50
Paylaşım
3,50 ₺
100
Paylaşım
%7 İNDİRİMLİ
7,00 ₺
6,50 ₺
250
Paylaşım
%14 İNDİRİMLİ
17,50 ₺
14,95 ₺
500
Paylaşım
%22 İNDİRİMLİ
35,00 ₺
26,95 ₺
1000
Paylaşım
%28 İNDİRİMLİ
70,00 ₺
49,90 ₺
2500
Paylaşım
%34 İNDİRİMLİ
175,00 ₺
115,00 ₺
5000
Paylaşım
%37 İNDİRİMLİ
350,00 ₺
220,00 ₺
10000
Paylaşım
%38 İNDİRİMLİ
700,00 ₺
430,00 ₺
25000
Paylaşım
%42 İNDİRİMLİ
1.750,00 ₺
1.000,00 ₺
50000
Paylaşım
%46 İNDİRİMLİ
3.500,00 ₺
1.890,00 ₺
100000
Paylaşım
%47 İNDİRİMLİ
7.000,00 ₺
3.700,00 ₺
Fiyat: 0,000,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
51Toplam:7 Değerlendirme
Yorum Yap
https://www.instatakipci.com/youtube-paylasim-satin-al
Youtube Paylaşım Satın Al - 6 Ay Garantili2021-01-14T17:08:13+03:002021-01-14T17:08:13+03:00
https://www.instatakipci.com/youtube-paylasim-satin-alInstatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/instatakipci/logo-it.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/youtube-paylasim-satin-al.jpg
https://www.instatakipci.com/img/uploads/youtube-paylasim.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/youtube-paylasim-satin-al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/youtube-paylasim-icin-link-giriniz.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/satin-almak-istediginiz-youtube-yorum-sayisini-seciniz.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/hemen-al-butonuna-basarak-hizli-bir-sekilde-sepete-gidebilirsiniz.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/sepetinizde-yer-alan-odeme-tusuna-basiniz-ve-odemeyi-tamamlayiniz.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/odemenizi-güvenli-bir-sekilde-tamamlayiniz-ve-paylasimlar-tamamlandi.png
Youtube Paylaşım Satın Al

Sosyal medya dünya genelinde en çok rağbet gören iletişim ve etkileşim ağıdır. Yeni insanlar tanıma, tanıdığınız insanlarla sürekli etkileşim içerisinde olma, sosyal içerikli örgütsel açıdan organizasyon sağlama ve gündemi takip edebilme gibi ayrıcalıklara sahip olabiliyorsunuz. İnstagram, Twitter, Facebook gibi şimdilerde çok bahsi geçen YouTube sosyal ağı da sosyal medya araçları içerisindeki yerini belli etmiştir. Günden güne kullanıcı artırması bu yerini daha da önemli kılmaktadır.

YouTube içerisinde gündemi barındırmasına rağmen artık gündemi de belirlemektedir. Örneğin, yeni bir şarkı çıktığında bölgesel izlenme veya beğenme analizleri yapmaktadır ve çıkan şarkının hit olup olmadığı bile bu analizler sonucunda belirlenmektedir. Bu analizin sonucunda da söylem Youtube beğeni rekoru olarak görülmektedir. Sonuç olarak, YouTube gündeme şekil veren bir sosyal medya aracı olarak karşımıza çıkmaktadır.

YouTube'da Paylaşım Yapmak

Şimdilerde, tıpkı çeşitli iş olanaklarının ve popülerliğin sunulduğu instagram vb. gibi YouTube da bu olanakları bünyesinde barındırmaktadır. YouTube kanalı üzerinden dönen popülerlik ve çeşitli tanıtımlar sonucu elde edilen gelirler göz ardı edilemeyecek boyutta ve miktardadır. Bu geliri en çok sağlayan Youtube paylaşım olarak gözükmektedir. Kanalınızın abonelerinin artmasını ve bu abonelerin kalıcı olmasını sağlamak istiyorsanız, kaliteli içerikli, benzersiz içerikli ve sürekli olarak video paylaşımı yapmak durumundasınız.

Bunlara ek olarak paylaştığınız videoların izlenme oranları da önem taşımaktadır. Hiç kimsenin paylaşmadığı kadar video paylaşsanız bile izlenme oranınız yok ise YouTube kanalınız için dinamik bir kanal diyemezsiniz. Dolayısıyla, Youtube izlenme YouTube'da olan aktiviteleriniz için gerekli bir durumdur. Bu sebeple, YouTube izlenme hizmetinden faydalandığınız takdirde kanalınız ve videonuz üst sıralara taşınır ve daha çok insanın ulaşabileceği bir konuma gelir. Bu sayede, abone, beğenme ve izlenme yükselmesi yaşarsınız.

youtube paylaşım

YouTube Sosyal Paylaşım

YouTube sosyal paylaşım paketlerinden satın aldığınız durumda kanalınız oldukça popüler bir kanal olmaya başlayacaktır. Bunun için www.instatakipci.com sitesinden Youtube paylaşım satın al içeriğinden size uygun olabilecek bir paket seçtikten sonra satın alabilirsiniz. Satın almış olduğunuz bu paket sayesinde Türk gerçek hesaplar sizin kanalınızı takip edebilir ve bu kullanıcılar yüksek kaliteli ve aktif kullanıcılar olabilirler. Üstelik bunların sağlanması güvenilir bir yöntem olmasının dışında hızlıdır. Bir diğer önemli özelliği ise, kişi haklarına saygıdan ve kişi mahremiyetinden ötürü bu işlemi yaparken kesinlikle şifrenizi paylaşmak zorunda değilsiniz.

Bütün bunlar sayesinde YouTube Trend'e girme oranınız %30 derecede artacaktır. Daha popüler bir kanalınızın olması için YouTube Trend'e girmeniz çok önemlidir. Bu alanda olduğunuz takdirde Youtube etkileşim çok daha fazla olacağı için bir nevi YouTube'daki yerinizi sağlama almış olursunuz. Videolarınızın izlenmesi dışında insanlarla sürekli bir etkileşimde olmak da önemli olduğu için, YouTube Trend'de bunu da rahatlıkla sağlayabilirsiniz.

YouTube'da Para Kazanma

Burada dikkatimizi çeken kısım, YouTube diğer sosyal medya araçlarının aksine direkt abone ve etkileşimden para kazandırır. YouTube'un en önemli özelliği olarak bunu söyleyebiliriz. Fakat bunu sağlamak için öncelikle sürekliliği sağlamanız gerekmektedir. Bu özellik, birçok insan ve işletmeciler (kişiler ve kurumlar) tarafından oldukça sevilen bir özelliktir ve bu özellik sayesinde YouTube bu kullanıcılarını kendi bünyesinde tutmayı başarmaktadır.

YouTube'u bir diğer özel ve önemli kılan özellik ise video tabanlı bir sosyal medya aracı olmasıdır. Diğer görsel veya metin (internet üzerinde dolaşan veya diğer sosyal medya araçlarında paylaşılan) içeriklerinden daha ilgi çekici ve daha çok tüketilen bir şey varsa o da video içeriğidir. Videonun daha etkileşimli olması sebebiyle YouTube daha anlamlı bir hale gelmektedir.

Youtube sayfanızı geliştirmek ve yükseltmek için sitemizde ki Youtube Abone ürünümüzü inceleyerek satın alabilirsiniz.

Youtube Paylaşım Satın Al Hizmeti Nedir?

Youtube kanalınızda paylaştığınız videolar ne kadar beğeni ve paylaşım alırsa o kadar önerilerde üste çıkma olasılığı artar. Youtube paylaşım satın al hizmetinden faydalandığınızda bunu kimse görmez, sadece istatistik kısmından bunu siz görebilirsiniz. Zaten bu hizmeti satın almanın amacı videonuzu izleyen kullanıcıların bu paylaşım sayısını görmesi değil, Youtube’un sizin paylaşımlarınızın sayısını görmesidir. Bu sayı ne kadar artarsa, öneriler kısmında en öne çıkma olasılığınız da bir o kadar artmaktadır.

Youtube paylaşım satın al hizmetini aldığınızda Youtube üzerinde paylaştığınız videonuz Facebook, Twitter, Reddit, Tumblr, Google+ vb. sosyal medya platformlarında paylaşılmaktadır.

Bahsedildiği üzere bu paylaşımları kanalınızın istatistiksel verilerinden gözlemleyebilirsiniz. Kanalınıza ve videolarınıza olan ilgi ne kadar fazla ise Youtube önerilerinde çıkma olasılığınız da aynı oranda artmaktadır. 

50
Youtube Paylaşım

Youtube Paylaşımlarınızı Arttırın

Yüksek Kaliteli Paylaşımlar

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek

(Canlı Sohbet - Email - Telefon)

 3,50 ₺
100
Youtube Paylaşım

Youtube Paylaşımlarınızı Arttırın

Yüksek Kaliteli Paylaşımlar

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek

(Canlı Sohbet - Email - Telefon)

7,00 ₺
6,50 ₺
250
Youtube Paylaşım

Youtube Paylaşımlarınızı Arttırın

Yüksek Kaliteli Paylaşımlar

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek

(Canlı Sohbet - Email - Telefon)

17,50 ₺
14,95 ₺
Daha Fazla
Youtube Paylaşım

Youtube Paylaşımlarınızı Arttırın

Yüksek Kaliteli Paylaşımlar

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek

(Canlı Sohbet - Email - Telefon)

Youtube Paylaşım Hizmetini Neden Almalıyım?

Youtube kanalınızın ve videolarınızın çok kısa sürede popüler olmasını istiyorsanız bunun doğal yollar ile olmasını beklemek son derece zor ve uzun bir işlemdir. Dolayısıyla hizmetlerimizden en ucuz fiyatlarla yararlanarak bunu en kısa sürede gerçekleştirmek kanalınızın büyümesi için en iyi yoldur. 

Youtube paylaşım hizmeti ile kanalınızı üst sıralara taşıyacak ve milyonlarca kişinin videolarınızı görmesini sağlayabileceksiniz. Bu da kanalınıza olan ilgiyi arttıracaktır. Özellikle Türk gerçek abone sayınızı arttırmak istiyorsanız kanalınıza çok faydası olacaktır. 

Sitemiz üzerinden sosyal medya hesaplarınız ile ilgili tüm süreçler ile ilgili destek alabilirsiniz. Kaliteli ve en güvenilir hizmeti sunmak bizim için öncelikli hedefimizdir.

Neden Instatakipci.com?

Hizmetlerimizi sizlere en kaliteli ve en güvenilir imkanlarla sunmaktayız. Müşteri Hizmetlerimiz siz değerli müşterilerimiz için 7/24 destek sağlayarak sorularınızı cevaplamaktadırlar. Sorunlarınızı veya sorularınızı dilediğiniz zaman diliminde müşteri hizmetlerimize danışabilir, sorunlarınızı çözüme kavuşturarak sorularınızın cevabını öğrenebilirsiniz. Sitemiz üzerinden gerçekleştireceğiniz işlem veya işlemler sırasında bilgileriniz üçüncü kişilerle asla paylaşılmamaktadır. Ayrıca ne olursa olsun şifrenizi asla kimseyle paylaşmamanız gerekmektedir. Hatta bedava paylaşım hizmeti sağlayarak sizlerden şifre isteyen hiçbir uygulamaya güvenmemeniz gerektiğini belirtiriz. Umarım hizmetimizden ve hizmetlerimizden memnun kalmışsınızdır.

Youtube Paylaşım Al

Youtube Paylaşım Hizmeti Nasıl Alınır?

Instatakipci.com tüm hizmetlerinde olduğu gibi Youtube paylaşım hizmetinde de en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sağlamaktadır. Paylaşım hizmetimiz sayesinde video izlenmeleriniz ve Youtube kanalınızın popülerliği artacaktır. 

Paylaşım hizmetini satın aldıktan sonra çok kısa sürede hesabınızın verilerinde bu paylaşımları gözlemleyebilirsiniz. Youtube paylaşım hizmetimizden faydalanmak için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekmektedir:

  • İlk olarak paylaşım yapılmasını istediğiniz videonun linkini kopyalayıp aracımıza yapıştırmanız gerekmektedir,

  • Daha sonra paylaşım sayısını yazarak işleme devam edebilirsiniz,

  • Satın aldığınız Youtube video paylaşım hizmeti sonucunda videonuz farklı sosyal medya mecralarında paylaşılacaktır. Bu istatistiksel verilerinizde gözlemleyebileceğiniz bir durumdur ve önerilerde çıkma olasılığınızı arttıran bir durumdur. 

  • Önerilerde çıktıkça izlenme ve aktif abone sayılarınız da artacaktır ve kanalınızın büyümesinde önemli rol oynayacaktır. 

Paylaşım Satın Alma Adımları

Youtube paylaşım satın almak için link giriniz

Satın almak istediğiniz youtube yorum sayısını seçiniz

Hemen al butonuna basarak hızlı bir şekilde sepete gidiniz

Sepetinizde yer alan ödeme tuşuna basınız ve ödemeyi tamamlayınız

ödemenizi güvenli bir şekilde tamamlayınız ve bitti

Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instatakipci.com tüm hizmetlerinde olduğu gibi Youtube paylaşım hizmetinde de en kaliteli ve en güvenilir hizmeti sağlamaktadır. Paylaşım hizmetimiz sayesinde video izlenmeleriniz ve Youtube kanalınızın popülerliği artacaktır. 

Instatakipci.com sitesinden satın aldığınız tüm ürün ve hizmetler güvenilirdir. Satın aldığınız Youtube hizmetleri kanalınıza ya da sayfanıza asla zarar vermemektedir. Youtube paylaşım satın alma işlemi Youtube kurallarına aykırı bir durum değildir.

Youtube Paylaşım hizmetini satın almak için öncelikle " Videoyu düzenle kısmından “Gelişmiş” alanını açarak “Yerleştirmeye izin ver” seçeneğini aktif hale getiriniz." Daha sonra video linki kısmına Youtube linkiki girdikten sonra paylaşım sayısını girerek satın alma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Satın aldığınız ürünlerin yüklenme süresi hizmet seçeneği ve sayısına göre değişmektedir. Satın alma sayfasında ürün miktarını girince yüklenme süresi sizlere sunulmaktadır.
 

Instatakipci.com Youtube ürün ve hizmetlerinde kesinlikle sizden şifre talep edilmemektedir.

En Çok Satan Ürünler

Instagram Takipçi (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Reels Video Görüntüleme
1.000 Adet

Instagram Takipçi (Yabancı Gerçek)
100 Adet

Youtube İzlenme (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Takipçi (Türk Bot)
100 Adet

Instagram Beğeni (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Takipçi (Yabancı Bot)
500 Adet

Instagram Reels Beğeni (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Video Görüntüleme
1.000 Adet

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Youtube Paylaşım Satın Al - 6 Ay Garantili
Instatakipci
Youtube Paylaşım Satın Al, bu sayfa üzerinden videolarınızın otomatik olarak paylaşılmasını sağlayabilirsiniz. Bu işlem ile trend kısmına düşün.
297
297
Youtube Paylaşım Satın Al - 6 Ay Garantili
3.502021-12-30Stokta Var https://www.instatakipci.com/youtube-paylasim-satin-al
5 / 5
51Toplam:7 Değerlendirme
Yusuf

Youtube ürünleri fiyat olarak en uygun site sanırım, bugüne kadar hiçbir sipariş sorunu yaşamadım.

Yusuf
Burak D

Youtube içeriklerimi zorlanmadan instatakipci desteğiyle hiç yorulmadan yapıyorum. Müşteri destek ekibi çok hızlı dönüşü için çok sağolun.

Burak D
Eda T

Youtube takipçi ve izlenme çekmenin en kısa yolu, paylaşım satın alarak kanalımı canlı tutuyorum.

Eda T
Türkan Bulut

Youtube ürünleri için ilk ve tek tercihim Instatakipci.com! Kullandığım hiçbir üründe bugüne kadar tek sıkıntı yaşamadım.

Türkan Bulut
Burak Ay

Sitenizde ki çoğu ürünü kullanıyorum en çok beğendiğim ürün youtube paylaşım ürünü. Kaliteli ve benzersiz bir ürün olmuş.

Burak Ay
erdem kural

Youtube paylaşım ürününüz ilk kez kullandım böyle bir ürünü ilk kez gördüm fiyat performans açısından çok başarılı.

erdem kural
Ada Bulut

Youtube ürünleri çok kaliteli diğer ürünleri gibi ve ayrıcada hesaplı.

Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek