Ücretsiz Dene Instagram Takipçi Instagram Beğeni Instagram Yorum Video Görüntüleme IGTV Youtube

Instagram Video Görüntüleme Satın Al

Instagram Kullanıcı Adı

Video Sayısı (En az , en fazla )

Video Başı Görüntüleme (En az , en fazla )

Toplam Görüntüleme

Ödenecek Ücret:  0,00 ₺
Profil
  • Sepete Ekle
  • Hemen Al

Instagram, ilk defa baktıkları içeriği kullanıcılara göstermek için algoritmasını değiştirdiğini duyurdu. Bu, sosyal medya kullanıcılarının organik Instagram hizmetlerini satın almasını zorlaştırabilir çünkü çoğu kullanıcı içeriklerinin % 70'ini ana sayfasında gözden kaçırır. Bunun için de video paylaşımları istenildiği kadar yüksek rakamlara ulaşamayabilir. Instagram kullananlar tarafından son zamanlarda kullanılmaya başlamış olan takipçi, yorum ve beğeni satın alma hizmetlerine bir de instagram çoklu video görüntülenme satın al işlemi artık eklenmiştir.

Instagram Video İzlenmeler İle Gelen Erişim

Bir gönderinin Instagram sayfalarındaki sırasını etkileyen birkaç faktör vardır ve bir videonun izlenme sayısı da bunlardan biridir. İsterseniz tekli olarak isterseniz de çoklu olarak paylaştığınız videoların izlenme sayılarına müdahalede bulunabilirsiniz. Katkı sağladığınız bu izlenme sayılarında uygun fiyat garantisi de sunulmaktadır. Aynı zamanda garantili olarak verilen paketlerde istediğiniz kadar sayı belirlemeniz de mümkündür.

Yeni takipçilerinizin, hesabınızın içeriğini bulabileceklerinden emin olun. Profilinize gidin, sağ üst köşedeki ayarlar simgesine tıklayın ve Özel Hesap düğmesini Kapalı konumuna getirin. Bu sayede paylaşmış olduğunuz videolarınızın görüntülenme sayıları kolaylıkla artabilir. Bu satın alma işlemlerini kullanmak için hesabınızın mutlaka açık olması şarttır.

Tek Bir Videoda Görüntülenmeyi Deneyin Ve Keşfedin

Aksi halde etkileşim gerçekleşemez. Instagram tek video görüntülenme satın al paketlerini kullanarak tek video için değil, çoklu video için görüntülenme satın alabilirsiniz. Tek tek uğraşılmasına gerek olmadan otomatik sistem alt yapısı ile videoların izlenme sayılarını arttırabilirsiniz. Ödemeyi gerçekleştirdikten sonra hemen işlem aktif olacaktır.

Instagram takipçi sayınızı arttırmak istiyorsanız, profilinizde paylaştığınız videoların izlenme sayılarını arttırmanız gerekmektedir. Bu nedenle instatakipci’den instagram oto görüntülenme satın alabilirsiniz. Oto görüntülenme sayesinde videolarınız çok fazla kişiye ulaşır. Böylece profilinizin da daha popüler bir hale gelmesini sağlamış olursunuz.

Instagram oto görüntülenme nedir diye merak ederseniz aslında oldukça basit bir mantıkla çalıştığını söyleyebiliriz. Türk ya da yabancı hesaplar kullanılarak Instagram oto video görüntülenme satın almanız durumunda direkt olarak videolarınızın görüntülenmesi artacaktır. Böylece profiliniz daha popüler bir hale geleceği için, Instagram genelinde çok daha fazla kişiye ulaşabilirsiniz. Eğer Türkiye’de popüler olmak ve Türk profiller tarafından takip edilmek istiyorsanız bunun için Türk takipçileri seçmeniz gerekmektedir. Yani takipçileriniz Türk olursa, Türkiye’deki hesaplara ulaşmanız daha kolay olacaktır.

Oto video görüntülenme satın alırken ilk yapacağınız şey siteye girip seçenekleri belirlemenizdir. Yani Türk takipçi istediğinizi açıkça belirtmeniz çok önemlidir. Sitede zaten 2 seçenek bulunmaktadır. Eğer Türkiye’den takipçi istiyorsanız, Türk takipçi seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde profilinizdeki görüntülenmeleri yabancı hesaplar da yapabilir ve böylece sadece Türkiye’de değil dünya genelinde farklı kullanıcıların profilinize ulaşmasını sağlamış olursunuz.

Instagram oto izlenme satın alırken bu duruma dikkat etmeniz çok önemlidir. Ayrıca çoklu video özelliğinden de bahsedecek olursak, eğer çoklu video tercih ederseniz mevcut ya da yükleyecek olduğunuz videoların istediğiniz kısmına görüntülenme sayısı eklenir. Tabii tek video seçeneği de bulunmaktadır fakat çoklu video kadar etkili değildir.

Çoklu video oto izlenme satın almanız, profilinizdeki geçmiş ya da gelecek videolarınızın izlenme sayılarının arttırılması anlamına gelmektedir. Yani sadece eski videolarınıza bu durum yapılmaz. Dilerseniz ileride yükleyeceğiniz videolar için de oto izlenme satın alabilirsiniz.

Instagram kullanıcılarının büyük bir kısmı, daha geniş kitlelere ulaşabilmek için bu yöntemi kullanmaktadır. Yani pek çok kişinin kullandığı bir yöntem olduğunu söyleyebiliriz. Instatakipçi de böyle bir hizmet sunarak, profillerinizin daha fazla kişiye ulaşmasını sağlamaktadır. Bu nedenle de eğer profilinizin takipçi sayısını arttırma konusunda sorun yaşıyorsanız, ek olarak yeni açılmış bir hesabınız varsa bu ve sitedeki diğer hizmetlerden yararlanmanız çok mantıklı olacaktır.

Instagram’a her geçen gün yeni bir hesap eklenmektedir. Yeni hesapların eklenmesi ise üyelerin profillerini daha geniş kitlelere yaymasını kolaylaştıran bir durumdur. Tabii Instagramda sadece Türk üyeler olmadığı için, dilediğiniz ülkeden insanlara ulaşmanız da kolay olmaktadır. Tabii bazı insanlar Türkiye dışında takipçi istemedikleri için, instatakipci’de de Türk takipçili paketleri talep etmektedir. Eğer siz de böyle bir durum yaşıyorsanız Instagram oto görüntülenme hilesi satın alırken, Türk takipçi seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Çünkü sitede yabancı hesaplar da bulunmaktadır. Profilinizi sadece Türkiye sınırları içerisinde popüler tutmak istiyorsanız, videolarınızı görüntüleyen hesapların da mutlaka Türk olması gerekmektedir. Çünkü, Instagram’da ki profillerin geniş bir kitleye ulaşması, etkileşim kurduğu insanlarla bağlantılıdır.

Bunların yanısıra Facebook hesabınız için takipçi satın alabilirsiniz. Ve Youtube kanalınızdaki tüm videolar için yorum satın alabilirsiniz. Bu hizmetlerimizi eksiksiz ve hızlı bir şekilde size teslim ediyoruz. Youtube yorum satın almak videolarınızı daha ön sıralarda çıkaracaktır. Ayrıca Facebook hesabınıza takipçi satın alarak bağlantı ağınızı oldukça geniş gösterebilirsiniz.