0850 333 9 666 0544 977 0724 [email protected] instatakipci.com
» ÜCRETSİZ DENEYİN! «
Tüm hizmetlerde 30%'a varan indirimler başladı!
Tek Video Görüntülenme Siparişi

Video Linki:

Görüntülenme Sayısı (En az , en fazla ):

Ödeme Seçenekleri
PayTR ile Ödeme

    PayTR ile Öde tuşuna bastığınızda siparişiniz sisteme alınır ve ödeme yapmak için paytr.com'un güvenli ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz. Ödemenizi güvenli bir şekilde kredi kartınızla yaptığınız anda siparişiniz işleme konulur ve kısa zamanda gönderiler gelmeye başlar.

İletişim bilgileriniz: (PayTR ödeme sisteminde aşağıdaki bilgilerin doldurulması zorunludur.)

Ad Soyad: (zorunlu)Email: (zorunlu)Telefon: (zorunlu)Adres: (zorunlu)

Paypal ile Ödeme
Paypal 06.06.2016 tarihi itibariyle Türkiye genelinden ödeme kabul etmemektedir. Lütfen farklı bir ödeme yöntemi seçiniz.
SonTeklif.com üzerinden Kredi Kartıyla Ödeme

    SonTeklif.com'daki dükkanımız üzerinden kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz. Orada satışa sunduğumuz ürünlerden herhangi birisi için ödeme yapın ve bize bildirin. SonTeklif üzerinden ödediğiniz fiyata denk gelen diledğiniz ürünü (takipçi, beğeni, yorum, otobeğeni vs.) buradan göndereceğiz.

SonTeklif.com'daki dükkana git

Insagram Video Görüntülenme Nedir

Instagram hesabınızda yayınlamış olduğunuz videoların görüntülenme sayısıdır. Satın alacağınız her görüntülenme paylaşımlarınızın popüleritesini arttırmaya yardımcı olur.

Insagram Video Görüntülenme Neden Önemli

Paylaşmış olduğunuz videolar bazen çok kısa sürede yüksek izlenme oranına ulaşamaz. Bu gibi durumlarda izlenme sayısı az olan videolarınız takipçilerinizin dikkatini çekmeyecek ve izlenme sayısı artmayacaktır.

Ancak Insagram Video Görüntülenme sayesinde videolarınızı çok geniş kitlelere çok kısa bir sürede ve uygun fiyatlarla ulaştırabilirsiniz. Bu sayede takipçileriniz de videolarınızı izleyecek ve videonuz önemli bir kitleye erişmiş olacak.

Insagram Video Görüntülenme Seçenekleri Nelerdir

Mevcut paylaşmış olduğunuz videolar için veya gelecekte paylaşacağınız videolar için Insagram Video Görüntülenme satın alabilirsiniz. Mevcut videolarınız için aldığınız görüntülenmeler anında sağlanırken gelecek videolarınız için aldığınız görüntülenmeler paylaşımınızla birlikte sağlanır.

Ayrıca çoklu sipariş yöntemiyle birçok videonuza aynı anda uğraşmadan sipariş vermeniz de mümkün.