İsmimizi fenomist.com olarak değiştiriyoruz. 10 yıllık marka adımız instatakipci.com'un yerini yakın bir tarihte fenomist.com alacaktır.
Daha Fazla
10
Yorum
16,50 ₺
25
Yorum
%3 İNDİRİMLİ
41,25 ₺
39,90 ₺
50
Yorum
%5 İNDİRİMLİ
82,50 ₺
78,37 ₺
100
Yorum
%6 İNDİRİMLİ
165,00 ₺
155,10 ₺
250
Yorum
%6 İNDİRİMLİ
412,50 ₺
385,00 ₺
500
Yorum
%7 İNDİRİMLİ
825,00 ₺
764,50 ₺
1000
Yorum
%8 İNDİRİMLİ
1.650,00 ₺
1.518,00 ₺
Fiyat: 0,00 0,00
Fiyat: 0,00 0,00
adet /
% Ucuz
Youtube Yorum Satın Al
5 / 5
5 1 Toplam: 49 Değerlendirme
Yorum Yap

Youtube Yorum Satın Al Özellikleri

Youtube Yorum Satın Al

Youtube Yorum Hizmeti Nedir?

Youtube yorum servisi Youtube üzerinden paylaştığınız video ve Shorts içeriklerin yorum sayısını arttırmayı sağlayan Instatakipci sosyal medya hizmetidir. Youtube videolarınızın popüler videolar arasında yer almasını sağlayan en önemli etkileşim türlerinden biri olan Youtube Yorum hizmetini sitemizden satın alarak kanalınızı hızla büyütebilirsiniz.

Youtube yorum hizmeti ile popüler olmak artık çok kolay! Youtube algoritması için önemli kriterlerin başında gelen yorum sayınızı arttırmak için doğal yollar ile çok uzun süreler beklemeniz gerekebilir. Instatakipci Youtube yorum satın al hizmeti ile hızla yorum sayınızı arttırarak popüler listelerde yerinizi alın.

YouTube Yorum Hizmeti ve Nasıl Satın Alınır?

YouTube uygulamasında öne çıkmak artık çok basit! Bunun için size aşağıda bir rehber oluşturduk. Hemen "YouTube Yorum" rehberimizi inceleyin ve takipçilerinizin tadını çıkarın!

PDF indir

YouTube Yorum PDF

Youtube Yorum Al

Youtube Yorum Satın Almanın Avantajları Nelerdir?

Yorum sayısı ve beğeni sayısı, her zaman için bir kanalın yükselmesini ve rakiplerini de geçmesini sağlayan en önemli etkenlerdir. Youtube gerçek yorum satın al hizmetimizden yararlanarak, kanalınız için uygun yapıya sahip olan yorumları sitemizden temin edebilirsiniz.

Youtube yorum almanın kanalınıza sağladığı avantajlar;

 1. Videolarınızın altında hiç yorum bulunmaması olumsuz bir imaj oluşturmaktadır, bu yüzden yorum satın alarak videolarınızın imajını arttırabilirsiniz.
 2. Youtube yorumlarının videonuzu izleyecek kullanıcılar için teşvik edici bir özelliği bulunmaktadır. Kullanıcılar olumlu yorumları okuyup videonuzu izleme kararı alabilmektedir.
 3. Youtube içeriklerinin altındaki yorumlar kullanıcıların ilgisi çekmektedir ki saatlerce bu yorumları okuyan takip eden kullanıcılar bulunmaktadır.
 4. Yorum sayısını arttırarak Youtube algoritmasının videolarınızı fark etmesini sağlayabilirsiniz.
 5. Youtube Yorum satın al hizmetini kullanarak videolarınızın Youtube SEO’ya uygun olarak üst sıralarda çıkmasını destekleyebilirsiniz.

Youtube hizmetlerimizi kullanarak rakiplerinizin önüne geçebilir ve popüler listelerde ilk sıralarda yer alabilirsiniz! Son olarak, bu hizmeti YouTube Shorts videolarınız için de alabileceğinizi unutmayın.

Instatakipci.com Hizmet Avantajları
Ulaşılabilir
 • Canlı Destek
 • Artan Etkileşim
 • Daimi Fayda
Kaliteli 
 • Yüksek kalite
 • Yüzlerce Çeşit
 • Hesaplı
Güvenilir 
 • Güvenli Ödeme
 • Risk Yok
 • Yasal Hizmet
Youtube Yorum Nasıl Satın Alınır

Youtube Yorum Satın Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Youtube’da paylaştığınız videolarınıza yorum satın almak için aşağıdaki adımları sırasıyla gerçekleştirerek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

 • İlk olarak yorum sayısını yükselteceğiniz videonun linkini kopyalayarak Video Linki alanına yapıştırınız.
 • Daha sonra Youtube videosu için kaç adet yorum almak istiyorsanız yorum sayısını girebilirsiniz.
 • İşlemleri tamamladıktan sonra Hemen Al diyerek sepete gidebilirsiniz.
 • Sepette satın aldığınız ürünü kontrol ederek ödeme adımına geçebilirsiniz.

Ödeme işlemlerini tamamladıktan sonra ürün size hızla teslim edilecektir. Satın alma işleminiz esnasında tahmini yüklenme süresini inceleyerek ürünün hesabınıza ne kadar sürede yükleneceği hakkında bilgi alabilirsiniz.

YouTube yorum satın al önce sonra

youtube bot yorum satın al

Youtube Yorum Satın Alma Seçenekleri Nelerdir?

Sitemiz, Youtube yorum satın alma işlemleri için müşterilerine “Türk bot yorum”, “yabancı bot yorum” ve “yabancı gerçek yorum” seçenekleri sunmaktadır.

Türk bot yorumlar, Türk kullanıcılardan oluşan sanal hesaplar tarafından videolarınızın ve Shorts'larınızın altına bırakılan görüş yazılarıdır.

Yabancı bot yorumlar, Yabancı kullanıcılar tarafından hesabınıza gelen bot kullanıcı yorumlarıdır. Youtube profil sahiplerinin yabancı hesaplardan yapılacak olan yorumlara her zaman için ihtiyacı olacaktır. Kendi uluslarındaki profillere ek olarak, diğer ülkelerde bulunan hesap sahipleriyle etkileşime geçiyor olmak önemlidir. Bu sayede, o uluslardaki profil sahipleri için de önerilen videolara sahip bir profil haline gelmiş olursunuz.

Yabancı gerçek yorumlar, yabancı ve aktif kullanıcılar tarafından hesabınıza yapılan yorumlardır. Youtube yorum seçeneklerimizden birini alarak Youtube yorum satın al işlemini tamamlayabilirsiniz. Ayrıca Youtube kanalınızı büyütmek için Youtube izlenme ve Youtube beğeni hizmetimizi satın alabilirsiniz. Bu hizmetleri kullanarak Youtube yorum hizmetimizi destekleyebilirsiniz. YouTube Shorts Yorum Satın Al hizmetimizden de yararlanabilirsiniz.

Youtube Yorum Satın Alma Adımları

step left step right

Youtube yorum satın satın almak istediğiniz video linkinizi giriniz.

step left step right

Videolarınıza gelmesini istediğiniz yorum sayısını seçiniz.

step left step right

“Sepete Ekle” diyerek ürünü sepetinize atınız.

step left step right

Sepetinizi açınız ve “Ödeme” butonuna tıklayınız.

step left step right

Ödemelerinizi %100 güvenilir bir şekilde tamamlayınız.

step left step right

Tebrikler! Youtube yorumlarınız artık daha canlı!

Sıkça Sorulan Sorular

Ürün ve araçlarımız hakkında aklınıza takılan sorularınıza hemen cevap bulun. Eğer sorunuzun cevabını 'Sıkça Sorulan Sorular' kısmında bulamazsınız, bize ücretsiz bir şekilde canlı destek sistemimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Instatakipci.com tüm hizmet ve ürünleri kaliteli ve güvenilir hizmet garantisi ile sizlere sunulmaktadır. Ürün ve hizmetlerimizi sizlere sunarken hiçbir kişisel bilgi, şifre ya da benzeri bir özel bilgi istenmemektedir. İzlediğimiz güvenlik prosedürleri ile müşterilerimizin hesap güvenliğini tehdit edecek herhangi bir işlem yapılmamaktadır.

