-01-28 Mehmed Kanat
  Mehmed Kanat
  Trend topic hizmetiniz

  Trend topic hizmetiniz için sizlere çok teşekkür ederim. Mağdur olduğum bir konu hakkında twitterde gündem oldum ve bu sayede sesimi çok kolay bir şekilde duyurabildim. Siz olmasaydınız sesimi duyurmakta çok zorlanacaktır.

  5 5 1 2021-01-28 Esma Güldiken
  Esma Güldiken
  twitter ürünleriniz çok

  twitter ürünleriniz çok iyi, piyasada bu ürünleri pek tedarik edebilen firma yok. Twitter tt listesine girmek için ilk tercihim sizsiniz.

  5 5 1 2019-09-09 barkın bayzin
  barkın bayzin
  Ürünü bugün aldım.

  Ürünü bugün aldım. Sadece 1 gün içerisinde Twitter gündemindeyim bu gerçekten harika! Trend topic listesine bu kadar hızlı girmek hayal gibi bir şey.

  5 5 1 2019-09-09 emre sönmez
  emre sönmez
  Türkiye gündemine trend

  Türkiye gündemine trend topic ürününüz sayesinde girmeyi başardım baya bir etki yarattı..

  5 5 1 2019-09-09 tülay n
  tülay n
  twitter trend topic

  twitter trend topic ürününü gerçekçi bulmadım ama deneyince anladım ki gerçekten işe yarıyor :)

  5 5 1 2019-09-09 Eda
  Eda
  Tt listesine 5.sıradan

  Tt listesine 5.sıradan girdim hiçte azımsanmayacak bir başarı destek için teşekkürler.

  5 5 1 2019-09-09 Burak Taştan
  Burak Taştan
  twitter trendlerde 24

  twitter trendlerde 24 saat boyunca sayenizde ilk sırada yer aldım türkiye gündemindeyim :)

  5 5 1 2019-09-09 barış
  barış
  trend topic listesinde

  trend topic listesinde 2. olmuştum sayenizde teşekkürler.

  5 5 1 2019-04-09 Merve Güzel
  Merve Güzel

  Blog Yazılarımız

  Twitter (X) Yardım Merkezi 
  19/09/2023
  Twitter (X) Yardım Merkezi 

  Son zamanlarda değişen ismiyle adından sıkça söz ettirse ve kullanıcıların bir kısmı tarafından topa tutulsa da şüphesiz ki Twitter (X), sosyal medya kullanıcılarının en gözde platformlarından birisi ve yakın gelecekte de öyle olmaya devam edecek gibi görünüyor. Tabii radikal bir kararla isim değişikliğine giden Twitter, kullanıcıların kafasında bazı soruları da […]

   
  Tweet Düzenleme Özelliği Nasıl Kullanılır?
  04/11/2022
  Tweet Düzenleme Özelliği Nasıl Kullanılır?

  Konu yazı ve içerik paylaşmak olduğunda günümüzün en fazla kullanılan sosyal medya araçlarından birisi olan Twitter’da kelimelerin gücü küçümsenemeyecek kadar büyük. Twitter kullanıcıları ve hedef kitleniz üzerinde oluşturacağınız ilk izlenim de genelde attığınız tweetlere bağlı olarak değişebiliyor. Bu sebeple, yazdığınız tweette fark etmeden yaptığınız her bir hatanın da etkisi bir […]

   
  Twitter Hizmetleri Alabileceğiniz En İyi 7 Site
  12/11/2021
  Twitter Hizmetleri Alabileceğiniz En İyi 7 Site

  Twitter hem ülkemizde hem de dünyada en fazla kullanılan uygulamalardan birisidir. Twitter uygulamasını diğer sosyal mecralardan ayıran en büyük özelliği ise gündem ve haber odaklı olması durumudur. Diğer sosyal paylaşım uygulamalarına nazaran gündem ile ilgili sıcak gelişmeleri anlık olarak takip edebileceğiniz bir yerdir. Öncelikli olarak yazı paylaşılmakla birlikte, fotoğraf, şarkı […]

   
  Canlı Destek
  Canlı Destek
  Çevrimiçi
  Canlı Destek