İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
100
Canlı Yayın İzlenme
73,00 ₺
250
Canlı Yayın İzlenme
%2 İNDİRİMLİ
182,50 ₺
177,50 ₺
500
Canlı Yayın İzlenme
%4 İNDİRİMLİ
365,00 ₺
347,50 ₺
1000
Canlı Yayın İzlenme
%6 İNDİRİMLİ
730,00 ₺
685,00 ₺
2500
Canlı Yayın İzlenme
%7 İNDİRİMLİ
1.825,00 ₺
1.687,50 ₺
5000
Canlı Yayın İzlenme
%8 İNDİRİMLİ
3.650,00 ₺
3.325,00 ₺
10000
Canlı Yayın İzlenme
%9 İNDİRİMLİ
7.300,00 ₺
6.600,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
YouTube Canlı Yayın İzlenme Satın Al
5 / 5
5 1 Toplam: 99 Değerlendirme
Yorum Yap

YouTube Canlı Yayın İzlenme Satın Al Özellikleri

youtube canlı yayın izlenme hizmeti nedir

YouTube Canlı Yayın İzlenme Hizmeti Nedir?

Video paylaşımı amacıyla hayatımıza girmiş olan YouTube, hizmetlerine bir yenisini daha ekleyip kullanıcılarına canlı yayın yapma imkanı sundu. Son zamanlarda oldukça popüler olan canlı yayın özelliği sayesinde YouTube kullanıcıları aboneleriyle anlık olarak erişebiliyorlar. Birçok konu hakkında yapılabilen bu yayınlar YouTube üzerindeki görünürlüğünüzü arttırabilmeniz için harika bir fırsat.

YouTube canlı yayın izlenme hizmeti, yayın açma özelliği fırsatını en iyi şekilde değerlendirebilmeniz için geliştirdiğimiz bir servistir. YouTube anlık izlenme hizmeti sayesinde daha fazla izleyiciye sahip olursunuz. YouTube canlı yayın izleme satın aldığınız zaman ilk 15 dakika içerisinde izleyiciler gelmeye başlar. Kaliteli bir hizmet olması adına anlık izleyiciler zaman içerisinde gelir ve YouTube anlık izlenme satın aldığınız anlaşılmaz. Böylece görünürlüğünüz artar ve sahip olduğunuz kitleye yeni abonelerin katılmasını sağlayabilirsiniz. Türk, yabancı, bot ve gerçek seçenekleriyle dilediğiniz biçimde ve istediğiniz miktarlarda kalıcı ve düşmeyen izlenmeler satın alabilirsiniz. Ayrıca kullanıcılar daha fazla izleyiciye sahip olan canlı yayınları izlemeye meyillidir. Eğer istediğiniz kadar izleyiciye ulaşmıyorsanız bu durum yeni izleyicilere de ulaşamamanıza sebep olabilir. Instatakipci.com olarak sunduğumuz YouTube canlı yayın izleme hizmeti sayesinde izleyici sayınızı arttırarak daha fazla kitleyi kanalınıza çekebilirsiniz. Canlı yayınlarınızı video olarak kaydettikten sonra, YouTube izlenme satın al hizmetinden yararlanarak mevcut videolarınızın izlenme sayılarını arttırabilirsiniz. Ayrıca YouTube anlık izlenme satın al hizmetimizden yararlandığınızda 7/24 canlı destek ile istediğiniz zaman bize ulaşma şansınız vardır. Uygun fiyat ve yüksek kalite garantisiyle YouTube canlı yayın izlenme hizmetimiz sayesinde kanalınızı geliştirebilirsiniz.

youtube canlı yayın izlenme hizmetinin faydaları

YouTube Canlı Yayın İzlenme Hizmetinin Yararları

YouTube’da bir içerik üreticisiyseniz belirli bir abone kitleniz olsa da canlı yayınlara izleyici çekmek zorlu olabilir. Bu durumda YouTube canlı yayın önerilenler kısmında çıkmanız ve kendinizi göstermeniz gerekir. YouTube canlı yayın izleme satın aldığınızda kanalınıza yararlarını şu şekilde sıralayabiliriz;

  • YouTube canlı yayın izlenme hizmeti sayesinde daha fazla canlı yayın izleyicisi elde eder ve önerilenlere çıkabilirsiniz. İzleyici sayısı yüksek olan bir canlı yayın sahibi olarak seçilme olasılığınız artar.
  • YouTube canlı yayın önerilerinde çıkarak sadece kendi abone kitleniz dışında farklı kitlelere de ulaşırsınız ve canlı yayın üzerinden YouTube abone arttırma yapmış olursunuz. Dolayısıyla organik takipçi sayınızın yükselmesine yardımcı olur.
  • YouTube canlı yayın yaparak kanalınızı tanıtma imkanına sahip olursunuz. Açtığınız canlı yayınlarda anlık izleyici sayısının yüksek olması iyi bir intiba bırakmanızı sağlar.
  • Ayrıca YouTube canlı yayın rekoru kırma hayallerinizi de gerçekleştirebilirsiniz.

Kısacası, YouTube canlı yayın izleme hizmeti kanalınızın organik büyümesine ve YouTube önerilenler kısmında seçilebilir olmanıza yardımcı olur. Güvenli ödeme sistemiyle gerçek ve bot seçenekleriyle YouTube canlı yayın izleme satın alma aracıyla kanalınızı istediğiniz popülerliğe ulaşabilirsiniz.

youtube anlık izlenme nasıl satın alınır

YouTube Anlık İzlenme Nasıl Satın Alınır?

YouTube canlı yayın açarak kanalınızı büyütme konusunda desteğe ihtiyacınız varsa güvenli, kaliteli, düşmeyen ve uygun fiyatlı bir hizmetten yararlanarak gelişim gözlemleyeceksiniz. YouTube kanalınıza olan etkileşimi ve abone kitlenizi arttırmak istediğiniz noktada sizlere YouTube canlı yayın izleme satın alabilmeniz için güvenli ve uygun fiyatlı bir hizmet sunuyoruz.

YouTube canlı yayın izleme satın alma hizmetinden yararlanmanız için kolaylıkla aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

  • YouTube canlı yayın izleme sayısını yukarılara taşımak için canlı yayındaki video linkini sitemizde yer alan url kutucuğuna girin.

  • Url bilgisini girdikten sonra YouTube canlı yayınınızın kaç kişi tarafından izlenmesini istiyorsanız, o kişi sayısını ilgili kutucuğa ekleyin.

  • Türk Gerçek, Türk Bot, yabancı gerçek ve yabancı bot opsiyonlarından seçiminizi yaptıktan sonra ürünü “Hemen Al” seçeneği ile sepetinize ekleyin.

  • YouTube canlı yayın izleme ürününü girmiş olduğunuz sepetinizi açın ve ödeme aşamasına geçin.

  • Ödeme aşaması boyunca girmiş olduğunuz hiçbir bilgi saklanmaz ve paylaşılmaz.

Yapacağınız hiçbir işlem sürecinde sizden YouTube hesap bilgileriniz, şifreniz istenmez. Instatakipci.com sitesi üzerinden hesabınıza giriş yapmadan %100 güvenilir ödeme ile YouTube canlı yayın izlenme satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

PDF indir

YouTube Canlı Yayın İzlenme Satın Alma Adımları

step left step right

 YouTube canlı yayın izlenme satın alacağınız yayının video linkini ilgili kutucuğa giriniz. Canlı yayınınıza gelmesini istediğiniz anlık izleyici sayısını yazınız.

step left step right

“Hemen Al” seçeneğine tıklayarak anlık izlenme ürününü sepete atınız. Sepetinizi açtıktan sonra “Ödeme” butonuna basınız.

step left step right

Ödeme işleminizi tamamen güvenilir şekilde tamamlayınız. Tebrikler! Artık bol etkileşimli YouTube canlı yayın açmaya hazırsınız.

YouTube canlı yayın izlenme öncesi sonrası

Video Thumbnail

Diğer YouTube Hizmetlerimiz

YouTube canlı yayın açmaya karar verdiğinizde yeteri kadar aboneniz olmadığını düşünüyor olabilirsiniz. Bilgisayardan canlı yayın açmak istediğinizde bu durum sizi etkilemeyecektir fakat mobil cihazlardan canlı yayın açabilmek için YouTube minimum 1000 abone şartını koymuştur. Bu durumda, öncelikli olarak bilgisayar üzerinden YouTube canlı yayın açma işlemini gerçekleştirip instatakipci.com üzerinden satın almış olduğunuz anlık takipçiler ile etkileşimi arttırıp organik büyüme sürecini takip edebilirsiniz. Eğer bu süreci hızlı bir şekilde atlatmak istiyorsanız ucuz ve güvenli hizmet sağlayan bir firma olarak diğer YouTube hizmetlerimizi sizler için geliştirdik. 1000 takipçi şartını kolaylıkla yerine getirmenizi sağlayacak hemen buradan ulaşabileceğiniz YouTube Abone Satın Al hizmetimizi değerlendirebilirsiniz. Bunun yanında kanalınızı geliştirmenize yardımcı olacak olan hizmetlerimizden bazıları;

Tüm YouTube hizmetlerimiz sayesinde kanalınızı hızlı bir şekilde en güvenli ve uygun fiyatlı yoldan geliştirme imkanına sahip olabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan link kutucuğuna canlı yayın linkinizi yazdıktan sonra istediğiniz anlık izleyici sayısını belirtip sepetinize ekleyerek YouTube canlı yayın izlenme satın alma işlemini güvenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Bu hizmet canlı yayın izleyici sayısını arttırır, sohbete katılmalarını sağlamaz.

Evet, istediğiniz gün ve saat aralığında bu hizmeti rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Eğer yayın için seçtiğiniz süre tamamlandıysa ve tekrar sipariş vererek güncellemek istiyorsanız bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Canlı yayını kapatmış olsanız dahi siparişiniz tamamlanmış olacaktır. Seçtiğiniz süre boyunca izleyiciler yayın linkini ziyaret edecektir.

Bu hizmeti kullanırken canlı yayını başlatmış olmanız gerekir.

Hemen destek ekibimize bağlanarak sorunun çözümü için yardım alabilirsiniz.

Satın alma işlemleri sırasında bu süreyi kendiniz seçebilir ve ona göre işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Canlı yayınınıza destek sağlayarak hesabınızın büyümesine katkıda sağlamış olacaksanız. YouTube hesabınızı büyütmek için yardımcı olacak bir hizmettir.

Canlı yayın izleyici sayınızı arttırarak hesabınızı daha çok kişiye ulaştırmak istediğiniz anda bu hizmeti kullanabilirsiniz.

Canlı yayını "herkese açık" şekilde başlatmanız gerekir. Aksi halde izleyici satın almanız mümkün olmayacaktır. 

En az 100, en fazla 5000 kişi olarak izlenme paketi alabilirsiniz.

YouTube canlı yayın izleme satın alma işlemi esnasında hiçbir hesap bilginize gerek yoktur. InstaTakipçi olarak sunduğumuz hiçbir hizmet esnasında şifreniz istenmez ve tüm işlemleri sitemiz üzerinden yaparsınız.

Evet, bu miktarı satın alabilirsiniz. Paketlerimizi inceleyerek daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Siparişiniz hemen tamamlanır ve canlı yayınınıza katılım sağlanır. Dakika opsiyonu ile de yayında tutma süresini belirleyebilirsiniz.

Ödeme işlemleriniz tamamlandığı andan itibaren siparişiniz işleme alınır.

YouTube canlı izleme satın alma ve diğer tüm hizmetlerimizde girmeniz gereken tek bilgi ödeme bilgilerinizdir. Bu bilgiler de hiçbir şekilde paylaşılamaz.

Satın aldığınız anlık izleyiciler yayınınızın doğal akışına uygun şekilde yayına yansır. Bu sebeple bu hizmetten yararlandığınız anlaşılmaz. Takipçi sayınıza en uygun şekilde YouTube canlı yayın izleme satın almanızı ya da hem abone hem de izleyici sayınızı dengeleyecek şekilde iki hizmetten de yararlanmanızı tavsiye ederiz.

InstaTakipçi bünyesinde yararlanacağınız hiçbir hizmet sırasında hesap bilgileriniz ya da şifreniz istenmez. Ödeme kısmına girdiğiniz bilgiler saklanmaz ve paylaşılmaz. Bu sebeple YouTube canlı yayın izleme hizmetimiz dahil olmak üzere tüm hizmetlerimiz güvenlidir.

Canlı yayın esnasında anlık izleyici kazanmak ilk etapta zorlayıcı olabilir. YouTube canlı yayın izleme satın alarak önerilenler kısmında görünürlüğünüzü arttırıp kanalın organik büyümesine destek olabilir, mevcut abone kitlenize yenilerini ekleyebilirsiniz.

YouTube anlık izleyici hizmeti yayınınıza en kısa süre içerisinde yansır.

Diğer tüm hizmetlerimizde de olduğu gibi 7/24 InstaTakipçi müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Evet, satın aldığınız izleyici sayısı ve süresi boyunca sayı stabil kalacaktır. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
YouTube Canlı Yayın İzlenme Satın Al - Faturalı ve Garantili
Instatakipci
YouTube Canlı Yayın İzlenme Satın Al hizmetimiz sayesinde canlı yayın yaparken hızlı ve güvenilir görüntülenmelerle popülerliğinizi arttırın!
4370
4370
YouTube Canlı Yayın İzlenme Satın Al - Faturalı ve Garantili
73.00 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/youtube-canli-yayin-izlenme-satin-al
5 / 5
5 1 Toplam: 99 Değerlendirme
Kısa zamanda kanalımdaki

Kısa zamanda kanalımdaki artışa şaşırdım. İyi ki bu hizmetten yararlanmışım.

5 5 1 2022-09-05 Pınar Aykut
Pınar Aykut
Canlı yayınlarım izlenmiyor

Canlı yayınlarım izlenmiyor diye üzülüyordum, harika bir hizmet.

5 5 1 2022-09-05 Özgür Köse
Özgür Köse
Ucuz YouTube canlı

Ucuz YouTube canlı yayın izleme satın alma aracı ararken karşıma çıktınız. Uygun fiyata harika performans.

5 5 1 2022-09-05 Volkan Yıldırım
Volkan Yıldırım
Daha önce denediğim

Daha önce denediğim YouTube canlı yayın izleme paketlerinde izleyiciler çok hızlı geldiği için yeni paket arıyordum. Instatakipçi’yi denedim ve yavaş yavaş izleyici sayısı arttı. Teşekkürler!

5 5 1 2022-09-05 Mehmet Özbey
Mehmet Özbey
Anlık izleyici için

Anlık izleyici için böyle bir sistem olduğunu bilmiyordum. Kanalım için çok yararlı oldu.

5 5 1 2022-09-05 Cemre Ekici
Cemre Ekici
Canlı yayın izleyicilerinin

Canlı yayın izleyicilerinin yayınıma yansıması beklediğimden uzun sürünce canlı desteğe danıştım ve hemen ilgilenip sorunu çözdüler.

5 5 1 2022-09-05 Defne Bulut
Defne Bulut
Daha önce YouTube

Daha önce YouTube abone satın al hizmetinden yararlanıp memnun kalmıştım. Anlık izleyici almak için yine tercihim Instatakipçi oldu. Herkese tavsiye ederim.

5 5 1 2022-09-05 Emre Armağan
Emre Armağan
Yayın esnasında izleyicilerin

Yayın esnasında izleyicilerin aniden gelip izleyici aldığım anlaşılır diye korkuyordum fakat anlık izleyici sayısının zamanla artması çok iyiydi.

5 5 1 2022-09-05 Beyza Batur
Beyza Batur
Aklımdaki soruları canlı

Aklımdaki soruları canlı destek anında cevapladı ve satın alma çok pratikti.

5 5 1 2022-09-05 Doğukan Cengiz
Doğukan Cengiz
Sadece YouTube canlı

Sadece YouTube canlı yayın izleme satın almamla abone sayım da artmaya başladı. Gerçekten de harika bir destekçi.

5 5 1 2022-09-05 Eser Güvenç
Eser Güvenç
Daha önce böyle

Daha önce böyle bir aracı kullanmadığım için endişeliydim ama şifremi vs istemeden rahatlıkla paketi satın aldım. Çok pratik.

5 5 1 2022-09-05 Gözde Tüfekçi
Gözde Tüfekçi
Abone sayım iyi

Abone sayım iyi bir seviyede olsa da YouTube canlı yayınlara izleyici çekmekte zorlanıyordum. İlk kez bu kadar etkileşim aldığım bir yayın gerçekleştirdim.

5 5 1 2022-09-05 Defne Samdereli
Defne Samdereli
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek