İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Youtube Dislike Satın Al
5 / 5
5 1 Toplam: 45 Değerlendirme
Yorum Yap

Youtube Dislike Satın Al Özellikleri

Youtube Dislike Satın Al

Youtube Dislike Hizmeti Nedir?

YouTube Dislike, olumsuz beğeni anlamı taşımaktadır. Youtube dislike satın al işlemini yalnızca kendi videolarınız için değil, rakip gördüğünüz kanalların paylaştığı videolar için de yapabilirsiniz. Bu sayede rakip videoların beğeni sayısını azaltarak, kendi videolarınızı öne çıkartabilirsiniz. Herhangi bir Youtube kanalına sahip olmasanız bile, içeriğini beğenmediğiniz, hakaret içeren, olumsuz örnek oluşturacağını düşündüğünüz videolara tepkinizi belli etmek için dislike hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Youtube’da videoların dislike sayısını arttırmak organik yollarla çok uzun bir süreçtir. Fakat sizlere sunduğumuz Dislike hizmeti sayesinde rakiplerinizin ya da içeriğini beğenmediğiniz kanalların videolarına dislike hizmetini en kısa sürede güvenle instatakipci.com aracılığıyla satın alabilirsiniz. Dislike sayısının artmasıyla o video Youtube algoritmasının çalışma yapısı gereği alt sıralara düşecek ve sizin videolarınız öne çıkabilecektir.

YouTube Dislike Hizmeti ve Nasıl Satın Alınır?

YouTube uygulamasında öne çıkmak artık çok basit! Bunun için size aşağıda bir rehber oluşturduk. Hemen "YouTube Dislike" rehberimizi inceleyin ve takipçilerinizin tadını çıkarın!

PDF indir

YouTube Dislike PDF

Instatakipci.com Sosyal Medya Hizmetlerinin Avantajları
Güvenlirlik
 • Faturalı Hizmet
 • Risk Yok
 • Güvenli Ödeme
Kalite
 • Hesaplı
 • Sınırsız Ürün
 • Yüksek kalite
Kalıcılık
 • Ekstra Fayda
 • Daimi Etkileşim 
 • Canlı Destek
youtube yabancı dilsike

Youtube Dislike Satın Almak Ne İşe Yarar?

 • Youtube, videoları ilk sıralarda yayınlamak için bazı kriterleri göz önünde bulundurur. Bunlara göre belli bir sıralama vardır. En çok dikkat ettiği nokta ise etkileşim. Bir video üzerinde ne kadar çok beğeni, olumlu yorum varsa o paylaşımın, izlenmeye değer olduğunu düşünür. Ve diğer insanların da görmesi için ilk sıralarda yayınlar. Böylece belki de binlerce, milyonlarca kişi tarafından izlenme imkanına sahip olursunuz.
 • Aynı durum olumsuz durumlar içinde geçerlidir. Youtube üzerinde paylaşılan bir videonun dislike alması demek bir kusurunun olduğunu gösterir. Bu hoşa gitmeyen bir içerik olabilir, şiddet içerikli ya da insan sağlığını rahatsız eden bir paylaşım olabilir. Buna benzer rahatsız edici videolara dislike atılabilir. Bir video ne kadar çok dislike alırsa, Youtube algoritmasında değer kaybeder ve sıralamalar da geriye gider. Sizde dislike satın alarak bazı videoların gerilemesini sağlayabilirsiniz. Böylece rakiplerinizi geride bırakarak daha iyi bir konuma gelme şansı yakalamış olursunuz.
 • Sadece Youtube kanalı olan kişiler dislike hizmetinden faydalanmıyor. Eğer hoşlanmadığınız videolar varsa ve rahatsız edici özelliklerinin olduğunu düşünüyorsanız, kanalınız olmasa bile siz de bu hizmetten faydalanabilirsiniz. Ve o videonun konumunun nerede olacağına katkıda bulunabilirsiniz.

YouTube dislike önce sonra

Youtube Dislike Al

Youtube Dislike Nasıl Satın Alınır?

İlk olarak bilmeniz gereken şey, dislike satın almak için seçtiğiniz videonun güncel olması gerekmediğidir. Daha önceden paylaşılmış bir video veya Shorts için de dislike satın alabilirsiniz. Şimdi sizlere adım adım satın alma yolları hakkında kapsamlı bilgi vereceğiz.

Adım adım satın alma işlemleri;

 • Youtube'da hangi videoya ya da Shorts'a dislike satın almak istiyorsanız o videonun linkini video linki alanına yapıştırın.
 • Daha sonra videoya kaç adet dislike satın alacaksanız, dislike adetini girerek sipariş adımını tamamlayabilirsiniz.
 • Sipariş aşamasından sonra, satın al diyerek sepete yönlendirileceksiniz. Sepette aldığınız ürünleri kontrol ederek ödeme ekranına geçebilirsiniz.
 • Ödeme ekranında güvenilir ödeme yöntemlerinden birini seçerek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Youtube dislike satın alma işleminizi tamamladıktan hemen sonra, dislike sipariş işleminiz hemen işleme alınmaktadır. Hızlı ve güvenilir sosyal medya ürünlerinin tek adresi instatakipci.com! 

Dislike Satın Alma Adımları

step left step right

Youtube dislike satın almak istediğiniz video linkini ekleyiniz.

step left step right

Videoya gitmesini istediğiniz dislike sayısını seçiniz.

step left step right

“Hemen Al” butonuna basarak dislike siparişinizi sepete atınız.

step left step right

Sepetinizi açınız ve sepetinizde yer alan ödeme butonuna basınız.

step left step right

Ödeme yöntemlerinden birisini seçerek ödemenizi tamamlayınız.

step left step right

Tebrikler! Youtube Dislike siparişiniz tamamlandı.

Youtube Dislike Nasıl Satın Alınır

Youtube Dislike Neden Satın Alınmalı?

Videolarda kalite, Youtube tarafından değerlendirilebilmesi için öncelikle beğeniler ve yorumlar değerlendirilir. Yorumların sayısının artmasını sağlamak, beğeni sayısını artırmak ve izlenmenin yükselmesi için hedef kitle belirlemek gereklidir. Böylelikle kendi kanalınız için gerekli işlemleri gerçekleştirmiş olursunuz.

Rakiplerinizi arkada bırakmak için gerekli olan en önemli etken, videolarının beğenilmemiş ve kalitesiz olarak tanımlanmış şekilde görünmesini sağlamaktır. Youtube’un rakipleriniz tarafından üretilen videoları önermeyi bırakması veya azaltması için tüm videolarına dislike botu atılabilir. 

Rakiplerinizi geride bırakmak ve onların hedef kitlesini de kendi abone kitlenize katmak için bu tekniği kullanabilirsiniz. Rakip kanalların etkileşim sürecini etkilemek için olumsuz beğeni kullanmak her zaman için hızlı ve güvenilir çözümdür. Ayrıca Youtube’da rakiplerinizi geriye düşürmek yerine kendi kanalınızı geliştirmek istiyorsanız sitemiz üzerinden Youtube Beğeni ve Youtube Abone hizmetlerimizi satın alabilirsiniz. Satın alacağınız beğeni ve aboneler etkileşim hızınızı ve kitlenizi büyüterek popüler listelerde yer almanızı sağlayacaktır. YouTube hizmetleri hakkında kapsamlı bilgi için ayrıca blog yazılarımızı takip edebilirsiniz. Son olarak, bu hizmetimizi YouTube Shorts videolarınızda da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Video Thumbnail

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instatakipci.com tüm hizmet ve ürünleri kaliteli ve güvenilir hizmet garantisi ile sizlere sunulmaktadır. İzlediğimiz güvenlik prosedürleri ile müşterilerimizin hesap güvenliğini tehdit edecek herhangi bir işlem yapılmamaktadır.

Youtube Dislike hizmetimiz ile rakiplerinizin video ve içeriklerine dislike yaparak, rakibinizin videosunun öne çıkmasını engelleyebilirsiniz.

Youtube Dislike hizmetini satın almak için öncelikle video linkini daha sonra ise satın alacağınız Dislike sayısını girerek satın alma işleminizi güvenle sitemizden gerçekleştirebilirsiniz.

Youtube Dislike hizmetimizin hesabınıza yüklenme süresini, satın alma ekranında ürün adetini girdikten sonra tahmini yüklenme süresi alanında görebilirsiniz.

Youtube Dislike hizmeti için sizden kesinlikle şifre talep edilmemektedir. Sitemizde bulunan hiçbir ürün ve hizmet için sizden şifre talep edilmemektedir.

Youtube dislike hizmetimizde silinme riski yoktur. Satın aldığınız ürünlerde 6 ay içinde düşüş yaşanması durumunda sizler için düşüş telafisi ve garantisi sunmaktayız.

Instatakipci.com tarafından sağlanmakta olan Youtube dislike hizmeti neticesinde yansıyacak olan dislikelar sizin tarafından satın alınmış olarak değil, tamamen organik bir şekilde karşı tarafa yansıyacaktır. 

Instatakipci.com diğer tüm hizmetlerde olduğu gibi, Youtube hizmetlerinde de Türkiye'nin en kaliteli çözümlerini sunar. Üstelik en uygun fiyat ve 7/24 canlı destek garantisi de vermektedir. 

Dislike sayısı Youtube üzerinde en önemli metriklerden bir tanesidir. İçeriklere sağladığınız dislikelar ile negatif bir etki oluşturabilir ve düşüş yaşamasını sağlayabilirsiniz. 

Instatakipci.com üzerinde yer alan tüm ödeme yöntemleri %100 güvenilir altyapılara sahiptir. Herhangi bir şekilde zarar görme riskiniz asla bulunmaz. 

Youtube dislike hizmetini sadece rekabet çerçevesinde düşünmemek gerekir. Zarar verici ve izlenilmemesi gerektiğiniz içeriklere negatif etki oluşturmak, tepkinizi ortaya koymak için youtube dislike sayısı arttırma hizmetimiz oldukça mantıklı bir çözümdür. 

Instatakipci.com üzerinden sizlere sağlanmakta olan her hizmet yasal prosedürler içerisinde yürütülmektedir. Tüm süreçler faturalı olarak yürütülür. 

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Youtube Dislike Satın Al - Gerçek, Faturalı | Instatakipci
Instatakipci
Youtube dislike satın al hizmetimizle videolara olumsuz yorum sağlayabilirsiniz. Gerçek ve garantilidir. Hemen denemek için tıkla.
269
269
Youtube Dislike Satın Al - Gerçek, Faturalı | Instatakipci
5.49 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/youtube-dislike-satin-al
5 / 5
5 1 Toplam: 45 Değerlendirme
Profesyonel hizmet ve

Profesyonel hizmet ve hizmet sonrası destek için teşekkür ederim. Çok beğendim, dislike sayısı anında artmaya başladı. Çok teşekkürler.

5 5 1 2021-02-12 Tuna
Tuna
2021 yılında olmamıza

2021 yılında olmamıza rağmen hala youtube içerikleri tespit etmekte zorlanıyor. Allahtan Instatakipcinin dislike hizmeti var da 250 adet dislike ile birçok içeriğe negatif etki oluşturabiliyorum. Hak ediyorlar bunu.

5 5 1 2021-02-12 Ezgi
Ezgi
Rahatsız edici bir

Rahatsız edici bir kanal iğrenç videolar paylaşıyordu. Hem şikayet ettim hem de dislike satın alarak negatif etki almasına neden oldum. 500 adet dislike ile çok büyük düşüş yaşadı, daha temiz bir ortam var artık.

5 5 1 2021-02-12 Ceren
Ceren
youtube dislike ürünü

youtube dislike ürünü gerçekten muazzam. Tam istediğim amaçlar için kullandım ve gayet hızlı gönderim yapıldı. Herkese tavsiye ederim.

5 5 1 2019-09-09 Merve Karaca
Merve Karaca
Youtube izlenmelerini çok

Youtube izlenmelerini çok etkiliyor mu arkadaşlar dislike? Biz satın aldık bu ürünü ve videonun izlenmesi azaldı cidden.

5 5 1 2019-09-09 Selin Türk
Selin Türk
Dislike ürünü çok

Dislike ürünü çok kullanışlı bence, beğenmediğimiz videoya direk sipariş veriyoruz geliyor :)

5 5 1 2019-09-09 Çetin H
Çetin H
Beğenmediğim youtube içeriklerine

Beğenmediğim youtube içeriklerine direk dislike attırıyorum hemende geliyor siparişler.

5 5 1 2019-09-09 Burak Yıldız
Burak Yıldız
Youtube videolarına dislike

Youtube videolarına dislike attırdık, rakiplerimizin izlenmeleri düştü. Teşekkürler instatakipci...

5 5 1 2019-09-09 Sema Fırat
Sema Fırat
Rakipler için ilaç

Rakipler için ilaç gibi dislike kesinlikle tavsiye ediyorum :)

5 5 1 2019-09-09 Gamze Nur Aslan
Gamze Nur Aslan
Dislike satın alarak

Dislike satın alarak rakiplerimi yıprattım...

5 5 1 2019-04-09 Melis Taşpınar
Melis Taşpınar
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek