20
Takipçi
7,90 ₺
100
Takipçi
34,00 ₺
250
Takipçi
79,00 ₺
500
Takipçi
139,00 ₺
1000
Takipçi
239,00 ₺
2500
Takipçi
589,00 ₺
5000
Takipçi
1.149,00 ₺
10000
Takipçi
2.259,00 ₺
Fiyat: 0,000,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
51 Toplam: 17 Değerlendirme
Yorum Yap
https://www.instatakipci.com/twitter/takipci-satin-al/turk-bot
Twitter Türk Bot Takipçi Satın Al2020-04-02T16:20:38+03:002020-04-02T16:20:38+03:00
https://www.instatakipci.com/twitter/takipci-satin-al/turk-botInstatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/instatakipci/logo-it.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Twitter-Turk-Bot-Takipci-Satin-Al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Twitter-Turk-Bot-Takipci-Al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Twitter-Turk-Bot-Takipci-Nasil-Satin-Alinir.png

Twitter Yabancı Gerçek Kişilere Ulaşmak Çok Kolay

Twitter üzerinden rahatlıkla fenomen olma isteği olanlar hala var mı? Sitemiz üzerinde satılan hizmetlere baktığımız zaman çok fazla destek verebilmekteyiz. Sıfırdan Twitter hesabı açmanız karşılığında Twitter Türk bot takipçi satın al gibi hizmetlerimizden yararlanırsanız hızlı bir şekilde ününüzü yakalayabilirsiniz.

Twitter hesabınızı Fenomenlik için başlatmak adına hızlı bir yoldur. Sıfırdan birkaç düzine kadar takipçiye ulaşabilirsiniz, şimdi hemen hareket halindeyken birkaç bin takipçiyle bile yola çıkabilirsiniz. En iyi yanı, tartışmasız, sosyal güvenilirliğinizi güçlendirecek olmasıdır. Sosyal takipçilere sahip olmanız, yeni ziyaretçilerin sizi daha ciddiye almasına neden olur. Çevrimiçi ortamda sizinle bağlantı kurmak ve sizi veya şirketinizin satın alma noktasını izlemek anlamına gelir.

Twitter Türk Bot Takipçi Satın Al

Twitter Yabancı Bot Kişiler İle Prestijinizi Nasıl Arttırırsınız?

Farklı Pazarlama Kampanyaları görünürde daha etkilidir. Bu bir gerçek. Daha fazla takipçiye sahip olmak uzun vadede tasarruf sağlar. Sosyal takipçiler, geri bildirimi %1400'e kadar arttırabilir. Web sitenizde büyük takiplerinizi ve sonuçlarını sergileyin ve başkalarının markanızı ne kadar çok sevdiğini gösterin. Düzenli ve istikrarlı çalışmalarımızın sonucu olarak daha fazla organik takipçi kazanabilirsiniz. Binlerce takipçiniz olduğunda, kullanıcıların sizi “takip etmeye değer” olarak algılaması daha olasıdır.

Daha fazla gösterim ve etkileşim çekebileceksiniz. Daha büyük bir takiple, tweet'leriniz daha geniş bir kitleye ulaşabilir ve daha fazla etkileşim çekebilir. Twitter yabancı bot takipçi satın al sistemini kullanarak tüm bu imkanları elinizin altında tutabilirsiniz. Uygun paketler ile siz de tercihinizi yapabilirsiniz.

20
Twitter Bot Takipçi

Twitter Takipçilerinizi Arttırın

Takipçi Azalmasında Telafi
veya
Ücret İadesi

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

7,90 ₺
100
Twitter Bot Takipçi

Twitter Takipçilerinizi Arttırın

Takipçi Azalmasında Telafi
veya
Ücret İadesi

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

34,00 ₺
250
Twitter Bot Takipçi

Twitter Takipçilerinizi Arttırın

Takipçi Azalmasında Telafi
veya
Ücret İadesi

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

79,00 ₺
Daha Fazla
Twitter Bot Takipçi

Twitter Takipçilerinizi Arttırın

Takipçi Azalmasında Telafi
veya
Ücret İadesi

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

Twitter Türk Bot Takipçi Satın Al Hizmeti

Sosyal medya uygulamalarından bazıları diğerlerine göre lider konumda. Bunlardan bir tanesi de Twitter olarak karşımıza çıkıyor. Bunun en temel nedenlerinden bir tanesi de tanınmış kişilerinde bu platformda boy göstermesi. Diğer birçok uygulamada, bu kişilerin sanal hesapları açılırken Twitter üzerinde gerçek hesapları açılmaktadır. Böylece siyasetçi, sporcu ya da sanatçıları birinci elden takip edebilir, paylaşımlarını görebilirsiniz. Gördüğünüz gibi güçlülerin de yer aldığı büyük bir uygulama.

Manzara böyle olunca belli bir amaç belirleyen kişiler, bu alana yöneldi. Marka tanıtımları, ürün tanıtımları ya da kişisel yetenekler gibi farklı özellikleri sergilemek için insanlar Twitter kullanıyor. Amaca ulaşmak için ise çözüm oldukça basit. Takipçi sayısını olabildiği kadar arttırmak. Böylece bu ortamda sözünüzü dinletebilir, hedefe kısa yoldan ulaşabilirsiniz. Takipçi sayısını doğal yollardan arttırmak zorlu bir süreç gerektirir. Bu süreç sonunda ise istediğinizi alamamanın hayal kırıklığına uğrarsınız. Bu durumları yaşamamanız için size destek oluyoruz. Twitter Türk bot takipçi satın al hizmeti sayesinde, istediğiniz sonuca daha kestirme bir yoldan ulaşma şansı yakalayacaksınız.

En hassas çizgimiz: gizlilik

Milyonlarca rakip arasında, diğerlerinden sıyrılarak belli bir yere gelmek için takipçi sayınızın yüksek olması gerekir. Bunun doğal yollarla başarılması zor olduğu için, takipçi satın almak isteyebilirsiniz. Bu hizmetten faydalandığınızı başkalarının öğrenmesi durumunda, zarar görme ihtimaliniz yükselir. Gizlilik konusunda dikkatli davranılmaması sonucu, verilen emekler yok olabilir. Sonuç ise hüsran. Bu durum ise alıcıyı mağdur eder ve alınan hizmetin sonucuna ulaşmamasına neden olur.

Böyle bir görüntüye sebep olmamak ve mutlu müşteriler bırakmak için gizlilik ilkesine bağlıyız. Bizimle paylaştığınız bilgiler, bizden aldığınız hizmet ya da sıradan bir bilgi bile gizli tutulur. Başka kişilerin öğrenmesi gibi bir ihtimal bulunmamaktadır. Böyle bir korkunuz varsa, içiniz rahat bir şekilde gelen takipçilerin tadını çıkarabilirsiniz.

Güvenli alışveriş mutlu müşteriler

Kart bilgilerimi gireceğim, ya bilgilerim çalınırsa? Alışveriş dünyasında karşılaşma ihtimaliniz olan bu durumdan dolayı tereddüt yaşayabilirsiniz. Birçok kişi, kişisel bilgilerin ele geçirilmesi korkusundan dolayı alışveriş noktasında tereddüt edebilir. Burada güvenli ve güvenli olmayan site ayrımını iyi yapmanız gerekiyor. Güvenli alışveriş imkânı sunan sitelerde böyle bir sorun ortaya çıkmayacaktır. Bu sorunun ortaya çıkmaması için sitemizde güvenlik önlemi amacıyla, SSL sertifikası yer alıyor. Böylece özel bilgileriniz ödeme sırasında başka kişiler tarafından görünmüyor, satın alma otomatik olarak tamamlanıyor. Ve sonunda bilgileriniz hiç kimsenin eline geçmeden, hizmetlerden faydalanabiliyorsunuz. Ayrıca alternatif ödeme yöntemleri bulunmaktadır. Kredi kartı, EFT ya da havale seçeneklerinden birini tercih ederek, takipçi sayılarınızın artmasını bekleyebilirsiniz.

Dinlenmek yok sınırsız destek var

Size en iyi hizmeti sunabilmek adına tatil yapmıyoruz. Her an 7 gün 24 saat sorularınızı cevaplamak için buradayız. Alanında uzman ekibimiz, sorularınıza cevap bulabilmek ve sorunlar ortaya çıktığında kısa sürede çözüme ulaştırabilmek için bekliyor. Tek yapmanız gereken ise bize soru ya da sorunlarınızı iletmeniz.

 • Hizmet kapsamımızı geniş tutuyoruz. Satın alma öncesinde ya da sonrasında sürekli destek imkânı sunuyoruz. Böylece ortaya çıkan her durumu, sizin yerinize biz düşünüp analiz ediyoruz.

Twitter Türk Bot Takipçi Al

Bütçenizi sarsmayan fiyatlar

Fiyatlarımızı belirlerken bütçenizi sarsmaması noktasında hassasiyet gösteriyoruz. Aynı zamanda kaliteden ödün vermemeyi amaçlıyoruz. Böylece uygun fiyatlarla, mutlu sonuçlar alma imkanına sahip oluyorsunuz. Çok ucuz takipçi satın alma gibi haberlerle karşılaşıyor olabilirsiniz. Unutmayın ki verilecek hizmette kalite arıyorsanız, bunun belli bir bedeli olacaktır. Bu nedenle çok daha ucuzu ile karşılaştığınızda, bir miktar düşünmenizde fayda var.

Sıkça sorulan sorular

Twitter Türk bot takipçi satın almak ne işe yarar?

 • Profesyonel bir görüntü için, Twitter hesaplarında görünen mavi tık son derece önemlidir. Üst seviyede takipçi sayısına sahip hesaplar da kendi aralarında kategorilere ayrılır. Ne kadar çok takipçiniz olursa mavi tıka bir adım daha yaklaşırsınız. Nedeniniz sadece bu bile olsa, takipçi satın almak için yeterlidir.  
 • Twitter dünyasında yer edinmek ve sözünüzü geçirmek istiyorsanız, takipçi sayınızın yüksek olması oldukça önemlidir. Yüksek takipçi sayısına sahip hesaplar daha otoriter ve diğerleri arasında öncü konumda görünmektedir. Belli bir amacı olmayan, sıradan bir hesapsanız takipçi almanın çok bir anlamı olmayacaktır. Ancak tanıtım ya da belli özellikleri gösterme gibi bir amaç uğruna bu uygulamayı kullanıyorsanız, takipçi satın almak son derece önemlidir. Böylece kendi çabanızla çok uzun sürede gelebileceğiniz bir konuma, hiç emek vermeden kısa sürede ulaşabilirsiniz. Takipçi sayınızı gören kullanıcılar, hesabınızın profesyonel olduğunu düşünür ve ilgilerini çekerse sizi takibe alırlar. Böylece sadece satın aldığınız takipçilerle kalmaz, bu oranı çok daha fazla arttırırsınız.
 • Sosyal medya uygulamalarında kullanıcılar kadar uygulamanın da gözüne girmeniz gerekiyor. Sizi ön sıralara çıkaran ve diğer kişilerin görmesine olanak tanıyan, uygulamanın kendisidir. Gözüne girebilmek için takipçi, retweet ya da beğeni sayılarının yüksek olması önemlidir. Etkileşim oranı ne kadar yüksekse istediğiniz konuma o kadar kısa sürede ulaşma imkânınız olur.
 • Çok fazla yabancı takipçi satın almanız durumunda, görüntü oldukça yapay olacaktır. Bu yapay görüntünün bozulması için Türk takipçilere ihtiyaç vardır. Böyle bir durum varsa heterojen bir görüntü ortaya çıkarma için oldukça yararlı olacaktır.

Dilerseniz Twitter Türk Gerçek Takipçi Satın Alabilirsiniz. 

Satın aldığım takipçiler takipten çıkar mı?

Twitter Türk bot takipçi satın almanız durumunda, gönderilecek takipçiler hiçbir şekilde takipten çıkmaz. Bu hesaplar gerçek görünüme sahip fakat yazılımla düzenlenmiş sanal hesaplardır. Yönlendirmelerini biz yaptığımız için takipten çıkma gibi bir durum söz konusu dahi olmayacaktır. Gönderdiğimiz takipçilerde herhangi bir azalma olması durumunda, aynı sayıyı tekrar gönderiyoruz. Böylece satın aldığınız sayıya ulaşmış oluyorsunuz. Bu konuda tereddüt yaşıyorsanız, takipçi sayısında azalma olmayacağına dair garanti veriyoruz.

Alacağım takipçiler hesabıma zarar verir mi?

Sosyal medya uygulamalarında hesabı belli bir seviyeye getirmenin, ne kadar uğraş gerektirici olduğunu biliyoruz. Bu nedenle en temel amacımız, hesabınız zarar görmeden sonuca ulaşmak. Bu amaç doğrultusunda çalışmalarımızı titiz bir şekilde yürütüyoruz. Takipçi göndermeden önce, ilk olarak hesabınızı detaylı olarak inceliyoruz. Sonrasında gönderilecek bot hesapları inceliyoruz ve gerekli gönderimi sağlıyoruz. Görüntü tamamen doğal olduğu için, hiç kimse takipçi satın aldığınızı anlamıyor. Hesabınız bu hizmet sonucunda zarar görmenin aksine, şu anki konumuna göre daha iyi yerlerde görüntüleniyor.

Nasıl Twitter takipçi satın alırım?

 1. Takipçi satın almak istiyorsanız, tek yapmanız gereken Twitter takipçi alanına girmek.
 2. Buradan hangi gruptan takipçi satın almak istediğinizi seçebilirsiniz. (Yabancı gerçek, Yabancı bot, Türk gerçek ve Türk bot olmak üzere 4 gruba ayrılmaktadır.)
 3. Biz bu grupta Türk bot seçeneğini işaretleyerek işleme devam ediyoruz.
 4. Bu bilgileri belirledikten sonra takipçi gönderebilmek adına sizden bazı bilgiler istenecek.
 5. Kullanıcı adı kısmına, Twitter hesabınızda kullanmış olduğunuz takipçi adını belirtin. 
 6. Takipçi sayısı alanına kaç takipçi gönderilmesini istiyorsanız gerekli olan sayıyı girin. Bu bilgileri girdikten sonra, almak istediğiniz takipçi sayısına karşılık ne kadar ödeme yapmanız gerektiği belirlenecek.
 7. Bu ödemeyi kabul etmeniz durumunda, sipariş, tamamlayarak takipçilerin hesabınıza gönderilmesini bekleyebilirsiniz.

Not: Belirttiğimiz ücret, vereceğimiz hizmetin tamamına karşılık gelmektedir. Sonrasında ortaya çıkan ek hesaplar yoktur, herhangi bir ücret ödemek zorunda değilsiniz.

Twitter dünyasında yer edinmek istiyorsanız, takipçi satın almak hesabınız için en önemli hamledir. Ne kadar çok takipçiniz olursa o kadar iyi bir yere gelebilirsiniz. Bulunduğunuz yerden daha iyi bir konuma gelmek için Twitter retweet satın al hizmetimize de göz atmanız faydalı olur.

Twitter Türk Bot Takipçi Nasıl Satın Alınır

Sıkça Sorulan Sorular

Instatakipci.com Twitter ürünleri hesabınıza herhangi bir zarar vermemekte ve tamamen güvenilir bir servistir. Sitemizden satın aldığınız hiçbir ürün ve hizmette hesap şifreleriniz ya da özel bilgileriniz kesinlikle talep edilmemektedir.

Twitter'da etkileşimlerinizi arttırmanın bir çok yolu vardır fakat en hızlı yol Twitter takipçi sayınızın artmasıdır. Instatakipci.com Twitter takipçi hizmeti ile takipçilerinizi hızla arttırarak popüler hesaplar arasında yerinizi alabilirsiniz.

Twitter'da organik olarak takipçilerinizi arttırmak uzun bir süre ve zorlu bir süreçtir. Instatakipci.com twitter takipçi hizmetini kullanarak hesabınıza binlerce takipçiyi çok kısa bir sürede yükleyebilirsiniz.

Twitter Türk Bot Takipçi Satın Al
Instatakipci
Twitter türk bot takipçi alarak sizde doğru hedef kitlenizi yakalayabilir ve paylaşımlarınızın daha fazla favori almasının önünü açabilirsiniz.
88
88
Twitter Türk Bot Takipçi Satın Al
7.92020-12-30Stokta Var https://www.instatakipci.com/twitter/takipci-satin-al/turk-bot
5 / 5
51 Toplam: 17 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
Sezen Baylı

Bot takipçileri gerçek sananlar oldu çok sağlam bot hesaplar.

Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek