20
Yorum
34,95 ₺
25
Yorum
%8 İNDİRİMLİ
43,69 ₺
39,95 ₺
50
Yorum
%13 İNDİRİMLİ
87,38 ₺
75,90 ₺
100
Yorum
%19 İNDİRİMLİ
174,75 ₺
140,00 ₺
250
Yorum
%25 İNDİRİMLİ
436,88 ₺
325,00 ₺
500
Yorum
%31 İNDİRİMLİ
873,75 ₺
600,00 ₺
750
Yorum
%37 İNDİRİMLİ
1.310,63 ₺
825,00 ₺
1000
Yorum
%42 İNDİRİMLİ
1.747,50 ₺
1.000,00 ₺
2500
Yorum
%45 İNDİRİMLİ
4.368,75 ₺
2.375,00 ₺
5000
Yorum
%48 İNDİRİMLİ
8.737,50 ₺
4.500,00 ₺
10000
Yorum
%51 İNDİRİMLİ
17.475,00 ₺
8.500,00 ₺
25000
Yorum
%54 İNDİRİMLİ
43.687,50 ₺
20.000,00 ₺
Fiyat: 0,000,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
Youtube Yorum Satın Al
5 / 5
51Toplam:49 Değerlendirme
Yorum Yap
https://www.instatakipci.com/youtube-yorum-satin-al
Youtube Yorum Satın Al & Ucuz ve Kaliteli2021-01-14T15:28:04+03:002021-01-14T15:28:04+03:00
https://www.instatakipci.com/youtube-yorum-satin-alInstatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/instatakipci/logo-it.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Youtube-Yorum-Satin-Al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Youtube-Yorum-Al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Youtube-Yorum-Nasil-Satin-Alinir.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Youtube-Yabanci-Bot-Yorum-Satin-Al.png

Youtube Yorum Satın Al

Youtube kullanımının yaygınlaşmasıyla birlikte, internet sitelerinde çeşitli Youtube hizmetleri de ortaya çıkmıştır. Youtube hizmetleri genellikle Youtube kanallarına abone kazandırma ya da Youtube’da paylaşılan videoların izlenme, beğeni, olumsuz beğeni gibi etkileşimlerini arttırma üzerinedir. Tüm bu hizmetlerden yararlanırken Youtube yorum satın al hizmetini unutan Youtube kullanıcıları büyük bir hata yapmaktadır. Çok sayıda abonesi bulunan bir Youtube kanalının ya da çok sayıda izlenme, beğeni, olumsuz beğeni gibi etkileşimler almış bir videonun yorum sayısının az olması inanılmaz derecede dikkat çekmektedir. Youtube izleyicileri bu durumu güvensiz bulmakla beraber abone ya da etkileşim sayılarının yapay yollarla arttırıldığını anlamaktadır. Bu sebeple, Youtube hizmetlerinden faydalanırken Youtube yorum satın al hizmeti de unutulmamalıdır. Videonuza en az izlenme, beğeni ve olumsuz beğeni kadar fayda sağlayacak olan Youtube yorumları, Youtube izleyicileri için de doğal bir görünüm oluşturacaktır.

Youtube Yorum Satın Al İşlemi Nasıl Gerçekleşmektedir?

Youtube’da paylaştığınız videoların yorum sayısını arttırmak istiyorsanız, sitemizde bulunan Youtube yorum satın al hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Diğer tüm Youtube hizmetlerinde olduğu gibi, yorum satın alma hizmetlerinde de kendi ekiplerimiz tarafından geliştirdiğimiz özel bir yazılım kullanmaktayız. Bu sayede satın aldığınız yorumlar en kısa sürede videonuzun altına eklenerek videonuzun aldığı yorum sayısını arttırır.

Olumsuz Yorum Satın Almak Ne Kadar Mantıklı?

Youtube yorum satın al işlemini gerçekleştirdiğinizde videolarınızın altına eklenen yorumların tamamı olumlu yorumlardan oluşmamaktadır. Olumlu – olumsuz karışık olarak eklenen yorumlar herkesin kafasında soru işaretleri oluşmasına neden olmaktadır. Bu soru işaretlerini giderebilmeniz adına yazımızda olumsuz yorumlar hakkında bilmeniz gereken bazı detaylara yer verdik. Öncelikle Youtube genellikle olumsuz yorumların yapıldığı bir platformdur. Bir videonun sürekli olumlu yorumlar alması mümkün değildir. Bu sebeple yorum satın alma paketlerimizde olumsuz yorumlara da yer vermekteyiz. Bu sayede videonuz doğal bir görünüme sahip olarak Youtube izleyicilerine güven vermektedir.

Youtube Yorum Satın Al

Youtube Yorum Satışı

Youtube videolarınız için kitlelere ulaşmayla ilgili avantajlı süreç elde edebilmek videolara otomatik bir şekilde yorum yapılmasını sağlanıyor. Youtube yorum satın al bölümüyle, Türkiye’de açılmış profiller veya yabancı profillerden yorum satın alınabilir. Otomatik ve tek bir platform aracılığıyla bu alanda yorumların temin edilmesi mümkün olduğu için, binlerce hesabın farklı alanlarda bulunması gerekmiyor.

Sağlanacak olan olanaklar sayesinde, ne kadar bir zaman dilimi içerisinde yorumların tamamlanacağı ve hangi videolara atılacağı belirlenebilir. Videoların hangi kategoride paylaşıldığı yerine, kanalın genel yapısına uygun şekilde videonun içeriğiyle alakalı olmayan yorumlar da yapılır. Güzel olduğu, kötü olduğu, gelişmesi gerektiği, beğenildiği gibi durumlar üzerinden yorumlarla net sonuçlar elde edilebiliyor. Bu sayede de özellikle tüm kategorilerdeki içerikler için gerekli olan yorumları otomatik olarak almış oluyorsunuz. Yorum yapılmayan, videoların beğenilmediği bir kanalda milyonlarca kişiye ulaşılması mümkün olmuyor.

Youtube Yorum Botu: Gelişmesi için pek çok işlemin gerçekleştirilebileceği Youtube kanalları, son dönemde yoğun bir şekilde bot kullanıyor. Borla birlikte avantajlı sonuçların elde edilmesi ve özellikle de kanalın erişim oranının artırılması sağlanıyor. Türkiye’de açılmış olan bir hesabın sadece

Youtube Yorum Al

Türkiye’de olan profillere ulaşması yeterli değildir. Kanalın türüne ve içeriklerine bağlı olarak, yabancı kanallara ulaşması da önemlidir. Youtube analizlerinde başarılı sonuçlar elde edebilmek ve önerilen kanallar arasında gösterilebilmek için, beğenilerin de yüksek olması gerekir. Yorum ve beğenilerin yüksek rakamlara ulaştırılması amacıyla botlardan faydalanılabilir. Botlar aracılığıyla da her kanal sahibinin kendi profilini daha kolay ve hızlı şekilde geliştirmesi için gerekli olan verilerden de yararlanılıyor.

Youtube Otomatik Yorum Satışı

Yorumlar otomatik bir yapıya sahipmiş gibi görünmemesi amacıyla, her birinin olumlu olmaması sağlanıyor. 1000 yorumun tamamının olumlu olması, özellikle de Youtube gibi bir platform için hiçbir zaman mümkün olmamıştır. Bu durum göz önünde bulundurularak, yorumların belirli bir kısmı otomatik olarak olumsuz yorum şeklinde atılıyor. Olumlu ve olumsuz yorumlar, yapıları itibariyle kanalınıza hiçbir zaman için zarar verecek yapıya sahip olmaz.

Youtube yorum al olanakları sayesinde, tüm videolarınız için yorum satın alabilirsiniz. Alınacak olan yorumların paylaşılacakları hesaplar, fotoğrafları bulunan yapıya sahiptir. Gerçek profil olmaları sayesinde özellikle de diğer üyeler ve Youtube tarafından olumsuz duruma sebebiyet vermeyeceklerdir.

Youtube Yorumu Almanın Avantajları

Küfür ve hakaret içermeyecekleri gibi, direkt olarak kanalın kötü veya tamamen kalitesiz olduğuyla ilgili sözcükler barındırmaz. Beğenilen videolar arasında videolarınızın yer alması, daha fazla profile daha kolay ulaşılması için iki durum göz önünde bulunduruluyor. Yorum yapılması ve videoların beğenilmesi olarak kanal kalitesi tanımlanabilir. Yapılan yorumların olumlu veya olumsuz olması herhangi bir sorun oluşturmaz.

Yorum sayısı ve beğeni sayısı, her zaman için bir kanalın yükselmesini ve rakiplerini de geçmesini sağlayan en önemli etkenlerdir. Youtube gerçek yorum satın al imkanından yararlanarak, kanalınız için uygun yapıya sahip olan yorumları temin edebilirsiniz. Spor kanalı için, oyuncakla ilgili bir yorum yapılmaz. Otomatik olarak paylaşıldığının tespit edilmesine yol açacak aynı anda paylaşım olmadığı gibi, aynı yapıya sahip ve klasik mesaj tipleri de bulunmaz.

Youtube yorum almanın kanalınıza sağladığı avantajlar;

  1. Videolarınız altında hiç yorum bulunmaması olumsuz bir imaj oluşturmaktadır, 
  2. Youtube yorumlarının videonuzu izleyecek kullanıcılar için teşvik edici bir özelliği bulunmaktadır. Kullanıcılar olumlu yorumları okuyup videonuzu izleme kararı alabilmektedir.
  3. Youtube video yorumları kanalınıza olan ilgiyi arttıracaktır.
  4. Youtube içeriklerinin altında ki yorumlar kullanıcıların ilgisi çekmektedir ki saatlerce bu yorumları okuyan takip eden kullanıcılar bulunmaktadır.

Youtube hizmetlerimizi kullanarak rakiplerinizin önüne geçebilir ve popüler listelerde ilk sıralarda yer alabilirsiniz!

Youtube kanalınız dışında Instagram hesabınız içinde yorum satın alabilirsiniz. Instagram türk yorum satın al hizmetine ek olarak Instagram aylık türk beğeni satın alabilirsiniz. Bu iki ürün Instagram gönderilerinizin keşfet sayfasında çıkmasına büyük fayda sağlayacaktır.

Youtube Yorum Nasıl Satın Alınır

Youtube Türk Bot Yorum Satın Al İşlemi Nedir?

Sitemiz, Youtube yorum satın alma işlemleri için müşterilerine “Türk bot yorum” ve “yabancı bot yorum” seçenekleri sunmaktadır. Youtube Türk bot yorum satın al, yorum satın alma işlemine hizmet eden bir kategoridir. Türk bot yorumlar, Türk kullanıcılardan oluşan sanal hesaplar tarafından videolarınızın altına bırakılan görüş yazılarıdır.

Youtube Türk Bot Yorum Satın Almanın Avantajları Nelerdir?

  • Youtube yorum satın alma işlemleri için sitemizin müşterilerine sunduğu Türk bot yorum kategorisi son zamanların en çok tercih edilen Youtube hizmeti arasında yer almaktadır.
  • Türk bot yorum almanın birçok avantajı bulunmaktadır. Eğer Türkçe içerikli videolar paylaşıyorsanız Türkçe içerikte yorumlar satın almak mantıklı olacaktır.
  • Türkçe içerikte yorum sahibi olmanız Youtube izleyicilerinin güvenini kazanmanızı sağlamaktadır.

youtube bot yorum satın al

Youtube Yabancı Hesaplarla Yorum Satışı Nedir?

  • Youtube profil sahiplerinin yabancı hesaplardan yapılacak olan yorumlara her zaman için ihtiyacı olacaktır. Kendi uluslarındaki profillere ek olarak, diğer ülkelerde bulunan hesap sahipleriyle etkileşime geçiyor olmak önemlidir. Bu sayede, o uluslardaki profil sahipleri için de önerilen videolara sahip bir profil haline gelmiş olursunuz.
  • Youtube bünyesinde gerçek kişiler tarafından paylaşılan yorumlarda olduğu gibi, botlar tarafından yapılacak paylaşımlarda da aynı sonuçlar alınabilir.

Youtube Yabancı Botlardan Yorum Avantajları

Video paylaşım platformunun özellikle yabancı botlar sayesinde videoların daha fazla etkileşime ulaşması sağlanan yapısı bulunuyor. Youtube bot yorum al bölümünden direkt olarak minimum 10 yorum için sipariş verilebiliyor. Verilecek olan siparişlerde binlerce, on binlerce adet sipariş vermeniz de mümkün oluyor. Sadece bir videonuz için değil, istediğiniz tüm videolar için yorum botu sipariş edebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular
Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instatakipci.com tüm hizmet ve ürünleri kaliteli ve güvenilir hizmet garantisi ile sizlere sunulmaktadır. Ürün ve hizmetlerimizi sizlere sunarken hiçbir kişisel bilgi, şifre ya da benzeri bir özel bilgi istenmemektedir. İzlediğimiz güvenlik prosedürleri ile müşterilerimizin hesap güvenliğini tehdit edecek herhangi bir işlem yapılmamaktadır.

Yorum sayısı ve beğeni sayısı, her zaman için bir kanalın yükselmesini ve rakiplerini de geçmesini sağlayan en önemli etkenlerdir. Youtube yorum hizmetimizi kullanarak videolarınızı daha ilgi çekici kılabilirsiniz.

Youtube son yıllarda önemli bir gelir kapısı oluşturmaktadır, bu gelişimi fark eden kullanıcılar profesyonel youtube hizmetlerine ilgiyi arttırmıştır. Sitemizde bulunan youtube beğeni,yorum, izlenme vs. ürünleri kullanarak platformda önemli bir başarı elde edebilirsiniz.

Youtube yorum hizmetimizde silinme riski yoktur. Satın aldığınız ürünlerde 6 ay içinde düşüş yaşanması durumunda sizler için düşüş telafisi ve garantisi sunmaktayız.

Youtube yorum hizmetimizin hesabınıza yüklenme süresini, satın alma ekranında ürün adetini girdikten sonra tahmini yüklenme süresi alanında görebilirsiniz.

Youtube yorum hizmeti için sizden kesinlikle şifre talep edilmemektedir. Sitemizde bulunan hiçbir ürün ve hizmet için sizden şifre talep edilmemektedir.

En Çok Satan Ürünler

Instagram Takipçi (Türk Bot)
100 Adet

Instagram Takipçi (Türk Gerçek)
100 Adet

Youtube İzlenme (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Reels Video Görüntüleme
1.000 Adet

Instagram Takipçi (Yabancı Bot)
500 Adet

Instagram Video Görüntüleme
1.000 Adet

Instagram Reels Beğeni (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Beğeni (Türk Gerçek)
100 Adet

Instagram Takipçi (Yabancı Gerçek)
100 Adet

Deneyiminiz hakkında yorum yapın
Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Youtube Yorum Satın Al & Ucuz ve Kaliteli
Instatakipci
Youtube yorum satın alma işleminizi Türk, Bot, Yabancı seçenekleri ile en uygun fiyatlara hemen yapmak için sitemize tıklamanız yeterlidir.
270
270
Youtube Yorum Satın Al & Ucuz ve Kaliteli
5.952021-12-30Stokta Var https://www.instatakipci.com/youtube-yorum-satin-al
5 / 5
51Toplam:49 Değerlendirme
Bahattin

Youtube yorumları tam istediğimiz gibi oldu, verdiğimiz paraya değdi. Yorumların içerikleri çok güzel.

Bahattin
erkan yavuz

yorumlar çok hızlı geldi, videoyu yayın aldığımız anda gelmesini istemiştik. gösterdiğiniz özen için teşekkürler.

erkan yavuz
Derya Kalkan

Youtube için yorumlar çok önemli bence videonun kalitesini gösteriyor böyle kaliteli içerikler için instatakipci gibi kaliteli bir site kullanıyoruz.

Derya Kalkan
Uğur Yavuz

Youtube yorumları şimdi test ettim. Yorumlar çok kaliteli hesaplardan gelmiş çok teşekkür ederim.

Uğur Yavuz
Erdi

Yorumlar hesaba ulaştı, çok hızlı geldi öncelikle. Yorumlar tam istediğimiz gibi olmuş youtube mecrası için çok ideal.

Erdi
Batuhan Arabacı

Yorumlar çok hızlı geldi elinize sağlık.

Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek