İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Twitter Trend Topic Satın Al
5 / 5
5 1 Toplam: 51 Değerlendirme
Yorum Yap

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instatakipci.com twitter trend topic hizmeti, kamuoyu oluşturarak fikrinizin milyonlarca kişiye ulaşmasını sağlar. Her gün milyonlar kişi dünya ve ülke gündemlerini twitter üzerinden takip etmektedir.

TT yapmak doğal yollarla zor ve uzun bir süreçtir ancak instatakipci.com üzerinden bu hizmeti satın alabilir ve kolayca etiket başlığının TT listesinde yer aldığını görebilirsiniz. Twitter'da viral yollarla etiketin yayılması sağlanır ve bir çok fenomen twitter hesabından etiketinizin yayılması gerçekleşir.

TrendTopic listesine girmesini istediğiniz etiketleriniz en az 1 saat süre ilk on listesinde kalır. Etiketlerinizin TrendTopiclere girmesi 2 saat sürecektir. Ancak en az 1 saat süre ile Trend olacaksınız. %100 garantilidir. 

Twitter Trend Topic hizmetimizin hesabınıza yüklenme süresini, satın alma ekranında ürün adetini girdikten sonra tahmini yüklenme süresi alanında görebilirsiniz.

Trend Topic hizmetini satın alarak, Twitter'da kolaylıkla günden olabilir ve etkileşim kasabilirsiniz.

Twitter üzerinden gündem olan konulara, Trend Topic ismi verilmektedir. Trend konularda yer aldığınızda bulunduğunuz konumda ki herkes tren olduğunuz konu hakkında bilgi sahibi olabilir.

Twitter Trend Topic kelimesinin kısaltması olan TT sıklıkla aranan Twitter terimleri arasındadır. Twitter'da günden etiketleri arasında yer almayı ifade etmektedir.

Twitter'da aldığınız TT hizmetinin anlaşılması mümkün değildir. Gerçeğe yakın görünen hesaplarla sağladığımız bu hizmet kısa sürede büyük bir kamuoyu oluşturarak gündeme girmektedir.

Twitter'da tt olmak ülke gündemine taşımak istediğiniz bir konu yada satmak istediğiniz herhangi bir ürün ile olabilir. Kısa sürede dönüşüm sağlamak istediğiniz konularda hizmetimiz çok etki sağlamaktadır.

Twitter'da gündemde yani TT listesinde yer alan konulara Hashtagler kullanarak katılabilirsiniz. Bir hashtag ile o konuda yaptığınız paylaşım profiliniz açık ise herkes tarafından görüntülenebilir.

Twitter'da yaptığımız gündem çalışmaları için kesinlike sizden hesap bilgisi almıyoruz. Şifrenizi isteyen diğer sitelerdende uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Twitter TT çalışması yapmanız hiçbir risk oluşturmamaktadır. Twitter algoritmasının bu yaptığımız çalışmayı sizinle ilişkilendirmesi imkansızdır.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Twitter (X) Trend Topic Satın Al - TT Hizmeti | Instatakipci
Instatakipci
Twitter (X) trend topic satın al hizmetiyle ilgili hashtaglerinizi gündeme sokma şansınızı %100 oranında hemen arttırmak için tıklayın.
86
86
Twitter (X) Trend Topic Satın Al - TT Hizmeti | Instatakipci
4950.00 2023-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/twitter-trend-topic-satin-al
5 / 5
5 1 Toplam: 51 Değerlendirme
Non-profit ( kar

Non-profit ( kar amacı gütmeyen ) bir kampanya oluşturma ve kampanyayı yaymak için trend topic hizmeti satın aldım. Bu hizmeti almadan önce edindiğimiz kazanımlar ile aldıktan sonra kampayanın kazandığı ivme arasında olumlu bir fark var. Aldığım en mantıklı hizmetler arasına girer.

5 5 1 2021-01-28 Sengül Kartal
Sengül Kartal
Trend hizmetini kim

Trend hizmetini kim akıl ettiyse ve hazırladıysa tebrik etmek gerek. Kusursuz bir şekilde çalışıyor çok beğendim gerçekten. İstediğim şekilde çalıştı sadece satın almam yeterli oldu. Etiketimi kısa süre içerisinde gündemde görünce inanılmaz mutlu oldum.

5 5 1 2021-01-28 Tezcan Övünç
Tezcan Övünç
Twitter'da TT olan

Twitter'da TT olan birçok çalışmam var Instatakipci sayesinde bunların hepsini başardım.

5 5 1 2021-01-28 Enes Bali
Enes Bali
İnternet üzerinde çokça

İnternet üzerinde çokça aradığım bir hizmetti. Sonunda bulabildiğim ve deneyebildiğim için çok şanslıyım. Tam istediğim gibi etiketim 1 saat içerisinde trend topic oldu.

5 5 1 2021-01-28 Mehmed Kanat
Mehmed Kanat
Trend topic hizmetiniz

Trend topic hizmetiniz için sizlere çok teşekkür ederim. Mağdur olduğum bir konu hakkında twitterde gündem oldum ve bu sayede sesimi çok kolay bir şekilde duyurabildim. Siz olmasaydınız sesimi duyurmakta çok zorlanacaktır.

5 5 1 2021-01-28 Esma Güldiken
Esma Güldiken
twitter ürünleriniz çok

twitter ürünleriniz çok iyi, piyasada bu ürünleri pek tedarik edebilen firma yok. Twitter tt listesine girmek için ilk tercihim sizsiniz.

5 5 1 2019-09-09 barkın bayzin
barkın bayzin
Ürünü bugün aldım.

Ürünü bugün aldım. Sadece 1 gün içerisinde Twitter gündemindeyim bu gerçekten harika! Trend topic listesine bu kadar hızlı girmek hayal gibi bir şey.

5 5 1 2019-09-09 emre sönmez
emre sönmez
Türkiye gündemine trend

Türkiye gündemine trend topic ürününüz sayesinde girmeyi başardım baya bir etki yarattı..

5 5 1 2019-09-09 tülay n
tülay n
twitter trend topic

twitter trend topic ürününü gerçekçi bulmadım ama deneyince anladım ki gerçekten işe yarıyor :)

5 5 1 2019-09-09 Eda
Eda
Tt listesine 5.sıradan

Tt listesine 5.sıradan girdim hiçte azımsanmayacak bir başarı destek için teşekkürler.

5 5 1 2019-09-09 Burak Taştan
Burak Taştan
twitter trendlerde 24

twitter trendlerde 24 saat boyunca sayenizde ilk sırada yer aldım türkiye gündemindeyim :)

5 5 1 2019-09-09 barış
barış
trend topic listesinde

trend topic listesinde 2. olmuştum sayenizde teşekkürler.

5 5 1 2019-04-09 Merve Güzel
Merve Güzel
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek