WhatsApp Link Oluşturma - Ücretsiz WP Link Kısaltma Aracı2022-10-05T12:27:52+03:00

WhatsApp Link Generator

İnternet üzerinden satış yapıyorsanız veya herhangi bir hizmet sağlıyorsanız müşterilerinizle iletişiminizin güçlü olması gerekir. Müşterileriniz ile iletişiminizi güçlendirip sizinle WhatsApp üzerinden iletişim sağlamasını mı istiyorsunuz?  Onlara tek bir linkle ulaşım sağlamanız için WhatsApp link oluşturma aracımız kullanımınıza açılmıştır. Link oluşturma aracımız sayesinde çok kolay bir şekilde iletişim linkinizi oluşturabilir ve müşterilerinizle sorunsuz bir şekilde iletişim kurabilirsiniz. Oluşturduğunuz bu linki web siteniz üzerinde, Facebook'ta, Twitter'da ve Instagram'da kullanabilir ve müşterilerinizin ihtiyaçlarını daha rahat karşılayabilirsiniz.

Özellikle bazı hizmet ve satışlar WhatsApp uygulaması üzerinden yapılmaya oldukça müsait ve müşterilerinize ulaşımınızı daha kolay hale getirir niteliktedir. Bu sebeple WhatsApp link oluşturup etkin bir şekilde kullandığınızda satışlarınızdaki yükselme oranlarında ve müşterilerinizle olan bağınızdaki gelişimi göreceksiniz.

WhatsApp Link Oluşturma Programı

WhatsApp link oluşturma aracı sayesinde kolay bir şekilde WhatsApp iletişim linkinizi oluşturabilir ve linkinizi müşterilerin size ulaşacakları web sitenizde paylaşabilirsiniz. Ayrıca müşterilerinizin size daha rahat ulaşım sağlayabilmesi için iletişim linkinizi sosyal medya hesaplarınızda da paylaşabilirsiniz. Bu sayede yapacağınız satış veya hizmet konusunda, doğrudan WhatsApp linkiniz aracılığı ile müşterilerinize ulaşabileceksiniz. WhatsApp link oluşturma aracımızı ayrıcalıklı kılan nokta ise saniyeler içinde linkinizi oluşturabiliyor olmanızdır.

WhatsApp link oluşturma işleminiz normal şartlarda uzun işlemlerden oluşmaktadır. Bu uzun işlemlerden kurtulmanızın yolu ise WhatsApp link oluşturma aracımızı kullanmaktır. Sizlere sağladığımız bu ücretsiz aracımız sayesinde tek bir işlemde linkinizi oluşturabilir ve kullanabilirsiniz. Üstelik bu işlemi dilediğiniz kadar gerçekleştirebilirsiniz. WhatsApp link oluşturucu aracımızın avantajları başlıca şunlardır;

 • Aracımızı tamamen ücretsiz bir şekilde ve dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz.
 • Oluşturduğunuz link sayesinde satışlarınızı arttırır ve müşterilerinizle iletişiminizi güçlendirirsiniz.
 • Link oluşturma aracımızı şifresiz ve programsız bir şekilde güvenli yollarla kullanabilirsiniz.
 • Uzun işlemlerden kurtulup çok kolay birkaç adım ile WhatsApp linkinizi oluşturabilirsiniz.

Aracımız müşterilerle doğrudan iletişim kurmak isteyen herkesin ihtiyacını karşılar. Fakat direkt olarak bazı hizmet ve satış gerektiren meslek ve meslek gruplarını yakından ilgilendirmektedir. Çünkü bu meslek gruplarının WhatsApp üzerinden müşteriyle iletişim kurması gerekmektedir. Bu meslek ve meslek grupları başlıca şunlardır;

 • Çevrimiçi Perakendeciler
 • Pazarlama Temsilcileri
 • İş Sahipleri
 • Satış Temsilcileri
 • Etkinlik Organizatörleri

WhatsApp link oluşturma aracını kullanmak oldukça basit ve hızlı! Aşağıdaki rehberi inceleyerek WhatsApp Link Oluşturucu aracımızı kolaylıkla ve tamamen ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. 

WhatsApp Link Oluşturucu

WhatsApp Link Kısaltma

Web sitenizde, sosyal medya hesaplarınızda veya herhangi başka bir yerde WhatsApp numaranıza daha hızlı mesaj atmanızı sağlayan ve bir sohbet oluşturacak WhatsApp mesaj linki oluşturmanız mümkündür. Özellikle, WhatsApp mesaj gitmiyor gibi bir sorun yaşıyorsanız WhatsApp Link Oluşturma aracını kullanmanız kolaylık sağlar. WhatsApp link generator sayesinde ise tek işlemle linkinizi ücretsiz bir şekilde oluşturabilmeniz mümkündür. Whatsapp Link oluşturma aracımızı kullanmak çok basit birkaç adımdan oluşmaktadır;

 • WhatsApp numara alanına numaranızı yazınız.
 • Daha sonra karşınıza çıkan doğrulama adımlarını geçiniz.
 • Tüm bu hızlı adımlardan sonra linkiniz kullanıma hazır bir şekilde elinizde olur

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

WhatsApp link oluşturma aracı tek bir işlemle WhatsApp iletişim linki oluşturmanızı sağlayan ücretsiz bir aracımızdır.

Aracımız güvenli yazılım programları ile oluşturulmuştur ve aracımızı kullanırken hiçbir hesap bilgisi veya şifre gerekmemektedir. Telefon numaralarınız asla kayıt edilmez.

Aracımız tamamen ücretsiz bir şekilde hizmetinize sunulmuştur.

Link oluşturma aracımızı kullanmak tek adımdan oluşmaktadır. İlgili alana WhatsApp numaranızı yazdıktan sonra linkiniz kullanıma hazır bir şekilde elinizde olacaktır.

Aracımızı kullanmak çok basittir. Sadece tek bir işlemle ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

Link oluşturma aracımızın en büyük avantajı tek bir işlemle iletişim linkinizi oluşturabiliyor olmanız ve tamamen ücretsiz olmasıdır.

Aracımızı dilediğiniz kadar kullanabilirsiniz. Herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır.

Tüm hizmetlerimizin niteliklerini rahatça fark etmeniz ve dilediğiniz şekilde deneyimleyebilmeniz için araçlarımız tamamen ücretsiz bir şekilde hizmetinize sunulur.

Aracımız ile oluşturduğunuz linkinizi web sitenizde ve tüm sosyal medya araçlarınızda kullanabilirsiniz.

Link oluşturma aracımızı herkes kullanabilir fakat bazı meslek grupları ile yakından ilgilidir. Bu meslek gruplarının ortak özelliği müşteri ile doğrudan iletişim kurmak zorunda olmalarıdır. Bunu da WhatsApp iletişim linki ile yapmaktadırlar.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
5 / 5
Toplam: 153 Değerlendirme
Sibel Serdi
Sibel Serdi

Arkadaşlar WhatsApp link aracını kullanıyorum. Sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Ellerinize sağlık Instatakipci.com

Sibel Serdi
Emre Yılmaz
Emre Yılmaz

WhatsApp link oluşturucu aracınız çok güzel olmuş. Tek işlemle linkimi oluşturabildim ve üstelik sorunsuz çalışıyor. Ücretsiz olması da başka güzel zaten. Çok çok teşekkürler..

Emre Yılmaz
Sevda Yıldız
Sevda Yıldız

Diğer ücretsiz araçlarınızı da kullanmıştım. Bu da çok iyi olmuş ve sorunsuz çalışıyor. Teşekkürler..

Sevda Yıldız
Kenan Selman
Kenan Selman

WhatsApp link aracı gerçekten başarılı olmuş. Daha önce denk gelmiştim ama ücretsizine ilk defa denk geldim . Çok sağolun..

Kenan Selman
Erdem Sökmen
Erdem Sökmen

Bu tarz ücretsiz araçlarınız çok faydalı oluyor. Bir faydalı araç daha yapmışsınız. Emeğinize sağlık.. ?

Erdem Sökmen
Samet Sarı
Samet Sarı

Siz mükemmelsiniz. Başka bir sitede daha görmüştüm WhatsApp link oluşturucu aracını ama ücretliydi. Siz tamamen ücretsiz bir şekilde sunmuşsunuz.

Samet Sarı
Remzi Ünlü
Remzi Ünlü

WhatsApp üzerinden 7/24 çalışanlar için mükemmel bir araç. Hemen indirin WhatsApp mesaj linkini istediğiniz yere koyun. Çok teşekkürler Instatakipci.com ?

Remzi Ünlü
Umut Sayan
Umut Sayan

Daha öncede ücretsiz araçlarınızdan kullanmıştım. Gerçekten bu işi çok kaliteli yapıyorsunuz. WhatsApp link oluşturucu aracınızda harikulade olmuş. Ellerinize sağlık..

Umut Sayan
Yıldız Uraslı
Yıldız Uraslı

WhatsApp link generator sayesinde web sitem üzerinden birçok müşterim ile iletişime geçebilicem. Gerçekten faydalı bir araç olmuş. Teşekkürler..

Yıldız Uraslı
Mustafa Nebioğlu
Mustafa Nebioğlu

Normalde de link oluşturabiliyordum fakat biraz uzun işlemlerle oluyordu. Uygulamaya baktığımda tek işleme indirilmiş. Numaranızı yazıp tek bir işlemde WhatsApp mesaj linki oluşturabiliyorsunuz. Üstelik ücretsiz ?

Mustafa Nebioğlu
Ahmet Demirci
Ahmet Demirci

WhatsApp üzerinden satış yapıyorum. Tam böyle bir araca ihtiyacım vardı. Sadece tek işlemle WhatsApp linki oluşturabildim. Çok sağ olun.

Ahmet Demirci
Selma Yıldız
Selma Yıldız

Link Oluşturucu aracını kullandım. Gerçekten kullanışlı bir araç yapmışlar herkese tavsiye ederim.

Selma Yıldız

Blog Yazılarımız

Instagram GIF Yapma Yöntemleri
30/03/2023
Instagram GIF Yapma Yöntemleri

Son dönemlerin en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri, şüphesiz Instagram’dır. Fotoğraf ve video paylaşabileceğiniz gibi Instagram GIF yapma seçeneğinden de yararlanabilirsiniz. Sizin için hazırladığımız bu rehberde Instagram GIF oluşturma adımlarını öğrenmeniz mümkün! GIF’i oluşturduktan sonra sosyal medya platformunda paylaşabilirsiniz. Yazımızda öncelikle Instagram GIF yapma yöntemlerinden bahsedeceğiz. Ardından Instagram GIF […]

 
Instagram Yayın Kanalları Nedir? Nasıl Kullanılır? Ne İşe Yarar?
29/03/2023
Instagram Yayın Kanalları Nedir? Nasıl Kullanılır? Ne İşe Yarar?

Geçen yıl Instagram Reels’in başarısının ardından Mark Zuckerberg, Instagram platformunun yeni bir özelliğini daha paylaştı. 2023’ün sosyal medya trendlerinden biri haline gelebilecek bu özellik; Instagram yayın kanalları. Platform bu özellik sayesinde İçerik oluşturucuların izleyicileriyle daha derin bağlar kurabileceğine inanıyor. Zuckerberg, Meta ile ilgili gelecekteki güncellemeleri takipçileriyle paylaştığı kendi yayın kanalı […]

 
Instagram “Hesabın Koşullarımızı İhlal Ettiğin için Kapatılmıştır” Hatasının Çözümü
24/03/2023
Instagram “Hesabın Koşullarımızı İhlal Ettiğin için Kapatılmıştır” Hatasının Çözümü

Instagram “Hesabın Koşullarımızı İhlal Ettiğin için Kapatılmıştır” Hatasının Çözümü