Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek
Youtube Dislike Satın Al2020-06-27T03:21:55+03:00

Youtube Dislike Satın Al

Dislike, olumsuz beğeni anlamı taşımaktadır. Youtube dislike satın al işlemini yalnızca kendi videolarınız için değil, rakip gördüğünüz kanalların paylaştığı videolar için de yapabilirsiniz. Bu sayede rakip videoların beğeni sayısını azaltarak, kendi videolarınızı öne çıkartabilirsiniz. Youtube dislike satın al işlemi, Youtube kullanıcılarına kendilerine ifade etme özgürlüğü tanımaktadır. Herhangi bir Youtube kanalına sahip olmasanız bile, içeriğini beğenmediğiniz, hakaret içeren, olumsuz örnek oluşturacağını düşündüğünüz videolara tepkinizi belli etmek için dislike satın alabilirsiniz. Youtube kullanıcıları, dislike satın almak için çok sayıda sebebe sahiptir. Eğer siz de dislike satın almak için bir sebebe sahipseniz, sitemiz aracılığıyla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Seçtiğim Youtube Videolarının Dislike Sayısını Nasıl Arttırabilirim?

Youtube videolarının dislike sayısını hatırı sayılır bir oranda arttırmanın tek yolu, internet sitelerinin sunduğu Youtube dislike satın al hizmetlerinden faydalanarak dislike satın almaktır. Böylece kısa bir zaman içerisinde seçtiğiniz videoların dislike sayısı artış gösterecektir.

100
Youtube Türk Bot Dislike

Youtube Dislike ile rakiplerinizin önüne geçin!

7/24 Canlı Destek

Yüksek Kalite ve Uygun Fiyatlar

Tamamen Yasal ve Faturalı Hizmet

6,80 ₺
250
Youtube Türk Bot Dislike

Youtube Dislike ile rakiplerinizin önüne geçin!

7/24 Canlı Destek

Yüksek Kalite ve Uygun Fiyatlar

Tamamen Yasal ve Faturalı Hizmet

16,50 ₺
500
Youtube Türk Bot Dislike

Youtube Dislike ile rakiplerinizin önüne geçin!

7/24 Canlı Destek

Yüksek Kalite ve Uygun Fiyatlar

Tamamen Yasal ve Faturalı Hizmet

32,00 ₺
Daha Fazla
Youtube Türk Bot Dislike

Youtube Dislike ile rakiplerinizin önüne geçin!

7/24 Canlı Destek

Yüksek Kalite ve Uygun Fiyatlar

Tamamen Yasal ve Faturalı Hizmet

Youtube Dislike Satın Al İşlemi Nasıl Gerçekleşmektedir?

İlk olarak bilmeniz gereken şey, dislike satın almak için seçtiğiniz videonun güncel olması gerekmediğidir. Daha önceden paylaşılmış bir video için de dislike satın alabilirsiniz. İkinci olarak bilmeniz gereken şey ise, sitemizin dislike satın alma işlemleri için geliştirdiği bir yazılıma sahip olduğudur. Bu yazılım sayesinde seçtiğiniz videolara anında dislike ekleyebiliyoruz.

Adım adım satın alma işlemleri;

  • Youtube'da hangi videoya dislike satın almak istiyorsanız o videonun linkini video linki alanına yapıştırın.
  • Daha sonra videoya kaç adet dislike satın alacaksanız, dislike adetini girerek sipariş adımını tamamlayabilirsiniz.
  • Sipariş aşamasından sonra, satın al diyerek sepete yönlendirileceksiniz. Sepette aldığınız ürünleri kontrol ederek ödeme ekranına geçebilirsiniz.
  • Ödeme ekranında güvenilir ödeme yöntemlerinden birini seçerek satın alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Youtube dislike satın alma işleminizi tamamladıktan hemen sonra, dislike sipariş işleminiz hemen işleme alınmaktadır. Hızlı ve güvenilir sosyal medya ürünlerinin tek adresi instatakipci.com! 

Teslimat Süresi ve İade Garantisi Hakkında

Youtube dislike satın alma hizmetleri için kullandığımız gelişmiş yazılım sayesinde, ödemenizi tamamlamanızdan kısa bir süre sonra satın aldığınız dislike sayısı videonuza eklenmektedir. Herhangi bir sorunla karşılaştığınız takdirde satın aldığınız dislike sayısı için iade garantisi vermekteyiz.

Youtube Dislike Satın Al

Youtube Dislike Satışı

Youtube bünyesinde tüm kanallar, birbirleriyle farklı kategorilerde rakip olarak tanımlanabilirler. Bu durum, sürekli olarak yarış halinde olmalarına yol açacaktır. Youtube dislike satın al kategorisinde yer verilen fiyatlar aracılığıyla, gerçek profil sahipleri veya botla dislike atılmasını sağlayabilirsiniz.

Kendi videolarınız için değil, rakip kanalların videoları için dislike olanaklarından yararlanmanız sağlanıyor. Bu durum, normalde kendi kanalınız için bir etki yaratmayacak gibi dursa dahi daha fazla kişiye ulaşmanızı sağlar. Orta ve uzun vadede oluşacak etkileri net olarak görülecek olan dislike atma işlemleri, rakip kanalların beğeni ve beğenmeme oranlarını da bir anda bozmuş olacaktır.

Youtube Dislike Al

Youtube ’de Neden Dislike Satın Alınmalı?

Youtube her zaman için dislike faaliyetlerinin doğal olarak algılanabileceği bir durum oluşmasını sağlıyor. Videolarda kalite, Youtube tarafından değerlendirilebilmesi için öncelikle beğeniler ve yorumlar değerlendirilir. Yorumların sayısının artmasını sağlamak, beğeni sayısını artırmak ve izlenmenin yükselmesi için hedef kitle belirlemek gereklidir. Böylelikle kendi kanalınız için gerekli işlemleri gerçekleştirmiş olursunuz.

Rakiplerinizi arkada bırakmak için gerekli olan en önemli etken, videolarının beğenilmemiş ve kalitesiz olarak tanımlanmış şekilde görünmesini sağlamaktır. Youtube’un rakipleriniz tarafından üretilen videoları önermeyi bırakması veya azaltması için tüm videolarına dislike botu atılabilir.

Yabancı Dislike Satışı: Yabancı hesaplar için belirlenen videolarda gerçekleştirilecek olan dislike atma işlemleri direkt olarak kanalları etkiler. Normalde 1000 kişiye ulaşması gerekirken, videonun kalitesiz olduğu analiz edilecek ve dislike nedeniyle tam olarak hedef kitleye ulaşamayacaktır. Bu süreç de direkt olarak sizin videolarınızın, rakibin ulaşamayacağı bireylerin karşısına çıkma ihtimalini artırır. Rakiplerinizi geride bırakmak ve onların hedef kitlesini de kendi abone kitlenize katmak için bu tekniği kullanabilirsiniz.

Avantajlı sonuç elde etmek, çok daha kısa bir süre içerisinde rakiplerinizin önüne geçebilmek amacıyla birçok videoya dislike atılabilir. Eğlence, oyun, bilim kültür sanat gibi kategorilerde rakipleri arkada bırakmak için belirli aralıklarla videolarına dislike atılabilir. Lokal bir erişim sıkıntısı yaşaması istendiği taktirde özellikle Türk hesaplar üzerinden dislike atmak mümkün oluyor. Kanallar için gerçekleştirilecek faaliyetler sayesinde gerekli işlemler, dislike satın al kategorisinden her kanal videoları için kullanıma uygundur.

Facebook hesabınızı ve Instagram hesabınızı unutmayın. Bu hizmetler ile Facebook ve Instagram hesabınız popülerlik kazanacak ve dünyaya yeni bir kapı açacak. Yabancı ve gerçek kullanıcılarla tanışın! Instagram yabancı gerçek takipçi satın alarak yabancı gerçek kişilere erişebilirsiniz. Facebook yabancı gerçek takipçi satın alarak yine aynı şekilde yabancı potansiyel kitlelere ulaşabilirsiniz. Dünyaya açılın hemen şimdi!

Youtube Dislike Nasıl Satın Alınır

Sıkça Sorulan Sorular

Instatakipci.com tüm hizmet ve ürünleri kaliteli ve güvenilir hizmet garantisi ile sizlere sunulmaktadır. İzlediğimiz güvenlik prosedürleri ile müşterilerimizin hesap güvenliğini tehdit edecek herhangi bir işlem yapılmamaktadır.

Youtube Dislike hizmetimiz ile rakiplerinizin video ve içeriklerine dislike yaparak, rakibinizin videosunun öne çıkmasını engelleyebilirsiniz.

Youtube Dislike hizmetini satın almak için öncelikle video linkini daha sonra ise satın alacağınız Dislike sayısını girerek satın alma işleminizi güvenle sitemizden gerçekleştirebilirsiniz.

Youtube Dislike hizmetimizin hesabınıza yüklenme süresini, satın alma ekranında ürün adetini girdikten sonra tahmini yüklenme süresi alanında görebilirsiniz.

Youtube Dislike hizmeti için sizden kesinlikle şifre talep edilmemektedir. Sitemizde bulunan hiçbir ürün ve hizmet için sizden şifre talep edilmemektedir.

Youtube dislike hizmetimizde silinme riski yoktur. Satın aldığınız ürünlerde 6 ay içinde düşüş yaşanması durumunda sizler için düşüş telafisi ve garantisi sunmaktayız.

5 / 5
Toplam: 45 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
Merve Karaca
Merve Karaca

youtube dislike ürünü gerçekten muazzam. Tam istediğim amaçlar için kullandım ve gayet hızlı gönderim yapıldı. Herkese tavsiye ederim.

Merve Karaca
Selin Türk
Selin Türk

Youtube izlenmelerini çok etkiliyor mu arkadaşlar dislike? Biz satın aldık bu ürünü ve videonun izlenmesi azaldı cidden.

Selin Türk
Çetin H
Çetin H

Dislike ürünü çok kullanışlı bence, beğenmediğimiz videoya direk sipariş veriyoruz geliyor :)

Çetin H
Burak Yıldız
Burak Yıldız

Beğenmediğim youtube içeriklerine direk dislike attırıyorum hemende geliyor siparişler.

Burak Yıldız
Sema Fırat
Sema Fırat

Youtube videolarına dislike attırdık, rakiplerimizin izlenmeleri düştü. Teşekkürler instatakipci...

Sema Fırat
Gamze Nur Aslan
Gamze Nur Aslan

Rakipler için ilaç gibi dislike kesinlikle tavsiye ediyorum :)

Gamze Nur Aslan
Melis Taşpınar
Melis Taşpınar

Dislike satın alarak rakiplerimi yıprattım...