Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek
30
Yorum
9,60 ₺
40
Yorum
12,40 ₺
50
Yorum
15,00 ₺
100
Yorum
29,00 ₺
Fiyat: 0,000,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
5 / 5
Toplam: 21 Değerlendirme
Yorum Yap
https://www.instatakipci.com/yorum/yabanci-bot
Instagram Yabancı Bot Yorum Satın Al2020-04-03T16:35:37+03:002020-04-03T16:35:37+03:00
https://www.instatakipci.com/yorum/yabanci-botInstatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/instagram-yorum-kasma.jpg
https://www.instatakipci.com/img/uploads/instagram-yabanci-bot-yorum-satin-al.jpg
https://www.instatakipci.com/img/uploads/instagram-yabanci-bot-yorum-satin-al.png

Türk ve Yabancı Yorum Hizmetleri Her Şey Sizin Kontrolünüzde Olsun

Instagram en çok kullanılan sosyal medya aracı olarak bilinir. Tanınan bir fenomen olmak isteyenler için de en uygun platform olarak kabul edilir. Bu yorumları satın almak inanılmaz derecede kolay ve hızlı olacak. Online ve güvenilir ödeme yöntemi kullanarak ödeme yapmak için 1 dakikadan fazla zaman geçmeyecektir. Siparişiniz ödemeyi yaptıktan hemen sonra tamamlanacaktır.

Yorumlar Instagram profilinizde anında artmaya başlaycaktır. Hızlı teslimat ve anında başlama garantisi ile aktif Instagram yorumları edinin. Instagram yabancı bot yorum satın al seçeneği ile avantajlı bir şekilde takipçilerinizi ve beğeni sayılarınızı destekleyebilirsiniz. Fenomen olmak takipçi, beğeni ve yorum üçlüsünün uyum içinde olması ile kazançlı olacak bir yöntemdir.

Yorum Paketleri ile Hesabınızı Nasıl Daha Popüler Yaparsınız?

Profilinizi ziyaret eden gerçek kişiler, Instagram gönderilerinizi beğendikleri takdirde yorum bırakacak ve beğenileri de her fotoğrafa koyacaktır. Gönderileriniz, çok sayıda fotoğrafınız ve videolarınızla desteklendikten sonra daha ilginç ve benzersiz yorumlar ile üst sıralara taşınacaktır. Instagram türk bot yorum satın al imkânı içinde çok hızlı işlem uygulanmaktadır. İlk aşamada bu bot yorumları alabilirsiniz.

Sonrasında gerçek ve aktif kullanıcılar genellikle fotoğraflara ve videolara yorum yaparlar. Hiç kimse, ilgi çekici fotoğraf ve videoları yayınlamak için bir hesap olmadığı zaman aktif takipçisi olmayan Instagram profilini kendi hesabında tutmak istemez. Saygın hesaplarınızda Instagram için gerçek ve canlı yorumlar satın alarak, kendinizi mutlu edebilirsiniz. Aktif takipçilerinizi şaşırtmak için yeni ve benzersiz gönderileri de üretmeye devam edebilirsiniz.

30
Instagram Yabancı Bot Yorum

Yabancı Bot Hesaplar ile Yorum Sayınızı Arttırın

Yorum Sayısının Düşmesi Durumunda Ücretsiz Telafi

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

9,60 ₺
40
Instagram Yabancı Bot Yorum

Yabancı Bot Hesaplar ile Yorum Sayınızı Arttırın

Yorum Sayısının Düşmesi Durumunda Ücretsiz Telafi

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

12,40 ₺
50
Instagram Yabancı Bot Yorum

Yabancı Bot Hesaplar ile Yorum Sayınızı Arttırın

Yorum Sayısının Düşmesi Durumunda Ücretsiz Telafi

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

15,00 ₺
Daha Fazla
Instagram Yabancı Bot Yorum

Yabancı Bot Hesaplar ile Yorum Sayınızı Arttırın

Yorum Sayısının Düşmesi Durumunda Ücretsiz Telafi

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

Instagram Yabancı Bot Yorum Satın Al Hizmeti Nedir?

Instagram uygulaması, farklı amaçlara kaynaklık ediyor. Bazı kişiler sadece arkadaşlarını takip ederek kişisel paylaşımlar yapıyor. Bazı kişiler ise belli bir amaç doğrultusunda popüler olmak için çaba harcıyor. Milyonlarca kişinin bu uygulamayı kullandığını düşünürsek, kendi çabalarınızla bu hedefe ulaşmak oldukça zor. Ne kadar iyi olsanız da diğer birçok kullanıcı da sizin kadar iyi. Durum böyle olunca, onları geride bırakıp ön sıralarda yer alma hedefiniz hayal olabiliyor. Böyle durumlarda, destek alarak hesabımızı istediğimiz kıvama getirebiliriz. Bunun için Instagram yabancı bot yorum satın al hizmetimizle yanınızdayız. Küçük desteklerle, sandığınızdan çok kısa sürede hayallerinize kavuşabilirsiniz.

Instagram yabancı bot yorum satın almak hesabıma nasıl fayda sağlar?

  • Sosyal medya platformunda istenen en önemli özellik doğallık. Doğallık noktasında sorunlar ortaya çıktığı zaman, bu hesap için iyi sonuçlar doğurmayabilir. Hesabınızda sadece Türk kullanıcıların yorum yapması heterojen ortamın oluşmasını engeller. Kendinizi garantiye almak için, yabancı yorumlarla desteklemeniz hem daha yararlı olur. Hem de farklı kitlelerden gelen yorumlar olduğu için, daha iddialı bir görüntü yakalarsınız.
  • Instagram dünyasında var olmak ve adınızı duyurabilmek istiyorsanız, Instagram uygulamasını arkanıza almanız gerekiyor. Uygulamanın desteğiyle birlikte, çok daha hızlı bir şekilde büyüme gösterebilirsiniz. Bunun için bazı kriterleri taşımanız gerekiyor. Bunların en önemlisi ise etkileşim düzeyini arttırmak. Diğer sayılar gibi, yorum sayısı da ne kadar fazla olursa etkileşimin bu kadar yoğun olduğunu gösterir. Bu da uygulamanın gözünden kaçmaz. Sizin kaliteli bir hesap olduğunuzu düşünerek, diğer insanların da bu paylaşımları görmesini ister. Böylece keşfet alanında çıkma şansınız artar. Bu alanda çıkmanız durumunda, sadece yorum satın almakla kalmaz birçok beğeni ve takipçiye sahip olabilirsiniz.
  • İnsanlar bir hesabın ne kadar değerli olduğuna karar vermek için belli sayılara odaklanır. Takipçi sayısı, beğeni sayısı ya da yorum sayısı gibi. Olumlu yorum ne kadar çoksa, diğer kullanıcıları hesabınıza çekerek takipçi kazanma olasılığınız artar. Bu sayede hem insanların gözünde daha iyi bir yerde olursunuz hem de etkileşim oranını üst seviyelere çekmenin hazzını yaşarsınız.
  • Yaptığınız paylaşımlarda yorum olsun ya da olmasın fark etmez. Ne kadar fazla yorum olursa, o kadar yükselirsiniz. Hesabı yeni olan, etkileşim oranı yüksek olmayan kişiler alacağı yorum sayısına kadar belli bir seviyeye kadar yükselir. Etkileşim oranı yüksek bir hesap ise, daha güçlü rakiplerle yarışmak için kendine imkân bulur. Böylece her iki hesap türü de karlı bir hizmetten yararlanmış olur.

instagram yorum kasma

Aldığım yorumların silinme riski var mı?

Aldığınız hizmette bir süre sonra sorunların ortaya çıkması oldukça can sıkıcıdır. Bu sorunlardan bir tanesi de satın alınan yorumların zaman içinde silinmesi. Bizden aldığınız yorumlarda böyle bir risk var mı? Yabancı bot yorum satın almanız durumunda, yapılan yorumların silinme riski bulunmamaktadır. Silinme olması durumunda, eksilen alan aynı şekilde doldurulmaktadır. Bu konuda garanti veriyoruz.

Satın aldığım yorumlar hesabıma zarar verir mi?

Uzun zaman uğraş sonucunda hesabınızı belli bir seviyeye getirdiniz. Daha iyi olmak isterken, gerileme sorunuyla karşı karşıya kalmaktan korkuyorsunuz. Bu süreçte, hesabınızı detaylı olarak inceliyoruz. Yorum gönderecek hesapları da detaylı olarak analiz ettikten sonra, size uygun olanları belirliyoruz. Tüm adımlar tamamlandığında, uygun bulduğumuz yorumları hesabınıza gönderiyoruz. Bu yorumlar düşünülerek, titiz bir şekilde hazırlanmaktadır. Bu süreç, uzman ekibimiz tarafından titiz bir şekilde yürütülmektedir. Gönderilen yorumlar, tamamen doğal bir görüntü vermektedir. Yapılan yorumların bot olduğu anlaşılmamakta ve tamamen gerçek kişiler olduğuna dair bir manzara oluşmaktadır. Bu nedenle, yorum satın almak hesabıma zarar verir mi diye düşünüyorsanız hiç tereddüt etmeyin. Hesabınıza zarar vermez aksine artan etkileşim düzeyi sayesinde daha kaliteli bir hesaba kavuşmuş olursunuz.

Nasıl Instagram yorumu satın alınır?

  1. Bunun için sitemizde yer alan Instagram yorum bölümüne girmeniz gerekiyor. Burada farklı seçenekler yer almaktadır. Türk gerçek, Tür bot, yabancı bot ya da yabancı gerçek olmak üzere yorum yapabilecek dört farklı alan yer alıyor. Bunlar arasından seçim yapma özgürlüğüne sahipsiniz.
  2. Biz yabancı bot diyerek satın alma işlemine devam ediyoruz.
  3. Bu bilgileri girdikten sonra, yorum gönderebilmek adına sizden belli başlı bilgiler isteyeceğiz. Kullanıcı adı ya da fotoğraf linki alanına, kullanıcı adınızı veya hangi fotoğraf için yorum yapılmasını istiyorsanız o paylaşımın linkini girin.
  4. Yorum sayısı alanına, paylaşım için ne kadar yorum yapılmasını talep ediyorsanız gerekli sayıyı girin.
  5. Bu bilgileri girdikten sonra, bu hizmet karşılığında ne kadar ödeme yapmanız gerektiğini görebileceksiniz. Kabul ediyorsanız siparişi tamamlayarak, gelecek yorumları bekleyebilirsiniz.

Koşulsuz 7/24 destek

Karşı tarafta iletişim kuracak bir muhatap bulamadığınızda, sorun yaşayabilirsiniz. Küçük bir sorun git gide büyüyerek içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Bu durumun ne kadar ciddi bir sorun olduğunu fark ederek, destek konusunda yeterli önlemler aldık. Koşulsuz destek sunuyoruz. 7/24, her an her yerde bizimle irtibata geçerek sorularınızı bize iletebilirsiniz. Sorularınıza kısa sürede cevap buluruz ve sorunlarınızı çözüme kavuştururuz. Böylece bu süreci kaliteli bir şekilde atlatmış oluruz.

En önemli avantajımız ise, her aşamada yanınızda olmamız. Sadece yorum satın aldığınızda destek versek, sürecin yarım kalacağı yanlısıyız. Bu nedenle yorum satın almadan önce, aldıktan sonra ve çok daha sonrasında bile bize ulaştığınızda destek sunuyoruz. Böylece tarihleri düşünmek zorunda kalmadan, istediğiniz an bizimle irtibata geçebiliyorsunuz.

Instagram yabancı bot yorum satın al

Güvenilir hizmet

Yorum satın almadan önce güvenilirlik konusunda endişe ediyor olabilirsiniz. Görerek aldığınız hizmetlerde bile sorun yaşayabilirken, sanal ortamda gerçekleşecek bir alışveriş sizi korkutuyor olabilir. Memnuniyetinizi sağlamak adına her zaman var gücümüzle çalışıyoruz. Her açıdan güvenliği üst düzeyde tutuyoruz. Bizimle yaptığınız alışverişlerde bilgilerinizin başka kişilerin eline geçmesi gibi bir ihtimal yok. Bu sorunun önüne geçmek için sitemizde yeterli güvenlik alt yapısı bulunmaktadır. SSL alt yapısı sonucu, özel bilgiler hiç kimse tarafından görüntülenemiyor. Ödeme süreci başkalarının görmesi engellenerek otomatik bir şekilde tamamlanıyor. Ayrıca daha rahat alışveriş yapmanız adına farklı ödeme seçenekleri sunuyoruz. Havale, EFT ya da kredi kartı ödeme seçeneklerinden bir tanesini seçerek alışverişinizi tamamlama imkanına sahipsiniz.

Üst düzey gizlilik

Gizlilik konusunda yaşadığınız endişelerden dolayı, yorum satın almaktan korkuyor olabilirsiniz. Bilgilerinizin başka kişiler tarafından öğrenilmesi durumunda, hesabınız sıkıntıya girecektir. Böyle sonuçlara sebebiyet vermemek adına, bilgilerinizi saklıyoruz. Bizden yorum satın aldığınız ya da satın alma işlemlerniz sırasında bizimle paylaştığınız diğer bilgiler, basit bir bilgi dahi olsa hiç kimseyle paylaşılmamaktadır. Hizmetten faydalandığınızı öğrenirler diye bir kaygınız varsa, bu noktada sorun oluşmayacağına dair garanti veriyoruz.

Uygun fiyat garantisi sunma

Yorum satın alma sektöründe çok farklı fiyatlarla karşılaşabilirsiniz. Çok uygun fiyatlar olabileceği gibi, bazıları da çok yüksek bütçelere sahip olabilir. Bu aşamada değinmek istediğimiz bir nokta var. Yüksek kalitenin ve verilen emeğin belli bir değeri vardır. Belirlenebilecek bu değerin altında hizmet verilmesi mümkün değildir. Biz alacağınız hizmeti analiz ettikten sonra, olabilecek en uygun fiyatları belirliyoruz. Böylece titiz bir çalışmayı, oldukça uygun fiyatlara elde etme imkanına sahip oluyorsunuz. Bu fiyatın da altında verilen hizmetlerde, kalite konusunda biraz tereddüt etmenizi öneriyoruz.

Instagram, diğer sosyal medya uygulamaları gibi etkileşime üst düzey önem vermektedir. Böylece sizin kalitenizi belirleyerek, diğer kişilerin önüne çıkarıp çıkarmayacağını belirleyecektir. Bu nedenle yorum satın almak bu süreci hızlandıran hizmetlerin bir tanesidir. Kendinizi çok daha iyi bir yerde görmek istiyorsanız, Instagram beğeni satın al hizmetine de göz atmanız faydalı olacaktır.

yabancı bot yorum satın al

Sıkça Sorulan Sorular

Instagram Yabancı Bot Yorumlar satın alma işlemi bittikten hemen sonra 15 ile 30 dakika arasında hesabınıza yüklenmektedir. Instatakipci.com ile sosyal medyada 1 numara olmanın keyfini çıkarın!

Instagram Yabancı Bot Yorum hizmetimizi satın almak için kullanıcı adınızı ya da fotoğraf linkini girdikten sonra satın alacağınız yorum sayısını belirtip satın alma işleminizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Instagram Yabancı Bot Yorum hizmetimiz ile fotoğraflarınıza ve videolarınızı daha ilgi çekici kılabilirsiniz. Yorum hizmetimiz ile profilinize giren kullanıcıların güvenini kazanabilirsiniz.

Instagram yabancı bot yorum hizmetimizde silinme riski yoktur. Satın aldığınız ürünlerde 6 ay içinde düşüş yaşanması durumunda sizler için düşüş telafisi ve garantisi sunmaktayız.

Instagram yabancı bot yorumlar sizlere gönderilmeden önce test edilip, denenmektedir. Güvenilir yazılımlar aracılığı ile hesabınıza organik olarak iletilmekte ve hiçbir zarar vermemektedir.

Instagram Yabancı Bot Yorum hizmeti için sizden kesinlikle şifre talep edilmemektedir. Sitemizde bulunan hiçbir ürün ve hizmet için sizden şifre talep edilmemektedir.

Instagram Yabancı Bot Yorum Satın Al
Instatakipci
Instagram yabancı bot yorum satın al, sizde Instagram üzerinden daha fazla kişiye ulaşmak istiyorsanız tıkla ve anında garantili hizmet al.
58
58
Instagram Yabancı Bot Yorum Satın Al
8.252020-12-30Stokta Var https://www.instatakipci.com/yorum/yabanci-bot
5 / 5
Toplam: 21 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
Bekir Develi

Bir çok ürün var çoğunu denedim daha hiç sorun yaşadığım bir hizmet olmadı.

Bekir Develi
Kaan Yıldırım

Gayet ucuz ve hızlıydı. Kısa süre içerisinde aktif oldu teşekkürler :)