Fiyat: 0,000,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
51Toplam:45 Değerlendirme
Yorum Yap
https://www.instatakipci.com/youtube-dislike-satin-al
Youtube Dislike Satın Al2021-01-14T15:28:03+03:002021-01-14T15:28:03+03:00
https://www.instatakipci.com/youtube-dislike-satin-alInstatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/instatakipci/logo-it.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Youtube-Dislike-Satin-Al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Youtube-Yabanci-Gercek-Dislikes-Satin-Al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Youtube-Dislike-Al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Youtube-Dislike-Nasil-Satin-Alinir.png

Youtube Dislike Satın Al

Dislike, olumsuz beğeni anlamı taşımaktadır. Youtube dislike satın al işlemini yalnızca kendi videolarınız için değil, rakip gördüğünüz kanalların paylaştığı videolar için de yapabilirsiniz. Bu sayede rakip videoların beğeni sayısını azaltarak, kendi videolarınızı öne çıkartabilirsiniz. Youtube dislike satın al işlemi, Youtube kullanıcılarına kendilerine ifade etme özgürlüğü tanımaktadır. Herhangi bir Youtube kanalına sahip olmasanız bile, içeriğini beğenmediğiniz, hakaret içeren, olumsuz örnek oluşturacağını düşündüğünüz videolara tepkinizi belli etmek için dislike satın alabilirsiniz. Youtube kullanıcıları, dislike satın almak için çok sayıda sebebe sahiptir. Eğer siz de dislike satın almak için bir sebebe sahipseniz, sitemiz aracılığıyla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Seçtiğim Youtube Videolarının Dislike Sayısını Nasıl Arttırabilirim?

Youtube videolarının dislike sayısını hatırı sayılır bir oranda arttırmanın tek yolu, internet sitelerinin sunduğu Youtube dislike satın al hizmetlerinden faydalanarak dislike satın almaktır. Böylece kısa bir zaman içerisinde seçtiğiniz videoların dislike sayısı artış gösterecektir.

Youtube Dislike Satın Al İşlemi Nasıl Gerçekleşmektedir?

İlk olarak bilmeniz gereken şey, dislike satın almak için seçtiğiniz videonun güncel olması gerekmediğidir. Daha önceden paylaşılmış bir video için de dislike satın alabilirsiniz. İkinci olarak bilmeniz gereken şey ise, sitemizin dislike satın alma işlemleri için geliştirdiği bir yazılıma sahip olduğudur. Bu yazılım sayesinde seçtiğiniz videolara anında dislike ekleyebiliyoruz.

Adım adım satın alma işlemleri;

 • Youtube'da hangi videoya dislike satın almak istiyorsanız o videonun linkini video linki alanına yapıştırın.
 • Daha sonra videoya kaç adet dislike satın alacaksanız, dislike adetini girerek sipariş adımını tamamlayabilirsiniz.
 • Sipariş aşamasından sonra, satın al diyerek sepete yönlendirileceksiniz. Sepette aldığınız ürünleri kontrol ederek ödeme ekranına geçebilirsiniz.
 • Ödeme ekranında güvenilir ödeme yöntemlerinden birini seçerek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Youtube dislike satın alma işleminizi tamamladıktan hemen sonra, dislike sipariş işleminiz hemen işleme alınmaktadır. Hızlı ve güvenilir sosyal medya ürünlerinin tek adresi instatakipci.com! 

Teslimat Süresi ve İade Garantisi Hakkında

Youtube dislike satın alma hizmetleri için kullandığımız gelişmiş yazılım sayesinde, ödemenizi tamamlamanızdan kısa bir süre sonra satın aldığınız dislike sayısı videonuza eklenmektedir. Herhangi bir sorunla karşılaştığınız takdirde satın aldığınız dislike sayısı için iade garantisi vermekteyiz.

Youtube Dislike Satın Al

Youtube yabancı gerçek dislike satın almak ne işe yarar?

 • Youtube, videoları ilk sıralarda yayınlamak için bazı kriterleri göz önünde bulundurur. Bunlara göre belli bir sıralama vardır. En çok dikkat ettiği nokta ise etkileşim. Bir video üzerinde ne kadar çok beğeni, olumlu yorum varsa o paylaşımın, izlenmeye değer olduğunu düşünür. Ve diğer insanların da görmesi için ilk sıralarda yayınlar. Böylece belki de binlerce, milyonlarca kişi tarafından izlenme imkanına sahip olursunuz.
 • Aynı durum olumsuz durumlar içinde geçerlidir. Youtube üzerinde paylaşılan bir videonun dislike alması demek bir kusurunun olduğunu gösterir. Bu hoşa gitmeyen bir içerik olabilir, şiddet içerikli ya da insan sağlığını rahatsız eden bir paylaşım olabilir. Buna benzer rahatsız edici videolara dislike atılabilir. Bir video ne kadar çok dislike alırsa, Youtube gözünde düşer ve o kadar gerilere gider. Sizde dislike satın alarak bazı videoların gerilemesini sağlayabilirsiniz. Böylece rakiplerinizi geride bırakarak daha iyi bir konuma gelme şansı yakalamış olursunuz.
 • Sadece Youtube kanalı olan kişiler dislike hizmetinden faydalanmıyor. Eğer hoşlanmadığınız videolar varsa ve rahatsız edici özelliklerinin olduğunu düşünüyorsanız, kanalınız olmasa bile siz de bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Ve o videonun konumunun nerede olacağına katkıda bulunabilirsiniz.

Youtube bünyesinde tüm kanallar, birbirleriyle farklı kategorilerde rakip olarak tanımlanabilirler. Bu durum, sürekli olarak yarış halinde olmalarına yol açacaktır. Youtube dislike satın al kategorisinde yer verilen fiyatlar aracılığıyla, gerçek profil sahipleri veya botla dislike atılmasını sağlayabilirsiniz.

Kendi videolarınız için değil, rakip kanalların videoları için dislike olanaklarından yararlanmanız sağlanıyor. Bu durum, normalde kendi kanalınız için bir etki yaratmayacak gibi dursa dahi daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlar. Orta ve uzun vadede oluşacak etkileri net olarak görülecek olan dislike atma işlemleri, rakip kanalların beğeni ve beğenmeme oranlarını da bir anda bozmuş olacaktır.

youtube yabancı dilsike

Youtube Like ve Dislike Sistemi

Youtube üzerinden video yükleyen kişiler izleyenlerden etkileşim alabilirler. Videoları beğenen kişiler videonun altında bulunan simgeye tıklayarak like atabilirler. Aynı şekilde, youtube dislike tercihinde bulunanlar da videoyu sevmediğini simgeye dokunarak belirtebilirler. Bu durum etkileşimi artırsa da dislike alınması hiç kimse tarafından istenmez. Ancak rakip firmalar, karşı firmanın youtube kanalı için dislike satın alabilir. Son derece uygun fiyatlı olan like ve dislike alımı sosyal medya bayilik panelleri üzerinden gerçekleşir.

Youtube dislike hizmetimizin faydaları;

 • Youtube dislike hizmetimiz ile rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. 
 • Youtube'da rakiplerinizi geri plana itebilir ve önlerine geçebilirsiniz.
 • Youtube dislike satın alma yaparak rakiplerinizin videolarının izlenmesini düşürebilirsiniz.
 • Dislike sayısının artması ile rakip kanalların popülerliği azalacak ve popüler listelerde yer almayacaktır.

Dislike hizmeti rakiplerinizin önüne geçmek için işinizi kolaylaştıracak en önemli ürünlerin başında yer almaktadır. Kullanıcıların bir şeyleri izlemeden ne kadar beğeni almış ne kadar dislike almış olduğunu incelediği düşünülünce çok önemli bir ürün olduğunu anlayabiliriz.

Youtube Dislike Al

Youtube ’de Neden Dislike Satın Alınmalı?

Youtube her zaman için dislike faaliyetlerinin doğal olarak algılanabileceği bir durum oluşmasını sağlıyor. Videolarda kalite, Youtube tarafından değerlendirilebilmesi için öncelikle beğeniler ve yorumlar değerlendirilir. Yorumların sayısının artmasını sağlamak, beğeni sayısını artırmak ve izlenmenin yükselmesi için hedef kitle belirlemek gereklidir. Böylelikle kendi kanalınız için gerekli işlemleri gerçekleştirmiş olursunuz.

Rakiplerinizi arkada bırakmak için gerekli olan en önemli etken, videolarının beğenilmemiş ve kalitesiz olarak tanımlanmış şekilde görünmesini sağlamaktır. Youtube’un rakipleriniz tarafından üretilen videoları önermeyi bırakması veya azaltması için tüm videolarına dislike botu atılabilir.

Yabancı Dislike Satışı: Yabancı hesaplar için belirlenen videolarda gerçekleştirilecek olan dislike atma işlemleri direkt olarak kanalları etkiler. Normalde 1000 kişiye ulaşması gerekirken, videonun kalitesiz olduğu analiz edilecek ve dislike nedeniyle tam olarak hedef kitleye ulaşamayacaktır. Bu süreç de direkt olarak sizin videolarınızın, rakibin ulaşamayacağı bireylerin karşısına çıkma ihtimalini artırır. Rakiplerinizi geride bırakmak ve onların hedef kitlesini de kendi abone kitlenize katmak için bu tekniği kullanabilirsiniz.

