Twitter Video İndir - Ücretsiz, Online & HD | Instatakipci2023-03-16T16:05:21+03:00
Twitter Video İndir
twitter video indirme nedir

Twitter Video İndirme Nedir?

Twitter 17 yıllık geçmişiyle beraber en eski sosyal medya platformlarından biri olsa da popülerliğini halen daha koruyor. Diğer sosyal medya platformları gibi radikal güncellemeler almasa da bu klasik hali sayesinde ününden pek de bir şey kaybetmiyor. İnsanların düşüncelerini dilediği gibi paylaşabildiği bu özgür ortam mikro blog olarak adlandırılıyor. Kelime kotasıyla düşüncelerin paylaşılabildiği bu mecrada görsel öğeler paylaşmak da mümkün. 

Twitter’da paylaşılan görseller rahatlıkla kaydedilebilir fakat videolar için aynı şey söz konusu değil. Eğer siz de aktif bir Twitter kullanıcısıysanız hoşunuza giden videoları da görselleri indirdiğiniz kadar rahat bir şekilde galerinize kaydetmek isteyebilirsiniz. InstaTakipçi Twitter Video İndir hizmetiyle artık Twitter videolarını kaydetmek çok kolay! Tamamen ücretsiz ve hızlı olan bu hizmet sayesinde sevdiğiniz videolar Twitter akışında kaybolup gitmeyecek. 

twitter video indirme ne işe yarar

Twitter Video İndirme Ne İşe Yarar?

Twitter’ın 206 milyon aktif kullanıcısı olduğunu düşündüğümüzde her gün karşımıza yüzlerce tweet çıkması tesadüf değil. Onlarca popüler tweet bildirimi aldığımız Twitter’da beğendiğiniz videoları dakikalarca aramak istemiyor olabilirsiniz. Twitter Video İndir hizmeti sayesinde sevdiğiniz videolar hep eliniz altında olacak. Twitter Video İndirme aracının diğer avantajları ise şu şekildedir;

 • Beğendiğiniz videoları kaydetmek görsel kaydetmek kadar kolaylaşır.
 • Sevdiğiniz videoları galerinize indirme imkanı tanır.
 • İnternet harcamadan hoşunuza giden videoları tekrar tekrar izleyebilirsiniz.
 • Twitter hesabı olmayan arkadaşlarınızla sevdiğiniz videoları paylaşabilirsiniz.

Eğer siz de paylaştığınız videoların indirmek istediğiniz videolar kadar etkileşime ulaşmasını istiyorsanız, Twitter Video İzlenme Satın Al ürünümüzü de deneyebilirsiniz.
 

twitter video indirme nasıl yapılır

Twitter Video İndirme Nasıl Yapılır?

Hızlı ve tamamen ücretsiz olan InstaTakipçi Twitter Video İndirme aracını Ios, Android cihazlarınızdan ve Chrome gibi tüm tarayıcılarından kullanabilirsiniz. Programsız bir şekilde galerinize ya da bilgisayar dosyalarınıza dilediğiniz Twitter videosunu 1080p olarak indirebilirsiniz. Eğer hazırsanız aşağıdaki adımları takip ederek istediğiniz Twitter videosunu indirin;

 1. İndirmek istediğiniz Twitter videosunun linkini kopyalayın.
 2. Linki sitemizde bulunan URL kutucuğuna yapıştırın.
 3. “İndir” butonuna tıklayın ve süreci başlatın.
 4. Saniyeler içerisinde indirmek istediğiniz video karşınıza çıkacaktır. Tekrar “İndir” butonuna tıklayın.
 5. İndirmek istediğiniz Twitter videosu yeni bir sekmede açılacaktır.
 6. Sağ alt kısımda yer alan “...” işaretine ve ardından “indir” butonuna tıklayın.
 7. Artık indirdiğiniz videonun keyfini çıkarabilirsiniz!

Twitter Video İndirme hizmetimiz tamamen ücretsiz ve güvenilirdir. İşlemleri tamamlamak için sadece video linki yeterlidir ve hiçbir şekilde şifreniz sorulmaz. Instagram Video İndirFacebook Video İndir, Twitter Gif İndirme ve TikTok video indir araçlarımızı da tamamen ücretsiz ve güvenilir bir şekilde kullanabilirsiniz.
 

Twitter Video İndirme Adımları

InstaTakipçi Twitter video indirme sitesi ile Twitter üzerinde video indirmek çok kolay! Hem iPhone, hem Android hem de masaüstü bilgisayarınızdan Twitter video indirmeniz mümkün. Birlikte adım adım Twitter video indirelim:

Adım 1:

tweet link kopyala

Adım 2:

twitter video indirmek

Adım 3:

twitter indir video

Adım 4:

twitter indirme video

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Twitter Video İndirme aracı hoşunuza giden videoları telefonunuza ya da bilgisayarınıza kaydetmemenizi sağlayan ücretsiz bir InstaTakipçi hizmetidir.

Twitter Video İndirme aracından yararlanabilmeniz için ihtiyacımız olan tek şey indirmek istediğiniz videonun linkidir. Hiçbir şekilde hesap bilgilerinizi istemiyoruz ve indirdiğiniz videoları kaydetmiyoruz.

InstaTakipçi Twitter Video İndirme servisi ücretsiz olarak sağladığımız hizmetlerden sadece biridir.

Twitter Video İndirme aracımız indirdiğiniz videonun kalitesinin olduğu gibi kalmasını sağlar. Hiçbir kalite düşüşü yaşanmaz.

İndireceğiniz Twitter videosunun sahibine hiçbir şekilde bildirim gitmez ve indirdiğinizi anlayabilecekleri bir durum söz konusu olmaz.

Maalesef gizli hesaba ait videoları indiremezsiniz. Aracımız sadece herkese açık olan hesaplar ile çalışmaktadır.

Twitter videosu indirmek için hiçbir programa ihtiyacınız yoktur. Herhangi bir tarayıcıdan InstaTakipçi Twitter Video İndirme aracımızı açmanız ve video linkini URL kutucuğuna girmeniz yeterlidir.

InstaTakipçi canlı destek ekibimize her türlü sorunuz için 7/24 ulaşabilirsiniz.

Maalesef, Twitter böyle bir özellik sağlamıyor. InstaTakipçi Twitter Video İndir aracını ücretsiz kullanarak Twitter'da gördüğünüz harika videoları indirebilirsiniz. 

Hayır, Twitter Video İndir aracıyla sadece Twitter üzerindeki videoları indirebilirsiniz. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
5 / 5
Toplam: 136 Değerlendirme
Yaşar Engin
Yaşar Engin

Artık Twitter’dan ne zaman video indirmem gerekse InstaTakipçi sitesine geliyorum. İstediğim videoyu hızla indirebiliyorum.

Yaşar Engin
Enes Kayhan
Enes Kayhan

Daha önce farklı Twitter video indirme araçları denedim fakat kesinlikle en hızlı ve kalite koruyan sistem InstaTakipçi’ye ait.

Enes Kayhan
Çağla Yardım
Çağla Yardım

Arkadaşlarımızla Twitter’da eskiden paylaştığımız videoları birleştirmek istedik fakat telefonumuzda kayıtlı değildi. InstaTakipçi Twitter Video İndirme hizmeti sayesinde eskiden paylaştığımız videoları indirebildik.

Çağla Yardım
Bora Akgün
Bora Akgün

Twitter Video İndirme hizmetini gördüğümde program indirmem gerekeceğini düşünmüştüm fakat bir link girmek kadar kolaymış. Saniyeler içinde video bilgisayarımdaydı.

Bora Akgün
Zeynep Dink
Zeynep Dink

Beğendiğim Twitter videolarını internet kullanmak zorunda kalmadan gösterebilmenin en iyi yolu!

Zeynep Dink
Ersin Arslan
Ersin Arslan

Twitter’da gördüğüm bazı içerikleri ailemle de paylaşmak istiyordum fakat sosyal medya kullanamıyorlar. Twitter Video İndirme hizmeti sayesinde anne ve babama tatlı kedi videoları gönderebiliyorum ve çok seviyorlar.

Ersin Arslan
Ece Bulut
Ece Bulut

Twitter video indirme sürecinde hesap bilgilerime dair hiçbir şey sorulmadı. Sadece video linkini yazarak kolayca indirdim. Güvenilir hizmet.

Ece Bulut
Ezgi Atalar
Ezgi Atalar

Twitter’da eskiden paylaştığım videolar telefonum bozulunca silinmişti. Twitter Video İndirme aracı sayesinde hepsini telefonuma tekrardan indirebildim. Teşekkürler InstaTakipçi!

Ezgi Atalar
Sıla Yerli
Sıla Yerli

Twitter Video İndir aracını kullanırken videonun kalitesinin düşeceğini düşünmüştüm fakat kalitesi tamamen aynı kaldı. Kesinlikle kaliteli bir servis.

Sıla Yerli
Engin Akbulut
Engin Akbulut

Beğendiğim videoları beğensem de retweetlesem de bulmak istediğimde aramakla uğraşmaktan sıkılmıştım. Artık sevdiğim videoları indiriyorum ve aradığımda bulmak çok kolay!

Engin Akbulut
Ceren Uzunlar
Ceren Uzunlar

Twitter kullanmayan arkadaşlarımla Twitter videoları paylaşamıyordum, artık videoları indirerek rahatlıkla gönderebiliyorum.

Ceren Uzunlar
Cemil Kavak
Cemil Kavak

Twitter’da fotoğraf indirebildiğim gibi video indiremiyordum. InstaTakipçi sayesinde saniyeler içinde telefonuma videoyu indirebildim.

Cemil Kavak

Blog Yazılarımız

Tweet Düzenleme Özelliği Nasıl Kullanılır?
04/11/2022
Tweet Düzenleme Özelliği Nasıl Kullanılır?

Konu yazı ve içerik paylaşmak olduğunda günümüzün en fazla kullanılan sosyal medya araçlarından birisi olan Twitter’da kelimelerin gücü küçümsenemeyecek kadar büyük. Twitter kullanıcıları ve hedef kitleniz üzerinde oluşturacağınız ilk izlenim de genelde attığınız tweetlere bağlı olarak değişebiliyor. Bu sebeple, yazdığınız tweette fark etmeden yaptığınız her bir hatanın da etkisi bir […]

 
Twitter Hizmetleri Alabileceğiniz En İyi 7 Site
12/11/2021
Twitter Hizmetleri Alabileceğiniz En İyi 7 Site

Twitter hem ülkemizde hem de dünyada en fazla kullanılan uygulamalardan birisidir. Twitter uygulamasını diğer sosyal mecralardan ayıran en büyük özelliği ise gündem ve haber odaklı olması durumudur. Diğer sosyal paylaşım uygulamalarına nazaran gündem ile ilgili sıcak gelişmeleri anlık olarak takip edebileceğiniz bir yerdir. Öncelikli olarak yazı paylaşılmakla birlikte, fotoğraf, şarkı […]

 
Twitter’da Arkadaşlarımı Nasıl Bulabilirim?
23/06/2021
Twitter’da Arkadaşlarımı Nasıl Bulabilirim?

Twitter gün geçtikçe artan kullanıcı sayısıyla büyük bir sosyal paylaşım platformu haline gelmiştir. Öyle ki ülkemizde de birçok kişi Twitter’ı aktif şekilde kullanmaktadır. Oldukça kalabalık olan bu sosyal platformda kişiler birbiriyle etkileşim halindedir. Özelikle bu dünyaya yeni katılan kullanıcılar, bu kalabalıkta arkadaşlarına nasıl ulaşacaklarını bilmemektedir. Bu noktada “Twitter’da arkadaşlarımı nasıl […]