Fiyat: 0,000,00
Fiyat: 0,000,00
adet /
% Ucuz
Fotoğraf
5 / 5
51 Toplam: 60 Değerlendirme
Yorum Yap
https://www.instatakipci.com/youtube/dislike-satin-al/yabanci-bot
Youtube Yabancı Bot Dislike Satın Al2020-04-03T12:40:01+03:002020-04-03T12:40:01+03:00
https://www.instatakipci.com/youtube/dislike-satin-al/yabanci-botInstatakipci
Instatakipci
https://www.instatakipci.com/img/logo/instatakipci/logo-it.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Youtube-Yabanci-Bot-Dislike-Satin-Al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Youtube-Yabanci-Bot-Dislike-Al.png
https://www.instatakipci.com/img/uploads/Youtube-Yabanci-Bot-Dislike-Nasil-Satin-Alinir.png

Youtube Yabancı Bot Dislike Satın Alma İşlemi Nedir?

Sitemiz müşterilerine Youtube dislike satın alma hizmeti vermektedir. Youtube yabancı bot dislike satın al, bu işlem için müşterilerimize sunduğumuz bir kategoridir. Dislike satın alma işlemi, tercih ettiğiniz videoların beğeni sayısını azaltma amacıyla kullanılmaktadır. Youtube videolarınıza etkileşim kazandırmak istiyorsanız, rakip videoların beğeni sayısını azaltmayı amaçlıyorsanız ya da izlediğiniz bir videoya karşı tepkinizi göstermek istiyorsanız sitemizin Youtube yabancı bot dislike satın al hizmetinden faydalanmayı düşünebilirsiniz.

Youtube Yabancı Bot Dislike Nedir?

Yabancı bot Youtube hesaplarından, seçtiğiniz videolara dislike bırakarak beğeni sayısını bırakmaya yarayan Youtube hizmetine Youtube yabancı bot dislike denir. Sitemiz, bu işlem için oluşturduğu yabancı bot Youtube hesaplarını tercih edilen videoya yönlendirerek istenilen sayıda dislike bırakır. Kullanıcılar tamamen sitemiz kontrolünde olup güvenlidir.

100
Youtube Yabancı Bot Dislike

Youtube Videolarına Dislike Attırın

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

20,00 ₺
250
Youtube Yabancı Bot Dislike

Youtube Videolarına Dislike Attırın

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

40,00 ₺
500
Youtube Yabancı Bot Dislike

Youtube Videolarına Dislike Attırın

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

70,00 ₺
Daha Fazla
Youtube Yabancı Bot Dislike

Youtube Videolarına Dislike Attırın

Ucuz ve Hızlı Teslimat

Kesinlikle Şifre İstemiyoruz

Güvenilir Ödeme Yöntemleri

7/24 Canlı Destek
( Canlı Sohbet - Email - Telefon )

Nasıl Yabancı Bot Dislike Satın Alabilirim?

Herkesin çok konuştuğu Youtube dislike satın alma işlemini denemek istiyor fakat karar veremiyorsanız, sitemizin Youtube yabancı bot dislike satın al kategorisini inceleyerek kararınızı verebilirsiniz.

 • Sitemizin Youtube hizmetleri bölümünden dislike satın alma hizmetlerine ulaşabilirsiniz.
 • Dislike satın almak için “Dislike” butonuna tıklamanız gerekmektedir.
 • Butona tıkladığınızda karşınıza “yabancı bot” seçeneği çıkacaktır. Lütfen bu seçeneğe tıklayınız.
 • Ardından karşınıza bir sayfa çıkacaktır. Sayfada bulunan “video linki” bölümüne dislike satın almak istediğiniz videonun linkini giriniz.
 • Video linkinin yanında “dislike adedi” bölümü bulunmaktadır. Bu bölüme talep ettiğiniz dislike sayısını giriniz.
 • Gerekli bilgileri girdiğinizde, satın almak istediğiniz dislike adedi için önemeniz gereken ücret belirecektir.
 • Ücret sizin için uygun ise “hemen al” butonuna tıklayarak alışverişi sonlandırabilirsiniz.
 • Bir sonraki adım ödeme işlemidir.

Ödeme İşlemi Adımları

“Hemen Al” butonuna tıkladıktan sonra karşınıza sitemizin ödeme sayfası çıkacaktır. Burada kredi kartı ve havale / EFT ödeme seçeneklerinizi göreceksiniz. Tercih ettiğiniz ödeme seçeneğine tıklayarak devam edebilirsiniz. Daha sonra karşınıza gelen iletişim bilgileri formunu doldurunuz. Her iki ödeme yönteminde de güvenli ödeme sitemimiz bulunmaktadır. PayTR ve Shopier gibi oldukça ünlü ve çok sayıda site tarafından talep gören güvenli ödeme sistemleriyle hizmet vermekteyiz. Ödeme işleminizi güvenle tamamlayabilirsiniz.

Youtube Yabancı Bot Dislike Satın Al

Youtube Rakipleri İçin Dislike Botu Nedir?

Youtube Dislike hizmeti rakiplerinizle kolay mücadele etmenizi sağlayan hizmetlerden biridir. Sitemizin sağladığı kaliteli hizmetin bir çıktısı olarak, videolarınızı rakiplerinizin üstüne kolayca çıkarabileceksiniz. Satın alma işlemlerinizin ardından hızlı bir şekilde tanımlama işlemi gerçekleştirilir. Youtube Dislike satın alarak hesabınızın ve videolarınızın popülaritesinin artmasına yardımcı olabilirsiniz. 

 1. Youtube’da sadece kendi kanalınızı yükseltmek yeterli değildir. Rakiplerin ne durumda olduğunu analiz etmek, tam olarak onların önüne geçebilmek için girişimlerde bulunmak gerekiyor. Stratejisi olmayan kanalların başarılı sonuçlar alması mümkün olmadığı için, özellikle de rakiplerin aşağıya çekilmesi önem teşkil ediyor. Youtube dislike satın al hizmeti sayesinde özellikle de kanalın geliştirilebilmesi için beğeni sayısının artırılması gerekiyor.
 2. Kendi kanalınızın beğeni sayısını artırırken, rakiplerinizin beğenisini minimuma düşürmek için girişimlerde bulunabilirsiniz. Rakip kanalların önerilenler kısmında çıkmasını engellemek ve sürekli olarak dislike atılması için gerekli işlemler gerçekleştirmek mümkün oluyor. Youtube bünyesinde her kanal için bu işlemin gerçekleştirilmesi ve kanalların ulaşacağı kitlenin azaltılması mümkün oluyor. Eğitim, sanat, spor gibi kanalların hangisinde olduğu fark etmeksizin dislike botları kullanılabiliyor.
 3. Dislike botlarının avantajı sadece rakip kanalın ulaşacağı kitlenin azaltılmasıyla ilgili değildir. Tüm işlemlerin başarılı bir şekilde gerçekleştirilmesi ve net sonuçlar elde edilebilmesi amacıyla işlemler çok sayıda gerçekleştirilebilir. Özel olarak dislike botlarının, sizin kanalınıza yakın veya daha büyük kanallar için kullanılması önem teşkil ediyor. Hem aynı alanda içerikler oluşturduğunuzda net olarak kitlenin sizin kanalınıza ulaşmasını kolaylaştırırsınız hem de doğrudan kendi kanalınız için son derece önemli bir katkı sağlamış olursunuz.

Youtube Yabancı Bot Dislike Al

Youtube Dislike Satışı

Youtube kanalları için dislike, kendi kanalınız için alınan bir yapıya sahip değildir. Kendi kanalınıza avantaj sağlayabilmesi için, aynı kategoride içerikler sunduğunuz kanalları seçmelisiniz. Aynı ülkede genel olarak benzer kitlelere ulaşan kanalların birbirlerini geçebilmek, önerilen kanal haline gelebilmek amacıyla dislike alması önem teşkil ediyor.

Youtube Dislike Almanın Yararları Nelerdir?

Rakip kanalın like/dislike oranını bozabilir ve kalitesiz içerikler üreten bir kanal şeklinde görünmesini sağlayabilirsiniz. Youtube bünyesinde içerikler üreten tüm kanallar için dislike satın al hizmeti veriliyor. Kanalın gelişimini sağlamak, rakiplerinize kıyasla daha yüksek bir like / dislike oranına sahip olabilmek amacıyla yabancı botları kullanmanız mümkün oluyor. Yabancı profiller tarafından dislike atılan rakip bir kanal, yurt dışında erişim sağlamak istediğinde daha fazla zorlanacaktır.

Instagram ve Facebook hesabınızın gelişmeye ihtiyacı var mı? Bu soruya cevabınız evet ise size iki güzel ürün tavsiyemiz var. Birincisi Instagram türk gerçek takipçi satın al seçeneğidir ikincisi ise Facebook türk gerçek sayfa beğeni satın al seçeneğidir. Bu iki ürün Türkiye’de hizmet veren hesaplarınız için oldukça faydalı olacak kemik ürünlerdir. Hemen sepetinize ekleyip bu profesyonel hizmetleri deneyimleyebilirsiniz.

Youtube Yabancı Bot Dislike Nasıl Satın Al

Sıkça Sorulan Sorular

Youtube Yabancı Bot Dislike hizmetimizi ödeme işlemini tamamladıktan sonra 1 ile 2 saat arasında hesabınıza tanımlanacaktır.

Dislike hizmetinden faydalanmanın mantığı, insanlar için rahatsız edici içeriğe sahip videoların geri planda kalmasını sağlamaktır. Bu hizmetin sizin kanalınıza herhangi bir zarar verme ihtimali yoktur.

Yabancı bot Youtube hesaplarından, seçtiğiniz videolara dislike bırakarak beğeni sayısını bırakmaya yarayan Youtube hizmetine Youtube yabancı bot dislike denir.

Youtube Bot Dislike hizmetimizde silinme riski yoktur. Satın aldığınız ürünlerde 6 ay içinde düşüş yaşanması durumunda sizler için düşüş telafisi ve garantisi sunmaktayız.

Youtube Yabancı Bot Dislike Satın Al
Instatakipci
Youtube videolara satın alacağınız youtube yabancı dislike satın alma işlemi sayesinde rakiplerinizi egale ederek onların önüne geçebilirsiniz.
289
289
Youtube Yabancı Bot Dislike Satın Al
22020-12-30Stokta Var https://www.instatakipci.com/youtube/dislike-satin-al/yabanci-bot
5 / 5
51 Toplam: 60 Değerlendirme
Deneyiminiz hakkında yorum yapın.
Deren Su

Bot ürünleri en ucuza bulduğum site bura ve şifre vs. istemiyor güvenilirler.

Canlı Destek
Canlı Destek
Sohbeti başlatmak için tıklayın
Çevrimiçi
Canlı Destek