İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
Star Icon
50
Kaydetme
%5 İNDİRİMLİ
13,50 ₺
12,75 ₺
100
Kaydetme
%26 İNDİRİMLİ
27,00 ₺
19,75 ₺
250
Kaydetme
%27 İNDİRİMLİ
67,50 ₺
48,75 ₺
500
Kaydetme
%29 İNDİRİMLİ
135,00 ₺
95,75 ₺
1000
Kaydetme
%34 İNDİRİMLİ
270,00 ₺
175,80 ₺
2500
Kaydetme
%48 İNDİRİMLİ
675,00 ₺
349,75 ₺
5000
Kaydetme
%48 İNDİRİMLİ
1.350,00 ₺
700,00 ₺
10000
Kaydetme
%51 İNDİRİMLİ
2.700,00 ₺
1.300,00 ₺
25
Kaydetme
6,75 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Twitter Yer İşaretleri Satın Al
5 / 5
5 1 Toplam: 5 Değerlendirme
Yorum Yap

Twitter Yer İşaretleri Satın Al Özellikleri

 • Twitter Yer İşaretleri Satın Al Hizmeti Nedir?

  Twitter Yer İşaretleri Satın Al hizmeti, Twitter (X) hesabınız için aktif ve gerçek kullanıcılardan yer işaretleri almanızı sağlayan bir hizmettir. Bu şekilde Twitter (X) daha keyifli bir hale gelecek!

 • Neden Twitter Yer İşaretleri Satın Almalısınız?

  Twitter Yer İşaretleri satın alarak Twitter (X) paylaşımlarınızın etkileşimini devamlı olarak artırabilirsiniz. Bu şekilde, Twitter (X) üzerinde daha çok kişiyle etkileşim kurma şansınız artar.

 • Hızlı Teslimat

  Siparişiniz anında işleme alınır ve size verilen tahmini teslim süresi içinde tamamlanır.

 • İade Garantisi

  Siparişinizi hizmet sayfasında belirtilen (üç günün altında olmayan) tahmini teslim süresinde teslim edemememiz halinde paranızı iade etme garantisi veriyoruz.

 • Azalma Riski

  Bu hizmetimizde düşüş yaşanabilmektedir. Bu nedenle her siparişe ek olarak yaklaşık %25 fazladan gönderim sağlanır.

 • 7/24 Canlı Destek

  7 gün 24 saat boyunca canlı destek alanı, Whatsapp ve e-posta üzerinden tüm müşterilerimize aralıksız canlı destek sağlıyoruz.

 • Güvenli Ödeme

  Kolay, hızlı ve SSL güvenlik sertifikasıyla güvenli bir şekilde kredi kartıyla veya banka hesaplarımıza havale ve EFT ile ödeme seçenekleri sunuyoruz.

 • Şifrenizi İstemiyoruz

  Hiçbir zaman hiçbir işlemde hesabınızın şifresini talep etmiyoruz. Güvenliğiniz için şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

 • Bilgilendirme

  Satın alımlarınız sonrasında sipariş etkileşimlerinizin doğru takip edilebilmesi için, aynı ürünleri eş zamanlı olarak farklı sitelerden almamanız gerekir.

 • Sıkça Sorulan Sorular

  Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Twitter yer işaretleri alma hizmeti size ihtiyacınız olan ‘yer işaretleri’ni yani bookmarkları istediğiniz gönderiye satın almanızı sağlayan bir hizmettir. Uygun fiyatla ihtiyacınız olan yer işaretlerini satın alabilirsiniz. 

  Twitter yer işaretleri satın almak gönderilerinizin görünürlüğünü artırmada size yardımcı olacaktır. Görünürlüğü artmış gönderiler de hem size yeni takipçiler kazandıracak hem de organik trafiğinizi artacaktır.

  InstaTakipci olarak en kaliteli hizmeti en ucuz fiyatlarla veriyoruz. Bu nedenle InstaTakipci’yi bir numaralı seçeneğiniz olarak düşünebilirsiniz. 

  Hayır, insanlar tweet'inize kimin yer işareti koyduğunu veya Twitter'da hangi tweet'i yer işaretine eklediğinizi göremez. 

  Evet, Twitter'daki yer imleri gizlidir. Yer imlerine kaydettiğiniz şeyleri yalnızca siz görebilirsiniz. 

  Twitter'da sahip olabileceğiniz yer imlerinin sayısında bir sınırlama yoktur. Beğendiğiniz herhangi bir şeye yer işareti koyabilir veya içeriğiniz için sınırsız sayıda yer işaretine sahip olabilirsiniz. 

  100'e kadar istediğiniz sayıda yer imini satın alabilirsiniz. 

  Hayır, aslında anlamları imkânsız. Yer işaretleri özel olduğundan ve insanlar kimin neyi yer imlerine eklediğini göremediğinden, takipçileriniz yer imleri satın alıp almadığınızı anlayamazlar. 

  Her sipariş sizin tarafımıza ilettiğiniz linke göre hazırlanır. Bu, bizimle paylaştığınız tweet'e yalnızca istenilen sayıda yer işareti verebileceğimiz anlamına gelir. Favorileri bölmek isterseniz istediğiniz tutar ile yeni tweetler için yeni siparişler oluşturabilirsiniz. 

  Ne yazık ki böyle bir durum mümkün değil. Siparişinizi teslim edebilmemiz için hesabınıza ulaşabilmemiz gerekmektedir. Bu nedenle, Twitter yer işaretleri satın almayı düşünüyorsanız herkese açık bir hesaba sahip olmanızı öneririz. 

  Siparişinizi mümkün olan en hızlı şekilde teslim ediyoruz. Yani 1-3 iş günü içerisinde siparişiniz hesabınıza teslim edilecektir.

  Hayır, InstaTakipci olarak hesabınıza ait herhangi bir kullanıcı bilgisine ihtiyacımız yok. Sadece satın almak istediğiniz tweetin linkine ihtiyacımız var ve bu bizim için yeterli. 

  Deneyiminiz hakkında yorum yapın

  Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
  Yorum Yap
  Twitter (X) Yer İşaretleri Satın Al - %100 Gerçek, Kaliteli
  Instatakipci
  Twitter (X) yer işaretleri satın alarak hesabınızı gerçek ve garantili bir şekilde öne çıkarın! Faturalı ve güvenli alışveriş yapın!
  5556
  5556
  Twitter (X) Yer İşaretleri Satın Al - %100 Gerçek, Kaliteli
  5.50 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/twitter-yer-isaretleri-satin-al
  5 / 5
  5 1 Toplam: 5 Değerlendirme
  Yer işaretleri satın

  Yer işaretleri satın aldıktan sonra Twitter'da tweetlerimin yorumlarında ve repostlarında inanılmaz artışlar gördüm. Etkileşimimde bu kadar büyük bir etki yaratacağını hiç tahmin etmemiştim. Kesinlikle tekrar yer işaretleri almayı düşünüyorum.

  5 5 1 2024-01-30 Derya S.
  Derya S.
  Kredi kartı bilgilerimi

  Kredi kartı bilgilerimi paylaşma konusunda emin değildim ancak InstaTakipci’nin ödeme sistemi korumalı ve oldukça güvenli. Ödeme yapıldıktan sonra tüm endişelerim uçup gitti.

  5 5 1 2024-01-30 Erkan E.
  Erkan E.
  Muhteşem müşteri hizmeti.

  Muhteşem müşteri hizmeti. Yardımınız için çok teşekkür ederim.

  5 5 1 2024-01-30 Meltem E.
  Meltem E.
  Bookmarks satın aldıktan

  Bookmarks satın aldıktan sonra tweetlerim daha çok beğenilmeye ve retweetlenmeye başladı. Hesabınız için bookmarks satın almanızı kesinlikle öneririm. Uygun fiyatlarla hesabım inanılmaz derecede büyüdü.

  5 5 1 2024-01-30 Çınar D.
  Çınar D.
  Şimdiye kadarki en

  Şimdiye kadarki en hızlı teslimat diyebilirim! Gerçekten bir gün bile sürmedi. Saatler sonra yer imlerim hesabımdaydı. Muhteşemdi!

  5 5 1 2024-01-30 Ali Ç.
  Ali Ç.
  Gerçekten de gerçek

  Gerçekten de gerçek ve kaliteli hesaplar kullanıyorlar. Bir süredir InstaTakipci kullanıyorum ve topluluk kuralları ve benzeri konularda herhangi bir sorun yaşamadım. Çoğu web sitesi 'gerçek' olanları kullandıklarını iddia ediyor, ancak kullanmıyorlar. InstaTakipci bunlardan biri değil. Gözünüz kapalı kullanabilirsiniz.

  5 5 1 2024-01-30 Büşra A.
  Büşra A.
  Harika bir web

  Harika bir web sitesi… Web sitesinde dolanmak ve satın almak çok kolay. Ödeme konusunda herhangi bir sorun yaşamadım. Teşekkür ederim!

  5 5 1 2024-01-30 Mehmet L.
  Mehmet L.
  Şimdiye kadarki gördüğüm

  Şimdiye kadarki gördüğüm en uygun fiyatlar. Bu fiyatları hiçbir yerde bulamazsınız.

  5 5 1 2024-01-30 Esra D.
  Esra D.
  Mükemmel müşteri hizmeti.

  Mükemmel müşteri hizmeti. Yer imi sorunumda bana çok yardımcı oldular. Nazik ve insanlara yardım etmeye istekliler. Teşekkür ederim.

  5 5 1 2024-01-30 Beyza S.
  Beyza S.
  Twitter'ı profesyonel olarak

  Twitter'ı profesyonel olarak kullanmaya başladığımdan beri InstaTakipci benim en yakın arkadaşım oldu. Tecrübelerime dayanarak en ucuz fiyatları verdiklerini söyleyebilirim. Bu fiyata bu kalitede alabileceğiniz başka bir şey yok.

  5 5 1 2024-01-30 Kenan S.
  Kenan S.
  InstaTakipci’yi uzun zamandır

  InstaTakipci’yi uzun zamandır sadece Twitter için değil Instagram için de kullanıyorum, satın alırken gerçekten gerçek hesapları kullandıklarını söyleyebilirim. Ne alırsam alayım, her zaman gerçek hesaplar vardı. Dürüst olmalarına bayıldım.

  5 5 1 2024-01-30 Mert B.
  Mert B.
  InstaTakipci’yi kesinlikle herkese

  InstaTakipci’yi kesinlikle herkese önerebilirim. Alanında en hızlı ve kaliteli hizmeti veriyorlar.

  5 5 1 2024-01-30 Elif H.
  Elif H.

  Blog Yazılarımız

  Twitter (X) Yardım Merkezi 
  19/09/2023
  Twitter (X) Yardım Merkezi 

  Son zamanlarda değişen ismiyle adından sıkça söz ettirse ve kullanıcıların bir kısmı tarafından topa tutulsa da şüphesiz ki Twitter (X), sosyal medya kullanıcılarının en gözde platformlarından birisi ve yakın gelecekte de öyle olmaya devam edecek gibi görünüyor. Tabii radikal bir kararla isim değişikliğine giden Twitter, kullanıcıların kafasında bazı soruları da […]

   
  Tweet Düzenleme Özelliği Nasıl Kullanılır?
  04/11/2022
  Tweet Düzenleme Özelliği Nasıl Kullanılır?

  Konu yazı ve içerik paylaşmak olduğunda günümüzün en fazla kullanılan sosyal medya araçlarından birisi olan Twitter’da kelimelerin gücü küçümsenemeyecek kadar büyük. Twitter kullanıcıları ve hedef kitleniz üzerinde oluşturacağınız ilk izlenim de genelde attığınız tweetlere bağlı olarak değişebiliyor. Bu sebeple, yazdığınız tweette fark etmeden yaptığınız her bir hatanın da etkisi bir […]

   
  Twitter Hizmetleri Alabileceğiniz En İyi 7 Site
  12/11/2021
  Twitter Hizmetleri Alabileceğiniz En İyi 7 Site

  Twitter hem ülkemizde hem de dünyada en fazla kullanılan uygulamalardan birisidir. Twitter uygulamasını diğer sosyal mecralardan ayıran en büyük özelliği ise gündem ve haber odaklı olması durumudur. Diğer sosyal paylaşım uygulamalarına nazaran gündem ile ilgili sıcak gelişmeleri anlık olarak takip edebileceğiniz bir yerdir. Öncelikli olarak yazı paylaşılmakla birlikte, fotoğraf, şarkı […]

   
  Canlı Destek
  Canlı Destek
  Çevrimiçi
  Canlı Destek