Ücretsiz DeneInstagram TakipçiInstagram BeğeniInstagram YorumVideo GörüntülemeIGTVYoutube

Instagram Yorum Satın Al

Instagram Yorum Nedir

Instagram Yorum, Instagram’daki paylaşımlarınıza oldukça uygun fiyatlarla yorum almanızı sağlar. Instagram’daki paylaşımlarınızın aldığı yorum sayısı arttıkça paylaşımlarınız diğer kullanıcılara da görünerek satın almış olduğunuz beğeni sayısı katlanarak artar.

Instagram Yorum Neden Alınmalı

Instagram Yorum Satın Al

Instagram Yorum en başta hesabınızın daha güçlü ve popüler görünmesini sağlayarak potansiyel takipçilerinizin hesabınızı takip etmesine yardımcı olur. Bununla birlikte yorum satın aldığınız fotoğraflarınız yorumu yapan kullanıcıyı takip edenlere de görüneceğinden doğal olarak hesabınızın tanıtımı yapılmış olur ve potansiyel takipçiler edinirsiniz.

Instagram Yorum Nasıl Alınır

Instagram Yorum ile paylaşımlarınıza yorum satın almak için Tek Fotoğraf Yorumu veya Çoklu Fotoğraf Yorumu seçeneklerinden birini seçerek başlayabilirsiniz. Sonrasında Türk Gerçek veya Yabancı Bot yorumlarından birini işaretleyerek yorum sayısını ve fotoğrafınızın linkini eklemeniz yeterlidir.

instatakipci.com, Instagram’daki fotoğraf ve yorumlarına gerçek takipçilerden yorum almak isteyen kullanıcılar için en avantajlı uygulamalardan bir tanesidir. Bilindiği gibi aslında bu konuda pek çok program vardır fakat instatakipci’deki yorumlar, gerçek Instagram kullanıcıları tarafından yapılır bu nedenle diğer uygulamalara göre çok daha iyidir. Hatta dilerseniz cinsiyet ve ülke gibi seçimleri kendiniz de yapabilirsiniz. En mantıklı etkileşim yöntemi ise aktif Türk ve gerçek olan hesaplardan yapılan yorum ve beğenilerdir.

Instagram yorumları pek çok kullanıcı açısından büyük önem taşır. Çünkü bir fotoğraf ya da video ne kadar çok yorum alırsa o kadar popüler olmaktadır. Bu konuda pek çok ünlünün de yorum için böyle uygulamalardan yararlandığı bilinmektedir. Fakat fake hesap denilen botlarla bu yorumlar yapıldığı zaman, takipçiler tarafından kolayca anlaşılmaktadır. Bu da epey komik bir duruma düşürmektedir. Fakat Instagram yorum satın almak için instatakipci’yi tercih ederseniz, tamamen Türk ve gerçek hesaplardan yorumlar alırsınız. Bu da fotoğraf ya da videolarınızın daha kaliteli görünmesini sağlar.

Günümüzde sadece ünlüler değil pek çok Instagram kullanıcısı bu şekilde yorum satın almaktadır. Ancak yorum satın alırken hesapların gerçek olmaması, fotoğraf ya da videonun gerçekten beğenilmediğini açıkça gözler önüne sürmektedir. Siz böyle bir durum yaşamak istemiyorsanız instatakipci’yi tercih etmelisiniz. Böylece gerçek kullanıcılar tarafından gerçek yorumlar almayı sağlayabilirsiniz.

Instagram yorum satın alma alternatiflerinden bazıları, yabancı bot ya da gerçek hesaplar kullanmaktadır. Fakat Türk profillere, yabancı hesapların yorum yapması biraz garip görünebilmektedir. Bu durum da özellikle sayfalarında Türk kullanıcıların yorumlarını görmek isteyen Instagram hesapları için mantıksız olmaktadır. Ancak instatakipci’de durum farklıdır. Çünkü yorum yapanlar tamamen Türk hesaplardır bu nedenle gayet güzel yorumlar yapıldığını da söyleyebiliriz.

Instatakipci uygulaması en uygun fiyatlarla Instagram’da yorum satın almak isteyen kullanıcılara yardımcı olmaktadır. Hızlı ve kaliteli yorumların olması da uygulamanın en güzel özelliklerinden bir tanesidir. Farklı şekillerdeki ödeme yöntemlerini kullanarak çok hızlı bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirip yine çok hızlı bir şekilde yorum almaya başlayabilirsiniz. Yani her açıdan büyük avantajlar sağladığını söyleyebiliriz.

Bazı Instagram yorum alma uygulamaları, kullanıcılardan Instagram şifresi isteyebilmektedir. Ancak instatakipci yorum için sizden yorumlardan önce ya da sonra hiçbir şekilde şifre talebinde bulunmadığı için işlemler güvenilir bir şekilde gerçekleştirilir. Güvenliğiniz için hiçbir yere Instagram şifrenizi vermemelisiniz.

Takipçileri kadın ya da erkek olarak kendiniz belirleyebilirsiniz. Cinsiyet tercihi yaptığınız zaman fiyatlar değişmektedir. Dilerseniz karışık olarak da seçebilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize bağlıdır. Ayrıca dilerseniz yorum haricinde beğeni de alabilirsiniz. Hem yorum hem de beğeni alırsanız, sayfanızın popülaritesini daha da arttırabilirsiniz.

Yorum satın al Instagram sayfalarının popüler olması açısından çok önemlidir. Fakat Instagram yönetimi, gerçek olmayan hesapları tespit edip kapatabilmektedir. Eğer yorumlar gerçek profillerden atılırsa böyle bir durum yaşanmayacaktır. Bu nedenle gerçek, aktif ve Türk takipçi yorumları her zaman daha mantıklıdır. Bu nedenle güvenilir bir şekilde instatakipci’yi tercih edebilirsiniz.

Yorum satın alırken, gerçek kullanıcılardan yorum almayı seçerseniz, yorumlar yapıldıktan sonra yorum yapan kullanıcılar takibi bırakabilir. Yorumlar ve kullanıcılar gerçek olduğu için bu durumun garantisini vermek ne yazık ki pek mümkün olmamaktadır. Eğer beğeni ve yorumlar karşılıklı olursa gerçek kullanıcılar da takip etmeye devam edecektir. Yani bu durum tamamen size bağlı olarak değişecek olan bir durumdur bu noktaya dikkat etmelisiniz.

Instatakipci tarafından verilen Instagram yorum hizmetinde yapılacak olan yorumları kendiniz belirleyebilirsiniz. Ya da dilerseniz fotoğraflarınıza özel yorumlar hazırlanabilir. Tabii fiyatlar farklılık gösterebilmektedir. Bunlara ek olarak sistemde bulunan otomatik yorumları da kullanabilirsiniz. Bu durum da cinsiyet durumu gibi tamamen sizin seçimlerinize bağlı olarak değişen bir durumdur.

Instatakipci Instagram yorumları ile ilgili genellikle garanti süresi merak edilmektedir. Garanti kapsamında yapılan Instagram yorum hizmeti, sipariş bittiği andan itibaren başlar. Bu süreç 6 ayı kapsamaktadır. 6 ay sonra dilerseniz tekrar yorum hizmeti satın alabilirsiniz.

Instagram yorum hizmeti genellikle 15 ile 30 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bazen sistemde yoğunluk olabilmektedir. Fakat ne olursa olsun hizmetin gecikme süresi 12 saattir. Yani siz hizmet talebinde bulunduktan sonraki 12 saat içerisinde hizmet gerçekleşmezse, bunu bildirebilirsiniz. Hatta dilerseniz paranızın geri iade edilmesi de söz konusu olmaktadır. Bu konuda bir istisnadan bahsedecek olursak, bazen Instagram’da güncellemeler yaptığı bilinmektedir. Hatta bazı güncellemeler çok uzun sürebilmektedir. Bu dönemlerde gecikme süresi 2 gün olarak belirlenmiştir. Yani eğer hizmet talebinde bulunduğunuz zaman Instagram’da güncelleme gibi bir durum olursa, hizmetler 2 güne kadar uzayabilmektedir. Fakat böyle bir durum olsa bile direkt olarak size bildirilir. Bu bildirimler e posta adresiniz üzerinden yapılmaktadır.

Tüm ürünler için detaylı fiyat listemize Takipçi Fiyatları sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bizimle birçok kanal yoluyla iletişim kurabilirsiniz. Tüm İletişim kanallarımıza İletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.