İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
Star Icon
250
Yorum Beğeni
%11 İNDİRİMLİ
22,50 ₺
20,00 ₺
500
Yorum Beğeni
%13 İNDİRİMLİ
45,00 ₺
39,00 ₺
1000
Yorum Beğeni
%16 İNDİRİMLİ
90,00 ₺
75,00 ₺
10
Yorum Beğeni
0,90 ₺
25
Yorum Beğeni
%6 İNDİRİMLİ
2,25 ₺
2,10 ₺
50
Yorum Beğeni
%8 İNDİRİMLİ
4,50 ₺
4,10 ₺
100
Yorum Beğeni
%10 İNDİRİMLİ
9,00 ₺
8,10 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Youtube Yorum Beğeni Satın Al
4 / 5
5 1 Toplam: 45 Değerlendirme
Yorum Yap

Youtube Yorum Beğeni Satın Al Özellikleri

 • Youtube Yorum Beğeni Nedir?

  Youtube videolarında bulunan yorumların beğeni sayısını arttırmaya yarayan, Instatakipci Youtube hizmetidir.

 • Youtube Yorum Beğeni Neden Alınmalı?

  Youtube yorum beğeni hizmeti ile popüler videoların altında en çok dikkat çeken ve öne çıkan yorumlara siz sahip olabilirsiniz!

 • Hızlı Teslimat

  Siparişiniz anında işleme alınır ve size verilen tahmini teslim süresi içinde tamamlanır.

 • İade Garantisi

  Siparişinizi hizmet sayfasında belirtilen (üç günün altında olmayan) tahmini teslim süresinde teslim edemememiz halinde paranızı iade etme garantisi veriyoruz.

 • Azalma Riski

  Gerçek kullanıcılar hesaplarını kendileri yönettiklerinden dolayı alacağınız bu hizmette düşüş yaşanabilir. Bu nedenle her siparişe ek olarak yaklaşık %25 fazladan gönderim sağlanır.

 • 7/24 Canlı Destek

  7 gün 24 saat boyunca canlı destek alanı, Whatsapp ve e-posta üzerinden tüm müşterilerimize aralıksız canlı destek sağlıyoruz.

 • Güvenli Ödeme

  Kolay, hızlı ve SSL güvenlik sertifikasıyla güvenli bir şekilde kredi kartıyla veya banka hesaplarımıza havale ve EFT ile ödeme seçenekleri sunuyoruz.

 • Şifrenizi İstemiyoruz

  Hiçbir zaman hiçbir işlemde hesabınızın şifresini talep etmiyoruz. Güvenliğiniz için şifrenizi hiç kimseyle paylaşmamanızı öneririz.

 • Bilgilendirme

  Satın alımlarınız sonrasında sipariş etkileşimlerinizin doğru takip edilebilmesi için, aynı ürünleri eş zamanlı olarak farklı sitelerden almamanız gerekir.

 • Sıkça Sorulan Sorular

  Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Youtube yorum beğeni hizmeti ile popüler videoların altında en çok dikkat çeken yorumlar sizin olsun. Youtube yorum beğeni ile yorumlarınız en üst sıralarda yer alsın!

  Youtube videolarının altında bulunan yorumların, beğeni sayısını arttırmaya yarayan etkileşim hizmetidir.

  Youtube yorum beğeni hizmeti için kesinlikle sizden şifre ve özel bir bilgi talep etmiyoruz.

  Youtube yorum beğeni hizmetimiz özel yazılımlar ile test edilerek sizlere gönderilmektedir. Sitemizde bulunan tüm ürünler güvenilir ve garantilidir.

  Sitemizde bulunan tüm ürün ve hizmetler garantilidir. Azalma ve düşüş yaşanması durumunda 6 ay içinde telafi garantisi sunmaktayız.

  YouTube yorum beğenilerin hesabınıza yüklenme süresi adet bazında değişkenlik göstermektedir. Satın alma alanında adeti girdikten sonra tahmini yüklenme süresini görüntüleyebilirsiniz.

  Youtube yorum beğenisi siparişiniz satın alım yaptığınız takdirde hemen işleme alınmaktadır. İşlem süresi almış olduğunu miktara göre değişebilmektedir. Miktara göre minimum 10 dakika veya maksimum 1 saat sürebilir

  Youtube videolarınızın altında yer alan yorumlar videonuzun ne kadar etkileşim aldığını gösteren önemli bir faktördür. Bu yorumlar arasında elbette en çok beğeni elde eden dikkat çekmektedir. En çok beğeni alan yorum en yüksekte görünür. Bu durum videonuzun etkileşimlerini arttırarak potansiyelden yararlanmanıza yardımcı olur.

  Instatakipci güvencesi ile satın alabileceğiniz yorumlarınız, gerçek profillerden oluşmaktadır. Bu kapsamda alacağınız yorumların hesabınıza hiç bir zararı yoktur. Eğer olası bir sorunla karşılaşırsanız yardım alabileceğiniz 24 saat boyunca hizmet veren müşteri hizmetleri servisimizden yararlanabilirsiniz.

  Son zamanlarda ilginizi çeken bir konu, düzenli olarak takip ettiğiniz bir sektör, veya herkes tarafından trend olmuş bir video akımı olsun, videolarınızın hemen altına ilgi çekici bir yorum yazabilir ve web sitemiz üzerinden bu yorumunuza beğeni alabilirsiniz. Bu beğeni trend olmaya başlayan videonuzun aldığı etkileşimleri arttıracak ve hesabınızın büyümesine yardımcı olacaktır.

  Evet, Youtube yorumlar algoritması yorumun almış olduğu alt yorumlar ve beğenilere dayanmaktadır. Alacağınız beğeniler sayesinde yorumunuzun etkileşimi artacak ve üst sıralara çıkacaktır.

  Evet Youtube içerisinde bulunan bütün videolara yorum yazabilir ve yorum hizmetimizi istediğiniz yorum için kullanabilirsiniz.

  Yorum linkini kopyalamak için istediğiniz yorumu bulunuz.Yorumun yanındaki tarihe tıklayınız. Sonrasında bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu sayfanın linkini kopyalayarak işlemi kolayca tamamlayabilirsiniz. Yorumun olması gereken şablonunu ilgili kutucuk içerisindeki örneğimizde görebilirsiniz.

  Evet, Youtube yorum beğenisi hizmetimiz tamamen kalıcıdır. Yorum beğeni hizmetini Instatakipci güvencesi ile satın alabilirsiniz.

  Deneyiminiz hakkında yorum yapın

  Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
  Yorum Yap
  Youtube Yorum Beğeni Satın Al - Gerçek,Garantili | Instatakipci
  Instatakipci
  Youtube yorum beğeni satın al ürünümüz ile videolara bırakmış olduğunuz yorumların üst sıralarda gözükmesini hemen sağlayabilirsiniz.
  4085
  4085
  Youtube Yorum Beğeni Satın Al - Gerçek,Garantili | Instatakipci
  0.90 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/youtube-yorum-begeni-satin-al
  4 / 5
  5 1 Toplam: 45 Değerlendirme
  Yorum beğeniler Youtube'da

  Yorum beğeniler Youtube'da çok önemli. Beğeni sayısını gören herkes kanalımı ziyaret ediyor.

  5 5 1 2021-03-15 Batuhan Seler
  Batuhan Seler
  Youtube yorum beğeniler

  Youtube yorum beğeniler en popüler yorumları ben atıyorum teşekkürler instatakipci!

  5 5 1 2020-08-31 enise gürün
  enise gürün
  Youtube ürünleri çok

  Youtube ürünleri çok güvenilir ve silinmiyor bir çok kez kullandım, elinize sağlık.

  5 5 1 2020-08-31 Bilal ACAR
  Bilal ACAR
  Youtube yorum beğeni

  Youtube yorum beğeni tamda aradığım ürün uzun zamandır arıyordum, yorumlarımı dikkate alarak açtığınız için teşekkür ederim.

  5 5 1 2020-08-31 batuhan durmaz
  batuhan durmaz
  Çok güzel bir

  Çok güzel bir ürün olmuş youtube videolarında sıklıkla yorum atıp bunu kullanıyorum öne çıkmak için

  5 5 1 2020-08-31 Su Öz
  Su Öz
  Youtube videolarına attığım

  Youtube videolarına attığım yorumlarda çok sık kullanıyorum çok etkili oluyor.

  5 5 1 2020-08-31 Mehlika Aydoğan
  Mehlika Aydoğan
  Youtube yorumlarında en

  Youtube yorumlarında en üstte çıkmamı sağlayana harika bir ürün arkadaşlar!

  5 5 1 2020-08-31 enes karar
  enes karar
  Canlı Destek
  Canlı Destek
  Çevrimiçi
  Canlı Destek