Satın alacağınız YouTube yorumları gerçek hesaplardan gelir.

7/24 canlı destek ekibimiz ile iletişime geçerek sorunu çözebilirsiniz.

Yorumlarınız random bir şekilde geleceği için yorum yazmakla uğraşmayacaksınız.

Yorum satın alırken hata alıyorsanız 7/24 InstaTakipci müşteri destek ekibiyle görüşebilirsiniz. 

Yorum yazan hesaplar gerçek ve aktiftir. Bu nedenle kanallarında video olabilir.

Hayır, YouTube yorumları satın aldığınızda +18 yorumlar gelmeyecektir.

InstaTakipci platformu her zaman gerçek ve aktif kullanıcılar sağlar, bu sebeple profil fotoğrafları da gözükür.

Sosyal medya kanallarında en önemli şeylerden biri etkileşimdir. İzleyiciler genellikle izleyip beğenme aksiyonunu rahatlıkla alsalar da yorum atma konusunda çekingen davranabilirler. Bu noktada YouTube yorum satın alarak izleyicileri teşvik edebilir, organik etkileşimi artırabilirsiniz.

YouTube'da videonuzu yayınladıktan sonraki 24 saat içerisinde yorum satın alarak izleyicileri yorum atmaya teşvik edebilirsiniz. Böylece organik etkileşime destek verebilirsiniz.

YouTube yorum satın almadan önce YouTube videolarınızın "herkese açık " konumda olduğundan emin olmalısınız.

InstaTakipci sosyal medya servisleri 6 ay garantilidir. Düşme riskine karşı müşterilerimizi her zaman korumaktayız.

YouTube yorum siparişiniz internet hızınıza bağlı olarak satın alımı gerçekleştirmenizden kısa bir süre sonra başlar.

Yorum sayısı ve beğeni sayısı, her zaman için bir kanalın yükselmesini ve rakiplerini de geçmesini sağlayan en önemli etkenlerdir. Youtube yorum hizmetimizi kullanarak videolarınızı daha ilgi çekici kılabilirsiniz.

Sitemiz üzerinde yer alan tüm ödeme yöntemlerimiz %100 güvenlik garantisi altındadır. İlk önceliğimiz sizlerin güvenliği ve mutluluğudur. 

Youtube içerikleriniz için tek seferde en fazla 25.000 adet yorum satın alımı yapabilirsiniz. 

Youtube yorum sayısı arttırma hizmetimizin temel prensibi; organik yorum sayısını çoğaltmak ve içeriğinizi ileriye taşımaktır. Bu nedenden ötürü tüm yorumlar düzenli ve anlamlı şekilde hazırlanır. Herhangi bir yapaylık durumu söz konusu değildir. Yorumlar rastgele hazırlanmamaktadır. 

Instatakipci.com olarak Youtube hizmetlerimizi sizlere en büyük faydayı sunacak şekilde dizayn ettik. Her zaman en büyük faydayı edinmeniz için çalışıyoruz. Güvenilir, Hızlı ve ulaşılabilir Youtube hizmetlerimiz sayesinde popülerlik artık size çok yakın! 

Youtube içeriklerinde en çok dikkat edilen metriklerden en önemlisi yorum sayısıdır. Paylaşım yaptığınız gün içerisinde ve takip edecek olan günlerde aldığınız yorumlar hızlı bir şekilde popülerlik kazanmanıza yardımcı olur. 

Youtube yorum sayısı arttırma hizmetimiz tamamen organik bir büyüme yaratması için tasarlanmıştır. Herhangi bir şekilde yapaylık oluşturmak. 

Youtube yorum hizmeti için sizden kesinlikle şifre talep edilmemektedir. Sitemizde bulunan hiçbir ürün ve hizmet için sizden şifre talep edilmemektedir.

Youtube yorum hizmetimizin hesabınıza yüklenme süresini, satın alma ekranında ürün adetini girdikten sonra tahmini yüklenme süresi alanında görebilirsiniz.

Youtube yorum hizmetimizde silinme riski yoktur. Satın aldığınız ürünlerde 6 ay içinde düşüş yaşanması durumunda sizler için düşüş telafisi ve garantisi sunmaktayız.

Youtube son yıllarda önemli bir gelir kapısı oluşturmaktadır, bu gelişimi fark eden kullanıcılar profesyonel youtube hizmetlerine ilgiyi arttırmıştır. Sitemizde bulunan youtube beğeni,yorum, izlenme vs. ürünleri kullanarak platformda önemli bir başarı elde edebilirsiniz.

Satın alacağınız YouTube yorumlarının kategorisini seçerek yorumlarınızı kişiselleştirebilirsiniz.

Deneyiminiz hakkında yorum yapın

Görüş ve önerilerinizi önemsiyoruz. Sizlere sitemiz tarafından sunduğumuz hizmet ve araçlarımızı aşağıda yer alan 'Deneyiminiz hakkında yorum yapın' kısmından değerlendirerek, bizlerin gelişimine destek olabilirsiniz.
Yorum Yap
Youtube Yorum Satın Al - Ucuz ve Kaliteli | Instatakipci
Instatakipci
Youtube yorum satın al işleminizi Türk, Bot ve Yabancı seçenekleriyle en uygun fiyata almak için sitemize hemen tıklayabilirsiniz.
270
270
Youtube Yorum Satın Al - Ucuz ve Kaliteli | Instatakipci
8.91 2024-12-30 Stokta Var https://www.instatakipci.com/youtube-yorum-satin-al
5 / 5
5 1 Toplam: 49 Değerlendirme
Kanalımda yer alan

Kanalımda yer alan 20 video için yaklaşık olarak 200'er video aldım. Gönderimler organik olarak görünsün diye zamana yayılıyor. Bundan çok memnun kaldım. 2021 yılında Instatakipci sayesinde Youtuber kimliğimi ve etkileşimlerimi arttırarak başladım.

5 5 1 2021-02-12 Semra Yılmaz
Semra Yılmaz
500 adet yorum

500 adet yorum satın almıştım 3 ay geçmesine rağmen herhangi bir şekilde azalma yaşanmadı. Çok mutlu oldum. Şimdi tekrar almaya geldim çünkü, yorum sayısı arttıktan sonra insanlar videoma daha fazla ilgi göstermeye ve daha çok etkileşim bırakmaya başladılar.

5 5 1 2021-02-12 Harun
Harun
Youtube içeriklerime yeteri

Youtube içeriklerime yeteri sayıda izlenme alıyordum ama bir türlü yorum sayısını arttıramıyordum. Bu problemi ortadan kaldırmak için Instatakipci üzerinde inanılmaz bir yorum arttırma hizmetine rastladım. Sizlere şöyle söyleyeyim, tam aradığım ürün, Kesinlikle deneyin!

5 5 1 2021-02-12 Ender Yanlık
Ender Yanlık
Youtube yorumları tam

Youtube yorumları tam istediğimiz gibi oldu, verdiğimiz paraya değdi. Yorumların içerikleri çok güzel.

5 5 1 2019-09-09 Bahattin
Bahattin
yorumlar çok hızlı

yorumlar çok hızlı geldi, videoyu yayın aldığımız anda gelmesini istemiştik. gösterdiğiniz özen için teşekkürler.

5 5 1 2019-09-09 erkan yavuz
erkan yavuz
Youtube için yorumlar

Youtube için yorumlar çok önemli bence videonun kalitesini gösteriyor böyle kaliteli içerikler için instatakipci gibi kaliteli bir site kullanıyoruz.

5 5 1 2019-09-09 Derya Kalkan
Derya Kalkan
Youtube yorumları şimdi

Youtube yorumları şimdi test ettim. Yorumlar çok kaliteli hesaplardan gelmiş çok teşekkür ederim.

5 5 1 2019-09-09 Uğur Yavuz
Uğur Yavuz
Yorumlar hesaba ulaştı,

Yorumlar hesaba ulaştı, çok hızlı geldi öncelikle. Yorumlar tam istediğimiz gibi olmuş youtube mecrası için çok ideal.

5 5 1 2019-09-09 Erdi
Erdi
Yorumlar çok hızlı

Yorumlar çok hızlı geldi elinize sağlık.

5 5 1 2019-04-09 Batuhan Arabacı
Batuhan Arabacı
Canlı Destek
Canlı Destek
Çevrimiçi
Canlı Destek