Instagram Yorumları Nedir?

Instagram Yorum, Instagram’da ki paylaşımlarınıza oldukça uygun fiyatlarla yorum almanızı sağlar. Instagram’da ki paylaşımlarınızın aldığı yorum sayısı arttıkça paylaşımlarınız diğer kullanıcılara da görünerek satın almış olduğunuz beğeni sayısı katlanarak artar.

Instagram Yorum Satın Al

Instagram Yorum Neden Alınmalı?

Instagram Yorum Satın Al

 • Instagram Yorum en başta hesabınızın daha güçlü ve popüler görünmesini sağlayarak potansiyel takipçilerinizin hesabınızı takip etmesine yardımcı olur.
 • Bununla birlikte yorum satın aldığınız fotoğraflarınız yorumu yapan kullanıcıyı takip edenlere de görüneceğinden doğal olarak hesabınızın tanıtımı yapılmış olur ve potansiyel takipçiler edinirsiniz.

instatakipci.com, Instagram’da ki fotoğraf ve yorumlarına gerçek takipçilerden yorum almak isteyen kullanıcılar için en avantajlı uygulamalardan bir tanesidir. Bilindiği gibi aslında bu konuda pek çok program vardır fakat instatakipci’de ki yorumlar, gerçek Instagram kullanıcıları tarafından yapılır bu nedenle diğer uygulamalara göre çok daha iyidir. Hatta dilerseniz cinsiyet ve ülke gibi seçimleri kendiniz de yapabilirsiniz. En mantıklı etkileşim yöntemi ise aktif Türk ve gerçek olan hesaplardan yapılan yorum ve beğenilerdir.

 1. Hızlı servis
 2. 24/7 Canlı Destek Hattı
 3. En ucuz fiyatlar
 4. Memnuniyet garantisi

Instagram yorumları pek çok kullanıcı açısından büyük önem taşır. Çünkü bir fotoğraf ya da video ne kadar çok yorum alırsa o kadar popüler olmaktadır. Bu konuda pek çok ünlünün de yorum için böyle uygulamalardan yararlandığı bilinmektedir. Fakat fake hesap denilen botlarla bu yorumlar yapıldığı zaman, takipçiler tarafından kolayca anlaşılmaktadır. Bu da epey komik bir duruma düşürmektedir. Fakat Instagram yorum satın almak için instatakipci’yi tercih ederseniz, tamamen Türk ve gerçek hesaplardan yorumlar alırsınız. Bu da fotoğraf ya da videolarınızın daha kaliteli görünmesini sağlar.

Instagram Yorum Nasıl Alınır?

 1. Instagram Yorum ile paylaşımlarınıza yorum satın almak için Tek Fotoğraf Yorumu veya Çoklu Fotoğraf Yorumu seçeneklerinden birini seçerek başlayabilirsiniz.
 2. Sonrasında Türk Gerçek veya Yabancı Bot yorumlarından birini işaretleyerek yorum sayısını ve fotoğrafınızın linkini eklemeniz yeterlidir.

Günümüzde sadece ünlüler değil pek çok Instagram kullanıcısı bu şekilde yorum satın almaktadır. Ancak yorum satın alırken hesapların gerçek olmaması, fotoğraf ya da videonun gerçekten beğenilmediğini açıkça gözler önüne sürmektedir. Siz böyle bir durum yaşamak istemiyorsanız instatakipci’yi tercih etmelisiniz. Böylece gerçek kullanıcılar tarafından gerçek yorumlar almayı sağlayabilirsiniz.

Instagram yorum satın alma alternatiflerinden bazıları, yabancı bot ya da gerçek hesaplar kullanmaktadır. Fakat Türk profillere, yabancı hesapların yorum yapması biraz garip görünebilmektedir. Bu durum da özellikle sayfalarında Türk kullanıcıların yorumlarını görmek isteyen Instagram hesapları için mantıksız olmaktadır. Ancak instatakipci’de durum farklıdır. Çünkü yorum yapanlar tamamen Türk hesaplardır bu nedenle gayet güzel yorumlar yapıldığını da söyleyebiliriz.

