İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
Star Icon
2500
İzlenme
%29 İNDİRİMLİ
362,50 ₺
257,25 ₺
5000
İzlenme
%31 İNDİRİMLİ
725,00 ₺
499,50 ₺
10000
İzlenme
%33 İNDİRİMLİ
1.450,00 ₺
969,00 ₺
25000
İzlenme
%34 İNDİRİMLİ
3.625,00 ₺
2.387,50 ₺
50000
İzlenme
%34 İNDİRİMLİ
7.250,00 ₺
4.725,00 ₺
100000
İzlenme
%36 İNDİRİMLİ
14.500,00 ₺
9.190,00 ₺
250000
İzlenme
%38 İNDİRİMLİ
36.250,00 ₺
22.375,00 ₺
500000
İzlenme
%39 İNDİRİMLİ
72.500,00 ₺
44.100,00 ₺
1000000
İzlenme
%40 İNDİRİMLİ
145.000,00 ₺
86.900,00 ₺
100
İzlenme
14,50 ₺
250
İzlenme
%12 İNDİRİMLİ
36,25 ₺
31,75 ₺
500
İzlenme
%20 İNDİRİMLİ
72,50 ₺
57,45 ₺
1000
İzlenme
%24 İNDİRİMLİ
145,00 ₺
108,90 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Youtube İzlenme Satın Al
4.5 / 5
5 1 Toplam: 74 Değerlendirme
Yorum Yap

Youtube İzlenme Satın Al Özellikleri

 • Youtube Türk Gerçek İzlenme Nedir?

  Türk Gerçek İzlenme, Youtube videolarınız için Türk gerçek kullanıcılar tarafından sağlanacak olan izlenme hizmetidir.

 • Neden Alınmalı?

  Türk Gerçek İzlenme, Youtube videolarınızın organik bir etkileşim kazanmasına ve hızlı bir yükseliş yakalamanıza yardımcı olacaktır.

 • Hızlı Teslimat

  Siparişiniz anında işleme alınır ve size verilen tahmini teslim süresi içinde tamamlanır.

 • İade Garantisi

  Siparişinizi hizmet sayfasında belirtilen (üç günün altında olmayan) tahmini teslim süresinde teslim edemememiz halinde paranızı iade etme garantisi veriyoruz.

 • Azalma Riski Yok

  Bu hizmetimizde düşüş veya azalma riski yoktur. Aksi takdirde siparişinizden itibaren altı ay boyunca düşüşlerin tekrar sağlanacağını garanti ederiz.

 • 7/24 Canlı Destek

  7 gün 24 saat boyunca canlı destek alanı, Whatsapp ve e-posta üzerinden tüm müşterilerimize aralıksız canlı destek sağlıyoruz.

 • Güvenli Ödeme

  Kolay, hızlı ve SSL güvenlik sertifikasıyla güvenli bir şekilde kredi kartıyla veya banka hesaplarımıza havale ve EFT ile ödeme seçenekleri sunuyoruz.

 • Şifrenizi İstemiyoruz

  Hiçbir zaman hiçbir işlemde hesabınızın şifresini talep etmiyoruz. Güvenliğiniz için şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

 • Bilgilendirme

  Satın alımlarınız sonrasında sipariş etkileşimlerinizin doğru takip edilebilmesi için, aynı ürünleri eş zamanlı olarak farklı sitelerden almamanız gerekir.

 • Sıkça Sorulan Sorular

  Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

   Youtube videonuzun izlenme sayısı ne kadar fazlaysa o kadar çok üst sıralara yükselir ve o kadar çok dikkat çeker. İzlenme oranınızı arttırarak Youtube'da popüler bir kanal sahibi olmak artık çok kolay!

  YouTube playlistiniz için izlenme satın alabilirsiniz ancak bunun için playlist linkinizi kullanmamalısınız. Playlistinizde yer alan her bir video için ayrı ayrı izlenme satın almanız gerekir. Her bir videonuz için izlenmeleri sepetinize ekleyerek toplu bir şekilde alabilirsiniz.

  Sorunuzun net cevabı evet ! 4000 saat izlenme satın aldığınız takdirde Youtube içerisinde para kazanabilme şartlarından en önemlisini yerine getirmiş olursunuz. (YPP) ortaklığı sürecini hızlandırmanıza yardımcı olacaktır.

  YouTube izlenme siparişiniz, ödeme adımlarını tamamlamanızdan kısa bir süre içerisinde videonuza tanımlanmaya başlar.

  YouTube izlenme hizmetimiz tamamen gerçek ve aktif kullanıcılardan oluşur.

  YouTube izlenme hizmetimiz ile en az 100 en fazla 100000000 izlenme satın alabilirsiniz.

  YouTube izlenme satın almadan önce YouTube video ayarlarınızı kontrol etmelisiniz. Videolarınızda yaş ve ülke sınırlaması olmamalı ve herkese açık duruma getirilmelidir. Ayrıca videonuz liste dışı olmamalıdır. 

  InstaTakipci olarak sunduğumuz tüm sosyal medya hizmetlerimiz 6 ay garantilidir.

  YouTube Shorts videolarınız için de izlenme satın alabilirsiniz. Bunun için YouTube Shorts Video Satın Al hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

  Gizli bir video için izlenme satın alamazsınız. İzlenme satın almak istediğiniz videonun herkese açık olması gerekmektedir.

  Hizmetimizde minimum 100 den başlayarak izlenme hizmeti alabilmektesiniz. Bu nedenle evet, 500 sat izlenme süresi alabilirsiniz.

  İlk gösterim videosu için izlenme satın alamazsınız. İzlenme satın almak istediğiniz videonun "herkese açık" konumda olması gerekmektedir.

  Canlı yayın için izlenme satın alabilirsiniz. Bunun için YouTube Canlı Yayın İzlenme Satın Al hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

  YouTube videonuza yabancı gerçek, yabancı bot, Türk gerçek, Türk bot kaynaklarından izlenme satın alabilirsiniz.

  InstaTakipci platformu olarak hiçbir hizmetimiz için şifrenizi ve kişisel bilgilerinizi istemeyiz. Kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

  Videonuzu yayınladıktan sonraki 24 saat içerisinde izlenme satın alarak videonuzu öne çıkarmayı kolaylaştırabilirsiniz. Bunun yanında düşük etkileşim aldığını düşündüğünüz videolarınız adına her zaman bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

  YouTube izlenme satın aldığınızda videonuza gelecek olan organik trafik ve dolayısıyla etkileşim artar. Böylece YouTube'dan para kazanmak için önemli adımlar atmış olursunuz. 

  Her bir videonuzun linki ile dilediğiniz izlenme sayısını sepetinize ekleyerek toplu ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

  Liste dışı videolarınız için izlenme satın alamazsınız. Videonuzu herkese açık hale getirmeniz gerekir.

  Hizmetimiz Youtube iş ortaklığı programı için uygundur. Bu ortaklığın sağlanıp uygulama üzerinden para kazanmaya başlayabilmeniz için 4000 saat izlenme şartı aranmaktadır. İzlenme satın alarak bu süreci hızlandırabilirsiniz.

  Bu hizmeti kullanabilmeniz için sadece 1 adet video linki gereklidir. Bu video ise 60 dk olmalıdır. Bu sebeple kanaldaki videoların toplam uzunluğu izlenme satın alırken göz önüne alınmaz.

  Youtube İzlenme Satın almak hesabınızda herhangi bir güvenlik tehdidi oluşturmamaktadır. Instatakipci.com ürün ve hizmetlerinin kullanımında ya satın alımında herhangi bir şifre ya da özel bir bilgi istenmemektedir. Sitemizde bulunan tüm ürünler güvenlik garantisi ile temin edilmekte ve sizlere sunulmaktadır.

  Youtube izlenme hizmetimiz için 4 seçenek mevcuttur. Youtube Türk gerçek izlenme, Türk bot, Yabancı gerçek ve yabancı bot izlenme seçeneklerimiz mevcuttur.

  Youtube İzlenme satın almak için öncelikle izlenme satın alacağınız kanal linkini daha sonra ise izlenme sayısını girerek satın alma işleminizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

  Youtube izlenme satın almak hesabınızın etkileşimlerinin artmasına direkt olarak katkı sağlar. Hesabınızı hızla büyütmek ve geliştirmek için ilk adresiniz Instatakipci.com!

  Youtube izlenme hizmetimizi kullanarak, paylaşımlarınızın popülerliğini arttırabilir ve etkileşiminizi hızla yükseltebilirsiniz.

  Youtube izlenme hizmetimizin hesabınıza yüklenme süresini, satın alma ekranında ürün adetini girdikten sonra tahmini yüklenme süresi alanında görebilirsiniz.

  Youtube izlenme hizmetimizde azalma ve eksilme riski yoktur. Satın aldığınız izlenmeler ilk 6 ay içerisinde azalması durumunda sizlere telafi imkanı sunmaktayız.

  Youtube videolarınızın izlenme sayısını arttırmayı sağlayan Youtube servisimizdir. Görüntüleme sayısını en kısa süre içerisinde yükseltmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

  Youtube algoritması diğer sosyal medya uygulamaları gibi kullanıcıların videolara ve kanala olan etkileşim oranları ile entegre çalışmaktadır. Kanalınızın abone sayısı kadar paylaştığınız içeriklerin izlenme ve beğeni sayılarıda önemli kriterler arasındadır.

  InstaTakipçi üzerinden aldığınız izlenme süreleri ödeme tamamlanır tamamlanmaz işleme alınmaktadır. Aldığınız izlenme süresine dahil olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Lütfen izlenme aldığını linkin doğru olduğundan emin olun.

  Hayır izlenme süresi hizmetimiz için playlistler ne yazık ki kullanılamaz. İzlenme satın alma işlemleri video bazlı yapılmaktadır

  YouTube izlenme hizmeti InstaTakipci güvencesi ile gerçek kullanıcılardan oluşan bir hizmettir. Bu nedenle hizmetlerimiz kalıcıdır. Olası bir problemle karşılaşmanız durumunda. Sizlere hizmet veren 7/24 açık olan canlı destek hattımızdan faydalanabilirsiniz.

  YouTube izlenme hizmetimiz gerçek kullanıcılardan oluşur. Bu sayede kanalınızı riske atmadan videolarınızdaki artan izlenme hizmetimiz sayesinde etkileşiminizi arttırabilir ve videolarınızın daha görünür olmasını sağlayabilirsiniz.

  Satın alma sayfamızda alabileceğiniz izlenme süresinin limiti , süreyi girebileceğiniz ilgili alanda verilmiştir. 100000000 dakika izlenmeye kadar alabilirsiniz. Dilerseniz size özel avantajlı paketlerden faydalanabilirsiniz.

  Evet YouTube izlenme hizmetimiz Instatakipci garantisi altındadır. Her hangi bir problem ile karşılaştığınız takdirde canlı destek bağlantı hattımız ile görüşebilirsiniz.

  Hizmetimizi satın almadan önce satın alım panelindeki ödeme ve video izlenme bilgilerinizi, video ayarlarınızı olası bir sorun yaşamamak adına mutlaka kontrol etmeniz gerekmektedir.

  İzlenmesini istediğiniz videonun ilk 24 ile 48 saati etkileşim için önemlidir. Önerimiz videonuzu yayınladığınız da vakit kaybetmeden izlenme satın almanız.

  Bir video içerik üreticisi olmayı planlıyorsanız videolarınızın YouTube içerisinde etkileşim alması fazlasıyla önemlidir. Ayrıca YouTube üzerinden para kazanmaya başlayabilmeniz için 12 ay içerisinde 4000 saat izlenmeye ihtiyacınız var. Bu faktörleri gerçekleştirmek ve hedeflerinize hızlı bir şekilde ulaşmak için YouTube izlenme hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

  YouTube izlenme süresi için 60 dakika veya daha uzun videolar gereklidir.

  Satın alınan izlenmelerin videoda tutma süresini artıran bir özelliği yoktur. İzlenme sayısını yüksek tutarak organik izleyicileri videonuza çekerek bu süreyi artırabilirsiniz.

  Deneyiminiz hakkında yorum yapın

  Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
  Yorum Yap
  Youtube İzlenme Satın Al - %100 Gerçek, Ucuz & Garantili
  Instatakipci
  Youtube izlenme satın al hizmetimizle trendlere çıkma şansını yakalayın. Kalıcı youtube görüntüleme servisi ile anında popüler ol.
  267
  267
  Youtube İzlenme Satın Al - %100 Gerçek, Ucuz & Garantili
  11.99 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/youtube-izlenme-satin-al
  4.5 / 5
  5 1 Toplam: 74 Değerlendirme
  YouTube izlenme satın

  YouTube izlenme satın almak için tereddüt eden varsa bence etmesin çünkü bir kere artışı gördükten sonra hep satın almak isteyeceksiniz. Kaliteli bir hizmet gerçekten, çok teşekkürler.

  5 5 1 2024-02-08 Merve
  Merve
  Yeni YouTube hesabım

  Yeni YouTube hesabım için izlenme satın almaya karar verdim. InstaTakipci hakkında hep olumlu şeyler duyduğum için denicem. Fiyatları da çok ucuz ve gerçek hesaplardan YouTube izlenmeleri geldiği için beni ikna etti. Tavsiye ederim.

  5 5 1 2024-02-08 Gözde
  Gözde
  YouTube izlenme satın

  YouTube izlenme satın almak isteyenler için çok kaliteli bir hizmet. Video izlenmelerimi artırmak için denedim ve gerçekten izlenmelerim arttı. Sadece YouTube izlenme artışı değil hesabımın etkileşimi içinde faydalı buluyorum. Teşekkürler.

  5 5 1 2024-02-08 Semih
  Semih
  Neden daha önce

  Neden daha önce denemedim dediğim bir site oldu gerçekten. Youtube izlenme satın almak için diğer siteleri gezmeye bile gerek yokmuş. Tüm aradıklarım burada ve diğer sitelerin gerçekten hepsinde kaliteli. (Bu arada diğer ürünleriniz de denedim inanılmaz, gerçekten inanılmaz. )

  5 5 1 2024-01-24 Yıldız
  Yıldız
  Youtube partnertlik anlaşmasını

  Youtube partnertlik anlaşmasını elde etmek adına boşuna izlenme toplamaya çalışmışım. Instatakipciden youtube izlenme satın aldım ve bom! Birden kanalım uçuşa geçti arkadaşlar.

  5 5 1 2024-01-24 Sezai
  Sezai
  Youtube izlenme sayısı

  Youtube izlenme sayısı hızlı bir şekilde artırmak adına tek yapmam gereken Instatakipci.com sitesine girmek oluyor. Youtube izlenme satın alarak süreci inanılmaz hızlandırıyorum. Üstelik çok kaliteli ve çok ucuz.

  5 5 1 2024-01-24 Emir
  Emir
  Instatakipci sitesi üzerinden

  Instatakipci sitesi üzerinden Youtube ürünlerini sıklıkla alıyorum, Youtube izlenme hizmetini alınca Youtube beğeni ve yorumlarımda organik olarak artıyor. Etkileşimler her zaman birbirini tetikler.

  5 5 1 2021-02-09 Emine Yüreğir
  Emine Yüreğir
  Youtube izlenme servisini

  Youtube izlenme servisini sıklıkla kullanıyorum geçenlerde 1 saat gecikme oldu fakat müşteri temsilcileri 7/24 aktifler. Sorunumu anında çözüp hallettiler.

  5 5 1 2021-02-09 Recep Nalan
  Recep Nalan
  Youtube Görüntülenme hizmeti

  Youtube Görüntülenme hizmeti ve Beğeni satın aldım aynı anda ikisi çok etkili oluyor arkadaşlar hepinize tavsiye ederim.

  5 5 1 2021-02-09 Erdal Kılıç
  Erdal Kılıç
  10000 adet Youtube

  10000 adet Youtube izlenme satın aldım ve sıralamamı gözlemledim. Paylaştığım video hizmetten önce 14. sıradaydı şuan 2.sıraya geldi Teşekkürler Instatakipci.com.

  5 5 1 2021-02-09 Burak Uzun
  Burak Uzun
  Youtube Görüntüleme hizmetinizi

  Youtube Görüntüleme hizmetinizi düzenli olarak kullanıyorum her videom için belirli sayıda satın alıyorum. Bugüne kadar çok faydasını gördüm.

  5 5 1 2021-02-09 Selami Akar
  Selami Akar
  Youtube izlenme hizmetinden

  Youtube izlenme hizmetinden 1000 adet satın aldım, satın aldığım hizmet yaklaşık 10 dakika içinde geldi. Bu kadar hızlı beklemiyordum çok iyi!

  5 5 1 2021-02-09 Edip Aksever
  Edip Aksever
  Canlı Destek
  Canlı Destek
  Çevrimiçi
  Canlı Destek