Youtube Hakkında

2005 yılında üç ABD vatandaşı tarafından kurulan Youtube; video barındırma, paylaşma ve izleme amacıyla kullanılan bir sosyal medya platformudur. İnternet kullanımının arttığı günümüz dünyasında, insanların fikirlerini özgürce ifade edebildiği, ilgi alanlarına göre videolar izleyebildiği, çeşitli konular hakkında bilgi edinebildiği bir ortam sunan Youtube, milyonlarca kullanıcısıyla birlikte yoluna devam etmekte ve her geçen gün gelişme göstermektedir. Bireysel hesapları bünyesinde barındıran Youtube, aynı zamanda çeşitli marka ve işletme hesaplarına da yer vermektedir. Bireysel hesaplar, genellikle fikirlerin özgürce ifade edilmesi konusuna hizmet verir. Hesap sahipleri; gezdikleri yerlerin, gittikleri konserlerin, katıldıkları sosyal aktivitelerin videolarını paylaştıkları gibi yalnızca konuşmalarını içeren fikirlerinin ön planda olduğu videolar da paylaşabilirler. Müzik ve sinema gibi alanlara ilgi duyanların şarkı ve kısa film videoları da bireysel hesap paylaşımları arasında yer almaktadır. Bireysel hesap kullanıcıları, kendilerine bir Youtube kanalı açarak zaman içinde bir abone kitlesi oluştururlar. Abone kitleleri büyüdükçe Youtube kanallarının bilinirliği de artar. Bir fenomen haline gelebilme imkanları olan bireysel hesap sahipleri, Youtube kanalları için çok fazla çaba sarf etmektedirler. Marka ve işletmelere sahip hesaplar ise, ürün ve çalışmaları hakkında bilgilendirici ve reklam niteliğindeki paylaşımlarıyla dikkat çekmektedirler. Her iki durumda da Youtube üzerinden kazanç elde etmek mümkündür.

Youtube Üzerinden Kazanç Elde Etmek

Bireysel ya da marka / işletme hesapları Youtube üzerinden kazanç elde edebilmektedir. Bunun için yapılması gereken tek şey, Youtube’da üyelik aldıktan sonra bir kanal açmak ve para kazanma ayarlarını etkinleştirmektir. Hesap sahipleri direkt olarak Youtube’un kendisinden ya da reklamlardan para kazanabilmektedirler.

Youtube Etkileşimleri Nelerdir?

Youtube etkileşimleri, paylaştığınız videoların Youtube izleyicilerinden aldığı yorumlar, beğeniler, olumsuz beğeniler ve videolarınızın izlenme sayıdır.

Youtube Etkileşimleri Neden Önemlidir?

Youtube videolarının aldıkları etkileşimler videoları Youtube’da üst sıralara taşıyarak çok daha büyük bir izleyici kitlesine ulaşmasını sağlar. Videolarınız büyük izleyici kitlelerine ulaştıkça da Youtube kanalınızın abone sayısı artacaktır ve kanalınız Youtube’da popüler hale gelecektir. Böylece Youtube üzerinden elde ettiğiniz kazanç da artış gösterecektir.

Youtube video izlemek ve farklı alanlarda bilgi sahibi olabilmek için en uygun sistemlerin başında gelmektedir. Video paylaşımı ve farklı alanlarda videolar paylaşarak kazanım elde etmek isterseniz Youtube profilinizi oluşturma konusunda dikkatli olmalısınız. Firmamız ile iletişime geçerek bu konuda bilgi sahibi olabilir ve profilinize son eklini verebilirsiniz.

Firmamızın sunmuş olduğu bütün hizmetlerin hem uygun fiyatlı hem de kalite bakımından en üst seviyede olduğunun unutulmaması gerekmektedir. Diğer firmalar ile bir kıyaslama yapıldığı zaman sunulan hizmetlere göre fiyatların oldukça makul olduğu da net olarak belirtilmektedir. Bu konuda olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı sosyal medya üzerinden dilediğiniz gibi paylaşabilirsiniz.

Youtube Profilinizi Düzenlemek için Alabileceğiniz Hizmetler Nelerdir?

Youtube hizmetleri kapsamında profilinizi hoş bir biçimde şekillendirme imkanını elde edebilirsiniz. Bu süreç kapsamında dikkate alınması gereken detaylardan bazıları şu biçimde sıralanmaktadır;

 • Youtube aracılığı ile elde etmiş olduğunuz kazanımları artırabilmek için muhakkak izleyici sayınızın yüksek olması istenmektedir. İzleyici sayısını artırabilmek için uzun haftalar boyunca uğraşmanız gerekebilecektir. Bu gibi bir uğraşma süreci ile başa çıkmak istemezseniz muhakkak firmamız ile iletişime geçerek izleyici sayınızı en yükseğe çekebilirsiniz.
 • İzlenme sayısı da en az takipçi kadar önem arz etmektedir. Tam da bu nedenle izlenme sayınızı artıran hizmetten de faydalanabilirsiniz. Konu hakkında hem yabancı hem de yerli olan kişilerden oluşan bir izleyici kitlesi oluşturma imkanını yakalayabilirsiniz.
 • Youtube videolarında da aynı Instagram gönderilerinde olduğu gibi beğeni üzerinden popülerleşmektedir. Hatta Youtube sayfası üzerinden para kazanan kişilerin gelirini sahip olduğu beğeniler şekillendirmektedir.
 • Youtube izlenme al imkânı aracılığı ile hem sayfanızın popülerliğini hem de bunun yanı sıra sayfanız üzerinden elde edilen geliri artırabilirsiniz.

Youtube abone al da dahi olmak üzere bütün hizmetlerden oldukça kolay ve uygun fiyatlı bir biçimde faydalanma imkanını elde edebilirsiniz.

Youtube İzlenme Artırma İşlemleri Neye Yarayacak?

Youtube izlenme al imkanından faydalanarak kısa bir zaman dilimi içerisinde çok daha trend bir sisteme sahip olma imkanını elde edebilirsiniz. Profilinizi trendler seviyesine çıkarabilmek için olmazsa olmaz seçeneklerin başında izlenme satın alma gelmektedir.

 • Profilinizi düzenlerken kesinlikle popülerliğinizi artırmanız gereken noktaların başında izlenme satın almak gelmektedir. İzlenme satın alırken Türk ya da yabancı kişi seçimi konusunda da dilediğiniz gibi tercihinizi şekillendirebilirsiniz.
 • İzlenme satın aldığınızı profilinizi dışarıdan inceleyen bir kişinin anlaması mümkün değildir. İzlenme satın almak ya da beğeni satın almak gibi durum söz konusu olduğu zaman dilediğiniz gibi dislike belirleme işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Bütün bu detaylar asla dışarıdan anlaşılmayacaktır. Sadece profilinizde bu tür bir oynama olduğunu siz anlayabilirsiniz.
 • İzlenme sayınız artış gösterdikçe kanalınıza gelen ilginin de direkt olarak artış sağlayacağının da belirtilmesi gerekmektedir. İzlenmenin artırılması gibi üyelik alan kişilerin de sayısı direkt olarak artış gösterecektir.
 • İzlenme sayılarınızı artırırken aynı zamanda beğenilerinizi de artırabilirsiniz. Bu iki oran kapsamında bir uyum olması gerekmektedir. Korelasyon söz konusu olmazsa kanalınızı ziyaret eden kişiler bu durumu direkt olarak anlayacaktır.

Beğeni ve Dislike Satın Alımı

Youtube beğeni al işlemleri ile izlenme satın alımı arasında bir korelasyon içerisinde olması gerekmektedir. Bu konuda gerekli olan uyarı zaten firmamız tarafından da onaylanacaktır. Siz de kısa bir zaman dilimi içerisinde firmanın sitesini kullanarak dilediğiniz gibi beğeni ve dislike satın alabilirsiniz.

 • Beğeni satın alarak kişilerin elde edecekleri popülerlik artış gösterebilmektedir. Bunun yanı sıra kısa bir süre içerisinde trend listesine çıkma hakkını da yakalayabilirsiniz.
 • Beğenmeleriniz artış gösterdikçe kanalınıza gelecek ola ilgin de artacağı belirtilmesi gereken noktalar arasında kendini göstermektedir.
 • Satın alma işleminizin hemen akabinde kısa bir süre içerisinde gerekli olan dislike sayısı hesabınıza yansıyacaktır.
 • Hesabınıza yansıması ile alakalı olarak herhangi bir ıkıntı söz konusu olursa canlı destek hattından konu ile alakalı bilgi alabilirsiniz. Her konuda gerekli olan bilgilendirme direkt olarak canlı destek hattı üzerinden alınabilmektedir.

Youtube dislike satın al işlemleri neden yapılır? Kendi kanalınızı hoş bir hale getirmenin yanı sıra karşıt rakip kanalların da şekillendirilmesinin muhakkak uygun olacağı eklenmesi gereken detaylar arasındadır.

Siz dislike satın alarak onların popülerliğinin azalmasını mümkün kılabilirsiniz Disliklerın bot hesaplar tarafından mı yoksa gerçek hesaplardan mı uygulanacağının kararını da size sunulacak olan fiyata göre dilediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz. Youtube yorum satın al işlemleri ile olumsuz yorumlar da satın alabilirsiniz.

Diğer hesaplarınızı unutmadık. Hemen şimdi Twitter yabancı gerçek takipçi satın alabilirsiniz buna ilaveten dilerseniz Facebook yabancı post beğeni satın alarak Facebook hesabınızı da ön plana çıkarabilirsiniz.