Instatakipci uygulaması en uygun fiyatlarla Instagram’da yorum satın almak isteyen kullanıcılara yardımcı olmaktadır. Hızlı ve kaliteli yorumların olması da uygulamanın en güzel özelliklerinden bir tanesidir. Farklı şekillerdeki ödeme yöntemlerini kullanarak çok hızlı bir şekilde ödemelerinizi gerçekleştirip yine çok hızlı bir şekilde yorum almaya başlayabilirsiniz. Yani her açıdan büyük avantajlar sağladığını söyleyebiliriz.

Bazı Instagram yorum alma uygulamaları, kullanıcılardan Instagram şifresi isteyebilmektedir. Ancak instatakipci yorum için sizden yorumlardan önce ya da sonra hiçbir şekilde şifre talebinde bulunmadığı için işlemler güvenilir bir şekilde gerçekleştirilir. Güvenliğiniz için hiçbir yere Instagram şifrenizi vermemelisiniz.

Takipçileri kadın ya da erkek olarak kendiniz belirleyebilirsiniz. Cinsiyet tercihi yaptığınız zaman fiyatlar değişmektedir. Dilerseniz karışık olarak da seçebilirsiniz. Bu tamamen sizin tercihinize bağlıdır. Ayrıca dilerseniz yorum haricinde beğeni de alabilirsiniz. Hem yorum hem de beğeni alırsanız, sayfanızın popülaritesini daha da arttırabilirsiniz.

Yorum satın al Instagram sayfalarının popüler olması açısından çok önemlidir. Fakat Instagram yönetimi, gerçek olmayan hesapları tespit edip kapatabilmektedir. Eğer yorumlar gerçek profillerden atılırsa böyle bir durum yaşanmayacaktır. Bu nedenle gerçek, aktif ve Türk takipçi yorumları her zaman daha mantıklıdır. Bu nedenle güvenilir bir şekilde instatakipci’yi tercih edebilirsiniz.

Yorum satın alırken, gerçek kullanıcılardan yorum almayı seçerseniz, yorumlar yapıldıktan sonra yorum yapan kullanıcılar takibi bırakabilir. Yorumlar ve kullanıcılar gerçek olduğu için bu durumun garantisini vermek ne yazık ki pek mümkün olmamaktadır. Eğer beğeni ve yorumlar karşılıklı olursa gerçek kullanıcılar da takip etmeye devam edecektir. Yani bu durum tamamen size bağlı olarak değişecek olan bir durumdur bu noktaya dikkat etmelisiniz.

Instatakipci tarafından verilen Instagram yorum hizmetinde yapılacak olan yorumları kendiniz belirleyebilirsiniz. Ya da dilerseniz fotoğraflarınıza özel yorumlar hazırlanabilir. Tabii fiyatlar farklılık gösterebilmektedir. Bunlara ek olarak sistemde bulunan otomatik yorumları da kullanabilirsiniz. Bu durum da cinsiyet durumu gibi tamamen sizin seçimlerinize bağlı olarak değişen bir durumdur.

Instatakipci Instagram yorumları ile ilgili genellikle garanti süresi merak edilmektedir. Garanti kapsamında yapılan Instagram yorum hizmeti, sipariş bittiği andan itibaren başlar. Bu süreç 6 ayı kapsamaktadır. 6 ay sonra dilerseniz tekrar yorum hizmeti satın alabilirsiniz.

Instagram yorum hizmeti genellikle 15 ile 30 dakika içerisinde tamamlanmaktadır. Tabii bazen sistemde yoğunluk olabilmektedir. Fakat ne olursa olsun hizmetin gecikme süresi 12 saattir. Yani siz hizmet talebinde bulunduktan sonraki 12 saat içerisinde hizmet gerçekleşmezse, bunu bildirebilirsiniz. Hatta dilerseniz paranızın geri iade edilmesi de söz konusu olmaktadır. Bu konuda bir istisnadan bahsedecek olursak, bazen Instagram’da güncellemeler yaptığı bilinmektedir. Hatta bazı güncellemeler çok uzun sürebilmektedir.

Bu dönemlerde gecikme süresi 2 gün olarak belirlenmiştir. Yani eğer hizmet talebinde bulunduğunuz zaman Instagram’da güncelleme gibi bir durum olursa, hizmetler 2 güne kadar uzayabilmektedir. Fakat böyle bir durum olsa bile direkt olarak size bildirilir. Bu bildirimler e posta adresiniz üzerinden yapılmaktadır.

Tüm ürünler için detaylı fiyat listemize Takipçi Fiyatları sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Bizimle birçok kanal yoluyla iletişim kurabilirsiniz. Tüm İletişim kanallarımıza İletişim sayfamızdan erişebilirsiniz.

Instagram Yorum Satın Alarak Hesabınızı Nasıl Güçlendirirsiniz?

Herkes iyi bir şekilde sosyal medyayı kullanmak ister. Instagram şu anda dünya çapında inanılmaz sayıda kullanıcı ile yaşıyor ve hızla bu kullanıcı sayısı da artıyor. Birçok girişimci ve kişisel kullanıcılar, markalarını tanıtmak için Instagram hizmetlerini kullanır ve ününü yaymak ister. Bu özel reklam ve pazarlama aracı, dünya çapında daha fazla fotoğraf paylaşmak ve ün kazanmak için kullanılır.

Eğer instagram hesabınızın içinde daha çok takipçi ve ün kazanmak istiyorsanız, kesinlikle başarılı bir profil elde etmenize yardımcı olabilecek sosyal medya hizmetlerinin ve promosyonların yardımına ihtiyacınız olacaktır. Instagram türk gerçek yorum satın alma işlemleri de takipçi ve beğeni hizmetlerinden sonra en çok kullanılan ve ihtiyaç duyulan hizmetlerden biridir. Bu hizmetler arasında hem bot hem de gerçek kullanıcılardan yararlanmanız mümkündür.

Unstagram Organik ve Gerçek Yorum Hizmeti İle Bir Adım Önde Olun

Yorumları kullanırken isterseniz hazır taslaklardan yardım alabilirsiniz. İsterseniz kendi yorumlarınızı da kendiniz ekleyebilir ve düzenleyebilirsiniz. Fiyat konusunda her paketin farklı ayarlaması olduğunu da söyleyebiliriz. Kullanıcı adınızı vermeniz karşılığında Instagram yorum satın alma hizmetini aktive edebilirsiniz. Ekstra olarak şifre bilgisi istenmemekte ve güvenilir ödeme metotları ile sizlerden ödeme alınmaktadır.

Paket halinde hizmetler satıldığı için fiyatlarda da aşırıya kaçılmadığını fark edeceksiniz. Herkesin profiline göre değişik paketler sunulmaktadır. En az 10 yorum satın alınabilmektedir. Her fotoğraf için ayrı ayrı yorum paketi satın alınmalıdır. Taslak ya da orijinal olarak kendi cümleleriniz ile yorum kullanabilirsiniz.

Instagram’da fotoğraf yorum almak istediğiniz zaman karşınıza 2 seçenek çıkacaktır. Bunlardan bir tanesi oto yorum olarak bilinen yorum çeşididir. Diğeri ise tek fotoğraf için yorum alma seçeneğidir. Yani dilerseniz eklediğiniz her fotoğrafa yorum alabilir dilerseniz de sadece tek bir fotoğrafınıza yorum alabilirsiniz. Seçtiğiniz duruma göre fiyatlar farklılık gösterebilmektedir.

Oto yorum genellikle fotoğraf yorum satın almak isteyen kullanıcıların tercih ettiği bir seçenektir. Çünkü oto yorumda yorumlar otomatik olarak düzenli bir şekilde yüklenir. Yani siz garanti kapsamı boyunca fotoğraf attıkça sistemden otomatik olarak beğeni gelecektir.

 • Instagram fotoğraf yorum alma işlemi profillerin daha popüler bir hale gelmesini sağlamaktadır. Bu nedenle mantıklı ve avantajlıdır.
 • Fakat tek bir fotoğrafa alınan yorum ya da beğeniler, profilin çok da popüler olmasını sağlamamaktadır. Bu nedenle otomatik yorumun çok daha iyi olduğunu söyleyebiliriz. Pek çok kişi de bu durumu bildiği için genellikle otomatik yorum daha fazla tercih edilmektedir.

Otomatik yorum olayının en büyük avantajı yorumların düzenli ve hızlı bir şekilde gerçekleşiyor olmasıdır. Aynı durum beğeniler için de geçerlidir. Instagram fotoğraf yorum satın alarak sizler de profillerinizin en iyi şekilde canlanmasını sağlayabilirsiniz. Bir fotoğraf ne kadar yorum ya da beğeni alırsa o kadar popüler olacaktır. Ek olarak fotoğraflarınızın popülaritesi artarsa, otomatik olarak profilinizinki de artar. Böylece keşfete düşme olasılığınız da artmış olur ve Instagram’da çok daha fazla kullanıcıya ulaşabilirsiniz. Yani aslında bu durum sadece yorum ya da beğeni almanızı sağlamakla kalmaz bir yandan takipçi sayınızın da artmasını sağlar.

Instagram’da yorum ve beğeni almak çok önemlidir. Fakat sadece tek bir fotoğraf için yorum almanız, pek fazla anlam ifade etmemektedir. Profillerinizin gerçekten daha iyi görünmesini istiyorsanız, otomatik yorumu tercih etmeniz sizin için daha mantıklı olacaktır. Çünkü yalnızca bir fotoğrafta yorum olup diğerlerinde olmaması, profilin bütünlüğünü bozacak ve kötü görünmesine neden olacaktır. Böyle bir durum yaşamamak için otomatik yorumu tercih etmenizi tavsiye ediyoruz.

 • Instatakipci tarafından verilen otomatik yorum hizmeti belli bir garanti süresine sahiptir. Bu süre 6 aydır. Yani siz bu hizmetten yararlanmak istediğiniz zaman 6 ay boyunca yararlanabilirsiniz.

Yorumların başlaması ise fotoğraf ya da video atmaya başlamanız ile gerçekleşecek olan bir durumdur. Yani siz ne kadar fotoğraf atarsanız, yorumlar da o kadar fazla gelecektir. Bu durumda sizin fotoğraf ve video atma sayınız etkilidir. Genellikle hizmet talebinin hemen ardından bu işlemler başlamış olur. Bazen Instagram’da güncellemeler olabileceği için bu durum 2 gün gecikebilir. Eğer böyle bir durum yaşanacak olursa instatakipci tarafından bilgilendirme maili alırsınız.

Eğer siz fotoğraf attıktan sonra 12 saat geçmesine rağmen yorumlar başlamadıysa, bu konuyu hemen bildirebilirsiniz.

Sadece Instagram hesabınıza yükleme yapmak sizi Instagram’da çok iyi yapacaktır. Biz instatakipçi ekibi olarak tüm hesaplarınıza aynı özeni göstermenizi tavsiye ediyoruz. Böylelikle sosyal medyada bütünlüğü yakalamış olacaksınız. Diğer sosyal ağlarınız için en önemli hayat kurtarıcı ürünlere gelirsek bunların başında Youtube türk gerçek abone satın alma hizmetinin yer aldığını görebilirsiniz. İkini sırada ise Twitter türk gerçek beğeni satın al hizmetimiz yer almaktadır. Hemen tıklayarak bu ürünlerimize yakından göz atabilirsiniz.

Instagram Yorum Satın Al

Instagram Yorum Satın Al
Instatakipci
Instagram yorum satın alma sitesi instatakipci.com sayesinde instagram fotoğraflarınıza en uygun fiyata aktif ve gerçek türk yorum sağlamak için tıkla!
48
48
Instagram Yorum Satın Al
2.62019-01-01Stokta Varhttps://www.instatakipci.com/yorum
5 / 5
Toplam: 1 Değerlendirme
mehmet canik

Yorumlar bi harika dostummmm

mehmet canik