Avantajlı sonuç elde etmek, çok daha kısa bir süre içerisinde rakiplerinizin önüne geçebilmek amacıyla birçok videoya dislike atılabilir. Eğlence, oyun, bilim kültür sanat gibi kategorilerde rakipleri arkada bırakmak için belirli aralıklarla videolarına dislike atılabilir. Lokal bir erişim sıkıntısı yaşaması istendiği taktirde özellikle Türk hesaplar üzerinden dislike atmak mümkün oluyor. Kanallar için gerçekleştirilecek faaliyetler sayesinde gerekli işlemler, dislike satın al kategorisinden her kanal videoları için kullanıma uygundur.

Facebook hesabınızı ve Instagram hesabınızı unutmayın. Bu hizmetler ile Facebook ve Instagram hesabınız popülerlik kazanacak ve dünyaya yeni bir kapı açacak. Yabancı ve gerçek kullanıcılarla tanışın! Instagram yabancı gerçek takipçi satın alarak yabancı gerçek kişilere erişebilirsiniz. Facebook yabancı gerçek takipçi satın alarak yine aynı şekilde yabancı potansiyel kitlelere ulaşabilirsiniz. Dünyaya açılın hemen şimdi!

Youtube Dislike Nasıl Satın Alınır

Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instatakipci.com tüm hizmet ve ürünleri kaliteli ve güvenilir hizmet garantisi ile sizlere sunulmaktadır. İzlediğimiz güvenlik prosedürleri ile müşterilerimizin hesap güvenliğini tehdit edecek herhangi bir işlem yapılmamaktadır.

Youtube Dislike hizmetimiz ile rakiplerinizin video ve içeriklerine dislike yaparak, rakibinizin videosunun öne çıkmasını engelleyebilirsiniz.

Youtube Dislike hizmetini satın almak için öncelikle video linkini daha sonra ise satın alacağınız Dislike sayısını girerek satın alma işleminizi güvenle sitemizden gerçekleştirebilirsiniz.

Youtube Dislike hizmetimizin hesabınıza yüklenme süresini, satın alma ekranında ürün adetini girdikten sonra tahmini yüklenme süresi alanında görebilirsiniz.

Youtube Dislike hizmeti için sizden kesinlikle şifre talep edilmemektedir. Sitemizde bulunan hiçbir ürün ve hizmet için sizden şifre talep edilmemektedir.

Youtube dislike hizmetimizde silinme riski yoktur. Satın aldığınız ürünlerde 6 ay içinde düşüş yaşanması durumunda sizler için düşüş telafisi ve garantisi sunmaktayız.

En Çok Satan Ürünler

Instagram Beğeni (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Takipçi (Yabancı Gerçek)
100 Adet

Instagram Takipçi (Yabancı Bot)
500 Adet

Instagram Video Görüntüleme
1.000 Adet

Instagram Reels Beğeni (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Takipçi (Türk Bot)
100 Adet

Instagram Reels Video Görüntüleme
1.000 Adet

Youtube İzlenme (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Takipçi (Türk Gerçek)
100 Adet

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Youtube Dislike Satın Al
Instatakipci
Youtube dislike satın alma işlemi yaparak videoların etkileşimini düşürebilirsiniz. Rakipleriniz için hemen sizde dislike hizmeti satın alın!
269
269
Youtube Dislike Satın Al
2.002021-12-30Stokta Var https://www.instatakipci.com/youtube-dislike-satin-al
5 / 5
51Toplam:45 Değerlendirme
Merve Karaca

youtube dislike ürünü gerçekten muazzam. Tam istediğim amaçlar için kullandım ve gayet hızlı gönderim yapıldı. Herkese tavsiye ederim.

Merve Karaca
Selin Türk

Youtube izlenmelerini çok etkiliyor mu arkadaşlar dislike? Biz satın aldık bu ürünü ve videonun izlenmesi azaldı cidden.

Selin Türk
Çetin H

Dislike ürünü çok kullanışlı bence, beğenmediğimiz videoya direk sipariş veriyoruz geliyor :)

Çetin H
Burak Yıldız

Beğenmediğim youtube içeriklerine direk dislike attırıyorum hemende geliyor siparişler.

Burak Yıldız
Sema Fırat

Youtube videolarına dislike attırdık, rakiplerimizin izlenmeleri düştü. Teşekkürler instatakipci...

Sema Fırat
Gamze Nur Aslan

Rakipler için ilaç gibi dislike kesinlikle tavsiye ediyorum :)

Gamze Nur Aslan
Melis Taşpınar

Dislike satın alarak rakiplerimi yıprattım...

Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek