Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek
100
Takipçi
34,50 ₺
250
Takipçi
59,00 ₺
500
Takipçi
109,00 ₺
1000
Takipçi
199,00 ₺
2500
Takipçi
489,00 ₺
5000
Takipçi
969,00 ₺
10000
Takipçi
1.929,00 ₺
Fiyat: 0,000,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
5 / 5
Toplam: 9 Değerlendirme
Yorum Yap
https://www.instatakipci.com/twitter/takipci-satin-al/yabanci-bot
Twitter Yabancı Bot Takipçi Satın Al2020-04-03T16:05:15+03:002020-04-03T16:05:15+03:00
https://www.instatakipci.com/twitter/takipci-satin-al/yabanci-botInstatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Twitter-Yabanci-Bot-Takipci-Satin-Al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Twitter-Yabanci-Bot-Takipci-Al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Twitter-Yabanci-Bot-Takipci-Nasil-Satin-Alinir.png

Twitter Yabancı Kullanıcılar Nasıl Alınır?

Twitter için takipçileri gerçek kullanıcılar arasından da satın alabilirsiniz. Oldukça basit, iyi bilinen ve milyonlarca insan tarafından kullanılan bir yöntemdir. Takipçileri satın almak için, sadece şunları yapmanız bile yeterlidir:

 • Tercihen saygın bir şirket seçin. Sitemizde size en uygun yöntemler ve fiyatlar ile destek verilecektir.
 • Birkaç yüz ila birkaç milyon arasında kaç takipçi istediğinizi seçin. Kullanıcı adınızı belirtin ve ne kadar takipçi almak istediğinizi sepete ekleyin.
 • Siparişinizi düzenleyin ve ödeme yöntemi için en çok hangi metoda güveniyorsanız onu seçin.
 • Bekleyin. Bu siparişlerin iletilmesi ve takipçileri satın alıp hesabınıza entegre edilmesi birkaç gün sürebilir.
 • Hesabınızda yeni Twitter takipçileri almaya başlayabilirsiniz.
 • Takipçilerinizi bitirmek için birkaç günün tamamlanmasını bekleyin. Twitter yabancı bot takipçi satın al desteği ile artık siz de fenomen olmak için ilk adımı atmış durumdasınız.

Twitter takipçi satın almak için gerekli güvenlik önlemlerinden bahsedilmiştir. Instatakipci.com sitesi olarak güvenlik şartlarının hepsini taşımakta ve yıllardır sosyal medya hizmetleri sağlamaktayız. Hesabınızda takipçi sayısı ne kadar fazla görünürse, gerçek Türk takipçilere ulaşma olasılığınız bir o kadar artacaktır. Twitter takipçi satın almak için yapmanız gereken, aşağıda belirtilen aşamaları ve başlıkları incelemek olacaktır. 

Alıcılar satın almak birçok alanda faydalıdır. Aşağıdaki maddeleri amaçlıyorsanız twitter türk bot takipçi satın al sistemi tam size göre.

Twitter Yabancı Bot Takipçi Satın Al

En Hızlı Twitter Takipçi Yüklemesi Nasıl Olur?

Daha hızlı bir şekilde daha fazla takipçi edinmek isteyenler, daha fazla takipçi elde etmek isteyenler, sosyal anlamda tanınmak isteyenler için, markanızı veya kendi imajınızı geliştirmek için, itibarınızı / güvenilirliğinizi artırmak için, daha fazla organik takipçi çekmek isteyenler için, erişim ve tweet gösterimlerinizi arttırmak için,

Twitter'da daha popüler görünmek isteyenler için, başkalarının seni ciddiye almasını istiyorum diyenler için, daha sosyal biri olarak görünmek isteyenler için Twitter takipçi satın alma işlemleri çok uygundur.

100
Twitter Yabancı Bot Takipçi

Twitter Takipçilerinizi Yabancı Bot Takipçi İle Yükseltin

Takipçi Azalmasında Telafi
veya
Ücret İadesi

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

34,50 ₺
250
Twitter Yabancı Bot Takipçi

Twitter Takipçilerinizi Yabancı Bot Takipçi İle Yükseltin

Takipçi Azalmasında Telafi
veya
Ücret İadesi

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

59,00 ₺
500
Twitter Yabancı Bot Takipçi

Twitter Takipçilerinizi Yabancı Bot Takipçi İle Yükseltin

Takipçi Azalmasında Telafi
veya
Ücret İadesi

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

109,00 ₺
Daha Fazla
Twitter Yabancı Bot Takipçi

Twitter Takipçilerinizi Yabancı Bot Takipçi İle Yükseltin

Takipçi Azalmasında Telafi
veya
Ücret İadesi

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

Twitter Yabancı Bot Takipçi Satın Al Hizmeti Nedir?

Diğer birçok sosyal medya uygulaması gibi Twitter uygulaması da popülerler arasında yer alıyor. Özellikle gerçek kişilerin, ünlülerin hesaplarının olması ve bu kişiler takip etme olanağına sahip olmanız bu uygulamayı bir miktar öne çıkarıyor. Bu da günümüzde uygulamanın amacı dışında kullanılmasına neden oluyor. İlk zamanlar amaç sadece paylaşım yapmakken, günümüzde ise ticaret yapmak ya da tanınır birine dönüşmek gibi farklı amaçlar için tercih edilmektedir.

Rekabetin üst düzeyde olduğu bu ortamda ise amaca ulaşmak bir o kadar zor. İnsanlara kendinizi sevdirmeniz, kaliteli içerik paylaşmanız ve uzun bir süreç geçirmeniz gerekiyor. Tüm bunları yapsanız bile sonuç garanti değil. İstediğiniz sonucu alamayabilirsiniz. Bu tür durumlarda biz size yardımcı oluyoruz. Twitter yabancı bot takipçi satın al hizmetinden faydalanarak, istediğiniz sonuca çok daha kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Twitter Yabancı Bot Takipçi Al

Twitter yabancı bot takipçi satın almanın faydaları neler?

 • Uygulamaların özü, hesapların doğallığı yakalamasıdır. Doğal bir görünüm ortaya çıkması ve bu şekilde yükselmesi sonucu, hesabın değerli olduğuna karar verirler. Takipçilerinizin tamamının Türk kullanıcılardan oluşması, homojen bir görüntü ortaya çıkarır. Bu takipçileri, yabancı takipçiler satın alarak harmanlamak çok daha doğal bir görüntü elde edilmesine yardımcı olacaktır. Bu da size artı puan olarak geri dönecektir.
 • Twitter dünyasında, güçlü rakipler arasından sıyrılarak belli bir yere gelmek oldukça zor. Bunun için çok uzun zaman ve çaba gerekmektedir. Ve bu zamanın sonunda sonuç hüsran olabilir. Bu tür sonuçların ortaya çıkmaması için, belli destekler almanızda fayda var. Takipçi satın alarak, uzun zamanda yapamayacağınız sonucu çok kısa sürede yapabilirsiniz. Yüksek takipçi sayısını gören kullanıcılar, sizin bu alanda kaliteli olduğunuza kanaat getirirler. Bu da satın aldığınız takipçilere ek olarak ekstra takipçi ve etkileşim anlamına geliyor.
 • Twitter üzerinde insanların çabaladığı şeylerden bir tanesi de mavi tık almaktır. Mavi tık alan hesaplar çok daha profesyonel bir görüntüye sahiptir ve amacına çok daha kısa yollardan ulaşır. Ancak bunun için belli bir takipçi sayısına ulaşmanız gerekir. Bunu çok uzun zaman deneyerek şanslıysanız takipçi sayınızı arttırabileceğiniz gibi takipçi satın alarak çok kısa sürede de yapabilirsiniz. Bu hedefe ulaştığınızda, siz istemeseniz bile popülerlik arkanızdan gelecektir.
 • Sadece kullanıcıların gözünde değil, Twitter uygulamasının gözünde de hangi konumda olduğunuz oldukça önemli. Mantık diğer uygulamalarla benzer çalışmaktadır. Hesabınızda ne kadar çok etkileşim olursa, o kadar çok ilk sıralarda olursunuz. Böylece insanlar tarafından görüntülenme sayınız artar. Bunun sonucunda sadece takipçi satın almakla kalmaz, ekstra takipçi, beğeni de kazanmış olursunuz.
 • Takipçisi olmayan hesapların takipçi satın alması gerekir diye düşünülür. Ancak bu düşüncenin gerçek bir tarafı yoktur. Takipçisi olmayan hesaplar takipçi sayısını arttırırken, takipçisi çok olan hesaplar ise popülerlik dünyasında bir üst kademeye geçerler. Bu nedenle takipçi satın almak her iki türdeki hesap içinde son derece önemlidir.

Satın aldığım takipçiler takipten çıkar mı?

Göndereceğimiz takipçiler yabancı ve gerçek görünüm verilmiş sanal hesaplardan oluşmuştur. Gerçek değildir, bot hesaplardır. Bu hesapları biz yönetiyoruz. Bu nedenle satın alma işleminden sonra gelen takipçiler, hiçbir şekilde takipten çıkmaz. Herhangi bir sorun olursa, takipten çıkma gibi bir durum ortaya çıkarsa eksilen sayı tekrar hesabınıza eklenecektir. Böylece sıfır risk sistemiyle alışverişten faydalanabiliyorsunuz.

Aldığım takipçiler Twitter hesabıma zarar verir mi?

Twitter platformunda, diğerlerinin arasından sıyrılarak belli bir konuma gelmek son derece zor. Hesabınıza şu anki konuma getirebilmek için ne kadar çaba gösterdiğinizi tahmin edebiliyoruz. Tüm bu noktalardan haberdar olduğumuz için, hesabınızın zarar görmemesi için gerekli çalışmaları yürütüyoruz. İlk olarak takipçi gönderilecek olan hesap detaylı olarak incelemeye alınır. Yabancı bot olan hesaplar incelenir. Gerekli aşamalar tamamlandıktan sonra, takipçiler gönderilir. Süreç tamamen doğal olarak işlemektedir. Doğal bir görünüm ne insanların gözünde ne de uygulamanın gözünde şüphe uyandırmaz. Böylece takipçi satın aldığınızda, hesabınız zarar görmenin aksine çok daha iyi bir seviyeye gelir.

Nasıl Twitter Takipçisi Alınır?

 1. Takipçi satın almak için sitemizde yer alan Twitter takipçi bölümüne gelin.
 2. Buradan farklı hedef kitle belirleyebilirsiniz. Türk bot, Türk gerçek, yabancı bot ya da yabancı gerçek olmak üzere dört hedef kitle yer almaktadır.
 3. Biz bu alanda yabancı bot diyerek işleme devam ediyoruz.
 4. Bu bilgileri girdikten sonra sizden bazı bilgiler istenecek.
 5. Kullanıcı adı kısmına, Twitter üzerinde kullanmış olduğunuz kullanıcı adını girin.
 6. Takipçi sayısı alanına, kaç takipçi satın almak istiyorsanız o sayıyı girin. Bu bilgileri belirttikten sonra, karşınıza bu hizmet karşılığında ne kadar ücret ödemeniz gerektiği belirecek.
 7. Kabul ediyorsanız, siparişi tamamlayarak takipçilerin gelmesini bekleyebilirsiniz. Takipçiler en kısa süre içerisinde hesabınıza gelmeye başlayacaktır.

Sınırsız destek hizmeti

Destek eksikliği, ortaya büyük sorunların çıkmasına neden olabilir. Bu durumun ne kadar hassas olduğunun bilincinde olarak sınırsız destek hizmeti veriyoruz. Herhangi bir sorun olması durumunda ya da aklınıza bir soru takıldığında bizimle iletişime geçmeniz yeterli. En kısa sürede geri dönüş sağlıyoruz. Ayrıca verdiğimiz destek, sadece satın alma süresiyle sınırlı değil. Takipçi satın almadan önce, satın aldığınızda ya da çok sonrasında bile aynı şekilde destek vermeye devam ediyoruz. Böylece sorunlarla muhatap olmak zorunda kalmıyorsunuz, sorumluluğu biz üstleniyoruz.

%100 güvenilir alışveriş

Alışverişin internet üzerinden yapılacak olması, akıllarda soru işaretine neden olabilir. Günümüzde bakılarak yapılan alışverişlerde bile sorunlar çıkarken, böyle bir tereddüt içinde kalmanız oldukça doğal. İçinizin rahat etmesi için güvenlik önlemlerini üst düzeyde tutuyoruz. Bunun için sitemizde SSL sertifikası yer alıyor. Alışveriş yaptığınızda, kart bilgilerinizi girdiğinizde hiçbir yere kaydolmuyor. Ya da başka kişiler tarafından görüntülenemiyor. Güvenlik alt yapısı sayesinde bilgilerin çalınması kaygısını yaşamadan, hizmetten faydalanabilirsiniz. Ayrıca kredi kartı, havale ya da EFT seçeneklerinden birini tercih ederek siparişlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Gizlilik garantisi

Twitter dünyasında rekabet oldukça yüksek. Herkesin belli bir amacı var ve bu amaç doğrultusunda yapılması gereken işlemlerden biri takipçi sayısını yükseltmek. Takipçi sayısını yükseltmek bu kadar hassassa, bu hizmetten faydalandığınızın bilinmesi sorunlara yol açabilir. Bu durumun ne kadar hassas olduğunun farkındayız. Kaliteli hizmet ilkemizden yola çıkarak, bu tür sonuçların ortaya çıkmaması için gizliliği üst düzeyde tutuyoruz. Bizden aldığınız hizmet ya da bizimle paylaştığınız herhangi bir bilgi başka kişilerle paylaşılmaz. Bu konuda garanti veriyoruz. Böyle bir kaygınız varsa, bu düşünceleri yok ederek takipçilerinize kavuşabilirsiniz.

Uygun fiyat seçeneği

Kaliteli olma konusunda bir isteğiniz yoksa oldukça ucuz fiyatlara takipçi satın alabilirsiniz. Peki kaliteli bir hizmeti uyguna alabilir misiniz? Cevabımız evet. Hizmetlerimizin tamamında kalite garantisi sunuyoruz. Tüm hizmetleri detaylı olarak analiz ettikten sonra, uygun fiyat aralığı belirliyoruz. Böylece bütçenizi sarsmadan, istediğiniz sonuçları daha kolay yoldan elde etmiş oluyorsunuz. Gereğinden ucuz olan takipçi satın alma reklamlarına biraz tereddütle bakmanızı öneriyoruz. Unutmayın kalitenin olabilmesi için belli bir disiplin ve emek gerekir. Bu da olabilecek belli bir fiyatı beraberinde getirir. Daha altında bir fiyat olması durumunda, kalite konusunda daha tereddütlü davranılması gerekir.

Twitter üzerinde kendi çabalarınızla bir yere gelmek oldukça zor. Çok uzun süre uğraş vermenize rağmen, Twitter dünyasında yok olma durumuyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bunun için takipçi satın almak, hesabın geleceği için oldukça akıllı bir adım olacaktır. Takipçi satın alarak hesabınızı belli bir seviyeye getirirsiniz. Ancak etkileşim düzeyini daha da arttırmak gerekir. Bunun için Twitter retweet satın al hizmetimizden faydalanarak istediğiniz sonuçları daha hızlı elde edebilirsiniz.

Twitter Yabancı Bot Takipçi Nasıl Satın Alınır

Sıkça Sorulan Sorular

Twitter hesabınıza satın aldığınız Twitter Yabancı Bot Takipçiler, aktif olmayan bot hesaplardan oluşmaktadır. Bu nedenle satın aldığınız bot takipçilerin eksilme ya da silinme riski bulunmamaktadır.

Twitter Yabancı Bot Takipçi hizmetimizi satın almak için twitter kullanıcı adınızı ve istediğiniz takipçi adedini yazarak satın alma işlemini güvenle ve hızla gerçekleştirebilirsiniz.

Twitter yabancı bot takipçi hizmetimizi satın aldığınız süreden itibaren 3 ile 6 saat arasında hesabınıza yüklenmesi gerçekleşmektedir. 

Twitter Yabancı Bot takipçi satın almak hesabınızın etkileşimlerinin artmasına direkt olarak katkı sağlar. Hesabınızı hızla büyütmek için ilk adresiniz Instatakipci.com!

Twitter Bot takipçiler sizlere gönderilmeden önce test edilip, denenmektedir. Güvenilir yazılımlar aracılığı ile hesabınıza organik olarak iletilmekte ve hiçbir zarar vermemektedir.

Twitter takipçi hizmeti için sizden kesinlikle şifre talep edilmemektedir. Sitemizde bulunan hiçbir ürün ve hizmet için sizden şifre talep edilmemektedir.

Twitter Yabancı Bot Takipçi Satın Al
Instatakipci
Twitter yabancı bot takipçi satın al, fiyatları çok uygundur ve hesabınıza yükleme işlemi çok kısa sürede gerçekleştirilmektedir.
90
90
Twitter Yabancı Bot Takipçi Satın Al
34.52020-12-30Stokta Var https://www.instatakipci.com/twitter/takipci-satin-al/yabanci-bot
5 / 5
Toplam: 9 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
Türkan Şen

Twitter takipçi en zor bulunan ürün sanırım bu sitede hep var sağolun.