İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
100
İzlenme
14,50 ₺
250
İzlenme
%12 İNDİRİMLİ
36,25 ₺
31,75 ₺
500
İzlenme
%20 İNDİRİMLİ
72,50 ₺
57,45 ₺
1000
İzlenme
%24 İNDİRİMLİ
145,00 ₺
108,90 ₺
2500
İzlenme
%29 İNDİRİMLİ
362,50 ₺
257,25 ₺
5000
İzlenme
%31 İNDİRİMLİ
725,00 ₺
499,50 ₺
10000
İzlenme
%33 İNDİRİMLİ
1.450,00 ₺
969,00 ₺
25000
İzlenme
%34 İNDİRİMLİ
3.625,00 ₺
2.387,50 ₺
50000
İzlenme
%34 İNDİRİMLİ
7.250,00 ₺
4.725,00 ₺
100000
İzlenme
%36 İNDİRİMLİ
14.500,00 ₺
9.190,00 ₺
250000
İzlenme
%38 İNDİRİMLİ
36.250,00 ₺
22.375,00 ₺
500000
İzlenme
%39 İNDİRİMLİ
72.500,00 ₺
44.100,00 ₺
1000000
İzlenme
%40 İNDİRİMLİ
145.000,00 ₺
86.900,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Youtube İzlenme Görüntüleme Satın Al
4.5 / 5
5 1 Toplam: 74 Değerlendirme
Yorum Yap

Youtube İzlenme Satın Al Özellikleri

Youtube İzlenme Satın Al

Youtube İzlenme Hizmeti Nedir?

Youtube izlenme hizmeti, Youtube videolarınızın izlenme sayısını artıran Instatakipci Youtube servisidir. İzlenme satın alarak videolarınızı trend listelere sokun. Youtube algoritmasının çalışma yapısı gereği izlenme sayıları çok önemlidir. Youtube videolarının izlenme sayısı, Youtube izleyicileri için de önemlidir. İzlenme sayısı yüksek olan videolar daha çok talep görmektedir. Böylece izlenme sayısı daha çok artmaktadır. Kısacası, izlenme izlenmeyi çekmektedir.

Youtube Videolarımın İzlenme Sayısını Nasıl Artırabilirim?

Youtube videolarının izlenme sayısını artırmanın çeşitli yöntemleri vardır. Videoları güncel tutmak, ilgi çekici içerikler üretmek, trend konular hakkında video çekmek, yaratıcı öne çıkan görseller eklemek vb. yöntemler izlenme sayısını doğal olarak artırmanıza yardımcı olacaktır. Doğal yöntemler size yeterli gelmiyorsa, internet üzerinden yapacağınız Youtube izlenme satın al işlemleri sayesinde kolay bir şekilde ve kısa zaman içerisinde videolarınızın izlenme sayısını artırabilirsiniz. Instatakipci.com sizlere sağladığı Youtube görüntülenme servisi ile videolarınızın popülerliğini anında artırın!

Youtube İzlenme Al

Youtube İzlenme Hizmeti Ne İşe Yarar?

Youtube izlenme satın alarak videolarınızın izlenme sayılarını artırarak, Youtube kullanan internet kullanıcılarının dikkatini kolayca çekebilir ve hesabınızda aktif olmalarını sağlayabilirsiniz. Youtube izlenme sayıları ile diğer kullanıcıların davranışları olumlu etkilenir ve videolarınızı izleme olasılıkları artar. Bu da Youtube üzerinden para kazanma açısından önemlidir. Sitemiz üzerinden güvenle youtube izlenme hizmeti satın alabilirsiniz. Youtube izlenme satın alma aşaması ve hizmeti ile alakalı olarak dikkate alınması gereken detaylardan bazıları şu biçimde sıralanmaktadır;

 • Videolarınızın içeriği oldukça iyi olmasına rağmen izlenmelerinizi artırabilmek için belirli bir aşamaya kadar çaba sarf etmeniz gerekecektir. Bu süreçte çaba sarf etmek yerine firmamız ile iletişime geçerek gerekli olan izlenme sayısını alabilirsiniz.
 • İzlenmelerinizi yabancı ya da Türk bot hesaplar üzerinden şekillendirebilirsiniz. Hesabınızı şekillendirirken Youtube gerçek izlenmeler de kullanabilirsiniz. Belirlenmiş olan bu detaylara uygun olarak ödemeniz gereken tutarda da değişim söz konusu olacaktır.
 • Satın alım gerçekleştirdiğiniz zaman direkt olarak aldığınız hizmet profilinize ve videonuza yansıyacaktır. Bu konuda herhangi bir aksaklığın meydana gelmeyeceği garanti edilecektir.

Youtube izlenme servisimiz sayesinde kısa sürede videolarınız dilediğiniz popülerliğe ulaşacaktır. İzlenme servisimizde sizin için 4 farklı seçenek mevcuttur. Türk Gerçek, Türk Bot, Yabancı gerçek ve yabancı bot olmak üzere 4 farklı seçenek sizlerin hizmetindedir.

Youtube Hesap Büyütme Rehberimiz 

Instatakipci.com tarafından sizler için harika bir içerik daha oluşturduk! Youtube hesaplarınızı daha hızlı bir şekilde büyütmek, daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlamak ve daha fazla abone elde etmenize katkıda bulunmak adına Youtube Hesap Büyütme Rehberi oluşturduk. Rehber içeriğimize aşağıda yer alan link üzerinden hemen ulaşabilirsiniz. 

Youtube Hesap Büyütme Rehberi

Youtube İzlenme Satın Alma Adımları

step left step right

Youtube izlenme satın almak istediğiniz video linkini ekleyiniz.

step left step right

Youtube videonuza gelmesini istediğiniz izlenme sayılarını belirleyiniz.

step left step right

“Hemen Al” tuşuna basarak izlenmeleri sepete atınız.

step left step right

Sepetinizi açınız ve “Ödeme” butonuna tıklayınız.

step left step right

Ödemelerinizi %100 güvenilir bir şekilde tamamlayınız.

step left step right

Tebrikler, izlenmeleriniz yolda! Youtube videolarınız artık daha popüler!

youtube bot izlenme satın al

Youtube İzlenme Sayısının Artması Youtube Kanalıma Ne Sağlar?

Youtube izlenme sayısını artırma konusu kanalınızın büyüyerek birçok kişiye ulaşması açısından çok önemli bir konudur. Bir Youtube videosunun izlenme sayısı ne kadar fazlaysa o kadar çok üst sıralara yükselir ve o kadar çok dikkat çeker. Bu nedenle izlenme sayısı da Youtube kanalınızın popüler hale gelerek birçok kişiye yayılmasındaki en önemli faktörlerdendir. Çünkü, izlenme sayısı ne kadar fazlaysa o kadar çok ilgi gördüğü anlamına gelir ve herhangi bir kullanıcı bu sayıyı gördüğünde videonuzu merak ederek izlemek isteyerektir. Bu da videonuzun izlenme sayısını hem daha fazla artıracak hem de kanalınıza olan ilgiyi artıracaktır. Bir video ile çok kısa sürede bile ünlü olabilirsiniz, önemli olan bu süreçte doğru ve güvenilir bir hizmet desteği almak. 

YouTube üzerinde paylaştığınız içerik ne kadar kaliteli olursa olsun doğal yollardan milyonlarca video arasından bir anda yükselmesi kolay olmayacaktır. Bu videonun varlığından bile çoğu kullanıcının haberi olmayacaktır. Bu süreçte ihtiyacınız olan şey, zaman, istikrar ve güven konularıdır. Paylaşılan bir videonun anında ünlenmesi çok düşük bir ihtimaldir. Bu nedenle mutlaka bir hizmet desteği gerekmektedir. Özellikle YouTube canlı yayın izlenme satın al ürününden yararlanarak, kitlenizi geliştirmede büyük ölçüde ilerleyebilirsiniz. Aşağıda güvenilirliğimizi madde madde açıkladık. Bu maddelere istinaden sitemizden güvenle ve en ucuz fiyatlar dahilinde alışverişinizi yapabilirsiniz.

YouTube izlenme önce sonra

Youtube İzlenme Nasıl Satın Alınır

Youtube İzlenme Nasıl Satın Alınır?

Youtube video izlenme satın alma aşamalarını aşağıdaki maddeleri uygulayarak kolayca gerçekleştirebilirsiniz:

 • Videolarınızın görüntüleme sayılarını artırmak için sitemiz üzerinde yer alan Türk gerçek, Türk bot, yabancı gerçek ve yabancı bot opsiyonlarından birini seçerek, videonuza tanımlanacak olan görüntüleme profillerini belirleyebilirsiniz,
 • Seçiminizi yaptıktan sonra, görüntüleme sayısını artırmak istediğiniz videonun linkini ilgili kutucuğa ekledikten sonra ne kadar izlenme sayısı istediğinizi de belirterek işleme devam edebilirsiniz,
 • İşlem esnasında vermiş olduğunuz kart bilgileriniz, çalışanlarımız dahil olmak üzere üçüncü kişilerle kesinlikle paylaşılmamaktadır.
 • İşlemler esnasında sizden hiçbir şekilde şifre istenmez, tüm işlemlerinizi sitemiz üzerinden, hesabınıza giriş yapmadan ve şifresiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. 

Diğer Youtube Hizmetlerimiz

Youtube izlenme satın al hizmeti ucuz ve güvenli bir biçimde firmamız tarafından sağlanan hizmetler arasında yer almaktadır. Sadece normal videolarınız için değil YouTube Shorts videolarınız için de kullanabileceğinizi unutmayın! İzlenmenin yanı sıra Youtube hesabınızı geliştirmeniz için kullanabileceğiniz diğer hizmetlerimiz,

Buradan hızlıca YouTube abone satın al ve YouTube beğeni satın al hizmetlerine erişebilirsiniz. Youtube izlenme satın al hizmetinin yanı sıra bu servislerimizden de faydalanarak kapsamlı bir biçimde profilinizi geliştirme imkanını elde edebilirsiniz. Normal koşullarda tek başınıza büyük çaba sarf ederek elde edeceğiniz gelişim eğrisini tek bir gün içerisinde elde edebilirsiniz.

Youtube İzlenme Fiyatları

Youtube izlenme satın alma hizmetimizde de diğer hizmetlerimizde olduğu gibi tamamen kaliteye ve kalıcılığa odaklanmaktayız. Sizlere sunduğumuz fiyatları belirlerken tek odak noktamız budur. Youtube izlenme fiyatlarımız da tamamen bu minvalde belirlenmiştir ve değişiklik gösterebilmektedir.  Tüm izlenme sayılarının seçimi tamamen sizin insiyatifinizdedir. İsterseniz tablolarımızdan hızlı adet ve fiyat seçimi yapabilirsiniz. İsterseniz de youtube videosuna gelmesini istediğiniz izlenme sayısını kendiniz belirleyebilirsiniz. 

Neden Instatakipci.com'dan Youtube İzlenme Satın Almalısınız?
Güvenilir
 • Engel Riski Yok
 • Faturalı Hizmet
 • Güvenli Ödeme
Kalıcı
 • Yüksek Fayda
 • Artan Etkileşim 
 • 7/24 Canlı Destek
Kaliteli
 • Sınırsız Çeşit
 • Uygun Fiyata İzlenmeler
 • Yüksek kalite

Video Thumbnail

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

 Youtube videonuzun izlenme sayısı ne kadar fazlaysa o kadar çok üst sıralara yükselir ve o kadar çok dikkat çeker. İzlenme oranınızı arttırarak Youtube'da popüler bir kanal sahibi olmak artık çok kolay!

YouTube playlistiniz için izlenme satın alabilirsiniz ancak bunun için playlist linkinizi kullanmamalısınız. Playlistinizde yer alan her bir video için ayrı ayrı izlenme satın almanız gerekir. Her bir videonuz için izlenmeleri sepetinize ekleyerek toplu bir şekilde alabilirsiniz.

Sorunuzun net cevabı evet ! 4000 saat izlenme satın aldığınız takdirde Youtube içerisinde para kazanabilme şartlarından en önemlisini yerine getirmiş olursunuz. (YPP) ortaklığı sürecini hızlandırmanıza yardımcı olacaktır.

YouTube izlenme siparişiniz, ödeme adımlarını tamamlamanızdan kısa bir süre içerisinde videonuza tanımlanmaya başlar.

YouTube izlenme hizmetimiz tamamen gerçek ve aktif kullanıcılardan oluşur.

YouTube izlenme hizmetimiz ile en az 100 en fazla 100000000 izlenme satın alabilirsiniz.

YouTube izlenme satın almadan önce YouTube video ayarlarınızı kontrol etmelisiniz. Videolarınızda yaş ve ülke sınırlaması olmamalı ve herkese açık duruma getirilmelidir. Ayrıca videonuz liste dışı olmamalıdır. 

InstaTakipci olarak sunduğumuz tüm sosyal medya hizmetlerimiz 6 ay garantilidir.

YouTube Shorts videolarınız için de izlenme satın alabilirsiniz. Bunun için YouTube Shorts Video Satın Al hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Gizli bir video için izlenme satın alamazsınız. İzlenme satın almak istediğiniz videonun herkese açık olması gerekmektedir.

Hizmetimizde minimum 100 den başlayarak izlenme hizmeti alabilmektesiniz. Bu nedenle evet, 500 sat izlenme süresi alabilirsiniz.

İlk gösterim videosu için izlenme satın alamazsınız. İzlenme satın almak istediğiniz videonun "herkese açık" konumda olması gerekmektedir.

Canlı yayın için izlenme satın alabilirsiniz. Bunun için YouTube Canlı Yayın İzlenme Satın Al hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

YouTube videonuza yabancı gerçek, yabancı bot, Türk gerçek, Türk bot kaynaklarından izlenme satın alabilirsiniz.

InstaTakipci platformu olarak hiçbir hizmetimiz için şifrenizi ve kişisel bilgilerinizi istemeyiz. Kişisel bilgilerinizi kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

Videonuzu yayınladıktan sonraki 24 saat içerisinde izlenme satın alarak videonuzu öne çıkarmayı kolaylaştırabilirsiniz. Bunun yanında düşük etkileşim aldığını düşündüğünüz videolarınız adına her zaman bu hizmetten yararlanabilirsiniz.

YouTube izlenme satın aldığınızda videonuza gelecek olan organik trafik ve dolayısıyla etkileşim artar. Böylece YouTube'dan para kazanmak için önemli adımlar atmış olursunuz. 

Her bir videonuzun linki ile dilediğiniz izlenme sayısını sepetinize ekleyerek toplu ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Liste dışı videolarınız için izlenme satın alamazsınız. Videonuzu herkese açık hale getirmeniz gerekir.

Hizmetimiz Youtube iş ortaklığı programı için uygundur. Bu ortaklığın sağlanıp uygulama üzerinden para kazanmaya başlayabilmeniz için 4000 saat izlenme şartı aranmaktadır. İzlenme satın alarak bu süreci hızlandırabilirsiniz.

Bu hizmeti kullanabilmeniz için sadece 1 adet video linki gereklidir. Bu video ise 60 dk olmalıdır. Bu sebeple kanaldaki videoların toplam uzunluğu izlenme satın alırken göz önüne alınmaz.

Youtube İzlenme Satın almak hesabınızda herhangi bir güvenlik tehdidi oluşturmamaktadır. Instatakipci.com ürün ve hizmetlerinin kullanımında ya satın alımında herhangi bir şifre ya da özel bir bilgi istenmemektedir. Sitemizde bulunan tüm ürünler güvenlik garantisi ile temin edilmekte ve sizlere sunulmaktadır.

Youtube izlenme hizmetimiz için 4 seçenek mevcuttur. Youtube Türk gerçek izlenme, Türk bot, Yabancı gerçek ve yabancı bot izlenme seçeneklerimiz mevcuttur.

Youtube İzlenme satın almak için öncelikle izlenme satın alacağınız kanal linkini daha sonra ise izlenme sayısını girerek satın alma işleminizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz.

Youtube izlenme satın almak hesabınızın etkileşimlerinin artmasına direkt olarak katkı sağlar. Hesabınızı hızla büyütmek ve geliştirmek için ilk adresiniz Instatakipci.com!

Youtube izlenme hizmetimizi kullanarak, paylaşımlarınızın popülerliğini arttırabilir ve etkileşiminizi hızla yükseltebilirsiniz.

Youtube izlenme hizmetimizin hesabınıza yüklenme süresini, satın alma ekranında ürün adetini girdikten sonra tahmini yüklenme süresi alanında görebilirsiniz.

Youtube izlenme hizmetimizde azalma ve eksilme riski yoktur. Satın aldığınız izlenmeler ilk 6 ay içerisinde azalması durumunda sizlere telafi imkanı sunmaktayız.

Youtube videolarınızın izlenme sayısını arttırmayı sağlayan Youtube servisimizdir. Görüntüleme sayısını en kısa süre içerisinde yükseltmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Youtube algoritması diğer sosyal medya uygulamaları gibi kullanıcıların videolara ve kanala olan etkileşim oranları ile entegre çalışmaktadır. Kanalınızın abone sayısı kadar paylaştığınız içeriklerin izlenme ve beğeni sayılarıda önemli kriterler arasındadır.

InstaTakipçi üzerinden aldığınız izlenme süreleri ödeme tamamlanır tamamlanmaz işleme alınmaktadır. Aldığınız izlenme süresine dahil olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Lütfen izlenme aldığını linkin doğru olduğundan emin olun.

Hayır izlenme süresi hizmetimiz için playlistler ne yazık ki kullanılamaz. İzlenme satın alma işlemleri video bazlı yapılmaktadır

YouTube izlenme hizmeti InstaTakipci güvencesi ile gerçek kullanıcılardan oluşan bir hizmettir. Bu nedenle hizmetlerimiz kalıcıdır. Olası bir problemle karşılaşmanız durumunda. Sizlere hizmet veren 7/24 açık olan canlı destek hattımızdan faydalanabilirsiniz.

YouTube izlenme hizmetimiz gerçek kullanıcılardan oluşur. Bu sayede kanalınızı riske atmadan videolarınızdaki artan izlenme hizmetimiz sayesinde etkileşiminizi arttırabilir ve videolarınızın daha görünür olmasını sağlayabilirsiniz.

Satın alma sayfamızda alabileceğiniz izlenme süresinin limiti , süreyi girebileceğiniz ilgili alanda verilmiştir. 100000000 dakika izlenmeye kadar alabilirsiniz. Dilerseniz size özel avantajlı paketlerden faydalanabilirsiniz.

Evet YouTube izlenme hizmetimiz Instatakipci garantisi altındadır. Her hangi bir problem ile karşılaştığınız takdirde canlı destek bağlantı hattımız ile görüşebilirsiniz.

Hizmetimizi satın almadan önce satın alım panelindeki ödeme ve video izlenme bilgilerinizi, video ayarlarınızı olası bir sorun yaşamamak adına mutlaka kontrol etmeniz gerekmektedir.

İzlenmesini istediğiniz videonun ilk 24 ile 48 saati etkileşim için önemlidir. Önerimiz videonuzu yayınladığınız da vakit kaybetmeden izlenme satın almanız.

Bir video içerik üreticisi olmayı planlıyorsanız videolarınızın YouTube içerisinde etkileşim alması fazlasıyla önemlidir. Ayrıca YouTube üzerinden para kazanmaya başlayabilmeniz için 12 ay içerisinde 4000 saat izlenmeye ihtiyacınız var. Bu faktörleri gerçekleştirmek ve hedeflerinize hızlı bir şekilde ulaşmak için YouTube izlenme hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

YouTube izlenme süresi için 60 dakika veya daha uzun videolar gereklidir.

Satın alınan izlenmelerin videoda tutma süresini artıran bir özelliği yoktur. İzlenme sayısını yüksek tutarak organik izleyicileri videonuza çekerek bu süreyi artırabilirsiniz.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Youtube İzlenme Satın Al - %100 Gerçek, Ucuz & Garantili
Instatakipci
Youtube izlenme satın al hizmetimizle trendlere çıkma şansını yakalayın. Kalıcı youtube görüntüleme servisi ile anında popüler ol.
267
267
Youtube İzlenme Satın Al - %100 Gerçek, Ucuz & Garantili
7.90 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/youtube-izlenme-satin-al
4.5 / 5
5 1 Toplam: 74 Değerlendirme
YouTube izlenme satın

YouTube izlenme satın almak için tereddüt eden varsa bence etmesin çünkü bir kere artışı gördükten sonra hep satın almak isteyeceksiniz. Kaliteli bir hizmet gerçekten, çok teşekkürler.

5 5 1 2024-02-08 Merve
Merve
Yeni YouTube hesabım

Yeni YouTube hesabım için izlenme satın almaya karar verdim. InstaTakipci hakkında hep olumlu şeyler duyduğum için denicem. Fiyatları da çok ucuz ve gerçek hesaplardan YouTube izlenmeleri geldiği için beni ikna etti. Tavsiye ederim.

5 5 1 2024-02-08 Gözde
Gözde
YouTube izlenme satın

YouTube izlenme satın almak isteyenler için çok kaliteli bir hizmet. Video izlenmelerimi artırmak için denedim ve gerçekten izlenmelerim arttı. Sadece YouTube izlenme artışı değil hesabımın etkileşimi içinde faydalı buluyorum. Teşekkürler.

5 5 1 2024-02-08 Semih
Semih
Neden daha önce

Neden daha önce denemedim dediğim bir site oldu gerçekten. Youtube izlenme satın almak için diğer siteleri gezmeye bile gerek yokmuş. Tüm aradıklarım burada ve diğer sitelerin gerçekten hepsinde kaliteli. (Bu arada diğer ürünleriniz de denedim inanılmaz, gerçekten inanılmaz. )

5 5 1 2024-01-24 Yıldız
Yıldız
Youtube partnertlik anlaşmasını

Youtube partnertlik anlaşmasını elde etmek adına boşuna izlenme toplamaya çalışmışım. Instatakipciden youtube izlenme satın aldım ve bom! Birden kanalım uçuşa geçti arkadaşlar.

5 5 1 2024-01-24 Sezai
Sezai
Youtube izlenme sayısı

Youtube izlenme sayısı hızlı bir şekilde artırmak adına tek yapmam gereken Instatakipci.com sitesine girmek oluyor. Youtube izlenme satın alarak süreci inanılmaz hızlandırıyorum. Üstelik çok kaliteli ve çok ucuz.

5 5 1 2024-01-24 Emir
Emir
Instatakipci sitesi üzerinden

Instatakipci sitesi üzerinden Youtube ürünlerini sıklıkla alıyorum, Youtube izlenme hizmetini alınca Youtube beğeni ve yorumlarımda organik olarak artıyor. Etkileşimler her zaman birbirini tetikler.

5 5 1 2021-02-09 Emine Yüreğir
Emine Yüreğir
Youtube izlenme servisini

Youtube izlenme servisini sıklıkla kullanıyorum geçenlerde 1 saat gecikme oldu fakat müşteri temsilcileri 7/24 aktifler. Sorunumu anında çözüp hallettiler.

5 5 1 2021-02-09 Recep Nalan
Recep Nalan
Youtube Görüntülenme hizmeti

Youtube Görüntülenme hizmeti ve Beğeni satın aldım aynı anda ikisi çok etkili oluyor arkadaşlar hepinize tavsiye ederim.

5 5 1 2021-02-09 Erdal Kılıç
Erdal Kılıç
10000 adet Youtube

10000 adet Youtube izlenme satın aldım ve sıralamamı gözlemledim. Paylaştığım video hizmetten önce 14. sıradaydı şuan 2.sıraya geldi Teşekkürler Instatakipci.com.

5 5 1 2021-02-09 Burak Uzun
Burak Uzun
Youtube Görüntüleme hizmetinizi

Youtube Görüntüleme hizmetinizi düzenli olarak kullanıyorum her videom için belirli sayıda satın alıyorum. Bugüne kadar çok faydasını gördüm.

5 5 1 2021-02-09 Selami Akar
Selami Akar
Youtube izlenme hizmetinden

Youtube izlenme hizmetinden 1000 adet satın aldım, satın aldığım hizmet yaklaşık 10 dakika içinde geldi. Bu kadar hızlı beklemiyordum çok iyi!

5 5 1 2021-02-09 Edip Aksever
Edip Aksever
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek